درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
دوشنبه، 7 اسفند 1396 - 06:24   

سرپرست روابط عمومی استانداری یزد منصوب شد

  سرپرست روابط عمومی استانداری یزد منصوب شد


ادامه ادامه مطلب یک

پنج باور غلط در مورد تنهایی

  پنج باور غلط در مورد تنهایی


ادامه ادامه مطلب دو

نخستین فرستنده عادی تلویزیونی

  نخستین فرستنده عادی تلویزیونی


ادامه ادامه مطلب سه

مدیرعامل ایلنا: روابط عمومی‌ها مانع از تبدیل مشکل به بحران شوند

  مدیرعامل ایلنا: روابط عمومی‌ها مانع از تبدیل مشکل به بحران شوند


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مدیرعامل ایلنا: روابط عمومی‌ها مانع از تبدیل مشکل به بحران شوند
  ضرورت اقدامات تبلیغی و اطلاع رسانی برای کاهش آلودگی هوا
  افتتاح 1274 صندوق اجاره ای در سه شعبه بانک ملی ایران در آذربایجان غربی
  سرپرست روابط عمومی استانداری یزد منصوب شد
  حرکت پیش رونده بانک ملی ایران، اعتبار و حسن شهرت این بانک را رقم زده است
  اطلاعیه مهم بانک ملی ایران در خصوص افزایش سطح امنیت "ملی کارت ها"
  فیلسوف مبتکر تاریخنگاری ژورنالیستی
  فلسفه پاپیولیسم با قیام کاوه آهنگر و از ایران پدیدآمد
  تغییر دنیای آموزش رسانه ای
  زادروز «رادار»
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 32081صفحه نخست » مقالات روابط عمومیجمعه، 1 دی 1396 - 09:17
نقش دولت و تقویت روابط عمومی ها و امر اطلاع رسانی
تقویت اطلاع رسانی از خدمات دولت که در شرایط کنونی کمرنگ واقع شده است،به توجه بیش از پیش مدیران در تقویت روابط عمومی ها و امر اطلاع رسانی نیاز دارد.
  

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- تقویت اطلاع رسانی از خدمات دولت که در شرایط کنونی کمرنگ واقع شده است،به توجه بیش از پیش مدیران در تقویت روابط عمومی ها و امر اطلاع رسانی نیاز دارد.
سید محمد موحد پور دبیر شورای اطلاع رسانی کهگیلویه و بویراحمد

 

با توجه به رویکرد دولت تدبیر و امید و موفقیتهای این دولت در عرصه بین الملل،روابط عمومی ابزار سودمندی برای تفاهم و همکاری نزدیک در عرصه‌های داخلی و خارجی به شمار می آید.


بی شک اطلاع رسانی و توضیح کامل سیاست‌ها، برنامه‌ها و دستاوردهای دولت، برانگیختن علاقه و افکار عمومی برای حصول تغییراتی منطبق با مقتضیات و نیازهای دولت، فراهم کردن زمینه مشارکت و حضور فعال و بیش از پیش تمامی مردم عزیز در بسط و توسعه و آبادانی کشور با هم‌اندیشی و همگرایی با دیگر نقش آفرینان عرصه رسانه و ایجاد امید در جامعه از مواردی است که روابط عمومی ها باید در این زمینه همت مضاعف و اهتمام ویژه نمایند.
محمود زمانی قمی استاندار مرکزی
 

همان گونه که روابط عمومی ها خدمات و دستاوردهای دولت و دستگاه اجرائی خود را به مردم ارائه می کنند باید مشکلات و نارسایی ها و خواسته های آنان را هم به تصمیم سازان و تصمیم گیران انتقال دهند.

محمدرضا خباز، استاندار سمنان

 

امروز دولت تدبیر و امید در شرایطی بسیار دشوار کار می کند و با بدهی بیش از 450 هزار میلیارد تومان مواجه هست و باید گفت تقریبا تمام درآمد دولت صرف حقوق و یارانه می شود.


با تمام این مشکلات دولت کوشیده تا پروژه های عمرانی در کشور متوقف نشود اما این پروژه های محدود هم با اوراق مالی اداره می شود.


اگر انتظار مردم متناسب با منابع در اختیار دولت شکل نگیرد، روابط عمومی ها وظیفه خود را به خوبی انجام نداده اند و ضروری است که آنها خدمات دولت را بدون کوچکترین بزرگ نمایی به جامعه منتقل کنند تا مردم امیدوار شوند.
سید محمد علی افشانی استاندار فارس

 

در شرایطی که دولت دکتر روحانی بیش از هر زمانی در مظلومیت رسانه ای و اطلاع رسانی قرار گرفته نقش روابط عمومی ها پررنگتر و مهمتر است.
هومن خورشید مدیر روابط عمومی استانداری خوزستان
 

سال پیش وقتی این نهاد در مجموعه وزارت کشور و استانداری ها با دفاتر حوزه مدیرکل ادغام شد شاید کسی به این باور نمی رسید که در حال حاضر همه مشکلات و انتقاداتی که به دولت وارد است بخاطر اهمیت ندادن به مبحث ارتباطات و روابط عمومی است. دولت همه تلاش خود را بسته تا با مجموعه اقداماتی که انجام می دهد بتواند گره ای از مشکلات و غصه های مردم را باز کند،مشکلاتی که از سال های پیش این دولت رقم خورده است اما از آنجایی که یک تیم منسجم ارتباطاتی و از همه مهمتر یک روابط عمومی حرفه ای که مورد حمایت جدی قرار بگیرد در بدنه دولت وجود ندارد،دولت در اندر خم یک کوچه مانده است.


بدنه ساختاری روابط عمومی دولت این روزها افسرده است، افسردگی از آن لحاظ که دولت بدلیل فشار زیاد کاری این نهاد را بعنوان بازوی اجرایی خود فراموش کرده و اهمیتی به آن نمی دهد. نمی داند که این بازو می تواند در پیاده نمودن فعالیت ها و از همه مهمتر پیشبرد برنامه های کوتاه مدت با یک برنامه حرفه ای و ارتباطی مناسب می تواند گام های روبه جلویی بردارد. شاید این انتقادات هم اکنون نیز دیر باشد ولی بازهم این ضرب المثل هم جای خود دارد که می گوید؛"ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است"
امیر ترقی نژاد
 

انعکاس عملکرد سه ساله دولت در ابعاد مختلف با رویکرد کارشناسی انگیزه و امید را در جامعه افزایش می دهد و توان مردمی و دولتی را به بهترین شکل به هم نزدیک می کند.


اعتماد آفرینی، حفظ و تقویت سرمایه اجتماعی و پیشبرد هدفمند امور با انعکاس هنرمندانه و حرفه ای خدمات و دستاوردهای دولت و نظام اسلامی توسط حوزه روابط عمومی محقق می شود.
رضا شمس جانشین رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور
 

روابط عمومی ها با انعکاس خدمات دولت، هماهنگی با رسانه ها و ارتباط مستمر با مردم می توانند نقش مهمی در پیشرفت استان داشته باشند.
مجید محنایی معاون پشتیانی و توسعه مدیریت استانداری کهگیلویه و بویراحمد
 

خدمات خوب و ارزنده ای در این مدت در زمینه های مختلف توسط دولت یازدهم ارائه شده که باید به نحو مطلوب و شایسته به اطلاع مردم برسد، ارائه گزارش های تحلیلی توام با آمار مقایسه ای آن هم در موعد و زمان مناسب هم برای مردم و هم برای مسئولان و تداوم جریان گردش اطلاعات و اخبار از طریق رسانه های در دسترس.
خطیبی فرماندار ملارد
 

دولت کار خودش را به طور اصولی و به خوبی انجام می دهد و هیچ کوتاهی در کارها نکرده اما اگر کسانی بخواهند غیر منصفانه عملکرد دولت را زیر سوال ببرند در واقع عملکرد ادارات را زیر سوال برده اند و روابط عمومی ها باید در این زمینه پاسخ های لازم را بدهند.
کریم حمیدوند فرماندار نهاوند

 

روابط‌عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی استان با چالش‌هایی رو‌به‌رو هستند به طوری که در حوزه دولت هنوز نتوانسته ایم آن چنان که باید از ظرفیت روابط عمومی ها به صورت منسجم و هدفمند درراستای سلسله ماموریت‌ها و اهدافی که برای روابط عمومی ها تعریف شده ،به درستی استفاده کنیم.


بخشی از این مشکلات از ضعف روابط عمومی‌ها و بخشی هم به مسئولان و عدم توجه به جایگاه روابط عمومی برمی‌گردد که در همین راستا یکی از کارهایی که روابط عمومی‌ها در جهت حل مشکلات موجود می‌توانند انجام دهند هم‌افزایی و افزایش تعامل با یکدیگر است،‌ که این امر در استانداری محقق شده و تاکنون هر درخواستی مبنی بر فرهنگ‌سازی،هماهنگی ، هم افزایی و حمایت از سوی دستگاه‌های اجرایی مطرح و مکاتبه شده بی کم و کاست اجرایی شده است.
نصرت اله علیرضایی مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین

بی شک اطلاع رسانی و توضیح کامل سیاست‌ها، برنامه‌ها و دستاوردهای دولت، برانگیختن علاقه و افکار عمومی برای حصول تغییراتی منطبق با مقتضیات و نیازهای دولت، فراهم کردن زمینه مشارکت و حضور فعال و بیش از پیش تمامی مردم عزیز در بسط و توسعه و آبادانی کشور با هم‌اندیشی و همگرایی با دیگر نقش آفرینان عرصه رسانه و ایجاد امید در جامعه از مواردی است که روابط عمومی ها باید در این زمینه همت مضاعف و اهتمام ویژه نمایند.
زمانی قمی استاندار مرکزی
 

 

 

 

 

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  نخستین فرستنده عادی تلویزیونی


  زادروز «رادار»


  فیلسوف مبتکر تاریخنگاری ژورنالیستی


  فراخوان چهارمین دوره اعطای نشان عالی روابط عمومی


  کارگاههای آموزشی آشنایی با فنون اثربخش در ارایه و سخنرانی برگزار می شود


  خصوصیات مدیر روابط عمومی


  شکست مون در همراه کردن افکار عمومی کره‌جنوبی با "المپیک صلح"


  ارتباطات الکترونیکی و روابط بین المللی


  تهیه پنج طرح مطالعاتی در حوزه مدیریت بحران شهری


  «مدیریت» در روابط عمومی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: کتاب «باور کن که، روابط عمومی مرده است» منتشر شد