درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 27 شهریور 1400 - 00:26   

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند

  100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند


ادامه ادامه مطلب دو

دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست

  دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست


ادامه ادامه مطلب سه

فرایند حل مسئله

  فرایند حل مسئله


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  موفقیت محققان در انتقال اینترنت پرسرعت با استفاده از پرتوهای نور
  کتاب: مقررات روابط عمومی
  کاربرد جلسات‌ گروهی‌ در روابط عمومی
  انتشار کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور
  محدودیت های روابط عمومی سنتی
  پنج فصل "فنون روابط عمومی" در یک کتاب خواندنی!
  تحولات روزمره را چگونه انعکاس دهیم؟
  آنچه باید بدانیم!/ تعریف روابط عمومی
  رونق جهانی صنعت بازی‌های الکترونیکی
  آسیب‌های روحی اینستاگرام
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

تحولات روزمره را چگونه انعکاس دهیم؟ تحولات روزمره را چگونه انعکاس دهیم؟
اغلب‌ کارکنان‌ روابط عمومی‌ بخش‌ زیادی‌ از وقت‌ خود را صرف‌ نشر اطلاعات‌ درباره‌ تحولات‌ و رویدادهای‌ روزمره‌ داخلی‌ سازمان‌های‌ خود می‌کنند.
شنبه، 29 دی 1397 - 08:04

تقویم روز ارتباطات/ کم حوصله شدن خوانندگان روزنامه ها و ابتکار «میامی هرالد»
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روزنامه پرتیراژ آمریکایی «میامی هرالد» 17 سپتامبر 2003 به مناسبت یکصدمین سالروز انتشار خود فرمت صفحه اولش را تغییر داد. این روزنامه اعلام کرده بود: چون افراد زیر 50 سالگی، دیگر مانند گذشته حوصله ورق زدن روزنامه ها را ندارند از این پس خلاصه همه مطالبش را در جای ویژه ای در صفحه اول قرار می دهد تا این دسته از خوانندگان بدانند که مطلب مورد نظرشان در کدام صفحه چاپ شده و مستقیما سراغ آن صفحه بروند.
جمعه، 26 شهریور 1395 - 09:39

8 روش حفظ ارتباط بین فردی قدرتمند 8 روش حفظ ارتباط بین فردی قدرتمند
ارتباط بین فردی قدرتمند داشتن یکی از بزرگ‌ترین کلیدهای خوشبختی است. من معتقدم که روابط برای رسیدن به یک زندگی رضایت‌بخش و خرسندانه مهم است، که مانند هر چیز باارزشی در زندگی، آن هم نیاز به پیش‌رفت و جاودانه ساختن دارد.
پنجشنبه، 25 شهریور 1400 - 12:56

سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات امکانی برای مطالبه گری قانونی مردم است سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات امکانی برای مطالبه گری قانونی مردم است
مدیر روابط‌عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی گفت: سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات امکانی مناسب برای دسترسی آزادانه مردم به اطلاعات نهادهای دولتی و مطالبه گری قانونی است.
پنجشنبه، 25 شهریور 1400 - 11:08

طراحی مجلات یا گرافیک مطبوعاتی طراحی مجلات یا گرافیک مطبوعاتی
خبرنامه یک ابزار تبلیغاتی عالی است زیرا هم جنبه اطلاع‌رسانی دارد وهم به فروش می‌رسد. خبرنامه نیز همچون دیگر نشریات، باید کانون‌های سردبیری مبتنی بر مخاطب خود را داشته باشد. پیچیده‌گی طرح یک خبرنامه مستقیماً به مخاطب وهدف نشر بستگی دارد.
چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 17:02

۳ کلید ارتباط بین خدمات مشتری و شهرت برند ۳ کلید ارتباط بین خدمات مشتری و شهرت برند
تمامی مشاغل باید از اهمیت ارتباط بین خدمات به مشتری و تصویر برند آگاهی داشته باشند. در مورد این موضوع فکر کنید؛ مشتری که خدمات ضعیفی را دریافت می کند، می خواهد این سطح خدمات را با شرکت شما و مارک عمومی مرتبط کند. بعید است که آنها تجارت شما را به افراد دیگر توصیه کنند یا در آینده پول بیشتری را برای شرکت شما خرج کنند.
جمعه، 16 اسفند 1398 - 08:10

به بهانه آخرین روز مسؤولیت به بهانه آخرین روز مسؤولیت
در ۱۳۹۸ و در پایان فعالیتم، دبیرخانه‌ شورای اطلاع‌رسانی دولت نه یک سازوکار بروکراتیک منزوی و که به روابط عمومی‌ای پویا برای تبیین فعالیت‌های دولت تبدیل شد؛ روابط عمومی‌ای که نه از کنش رسانه‌ای پرهیز داشت و نه در دفاع از دستاوردهای دولت دارای لکنت بود.
دوشنبه، 22 شهریور 1400 - 00:24

رسانه؛ بر مدار تحلیل گرایی واقعیت محور رسانه؛ بر مدار تحلیل گرایی واقعیت محور
رسانه ها تا چه میزان می توانند در این مدار راستی آزمایی فنی در برابر جامعه هدف خویش چیره گشته و همچون گذشته بعنوان ابزارهای کارآمد و قابل اتکا در مسیر شفاف مداری و روشن سازی افکار عمومی موثر واقع شده و با تحلیل های مطلوب و تفسیرهای کارآمد در این برهه از ایام در گذر با احترام بر ذائقه مطالبه گر مخاطبان از باب آنچه در حال وقوع در جامعه ای پیرامونی خویش است، بتوانند نقش ارتباطی و انعکاسی خود در عرصه ارتباطات جمعی را به شکل شایسته بروز داده تا آنجا که رسانه بر مدار تحلیل گرایی واقعیت محور رخ بنماید.
شنبه، 20 شهریور 1400 - 21:39

ارزیابی تاثیر سبک رهبری بر فرهنگ سازمانی در خبرگزاری‌های تحت پوشش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارزیابی تاثیر سبک رهبری بر فرهنگ سازمانی در خبرگزاری‌های تحت پوشش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
بزرگترین سرمایه‌ی سازمان‌های رسانهای، مخاطبان هستند. بنابراین، باید محور تمرکز هر سازمان بر مخاطبان باشد و لازمه‌ی این امر این است که از دیدگاه خود آنان به انتظارات از خدمت بنگرند. توجه به این بُعد موضوع باعث ظهور الگوی سبک رهبری و الگوی فرهنگ سازمانی بومی می‌شود که می‌تواند به سازمان‌ها در جهت حرکت در مسیر رشد کمک کند.
جمعه، 19 شهریور 1400 - 11:45

نقض حقوق روزنامه نگاران در افغانستان نقض حقوق روزنامه نگاران در افغانستان
افغانستان عصر جدید واپسگرایی را به پیشوایی ملایان طالبان آغازکرده است. عصری که سخت گیری و شدت عمل با اقوام، پاره فرهنگ ها، نخبگان و تحصیل کردگان، هنرمندان، روزنامه نگاران، زنان و دانشگاهیان از نمودهای آن است. از ویژگی های عمده این عصر، افزایش معلول های با علت ناشناخته است. این کشور در آینده نیز آبستن حوادث زیادی در نقض حقوق شهروندان است و احدی نیز مسئولیت آنها را قبول نخواهد کرد.!
جمعه، 19 شهریور 1400 - 11:41

اهداف استراتژیک ارتباطات اهداف استراتژیک ارتباطات
خیلی وقت ها نمی توانیم منظورمان را به درستی منتقل کنیم و مخاطب را گیج می کنیم. به خاطر ترس، عدم شفافیت و دیدگاه های متعصبانه پیام ها قاطی می شوند و عدم فهم متقابل به سر حد خودش می رسد.
شنبه، 12 بهمن 1398 - 20:55

 ایجاد و مدیریت ارتباطات حرفه‌ای ایجاد و مدیریت ارتباطات حرفه‌ای
یکی از کلیدی‌ترین وجوه زندگی شغلی مشاوران مدیریت، ایجاد روابط حرفه‌ای است که اسباب ارتقای عملکرد آنها را فراهم آورند. در یادداشت حاضر، تمرکز بر استفاده از شبکه‌های فردی است که مشاوران در فعالیت‌های بازاریابی خود از آن استفاده می‌کنند.
پنجشنبه، 18 شهریور 1400 - 11:15

فرهیختگان روابط‌عمومی/ کاظم مزینانی، نویسنده و فعال روابط‌عمومی فرهیختگان روابط‌عمومی/ کاظم مزینانی، نویسنده و فعال روابط‌عمومی
کاظم مزینانی فرزند حاج رضا ناطقی متولد اول آذر 1349 در شهرستان سبزوار جایی که او در آن جا تحصیل کرد، فعالیت های هنری و ادبی اش را آغاز کرد و با پذیرفته شدن در مرکز تربیت معلم شهید بهشتی مشهد مقدس در سال 67 از این شهرستان خارج شد.
چهارشنبه، 17 شهریور 1400 - 11:32

پوپولیسم، برنده «سوشیال مدیا» پوپولیسم، برنده «سوشیال مدیا»
رسانه‌ها در طول دوره‌ها از ایفای نقش‌هایی مهم و سرنوشت ساز در شکل‌گیری تصویر و کشاندن مردم به رأی دادن به یک جریان مشخص در انتخابات بازنایستاده‌اند. پژوهشگران متخصص بر این نکته تأکید می‌کنند، پوشش رسانه‌ای برنامه‌های سیاسی و اجتماعی مختلف نقش بزرگی در شکل‌دهی به جهت‌گیری مخاطبان به سمت آن برنامه‌ها نقش دارند به طوری که شاید از دیگر عوامل اثرگذار سیاسی، اجتماعی و اقتصادی سرزنده بالاتر باشد.
چهارشنبه، 17 شهریور 1400 - 10:29

آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
اصطلاح روابط عمومى، ترجمه واژه انگلیسى public Relations براى نخستین بار در آمریکا در اتحادیه راه آهن به کار برده شد و در ایران نخستین بار در شرکت نفت به کار رفته و دفترى در آن شرکت ایجاد شد.
یکشنبه، 28 مهر 1392 - 08:11

طالبان 14 خبرنگار را در کابل بازداشت کرد طالبان 14 خبرنگار را در کابل بازداشت کرد
انجمن روزنامه‌نگاران افغان، همچنین سه‌شنبه، 7 سپتامبر، ضمن اعلام خبر بازداشت دست‌کم 14 خبرنگار افغان و خارجی و مورد ضرب و شتم قرار گرفتن برخی از آنها توسط عناصر طالبان، افزود که این خبرنگاران چند ساعت پس از بازداشت آزاد شدند.
چهارشنبه، 17 شهریور 1400 - 10:07

6 روش ساده برای مراقبت از خود، چیزی که به آن نیاز دارید 6 روش ساده برای مراقبت از خود، چیزی که به آن نیاز دارید
وقتی مدام در حال فعالیت هستید، مراقبت از خود اغلب به انتهای لیست کارهای شما می‌رود. اما شما فقط یک بدن دارید، بنابراین مهم است که از آن به خوبی مراقبت کنید.
یکشنبه، 7 آذر 1400 - 23:21

بیانیه جمعی از فعالان رسانه ای، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ایرانی خطاب به جامعه جهانی: چرا روزه سکوت گرفته اید؟ بیانیه جمعی از فعالان رسانه ای، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ایرانی خطاب به جامعه جهانی: چرا روزه سکوت گرفته اید؟
بیانیه جمعی از فعالان رسانه ای، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ایرانی در خصوص کشته شدن روزنامه‌نگار سرشناسِ افغانستانی جناب آقای فهیم دشتی و خطاب به جامعه جهانی و نهادهای مدعی حقوق بشر: چرا روزه سکوت گرفته اید؟
سه شنبه، 16 شهریور 1400 - 15:18

 مبتکر روش نوینی در روزنامه نگاری مبتکر روش نوینی در روزنامه نگاری
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «ماریو مونته فورته تولدو Mario Monteforte Toledo» داستان نگار شهیر گواتمالایی و یکی از نویسندگان بزرگ قرن 20 در زبان اسپانیایی چهارم سپتامبر 2003 در 92 سالگی دیده از جهان فرو بست.
یکشنبه، 16 شهریور 1393 - 01:10

چگونه با استرس ناشی از وقوع فاجعه یا شنیدن خبرهای ناگوار روبرو شویم چگونه با استرس ناشی از وقوع فاجعه یا شنیدن خبرهای ناگوار روبرو شویم
کارشناسان می گویند هر چند لازم است خبرها را دنبال کنید و از شرایط آگاه باشید ولی تعادل در دنبال کردن رسانه ها می تواند در کاهش استرس مؤثر باشد. آنها توصیه می کنند کودکان را کمتر در معرض خبرهای ناگوار قرار دهید.
پنجشنبه، 19 دی 1398 - 10:21

ارتباطات عمیق‌ و متنوع‌ ارتباطات عمیق‌ و متنوع‌
روابط میان‌فردی قوی هم، به بیشتر شدن سازگارپذیری می‌انجامد، چون انسان برای بقا و رشد خود، به ارتباطات معناداری نیاز دارد. تحقیقات نشان می‌دهد این شبکه‌های ارتباطی حتی می‌توانند بر طول عمر افراد اثر بگذارند.
یکشنبه، 7 آذر 1400 - 23:19

شیوه اطلاع رسانی صداوسیما، وارونه جلوه دادن حوادث ایران و جهان است شیوه اطلاع رسانی صداوسیما، وارونه جلوه دادن حوادث ایران و جهان است
این شیوه اطلاع‌رسانی حتی در دولت‌های کمونیستی هم که به گرد افکار مردم سیم خاردار کشیده و آنها را با تحلیل‌های دروغین و انحرافی چند ین دهه فریب دادند منجر به شکست شد.
سه شنبه، 9 شهریور 1400 - 10:20

نامه‌ سرگشاده‌ خبرنگاران افغان: نهادهای بین‌المللی برای خروج ما اقدام کنند نامه‌ سرگشاده‌ خبرنگاران افغان: نهادهای بین‌المللی برای خروج ما اقدام کنند
شماری از خبرنگاران افغان در یک نامه‌ سرگشاده به سازمان ملل متحد، جامعه بین‌المللی، نهادهای مدافع حقوق بشر و سازمان‌های پشتیبان خبرنگاران، از این نهادها خواسته‌اند برای تخلیه‌ خبرنگاران آسیب‌پذیر اقدام کنند. آنان نسبت به امنیت خود و خانواده‌های‌شان ابراز نگرانی کرده‌اند.
سه شنبه، 9 شهریور 1400 - 10:10

میزان اشتغال اتاق خبر ایالات متحده از سال 2008  تا 2020 میزان اشتغال اتاق خبر ایالات متحده از سال 2008 تا 2020
مرکز تحقیقات پیو، روندهای بلندمدت را در استخدام اتاق خبر ایالات متحده بررسی کرد تا وضعیت اخبار، اطلاعات و روزنامه نگاری را در عصر دیجیتال درک کند.
یکشنبه، 7 شهریور 1400 - 23:30

17 مرداد روز خبرنگار گرامی باد 17 مرداد روز خبرنگار گرامی باد
هر چقدر سطح پاسخگویی و شفافیت دولتمردان و گردش آزاد اطلاعات و ظرفیت نقد پذیری در جامعه ای بالاتر باشد؛ خبرنگاران هم قدرت مانور حرفه ای بیشتری خواهند داشت.
شنبه، 16 مرداد 1400 - 19:47

پیام تبریک مدیر امور حوزه مدیرعامل و روابط‌عمومی بانک سینا به مناسبت روز خبرنگار پیام تبریک مدیر امور حوزه مدیرعامل و روابط‌عمومی بانک سینا به مناسبت روز خبرنگار
مدیر امور حوزه مدیرعامل و روابط‌عمومی بانک سینا با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطری شهدای رسانه به ویژه شهید صارمی و دو بانوی خبرنگار جان باخته در حادثه اخیر تصادف اتوبوس، روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر تبریک گفت.
شنبه، 16 مرداد 1400 - 19:05

گفت‌وگو با مجید رضاییان ـ استاد دانشگاه و پژوهشگر ژورنالیسم: روزنامه نگاری تحلیلی به دنبال عناصر داینامیک خبر است گفت‌وگو با مجید رضاییان ـ استاد دانشگاه و پژوهشگر ژورنالیسم: روزنامه نگاری تحلیلی به دنبال عناصر داینامیک خبر است
مجید رضاییان با بیان چالش‌هایی برای روزنامه‌نگاری و رسانه‌ها که به گفته او در آینده بیشتر هم خواهد شد، در عین حال می‌گوید، «در آینده روزنامه‌نگاری اصیل بیشتر جا می‌افتد»؛ او البته ناگفته‌هایی هم برای روزنامه‌نگاران در جهت تشخیص فیک‌نیوزها و مقابله با گرداب‌های اطلاعاتی دنیای وب دارد.
پنجشنبه، 14 مرداد 1400 - 13:57

 اصول و آداب ارتباطات آنلاین اصول و آداب ارتباطات آنلاین
ارتباط آنلاین می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد اما اگر آداب برقراری ارتباط آنلاین را ندانیم، ممکن است دچار سوءتفاهم شویم یا به دردسر بیفتیم.
پنجشنبه، 14 مرداد 1400 - 12:03

شهروندان پرسشگر و طرح محدودسازی مجلس شهروندان پرسشگر و طرح محدودسازی مجلس
«جهانی‌بودن» و «غلبه بر زمان و مکان» به‌عنوان ۲ ویژگی عصر ارتباطات و جهان رسانه‌ای شده، فیلترینگ و نگاه‌های تهدیدانگارانه را پیشاپیش محکوم به شکست می‌کند.
پنجشنبه، 14 مرداد 1400 - 11:45

بی حرمتی مدیر روابط عمومی گمرک شهید رجایی به خبرنگاران بی حرمتی مدیر روابط عمومی گمرک شهید رجایی به خبرنگاران
مدیر روابط‌عمومی گمرک شهید رجایی طی اقدامی عجیب و با بی حرمتی به خبرنگاران، یک مرکز واکسیناسیون در بندرعباس را به تعطیلی کشاند.
پنجشنبه، 14 مرداد 1400 - 09:48

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  انتشار کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور


  پنج فصل "فنون روابط عمومی" در یک کتاب خواندنی!


  تقویم روز ارتباطات/ کم حوصله شدن خوانندگان روزنامه ها و ابتکار «میامی هرالد»


  محدودیت های روابط عمومی سنتی


  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


  کاربرد جلسات‌ گروهی‌ در روابط عمومی


  کتاب: مقررات روابط عمومی


  آنچه باید بدانیم!/ تعریف روابط عمومی


  تحولات روزمره را چگونه انعکاس دهیم؟


  فرآیندهای کاری در روابط‌عمومی دیجیتال


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی