درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
یکشنبه، 10 اردیبهشت 1396 - 03:53   

اسدی: رسانه ها کارکرد مناسبی در زمان انتخابات ندارند

  اسدی: رسانه ها کارکرد مناسبی در زمان انتخابات ندارند


ادامه ادامه مطلب یک

۱۰ نکته‌ مهم برای بهبود ارائه خدمات به مشتریان

  ۱۰ نکته‌ مهم برای بهبود ارائه خدمات به مشتریان


ادامه ادامه مطلب دو

قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی

  قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان مقاله چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران

  فراخوان مقاله چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  قابلیت پخش زنده اینستاگرام فیلتر نشده است
  دوازدهمین همایش روابط عمومی دولت الکترونیک برگزار شد
  سومین همایش و جشن بزرگ روز ملی روابط عمومی برگزار می شود
  نقش روابط عمومی در آماده سازی نسلی تغییرات اجتماعی
  وزیر ورزش: روابط عمومی الکترونیک پرچمدار حرکت سازمان ها به سوی حکمرانی خوب و شفافیت سازمانی است
  دعوت به یک‌صدو نودو نهمین نشست علمی تخصصی انجمن روابط عمومی ایران
  شرکت روابط عمومی پیرسون مارستیلار
  قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی
  مرگ تدریجی نشریات چاپی
  تبلیغات اسلامی،نقش مهمی در کاهش روند آسیب های اجتماعی البرز دارد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  انجمن های روابط عمومی  

انجمن روابط عمومی نیوزیلند (IPRS ) انجمن روابط عمومی نیوزیلند (IPRS )
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- انجمن روابط عمومی نیوزیلند (IPRS )، یک سازمان ملی است که به منظور ارتقاء آگاهی عمومی در نیوزیلند و تامین منافع افرادی ایجاد شده که به این امر اشتغال دارند.
سه شنبه، 23 تیر 1394 - 09:48

جلسه انجمن روابط عمومی ایران این ماه در مکان جدید برگزار می‌شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- یکصدو هفتاد و نهمین نشست علمی تخصصی انجمن روابط عمومی ایران برگزار می شود. به گزارش شارا، یکصدو هفتاد و نهمین نشست علمی تخصصی انجمن روابط عمومی ایران چهارشنبه ۶ خرداد از ساعت ساعت ۱۷ تا ۱۹ در محل جدید برگزار می شود.
سه شنبه، 5 خرداد 1394 - 20:17

انتخابات دومین دوره هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان البرز
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) - همزمان با برگزاری همایش استانی روابط
پنجشنبه، 24 اردیبهشت 1394 - 08:56

شصت و پنجمین گردهمایی انجمن فرهنگی روابط عمومی استان اصفهان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شصت و پنجمین گردهمایی انجمن فرهنگی روابط عمومی استان اصفهان از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 6 اردیبهشت در مجموعه فرهنگی سرای عطار برگزار می گردد.
چهارشنبه، 2 اردیبهشت 1394 - 23:50

فراخوان جایزه طلایی انجمن بین المللی روابط عمومی فراخوان جایزه طلایی انجمن بین المللی روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) - متخصصان افریقای جنوبی توسط
شنبه، 15 فروردین 1394 - 14:57

پیام نوروزی انجمن متخصصان روابط عمومی پیام نوروزی انجمن متخصصان روابط عمومی
بدون تردید گام نهادن در سال 94 از سوی روابط عمومی ها مستلزم داشتن برنامه ای جامع و حرکتی رو به جلو در عرصه روابط عمومی است که در راستای حرفه ای و استاندارد کردن بیشتر روابط عمومی ها و در نهایت اعتلای جایگاه و دانش روابط عمومی در کشور محسوب می شود.
سه شنبه، 26 اسفند 1393 - 00:15

گزارش برگزاری نشست هم اندیشی استادان، مدیران و کارشناسان روابط عمومی گزارش برگزاری نشست هم اندیشی استادان، مدیران و کارشناسان روابط عمومی
نشست هم اندیشی استادان، مدیران و کارشناسان روابط عمومی به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری اداره کل روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه و بانک قوامین در هتل ارم در تهران برگزار شد.
دوشنبه، 18 اسفند 1393 - 17:36

 برنامه های انجمن متخصصان روابط عمومی اعلام شد/ تاریخ شفاهی روابط عمومی ایران تدوین می شود برنامه های انجمن متخصصان روابط عمومی اعلام شد/ تاریخ شفاهی روابط عمومی ایران تدوین می شود
مهدی باقریان در نشست هم اندیشی استادان، مدیران و کارشناسان روابط عمومی که به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری اداره کل روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه و بانک قوامین در هتل ارم در تهران برگزار شد برخی برنامه ها و اقدامات انجام گرفته یک سال گذشته از سوی این انجمن را تشریح کرد.
دوشنبه، 18 اسفند 1393 - 15:55

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان:سیاست‎گذاری و برنامه‎ ریزی در روابط عمومی‎ ها باید یک اصل باشد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: باید تلاش کنیم دستاوردهای نظام را بزرگ بشماریم و از نظر مقایس ه‎ای به جامعه و دنیا اعلام کنیم که در تکنولوژی کجا بودیم و الان در کجا ایستاده ‎ایم.
شنبه، 16 اسفند 1393 - 16:13

 دومین همایش تخصصی روابط عمومی و مسوولیت اجتماعی برگزار می‌شود  دومین همایش تخصصی روابط عمومی و مسوولیت اجتماعی برگزار می‌شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- دومین همایش تخصصی روابط عمومی و مسوولیت اجتماعی، 5 اسفند ماه سال جاری با همکاری مشترک انجمن متخصصان روابط عمومی و شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران برگزار می‌شود.
شنبه، 11 بهمن 1393 - 00:45

انجمن روابط عمومی آمریکا انجمن روابط عمومی آمریکا
تعداد کارشناسان و دانشجویان عضو این انجمن، بیش از 29هزار نفر می باشد. این انجمن 112 شعبه محلی دارد که در سطح کشور گسترده اند و 19 بخش مربوط به صاحب نظران و نیز گروه های مشابه که نماینده کسب و کار و صنعت، شرکت های مشاوره، وکلای مستقل، انجمن های نظامی و دولتی، بیمارستان ها، مدارس، شرکت های خدمات شغلی و سازمان های غیرانتفاعی می باشند.
شنبه، 4 بهمن 1393 - 15:43

 پدر روابط عمومی مدرن جامائیکا در گذشت پدر روابط عمومی مدرن جامائیکا در گذشت
رالستون اسمت، شخصی که عنوان پدر روابط عمومی مدرن را در جامائیکا داشت، در گذشت. به گزارش گروه ترجمه شارا، اسمیت پس از یک دوره بیماری طولانی، چهارشنبه گذشته، 14 ژانویه 2015، بر اثر سکته مغزی در سن 70 سالگی دار فانی را وداع گفت.
جمعه، 3 بهمن 1393 - 02:19

نشست ماهانه انجمن روابط عمومی ایران نشست ماهانه انجمن روابط عمومی ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نشست ماهانه انجمن روابط عمومی روز چهارشنبه اول بهمن ماه با سخنرانی دکتر ساروخانی در سالن همایش های پژوهشگاه جهاد دانشگاهی برگزار می شود
دوشنبه، 29 دی 1393 - 17:58

معرفی شرکت های روابط عمومی/ روابط عمومی LLC
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روابط عمومی LLC، «موفقیت در کجا نوشته شده است،» یک روابط عمومی و شرکت بازاریابی چند رسانه ای با دسترسی محلی در شهر نیویورک، با برد محلی، ملی و جهانی، است.
شنبه، 20 دی 1393 - 20:31

منشور اخلاقی روابط عمومی منتشر شد منشور اخلاقی روابط عمومی منتشر شد
تلاش های این انجمن معطوف به شرایط بومی ایران و بر اساس ارزش های اخلاقی اسلامی بوده و بر آن است تا ضمن تعامل با مخاطبان به پر کردن خلاء های آموزشی، پژوهشی و اجرایی در حوزه روابط عمومی نیز مساعدت نماید. التزام و اجرای این منشور در عرصه عمل یک باید بسیار مهم برای همه اعضاء و کارگزاران روابط عمومی است. ما به این منشور اخلاقی به عنوان یک مدل برای حرفه روابط عمومی در ایران می نگریم.
چهارشنبه، 28 آبان 1393 - 10:42

 گزارش 173 مین نشست انجمن روابط عمومی ایران/  جهانی شدن و ارتباط آن با روابط عمومی گزارش 173 مین نشست انجمن روابط عمومی ایران/ جهانی شدن و ارتباط آن با روابط عمومی
روابط عمومی یک عملکرد مدیریتی است، اظهار داشت: « امروزه در جامعه جهانی متوجه شدند که روابط عمومی باید یک کارکرد و هدف خاصی داشته باشد و امروزه اصرار بر این است که روابط عمومی باید اعتمادسازی، برجسته سازی، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی کند که از مهمترین وظایف آن مدیریت افکار عمومی است.
پنجشنبه، 8 آبان 1393 - 21:18

بیانیه انجمن متخصصان روابط عمومی ایران در پی بخشنامه معاون اول رییس جمهور بیانیه انجمن متخصصان روابط عمومی ایران در پی بخشنامه معاون اول رییس جمهور
انجمن متخصصان روابط عمومی در راستای بخشنامه اخیر دولت مبنی بر استفاده از نیروهای متخصص در روابط عمومی ها، با انتشار بیانیه ای خواستار اجرا و جدی گرفته شدن این آیین نامه در دستگاههای اجرایی شد.
یکشنبه، 4 آبان 1393 - 11:30

نشست علمی تخصصی انجمن روابط عمومی ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- یکصدو هفتاد و سومین نشست علمی تخصصی ماهانه انجمن روابط عمومی ایران روز چهار شنبه 7/8/93 در سالن اجتماعات پژوهشگاه جهاد دانشگاهی برگزار می شود .
شنبه، 3 آبان 1393 - 15:27

مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنفی فعالان روابط عمومی (افرا) برگزار شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنفی فعالان روابط عمومی (افرا) عصر روز چهارشنبه 30 مهرماه سال جاری در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.
شنبه، 3 آبان 1393 - 13:24

احکام اعضای شورای روابط عمومی‌های پیشوا صادر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- طی جلسه‌ای با حضور فرماندار شهرستان پیشوا احکام اعضای شورای روابط عمومی‌های این شهرستان جدیدالتاسیس صادر و ابلاغ شد.
سه شنبه، 22 مهر 1393 - 16:25

انجمن متخصصان روابط عمومی عضو حقوقی می پذیرد انجمن متخصصان روابط عمومی عضو حقوقی می پذیرد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- انجمن متخصصان روابط عمومی در دوره جدید فعالیت خود، عضو حقوقی می پذیرد.
چهارشنبه، 26 شهریور 1393 - 15:20

انتخاب  رییس جدید انجمن متخصصان روابط عمومی انتخاب رییس جدید انجمن متخصصان روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-مهدی باقریان به عنوان رییس جدید انجمن و دکتر حسین امامی به عنوان نایب رییس انجمن متخصصان روابط عمومی برای یک دوره یک ساله انتخاب شدند. به گزارش شارا به نقل از کمیته ارتباطات انجمن متخصصان روابط عمومی، هم‌چنین در این جلسه از زحمات و تلاش‌های دکتر هادی کمرئی و مهندس قربانعلی تنگ شیر رییس و نایب رییس اسبق انجمن قدردانی و تشکر کردند.
سه شنبه، 18 شهریور 1393 - 10:57

معرفی انجمن های روابط عمومی: اتحادیه جهانی روابط عمومی و مدیریت ارتباطات معرفی انجمن های روابط عمومی: اتحادیه جهانی روابط عمومی و مدیریت ارتباطات
اتحادیه جهانی روابط عمومی و مدیریت ارتباطات، یکی از کنفدراسیون روابط عمومی های بزرگ جهان و انجمن مدیریت ارتباطات و مؤسسات است که نماینده ی 160 هزار نفر از متخصصان و دانشگاهیان در سراسر جهان می باشد.
چهارشنبه، 15 مرداد 1393 - 23:07

دبیرخانه انجمن روابط عمومی ایران پذیرای اعضاء و علاقه مندان خواهد بود
ساعات حضور مسئولین کمیته های انجمن روابط عمومی ایران در دبیرخانه انجمن به منظور دیدار و هم اندیشی با اعضاء و علاقه مندان به روابط عمومی، اعلام شد.
شنبه، 21 تیر 1393 - 08:55

درباره انجمن بازاریابی موبایل (MMA) درباره انجمن بازاریابی موبایل (MMA)
این انجمن پیشرو یکی از انجمن های صنفی جهانی است که بیش از 800 شرکت در جهان عضو آن می باشد و نزدیک به 50 کشور در جهان را پوشش می دهد. عمده شرکت های عضو این انجمن تولید کننده های برجسته تلفن همراه و برخی شرکت های جدید که نرم افزارهای مربوط به تلفن همراه را تولید می کنند را شامل می شوند.
جمعه، 6 تیر 1393 - 20:37

انتقاد بازرس انجمن روابط عمومی ایران از عملکرد برخی از روابط عمومی ها و سایت های خبری انتقاد بازرس انجمن روابط عمومی ایران از عملکرد برخی از روابط عمومی ها و سایت های خبری
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-بازرس انجمن روابط عمومی ایران و مدرس دانشگاه گفت: وظایف دست اندرکاران حوزه روابط عمومی، کسب مهارت های مورد نیاز برای اشاعه اطلاعات صحیح و لحظه ای به مخاطب است.
یکشنبه، 18 خرداد 1393 - 12:51

انجمن صنفی روابط عمومی‌های آذربایجان غربی تشکیل شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- رئیس شورای روابط عمومی استان: زمانی تغییرات روابط عمومی ها می تواند به حداقل برسد که انسانهایی که با هم کار می کنند راحت تر شرایط حاکم را بپذیرند در غیر این صورت به طور متداول تغییرات صورت می گیرد.
پنجشنبه، 8 خرداد 1393 - 20:09

نخستین مجمع شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های شهرری
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نخستین مجمع شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان ری با حضور معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری، مشاور استاندار در امور فرهنگی و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران در فرمانداری شهرستان ری برگزار شد.
دوشنبه، 5 خرداد 1393 - 11:09

گزارش کامل/ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با جمعی از فعلان روابط عمومی: یک «شبکه رسانه ای بر علیه دولت» شکل گرفته که هیچ کاری جز مقابله با دولت ندارد گزارش کامل/ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با جمعی از فعلان روابط عمومی: یک «شبکه رسانه ای بر علیه دولت» شکل گرفته که هیچ کاری جز مقابله با دولت ندارد
علی جنتی اضافه کردند: تشکل ها و موسسات روابط عمومی می توانند نقش بسیار ارزنده ای در بالا بردن فرهنگ عمومی کشور داشته باشند بویژه امسال که سال فرهنگ است مسئولیت های ما نیز بیشتر شده و همه باید تلاش کنند تا هویت و فرهنگ عمومی کشور تقویت شود.
جمعه، 2 خرداد 1393 - 08:22

انتخاب هیات مدیره شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی ایلام
به گزارش شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) به نقل از فراسخن، در پایان این انتخابات که در محل سرسرای همایش های استانداری و به همت مشاور و مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام برگزار شد، افراد زیر به ترتیب آرا مجمع عمومی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان به عنوان اعضای هیات مدیره این شورا برگزیده شدند.
پنجشنبه، 1 خرداد 1393 - 05:46

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مرگ تدریجی نشریات چاپی


  اندیشه ها و کارهای یک روزنامه نگار واقعی


  زادروز پراودا


  اینستالایو، رسانه تازه انتخابات ریاست جمهوری


  ورود به حریم شخصی مخاطب درارتباط، ممنوع!


  اسدی: رسانه ها کارکرد مناسبی در زمان انتخابات ندارند


  دکتر حسینعلی افخمی: فضای انتخاباتی تاثیر زیادی بر رسانه ها دارد


  وزیر ورزش: روابط عمومی الکترونیک پرچمدار حرکت سازمان ها به سوی حکمرانی خوب و شفافیت سازمانی است


  سومین همایش و جشن بزرگ روز ملی روابط عمومی برگزار می شود


  قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: ویژه‌نامه "مثبت اندیشی در روابط عمومی" منتشر می شود