درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 1 شهریور 1398 - 16:13   

فیسبوک همه ‌جا شما را تعقیب نمی‌کند، البته فقط اگر بخواهید

  فیسبوک همه ‌جا شما را تعقیب نمی‌کند، البته فقط اگر بخواهید


ادامه ادامه مطلب یک

روز جهانی عکاسی

  روز جهانی عکاسی


ادامه ادامه مطلب دو

چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

  چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

کاهش فاصله با نسل آنلاین در کبک

  کاهش فاصله با نسل آنلاین در کبک


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  کاهش فاصله با نسل آنلاین در کبک
  روز جهانی عکاسی
  فیسبوک همه ‌جا شما را تعقیب نمی‌کند، البته فقط اگر بخواهید
  پیام تبریک مدیر عامل بانک رفاه کارگران به مناسبت عید سعید غدیر خم
  بیمه عمر تسهیلات قرض الحسنه بانک رفاه اقساطی شد
  رفاه و سلامت ایرانی؛ اندیشه بزرگ بانک رفاه کارگران
  رئیس اداره روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی کشور: مردم در تدام کار فرهنگی تاثیرگذار هستند
  سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان: روابط عمومی ها با اطلاع رسانی صحیح و به موقع در راستای اقناع افکار عمومی حرکت کنند
  آینده‌ نشر
  چهل و پنجمین شماره ماهنامه علمی-تخصصی مدیریت رسانه منتشر شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 20608صفحه نخست » جهان روابط عمومییکشنبه، 13 دی 1394 - 11:43
دقت و صحت کلیدی روابط عمومی دولت
صحت نسبت به کمیت در رابطه با هزینه های روابط عمومی دولت مهم تر است. برنامه های جدید دولت مانند طرح خدمات درمانی اوباما (Obamacare) ، نسخه طرح مبارزه با مواد مخدر جورج دبلیو بوش (the George W. Bush prescription drug plan)، توافقنامه آب وهوا (the climate agreement) و برنامه حمله به عراق (invasion of Iraq)، همگی باید برای مردم توضیح داده شوند.
  

4 Ways to Go Beyond the Press Release in a Post Panda World image panda bear 1113tm pic 106 300x199


شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- صحت نسبت به کمیت در رابطه با هزینه های روابط عمومی دولت مهم تر است. برنامه های جدید دولت مانند طرح خدمات درمانی اوباما (Obamacare) ، نسخه طرح مبارزه با مواد مخدر جورج دبلیو بوش (the George W. Bush prescription drug plan)، توافقنامه آب وهوا (the climate agreement) و برنامه حمله به عراق (invasion of Iraq)، همگی باید برای مردم توضیح داده شوند.


افزایش جریان آزاد اطلاعات در اینترنت به سرعت هر گونه خلاءیی را پر می کند، آن هم اغلب با داده های غیر قابل اعتماد. اگر دولت نتواند یک توضیح قانع کننده ارائه دهد، آن خلاء با دروغ هایی مانند پانل های مرگ Sarah Palin (Sarah Palin death panels)، پر خواهد شد.


این مسئله نیاز به مقدار زیادی از روابط عمومی برای آموزش دارد - به خصوص در هنگام مواجهه با یک برنامه جدید. خطر روابط عمومی دولت زمانی خود را نشان می دهد که دروغی مانند "صدام حسین سلاح های کشتار جمعی دارد" را می سازند. این موضوع برای مطبوعات آزاد که به جای کمیت بر روی دقت و صحت عمل روابط عمومی دولت تمرکز دارند، به مراتب مهم تر می باشد.
 

تاریخ مرگ برای قاتل زنجیره ای
عکس نامناسب بود

انتخاب قاتل زنجیره ای خندان و عیاش،Oscar Ray Bolin ، در صفحه اول توسط شما، یک رسوایی برای خانواده های زنان جوانی است که زندگیشان توسط این شخص دیوانه (آشفته) گرفته شده بود. مدت های مدیدی (طولانی) است که دولت این جنایتکار را در خود اسکان داده است، و عکسی مانند این باید باعث خجالت (شرمندگی) کسانی باشد که این انتخاب را انجام دادند.

شروع ناخوشایند یک روز
آیا شما می توانید راهی تنفرآمیزتر و ناخوشایندتر برای مریض کردن خوانندگان خود، صبح امروز پیدا نمائید؟ یک تصویر بزرگ، از Oscar Ray Bolin در حال لبخند زدن آن هم در صفحه 1؟ من احترام زیادی برای روزنامه نگاری تحقیقی قائلم، و آزادی مطبوعات یکی از آزادی هایی است که ارزش مبارزه دارد، حتی تا سرحد مرگ. آیا شما فکر می کنید که این عکس ارزش مقاله شما را بالاتر می برد؟ من چنین فکری نمی کنم.

قربانیان و خانواده هایشان را نشان دهید
من از دیدن تصویر بزرگی از Oscar Bolin در صفحه اول روزنامه، بسیار شوکه و عصبانی شدم. در حالی که بالاخره با محکوم شدن این شخص به مرگ، این قضیه داشت تا حدودی به یک پیروزی تبدیل می شد، من نمی توانم تصور کنم که خانواده های این قتل های وحشتناک چه احساسی داشتند زمانی که آن ها چهره خندان او را در صفحه اول روزنامه دیدند. بسیار بسیار دلسوزانه تر بود اگر تصاویر بزرگ تری از قربانیان او و، در صورت وجود، عکس کوچکی از خود او آورده می شد. او سزاوار این نوع شأن (عظمت) نیست.

 

تصمیم ویرجینیا در رابطه با سلاح ها مورد انتقاد قرار گرفت
انگیزه سودآوری مجوز اسلحه

به رسمیت نشناختن مجوزهای حمل پنهان سلاح سبک فلوریدا در ویرجینیا صرفا یک بیانیه سیاسی توسط یک دادستان کل ضد سلاح دولت دموکراتیک می باشد، نه بر اساس مسائل ایمنی.
درخواست دهنده های مجوز فلوریدا و ویرجینیا سوالات مشابهی در مورد تاریخچه سلامت جنایی و روانی پرسیدند. آن ها هر دو نیاز به انگشت نگاری، بررسی سوابق و به طور مشابه اثبات مهارت در استفاده از سلاح دارند.
تنها تفاوت؟ برای ساکنان فلوریدا و ده ها ایالت دیگر در حال حاضر نیاز به پرداخت بیش از 100 دلار برای هزینه های درخواست و عکس گذرنامه می باشد.
 

عریضه افزایش مالیات بر گاز، سرمایه گذاری در حمل و نقل
آموزش در حمل و نقل

در یک جهان مدرن، ما مجبور به پرداخت مالیات هستیم. از دیدگاه نویسنده در این نامه (عریضه) در رابطه با بالا بردن مالیات بر گاز به منظور سرمایه گذاری در حمل و نقل، یک توجه بسیار بر روی سلامت عقلی در این فضای سیاسی دیوانه، مورد نیاز است. بسیاری از مردم با این مسئله موافق هستند که هنگامی که قیمت گاز تا حد خاصی پایین می رود، افزایش مالیات گاز برای سرمایه گذاری های بسیار مورد نیاز، یکی از راه های معقول برای رسیدگی به بسیاری از مشکلات ماست. با این حال، بسیاری از آمریکایی ها شنیدند که "مالیات افزایش یافت" و قدرت تفکر خود را از دست دادند.
ما لازم است بحث های بیشتری در مورد افزایش مالیات گاز داشته باشیم به طوری که بیش از حد یک شوک نباشد.

بیمه PIP در تیر رس
پوشش بیمه ای یک معامله خوب است

به عنوان یک پزشک که بسیاری از بیماران ناشی از تصادفات رانندگی را درمان نموده ام، یک مشکل بزرگ در خلاص شدن از شر سیستم حمایت از صدمات شخصی می ببینم. فلوریدا دارای جمعیت فاقد پوشش بیمه ای بسیار بالا، چیزی حدود 3.5 میلیون نفر، می باشد. چه کسی هزینه های درمانی این افراد را پرداخت می کند، اگر آن ها صدمه ببینند؟ من هرگز کسی را ندیده ام که در مورد پرداخت برای پوشش بیمه PIP خود شکایتی داشته باشد. دفتر تنظیم مقررات بیمه ای تخمین زده است که هزینه PIP حدود 120 دلار در هر سال برای 10000 نفر تحت پوشش آن می باشد. این یک معامله بسیار خوب است.
 

مافیت تحقیق (مطالعه) بر روی مواد مخدر را به تعویق انداخت
علم را اول (سرلوحه کار) قرار دهید

یک مرکز درمان سرطان، آزمایشات بالینی خود را به حالت تعلیق در آورد، چرا که آن ها از رئیس سابق شرکت بیوتکنولوژی که حامی مالی این آزمایشات بود خوش شان نمی آمد (دوست نداشتند). چه نوع منطقی در پشت این مسئله وجود دارد؟ از این مرکز چنین گفته ای نقل شده است "هیچ مشکلی با مواد مخدر وجود ندارد." فرض کنیم که مدیر عامل سابق، Martin Shkreli، بسیار نفرت انگیز بوده است، اما آیا این مسئله می تواند دلیل مناسبی برای رد کسی باشد که فرصت مشارکت در این آزمایشات را داشته است؟
 

منبع مرجع:  شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)

برگردان: گروه ترجمه شارا

 

 

 

 

 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  آینده‌ نشر


  مولف تبریزی برنده جایزه جهانی ۲۰۱۹ موسسه بین‌المللی روابط عمومی انگلستان شد


  روابط


  نخستین جلسه هم‌اندیشی با اصحاب رسانه و نشست خبری استاندار خراسان رضوی برگزار می‌شود


  رئیس اداره روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی کشور: مردم در تدام کار فرهنگی تاثیرگذار هستند


  روابط بر اساس طینت انسان ها


  سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان: روابط عمومی ها با اطلاع رسانی صحیح و به موقع در راستای اقناع افکار عمومی حرکت کنند


  نقش شبکه های اجتماعی در موفقیت استارت آپ ها


  قوانین جدید در نشست‌های خبری لیگ برتر ایران


  چهل و پنجمین شماره ماهنامه علمی-تخصصی مدیریت رسانه منتشر شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان ارسال مقاله به شانزدهمین کنفرانس روابط عمومی ایران