درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
دوشنبه، 29 بهمن 1397 - 21:35   

سالروز درگذشت محمد حسنین هیکل، روزنامه نگار معروف مصری

  سالروز درگذشت محمد حسنین هیکل، روزنامه نگار معروف مصری


ادامه ادامه مطلب یک

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان رضوی منصوب شد

  مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان رضوی منصوب شد


ادامه ادامه مطلب دو

آشنایی با روابط عمومی

  آشنایی با روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

روابط عمومی و سیاست

  روابط عمومی و سیاست


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تلویزیون ملی سوئد محکوم شد
  تایپوگرافی
  خدمات قابل ارایه در بستر اینترنت ‌بانک مسکن
  روابط عمومی و سیاست
  حمایت ویژه بانک ملی ایران از تولید کنندگان کالاهای استراتژیک
  بام سازمانی بانک ملی ایران رونمایی شد
  در راستای حمایت از قطعه سازان صورت گرفت؛ امضای قرارداد 4000 میلیارد ریالی بین بانک صنعت و معدن و سایپا
  حجت‌اله صیدی: رمز یکبار مصرف از اول سال آینده در بانک‌ صادرات ایران عملیاتی خواهد شد
  سالروز درگذشت محمد حسنین هیکل، روزنامه نگار معروف مصری
  3 ضرورت برای ساخت یک استراتژِی تاثیرگذار جدید
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

سالروز درگذشت محمد حسنین هیکل، روزنامه نگار معروف مصری سالروز درگذشت محمد حسنین هیکل، روزنامه نگار معروف مصری
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- محمد حسنین هیکل، نویسنده و روزنامه نگار معروف مصری، بعد از یک بیماری طولانی، روز چهارشنبه در سن 93 سالگی درگذشت.
پنجشنبه، 29 بهمن 1394 - 15:00

3 ضرورت برای ساخت یک استراتژِی تاثیرگذار جدید 3 ضرورت برای ساخت یک استراتژِی تاثیرگذار جدید
بهترین نتیجه زمانی حاصل می شود که شما وقتی را برای تحقیق در مورد مخاطبانتان اختصاص دهید و برای تاثیر گذاری بر روی آنها به صورت انفرادی عمل کنید.
دوشنبه، 29 بهمن 1397 - 08:27

ناصر بزرگمهر: یک شیوه جدید اداره روزنامه؛ خبرنگاران سهام‌داران روزنامه‌ها ناصر بزرگمهر: یک شیوه جدید اداره روزنامه؛ خبرنگاران سهام‌داران روزنامه‌ها
معتقدم که اداره روزنامه به شیوه سهام‌داری به کارکنان کمک کرد تا صندوق‌های قرض‌الحسنه‌ای را راه‌اندازی کنند و بتوانند بخشی از مشکلاتشان را به این طریق مرتفع کنند.
یکشنبه، 28 بهمن 1397 - 14:57

منشور اخلاق حرفه‌ای روزنامه‌نگاری در روزنامه صمت منشور اخلاق حرفه‌ای روزنامه‌نگاری در روزنامه صمت
روزنامه‌نگاری یک حرفه وشغل اجتماعی، پیشرو و پیشاهنگ تلقی می‌شود که با مسائل عمومی، منافع ملی، آرمان‌های انسانی، توسعه اقتصادی، پیشرفت صنعتی و فرهنگ جامعه و همه آنچه که به سرنوشت یک کشور و یک ملت مربوط می‌شود در ارتباط است.
یکشنبه، 28 بهمن 1397 - 14:39

نقش اتاق‌های فکر در تصمیم‌سازی‌ها نقش اتاق‌های فکر در تصمیم‌سازی‌ها
نقش اتاق‌های فکر و مشاوران در تصمیم‌سازی‌ها، نزد مدیران در کشورهای توسعه‌یافته بی‌بدلیل و تعیین‌کننده است. جای خالی این نوع اتاق‌ها و مشاوران نزد مدیران کشور بسیار عیان است. بدون استفاده از فکر، تجربه و دانش خبرگان و نخبگان به‌عنوان مشاوران، حل معضلات و مشکلات در حوزه مدیریتی مدیران غیرممکن است.
یکشنبه، 28 بهمن 1397 - 14:37

روابط عمومی، اتاق فکر و مغر متفکر یک سازمان در توسعه فعالیت ها و برنامه هاست روابط عمومی، اتاق فکر و مغر متفکر یک سازمان در توسعه فعالیت ها و برنامه هاست
امید سبزعلی،مسئول دفتر مدیر کل و روابط عمومی تبلیغات اسلامی البرز در مصاحبه با خبرگزاری پیام سپیدار،گفت:روابط عمومی، اتاق فکر و مغر متفکر یک سازمان در توسعه فعالیت ها و برنامه هاست.
یکشنبه، 28 بهمن 1397 - 14:34

بر اساس نتایج یک تحقیق: 85 درصد متخصصان ارتباطات، تنوع را خیلی مهم می دانند بر اساس نتایج یک تحقیق: 85 درصد متخصصان ارتباطات، تنوع را خیلی مهم می دانند
بنیاد انجمن روابط عمومی آمریکا (PRSA) نتایج یک مطالعه اخیر را منتشر کرد که این موضوع را نشان می دهد که در حالی که 85 درصد از متخصصان ارتباطات اعتقاد دارند تنوع خیلی مهم است، اما تنها 27 درصد اعتقاد دارند که سازمانشان تنوع طلب است.
دوشنبه، 29 بهمن 1397 - 08:30

5 پنج دلیل چرا متخصصان ارتباطات باید مالک اتاق خبر سازمانی باشند؟ 5 پنج دلیل چرا متخصصان ارتباطات باید مالک اتاق خبر سازمانی باشند؟
گریس پلاتون می‌گوید: مدیریت فعالانه‌ی اخبار برای شهرت و مدیریت برند امری حیاتی است. ارتباطات و گروه‌های ارتباط عمومی باید اجازه‌ی مالکیت اتاق‌های خبر دیجیتال در سایت هایشان را داشته باشند.
یکشنبه، 28 بهمن 1397 - 08:17

تاریخچه و زاد روز روزنامه نگاری آنلاین تاریخچه و زاد روز روزنامه نگاری آنلاین
در ادبیات و نشریات بین المللی مربوط، یونس شکرخواه مبتکر و پایه گذار نشریات آنلاین در ایران معرفی شده است. شکرخواه متولد تیرماه 1336 (شهر مشهد) دکتر در علوم ارتباطات، فوق لیسانس روزنامه نگاری و لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی)، دبیر پیشین اخبار و مقالات بین الملل کیهان، سردبیر سابق روزنامه جام جم، سردبیر همشهری آنلاین، رئیس یک بخش پژوهش و مطالعات در دانشگاه تهران و استاد روزنامه نگاری است. دکتر شکرخواه همچنین مؤلف چندین کتاب در رشته روزنامه نگاری است.
سه شنبه، 28 بهمن 1393 - 12:30

نارضایتی کاربران تلفن همراه از خدمات مخابراتی افغانستان نارضایتی کاربران تلفن همراه از خدمات مخابراتی افغانستان
در پی افزایش شکایت‌های کاربران تلفن‌های همراه در افغانستان، اداره تنظیم خدمات مخابراتی افغانستان یا اترا می‌گوید که تا ده روز دیگر به گونه رسمی به این شکایت‌ها پاسخ خواهد داد.
شنبه، 27 بهمن 1397 - 23:18

9 چیزی که باید در خصوص استراتژِی محتوای بصری در سال 2019 بدانید 9 چیزی که باید در خصوص استراتژِی محتوای بصری در سال 2019 بدانید
آیا تا به حال متوجه شده اید که تصاویر زیبا و چشم نواز چگونه توجه شما را جذب می کنند؟ نزدیک به 90 درصد اطلاعاتی که ما دریافت می کنیم به کمک حس دیداری است و این یک موضوع عجیب و غریب نیست. بر اساس تحقیق الکسا، عکس های سنگین رسانه های اجتماعی مانند یوتیوب، فیس بوک، توئیتر و اینستاگرام جزو ده سایتی هستند که بیشترین بازدید را در آمریکا دارند.
شنبه، 27 بهمن 1397 - 08:02

اشتیاق به خود سانسوری و رابطه آن با وزارت تبلیغات در چین اشتیاق به خود سانسوری و رابطه آن با وزارت تبلیغات در چین
در بیشتر موارد کافی است تنها یک نفر از مقامات سیاسی کشور یک برنامه را ببیند، از آن خوشش نیاید و با وزارت تبلیغات تماس بگیرد تا ترتیب انتشار یک مقاله انتقادی را بدهند. وقتی این مقاله چاپ شد، همه می ‎دانند مقامات بلندپایه کشور پشت این انتقاد ایستاده ‎اند. به این ترتیب شبکه‎ های تلویزیونی به سرعت برای سانسور خود دست به کار می‌شوند و پخش برنامه متوقف می‎ شود.
جمعه، 26 بهمن 1397 - 21:05

به بقای روزنامه‌ها امیدوارم!‏ به بقای روزنامه‌ها امیدوارم!‏
چرا هنوز هم مردمانی در تاریک‎روشنای هوای پگاهی، همچو گنج‌یابان در پی روزنامه‎ موردپسند خود در پیشخوان دکه‌هایی می‌گردند که هنوز همه چراغ‌هایش را نتوانسته روشن کند؟ یا دیرهنگام شب، برخی در مسیر رفتن به خانه، دکه ‌به دکه شهر سرکشی می‌کنند تا روزنامه ‎ای را بیابند که به سبب گرفتاری نتوانسته‌اند در بامدادان تهیه کنند. در هزارتوی روزنامه مورد اعتماد سالیان آنان، چیست که در شبکه های اجتماعی یافت نمی‌شود؟ خبر راستین!
جمعه، 26 بهمن 1397 - 20:37

وزارت کار رتبه اول در پاسخگویی و شفافیت را کسب کرده است وزارت کار رتبه اول در پاسخگویی و شفافیت را کسب کرده است
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با 332 سند، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با 229 سند و بنیاد شهید و امور ایثارگران با 65 سند در صدر دستگاه‌های منتشر کننده اسناد بر روی سامانه‌های خود هستند.
جمعه، 26 بهمن 1397 - 20:36

روز جهانی رادیو روز جهانی رادیو
یونسکو ۱۳ فوریه را "روز جهانی رادیو" نامیده است. این روز اولین بار در سال ۲۰۱۲ بزرگ داشته شد. امسال شعار روز جهانی رادیو، "دیالوگ، تحمل و صلح" است.
چهارشنبه، 24 بهمن 1397 - 11:59

اظهار نظر یک مفسر آمریکایی پیرامون عکس گوشه ای از تحریریه روزنامه همشهری اظهار نظر یک مفسر آمریکایی پیرامون عکس گوشه ای از تحریریه روزنامه همشهری
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)، نوشیروان کیهانی زاده- در پی مخابره خبر «مسابقه کاریکاتور هولوکاست» در «همشهری»، خبرگزاری انگلستان عکس بالا را با خبر خود در آن زمینه به سراسر جهان ارسال داشته بود
جمعه، 25 بهمن 1392 - 08:39

تاثیر رسانه بر روابط عمومی تاثیر رسانه بر روابط عمومی
نقش و کارکردهای مختلفی برای رسانه‌های جمعی تبیین شده و نقش‌های آموزشی و آگاه‌سازی از زمینه‌های اصلی فعالیت‌های رسانه‌های جمعی است که با فرهنگ عمومی ارتباط عمیق‌تر دارد.
چهارشنبه، 24 بهمن 1397 - 09:26

ویلیام وایت، روزنامه نگاری که دو رئیس جمهوری آمریکا به خانه اش رفتند ویلیام وایت، روزنامه نگاری که دو رئیس جمهوری آمریکا به خانه اش رفتند
ویلیام وایت، روزنامه نگاری که دو رئیس جمهوری آمریکا به خانه اش رفتند تا نظرخواهی کنند ـ نگاهی به کارها و نظرات وایت
پنجشنبه، 23 بهمن 1393 - 18:44

فرزند یک روزنامه نگار ایرانی مشاور امور انسانی - امور اقتصادی کاخ سفید واشنگتن فرزند یک روزنامه نگار ایرانی مشاور امور انسانی - امور اقتصادی کاخ سفید واشنگتن
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- جورج دبلیو بوش در فوریه 2005 به «فریار شیرزاد Faryar Shirzad» معاون مشاور امنیت ویژه کاخ سفید در امور اقتصادی، مسئولیت تمشیّت امور انسانی، تثبیت اوضاع و نوسازی را نیز واگذار کرد.
پنجشنبه، 23 بهمن 1393 - 18:46

چگونه در فضای مجازی اخبار واقعی را تشخیص دهیم؟ چگونه در فضای مجازی اخبار واقعی را تشخیص دهیم؟
می‌توانید از صحت‌وسقم خبر دریافت شده در شبکه مجازی از طریق کپی کردن آن در یک موتور جستجو مانند گوگل و جستجوی سایر منابعی که به این خبر اشاره‌کرده‌اند، اطمینان حاصل کنید.
یکشنبه، 21 بهمن 1397 - 21:17

چگونه یک خبرنگار حرفه ای شویم؟ چگونه یک خبرنگار حرفه ای شویم؟
اگر قصد دارید خبرنگار شوید باید از همان ابتدا فکری به حال حقوق پایین آن کنید. خبرنگاری با وجود اینکه یکی از شغل های پولساز جهان است اما در ایران نه تنها به آن بها نمی دهند بلکه کسی که خبرنگار می شود باید خودش را برای افتادن در تنگناهای اقتصادی آماده کند.
یکشنبه، 21 بهمن 1397 - 21:14

سودان تمام روزنامه‌نگاران بازداشت شده در اعتراضات را آزاد کرد سودان تمام روزنامه‌نگاران بازداشت شده در اعتراضات را آزاد کرد
سرویس اطلاعات امنیت سودان به دستور عمر البشیر رئیس جمهوری این کشور همه روزنامه‌نگاران را که در اعتراضات اخیر بازداشت شده‌اند، را آزاد کرد.
یکشنبه، 21 بهمن 1397 - 21:09

قتل محمد مسعود ناشر روزنامه «مَردِ امروز» قتل محمد مسعود ناشر روزنامه «مَردِ امروز»
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- محمد مسعود ناشر روزنامه «مَرد امروز» 22 بهمن1326 (یازدهم فوریه 1948) در تهران به قتل رسید. وی هنگام خروج از چاپخانه محل چاپ روزنامه اش در خیابان اکباتان هدف گلوله قرار گرفته بود.
چهارشنبه، 22 بهمن 1393 - 12:45

 استراتژی ارتباطات یکپارچه استراتژی ارتباطات یکپارچه
استفاده از ابزارهایی که مخاطب عام دارد می ‏تواند بسیار تاثیرگذار باشد. البته اگر در کار ما صداقت باشد تاثیرپذیری آن بیشتر خواهد شد و پیام‏های ما بیشتر مورد پذیرش قرار خواهد گرفت. احترام به ارزش‏های مورد قبول و فهم هدف مخاطب و کشف ارزش‏های مشترک جهانی یکی از عوامل اصلی موفقیت در ارتباطات یکپارچه است که باید مورد توجه قرار گیرد.
جمعه، 19 بهمن 1397 - 23:36

یک سوژه 4 ساله فتوژورنالیست ها، کاریکاتوریست ها و تفسیرنگاران یک سوژه 4 ساله فتوژورنالیست ها، کاریکاتوریست ها و تفسیرنگاران
از 26 ژانویه 2005 که کاندولیزا رایس (متولد 14 نوامبر 1954) وزیر امور خارج آمریکا شد امر و نهی کردن او در مذاکرات به سرگئی لاوروف وزیر امورخارجه روسیه و بی اعتنایی لاورف نسبت به رفتار آمرانه او و ازاین بابت قیافه گرفتن هایش سوژه جالب روزنامه نگاران، فتوژورنالیستها و کاریکاتوریست ها شده بود.
پنجشنبه، 18 بهمن 1397 - 13:39

برنارد شاو: روزنامه نگار وظیفه دارد از نامزدهای انتخاباتی بپرسد که چرا می خواهند دارای مقام انتخابی شوند؟ و سپس رای دهندگان را روشن سازد برنارد شاو: روزنامه نگار وظیفه دارد از نامزدهای انتخاباتی بپرسد که چرا می خواهند دارای مقام انتخابی شوند؟ و سپس رای دهندگان را روشن سازد
جورج برنارد شاو درام نویس، اندیشمند و شخصیت ایرلندی تبار هوادار سوسیالیسم در فوریه 1937 که دغدغه از انتخابات بعدی انگلستان وجود داشت در مصاحبه ای که نظر اورا در این زمینه خواسته بودند گفت: بروید از کسانی که می خواهند نامزد شوند بپرسید که چرا متقاضی و داوطلب خدمت عمومی (به مردم و کشور) هستند که مستلزم فداکاری، تحمل زحمت و مشقّت بسیار و قبول انواع خطر است.
پنجشنبه، 18 بهمن 1397 - 13:37

راز پیروزی مجله جیبی 15 میلیونی ـ زادروز «ریدرز دایجست»
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مجله جیبی «ریدرز دایجست» که ناشر آن مدعی است تیراژی بالای 15 میلیون نسخه دارد و عمدتا از طریق پُست برای مشترکان ارسال و در کتابفروشی ها و سوپرمارکت ها توزیع و بفروش می رسد پنجم فوریه سال 1922 انتشار خود را آغاز کرد.
شنبه، 18 بهمن 1393 - 12:47

دو خبرنگار محلی در شمال‌شرق افغانستان کشته شد دو خبرنگار محلی در شمال‌شرق افغانستان کشته شد
پلیس در ولایت تخار در شمال‌شرق افغانستان از کشته شدن دو خبرنگار محلی در این ولایت خبر داد.
چهارشنبه، 17 بهمن 1397 - 01:00

گزارش تفصیلی مراسم بزرگداشت احمد بورقانی در انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران/ باید فضا برای آزادی مطبوعات فراهم شود گزارش تفصیلی مراسم بزرگداشت احمد بورقانی در انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران/ باید فضا برای آزادی مطبوعات فراهم شود
انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران در نشستی با حضور اصحاب رسانه و پبشکسوتان عرصه خبر، در یازدهمین سالروز در گذشت احمد بورقانی یاد این روزنامه‌نگار را گرامی داشت. مردی که به باور اکثریت دست‌اندرکاران مطبوعات گامی بزرگ در تحول رابطه میان دولت و مطبوعات برداشت.
سه شنبه، 16 بهمن 1397 - 21:23

هجوم اخبار جعلی به‌واسطه رسانه‌های مجازی هجوم اخبار جعلی به‌واسطه رسانه‌های مجازی
روزنامه‌نگاران دشمن مردم نیستند. آن‌ها بخش مهمی از دموکراسی محسوب شده و این موضوع ارتباطی به جریانات سیاسی و نقطه نظرات افراد ندارد.
سه شنبه، 16 بهمن 1397 - 16:10

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تاریخچه و زاد روز روزنامه نگاری آنلاین


  سالروز درگذشت محمد حسنین هیکل، روزنامه نگار معروف مصری


  روابط عمومی‌ها و امید اجتماعی


  نفوذ تبلیغات پزشکی در اینستاگرام


  قربانی: استفاده از ظرفیت ادارات در راستای اطلاع رسانی از وظایف خطیر روابط عمومی است


  دوره آموزشی استاندارد مسئولیت اجتماعی و مهارت های زندگی برای سالمندان و معلولین در گلستان برگزار می شود


  جشنواره روابط عمومی‌های برتر بنیاد برگزار می‌شود


  مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان رضوی منصوب شد


  منشور اخلاق حرفه‌ای روزنامه‌نگاری در روزنامه صمت


  نقش اتاق‌های فکر در تصمیم‌سازی‌ها


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: تدوین تقویم اجرایی، یک ضرورت برای روابط عمومی