درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 23 آذر 1397 - 08:26   

آرش ظفری سرپرست معاونت فروشگاهی شرکت شهروند شد

  آرش ظفری سرپرست معاونت فروشگاهی شرکت شهروند شد


ادامه ادامه مطلب یک

"تقویت تعاونی‌ها با افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون" در صدر اخبار پربازدید این هفته شارا

  "تقویت تعاونی‌ها با افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون" در صدر اخبار پربازدید این هفته شارا


ادامه ادامه مطلب دو

بهترین‌های اپ‌استور در سال ۲۰۱۸

  بهترین‌های اپ‌استور در سال ۲۰۱۸


ادامه ادامه مطلب سه

گوگل طراحی جستجوگر سانسور‌شده برای چین را تکذیب کرد

  گوگل طراحی جستجوگر سانسور‌شده برای چین را تکذیب کرد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  از مدی پیروی کنید که شما را از دیگران متمایز کند
  اخلاق یعنی خود را جای دیگری دیدن
  خطر اینترنت از دید یک فیلسوف
  "تقویت تعاونی‌ها با افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون" در صدر اخبار پربازدید این هفته شارا
  چرا کتاب صوتی مثل کتاب کاغذی نیست
  کتاب صوتی
  کتاب
  مسئول روابط عمومی شهرداری طالقان منصوب شد
  کسب رتبه برتر روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز
  مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران: سومین خط تولید گروه ملی تا پایان هفته جاری وارد مدار می شود
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 21291صفحه نخست » آخرین رویدادهای روابط عمومیشنبه، 10 بهمن 1394 - 14:05
سخنان قابل تامل در نشست روابط عمومی های کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر
روز پنج شنبه نشست شورای روابط عمومی های کهگیلویه وبویراحمد در سالن جلسات استانداری با حضور تعدادی از روابط عمومی ها و اهالی رسانه برگزار شد.
  

سخنان قابل تامل در نشست روابط عمومی های کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)، در این نشست مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه وبویرحمد تاکید کرد: یکی از کارکردها و رویکردهای اساسی در فرانید کار روابط عمومی دستگاه ها و سازمان ها ایجاد تعامل دوسویه و ارتباط تنگاتنگ با رسانه های جمعی اعم از رادیو، تلویزیون، خبرگزاری ها و مطبوعات است.

سیدمحمد موحدپور در نشست شورای روابط عمومی های کهگیلویه وبویراحمد، افزود: رسانه ها به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولان بهترین و مناسب ترین ابزار برای بازگو کردن و بیان عملکرد دولت و تحقق اهداف و برنامه های درون سازمانی است.

وی با بیان اینکه، رسانه ها و روابط عمومی ها مکمل و در عین حال از یکدیگر تاثیرگذار و تاثیرپذیر هستند، گفت: به همان میزان که روابط عمومی ها برای اطلاع رسانی و پوشش اخبار سازمانی خود به رسانه ها احتیاج دارند، آنها نیز به این نهاد به عنوان یکی از مهمترین تکیه گاه ها و ابزار لازم رسانه ای خود نیاز دارند.

موحدپور، نهادینه نشدن جایگاه روابط عمومی و بی توجهی برخی مدیران اجرایی را از آسیب های جدی فرا روی فعالیت روابط عمومی ها دانست و گفت: البته این مهم تا حدود زیادی بستگی به عملکرد و کارامدی مسئولان خود روابط عمومی ها دارد.

وی تصریح کرد: مسئول یک روابط عمومی به عنوان بازوی مدیر و پیشیانی اصلی یک دستگاه باید بتواند با کارکرد مناسب خود توجه مدیر و سایر مجموعه های مختلف در یک سازمان را به خود جلب کند.

موحدپور ابراز داشت: البته مدیران و مسئولان اجرایی نیز باید درک صحیح و شناخت کافی نسبت به جایگاه والای روابط عمومی ها در جهت پیشبرد اهداف و تحقق برنامه های سازمانی خود پیدا کند.

مسئول روابط عمومی استانداری کهگیلویه وبویراحمد، مستندسازی و تهیه کلیپ و فیلم های کوتاه ازعملکرد و فعالیت های مختلف سازمانی و دولت را  از دیگر برنامه های ضروری مجموعه روابط عمومی ها اعلام کرد.

موحدپور، تهیه شناسنامه و گردآوری اطلاعات منظم از وضعیت پروژه های عمرانی و اقتصادی اعم از کلنگ زنی و افتتاحی را از مهمترین وظایف روابط عمومی ها دانست و گفت: روابط عمومی هر دستگاهی موظف است پیش از افتتاح و یا آیین کلنگ زنی پروژه تمامی اطلاعات آن طرح را با نصب بنر در دید عموم بویژه اصحاب رسانه قرار دهد.

وی با بیان اینکه، حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های دهه فجر امسال منع قانونی ندارد، افزود: محوریت و ملاک اصلی در این راستا بیان عملکرد نظام و دولت است.

وی ابراز داشت: یکی از راهبردها و سیاست های اصلی دولت یازدهم، استاندار و سایرمتولیان امور اجرایی و اقتصادی کهگیلویه وبویراحمد در زمینه افتتاح طرح های عمرانی است که هر پروژه دارای کمترین مشکل و یا ایراد در بخش های مختلف جزو طرح های عمرانی و یا اقتصادی قابل افتتاح محسوب نشود.

موحدپور همچنین بر لزوم آمادگی کامل مجموعه روابط عمومی ها و نیز تعامل و ارتباط بیشتر رسانه های جمعی استان برای پوشش دهی مناسب برنامه های گوناگون دهه پرفروغ فجر امسال و بیان خدمات، دستاوردها و عملکرد نظام و دولت تدبیر و امید تاکید کرد.

 

مسعودی : غول کوهستان در ذهن کودکان زیلایی ثبت شد

روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی نیز در این نشست مقایسه‌ای جالبی از رویکرد اطلاع‌رسانی دولت احمدی‌نژاد و دولت روحانی برای احداث ۳۰ کیلومتر مشابه راه در یک منطقه ارائه داده است که ناگفته‌های زیادی در آن است؛ او حرف‌های قابل تأمل دیگری هم داشت.

مهران مسعودی، یکی از قدیمی‌های حوزه روابط عمومی که در دولت احمدی‌نژاد نیز مسئول روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی بوده و اکنون بعد از یک وقفه، مجددا” به این مسئولیت برگشته اعتراف قابل تأملی دارد.

او می‌گوید: در دولت قبل ۳۰ کیلومتر راه در بخش زیلایی احداث شد و در این دولت نیز ۳۰ کیلومتر احداث شده ولی تبلیغات و اطلاع‌رسانی این دو قابل مقایسه با همدیگر نیست و این دولت بسیار ضعیف عمل می‌کند.

مسعودی با بیان اینکه احداث ۳۰ کیلومتر راه روستایی در دولت قبل حتی بازتاب ملی هم داشت، تصریح کرد: تبلیغات مؤثر و اطلاع‌رسانی در آن دولت به حدی بود که واژه غول کوهستان را برای آن به کار بردند و هنوز هم وقتی خودروی راه و شهرسازی در مناطق زیلایی رد می‌شود، کودکان آن منطقه فریاد می‌زنند که «غول کوهستان آمده»!

وی نهادینه شدن یک واژه در ذهن کودکان را نشانه تبلیغات مؤثر یک دولت و یک اداره دانست و با دفاع از چنین شیوه‌ای گفت: کار آن دولت بسیار درست بوده و حمایت و جدیت خوبی در حوزه روابط عمومی و رسانه وجود داشت و در این دولت نیز باید چنین رویکردی تقویت شود.

مسئول روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه پیشنهاد داد: در تبصره ۲۷ بودجه قانونی وجود دارد که بر اساس آن می‌توان راهکاری اندیشیده شود که از فعالیت‌های رسانه‌ای در حوزه سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و جراید مکتوب حمایت شود.

مسعودی خاطرنشان کرد: در حال حاضر از محل این تبصره فقط قراردادهای با صدا و سیما منعقد می‌شود ولی می‌شود پیگیری کرد که به سایر رسانه‌ها هم تعمیم داده شود.

 

خواهش نیک: سایت های خبری پیشتاز اطلاع رسانی هستند

راوبط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست از روابط عمومی ها به عنوان زبان گویای هر سازمان یاد کرد و گفت: تجربه نشان داده است که کار روابط عمومی نیازمند علاقه و پشتکار است.

سیدحمداله خواهش نیک  گفت: مستندسازی، تهیه کلیپ و فیلم های کوتاه از عملکرد و فعالیت های مختلف سازمانی و دولت را از برنامه های ضروری مجموعه روابط عمومی هاست.

خواهش نیک تاکید کرد: امروز دنیای مجازی و سایت های خبری در لحظه اخبار را به اطلاع می رسانند که لازم است در روابط عمومی ها توجه ویژه ای به این حوزه داشته باشند و از این ظرفیت ها بهره ببرند.

سخنان قابل تامل در نشست روابط عمومی های کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر

سخنان قابل تامل در نشست روابط عمومی های کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر

سخنان قابل تامل در نشست روابط عمومی های کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر

سخنان قابل تامل در نشست روابط عمومی های کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر

سخنان قابل تامل در نشست روابط عمومی های کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر

منبع: بویر نیوز

 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  سر خط خبرهای مهم روابط عمومی


  اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی هیئت‌های ورزشی استان یزد معرفی شد


  آینده ای مبهم بشریت در سایه هوش مصنوعی


  زمستان سرد، راه های فرسوده و راهداران گمنام


  چهار روند پایدار در رسانه‌های اجتماعی سال 2019


  پنج راهکار آسان برای مدیریت استرس روزانه


  آنچه باید بدانیم؟/ ویژگی های‌ کارشناس‌ روابط عمومی‌


  آنچه باید بدانیم؟/ اصول‌ اخلاقی‌ روابط عمومی


  مسئول روابط عمومی شهرداری طالقان منصوب شد


  کتاب صوتی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان دومین همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری