درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
سه شنبه، 29 خرداد 1397 - 13:21   

فراخوان سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

  فراخوان سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

چرا در میهمانی‌های خانوادگی نباید از موبایل استفاده کرد؟

  چرا در میهمانی‌های خانوادگی نباید از موبایل استفاده کرد؟


ادامه ادامه مطلب دو

اعتیاد به بازی‌های کامپیوتری

  اعتیاد به بازی‌های کامپیوتری 'اختلال رفتاری' است؟


ادامه ادامه مطلب سه

کارنامه بانک ملی ایران در مبارزه با پولشویی

  کارنامه بانک ملی ایران در مبارزه با پولشویی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  چشم انداز جشنواره انتشارات روابط عمومی در گفت و گو با رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی
  دانشگاه میسوری پس از اعتراضات نژادی، 1.3 میلیون دلار را صرف روابط عمومی خود کرد
  اعتیاد به بازی‌های کامپیوتری 'اختلال رفتاری' است؟
  بیانیه انجمن متخصصان روابط عمومی استان یزد در باره بازگشت جایگاه اداره کلی روابط عمومی استانداری یزد
  مدیرامور هماهنگی حوزه‌مدیریت پست‌بانک‌ایران: استفاده از رسانه‌های‌نوین از ضرورت های‌ کار روابط‌عمومی است
  فرماندار شاهرود: برخی دستگاه‌های دولتی خبرنگاران را فقط در ۱۷مرداد می‌شناسند
  برخی دستگاه‌های دولتی خبرنگاران را فقط در ۱۷مرداد می‌شناسند
  مسئول روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل معرفی شد
  میرزایی در جمع مدیران روابط عمومی؛ روابط عمومی‌ها پیش از تعهد به مدیران خود، به مردم تعهد داشته باشند
  تقویت جایگاه روزنامه‌نگاری محیط زیست ضروری است
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

فرماندار شاهرود: برخی دستگاه‌های دولتی خبرنگاران را فقط در ۱۷مرداد می‌شناسند
فرماندار شاهرود با انتقاد از عدم تعامل برخی دستگاه‌های اجرایی با خبرنگاران، گفت: برخی دستگاه‌های دولتی استان خبرنگاران را فقط در ۱۷مرداد می‌شناسند.
دوشنبه، 28 خرداد 1397 - 22:15

برخی دستگاه‌های دولتی خبرنگاران را فقط در ۱۷مرداد می‌شناسند برخی دستگاه‌های دولتی خبرنگاران را فقط در ۱۷مرداد می‌شناسند
جلسه شورای اطلاع رسانی استان کرمانشاه روز دوشنبه به ریاست اللهی تبار معاونت محترم سیاسی امنیتی استاندار و رئیس شورای اطلاع رسانی و با حضور اعضای این شورا برگزار شد و طی آن تصمیمات خوبی برای ساماندهی امور رسانه ای استان مصوب گردید.
دوشنبه، 28 خرداد 1397 - 22:10

چرا رسانه‌های داخلی مرجع اطلاع‌رسانی به مردم نیستند؟ چرا رسانه‌های داخلی مرجع اطلاع‌رسانی به مردم نیستند؟
اینکه رسانه‌های داخلی مرجع خبری بشوند، پیش شرط‌هایی دارد و بخش عمده‌ای از آن در دست خود رسانه‌ها نیست. آن بخشی که مربوط به رعایت امانت و صداقت می‌شود، پارامترهای درستی است و رسانه‌ها باید رعایت کنند.
شنبه، 26 خرداد 1397 - 12:54

تقویم روز ارتباطات/ روزی که دکتر وردی نژاد درصدد احیاء روزنامه ایران برآمد تقویم روز ارتباطات/ روزی که دکتر وردی نژاد درصدد احیاء روزنامه ایران برآمد
15 ژوئن 1994 (25 خرداد سال 1373)، دکتر فریدون وردی نژاد که 11 روز پیش از آن درصدد احیاء روزنامه دولتی ایران برآمده بود که از مرگ آن 5 دهه و اندی گذشته بود،
سه شنبه، 25 خرداد 1395 - 10:34

 اهمیت حیاتی روزنامه نگار حرفه ای اهمیت حیاتی روزنامه نگار حرفه ای
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 24 خرداد 1345 هجری خورشیدی (14 ژوئن 1966) و در مراسمی به مناسبت دهمین سالروز آغاز بکار نخستین دوره آموزش روزنامه نگاری در ایران، مسعود برزین نخستین دبیر انتخابی سندیکای روزنامه نگاران ایران ضمن تشریح اهمیت حیاتی روزنامه نگار حرفه ای
جمعه، 21 خرداد 1395 - 02:20

زادروز «پیر سالینجر» روزنامه نگار آمریکایی زادروز «پیر سالینجر» روزنامه نگار آمریکایی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 14 ژوئن زادروز «پیر سالینجرPierre Salinger» روزنامه نگار معروف آمریکایی است
جمعه، 23 خرداد 1393 - 16:40

  آغاز بکار نخستین دوره آموزش روزنامه نگاری در ایران ـ چگونگی امتحان مسابقه و آموزش
نخستین دوره آموزش روزنامه‌نگاری در ایران 14 ژوئن 1956 (24خرداد 1335) با استفاده از استادان داخلی و خارجی در ساختمان مؤسسه مطبوعاتی اطلاعات (تهران - ابتدای خیابان خیام) آغاز به کار کرد.
پنجشنبه، 24 خرداد 1397 - 02:23

تقویم روز ارتباطات/ روزنامه های آمریکا سِکشِن اخبار اقتصادی خودرا به یک صفحه کاهش دادند تقویم روز ارتباطات/ روزنامه های آمریکا سِکشِن اخبار اقتصادی خودرا به یک صفحه کاهش دادند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در جریان کار تطبیق روزنامه های چاپی با عصر اینترنت و آنلاین ها و نیاز مخاطبان قرن 21، بیشتر روزنامه های آمریکا از ژوئن 2009 (جز در روزهایی که به حد کافی اعلان تجاری و یا خبر پولی داشته باشند) سِکشِن اخبار اقتصادی (لایی B) خودرا که معمولا در چهار و یا هشت صفحه منتشر می شد به یک صفحه که چهل تا شصت درصد آن را هم آگهی پُر می کند کاهش داده اند.
یکشنبه، 24 خرداد 1394 - 11:17

تقویم روز ارتباطات/ یکی شدن دستگاههای تبلیغات دولتی آمریکا - صدای آمریکا
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 13 ژوئن سال 1942 دولت آمریکا همه دفاتر تبلیغاتی خود از جمله اداره آمار و حقایق، اداره اخبار، و دفتر گزارشهای دولتی را در هم ادغام و سازمان اطلاعات و تبلیغات جنگ (O.W.I) را به وجود آورد.
جمعه، 21 خرداد 1395 - 02:02

تقویم روز ارتباطات/ سالروز درگذشت تورج فرازمند، روزنامه نگار بنام ایران تقویم روز ارتباطات/ سالروز درگذشت تورج فرازمند، روزنامه نگار بنام ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- تورج فرازمند روزنامه نگار بنام ایران که شش دهه سرگرم کار در رسانه ها بود 11 ژوئن 2006 در لس آنجلس از بیماری سرطان درگذشت.
شنبه، 22 خرداد 1395 - 11:46

تقویم روز ارتباطات/ مجله جوانان چاپ لس آنجلس 28 ساله شد تقویم روز ارتباطات/ مجله جوانان چاپ لس آنجلس 28 ساله شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- دوازدهم ژوئن سالگشت انتشار مجله جوانان در لس آنجلس (آمریکا) است. جوانان یک مجله هفتگی دو زبانه بین المللی است که4 Ways to Go Beyond the Press Release in a Post Panda World image panda bear 1113tm pic 106 300x199 هر هفته در 98 صفحه و جمعه ها منتشر می شود.
شنبه، 22 خرداد 1395 - 10:37

یستگاه رادیوی طالبان در افغانستان تخریب شد یستگاه رادیوی طالبان در افغانستان تخریب شد
ایستگاه رادیوی «صدای شریعت» گروه طالبان در ولایت غزنی در جنوب افغانستان روز یکشنبه 10 ژوئن مورد حمله هوایی قرار گرفت و تخریب شد.
سه شنبه، 22 خرداد 1397 - 02:40

 «همایش جهانی رسانه‌ها» در  آلمان  برگزار می شود «همایش جهانی رسانه‌ها» در آلمان برگزار می شود
یازدهمین دور از "همایش جهانی رسانه‌ها" در دویچه‌وله در شهر بن با موضوع نابرابری‌های جهانی گشایش یافت. بیش از ۲۰۰۰ شرکت‌کننده بین‌المللی این اجلاس درباره برخورد رسانه‌ها با این پدیده در سطح جهان، بحث و تبادل نظر می‌کنند.
دوشنبه، 21 خرداد 1397 - 21:37

سنگاپور خبرنگاران بازداشتی کره جنوبی را اخراج کرد سنگاپور خبرنگاران بازداشتی کره جنوبی را اخراج کرد
وزیر کشور سنگاپور از اخراج دو خبرنگار کره جنوبی که روز گذشته بازداشت شده بودند، خبر داد.
یکشنبه، 20 خرداد 1397 - 23:06

 آنتونی بوردین، شخصیت برجسته تلویزیونی آمریکا درگذشت آنتونی بوردین، شخصیت برجسته تلویزیونی آمریکا درگذشت
آنتونی بوردِین، شخصیت سرشناس تلویزیونی آمریکا، نویسنده، تهیه کننده و مجری برنامه پرطرفدار «بخش‌های ناشناخته» شبکه تلویزیونی «سی ان ان» که به معرفی غذاها و فرهنگ‌های مناطق مختلف جهان می‌پرداخت، به زندگی خود پایان داد.
یکشنبه، 20 خرداد 1397 - 23:02

تاسیس انجمن تاریخ در ایران و انتقاد از روزنامه نگاران و تاریخنگاران تاسیس انجمن تاریخ در ایران و انتقاد از روزنامه نگاران و تاریخنگاران
دهم ژوئن 1968 (1347 هجری خورشیدی و در آن سال مصادف با 20 خرداد) آغاز بکار «انجمن تاریخ» در ایران، در اجتماع صدها نفری [و طبق گزارش برخی از روزنامه های تهران، هزاران نفری] استاد، دبیر و دانشجوی رشته تاریخ در تالار باشگاه معلمان تهران اعلام شد. در این اجتماع چند استاد و دبیر تاریخ سخنرانی کردند.
شنبه، 20 خرداد 1396 - 16:35

نخست وزیر ترکیه: تبدیل به جامعه اطلاعاتی شده ایم نخست وزیر ترکیه: تبدیل به جامعه اطلاعاتی شده ایم
بنعلی یلدریم نخست وزیر ترکیه در یک مراسم افطاری در آنکارا با اشاره به افزایش توانمندی های ارتباطی کشور در دهه های گذشت اظهار داشت: در سال 2003 تنها 19 درصد از جمعیت 16-74 ساله کشور به اینترنت دسترسی داشتند، اما اکنون از هر 100 فرد 67 نفر از آن استفاده می کنند. یعنی به هدف خود در تبدیل شدن به جامعه اطلاعاتی نائل آمده ایم.
شنبه، 19 خرداد 1397 - 01:26

تقویم روز ارتباطات/ اندرزنامه مهم و فراموش شده «نشست بررسی مسئله ترجمه مقاله از مطبوعات خارجی» تقویم روز ارتباطات/ اندرزنامه مهم و فراموش شده «نشست بررسی مسئله ترجمه مقاله از مطبوعات خارجی»
اندرزنامه مهم و فراموش شده «نشست بررسی مسئله ترجمه مقاله از مطبوعات خارجی»
دوشنبه، 17 خرداد 1395 - 09:38

اصول و روش‌های تربیتی مواجهه با مخالفان در اخلاق ارتباطی امام علی (ع) اصول و روش‌های تربیتی مواجهه با مخالفان در اخلاق ارتباطی امام علی (ع)
ارتباطات میان‌انسانی معصومین (اعم از پیامبر اکرم و ائمه طاهرین(ع) با مخالفان خود، دربردارنده درس‌هایی گران‌بها در حوزه تربیت اخلاقی برای مربیان تربیت است؛ برخوردهایی که حتی در مواردی منجر به هدایت شخص مخالف و پیوستن او به جمع مؤمنان گشته است.
دوشنبه، 7 تیر 1395 - 19:25

مدیرعامل جدید خبرگزاری تقریب منصوب شد
حجت الاسلام والمسلمین «اسماعیل پورهواشمی» به سمت های مدیرکل روابط عمومی مجمع تقریب مذاهب اسلامی و نیز همچنین مدیرعامل خبرگزاری تقریب منصوب شد.
پنجشنبه، 17 خرداد 1397 - 01:18

دویچه وله ۶۵ ساله شد دویچه وله ۶۵ ساله شد
«شنوندگان عزیز و گرامی کشورهای دور...» این نخستین کلماتی بود که تئودور هویس، رئیس جمهوری وقت آلمان، در نطق خود به مناسبت آغاز کار دویچه وله در روز سوم ماه مه سال ۱۹۵۳ بر زبان راند و این رسانه برون‌مرزی با آن روی آنتن رفت.
سه شنبه، 15 خرداد 1397 - 10:11

برگزاری چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و فعالان فضای مجازی برگزاری چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و فعالان فضای مجازی
مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت به مناسبت ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار خبر داد.
یکشنبه، 13 خرداد 1397 - 15:23

انتقاد شدید از صحنه سازی قتل دروغین ارکدی بابچنکو توسط مقامات اوکرائین انتقاد شدید از صحنه سازی قتل دروغین ارکدی بابچنکو توسط مقامات اوکرائین
مقامات اوکرائین که قتل دروغین ارکدی بابچنکو، روزنامه نگار مخالف کرملین، را طراحی کرده و سه‌شنبۀ گذشته ٢٩ ماه مه آنرا به اجرا گذاشتند، خشم شدید روسیه و انتقادات انجمن‌های روزنامه نگاران و رسانه‌ها را برانگیختند.
جمعه، 11 خرداد 1397 - 11:24

 روزنامه‌نگار مخالف پوتین که گفته شده بود در اوکراین کشته شده «زنده» است روزنامه‌نگار مخالف پوتین که گفته شده بود در اوکراین کشته شده «زنده» است
روزنامه‌نگار روس مخالف دولت ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه، که گزارش شده بود در اوکراین به قتل رسیده بود، زنده و سالم است.
پنجشنبه، 10 خرداد 1397 - 00:47

دیپلماسی رسانه‌ای ضرورتی در سیاست خارجی ایران دیپلماسی رسانه‌ای ضرورتی در سیاست خارجی ایران
دیپلماسی رسانه‌ای فرصتی رسانه‌ای برای ارائه نظرات کارشناسان مختلف از سراسر دنیاست. محتوایی که می‌تواند در راستای اهداف استراتژیک سیاست خارجه ایران مسیر اثرگذاری و برندینگ ایران در عرصه بین‌الملل را هموار سازد و در پیشبرد اهداف نظام نقش مثبتی ایفا کند.
پنجشنبه، 10 خرداد 1397 - 00:44

روزنامه نگاری پهپادی چیست؟ روزنامه نگاری پهپادی چیست؟
مزیت‌های عمده بهره‌گیری از پهپاد در روزنامه نگاری جدید طی نشستی با حضور جمعی از روزنامه نگاران و مستندسازان در دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها بررسی شد.
سه شنبه، 8 خرداد 1397 - 20:08

استانداری ایلام به سامانه دسترسی آزاد اطلاعات پیوست استانداری ایلام به سامانه دسترسی آزاد اطلاعات پیوست
مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام گفت: استانداری ایلام به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات وصل شده و تمامی افراد حقیقی و حقوقی می توانند درخواست های خود برای دریافت هر گونه اطلاعاتی را در این سامانه ثبت کنند.
سه شنبه، 8 خرداد 1397 - 20:04

معرفی «روزنامه‌نگاری پهپادی» در یک نشست تخصصی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نشست تخصصی «روزنامه‌نگاری پهپادی» در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.
دوشنبه، 7 خرداد 1397 - 16:15

به همت خانه مطبوعات؛ مدیران برتر روابط عمومی آذربایجان‌شرقی تجلیل شدند به همت خانه مطبوعات؛ مدیران برتر روابط عمومی آذربایجان‌شرقی تجلیل شدند
برای نخستین بار در استان آذربایجان‌شرقی، آیین نکوداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ها به همت خانه مطبوعات برگزار شد.
شنبه، 5 خرداد 1397 - 14:56

مدیر خانه مطبوعات آذربایجان‌شرقی: رسالت رسانه‌ها و مدیران روابط‌عمومی جدا از یکدیگر نیست مدیر خانه مطبوعات آذربایجان‌شرقی: رسالت رسانه‌ها و مدیران روابط‌عمومی جدا از یکدیگر نیست
شفیعی گفت: رسالت رسانه‌ها و مدیران روابط عمومی جدا از یکدیگر نیست و مردم بهره‌مند از تعامل حداکثری این دو نهاد هستند.
شنبه، 5 خرداد 1397 - 14:55

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  انتشارات الکترونیک در روابط عمومی


  چشم انداز جشنواره انتشارات روابط عمومی در گفت و گو با رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی


  کارگاه های «عکاسی خبری پیشرفته» و «سواد بصری»


  «سنگاپور کجاست؟»: نشست ترامپ- کیم برای این شهر-کشورِ کوچک حکم یک کودتا در روابط عمومی را دارد


  بیانیه انجمن متخصصان روابط عمومی استان یزد در باره بازگشت جایگاه اداره کلی روابط عمومی استانداری یزد


  مسئول روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل معرفی شد


  اعتیاد به بازی‌های کامپیوتری 'اختلال رفتاری' است؟


  مدیر روابط عمومی تماشاخانه ایرانشهر منصوب شد


  میرزایی در جمع مدیران روابط عمومی؛ روابط عمومی‌ها پیش از تعهد به مدیران خود، به مردم تعهد داشته باشند


  کارنامه بانک ملی ایران در مبارزه با پولشویی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی