درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
شنبه، 26 اسفند 1396 - 11:11   

روایت تولد من در سرزمین کهن

  روایت تولد من در سرزمین کهن


ادامه ادامه مطلب یک

«نوروز» کهنسال ترین آیین ملی در جهان

  «نوروز» کهنسال ترین آیین ملی در جهان


ادامه ادامه مطلب دو

درباره مراسم نوروز سال 401 پیش از میلاد

  درباره مراسم نوروز سال 401 پیش از میلاد


ادامه ادامه مطلب سه

تبریز میزبان جشنواره روابط عمومی های وزارت نیرو

  تبریز میزبان جشنواره روابط عمومی های وزارت نیرو


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  «نوروز» کهنسال ترین آیین ملی در جهان
  کتاب های منتشر شده روابط عمومی در سال 1396
  روایت تولد من در سرزمین کهن
  در مهمانی پایان سال شرکت‌ها چگونه باید رفتار کرد؟
  تقویم دیجیتال بانک ملی ایران جایگزین سررسیدهای کاغذی
  نوآوری در تبلیغات
  قتل سردبیر روزنامه فیگارو
  توصیه‌های عمومی سفر به گردشگران نوروزی
  توصیه های مهم جهت "مسافرت نوروزی"
  درباره مراسم نوروز سال 401 پیش از میلاد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 18590صفحه نخست » تازه های شبکه روابط عمومیشنبه، 21 شهریور 1394 - 10:56
طبق قانون نمایشگاه الکامپ را شفاف و بی حاشیه برگزار می کنیم
گزارش خبری و تصویری کنفرانس مطبوعاتی الکامپ سازمان نصرکشور
نشست خبری سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با هدف تشریح اهداف سازمان در برگزاری نمایشگاه الکامپ بیست و یکم برگزار شد.
  

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)، نشست خبری سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با هدف تشریح اهداف سازمان در برگزاری نمایشگاه الکامپ بیست و یکم امروز چهارشنبه هجدهم شهریور ماه با حضور ناصرعلی سعادت رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و صائبه سلوکی سرپرست دبیرخانه سازمان به همراه جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد.

الکامپ 21، آغازی بر پایان مشکلات الکامپ

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در ابتدا به واگذاری مجوز برگزاری نمایشگاه الکامپ بیست و یکم به نام سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور اشاره کرد و به تشریح روند دریافت مجوز پرداخت و گفت: از سال گذشته در تمام مدت به دور از حاشیه ها و در سکوت خبری، در راستای منافع ملی و صنعت IT با مسئولان مرتبط در حال مذاکره بودیم تا سرانجام از طریق تعامل و همفکری با شرکت سهامی نمایشگاه ها و با حمایت آقای اسفهبدی به توافق رسیدیم. امید است توافق های صورت گرفته نمایشگاهی پربار را برای صنف رقم بزنیم

سعادت با تاکید بر اینکه الکامپ بیست و یکم آغازی است بر پایان مشکلات الکامپ افزود: هدف ما برپایی دبیرخانه دایمی نمایشگاه در محل دبیرخانه سازمان و دریافت مجوز حداقل سه سال برای برگزاری نمایشگاه الکامپ بود.

سعادت با تاکید بر اینکه سازمان به دنبال اجرای نمایشگاه الکامپ و کسب درآمد نیست، افزود: هدف ما برگزاری نمایشگاهی در شان صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات با ایجاد فضایی برای رشد و توسعه صنعت فاوا کشور است. مجوز سازمان نیز به عنوان برگزار کننده صادر شده است.

او افزود: سالن های  6، 38 A، 31،44 ، 41، 40، 38 و 35 به نمایشگاه الکامپ 21 اختصاص داده شده است و در حال مذاکره برای سالن های 7 و 27 هستیم. امسال به دلیل افت کیفیت در سال گذشته تمام فضا به الکامپ اختصاص داده نشد اما با برگزاری نمایشگاه با کیفیت و رضایت بخش سال آینده امیدواریم تمام فضای نمایشگاهی را در اختیار داشته باشیم.

 

Description: http://tehran.irannsr.org/parameters/irannsr/modules/cdk/upload/content/news/Image/ELE94_1.JPG

 

 روند انتخاب پیمانکار

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، به طور رسمی شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا را به عنوان پیمانکار نمایشگاه معرفی کرد و در خصوص نحوه انتخاب پیمانکار افزود: شرط نخست ما برای دوری از هرنوع حاشیه ای برگزیدن پیمانکاری بود که مورد تایید شرکت سهامی نمایشگاه ها باشد

او در ادامه گفت: پس از آن به بررسی نمایشگاه های مشابه الکامپ در صنایع مختلف پرداختیم. بهترین نمونه هم نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی است که مانند نمایشگاه صنعت فاوا، در سطح وسیعی ارزی- ریالی دارد و هرساله استقبال گسترده ای از آن می شود. پس از تحقیق و برگزاری جلسات متعدد به این نتیجه رسیدیم، مجری این نمایشگاه را که سابقه ای شفاف و بدون حاشیه در برگزاری نمایشگاه دارد را به عنوان مجری و پیمانکار الکامپ انتخاب و معرفی کنیم.

Description: http://www.irannsr.org/parameters/irannsr/modules/cdk/upload/content/news/Image/IRANNSR%2094/elecomp%20press/DSC08844.JPG

حمایت وزارت ICT، وزارت صنعت و معاونت علمی و فناوری

سعادت از حمایت همه جانبه دولت از نمایشگاه الکامپ بیست و یکم، تقدیر کرد و افزود: طی جلسه ای که با آقای ستاری معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری داشتم، با حمایت کامل این معاونت، شرایط حضور شرکت های نوپا و استارتاپ و شرکت های دانش بنیان در الکامپ امسال فراهم شده است. این فرصتی است که مانند نمایشگاه های خارجی به پتانسیل نیروهای جوان و خوش فکر امکان بروز بدهیم.

دولت الکترونیک نیز با همراهی وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات در الکامپ بیست و یکم حضور پررنگی دارد، رئیس سازمان نصر کشور، با اعلام این مطلب گفت: دولت الکترونیکی با تمامی بخش های خود در الکامپ حضور خواهد داشت و نمایشگاه امسال رونق از دست رفته خود را باز می یابد.

روند برگزاری ثبت نام و اطلاع رسانی

اطلاع رسانی به اعضا و برگزاری جلسه ای توجیهی از جمله برنامه های در دست اقدام است. سعادت با اعلام این خبر گفت: به زودی با برگزاری نشستی به شرکت های فعال و علاقه مند به حضور در الکامپ اطلاع رسانی می کنیم. همینطور پیمانکار سایتی را طراحی کرده است. طبق برنامه تا مهر ماه پیش ثبت نام نیز آغاز خواهد شد.

سعادت با بیان اینکه در نشست توجیهی تمام قوانین و مقررات موجود در روند برگزاری را به شرکت ها اعلام می کنیم، گفت: ستاد برگزاری نمایشگاه در سازمان تشکیل خواهد شد که مسئولیت تصمیم گیری و سیاست گذاری را برعهده دارد. قصد داریم از معضلاتی که طی سال های گذشته دامنگیر صنف و نمایشگاه الکامپ بوده دوری کنیم بنابراین همه اقدامات را به صورت شفاف اعلام خواهیم کرد تا غرفه دار بداند هر مبلغی را که پرداخت می کند برای چه موضوعی است.

 

Description: http://tehran.irannsr.org/parameters/irannsr/modules/cdk/upload/content/news/Image/ELE94_2.JPG

 

تسهیلات جانبی الکامپ 21

همایش ها و میزگردهای تخصصی در حاشیه الکامپ برگزار خواهد شد. سعادت در ادامه این نشست با اعلام این خبر گفت: در حال برنامه ریزی برای ارائه تسهیلات جانبی در کنار نمایشگاه الکامپ سال جاری هستیم تا تمام ظرفیت های صنعت ICT کشور را به نمایش بگذاریم و تمام خلاهای ایجاد شده طی سال های گذشته را جبران کنیم.

تبلیغات محیطی نمایشگاه مرتبط با ICT است

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با ابراز خوشحالی از اختصاص تبلیغات محیطی نمایشگاه به حوزه ICT، گفت: تمامی تبلیغات محیطی نمایشگاه در اختیار ستاد برگزاری است. برخلاف تصور به دنبال تجارت نیستیم با این امکان فرصت خوبی مهیا می شود تا تمام نمایشگاه از ابتدا تا انتها حتی در بخش تبلیغات به فاوا اختصاص پیدا کند

بخش بین المللی الکامپ امسال

سعادت در پاسخ به سوال خبرنگاری که وضعیت بخش بین المللی الکامپ 21 را با توجه به دوران پساتحریم، مورد پرسش قرار داده بود، یادآور شد: الکامپ بیست و یکم یک نمایشگاه بین المللی است اما با توجه به اینکه در دوران پس از توافق به سر می بریم. در حال حاضر تعاملات با شرکت های بزرگ بین المللی در حد مذاکره و سنجش ظرفیت های موجود است. با وجودیکه تمایل از جانب کشورهای بین المللی وجوددارد اما تا برداشته شدن تمامی تحریم ها باید صبور باشیم.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور بر لزوم امنیت برای هرنوع سرمایه گذاری اشاره کرد و افزود: برای سال آینده با اطمینان می توانیم از حضور شرکت های بین المللی صحبت کنیم اما برای امسال معتقدم اندکی زود است.

Description: http://www.irannsr.org/parameters/irannsr/modules/cdk/upload/content/news/Image/IRANNSR%2094/elecomp%20press/DSC08835.JPG

 

منبع: روابط عمومی سازمان نصرکشور

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  نوآوری در تبلیغات


  «نوروز» کهنسال ترین آیین ملی در جهان


  در مهمانی پایان سال شرکت‌ها چگونه باید رفتار کرد؟


  روایت تولد من در سرزمین کهن


  کتاب های منتشر شده روابط عمومی در سال 1396


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی