درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 20 مرداد 1399 - 09:14   

فراخوان ثبت نام در وبینارهای آموزشی روابط عمومی

  فراخوان ثبت نام در وبینارهای آموزشی روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

چرا اضطراب و خطر ابتلاء به افسردگی در بین خبرنگاران بیشتر است؟

  چرا اضطراب و خطر ابتلاء به افسردگی در بین خبرنگاران بیشتر است؟


ادامه ادامه مطلب سه

فرق بین مدیر من و مدیر تو

  فرق بین مدیر من و مدیر تو


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  انتشار کتاب الگوی ارتباطات کلامی در نهج‌البلاغه
  به همت روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر برگزار شد؛ بزرگداشت پیشکسوتان و فعالان رسانه در پایتخت رسانه‌های محلی
  رسانه در کردستان، صنعت نیست/ وبینار" "چالش های روزنامه نگاری و روزنامه داری در کردستان"
  بازدید استاندار قزوین از ایرنا به مناسبت روز خبرنگار
  انتصاب مسئول کمیته روابط عمومی انجمن پهلوانی و زورخانه ای کارگری استان گیلان
  پیام تسلیت مدیرعامل بانک سینا به مناسبت درگذشت حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید عباس موسویان
  انفجار بیروت؛ وزیر اطلاع‌رسانی لبنان استعفا کرد
  فرق بین مدیر من و مدیر تو
  توسط شرکت فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان صورت گرفت؛ دریافت گواهینامه های بین المللی رضایتمندی و رسیدگی به شکایت مشتریان
  مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان مطرح کرد: استقبال وزارت ورزش از سرمایه گذاری شرکت فولاد مبارکه در احداث دهکدۀ المپیک
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 15966صفحه نخست » خبر یکپنجشنبه، 14 اسفند 1393 - 11:11
گزارش برگزاری نشست مشترک شورای اطلاع رسانی دولت و شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی های دستگاههای اجرایی
به گزارش شارا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، وی که عصر چهارشنبه در نشست مشترک شورای اطلاع رسانی دولت و شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی های دستگاههای اجرایی سخن می گفت، با عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ابراز امیدواری کرد چنین جلساتی، شرایط بهتری را برای ارتباط هر چه نزدیک‌تر دولت تدبیر و امید با اقشار مردم فراهم آورد.
  

4 Ways to Go Beyond the Press Release in a Post Panda World image panda bear 1113tm pic 106 300x199


شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- دکتر محمد نهاوندیان از کنترل تورم و ساماندهی اقتصاد، مذاکرات هسته ای، مبارزه با فساد اداری، پافشاری بر دسترسی آزاد مردم به اطلاعات، مقابله با رانت و رانت‌خواران، طرح جامع بیمه سلامت، کاهش اتکا به نفت در بودجه، محیط زیست، حفظ منابع آبی و احیای کشاورزی، رونق اقتصادی و خروج از رکود به عنوان بخشی از این اولویت های دولت نام برد.

به گزارش شارا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، وی که عصر چهارشنبه در نشست مشترک شورای اطلاع رسانی دولت و شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی های دستگاههای اجرایی سخن می گفت، با عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ابراز امیدواری کرد چنین جلساتی، شرایط بهتری را برای ارتباط هر چه نزدیک‌تر دولت تدبیر و امید با اقشار مردم فراهم آورد.


رییس دفتر رییس‌جمهوری گفت: شورای اطلاع رسانی با همکاری دولت در سال آینده به سامان جدیدی دست پیدا خواهد کرد و افق پیش رو در این حوزه اثر بخش تر خواهد بود.


دکتر نهاوندیان تاکید کرد: باید همگان بویژه روابط عمومی ها در دستگاههای اداری برای گسترش و تقویت فرهنگ تدبیر و امید کمک کنند.


رییس دفتر رییس‌جمهوری، تبیین اصول فکری و عملی مفهوم اعتدال را از وظایف روابط عمومی دستگاه های اجریی خواند و گفت: همه روابط عمومی ها موظفند که درباره گفتمان و سیاست های دولت اطلاع رسانی کنند.


دکتر نهاوندیان یکی از اولویت های مهم روابط عمومی ها را اطلاع رسانی صحیح در خصوص مذاکرات هسته ای دانست و افزود: این مذاکرات به مرحله ای رسیده که نتیجه آن هر چه باشد، یک پیروزی تاریخی برای ملت بزرگ ایران محسوب می شود و این مایه افتخار و سربلندی برای کشور است.


رییس دفتر رییس‌جمهوری توجه به طرح جامع سلامت را از دیگر اولویت های روابط عمومی ها برشمرد و گفت: دولت با توجه به کمبود بودجه کار بسیار بزرگی را در این زمینه انجام داد و اجرای کامل این طرح مایه افتخار ملی است.


دکتر نهاوندیان به تلاش های دولت برای مبارزه با فساد اداری اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه دولت، قدم های اولیه را برای مبارزه با فساد برداشته اما شاهد هستیم که چه مخالفت هایی شده است، اما این حرکت دولت باید ادامه پیدا کند و شرط توفیق در مبارزه با فساد ، حمایت عمومی و فراگیر اجتماعی است.


دکتر نهاوندیان، پافشاری دولت برای دسترسی آزاد مردم به اطلاعات را یکی از چالش های اساسی دولت عنوان کرد و ادامه داد: جوهر بحث هایی که دولت تاکنون در زمینه فناوری ارتباطات داشته است همین بحث رعایت حقوق و دسترسی مردم به اطلاعات می باشد.


رییس دفتر رییس‌جمهوری، جنگ بزرگ دولت را، جنگ با چشمه های رانت در کشور خواند و تاکید کرد: قطعاً صاحبان منافع از اقتصاد رانتی و انحصارهای پیدا و پنهان به مبارزه با دولت خواهند پرداخت و روابط عمومی ها وظیفه دارند همه مردم و عدالت خواهان را برای مبارزه با رانت در کشور بسیج کنند.


دکتر نهاوندیان آغار رونق اقتصادی و خروج از رکود را از اهداف اقتصادی مهم دولت برشمرد و گفت: هدف دولت رسیدن به اهداف سند چشم انداز است که توسط مقام معظم رهبری تبیین شده است و این سند ملاکی برای کارآمدی نظام جمهوری اسلامی است.


رییس دفتر رییس‌جمهوری، موفقیت دولت در مهار تدریجی تورم در کشور، کاهش اتکا به نفت و افزایش بالای 20 درصدی صادرات غیرنفتی، صنعت ریلی، بهبود روابط با همسایگان، بهبود فضای کسب و کار، اقتصاد دانش بنیان، آب و کشاورزی، محیط زیست و اصلاح ساختار اداری را از دیگر اولویت های مهم دولت برای اطلاع رسانی برشمرد.


سرپرست نهاد ریاست جمهوری تاکید کرد: متاسفانه گاهی شاهدیم خود دستگاه های دولتی از کارهای انجام شده در بخش های مختلف اطلاعی ندارند و لذا باید همه بخش های دولت از کارهای خانواده دولت مطلع شوند.


دکتر نهاوندیان در ادامه به اهمیت اطلاع رسانی در حوزه آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: ارتباط روابط عمومی ها با وزارت آموزش و پرورش یکی از حوزه هایی است که از آن غافل بوده ایم. چراکه فرهنگ سازی در این وزارتخانه صورت می گیرد و ما بحث فرهنگ عمومی را به خوبی دنبال نکرده ایم.


رییس دفتر رییس‌جمهور تاکید کرد: هر اقدامی که وزیران یا مدیران اجرایی در سطح کشور انجام می دهند باید یک پیوست اطلاع رسانی داشته باشد.


دکتر نهاوندیان در ادامه با بیان اینکه باید به روابط عمومی به عنوان یک کارخانه تولید محصولات ارتباطی – اقناعی نگاه کرد و نه یک اداره، گفت: ملاک تخصیص بودجه به روابط عمومی سازمان هاو وزارتخانه باید بر اساس شاخص گذاری باشد به تناسب موفقیت و محصول روابط عمومی ها بودجه مناسب در اختیار آنها قرار گیرد.


رییس دفتر رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه دولت یازدهم از نقد استقبال می‌کند، اظهار داشت:این دولت در پاسخگو بودن جدی، صادق، مصمم و صریح است.


دکتر نهاوندیان با تاکید بر اینکه دولت با همان قوتی که از نقد ها استقبال می کند، در مقابل تخریب ها سکوت نخواهد کرد، گفت: تخریب گران به دنبال ضربه زدن به انسجام ملی هستند و روابط عمومی ها وظیفه دارند که هر اقدام لازم و بازدارنده را در این زمینه اجرایی کنند.


دکتر نهاوندیان با طرح این سوال که آیا ساختار سازمانی موجود در روابط عمومی ها متناسب با صنعت و تکنولوژی روابط عمومی های کشورهای دنیا است، از همه مسئولین و متخصصین در حوزه اطلاع رسانی درخواست کرد تا ساختار مناسبی را در این زمینه طراحی کنند.


رییس دفتر رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه وظیفه ایجاد همگرایی در وزارتخانه ها و سازمان ها باید در اختیار روابط عمومی ها باشد، گفت: مسئولین روابط عمومی باید همیشه در کنار وزرا و مسئولین مربوطه خود باشند تا بتوانند به نحو مطلوب اطلاع رسانی کنند.


دکتر نهاوندیان با اشاره به سفر استانی هیات دولت به استان قم و استقبال گسترده مردم این استان از دولت تدبیر و امید گفت: در جلساتی که با مراجع عظام تقلید در قم داشتیم متوجه شدیم که برخی انتقادهای جزیی با توضیحاتی کوتاه حل می شد و این امر نشانگر آن است که ما باید اطلاعات صحیح را در اختیار شخصیت‌های مرجع و نهادهای مسوول قرار دهیم.


رییس دفتر رییس‌جمهور روابط عمومی ها را سلسله اعصاب دولت خواند و بر ضرورت تشکیل مستمر جلسات مشترک شورای اطلاع رسانی دولت و مراکز روابط عمومی دستگاه های اجرایی تاکید کرد و افزود: برگزاری این جلسات نباید یک امر تشریفاتی باشد و در عین حال امیدواریم دولت و صدا و سیما نیز از امکانات متقابل یکدیگر برای امر اطلاع رسانی به خوبی استفاده کنند.
 

 

 

 

 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


  فراخوان ثبت نام در وبینارهای آموزشی روابط عمومی


  ابراز تمایل ایرانسل و همراه اول برای بسته خبرنگاران


  خبرنگاران و چکامه سرایان کهکشان آگاهی


  پیام دکتر دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به مناسبت هفدهم مرداد، روز خبرنگار


  دیدار مدیرعامل نیروگاه نکا با کارکنان روابط عمومی


  آقای مدیر! پاسخ‌گو باش، تبریک پیشکش


  فستیوال پروپاگاندا


  قصد متناقض؛ تکنیک علمی تازه‌ برای کنترل اضطراب پیش از اجرا یا سخنرانی


  چرا اضطراب و خطر ابتلاء به افسردگی در بین خبرنگاران بیشتر است؟


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی