درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 15 تیر 1399 - 05:42   

دولت فرانسه یک تبلیغ تلویزیونی دوچرخه‌های الکتریکی را سانسور کرد

  دولت فرانسه یک تبلیغ تلویزیونی دوچرخه‌های الکتریکی را سانسور کرد


ادامه ادامه مطلب یک

توئیتر امکان ویرایش توئیت را ارائه می‌کند

  توئیتر امکان ویرایش توئیت را ارائه می‌کند


ادامه ادامه مطلب دو

افتتاح اولین نمایشگاه مدیریت بحران با حضور مدیرعامل شرکت مس

  افتتاح اولین نمایشگاه مدیریت بحران با حضور مدیرعامل شرکت مس


ادامه ادامه مطلب سه

ثروتمندترین فرد جهان باز رکورد شکست

  ثروتمندترین فرد جهان باز رکورد شکست


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  حضور مدیران روابط‌عمومی حرم کریمه اهل بیت(س) در دفتر تسنیم قم از قاب دوربین
  فعالیت خوب رسانه‌ها سبب پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در سطح استان البرز می‌شود
  امضای تفاهم نامۀ احداث شاخص ترین خط ریلی کشور با حضور مدیر عامل فولاد مبارکه
  مهندس عظیمیان: فولاد مبارکه به اقتدار اقتصاد ملی می اندیشد
  نمایندۀ مردم شهرستان مبارکه در بازدید از فولاد مبارکه: توسعه های فولاد مبارکه پویایی صنعت و اشتغالزایی برای جوانان به همراه دارد
  معاون بهره برداری فولاد مبارکه تشریح کرد؛ نقش و اهمیت احداث خط نورد گرم شمارۀ 2
  با حمایت فولاد مبارکه و در مجتمع فولاد سبا به دست آمد؛ ایران به جمع سازندگان رباتهای مکندۀ کاتالیست پیوست
  ثبت بهترین عملکرد بازده کیفی و بازده عمودی در فولاد مبارکه
  در خرداد ماه سال جاری صورت گرفت؛ تولید محصولات منطبق با سفارش در فولادسازی و ریخته گری فولاد مبارکه از 98.3 درصد گذشت
  تأکید رئیس ادارۀ اداره صنعت، معدن و تجارت لنجان بر حمایت از صنعت
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

گزینش خبرنگاران برای حضور در افتتاحیه پروژه‌های وزارت نیرو در فارس/ اعتراض کارگران و کارمندان در ورودی این مراسم گزینش خبرنگاران برای حضور در افتتاحیه پروژه‌های وزارت نیرو در فارس/ اعتراض کارگران و کارمندان در ورودی این مراسم
اصحاب رسانه استان فارس به‌منظور پوشش خبری افتتاحیه پروژه‌های وزارت نیرو، به‌صورت عمومی از سوی روابط‌عمومی آبفا و استانداری فارس دعوت‌شده بودند اما اجازه ورود به خبرنگاران خبرگزاری‌های فارس، مهر، تسنیم و روزنامه‌های نیم‌نگاه و سبحان داده نشد.
پنجشنبه، 12 تیر 1399 - 21:29

 برگزاری جلسه روابط عمومی های تابعه سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی برگزاری جلسه روابط عمومی های تابعه سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی
در مورخ 9 تیر ماه سال جاری ساعت 10 صبح نشستی صمیمی با مسئولین روابط‌عمومیهای ادارات تابعه سازمان جهاد کشاورزی استان در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی این استان با حضور مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان و معاون مرکز آموزش کشاورزی به منظور حضور موثر و یکپارچه در نمایشگاه دستاوردهای مبارزه با کرونا که از تاریخ 16 تیر ماه لغایت 22 تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه مشهد برگزار میگردد، و در خصوص برنامه ریزی و تصمیم گیری پیرامون برگزاری منسجم و یکپارچه روز خبر نگار برگزار گردید.
چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 21:20

برگزاری اولین کارگاه آموزشی سواد رسانه در خراسان رضوی برگزاری اولین کارگاه آموزشی سواد رسانه در خراسان رضوی
اولین کارگاه آموزشی سواد رسانه با حضور قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالان فضای مجازی و مسوولین روابط‌عمومی ادارات شهرستان طرقبه شاندیز وبه همت دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی ،بسیج رسانه واداره فرهنگ وارشاداسلامی طرقبه وشاندیز درمحل سالن همایش های مجموعه گردشگری تخت جمشید برگزار شد.
چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 21:19

ارتباطات و روانکاوی ارتباطات و روانکاوی
یک مانع اصلی برای ارتباط وجود دارد و آن این است: تمایل افراد به ارزیابی.
شنبه، 25 شهریور 1391 - 07:19

تقویم روز ارتباطات/ کشته شدن دو فتو ژورنالیست در جریان تهیه عکس خبری
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- یازدهم ماه می 2014 بانو کامی لوپاژ Camille Lepage فتوژورنالیست فرانسوی (روزنامه نگاری که وضعیت و صحنه های رویدادهارا با دوربین می نویسد) در آفریقای مرکزی که از جریان جنگ داخلی این سرزمین عکس تهیه می کرد هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد
پنجشنبه، 11 تیر 1394 - 14:34

کرونا جان شش خبرنگار افغان را گرفته و حدود هزار کارمند رسانه‌ها مبتلا هستند کرونا جان شش خبرنگار افغان را گرفته و حدود هزار کارمند رسانه‌ها مبتلا هستند
نی، حمایت کننده رسانه‌های آزاد افغانستان می‌گوید بررسی این نهاد نشان می‌دهد که از آغاز شیوع کرونا در این کشور، شش خبرنگار افغان جان داده و حدود یک هزار خبرنگار و کارمند رسانه‌ها مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند.
سه شنبه، 10 تیر 1399 - 22:59

افغانستان؛ مسئولیت آگهی‌ در مورد مبارزه با کرونا به اداره ارتباطات عامه واگذار شد
ارگ ریاست‌جمهوری افغانستان دوشنبه 29 ژوئن اعلام کرد که مسئولیت آگهی عامه در مورد مبارزه با کرونا بار دیگر به اداره ارتباطات عامه و استراتژیک ریاست جمهوری این کشور واگذار شد.
سه شنبه، 10 تیر 1399 - 22:57

تغییر و تحولات سریع در ارتباطات دیجیتالی تغییر و تحولات سریع در ارتباطات دیجیتالی
تغییر و تحولات ارتباطات دیجیتالی، فرصت های بزرگی را در اختیار روابط عمومی‌ها قرار می دهند. در حال حاضر نیز افراد ژرف بین در حال بهره برداری از آنها می باشند. رسانه های جدید راه های نوینی برای نگرش به روابط سازمانی داخلی و خارجی فراهم می نمایند.
دوشنبه، 9 تیر 1399 - 23:35

نقش ناشران علمی در گسترش الگوریتم‌های نژادپرستانه نقش ناشران علمی در گسترش الگوریتم‌های نژادپرستانه
عده‌ای از محققان هوش مصنوعی دو روز پیش در نامه‌ای سرگشاده از ناشر علمی اسپرینگر نیچر (Springer Nature) برای یک مقاله کنفرانسی که قرار بود در کتاب «معامله‌های علوم محاسباتی و هوش محاسباتی» منتشر شود انتقاد کرده‌اند.
دوشنبه، 9 تیر 1399 - 11:04

 رییس جدید هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران معرفی شد رییس جدید هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران معرفی شد
اعضای هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران در نشست اخیر خود با 2 انتصاب، 2 ابقاء و معرفی یک چهره جدید، تغییر در ساختار هیئت مدیره این انجمن را تصویب کردند.
پنجشنبه، 5 تیر 1399 - 15:56

نگاه خلاقانه روابط عمومی شرکت مس نگاه خلاقانه روابط عمومی شرکت مس
سردبیر مجله مس‌آباد با بیان اینکه امور فرهنگی و تربیتی کودکان و نوجوانان از مهم‌ترین مسائلی است که دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس به آن توجه لازم را دارند، گفت: نشریه مس آباد جهت آگاهی‌بخشی به فرزندان کارکنان و بازنشستگان شرکت ملی صنایع مس ایران، هر دو ماه یک بار با موضوعاتی تربیتی و آموزشی منتشر می‌شود و به دست مخاطبان خود می‌رسد.
پنجشنبه، 5 تیر 1399 - 13:50

 گزارش برگزاری همایش شورای اطلاع‌رسانی استان‌ سمنان گزارش برگزاری همایش شورای اطلاع‌رسانی استان‌ سمنان
همایش شورای اطلاع‌رسانی استان‌ سمنان با حضور ویدئوکنفرانسی معاون سیاسی وزیر کشور در سالن کوثر استانداری سمنان برگزار شد.
پنجشنبه، 5 تیر 1399 - 01:49

 از «شهروند خبرنگاری» تا «مدیر خبرنگاری» از «شهروند خبرنگاری» تا «مدیر خبرنگاری»
اطلاع رسانی و روابط عمومی از قالبهای سنتی رها شده و وارد اندیشه و عمل تک تک مدیران شده است. هر کسی و هر مدیری، خود یک رسانه است و نمی تواند نباشد. هر مدیری آشنا به فضای مجازی نباشد، باید عطای مدیریت را به لقایش بخشد. امروزه هر مسئولی باید خودش، رسانه خودش باشد.
چهارشنبه، 4 تیر 1399 - 00:12

 اطلاع رسانی بحران اطلاع رسانی بحران
نمونه بارز آن شایعاتی که در مورد ویروس کرونا و شیوه های شیوع و گسترش و درمان آن در این ایام در جامعه منتشر شده که به نظر می رسد از خود ویروس خطرناک تر باشد؛ این شایعات که معمولا هیچ پایه و اساسی هم ندارند، مردم را نگران و جو روانی بدی را در جامعه ایجاد کرده است.
دوشنبه، 2 تیر 1399 - 12:48

 هفت استراتژی رسانه‌ای برای اهداف قابل دستیابی اما چالش برانگیز در میان همه گیر جهانی هفت استراتژی رسانه‌ای برای اهداف قابل دستیابی اما چالش برانگیز در میان همه گیر جهانی
وقتی کروناویروس در اوایل ماه مارس به سرعت در جهان پخش شد، تقویم های محتوا را مختل و کارزارهای تبلیغاتی را متوقف کرد - شرکت ها مجبور شدند بلافاصله استراتژی محوری جدیدی را اتخاذ کنند. در اینجا هفت استراتژی رسانه‌ای برای اهداف قابل دستیابی اما چالش برانگیز در میان همه گیر جهانی مطرح شده است:
دوشنبه، 2 تیر 1399 - 12:16

یک قرن مطبوعات دینی در مشهد یک قرن مطبوعات دینی در مشهد
رئیس اداره مطبوعات آستان قدس رضوی از وجود 150 عنوان نشریه دینی چاپ مشهد، در آرشیو مطبوعات آستان قدس خبر داد که برخی از آنها تنها نسخه موجود در ایران است.
یکشنبه، 1 تیر 1399 - 20:42

امید آفرینی همراه با هشدار و آموزش سرفصل حرکتی رسانه ... امید آفرینی همراه با هشدار و آموزش سرفصل حرکتی رسانه ...
بدون تردید امید آفرینی همراه با هشدارهای جدی، اصولی و منطقی در خصوص بحران اصلی ایجاد شده و به سبب آن ارائه راهکارهای مناسب در چارچوب های و قوائد آموزشی توسط رسانه بعنوان ابرازی کارآمد، می تواند ضمن برخورداری جامعه از فضای مطلوب تر با رویکرد مقابله گرایان و مثبت اندیش در برابر بحران موجود، آن را با آشنا سازی صحیح از شرایط و ارائه ی راهکارهای آموزشی تقابل محور بسمت گذر از بحران با حداقل زیان ممکن هدایت نماید.
یکشنبه، 1 تیر 1399 - 20:35

تقویم روز ارتباطات/ استقراض پول برای راه اندازی روزنامه اطلاعات تقویم روز ارتباطات/ استقراض پول برای راه اندازی روزنامه اطلاعات
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سی و یکم خرداد 1305 درمحافل تهران صحبت از این بود که عباس مسعودی مدیر مرکز اطلاعات (نخستین خبرگزاری غیر دولتی ایران) سرگرم استقراض است تا بزودی روزنامه ای به همین نام (اطلاعات) منتشر کند.
دوشنبه، 31 خرداد 1395 - 09:12

طرح جدید دولت افغانستان برای تعدیل قانون رسانه‌های همگانی نگران است طرح جدید دولت افغانستان برای تعدیل قانون رسانه‌های همگانی نگران است
کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان می‌گوید، یافته‌های این نهاد نشان می‌دهد که در طرح تازه حکومت برای تعدیل «قانون رسانه‌های همگانی» مواردی وجود دارد که در صورت تصویب آن، به آزادی بیان در این کشور آسیب می‌رساند و سبب محدودیت‌های بیشتر در این زمینه می‌شود.
یکشنبه، 1 تیر 1399 - 20:10

تور یکروزه خبرنگاران استان سمنان در بازدید از چشمه و تونل چشمه روزیه تور یکروزه خبرنگاران استان سمنان در بازدید از چشمه و تونل چشمه روزیه
همزمان با اغاز هفته صرفه جویی در مصرف اب به همت روابط‌عمومی سازمان اب و فاضلاب استان سمنان تور یکروزه خبرنگاران برگزار شد.
یکشنبه، 1 تیر 1399 - 19:31

 اخبار از چه چیز تازه‌ای خبر می‌دهند؟ اخبار از چه چیز تازه‌ای خبر می‌دهند؟
ما اغلب اظهار نگرانی و تأسف می‌کنیم که اخبار از وضع «بحرانی» دنیا حکایت دارند، ولی کم پیش می‌آید که از ماهیت واقعیِ خبرها سؤال کنیم. اخبار نیز مثل تاریخ اساساً راهی است برای تحمیل نظم بر کلیتِ آشفته‌ی اوضاع جهان.
یکشنبه، 1 تیر 1399 - 08:30

... و وقتی که روزنامه ها چندصدایی باشند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در دهه آخر ژوئن 1951 (اواخر خرداد و اوایل تیرماه 1330) میان برخی نشریات تهران درگیری مقاله ای بود که چند صدایی را منعکس می کند.
جمعه، 30 خرداد 1393 - 17:52

تقویم روز ارتباطات/ رسانه ها در آمریکا و تاسیس اف.سی.سی FCC
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 19 ژوئن 1934 کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا (FCC) برای نظارت و تنظیم امور رادیو، تلفن و تلگراف که بعدا تلویزیون هم بر آنها اضافه شده است آغاز بکار کرد ولی اجازه نیافت در امور رسانه های چاپی (Press) که قانون اساسی این کشور آزادی آنها را تضمین کرده است مداخله کند.
شنبه، 29 خرداد 1395 - 11:58

تقویم روز ارتباطات/ مسیری را که یک امپراتوری بزرگ رسانه ای پیموده است تقویم روز ارتباطات/ مسیری را که یک امپراتوری بزرگ رسانه ای پیموده است
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- امروز، 19 ژوئن ـ زادروز «ادوارد ویلیس سکریپس Edward Willis Scripps» روزنامه نگار آمریکایی موسس یک امپراتوری بزرگ رسانه ای و خبرگزاری یونایتدپرس است
جمعه، 28 خرداد 1395 - 16:52

 خبرنگار منتقد رئیس جمهوری فیلیپین مجرم شناخته شد خبرنگار منتقد رئیس جمهوری فیلیپین مجرم شناخته شد
ماریا رسا، خبرنگار زن فیلیپینی روز دوشنبه از سوی دادگاهی در مانیل به اتهام افترا و نشر اکاذیب مجرم شناخته شد.
دوشنبه، 26 خرداد 1399 - 19:35

تقویم روز ارتباطات/ یکی شدن دستگاههای تبلیغات دولتی آمریکا - صدای آمریکا
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 13 ژوئن سال 1942 دولت آمریکا همه دفاتر تبلیغاتی خود از جمله اداره آمار و حقایق، اداره اخبار، و دفتر گزارشهای دولتی را در هم ادغام و سازمان اطلاعات و تبلیغات جنگ (O.W.I) را به وجود آورد.
جمعه، 21 خرداد 1395 - 02:02

تقویم روز ارتباطات/ روزنامه های آمریکا سِکشِن اخبار اقتصادی خودرا به یک صفحه کاهش دادند تقویم روز ارتباطات/ روزنامه های آمریکا سِکشِن اخبار اقتصادی خودرا به یک صفحه کاهش دادند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در جریان کار تطبیق روزنامه های چاپی با عصر اینترنت و آنلاین ها و نیاز مخاطبان قرن 21، بیشتر روزنامه های آمریکا از ژوئن 2009 (جز در روزهایی که به حد کافی اعلان تجاری و یا خبر پولی داشته باشند) سِکشِن اخبار اقتصادی (لایی B) خودرا که معمولا در چهار و یا هشت صفحه منتشر می شد به یک صفحه که چهل تا شصت درصد آن را هم آگهی پُر می کند کاهش داده اند.
یکشنبه، 24 خرداد 1394 - 11:17

 تقدیر از خبرنگاران حوزه کشاورزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی تقدیر از خبرنگاران حوزه کشاورزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی
رئیس اداره روابط‌عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از خبرنگاران بخش کشاورزی تقدیر کرد.
جمعه، 23 خرداد 1399 - 00:06

مقررات تازه اتحادیه اروپا در برابر اخبار دروغ در شبکه‌های اجتماعی مقررات تازه اتحادیه اروپا در برابر اخبار دروغ در شبکه‌های اجتماعی
کمیسیون اتحادیه اروپا مقرراتی را برای شبکه‌های اجتماعی وضع کرده است که آنها را موظف می‌کند هرماه بیلان اقدامات خود برای مبارزه با اخبار جعلی و کمپین‌های "ضدخبر" را به این کمیسیون ارائه دهند.
پنجشنبه، 22 خرداد 1399 - 01:48

چه دلایلی پشت انتصاب جدید سخنگوی وزارت بهداشت وجود دارد؟ چه دلایلی پشت انتصاب جدید سخنگوی وزارت بهداشت وجود دارد؟
وقتی به این حواشی توجه کنیم آن وقت است که متوجه خواهیم شد متن پیام انتصاب سادات لاری به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت، که از طرف سعید نمکی تنظیم و نوشته شده است، آن جا که به پرهیز از اظهار نظر‌های شخصی و سیاسی کاری اشاره دارد، چه مواردی را مد نظر قرار داده است.
چهارشنبه، 21 خرداد 1399 - 21:20

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  بازاریابی تأثیرگذار چطور در دُبی رشد می‌کند؟


  ثروتمندترین فرد جهان باز رکورد شکست


  افتتاح اولین نمایشگاه مدیریت بحران با حضور مدیرعامل شرکت مس


  7 راهکار برای اینکه کارها به موقع انجام شوند


  پنجمین گردهمایی روابط عمومی های هیئت های بدنسازی و پرورش اندام استان ها در اصفهان برگزار شد


  مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان: روابط عمومی به عنوان خط مقدم یک مجموعه، نماد شفافیت و عملگرایی است


  تقدیر مرکز روابط عمومی وزارت جهادکشاورزی از رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی


  از میان ابرها تا فضا؛ آمازون AWS از راه اندازی سرویس هوافضا و ماهواره خبر داد


  پنج بانک کانادایی به جمع برندهای تحریم کننده تبلیغات در فیس‌بوک پیوستند


  توئیتر امکان ویرایش توئیت را ارائه می‌کند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی با موضوع کرونا