درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 22:56   

انتصاب رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز غرب

  انتصاب رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز غرب


ادامه ادامه مطلب یک

سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد

  سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد


ادامه ادامه مطلب دو

پونیسف/ راهنمایی‌هایی برای مراقبت از کودکان در زمان شیوع ویروس کرونا

  پونیسف/ راهنمایی‌هایی برای مراقبت از کودکان در زمان شیوع ویروس کرونا


ادامه ادامه مطلب سه

کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند

  کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  "رادیو اروپای آزاد" به مجارستان باز می‌گردد
  پونیسف/ راهنمایی‌هایی برای مراقبت از کودکان در زمان شیوع ویروس کرونا
  مدیرعامل مؤسسه اعتباری ملل اعلام کرد: اهداء ده دستگاه ونتیلاتور توسط مؤسسه اعتباری ملل
  استعفای مقامی که مردم را تشویق به ماندن در خانه کرد ولی خودش به سفر رفت
  سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد
  قدردانی دانشگاه علوم پزشکی قم از بانک رفاه
  هشدارهای امنیتی درباره نرم‌افزار ارتباطی زوم
  وظایف مدیران روابط عمومی در ایام کرونا
  استفاده از داده‌های تلفن‌همراه برای مقابله با کرونا در اتریش
  کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

"رادیو اروپای آزاد" به مجارستان باز می‌گردد "رادیو اروپای آزاد" به مجارستان باز می‌گردد
۲۷ سال پس از توقف فعالیت خود در بوداپست، "رادیو اروپای آزاد" به مجارستان باز می‌گردد. این رادیو سال گذشته فعالیت خود در رومانی و بلغارستان را آغاز کرد.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 19:59

تعطیلی روزنامه‌ها در عصر کرونا، معادله‌ای چند مجهوله تعطیلی روزنامه‌ها در عصر کرونا، معادله‌ای چند مجهوله
اگر نمی توانیم فاصله‌های اجتماعی و فیزیکی را رعایت کنیم، اگر نمی‌توانیم امکان دورکاری بخش عمده‌ای از نیروها را فراهم کنیم، و یا اینکه می‌خواهیم دقیقا مانند قبل به کار خود ادامه دهیم، شاید تعطیل شدن رسانه کار بدی هم نباشد.
یکشنبه، 17 فروردین 1399 - 02:50

«اینفودمیک» در عصر «پاندمیک» کووید-۱۹ «اینفودمیک» در عصر «پاندمیک» کووید-۱۹
در شرایطی که جان و امنیت شهروندان در سراسر گیتی به خبرهای درست و موثق و آگاهی‌رسانی روشن‌گرانه پیرامون این ویروس مرموز گره خورده است، شبکه بین‌المللی درستی‌سنجی (IFCN) با تشکیل ائتلافی کم‌سابقه، درستی‌سنج‌هایی از ۶۰ کشور جهان را گرد هم آورده است که به ۴۳ زبان گوناگون، دست‌به‌کار پالایش امواج خبرهای جعلی و تئوری‌های گمراه‌کننده توطئه و شایعات فراگیر پیرامون ویروس کرونا و بیماری کووید-۱۹ شده‌اند.
شنبه، 16 فروردین 1399 - 21:21

روز جهانی درستی‌سنجی/ چه کسی باید درستی اخبار و شایعات را در ایران بررسی کند؟ روز جهانی درستی‌سنجی/ چه کسی باید درستی اخبار و شایعات را در ایران بررسی کند؟
امروز -دوم آوریل- روز جهانی درستی‌سنجی (fact-checking) است. سه سال پیش نهادِ نوبنیاد «شبکه‌ جهانی درستی‌سنجی» این روز را به این عنوان نامگذاری و معرفی کرد.
سه شنبه، 13 فروردین 1398 - 16:27

روزنامه ها در فهرست جدید کسب و کارها و خدمات ضروری در کانادا در دوران شیوع کرونا روزنامه ها در فهرست جدید کسب و کارها و خدمات ضروری در کانادا در دوران شیوع کرونا
دولت انتاریو فهرست جدید مشاغل و خدمات ضروری در انتاریو را منتشر کرد. به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، همه مشاغل غیر ضروری باید تعطیل شوند.
شنبه، 16 فروردین 1399 - 15:50

نیاز به یک انقلاب در روزنامه نگاری نیاز به یک انقلاب در روزنامه نگاری
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- پنجم آوریل 2004 اعلام شد که «مورای گارت» آخرین سردبیر «واشنگتن استار» در 79 سالگی از بیماری قلبی درگذشته است.
جمعه، 15 فروردین 1393 - 23:13

چک لیست روابط عمومی برای کارآفرینانی که با بحران COVID-19 درگیرند چک لیست روابط عمومی برای کارآفرینانی که با بحران COVID-19 درگیرند
جهان در دوران بی سابقه ای است. ما در حال تجربه یک بیماری همه گیر جهانی هستیم، کشورها مرزها را می بندند و فاصله گرفتن از معیارهای اجتماعی در حال تبدیل شدن به هنجار روزمره شده است. مهمترین چیز در حال حاضر این است که همه ما به عنوان افراد در امان بمانیم و نقش خود را برای کمک به مهار کروناویروس انجام دهیم.
شنبه، 16 فروردین 1399 - 09:09

اخبار کرونا؛ با اخبار جعلی چه کنیم؟ اخبار کرونا؛ با اخبار جعلی چه کنیم؟
این روزها اخبار جعلی راجع به ویروس کرونا بسرعت در اینترنت پخش می‌شوند و کارشناسان از مردم می‌خواهند "بهداشت اطلاعات" را رعایت کنند. با چنین اخباری باید چه کنیم؟
جمعه، 15 فروردین 1399 - 18:58

مایکروسافت، بیل گیتس و راه میلیاردر شدن با ایجاد سیستم های تازه و روز افزون حاوی آگهی های نیازمندی ها مایکروسافت، بیل گیتس و راه میلیاردر شدن با ایجاد سیستم های تازه و روز افزون حاوی آگهی های نیازمندی ها
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شرکت مایکروسافت که اینک هر سال بیش از 45 میلیارد دلار درآمد خالص دارد
پنجشنبه، 14 فروردین 1393 - 21:07

مردی که مجله تایم را به دنیا آورد مردی که مجله تایم را به دنیا آورد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- هنری لیوس موسس مجله تایم سوم اپریل 1898 در چین به دنیا آمد.
پنجشنبه، 14 فروردین 1393 - 21:19

درگذشت روزنامه نگار و طنزنویس تاجیک درگذشت روزنامه نگار و طنزنویس تاجیک
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 22 مارس 2007 (دومین روز نوروز 1386 خورشیدی)، ژورنالیسم تاجیکستان و پارسی زبان جهان، یک روزنامه نگار بزرگ و با استعداد را از دست دادند.
سه شنبه، 12 فروردین 1393 - 20:05

پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد
به گفته وکلای مدافع، پاکستان حکم اعدام مردی را که به قتل دنیل پرل، خبرنگار آمریکایی وال استریت ژورنال محکوم شده بود لغو کرده است.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 20:23

مثبت‌اندیشی مثبت‌اندیشی
بسیاری از ایتالیایی‌ها هفته‌هاست که اجازه ترک منازل خود را ندارند و هنوز هم مشخص نیست که این "گرفتاری" تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. گفته می‌شود که این ممنوعیت در ایتالیا تا اواسط ماه آوریل ادامه خواهد داشت.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 13:14

 تهیه بسته های حمایتی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برای رسانه های برخط و مکتوب تهیه بسته های حمایتی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برای رسانه های برخط و مکتوب
اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی با پیگیری‌های ویژه، در حال تهیه بسته‌های حمایتی از رسانه‌های برخط و مکتوب در دوران مبارزه با ویروس کرونا و پساکروناست که به محض نهایی شدن، پس از اطلاع‌رسانی عمومی، اعمال خواهد شد.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 02:55

 مدیرکل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست: رادیو گفت و گو تنها همراه رسانه ملی در پیگیری امور حفاظت محیط زیست مدیرکل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست: رادیو گفت و گو تنها همراه رسانه ملی در پیگیری امور حفاظت محیط زیست
عبدالرضا سپنجی با اظهار به اینکه عدم توجه به محیط زیست خودش را در سال گذشته به خوبی نشان داده است، یادآور شد: با وقوع سیل در فروردین ماه 1398 متوجه شدیم تجاوز به حریم رودخانه ها و محیط زیست چقدر مسئله برای کشور و مردم ایجاد کرد.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 19:03

روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه پیشگام در اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه پیشگام در اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا
در این راستا در مجتمع مس سرچشمه به عنوان قلب تپنده صنعت مس در کشور در مقابله با ویروس کرونا اقدامات و فعالیت های پیشگیرانه و درمانی انجام گرفته و روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه نیز پیشگام اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا بوده است.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 17:57

ایران 16 روز بدون روزنامه عمومی (غیردولتی)! ایران 16 روز بدون روزنامه عمومی (غیردولتی)!
14 فروردین 1384 روزنامه های عمومی در ایران پس از 16 روز تعطیل بودن، کار عادی خود را از سرگرفتند. این روال مدتی است که تقریبا به همین صورت ادامه داشته است.
جمعه، 14 فروردین 1394 - 19:02

شوخی آوریل در ایران، تنها یک بار و آن هم به شکل طرح ترور ناشر همان روزنامه!
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- به درستی روشن نیست که فرنگی ها چرا نخستین ماه فصل بهار را «آوریل = ایپریل = اپریل و ...» نام گذارده اند. تا زمان انتخاب ژانویه به عنوان آغاز سال نو میلادی، سال جهان غرب نیز بمانند سال ایرانیان با بهار شروع می شد.
سه شنبه، 12 فروردین 1393 - 20:01

کروناویروس: رهنمودهایی برای منابع انسانی و کارفرمایان در مورد برنامه ریزی استمرار کسب و کار کروناویروس: رهنمودهایی برای منابع انسانی و کارفرمایان در مورد برنامه ریزی استمرار کسب و کار
ذینفعان ذیربط مانند تأمین کنندگان، ارائه دهندگان خدمات و مشتریان و پیام های کلیدی برای هر گروه ذینفعان را شناسایی کنید و گفتگو با آنها را در مورد اقدامات احتمالی در هنگام شیوع ویروس آغاز کنید.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 15:42

سامانه جامع اطلاع رسانی کرونا در یزد راه اندازی شد سامانه جامع اطلاع رسانی کرونا در یزد راه اندازی شد
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد از راه اندازی نخستین اپلیکیشن و نرم افزار جامع اطلاع رسانی کرونا در استان خبر داد و گفت: این سامانه در ۲ قالب سایت و اپلیکیشن تلفن های همراه اندرویدی در اختیار مردم قرار گرفته است.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 14:14

نشریات کاغذی تا پایان اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی چاپ نمی شوند نشریات کاغذی تا پایان اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی چاپ نمی شوند
براساس مصوبه کمیته اطلاع رسانی و نظر به اینکه انتشار مطبوعات و نشریات کاغذی مستلزم فعالیت مجموعه‌ای از افراد از خبرنگاران تا فعالان صنعت چاپ و توزیع خواهد بود و این روند ممکن است به‌صورت بالقوه به شیوع بیشتر بیماری کرونا منجر شود لذا در راستای عمل به الزامات طرح ملی فاصله‌گذاری اجتماعی مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا، نسخه کاغذی نشریات تا پایان این طرح چاپ نخواهد شد.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 01:44

سه سطح از ارتباطات در هنگامه کرونا/ مطالعه موردی سه سطح از ارتباطات در هنگامه کرونا/ مطالعه موردی
من پیشنهاد نمی کنم که هر مدیر عامل، اندرو کومو باشد، یا می تواند باشد. به همین دلیل ارتباطات در اینجا بسیار مهم هستند: ارائه اطلاعات و حقایق روشن، در زمان واقعی؛ تجزیه و تحلیل روند و پیشرفت هایی که می تواند برای مخاطب بومی سازی شود و به رهبران ما کمک می کند تا با قاطعیت و دلسوزی رهبری کنند.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 09:16

اطلاع‌رسانی متفاوت درباره ویروس کرونا در هند اطلاع‌رسانی متفاوت درباره ویروس کرونا در هند
به دنبال اعلام تعطیلی سراسری ۲۱ روزه در هند برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، یک پلیس راهنمایی و رانندگی با اقدامی متفاوت سعی در اطلاع‌رسانی در این خصوص دارد.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 15:37

 تولید محتوای مخاطب محور، پاشنه آشیل رسانه های امروزی تولید محتوای مخاطب محور، پاشنه آشیل رسانه های امروزی
مخاطب در کلیه بخش های ارتباط نقش کلیدی دارد و اگر در یکی از بخش ها نیز مورد بی توجهی قرار گیرد، محتوای ارتباط مانند مانند پرتاب تیری در تاریکی بی نتیجه خواهد ماند و فقط زمان و هزینه ای صرف شده است.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 15:04

پس از کرونا: دورانی تازه یا تکرار قبل پس از کرونا: دورانی تازه یا تکرار قبل
توسعه اینترنت، تلاش برای مقابله با محدود کردن، دولتی کردن، نقض بی‌طرفی و توسعه دسترسی به آن باید به بخش بزرگی از تلاش‌های ما در دوران پس از کرونا بدل شود. این ابزار در چالش‌های بعدی نیز به یاری ما خواهد آمد و جان‌های بسیاری را نجات خواهد داد.
شنبه، 9 فروردین 1399 - 02:38

جلوگیری پنتاگون از پخش اخبار مربوط به شیوع کرونا در ارتش جلوگیری پنتاگون از پخش اخبار مربوط به شیوع کرونا در ارتش
وزارت دفاع آمریکا با در نظر گرفتن این که ممکن است جزئیات مربوط به شیوع ویروس کرونا، مورد سوءاستفاده نظامی دشمنان ایالات متحده قرار گیرد، انتشار جزئیات اخبار مربوط به کووید-۱۹ را متوقف کرده است.
شنبه، 9 فروردین 1399 - 02:07

یک نکته حیاتی برای متخصصان روابط عمومی در سال ۲۰۲۰/ فیلم یک نکته حیاتی برای متخصصان روابط عمومی در سال ۲۰۲۰/ فیلم
فیلم را در همه جا مردم دوست دارند. با این حال، فیلم فقط برای جلب توجه افراد مفید نیست، همچنین در جذب افراد در درک پیام ها و مضامین بسیار مؤثر است.
یکشنبه، 24 اسفند 1399 - 22:07

اثر بخشی رسانه؛ یک فرصت یا یک چالش در شرایط بحرانی کووید ۱۹ اثر بخشی رسانه؛ یک فرصت یا یک چالش در شرایط بحرانی کووید ۱۹
رسانه به عنوان یک ابزار اطلاعات جمعی تاکنون کیفیت و قدرت نفوذ خود را در جوامع مدرن بخوبی به اثبات رسانده اما متاسفانه عدم توجه به ظرفیت های مختلف آن، نوع نگرش موجود بدان و نیز نداشتن استراتژی مناسب برای استفاده از آن در کشور، نتوانسته این پتانسیل عظیم ارتباطی را به عنوان یک ابزار کلیدی و اساساً قالب بر دیگر ابزارها بویژه در مواقع بحرانی به اثبات برساند.
جمعه، 8 فروردین 1399 - 19:11

تحریم پخش کنفرانس خبری روزانه ترامپ توسط چندین شبکه آمریکایی تحریم پخش کنفرانس خبری روزانه ترامپ توسط چندین شبکه آمریکایی
برخی از شبکه‌های تلویزیونی آمریکا، در واکنش به اظهارات دونالد ترامپ در کنفرانس‌های خبری روزانه کاخ سفید درباره ویروس کرونا، از پخش این جلسات روزنامه خودداری کردند. این شبکه‌ها می‌گویند ترامپ در این جلسات، بعضا وارد حوزه‌هایی می‌شود که اظهارات متخصصان بهداشت و سلامت عمومی را نقض می‌کند و این می‌تواند برای مردم «خطرناک» باشد.
پنجشنبه، 7 فروردین 1399 - 23:51

واکنش جمعی/ کره جنوبی چگونه بر ویروس کووید۱۹ (کرونا) چیره گشت؟ واکنش جمعی/ کره جنوبی چگونه بر ویروس کووید۱۹ (کرونا) چیره گشت؟
همه ماباید به این باور مهم برسیم که بدون واکنش اجتماعی، تعامل و همراهی و همدلی نمی توانیم به زودی از ابن بحران عبور کنیم. لذا وظیفه تک تک ماست که با رعایت اصول بهداشتی به توصیه ها مسئولان توجه ویژه داشته باشیم، تلاش کادر پزشگی و مدافعان سلامت را پاس و از همه مهمتر با ماندن در خانه خو دو جامعه را در نابودی این ویروس یاری نماییم. بدون شک تعامل همگانی رمز عبور از این بحران همه گیر است.
چهارشنبه، 6 فروردین 1399 - 22:15

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مبارزه با COVID-19 یک جنگ است


  دفترچه راهنمای بانکی برای عبور از بحران کروناویروس


  شکل‌گیری دوباره نقش روابط‌عمومی در دوران کروناویروس


  تعطیلی روزنامه‌ها در عصر کرونا، معادله‌ای چند مجهوله


  چهار نکته آسان برای برجسته کردن رویداد مجازی


  مدیریت پروژه نمونه کارها؛ فرآیند تصمیم گیری منطقی


  آیفون۹: بالا گرفتن شایعه تلفن جدید و ارزان‌تر اپل


  نحوه حمایت دولت از فعالان حوزه نشر اعلام شد


  4 نکته برای تقویت تصویر برند تجاری


  کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران"