درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
سه شنبه، 26 تیر 1397 - 10:32   

سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

  سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

نظر یک فیلسوف در باره مزایای خودخواهی

  نظر یک فیلسوف در باره مزایای خودخواهی


ادامه ادامه مطلب دو

ما فقط برای خودمان مهم هستیم

  ما فقط برای خودمان مهم هستیم


ادامه ادامه مطلب سه

جنجال بر سر راه اندازی خبرگزاری شهر در گرگان

  جنجال بر سر راه اندازی خبرگزاری شهر در گرگان


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تقویم روز ارتباطات/ نخستین مجله طنز
  تاکید فرماندار آران و بیدگل بر رسالت خطیر روابط عمومیها و رسانه ها در جنگ اقتصادی و رسانه ای با دشمن
  خبرنگاران پهبادی
  جنجال بر سر راه اندازی خبرگزاری شهر در گرگان
  شرکت مایکروسافت درباره خطرات تکنولوژی تشخیص چهره هشدار داد
  معاون مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش منصوب شد
  اعتمادی پور مدیر روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی و مشاور مدیر عامل شد
  مدیریت و دکتر نطقی
  اندیشمندان روابط عمومی و ارتباطات: دکتر نطقی پدر روابط عمومی
  کارگاه فشرده آموزشی عکاسی خبری پیشرفته برگزار شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 31367صفحه نخست » پیشخوان شارا-پیشنهادهای کاربران روابط عمومییکشنبه، 2 مهر 1396 - 16:08
مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین گرامیداشت هفتۀ دفاع مقدس: رهبری و ایمان دو عامل استقرار و ثبات جمهوری اسلامی ایران
مراسم گرامیداشت یاد و خاطرۀ شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حــــرم با برپایی نمایشـــگاهی در شرکت فولاد مبارکه اصفهان، با حضــــــور مدیرعامل، مـــعاونان، مدیران و جــــمعی از کارکنان و بسیجیان فولاد مبارکه، نمایندۀ مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، فرمانده لشگر زرهی ۸ نجف اشرف، جانشین فرماندهی گروه موشکی ۱۵ خرداد و جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مبارکه برگزار شد.
  

4 Ways to Go Beyond the Press Release in a Post Panda World image panda bear 1113tm pic 106 300x199

 

 

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مراسم گرامیداشت یاد و خاطرۀ شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حــــرم با برپایی نمایشـــگاهی در شرکت فولاد مبارکه اصفهان، با حضــــــور مدیرعامل، مـــعاونان، مدیران و جــــمعی از کارکنان و بسیجیان فولاد مبارکه، نمایندۀ مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، فرمانده لشگر زرهی ۸ نجف اشرف، جانشین فرماندهی گروه موشکی ۱۵ خرداد و جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مبارکه برگزار شد.


به گزارش شارا به نقل از خبـــرنگار فولاد، در این مراسم دکترسبحانی، مدیرعامل فولاد مبارکه، در سخنانی با یادآوری حماسۀ شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، به خصوص شهید محسن حججی، از فداکاری این عزیزان در راه استقلال و سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران تجلیل کرد و گفت: ایام دفاع مقدس یادآور رشادت های ملتی است که با دست خالی و فقط با قدرت ایمان در تمام جبهه ها در مقابل قدرت های جهانی ایستادند و باعث شدند امروز درخت تنومند جمهوری اسلامی همچنان با عزت و اقتدار پابرجا بماند.


وی با تأکید بر اینکه امنیت امروز کشور مرهون همین رشادتهاست افزود: به پاس همۀ این از خود گذشتگی ها ما نیز با کار در جبهۀ صنعت فولاد کشور تلاش خواهیم کرد تا ایران اسلامی همچنان سربلند بماند.


مدیرعامل فولاد مبارکه ضمن قدردانی از تلاش کارکنان در ثبت رکوردهای جدید و با تأکید بر اینکه امروز میدان نبرد، میدان اقتصادی است گفت: چنانچه هرکس در هر سازمانی بتواند در جبهۀ اقتصادی به خوبی ایفای نقش کند، برنده است و از این راه توانسته است به کشور و آب وخاک خود خدمت کند.


دکتر سبحانی از رهبری و قدرت ایمان به عنوان دو عامل اصلی استقرار و ثبات نظام جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت: دشمنان ایران در محاسبات خود، به ویژه در دوران جنگ، به این دو عامل توجه نداشتند.


مدیرعامل فولاد مبارکه یادآور شد: امروز دستیابی به منافع اقتصادی علت اصلی بروز جنگهای بزرگ دنیاست. از این رو کشورهایی که به لحاظ اقتصادی قوی باشند، کمتر مورد هجوم قرار میگیرند.


دکتر سبحانی خاطرنشان کرد: امروز جوانان جبهه های دیروز در جبهه های اقتصادی و کار و تولید از کیان و اقتدار کشور محافظت میکنند.


فولاد مبارکه یک جبهۀ بزرگ اقتصادی و کارکنان آن رزمندگان این جبهه هستند. چه افتخاری بالاتر از اینکه حاصل این مجاهدت ها تأمین بازارهای داخلی و حضور در بازارهای جهانی باشد؟


دکتر سبحانی خاطرنشان کرد: در این راه وظیفۀ ما این است که با کار و تلاش بیشتر ثابت کنیم تحریم ها کشور ما را توانمندتر کرده است. همچنان که خوشبختانه عملکرد فولاد مبارکه گویای این مدعاست؛ به طوریکه امروز بیش از ۸۵ درصد قطعات وارداتی مورد نیاز خطوط تولید، در داخل کشور تولید میشود و این یعنی اقتصاد مقاومتی. وقتی که فولاد مبارکه علاوه بر پوشش بازارهای داخلی، بخشی از محصولات خود را به خارج از کشور عرضه میکند، این مهم نیز گواه دیگری بر موفقیت در جبهۀ اقتصادی است. امیدواریم در همین جبهۀ حساس روز به روز به توفیقات بیشتری دست یابیم و افتخار آن را همچنان به ملت عزیز و شریف ایران و شهدای گرانقدر تقدیم نماییم.


نباید فکر کنیم خاکریز دفاعی فقط در مرزهای کشور است
بنابر این گزارش، در ادامۀ این مراسم سرهنگ سیف الله رشیدزاده فرمانده لشگر زرهی ۸ نجف اشرف نیز گفت: دستاوردهای دفاع مقدس برگرفته از حماسۀ حسینی است. وظیفۀ امروز ما دفاع است. نباید فکر کنیم خاکریز دفاعی ما فقط در مرزهای کشور است؛ چراکه دشمن با تمام توان علیه ما تلاش میکند. اگر میخواهیم به سرمنزل مقصود برسیم، راهی جز مجاهدت اقتصادی نیست.


وی از مدیرعامل و کارکنان زحمتکش شرکت فولاد مبارکه و فعالیتهای ایشان در راستای ترویج فرهنگ حماسی قدردانی نمود و ابراز داشت: باید به مدیران و کارکنان فولاد مبارکه خدا قوت بگوییم که تلاش میکنند تا صنعت فولاد کشور سربلند باشد و برکات زیادی را نیز نصیب کشور مینمایند.


سرهنگ رشیدزاده خاطرنشان کرد: وقتی صحبت از دفاع مقدس میشود، صحبت از این است که ما تا آخر ایستاده ایم. این راهی است که افراد با بصیرت برای آن جان می دهند و حاضرند با الگوبرداری از اهل بیت(ع) تا پای جان ثابت قدم بمانند.


فرمانده لشگر زرهی ۸ نجف اشرف ابراز داشت: اگر در زمان دفاع مقدس یک وجب از خاک ایران به دست دشمنان نیفتاد، همه اش از جانفشانی شهدا و ایثارگران است نباید عظمت این ایثارگریها فراموش شود.


وی افزود: امروز در جبهۀ اقتصاد مقاومتی که بسیار حساس است، دشمن میکوشد تا کشور ایران را با اعمال تحریم ها زیر فشار بگذارد و له کند. از این رو بحث اشتغال و تولید داخلی از اهمیت خاصی برخوردار است. باید آفرین گفت به آنهایی که دلسوزانه تلاش میکنند. باید این روحیه و تفکر جهادی تقویت شود تا در شرایط سخت لطمه ای به کشور وارد نشود. بنابراین امروز ضرورت دارد هرکس در هر زمینه ای که میتواند در رفع گرفتاری جامعه تلاش کند.


ایشان در پایان تأکید نمود این آسایش و امنیت را قدر بدانیم؛ زیرا عرصۀ اقتصادی آرامش میخواهد.


توسعۀ فعالیتهای فرهنگی در سازمانها میتواند زیربنای فعالیتهای اقتصادی و در شکوفایی اقتصادی کشور مؤثر باشد


در همین زمینه خانم مهندس سعیدی، نمایندۀ مردم شریف مبارکه در مجلس شورای اسلامی نیز در گفتوگو با خبرنگار فولاد گفت: هرچه ما داریم از رشادتهای جوانان، ایثارگران و عزیزانی است که در ۸ سال دفاع مقدس واقعا فداکاری نمودند. به یقین امنیت امروز کشور مرهون خون ۱۲۰ هزار شهید و پایمردی تمامی جانبازان و آزادگان است.


وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهدا زنده و ناظر بر اعمال ما هستند، شایسته است ما نیز در همان مسیر ایشان حرکت کنیم.


سعیدی از برگزاری نمایشگاه های دفاع مقدس به عنوان دستمایه ای برای زنده نگهداشتن فداکاری جوانان جبهه و جنگ یاد کرد و افزود: اینکه امروز جوانان ما آن سوی مرزها برای دفاع از حریم و ناموس کشور شهید میشوند، حاصل برپایی همین نمایشگاه ها و اشاعۀ فرهنگ شهادت طلبی در راه کشور است.


وی تصریح نمود: در کنار فعالیت اقتصادی، فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی تأثیر بسیار زیادی دارد؛ همچنان که فولاد مبارکه به موازات فعالیتهای اقتصادی خود به این موضوع اهمیت میدهد که قابل تقدیر است. توسعۀ فعالیتهای فرهنگی در سازمانها می تواند زیربنای فعالیتهای اقتصادی و در شکوفایی اقتصادی کشور مؤثر باشد.


***********************************
نمایندۀ مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی: حمایت از فولاد مبارکه و صنایع مشابه برای اقتصاد کشور حیاتی است

 

4 Ways to Go Beyond the Press Release in a Post Panda World image panda bear 1113tm pic 106 300x199

 


دکتر حیدرعلی عابدی پس از بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه گفت: پیش از این نیز در خصوص عملکرد فولاد مبارکه اخبار و اطلاعاتی کسب نموده بودم اما باید اذعان داشت که بازدید حضوری از خطوط تولید این شرکت و خروجی عملکرد کارکنان شایستۀ آن نه تنها به طور کلی دیدگاه هرکس را نسبت به این کارخانه عوض میکند، بلکه باعث دلگرمی هر ایرانی نیز می شود. وی افزود: در شرایط اقتصادی فعلی که بسیاری از شرکتها به دلایل متعددی خروجی مناسبی ندارند، ما مشاهده می کنیم که مدیریت و کارکنان این شرکت با برنامه ریزی خوب و تلاش مستمر خود دائما در حال افزایش تولید هستند تا هم بازارهای داخلی را تامین کنند و هم در عرصۀ صادرات کشور نقش آفرینی نمایند، که این مایۀ دلگرمی است.


این نمایندۀ مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر تأثیر مثبت فولاد مبارکه بر رشد اقتصادی کشور گفت: امروز با توجه به بازدیدی که از فولاد مبارکه داشتیم و این حجم عظیم کار و برنامه ریزی در حال انجام را، مشاهده کردیم به عنوان یک ایرانی بر خود بالیدم.


وی ادامه داد: به جرأت می توان گفت که در خاورمیانه چنین مجتمعی که بتواند در این حد محصولات با کیفیت و متنوع تولید و در کنار آن ایجاد اشتغال چنین گسترده ای کند، وجود ندارد.


دکتر حیدرعلی عابدی با اشاره به راهکارهای خروج از رکود گفت: اگر بخواهیم از رکود خارج شویم و به تحول و توسعۀ کارآمد برسیم، به کارخانه های مشابه فولاد مبارکۀ اصفهان که بتوانند چرخ اقتصاد را به حرکت درآورند نیاز داریم. فقط در این صورت است که علاوه بر کوتاه کردن پای واردات، می توانیم حجم قابل ملاحظهای اشتغال زایی، صادرات و ارز آوری نیز داشته باشیم.


وی خاطرنشان کرد: در واقع حجم بسیار زیاد اشتغال زایی مستقیم و غیرمستقیمی که فولاد مبارکه در استان و سراسر کشور ایجاد کرده است، نشان می دهد که اقتصاد مقاومتی در فولاد مبارکه عملیاتی شده است. باید به خاطر این پشتکار و انگیزه و همۀ این دستاوردها به مدیریت و کارکنان فولاد مبارکه خدا قوت و تبریک گفت.


نمایندۀ مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهداف برخی مخالفان صنعت کشور تصریح کرد: متاسفانه عده ای دانسته یا ناآگاهانه مباحثی را علیه صنایع اصفهان مطرح می نمایند که به نوعی خارج از انصاف است چرا که فولاد یک صنعت و افتخار ملی است.


وی با تقسیم این مخالفان به سه گروه اظهار داشت: دسته اول آنهایی هستند که واقعاً نگران محیط زیست و مصرف آب هستند که در این خصوص باید گفت بنا بر استانداردهای موجود در صنعت فولاد دنیا و اینکه فولاد مبارکه به ازای تولید بیش از ۶ میلیون تن فولاد فقط ۲۵ میلیون مترمکعب در سال مصرف آب دارد و حجم زیادی ارزش افزوده، اشتغال زایی و توسعۀ اقتصادی ایجاد کرده است؛ به واقع این میزان مصرف زیاد نیست.

 

 درعین حال این موضوع و سایر اقدامات زیست محیطی گستردۀ فولاد مبارکه که با نصب تجهیزات به روز در این زمینه انجام داده است، باید به نحو مطلوبی اطلاع رسانی شود تا هرگونه نگرانی در این رابطه برطرف گردد. وی از کسانی که با نقش فولاد مبارکه در میزان تولید و توسعۀ اقتصادی کشور آشنا نیستند به عنوان دستۀ دوم مخالفان این شرکت یاد و تصریح کرد: ایشان بر این باورند که فولاد مبارکه تاریخ مصرفی داشته است و بعد از این هم بود یا نبود آن هیچ تأثیری در اقتصاد ملی و منطقه ندارد، که این دوستان هم باید به نقش و تأثیر این شرکت در راه اندازی چرخ صنایع بالادست و پائین دست و حجم زیاد اشتغالی که ایجاد کرده، توجه بیشتری داشته باشند. باید به خاطر داشته باشیم با توجه به مشکلاتی که در مسیر اشتغالزایی کشور وجود دارد، حفظ این صنعت و سایر صنایع مشابه امری ضروری و برای اقتصاد کشور حیاتی است. در عین حال باید با حمایت خود از مدیریت و کارکنان این شرکت، آنها را به گونه ای تشویق نمائیم تا همچنان به توسعۀ صنعت استان و کشور همت گمارند.


وی در خصوص دستۀ سوم مخالفان این صنعت گفت: این دسته از مخالفان که ما نیز همواره نگران آنها بوده و هستیم؛ دائما با هر صنعتی که بدانند به نفع کشور است مخالفند و علیه آن به نحو غیرمنصفانه و به دور از هرگونه تعقل تبلیغ میکنند این افراد به هیچ عنوان دردمند کشاورزی، صنعت، محیط زیست و اشتغال زایی برای جوانان کشور نیستند؛ بلکه انگیزه های دیگری دارند.


وی ضمن ابراز خرسندی از سرمایه گذاریهای فولاد مبارکه در امر کاهش و بهبود مصرف آب در این شرکت یادآور شد: این که فولاد مبارکه چند صد میلیارد تومان در فرآیندهای مرتبط با بازچرخانی و تصفیۀ آب در شرکت هزینه کرده است و موجب شده تا مصرف آب در خطوط تولید کاهش مناسبی داشته باشد اتفاق خوب و ارزشمندی است.


دکتر حیدرعلی عابدی در بخش پایانی سخنان خود تاکید کرد: ما آماده ایم به صورت تمام قد از فولاد مبارکه در همۀ زمینه ها حمایت کنیم.


همچنین انتظار داریم مدیریت شرکت همانگونه که در بسیاری از موضوعات اجتماعی مسئولیت شناسی داشته است در خصوص حل مشکل آب در اصفهان مشارکت موثری داشته باشد.


به کمک سایر همکاران و نماینده محترم شهرستان آماده هستیم تا با همیاری وزارت صنعت، معدن و تجارت در جهت حل مشکلات صنعت فولاد کشورگام برداریم
در همین رابطه خانم دکتر تاج الدین دیگر نمایندۀ مردم محترم اصفهان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن ابراز خوشحالی از حضور در فولاد مبارکه و مشاهدۀ عینی عملکرد کارکنان این شرکت گفت: با حضور صنایع مادر در اصفهان، این استان به قطب صنعتی کشور مبدل گردیده است. در شرایط رکود اقتصادی بسیاری از استانها و صنایع دچار مشکل شده اند اما این که فولاد مبارکه توانسته است در همین شرایط با مدیریت صحیح و عملکرد خوب کارکنان خود همچنان موجب حرکت صنعت در استان و کشور باشد و سودمند و فعال باقی بماند، جای قدردانی دارد.


وی خاطر نشان کرد: به کمک سایر همکاران و نماینده محترم شهرستان آماده هستیم تا با همیاری وزارت صنعت، معدن و تجارت در جهت حل مشکلات صنعت فولاد کشور گام برداریم.


وی افزود: انتظار می رود فولاد مبارکه همان گونه که کارهای خوبی در توسعۀ صنعت و اشتغالزایی استان و کشور داشته است، همانند قبل در سایر موضوعات از قبیل کمک به توسعۀ اجتماعی و فرهنگی و به ثمر رساندن طرحهای مربوط به آب نقش آفرینی نماید.


وی ضمن ابراز خرسندی از حضور مؤثر فولاد مبارکه در توسعۀ ورزش استان اظهار امیدواری کرد که این شرکت در همین راستا به مقولۀ سینمای استان هم ورود مؤثری داشته باشد؛ تا این صنعت هم از رشد و توسعۀ مناسبی که در شأن استان باشد، برخوردار گردد.


*********************************
معاون خرید فولادمبارکه: فولاد مبارکه همواره از تولید داخل و بومی سازی حمایت کرده است

 

4 Ways to Go Beyond the Press Release in a Post Panda World image panda bear 1113tm pic 106 300x199

 

 

حمایت از شرکتهای سازندۀ داخلی و به طور کلی ارتقای دانش فنی کشور از ابتدای بهره برداری، یکی از تعهدات فولاد مبارکه و در دستور کار این شرکت بوده است.


این مطلب را مهدی تولائیان، معاون خرید فولاد مبارکه گفت و با تأکید بر اینکه رویکرد فولاد مبارکه در این خصوص دقیقا مطابق با سیاستهای اقتصاد مقاومتی و در راستای حمایت از تولید ملی است، افزود: امروز فولاد مبارکه با جدیتی بیشتر از هر زمان دیگر، این آمادگی را دارد تا با مشارکت شرکتهای داخلی و دانش بنیان برای تمامی محصولاتی که تولید داخلی ندارند، با بهره گیری از دانش روز دنیا شرایطی فراهم آورد تا محصول موردنظر در داخل کشور تولید شود.


وی خاطرنشان کرد: وقتی محصولات داخلی و بومی سازی شده از استانداردهای لازم برخوردار باشند و از نظر کیفی تستهای لازم را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند، فولاد مبارکه این آمادگی را دارد تا محصول تولید شده را با قراردادهای بلند مدت ۳ تا ۱۰ ساله خریداری و در خطوط تولید خود استفاده کند.


وی از فرایند لازم برای بومی سازی الکترود گرافیتی در داخل ایران، دستیابی به دانش فنی ساخت ریفورمر و مدولهای احیا مستقیم، بومی سازی غلتک های نورد گرم و سرد و تولید کاتالیست به عنوان نمونه هایی بارز از رویکرد فولاد مبارکه در حمایت از تولید داخل یاد و اضافه کرد: تکنولوژی، دانش فنی و فرایند بومی سازی موارد مذکور و بسیاری دیگر از نمونه های مشابه که پیش از این کشور توان ساخت آنها را نداشته است، با همین تفکر فولاد مبارکه از خارج به داخل کشور انتقال یافته و تجهیزات موردنظر پس از بومی سازی در خطوط تولید استفاده شده است.


تولائیان خاطرنشان کرد: رسالت اصلی و ملی فولاد مبارکه تولید فولاد است، اما این شرکت بنابر مسئولیتهای اجتماعی خود همواره تلاش کرده است به منظور حمایت از تولیدکنندگان با سرمایه گذاری و مشارکت مالی در پیشبرد پروژه های تحقیقاتی و ساخت تجهیزات ایفای نقش کند.


