درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 23 آذر 1397 - 05:56   

آرش ظفری سرپرست معاونت فروشگاهی شرکت شهروند شد

  آرش ظفری سرپرست معاونت فروشگاهی شرکت شهروند شد


ادامه ادامه مطلب یک

"تقویت تعاونی‌ها با افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون" در صدر اخبار پربازدید این هفته شارا

  "تقویت تعاونی‌ها با افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون" در صدر اخبار پربازدید این هفته شارا


ادامه ادامه مطلب دو

بهترین‌های اپ‌استور در سال ۲۰۱۸

  بهترین‌های اپ‌استور در سال ۲۰۱۸


ادامه ادامه مطلب سه

گوگل طراحی جستجوگر سانسور‌شده برای چین را تکذیب کرد

  گوگل طراحی جستجوگر سانسور‌شده برای چین را تکذیب کرد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  اخلاق یعنی خود را جای دیگری دیدن
  خطر اینترنت از دید یک فیلسوف
  "تقویت تعاونی‌ها با افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون" در صدر اخبار پربازدید این هفته شارا
  چرا کتاب صوتی مثل کتاب کاغذی نیست
  کتاب صوتی
  کتاب
  مسئول روابط عمومی شهرداری طالقان منصوب شد
  کسب رتبه برتر روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز
  مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران: سومین خط تولید گروه ملی تا پایان هفته جاری وارد مدار می شود
  اطلاعیه مهم بانک ملی ایران در خصوص گروه ملی فولاد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 35950صفحه نخست » آخرین رویدادهای روابط عمومیپنجشنبه، 15 آذر 1397 - 15:26
گزارش آیین تکریم و معارفه رییس روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس
آیین تکریم ایوب بنوی و معارفه مجتبی عوض زاده رییس روابط عمومی سازمان مطنقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور سید پیروز موسوی مدیر عامل این سازمان و محمد ناصری رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.
  

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- آیین تکریم ایوب بنوی و معارفه مجتبی عوض زاده رییس روابط عمومی سازمان مطنقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور سید پیروز موسوی مدیر عامل این سازمان و محمد ناصری رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

 


لزوم بهره گیری از ابزارها و شیوه های نوین اطلاع رسانی در روابط عمومی

 

 

آیین تکریم ایوب بنوی و معارفه مجتبی عوض زاده رییس روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور سید پیروز موسوی مدیر عامل این سازمان و محمد ناصری رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.


به گزارش شارا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس، سید پیروز موسوی با بیان اینکه سازمان منطقه ویژه پارس از اهمیت و جایگاه خاصی در کشور برخوردار است گفت:روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس کانال ارتباطی صنعت نفت و حوزه پیرامونی است بنابراین لازم است روابط عمومی خود را مطابق با وضعیت جاری کشور و بهره گیری از ابزار ها و شیوه های گوناگون ارتباط خود را محیط پیرامون بیش از پیش تقویت کند.

وی تصریح کرد: شاید برخی تصور کنند رسالت سازمان با بهره برداری از همه پالایشگاه ها و صنایع پایین دستی دیگر نیازی به ارتباط با صنایع و محیط پیرامونی نباشد اما اعلام می کنیم ما در تمامی شرایط در کنار صنایع مستقر در منطقه و مردم خواهیم بود و با همه با هم از مسائل و مشکلاتی که تحریم برای کشور بوجود آورده است عبور خواهیم کرد.

مدیر عامل سازمان مطنقه ویژه پارس توسعه صنایع پایین دستی را حلقه گمشده ارزش افزوده و ایجاد اشتغال در کشور دانست و افزود: جذب سرمایه و توسعه صنایع پایین دستی کلید ایجاد زنجیره ارزش و اشتغال آفرینی در کشور است و لازم است با تمام توان در این زمینه تلاش کنیم.

موسوی با بیان اینکه اشتغال آفرینی در بخش خدمات نیز مغفول مانده است گفت: سهم صنعت در میزان اشتغال جوامع توسعه یافته 20 درصد و بخش خدمات 80 درصد است بنابراین ما نیز باید در این بخش آموزش های لازم را به مردم ارائه دهیم تا بتوانیم مشکل اشتغال جوانان را حل کنیم.

وی ضمن تقدیر از زحمات آقای بنوی در زمان تصدی مسئولیت گفت: همکاران روابط عمومی تلاش بسیار خوبی در حوزه های مرتبط با این بخش داشته اند که لازم است این فعالیت ها تقویت شود.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس آقای عوض زاده را از نخبگان حوزه روابط عمومی صنعت نفت و استان بر شمرد و گفت: امیدواریم با همکاری سایر مدیریت ها و همراهی رسانه های ملی و محلی بتوانیم خدماتی که صنعت نفت به حوزه پیرامون داشته به نحو شایسته به اطلاع مردم برسانیم.

عوض زاده از پیشکسوتان و متخصصان حوزه روابط عمومی کشور  است

 


محمد ناصری رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در این مراسم ضمن تبریک دوباره انتصاب آقای موسوی گفت: ایشان از چهره های فرهنگی و از مدیران خوشنام صنعت نفت هستند و خرسندم که اعلام کنم شرکت پایانه های نفتی ایران با راهبری آقای موسوی از شرکت های فعال در حوزه فرهنگی با اجرای برنامه ها و جشنوراه های مختلف در این حوزه بوده است.

ناصری بابیان اینکه فعالیت در روابط عمومی دو وجهی و به سخنی دیگر سهل و ممتنع است گفت: سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و به تبع آن روابط عمومی این سازمان نماینده صنعت نفت در منطقه است و امیدواریم عملکرد صنعت نفت در حوزه پیرامونی به بهترین شکل به اطلاع مردم رسانده شود زیرا همراهی و همکاری مردم در گرو اطلاع رسانی خوب عملکردهاست.

وی با تبریک انتصاب آقای عوض زاده به ریاست روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس گفت:ایشان از پیشکسوتان و متخصصان حوزه روابط عمومی کشور هستند و قطعا برنامه های پیشنهادی آقای عوض زاده می تواند یاری رسان صنعت نفت در این منطقه حساس و راهبردی کشور باشد.

رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه حوزه مسئولیت های اجتماعی با روابط عمومی گره خورده است ابراز امیدواری کرد با اطلاع رسانی به موقع و دقیق این بخش بیش از پیش تقویت شود.

ناصری با بیان اینکه دنیا علیه صنعت نفت ایران بسیج شده است گفت: ما دست دوستی و یاری را به سمت رسانه های استان دراز می کنیم بنابراین ضمن اینکه نقد را می پذیریم و اعتقاد ما هم بر این است نقد لازمه پیشرفت است اما نباید به گونه ای اطلاع رسانی شود که ذهنیت منفی در مردم ایجاد شود و به آرامش جامعه خدشه وارد شود.

رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران گفت : وظیفه ما در شرکت ملی نفت ایران حمایت همه جانبه از فعالیت های روابط عمومی شرکت های تابعه است و از هر پیشنهادی برای ارتقای فعالیت ها در این حوزه استقبال می کنیم.

رسالت سنگین روابط عمومی منطقه ویژه پارس در شرایط کنونی صنعت نفت

 


مجتبی عوض زاده رییس روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به عنوان پایتخت انرژی ایران نفش بسبار مهمی در تامین اقتصاد کشور دارد گفت: ۷۰ درصد گاز مصرفی کشور و ۶۰ درصد انرژی مورد نیاز بخش حمل و نقل کشور از این منطقه تامین می شود .

عوض زاده جایگاه منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عرصه داخلی، منطقه ای و بین المللی را بسیار مهم و حساس دانست و افزود: بلافاصله بعد از رفع تحریم ها ما شاهد ثبت رکورد های چشمگیری بودیم که حیات دوباره ای برای صنعت نفت محسوب شد و از طرف دیگر نیز تمام این موفقیت ها و دستاوردها با همت ،توان ،تفکر و تجربه‌ ایرانی محقق شده است.

رییس روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس در ادامه تصریح کرد: امسال در بعد ملی و بین المللی برای روابط عمومی های صنعت نفت یک سال سرنوشت ساز است زیرا از یک سو با برگشت تحریم ها مواجه هستیم و حساسیت‌هایی که لازم است در عرصه های مختلف ارتباطات ،اطلاع رسانی و رسانه ای رعایت شود و از سویی دیگر ورود به تاریخ ۴۰ سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که وظیفه روابط عمومی ها را سنگین تر کرده است.

عوض زاده با اشاره به توان ،تدبیر و ظرفیت بدنه مدیریتی و کارشناسی سازمان منطقه ویژه پارس ابراز امیدواری کرد برای اعتلای نام صنعت نفت و منطقه ویژه پارس، روابط عمومی خدمات شایسته ای را به کشور و به خصوص جامعه پیرامونی‌ در قالب مسئولیت های اجتماعی داشته باشد.

حمایت از گروه های فرهنگی و هنری استان بوشهر عمل به مسئولیت های اجتماعی است

 

 

ایوب بنوی دراین آیین با بیان اینکه به دلیل نقش حاکمیتی سازمان انتظارات مردم و مسئولان استان از صنعت نفت متوجه روابط عمومی منطقه ویژه پارس است گفت: پاسخگویی به همه ی این انتظارات وظیفه ی سنگین وخطیری را متوجه ما می کند که طی سه سال گذشته سعی کردیم ضمن تقویت ارتباط دو سویه ،به بهترین شیوه ممکن خدمات صنعت نفت به محیط پیرامون را به اطلاع مردم برسانیم.

وی با بیان اینکه یکپارچه سازی فعالیت های اطلاع رسانی و فرهنگی از مهمترین حوزه های عملکردی روابط عمومی سازمان طی سه سال گذشته بوده است گفت: برنامه رادیویی و تلویزیونی پارس و توسعه و برگزاری جشنواره قرآنی حبل المتین و تئاتر دفاع مقدس و رصد دائم فضای مجازی و اطلاع رسانی از دیگر فعالیت های روابط عمومی بوده است و در همه این فعالیت ها سعی کردیم با بکارگیری و حمایت از گروه های فرهنگی و هنری استان به وظیفه خود در این زمینه عمل کنیم.

 

 

 

 

 

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  سر خط خبرهای مهم روابط عمومی


  اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی هیئت‌های ورزشی استان یزد معرفی شد


  آینده ای مبهم بشریت در سایه هوش مصنوعی


  چهار روند پایدار در رسانه‌های اجتماعی سال 2019


  زمستان سرد، راه های فرسوده و راهداران گمنام


  آنچه باید بدانیم؟/ ویژگی های‌ کارشناس‌ روابط عمومی‌


  پنج راهکار آسان برای مدیریت استرس روزانه


  آنچه باید بدانیم؟/ اصول‌ اخلاقی‌ روابط عمومی


  مسئول روابط عمومی شهرداری طالقان منصوب شد


  کتاب صوتی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان دومین همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری