درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
دوشنبه، 1 مرداد 1397 - 02:46   

پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران برگزار می شود

  پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران برگزار می شود


ادامه ادامه مطلب یک

غول رسانه‌ای سعودی، به دنبال جذب مخاطبان فارسی زبان!

  غول رسانه‌ای سعودی، به دنبال جذب مخاطبان فارسی زبان!


ادامه ادامه مطلب دو

از تیغ تیز روزنامه‌نگاری تا حرکت بر لبه تیغ روابط عمومی

  از تیغ تیز روزنامه‌نگاری تا حرکت بر لبه تیغ روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

اهدای دیپلم افتخار به روابط عمومی بانک توسعه تعاون

  اهدای دیپلم افتخار به روابط عمومی بانک توسعه تعاون


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  از تیغ تیز روزنامه‌نگاری تا حرکت بر لبه تیغ روابط عمومی
  قانون 15دقیقه چیست؟
  سرپرست خبرگزاری برنا اصفهان: روابط عمومی، ویترین یک سازمان است
  ساعت کار شعب بانک ملی ایران در استان تهران تغییر کرد
  تولید و اشتغال محور تسهیلات دهی بانک ملی ایران
  تامین حداکثری اقلام مورد نیاز بانک ملی ایران از بازار داخلی
  روابط عمومی وسیله ای برای برقراری ارتباط
  دکتراحمد یحیایی ایله ای استاددانشگاه: پنهان کاری درسازمانها بحران زاست
  در گفتگو با مهندس ابوذر حلوایی‌پور مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل گل‌گهر: روابط عمومی هنر مردم داری است
  غول رسانه‌ای سعودی، به دنبال جذب مخاطبان فارسی زبان!
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 31086صفحه نخست » پیشخوان شارا-پیشنهادهای کاربران روابط عمومیشنبه، 4 شهریور 1396 - 12:52
بومی سازی و جایگزینی ۱۶ پایۀ هیدروژنی و اتوماسیون صنعتی در فولاد مبارکه
پروژۀ بومی سازی و جایگزینی ۱۶ عدد پایۀ هیدروژنی به جای پایه های HNX و اتوماسیون صنعتی در واحد باکس آنیلینگ نورد سرد شرکت فولاد مبارکه به دست توانمند کارکنان فولاد مبارکه و با مشارکت شرکت های داخلی با موفقیت پایان یافت
  

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- پروژۀ بومی سازی و جایگزینی ۱۶ عدد پایۀ هیدروژنی به جای پایه های HNX و اتوماسیون صنعتی در واحد باکس آنیلینگ نورد سرد شرکت فولاد مبارکه به دست توانمند کارکنان فولاد مبارکه و با مشارکت شرکت های داخلی با موفقیت پایان یافت و با حضور دکتر سبحانی مدیرعامل، معاونان، جمعی از مدیران فولاد مبارکه و مدیـــــران عامل شـــــرکتهای پیمانکاری حاضر در این پروژه به بهره برداری رسید.

اجرای این پروژه نماد عینی هماهنگی، خودباوری و ترجمۀ «ما میتوانیم» است
به گزارش خـــبرنگار فولاد، در این مـــراسم دکترسبحانی مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با ابراز خرسندی از اجرای موفقیت آمیز این پروژه گفت: بهره برداری از این طرح که سالانه بیش از ۷۰ هزار تن افزایش ظرفیت تولید محصولات ویژه در نورد سرد فولاد مبارکه را در پی دارد، مصداق بارز به بار نشستن راهبردهای اقتصاد مقاومتی، قطع وابستگی و گام برداشتن صحیح در مسیر تولید و اشتغال است.


وی با تأکید بر اینکه انجام این پروژۀ بزرگ که برای اولین بار در کشور انجام شد ریسک بالایی را نیز به همراه داشت، افزود: خوشبختانه مدیریت و کارشناسان فولاد مبارکه با اتکا به دانش فنی و خلاقیت خود و با همکاری بسیار خوب پیمانکاران و شرکتهای سازنده داخلی توانستند شجاعانه و با جسارت هرچه تمام تر این مهم را انجام دهند.


مدیرعامل فولاد مبارکه با اشاره به این مطلب که بهره برداری از این پروژه علاوه بر اینکه ارتقای سطح کمی و کیفی محصولات این ناحیه را در برداشته و کشور ایران را نیز در دستیابی به یکی دیگر از تکنولوژی های عرصۀ صنعت فولاد رهنمون ساخته است، افزود: در هنگام تصمیم گیری برای آغاز این طرح بزرگ عوامل بازدارنده ای پیش رو بود و مجموعه را از انجام آن بر حذر میداشت، اما راهبردهای کلان کشور و تجارب مشابه فولاد مبارکه ما را دلگرم ساخت. نتیجۀ این حمایت ها و همدلی ها این شد که بار دیگر دانش فنی کشور و همچنین توان تولید کمی و کیفی نورد سرد فولاد مبارکه افزایش یافته است.


وی ضمن قدردانی از وفاق و همدلی حاکم بر شرکت و شرکای تجاری کسب و کار فولاد مبارکه، اظهار کرد: بومی سازی و جایگزینی ۱۶ عدد پایۀ هیدروژنی،۱۲ کوره و اتوماسیون صنعتی و بهره برداری از آنها علاوه بر ارتقای دانش فنی، حدود ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار یورو به ازای هر مجموعه پایه و کوره و... برای شرکت صرفه جویی به همراه داشته است. ضمن اینکه انجام این کار در داخل کشور علاوه بر اشتغالزایی و کاهش مصرف انرژی، استفاده از مواد مصرفی و کالای ایرانی را نیز به همراه داشته که از دیگر مزایای مهم اجرای این پروژه است.


ایشان در پایان با تأکید بر اینکه اجرای این پروژه نماد عینی هماهنگی، خودباوری و ترجمۀ «ما میتوانیم» است، از تمامی تلاشگران حاضر در این پروژه قدردانی و خاطرنشان کرد: این اقدامات میتواند به عنوان یک الگو در کشور به کار گرفته شود.

جسارت و مسئولیت پذیری کارکنان و پیمانکاران دو شاخص مهم در اجرای این پروژه
در این باره مختار بخشیان، معاون بهره برداری فولاد مبارکه نیز با اشاره به عوامل مؤثر در کسب این موفقیت گفت: جسارت و مسئولیت پذیری کارکنان و پیمانکاران مجری این طرح باعث شد علیرغم همۀ موانع و ریسک های احتمالی، امروز شاهد به بار نشستن تمامی زحمات و بهره برداری از این پروژه باشیم.
وی از دستیابی به دانش فنی بومی سازی و جایگزینی ۱۶ عدد پایه هیدروژنی و اتوماسیون صنعتی در این پروژه به عنوان مهمترین دستاورد این طرح یاد کرد و از همه دست اندرکاران و مجریان آن قدردانی کرد.

تجهیزات بومی سازی شده با کاهش مصرف انرژی و بدون هیچ مشکلی در حال تولید هستند
این گزارش حاکی اســت، نادر حسین زاده، مدیر ناحیۀ نورد سرد نیز گفت: امروز در ناحیۀ نورد سرد شرکت فولاد مبارکه شاهد بهره برداری از پروژه ای هستیم که حاصل دو سال تلاش شبانه روزی مدیریت و کارکنان فولاد مبارکه و شرکای تجاری کسب وکار این شرکت است. این در حالی است که تمام فعالیتهای انجام شده در این راستا از ابتدا تا انتها به دست توانای کارکنان داخلی بومی سازی شده و به بهره برداری رسیده است.


وی در تشریح ضرورت و اهمیت اجرای این پروژه، تصریح کرد: با توجه به افزایش تقاضای بازار برای ورقهای ویژه و طولانی بودن سیکل آنیل این گریدها و نبود ظرفیت کافی در این بخش، این واحد به گلوگاهی در تولید محصولات سرد مبدل شده است؛ بنابراین توسعۀ واحد بازپخت هیدروژنی در ناحیۀ نورد سرد اجتناب ناپذیر بود؛ ازاین رو در شرایط تحریم و قطع همکاری شرکتهای خارجی، مدیریت فولاد مبارکه بر آن شد تا نسبت به انجام پروژۀ جایگزینی ۱۶ عدد پایه هیدروژنی به جای پایههای HNX اقدام کند.


وی افزود: عملیات اجرایی این پروژه از مهرماه سال ۹۴ آغاز و پیش بینی شد در یک بازۀ زمانی دوساله به اتمام برسد. خوشبختانه این امر محقق شد و هماکنون پایه ها بدون هیچ مشکلی و با کاهش مصرف انرژی در حال تولید هستند.


مدیر ناحیه نورد سرد هزینۀ اجرای این پروژه را حدود ۲۹ میلیارد تومان اعلام کرد و یادآور شد: اجرای این پروژه با بهره گیری از توان داخل کشور، بیش از ۱۷ میلیارد تومان برای فولاد مبارکه صرفه جویی به همراه داشته است.


حسین زاده اهم فعالیتهای انجام شده در این پروژه را تهیۀ مدارک و مستندات ساخت تجهیزات موردنیاز در پروژه شامل پایه، کوره، کلاهک خنک کننده و برخی از قطعات یدکی، بررسی امکانات فولاد مبارکه جهت ساخت برخی از تجهیزات در داخل شرکت، بررسی امکانات شرکتهای داخلی جهت ساخت تجهیزات موردنیاز و همچنین بومی سازی و جایگزینی سیستم خودکارسازی صنعتی دانست و گفت: در بازۀ زمانی اجرای این پروژه با چالش های جدی مواجه شدیم که هر بار با حمایت مدیریت عالی شرکت و با اتکا به دانش فنی داخلی فولاد مبارکه و پیمانکاران طرح، ازجمله شرکتهای طراحان و مجریان فرایند بخار، ایریسا، تقطیران، صنایع برز قزوین، تامکار، دابو صنعت، سداد صنعت برطرف شد.

**************************************************
در راستای مسئولیتهای اجتماعی فولاد مبارکه انجام شد؛
آغاز عملیات ایمن سازی راه آهن روستای حسن آباد

در راستای مسئولیتهای اجتماعی فولاد مبارکه و به منظور تأمین آسایش و ایمنی هرچه بیشتر اهالی حسن آباد، کلنگ عملیات محصورسازی صدای ریل در این روستا با مشارکت و سرمایه گذاری فولاد مبارکه به زمین زده شد.

فولاد مبارکه همواره به مسئولیت های اجتماعی خود و تعامل سازنده با منطقه پای بند بوده است
به گزارش خبرنگار فولاد در این مراسم که سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه، بخشدار مرکزی، معاون اجرای پروژه های توسعه و مدیران مهندسی صنایع و روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، اعضای شورای اسلامی روستای حسن آباد و جمعی از اهالی این روستا حضور داشتند، دکتر جواد سلطانی سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه ضمن قدردانی از مدیریت شرکت فولاد مبارکه اجرای این پروژه را اقدامی مؤثر برای تأمین هرچه بیشتر امنیت و آسایش اهالی روستای حسن آباد دانست و گفت: فولاد مبارکه همواره به مسئولیتهای اجتماعی خود و تعامل سازنده با منطقه پایبند بوده است.


وی با تأکید بر اینکه اجرای این پروژه علاوه بر ایمن سازی منازل مسکونی که در حریم راه آهن قرار دارند، از صوت ناشی از تردد واگنها جلوگیری میکند، افزود: فولاد مبارکه در همۀ زمینه ها خصوصا زمینه های فرهنگی، آموزشی، خدماتی و اجتماعی فعالیتهای مفید و گسترده ای در منطقه داشته است که جای تشکر و قدردانی دارد.
سلطانی در بخش دیگری از سخنان خود توجه فولاد مبارکه به سلامت جسمی و روحی نیروی انسانی خود را یکی دیگر از ویژگی های بارز مدیریت فولاد مبارکه دانست و تصریح کرد: بدون شک این مهم تأثیر شگرفی در ارتقای بهره وری این سازمان داشته است؛ به ویژه اینکه ما شاهد آن هستیم که بخشی از نیروی انسانی فولاد مبارکه را همین ساکنان و اهالی بومی روستای حسن آباد تشکیل میدهند.

آرامش و رضایت مندی مردم منطقه، یکی از اولویت های شرکت فولاد مبارکه
در ادامۀ این مراسم احمد سعیدبخش، معاون اجرای پروژه های توسعۀ فولاد مبارکه آرامش و رضایتمندی مردم منطقه را یکی از اولویتهای فولاد مبارکه عنوان کرد و افزود: در همۀ ادوار و مخصوصا در حال حاضر مدیریت عالی شرکت فولاد مبارکه همواره بر توسعه و تکامل منطقه و انجام پژوهش در این زمینه و همچنین اجرای سریع پروژه های مرتبط تأکید میکند.


وی در تشریح مشخصات این پروژه تصریح کرد: در این پروژه از تکنولوژی جدید انکسار صوت استفاده میشود که در آن دیوارهای به طول یک کیلومتر و متشکل از ورق های گستردۀ فولادی با پارامترهای محاسباتی، به منظور کاهش تراز شدت صوت ناشی از حرکت قطار در منطقۀ مسکونی مجاور تا ۱۰ دسیبل استفاده خواهد شد که در نوع خود بی نظیر است.


معاون اجرای پروژه های توسعۀ فولاد مبارکه با بیان اینکه این پروژه با چنین متریالی برای اولین بار است که در کشور اجرا میشود، گفت: با توجه به کارآمدی این طرح، میتوان آن را به عنوان یک الگو در کشور مطرح کرد.


وی از شرکت مهندسی دژپاد صنعت سازه به عنوان مجری این طرح یاد کرد و افزود: نظارت بر این پروژه که طی ۹ ماه اجرا خواهد شد، بر عهدۀ واحد اجرای پروژه های جنبی فولاد مبارکه خواهد بود.


سعیدبخش خاطرنشان کرد: شروع مطالعات و طراحی آن به وسیلۀ واحد مهندسی کارخانه در ۵ ماه انجام شده و در آن تأمین ایمنی ساکنان و پارک مجاور و همچنین حفظ ایمنی لوکوموتیو و واگنها نیز مدنظر قرار گرفته است. ضمن اینکه تعویض و مرمت مسیر سیفونی انتقال و هدایت آبهای سطحی محوطه به کانال آب مجاور ترانشه نیز پیش بینی شده است.

فولاد مبارکه پیش از این نیز با ساخت ورزشگاه، پل ورودی و فضای سبز تعامل سازنده ای با حسن آباد داشته است
در ادامۀ این مراسم چاوش زاده، بخشدار مرکزی شهرستان مبارکه نیز یادآور شد: خوشبختانه این پروژه که چند سالی است از مطالبات اهالی این روستا بوده است، اکنون با همت فولاد مبارکه به نتیجه رسید و توافق شد که در حریم راه آهن اجرا شود.


وی همکاری فولاد مبارکه با اهالی این روستا را مثبت ارزیابی کرد و گفت: فولاد مبارکه پیش از این نیز با ساخت ورزشگاه، پل ورودی و فضای سبز در روستای حسن آباد تعامل سازنده ای با این روستا داشته است.


چاوش زاده ضمن تأکید بر اهمیت همکاری میان منطقه و صنعت افزود: تداوم ارتباط شرکت فولاد مبارکه با منطقه و برگزاری جلسات منظم با مسئولان شرایط بهتری برای پیوند صنعت با جامعه فراهم میکند و به یقین کمک خواهد کرد تا مشکلات هر دو طرف به نحو سازنده تری حل شود و هرچه زودتر به توسعۀ پایدار دست یابیم.

 

 

 

 

 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  دکتر اکبر نصرالهی استاد ارتباطات: مناسب ترین ابزار برای مدیریت بحران، رسانه هاست


  پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران برگزار می شود


  روابط عمومی در تحریم


  مدیر کل جدید روابط عمومی و ارتباطات بین الملل سازمان ملی استاندارد منصوب شد


  روابط عمومی وسیله ای برای برقراری ارتباط


  رئیس کارگروه روابط عمومی استانداری های منطقه ۵ کشور منصوب شد


  در گفتگو با مهندس ابوذر حلوایی‌پور مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل گل‌گهر: روابط عمومی هنر مردم داری است


  حفظ اصول روابط عمومی


  دکتراحمد یحیایی ایله ای استاددانشگاه: پنهان کاری درسازمانها بحران زاست


  برگزاری همایش تخصصی مسئولان روابط عمومی های سراسر کشور بیمه ایران


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: پانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران برگزار می شود