درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
یکشنبه، 8 اسفند 1395 - 12:16   

رسانه‌های چین پس از انتشار "راهنمای پخش خبر و گزارش"

  رسانه‌های چین پس از انتشار "راهنمای پخش خبر و گزارش"


ادامه ادامه مطلب یک

آماده شوید: نسل پنجم شبکه‌های موبایل در راه است

  آماده شوید: نسل پنجم شبکه‌های موبایل در راه است


ادامه ادامه مطلب دو

محدودیت حضور خبرنگاران در کاخ سفید: رسانه‌ها محکوم کردند

  محدودیت حضور خبرنگاران در کاخ سفید: رسانه‌ها محکوم کردند


ادامه ادامه مطلب سه

 سمینار استانی مشتری مداری در هزاره سوم در بیرجند برگزار شد

   سمینار استانی مشتری مداری در هزاره سوم در بیرجند برگزار شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  رئیس اداره روابط عمومی و تبلیغات وزارت خارجه با رئیس حوزه هنری دیدار کرد
  چند قانون خواندنی در مدیریت
  بسته بندی
  بازاریابی دیجیتال در صنعت جهانگردی / یک راهنمای کامل برای مبتدیان (قسمت-1)
  تاثیر گذاری آگهی های تلویزیونی / تکنیک مناسب را انتخاب کن
  نفوذ محققان به یکی از استانداردهای امنیتی کلیدی اینترنت
  نام جدید برای پیغام‏رسان گوگل
  Sign out شدن ناگهانی کاربران از گوگل
  چه عواملی باعث می‌شوند در کارمان بهره‌ور نباشیم؟
  مهم‌ترین امور اولین هفته مدیریتی شما
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 27544صفحه نخست » گردهمایی های روابط عمومییکشنبه، 19 دی 1395 - 17:42
بیانیه سیزدهمین کنفرانـس بین المللی روابط عمومی ایران
برگزاری سیزدهمین کنفرانس روابط عمومی، با تجربه های طولانی و دست آوردهای ارزشمند، که حاصل همکاری و مشارکت وسیع استادان، محققان، مدیران، کارگزاران و همه حامیان و شرکت کنندگان در این کنفرانس است، بیانگر ایمان، بصیرت، هوشیاری، استقامت و توانمندی و تعهد تک تک اعضای خانواده بزرگ روابط عمومی ها است که همچنان بر تحقق عملی اخلاق اسلامی- ایرانی، و خدمت خالصانه به مردم متعهد می باشند.
  

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با توکل بر خداوند متعال و با الهام گرفتن از روح بلند شهیدان راه مداوم انقلاب اسلامی که در تمام زمان ها یادشان معنویت و ایمان و ولایت را در جان جامعه زنده می کند، با حضور و مشارکت صمیمانه خانواده بزرگ روابط عمومی ها از تمام نقاط کشور را در سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» و در شرایطی برگزار می کنیم که بیش از پیش اهمیت و ضرورت حضور جدی روابط عمومی ها برای پیشبرد اهداف عالی کشور برای همه دانشگاهیان، مسئولان،‌ مدیران، کارگزاران و علاقمندان این حوزه مهم ارتباطی روشن شده است.


برگزاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، با تجربه های طولانی و دست آوردهای ارزشمند، که حاصل همکاری و مشارکت وسیع استادان، محققان، مدیران، کارگزاران و همه حامیان و شرکت کنندگان در این کنفرانس است، بیانگر ایمان، بصیرت، هوشیاری، استقامت و توانمندی و تعهد تک تک اعضای خانواده بزرگ روابط عمومی ها است که همچنان بر تحقق عملی اخلاق اسلامی- ایرانی، و خدمت خالصانه به مردم متعهد می باشند.


اکنون می توان گفت با تدابیر اتخاذ شده توسط کنفرانس و همه مشارکت کنندگان آن، دسترسی به اهداف عالیه در حوزه روابط عمومی ها بیش از گذشته امکان پذیر شده و نادیده گرفتن این ساختار مهم ارتباطی و مدیریتی نه تنها امکان پذیر نیست، بلکه بیش از گذشته باید به آن اهمیت مضاعف داد.


سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، با شعار «روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا» و با مشارکت و همکاری دانشگاه های مختلف، سازمان ها و نهادهای مرتبط، استادان، پژوهشگران، مدیران، کارگزاران و علاقه مندان به این حوزه مهم ارتباطی، در شرایطی برگزار می شود که توجه به محتوا به ویژه در فضای مجازی که هم اکنون فضای غالب فعالیت های ارتباطی به شمار می آید به مهمترین حوزه چالشی تبدیل شده است که نیازمند دقت و مدیریت مناسب و دانش محور می باشد.


ما شرکت کنندگان در سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، ضمن قدرشناسی از زحمات دست اندرکاران برگزاری این کنفرانس و تاکید بر ضرورت ادامه کنفرانس های علمی و تخصصی با معیارهای جهانی، اجرای کامل مفاد این بیانیه که زمینه ساز ارتقاء و اعتلای روابط عمومی ایران می باشد را خواستاریم:


(1) اقتصاد مقاومتی ضامن تحقق سیاست ها و برنامه های «پیشرفت اسلامی-ایرانی»‌ بوده و توجه به آن مدیریت جهادی و توسعه هدفمند و پایدار در همه زمینه ها را تامین خواهد کرد.


(2) توجه عملی و عمیق به رویکردهای علمی و دانش محور در همه زمینه ها،‌ از جمله در حوزه روابط عمومی ها که مسئولیت بزرگی در جهت همدلی و همفکری نهادها، سازمان ها و مدیریت های کشور با جامعه را بر عهده دارند، نه تنها یک ضرورت به شمار می آید، بلکه یک مسئولیت اجتماعی و مردمی است که باید توسط همه علاقمندان به پیشرفت و توسعه هدفمند کشور مورد تاکید قرار گیرد.


(3) گسترش استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، وضعیت جدیدی در رابطه با محتوای ارتباطی ایجاد کرده است که نیازمند بازنگری علمی، مدیریت بهینه، سیاست های مؤثر و برنامه ریزی های جامع دارد.


(۴) حفظ و حمایت از زبان فارسی به عنوان هویت ملی و تاریخی با مدیریت محتوا و توجه به معیارها و ارزش های فرهنگی در فضای واقعی و فضای مجازی از مهمترین مسئولیت های دست اندرکاران حوزه های ارتباطی و رسانه ای است که باید در این زمینه با تعهد و احساس مسئولیت به آن، توجه کافی داشته باشند.


(۵) التزام به معیارهای اخلاق اسلامی برای برقراری و گسترش ارتباطات مبتنی بر ایمان، اعتماد، صداقت و برابری در کلیه سطوح مدیریتی و تشکیلاتی سازمان های روابط عمومی در سطح کشور مورد تاکید می باشد.


(6) بکارگیری مناسب و هدفمند شبکه های اجتماعی همراه با مدیریت محتوا بر اساس رویکردها و دیدگاههای دانش محور و متکی بر اخلاق اسلامی برای ایجاد فضای سالم ارتباطی، محتوای مفید، ارتباطات مؤثر، اخلاق مدار و فرهنگ ساز یک ضرورت اجتماعی و یک برنامه ای آینده نگر است.


(7) تغییر نگاه از منفی به ایجابی نسبت به فضای مجازی که می تواند با مدیریت جهادی و آگاه نسبت به تشویق جامعه به تولید محتوای مناسب، مفید، هدفمند، اخلاق محور و تاثیرگذار باشد، یک مسئولیت اجتماعی و ملی به شمار می آید.


(8) تقویت «سواد رسانه ای»‌ به ویژه در مورد محتوای فضای مجازی و تقویت بنیه عمومی جامعه نسبت به فهم وضعیت کنونی ارتباطات و ضرورت همکاری همه آحاد جامعه در ایجاد فضای سالم اخلاقی مبتنی بر فرهنگ اسلامی- ایرانی با تحلیل های مداوم و کسب اطلاعات و تفکیک آنها یک ضرورت جدی به شمار می آید.


(9) توسعه و تعمیق هویت اسلامی- ایرانی، در سطح کشور، منطقه و جهان نیازمند بصیرت لازم، تجربه دانش محور و عمل متعهدانه است که می تواند در بهترین وجه آن در شیوه های ارتباطی سالم و اقدام آگانة همه دست اندرکاران همه ارتباطگران به ویژه روابط عمومی ها در سطح کشور و جهان صورت گیرد.
 

 

 

 

 

 

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  نخستین فرستنده عادی تلویزیونی


  تاریخچه دفترچه اطلاعات تلفن


  ضعف ژورنالیسم و یا گریز از گزارش رویدادهای قابل ذکر!


  فیلسوف مبتکر تاریخنگاری ژورنالیستی


  زادروز «رادار»


  روابط عمومی دومین شغل خلاق سال 2017 معرفی شد


  از نقشه دموکرات ها برای برکناری ترامپ باخبر شد


  فراخوان پیشنهاد سخنران دومین همایش ملی زن و روابط عمومی


  هکرها در آینده نزدیک اطلاعات خصوصی را از مغزتان می‌دزدند


   سمینار استانی مشتری مداری در هزاره سوم در بیرجند برگزار شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله دومین همایش ملی زن و روابط‌عمومی