معاون خرید فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: همانگونه که فولاد مبارکه از هر نظر برای توانمندسازی شرکتهای سازندۀ داخلی، خود را متعهد دانسته است، در مقابل نیز میطلبد که شرکتهای سازنده نیز به دور از هرگونه تفکر خرید انحصاری، همواره بر ارتقای سطح کیفی محصولات و تجهیزات بومی سازی شده خود همت گمارند.
توجه به موضوع قیمت تمام شده و قابل رقابت با بازارهای جهانی برای تجهیزات بومی سازی شده از دیگر نکاتی بود که تولائیان ضمن اشاره به آن گفت: به موازات کیفیت، قیمت تمام شدۀ رقابتی اقلام بومی سازی شده نیز بهعنوان یک الزام باید مدنظر قرار گیرد. از اینرو با توجه به مزیتهایی که در کشور ما وجود دارد، سازندگان باید به گونه ای تجهیزات را بومی سازی کنند که تولیدات داخلی از لحاظ کیفی قابل رقابت و از نظر قیمت تمام شده به مراتب مناسبتر از انواع مشابه خارجی باشد. به خاطر داشته باشیم حمایت از تولید داخلی نباید به بیراهه رود و باعث ضرر و زیان مردم، مصرف کنندگان و سهامداران شود.


وی با بیان اینکه در فولاد مبارکه همۀ واحدهای زیر مجموعۀ معاونت خرید برای تحقق این امر آمادۀ هرگونه همکاری هستند، افزود: به همین منظور و حتی برای تأمین اقلام مصرفی و مواد اولیۀ شرکت از همۀ شرکتهای دانش بنیان یا شرکتهای تولیدی دعوت می کنیم که برای سربلندی کشور و رهایی از هرچه بیشتر از وابستگی آستین همت بالا زنند. این در حالی است که بالطبع فولاد مبارکه هم به منظور حمایت از این شرکتها و استفاده از کالای بومی سازی شده بسته به نوع کار و یا سرمایه گذاری آنها تعهد مدیریتی خواهد داشت تا در درازمدت از آن استفاده کند.


معاون خرید فولاد مبارکه افزود: فولاد مبارکه اقلام موردنیاز خود را از طریق سامانۀ برنامه ریزی خرید اعلام می کند. با استفاده از این بانک اطلاعاتی شرکتها می توانند دربارۀ کالاهایی که تولید داخلی ندارد، اطلاعات بیشتری کسب کنند و برای انتقال دانش فنی و بومی سازی آن با حمایت فولاد مبارکه اقدام کنند.


************************************
اولین نشست تخصصی با محوریت تحلیل چالشهای جنگل کاری در مناطق صنعتی

اولین نشست تخصصی با محوریت تحلیل چالش های جنگل کاری در مناطق صنعتی در تاریخ ۱۲ مهرماه به میزبانی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سالن همایش های تحقیق و توسعه شرکت فولاد مبارکه برگزار می گردد.


دانشکده های منابع طبیعی سراسر کشور ، موسسه تحقیقات جنگل ها و مراتع کشور ، سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور و مدیریت فضای سبز مراکز مهم صنعتی کشورنیز در برگزاری این نشست مشارکت خواهند داشت.


این نشست در چهار پنل تخصصی شامل موارد ذیل برگزار خواهد شد:
- انتخاب گونه برای جنگل کاری در مناطق خشک و نیمه خشک صنعتی
- تغییر اقلیم ، پدیده خشکسالی و تاثیر آن بر جنگل های دست کاشت مناطق صنعتی
- مدیریت جنگل های دست کاشت مناطق صنعتی( کنترل آفات، بیماری ها ، مدیریت پسماند و ضایعات فضای سبز)
- اقتصاد جنگل های دست کاشت مناطق صنعتی
- فضای سبز و زیباسازی محیط
 
 

 

 

 

 

 

 

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  اندیشمندان روابط عمومی و ارتباطات: دکتر نطقی پدر روابط عمومی


  تقویم روز ارتباطات/ نخستین مجله طنز


  مدیریت و دکتر نطقی


  سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی فردا برگزار می شود


  ساماندهی روابط عمومی دستگاههای اجرایی مازندران کلید خورد


  + مثبت روابط عمومی


  امضاء تفاهم نامه رسانه ای بین استانداری خوزستان و شبکه دو سیما


  کارشناس روابط عمومی: روابط‌عمومی‌ منسجم و قدرتمند جایگاه سازمان‌ها را در میان مردم تقویت می‌کند


  خبرنگاران پهبادی


  چگونه می‌توانم اینفوگرافیک‌ها را ارزیابی و ارزش‌گذاری کنم؟


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی