درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 26 فروردین 1400 - 06:52   

فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400

  فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400


ادامه ادامه مطلب یک

ویروس کرونا در فضاهای بسته در کمین است نه در هوای آزاد

  ویروس کرونا در فضاهای بسته در کمین است نه در هوای آزاد


ادامه ادامه مطلب دو

کدام کشورهای اروپایی در استفاده از فناوری‌های هوش مصنوعی پیشروترند؟

  کدام کشورهای اروپایی در استفاده از فناوری‌های هوش مصنوعی پیشروترند؟


ادامه ادامه مطلب سه

رسانه‌ یا روابط عمومی؟

  رسانه‌ یا روابط عمومی؟


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مدیر عامل بانک رفاه کارگران در نشست شورای معاونان تأکید کرد: آمادگی این بانک برای تحقق شعار سال
  بانک رفاه کارگران گزارش تسهیلات پرداختی در سال گذشته را تشریح کرد: سهم زوج های جوان از تسهیلات ازدواج 47 هزار فقره
  مدیر عامل بانک رفاه کارگران در نشست مجازی با کارکنان مدیریت شعب خوزستان: در شرایط کنونی، برگزاری جلسات آنلاین جزء برنامه های اصلی این بانک است
  رسانه های برتر دنیا در سال 2021
  توسط شورای هماهنگی روابط عمومی کرمان؛ جشنواره "چراغ روشن رابطه" برگزار می شود
  اشتباهات روابط عمومی، تکراری اما حل شدنی!
  تجربیات آستانه‌ای
  مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت: تلاش وزارت صمت راه اندازی هرچه سریعتر پروژه نورد گرم 2 است
  تاکید رئیس روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ بر توسعه روش های ارتباطی روابط عمومی با بهره گیری از شبکه های نوین اجتماعی
  تبیین برنامه راهبردی مرکز روابط عمومی وزارت صمت در سال ۱۴۰۰
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 38572صفحه نخست » گزارشدوشنبه، 30 اردیبهشت 1398 - 07:29
گزارش برگزاری گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات در سنندج
مراسم گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات با حضور مسئولان و مدیران روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی استان در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کردستان برگزار شد.
  

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-|| مراسم گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات با حضور مسئولان و مدیران روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی استان در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کردستان برگزار شد.

استاندار کردستان: مدیران روابط عمومی باورباشند/لزوم نقش آفرینی درفعالیتهای توسعه ای اجتماعی
 استاندار کردستان گفت: طی سال گذشته مسائل به نحوی پیش رفته که نشان می دهد ارتباط میان روابط عمومی ها و مدیران ضعیف بوده و نیاز است مدیران بیش از این روابط عمومی باور باشند.

بهمن مرادنیا در مراسم بزرگداشت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات که با حضور مدیران کل و مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان کردستان برگزار شد، اظهار داشت: ضعف عملکرد روابط عمومی‌ها می‌تواند دو دلیل داشته باشد که یکی روابط عمومی محور نبودن مدیران است و دیگری نیز می‌تواند درگیری و دل مشغولی مسئولان روابط عمومی‌ها فارغ از وظایف اصلی آنها باشد که فعالیت‌های جنبی امکان انجام رسالت اصلی را از آنها گرفته است.


وی به دل مشغولی روابط عمومی‌ها به مسائلی خارج از شرح وظایفشان اشاره کرد و افزود: هر دو رویه در پیش گرفته شده توسط روابط عمومی‌ها ناصحیح بوده و باید این نگاه هر چه زودتر اصلاح شود.


استاندار کردستان با بیان اینکه روابط عمومی دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی باید هنرمندانه به انعکاس دوسویه رویدادها بپردازند و نقش خود را همچون یک پل ارتباطی ایفا کنند، ادامه داد: کار روابط عمومی ادارات نباید در مسائل جزئی نظیر نصب بنر و پلاکارد خلاصه شود بلکه باید هنرمندانه به مسائل توسعه‌ای ورود و نقش خود را ایفا کنند.


مرادنیا یادآور شد: مدیران باید روابط عمومی‌ها را امین خود بدانند و آنان را در جریان امور دستگاه‌ها و ادارات خود قرار دهند و روابط عمومی‌های استان نیز در راستای توسعه و ارتقا جایگاه کردستان در همه بخش‌ها ورود کنند.


وی بیان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در دیدگاه خود نسبت به روابط عمومی‌ها تغییر نگرش ایجاد کنند چرا که روابط عمومی‌ها می‌توانند یاری‌رسان مدیران در بازتاب درست خدمات و تحلیل مسائل باشند.


استاندار کردستان در ادامه سخنان خود با انتقاد از اشخاص و جریان‌هایی که به ناامید کردن مردم روی آورده آورده‌اند، گفت: امروز بزرگترین سرمایه استان نیروی انسانی آن است اما نسبت به استان آنقدر منفی‌بافی شده که صاحبان فکر و اندیشه ناامید می‌شوند.


مرادنیا با بیان اینکه عامل توسعه‌نیافتگی کردستان در گام اول خود ما هستیم، افزود: چرا ما باید مدام از ناتوانی خود بنویسیم درحالیکه واقعاً توانمند و ظرفیت‌های بی بدیلی برای رشد در اختیار داریم.


وی سکوت در برابر کسانی که مردم را ناامید می‌کنند را جایز ندانست و اظهار داشت: هرگونه سکوت در این خصوص گناه است و لازم است اجازه ندهیم کسانی که به دنبال منافع شخصی و جناحی خود هستند، مردم را به ورطه ناامیدی سوق دهند.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان: روابط عمومی ها در بیان خدمات دستگاه های اجرایی نقش موثری دارند اجتماعی
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: روابط عمومی ها نقش و جایگاه بسیار حساس و با اهمیتی در دستگاه های اجرایی در راستای بیان خدمات صورت گرفته به مردم دارند.

حسین فیروزی در مراسم بزرگداشت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات که با حضور مدیران کل و مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان کردستان برگزار شد, اظهار داشت: مردم ولی نعمتان نظام و دولت هستند و باید در همه امور و خدماتی که در راستای توسعه برای آنان انجام گرفته اطلاع داشته باشند.


وی افزود: اگر می‌خواهیم رو به توسعه حرکت کنیم باید سرمایه‌های اجتماعی را بیش از هر چیز گسترش دهیم که رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها در این راه می‌توانند نقش بسیار مهمی را ایفا کنند.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان ادامه داد: امیدبخشی به مردم سرمایه‌های اجتماعی را افزایش داده و این امر توسعه را به دنبال خواهد داشت و در کنار آن نیز شور و نشاط در جامعه زنده می‌شود.


فیروزی یادآور شد: در این راستا رسانه‌ها به عنوان نماینده افکار عمومی باید مسئولیت پذیر باشند و این کار تنها با بیان واقعیت‌های جامعه محقق می‌شود و در این میان باید به این نکته نیز توجه کرد که همه خبرها واقعیت جامعه نیستند و نباید آنها را به خورد مردم داد.


وی بیان کرد: متأسفانه بیشتر رسانه‌های امروزی به دنبال بیان واقعیات نیستند و بیشتر به دنبال کسب قدرت اجتماعی هستند که همین امر باعث می‌شود در بیان کمبودها بزرگنمایی کرده و در مقابل خدماتی که به مردم ارائه شده را بازگو نکرده و یا ناچیز بدانند.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: امروزه رسانه‌ها اخبار را منتقل نمی‌کنند بلکه به اخبار شکل می‌دهند و یا آن را دستکاری کرده و تنها بخشی از آن را منتقل می‌کنند که این کار به خاطر رسیدن به قدرت در پشت یک سری جریان‌های فکری خاص است.


فیروزی اظهار داشت: از همین رو اهمیت روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی در اینجا مشخص می‌شود که می‌توانند به عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولان اخبار را آنگونه که باید منتقل کنند تا مردم بیشتر با واقعیات آشنایی پیدا کنند.


وی افزود: از فعالان عرصه رسانه کردستان نیز انتظار می‌رود مسئولانه در مقابل انتقال اخبار عمل کنند چرا که ما نیازمند توسعه هستیم و رسانه‌ها در این راه نقش مؤثری می‌توانند داشته باشند.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان ادامه داد: خوشبختانه سواد رسانه‌ای مردم کردستان نیز بسیار بالا است و هر چیزی را که بشنوند و به آنها بگویند قبول نمی‌کنند و واقعیت را درک کرده و در همین راستا باید رسانه‌های ما حرفه‌ای تر عمل کنند.


فیروزی یادآور شد: بسیاری از رسانه‌های کردستان در هفته گذشته بر روی پیشرفت نکردن استان تمرکز کرده بودند و از کمبودها و نداشته‌ها دم زده بودند در حالی که می‌توانستند با معرفی ظرفیت‌ها و داشته‌های استان راهکارهای عملی برای حرکت رو به توسعه ارائه دهند.


وی بیان کرد: اگر با رویکرد منفی‌گرایانه و تخریب فعالیت‌های صورت گرفته بخواهیم باز هم امید را از این مردم بگیریم مانند گذشته باز هم سرمایه گذاران را فراری داده و دیگر نباید امیدی به توسعه و پیشرفت داشت.

 

تجلیل از روابط عمومی‌های منتخب کردستان
حسین پناهی مدیرکل روابط عمومی استانداری کردستان گفت:: تلاش میشود انتخاب مدیران روابط عمومی استان با نظارت شورای روابط عمومی انجام گیرد.

 

در پایان این مراسم از ۱۳ روابط عمومی فعال و منتخب استان تجلیل شد و از پوستر جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان رونمایی شد.

 

 

 

 

 

 

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  رنج مضاعف رسانه های محلی از مصائب فضای مجازی


  ویروس کرونا در فضاهای بسته در کمین است نه در هوای آزاد


  اشتباهات روابط عمومی، تکراری اما حل شدنی!


  کدام کشورهای اروپایی در استفاده از فناوری‌های هوش مصنوعی پیشروترند؟


  اولین کنفرانس بین المللی بازاریابی صنعتی برگزار می شود


  مدیرکل روابط‌عمومی استانداری سمنان: عقب‌ماندگی‌های حوزه روابط عمومی در سمنان جبران شود


  دستورالعمل الزامات ارتقای سواد فضای مجازی


  رسانه‌ یا روابط عمومی؟


  رسانه های برتر دنیا در سال 2021


  تبیین برنامه راهبردی مرکز روابط عمومی وزارت صمت در سال ۱۴۰۰


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400