درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 3 خرداد 1398 - 20:05   

آشنایی با روابط عمومی

  آشنایی با روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

اتهامات تازه آمریکا علیه جولیان آسانژ به دادگاه ارائه شد

  اتهامات تازه آمریکا علیه جولیان آسانژ به دادگاه ارائه شد


ادامه ادامه مطلب دو

۵ دلیل برای نگرانی غرب از غول فناوری چین

  ۵ دلیل برای نگرانی غرب از غول فناوری چین


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

  فراخوان چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  سرپرست معاونت بازرگانی «تهران رسانه» منصوب شد
  اتهامات تازه آمریکا علیه جولیان آسانژ به دادگاه ارائه شد
  مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان منصوب شد
  گزارش نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌عمومی شرکت سرمایه گذاری تأمین‌اجتماعی
  از مسوول و کارشناس روابط عمومی بیمه سلامت گیلان تجلیل شد
  تاکید معاون سیاسی استاندار سمنان بر ضرورت اطلاع رسانی خدمات دستگاه های اجرایی
  سخنگوی دولت معرفی شد
  تقویم روز ارتباطات/ تکامل حرفه روزنامه نگاری
  اپراتورهای موبایل در اروپا و آسیا همکاری با هوآوی را متوقف کردند
  ۵ دلیل برای نگرانی غرب از غول فناوری چین
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 38381صفحه نخست » آخرین رویدادهای روابط عمومیچهارشنبه، 25 اردیبهشت 1398 - 16:35
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان خبر داد: مدیران روابط عمومی ها مشاور رسانه ای انتخاب کنند
رکن الدینی از آغاز برنامه های روز روابط عمومی و ارتباطات با شعار هرمزگان، همدلی و همبستگی در استان هرمزگان خبرداد و گفت: مدیران روابط عمومی ها در جهت تقویت خود، مشاور رسانه ای انتخاب کنند.
  

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-|| رکن الدینی از آغاز برنامه های روز روابط عمومی و ارتباطات با شعار هرمزگان، همدلی و همبستگی در استان هرمزگان خبرداد و گفت: مدیران روابط عمومی ها در جهت تقویت خود، مشاور رسانه ای انتخاب کنند.
 
 « فاطمه رکن الدینی »، سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بندرعباس با تشریح برنامه‌های روز روابط عمومی و ارتباطات در استان هرمزگان، عنوان کرد: به مناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات و در راستای گرامیداشت این هفته برنامه های بسیاری در هرمزگان اجرا می شود.
 
 وی ادامه داد: امسال روز روابط عمومی ها را با شعار «هرمزگان، همدلی و همبستگی» با بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) شروع کردیم و در ادامه نشست با مدیران مسئول رسانه های استان برگزار شد، چرا که معتقدیم رسانه ها می توانند بازویی برای روابط عمومی ها باشند.
 
 وی بیان داشت: بر این باوریم که اگر بخواهیم روابط عمومی های موفقی داشته باشیم باید ارتباط و تعامل خوب و دوسویه ای با رسانه ها برقرار شود چرا که بدون رسانه، روابط عمومی معنایی ندارد.
 
 سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان افزود: در ادامه نیز نشست صمیمی مدیران روابط عمومی های دستگاه های اجرایی با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، نشست صمیمی با اعضای هیأت مدیره تشکل های مطبوعاتی و رسانه ای استان، نشست با پیشکسوتان روابط عمومی های استان و تجلیل از آنان و دیدار با مدیرکل و مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس برگزار می شود.
 
 رکن الدینی تصریح کرد: بازدید از یکی از صنایع بزرگ مستقر در استان، تجدید میثاق با شهیدان با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه ها در گلزار شهدا، حضور در نماز جمعه و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس از دیگر برنامه‌های این روز است.
 
 وی بیان داشت: همچنین مراسم جشن روز روابط عمومی با حضور مدیران و کارکنان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی، مدیران کل ادارات و دستگاه ها و سخترانی دکتر همتی استاندار محترم هرمزگان و مهمان ویژه ای از مرکز برگزار می شود.
 
 سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: برگزاری دوره آموزشی فضای مجازی و مدیریت ارتباطات و اطلاعات و برگزاری اردوی تفریحی و علمی برای روابط عمومی های دستگاه ها از دیگر برنامه هایی است که پس از ماه مبارک رمضان نیز ادامه خواهد یافت.
 
 دبیر هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های هرمزگان در ادامه بیان داشت: موضوع مهم دیگر این است که فعالیت دو تشکل شورای هماهنگی روابط عمومی ها و شورای اطلاع رسانی استان دو تشکل مورد توجه وزارتخانه، زیر نظر مستقیم استاندار را دنبال می کنیم که می تواند به عنوان دو بال راهگشای مشکلات اساسی حوزه روابط عمومی ها و اطلاع رسانی استان باشد.
 
 رکن الدینی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که فاصله ای بین روابط عمومی استانداری و روابط عمومی سایر دستگاه های استان وجود دارد که برای رفع این مشکل، محور را بر فعال کردن دو تشکل یاد شده با کمک هیات رئیسه روابط عمومی ها گذاشتیم.
 
 وی بیان داشت: بحث دیگری که دنبال آن هستیم ارتقای جایگاه روابط عمومی هاست که همیشه و هر ساله این مساله به ویژه در روز روابط عمومی ها مطرح بوده و هیچ وقت نیز این امر به نتیجه قطعی نرسیده است.
 
 دبیر هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های هرمزگان افزود: با توجه به حواشی که هرساله برای انتخاب روابط عمومی برتر پیش آمده، امسال عنوان برتر نخواهیم داشت و برنامه ریزی شده که برای سال آینده ملاک برتری روابط عمومی ها بر اساس ارزیابی عملکرد و شاخص های مورد تایید مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور باشد.
 
 رکن الدینی اضافه کرد: فعال سازی روابط عمومی فرمانداری ها و ادارات شهرستان ها نیز از دیگر اولویت های کاری در روابط عمومی استان است.
 
 وی با اشاره به این که در بحث تولید خبر و گزارش از نظر محتوا مشکل داریم، پیشنهاد کرد: مدیران روابط عمومی ها در جهت تقویت خود و رسانه ها، یک خبرنگار حرفه ای را به عنوان رابط خبری و مشاور رسانه ای انتخاب کنند.
 
 وی با بیان اینکه استاندار هرمزگان با انتخاب اینجانب به عنوان مدیر روابط عمومی استانداری اعتماد خود به جامعه رسانه ای را نشان داده است، تاکید کرد: حمایت رسانه ها و همکاری روابط عمومی ها موجب تقویت این اعتماد خواهد شد.
 
 سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان تصریح کرد: این را به طور رسمی اعلام می کنم که در استانداری چیزی به عنوان روابط عمومی سایه نداریم و هر کس از روی ارادت و یا هر دلیل دیگر نسبت به استانداری در فضای مجازی و رسانه های غیر رسمی مطالبی منتشر می کند ارتباطی با روابط‌عمومی ندارد.
 
 رکن الدینی یاد آورشد: مدیریت عالی استان نیز بر همین عقیده است که اگر قرار است خبری منتشر شود، باید تایید شده و از مجرای رسمی روابط عمومی باشد.
 
 وی گفت: روابط عمومی استانداری چتر همه روابط عمومی ها و رسانه هاست و روابط عمومی های ادارات به عنوان بازوان قوی مورد توجه هستند.
 
 سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان بیان داشت: تمامی فرمانداری ها نسبت به برگزاری مراسم گرامیداشت روز روابط عمومی در شهرستان ها اقدام کنند، چون این امر موجب ارتباط و تعامل بیشتر خواهد شد و می توانیم مشکلات و دغدغه های این حوزه را در طول یک سال اخیر بشنویم.
 

 

 

 

 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  آشنایی با روابط عمومی


  تقویم روز ارتباطات/ تکامل حرفه روزنامه نگاری


  تقویم روز ارتباطات/ صدای آمریکا به زبان فارسی باردیگر خاموش شد


  مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران: جایگاه روابط عمومی ها نیازمند تغییر اساسی است


  فرماندار انزلی: روابط عمومی ها تسهیل گر ارتباط با مردم باشند


  نقش ارتباطات در بهبود کیفی نظام اجتماعی


  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی: روابط عمومی های برتر معرفی می شوند


  فرماندار بابل: مدیران روابط‌عمومی باید شفاف سازی کنند


  معاون سیاسی، امنیتی فرماندار اسدآباد: نیاز به نگاهی نوین در حوزه روابط عمومی وجود دارد


  فرماندار کنگان: روابط عمومی ادارات شهرستان کنگان تقویت شوند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: گزارش سومین رخداد ملی بررسی مسایل و چالش های روابط عمومی