درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 1 آبان 1399 - 08:35   

کیفرخواست بزرگ دولت آمریکا علیه گوگل

  کیفرخواست بزرگ دولت آمریکا علیه گوگل


ادامه ادامه مطلب یک

پارلمان اروپا خواستار وضع مقررات دقیق و سختگیرانه برای غول‌های اینترنتی شد

  پارلمان اروپا خواستار وضع مقررات دقیق و سختگیرانه برای غول‌های اینترنتی شد


ادامه ادامه مطلب دو

نمایشگاه «آینده» دبی نماد آینده جهانی

  نمایشگاه «آینده» دبی نماد آینده جهانی


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  نوآوری بانک رفاه کارگران در ثبت تجربه و تعامل با مشتریان
  توصیه‎‌های مدیرعامل بانک کشاورزی برای بهبود عملکرد روابط عمومی
  برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی ویژه مدیران روابط عمومی نواحی و رده های سپاه امام سجاد (ع)
  اهمیت و جایگاه روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی فدراسیون‌ها بررسی شد
  انتصاب سرپرست روابط عمومی اداره کل راهداری کهگیلویه و بویراحمد
  نسخه‌‌ای برای دوام و مقاومت بیشتر شرکت‌ها
  پارلمان اروپا خواستار وضع مقررات دقیق و سختگیرانه برای غول‌های اینترنتی شد
  وزیر اقتصاد در جمع خبرنگاران در پایان نود و نهمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی
  فولاد مبارکه 3 بار از سوی آمریکا مورد تحریم قرار گرفته است/ آب به آسیاب دشمن نریزیم
  شتاب بیشتر روند فعالیت شرکت امید
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

تاکید مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران بر ضرورت تغییر رویکرد رسانه ای در مقابله با کرونا تاکید مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران بر ضرورت تغییر رویکرد رسانه ای در مقابله با کرونا
با توجه به ایجاد محدودیت ورود و خروج مردم دربحث پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا و کنترل آن، ازاهالی رسانه و فعالین شبکه های اجتماعی انتظارداریم به عنوان موضوعی انسانی و مسئولانه برای این مهم اهمیت قائل شوند.
شنبه، 26 مهر 1399 - 17:16

تقویم روز ارتباطات/ اعتصاب کوتاه مطبوعات تهران در مهرماه 1357 ـ لغو سانسور، انتشار نشریات لغو پروانه شده و بازگشت ممنوع القلم ها بکار و دریافت مواجب معلّقه
اعتصاب مهرماه سال 1357 روزنامه های تهران معروف به «اعتصاب صغیر» با دریافت یک تعهد از دولت، 23 مهرماه آن سال پایان یافت. در جریان این اعتصاب روزنامه های عصر؛ دو شماره و روزنامه های صبح؛ سه شماره منتشر نکردند.
یکشنبه، 25 مهر 1395 - 15:07

یک زن مدیرعامل بزرگ‌ترین گروه رسانه‌ای جهان عرب شد یک زن مدیرعامل بزرگ‌ترین گروه رسانه‌ای جهان عرب شد
قرارگرفتن یک زن جوان سعودی در رأس بزرگ‌ترین گروه رسانه‌ای جهان عرب، تنها برای زنان عربستانی امیدآفرین نخواهد بود و به احتمال زیاد به تلاش برابری‌خواهانه و تحول‌آفرین زنان در دیگر کشورهای عربی نیز جان تازه‌ای خواهد بخشید.
شنبه، 26 مهر 1399 - 16:05

روزنامه‌نگاری باز روزنامه‌نگاری باز
پذیرش این شیوه از تحولات رسانه و مشارکت عمومی در بسط و توسعه آن پیام آور آینده‌ای متفاوت و دیگر گون در عالم رسانه خواهد شد. این تحول اتفاقی است که مبتنی بر عدم محدودیت و مشارکت جامعه‌ای که استحقاق آن را دارد، رخ خواهد داد.
یکشنبه، 16 مهر 1391 - 07:39

ارتباطات و اثرات آن ارتباطات و اثرات آن
هنگامی که ارتباط را کوشش آگاهانه­ فرستنده پیام برای سهیم ساختن گیرنده­ پیام در اطلاعات، عقاید و طرز فکرش می­دانیم، مسئله هماهنگی فرستنده و گیرنده اهمیت اصلی خود را به دست می­آورد.
جمعه، 21 مهر 1391 - 18:29

جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران برگزار شد جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران برگزار شد
جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران با حضور حسن بیگی معاون استاندار، جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، جواد قاسمی عضو هیات مدیره انجمن روابط‌عمومی ایران، میرزایی مدیرکل روابط عمومی استانداری و محرابی معاون امور فرهنگی و رسانه ای، در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.
چهارشنبه، 23 مهر 1399 - 16:58

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران استان یزد ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران استان یزد
در راستای تکمیل زنجیره خدمات بیمه ای صندوق اعتباری هنر، ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران در یک مرحله (بدون تمدید) به مدت ۱۰روز از تاریخ 22 مهر 99 تا دوم آبان 99 از طریق وب سایت صندوق به نشانی www.honarcredit.ir انجام خواهد شد.
چهارشنبه، 23 مهر 1399 - 15:32

شکایت 34 هنرپیشه و فیلم‌ساز هندی از سه شبکه خبری بدلیل بخش اخبار دروغ علیه آنان شکایت 34 هنرپیشه و فیلم‌ساز هندی از سه شبکه خبری بدلیل بخش اخبار دروغ علیه آنان
جنجال‌ها میان برخی رسانه‌های هندی و سینمای این کشور از چهار ماه بدین‌سو و پس از خودکشی هنرپیشه هندی به اسم «سوشانت سینگ راجپوت» آغاز شد. این چهار ماه برای سینمای هند سخت بود، زیرا برخی رسانه‌های این کشور مسئولیت مرگ «سوشانت سینگ راجپوت» را به گردن فیلم‌سازان و هنرپیشه‌های معروف انداختند. این رسانه‌ها ادعا کردند که «راچپوت» بخاطر فشارهای هنرمندان بزرگ خودکشی کرده است.
چهارشنبه، 23 مهر 1399 - 11:11

نشست نقد و بررسی نقش رادیو در فرهنگ‌سازی نشست نقد و بررسی نقش رادیو در فرهنگ‌سازی
دانستن نیاز مخاطب امروزی و بر اساس آن برنامه‌ریزی کردن برای ما مهم است تا اثری که تولید می‌کنیم متناسب با جنس، سن و موقعیت زمانی و مکانی مخاطب بتواند مؤثر باشد وگرنه مخاطب موج رادیو را عوض می‌کند و از دست می‌رود.
سه شنبه، 22 مهر 1399 - 22:51

وارث امپراتوری رسانه‌ای مرداک، چرا کنار کشید؟ وارث امپراتوری رسانه‌ای مرداک، چرا کنار کشید؟
نباید از تضارب آرا برای مشروعیت دادن به انتشار اطلاعات غلط استفاده کرد. به گمان من اغلب از این مفهوم سوء‌استفاده می‌شود. به نظرم مأموریت اصلی مؤسسه‌های بزرگ خبری باید این باشد که با انتشار حقیقت، تردیدها را از میان بردارند، نه این که هروقت دلشان خواست با انتشار مطالب شبهه‌‌آمیز حقیقت را پنهان کنند.
سه شنبه، 22 مهر 1399 - 20:51

دبیر شورای اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی منصوب شد دبیر شورای اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی منصوب شد
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور حکمی فرشاد نوروزپور را به عنوان دبیر شورای اطلاع رسانی این سازمان منصوب کرد. در حکم صادر شده از سوی دکتر مصطفی سالاری آمده است: نظر به سوابق ارزنده جنابعالی در حوزه رسانه و ارتباطات به موجب این حکم به عنوان دبیر شورای اطلاع رسانی منصوب می‌شوید.
دوشنبه، 21 مهر 1399 - 18:37

 نحوه مقابله با اخبار جعلی در شبکه‌های اجتماعی خارجی بررسی می‌شود نحوه مقابله با اخبار جعلی در شبکه‌های اجتماعی خارجی بررسی می‌شود
عضو شورای‌عالی فضای مجازی گفت: در پی بررسی سند مقابله با نشر اطلاعات خلاف‌واقع در فضای مجازی، تصمیم‌گیری برای مقابله با اخبار جعلی در شبکه‌های اجتماعی خارجی در دستور کار قرار گرفت.
یکشنبه، 20 مهر 1399 - 12:42

استاد شجریان از نگاه مطالعات رسانه و ژورنالیسم استاد شجریان از نگاه مطالعات رسانه و ژورنالیسم
شخصیت‌ها و چهره‌های اثرگذار که از جغرافیای عرصه خویش پا فراتر نهاده‌اند و به تنهایی به یک رسانه تبدیل شده‌اند؛ بدون آنکه وابسته باشند به متغیر و عامل تکنولوژی ارتباطی.» از این زاویه نگاه، استاد محمدرضا شجریان چندی است که در نقش یک رسانه ظاهر شده است.
یکشنبه، 20 مهر 1399 - 11:50

حمایت استانداری خراسان جنوبی از رسانه ها حمایت استانداری خراسان جنوبی از رسانه ها
ما می توانیم برای این کار به تولید محتوا و مستند سازی هایی اقدام کنیم که قابلیت نشر و توزیع در سطح کشور و حتی در سطح فراملی و بین المللی را داشته باشد.
شنبه، 19 مهر 1399 - 17:17

در حاشیه درگذشت خسرو آواز ایران/ صداوسیما و عملکردی که نفرت می‌پراکند در حاشیه درگذشت خسرو آواز ایران/ صداوسیما و عملکردی که نفرت می‌پراکند
حال شنبه صبح درحالی‌که خبر درگذشت این استاد بزرگ از الجزیره قطر گرفته تا روزنامه وال‌استرست‌ژورنال امریکا را درنوردیده است و اکثر خبرگزاری‌های مطرح جهان آن را پوشش داده‌اند، احتمال قوی بدون هیچ تصویر زنده و یا پخش کامل فیلم این مراسم خاک‌سپاری تاریخی در صداوسیما، استاد محمدرضا شجریان در میان خیل هواداران به خاک سپرده خواهد شد. نامش همواره جاوید است و جایگاهش رفیع.
شنبه، 19 مهر 1399 - 02:09

بیانیهٔ انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات به‌مناسبت درگذشت استاد محمدرضا شجریان بیانیهٔ انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات به‌مناسبت درگذشت استاد محمدرضا شجریان
شجریان همیشه دلبستهٔ ایران و سنت و میراث فرهنگی آن بود، اما در همه حال دغدغهٔ نوزایی و زبان آوری سنت را در جامعه و جهان دست‌خوش تغییر پیش برد. در این رویکرد او نسبت به نقش اجتماعی هنر و هنرمند و پالایش این میدان از استبداد و انحصار و تنگ‌نظری حساس بود و تأکید داشت که فضاهای محدود و مسدود مخل نوآوری‌ها و زایندگی‌های هنری و سوق دهندهٔ مخاطبان ایرانی به مصرف محصولات نازل موسیقیایی است.
جمعه، 18 مهر 1399 - 00:59

تقویم روز ارتباطات/ نخستین آگهی تبلیغ برای فروش اتومبیل در روزنامه ها تقویم روز ارتباطات/ نخستین آگهی تبلیغ برای فروش اتومبیل در روزنامه ها
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «رنسوم اولدز» سازنده اتومبیل سواری اوزمبیل نخستین آگهی تجاری تبلیغ برای فروش اتومبیل را به روزنامه های آمریکا داد و چهارم اکتبر 1901 نخستین روزنامه در نیویورک آن را چاپ کرد.
چهارشنبه، 16 مهر 1393 - 13:25

بحران کرونا و اهمیت رسانه‌های «معتبر و قابل‌اعتماد» بحران کرونا و اهمیت رسانه‌های «معتبر و قابل‌اعتماد»
ملکه بریتانیا: «دسترسی به منابع قابل اعتماد بخصوص در دوران رقابت رسانه‌ها، حیاتی است» انجمن رسانه‌های خبری که نماینده تمام ناشران اصلی ملی و محلی است، کارزار «روزنامه‌نگاری مهم است» را آغاز کرد و از دولت و مردم برای روزنامه‌های تأسیس شده تقاضای کمک کرده است.
پنجشنبه، 17 مهر 1399 - 15:08

      مدیریت بحران/ پاسخ به رسانه‌ها       مدیریت بحران/ پاسخ به رسانه‌ها
شرکت ها می توانند روی رسانه‌های اجتماعی به انتقادات پاسخ دهند و از طریق گفتگوی مستقیم با مشتریان خود، وضعیت و بحران پیش آمده را خنثی نمایند. آن ها می توانند با جامعه و ذینفعان گفتگو نموده تا اینکه فقط به شکلی ساده به ارسال پیام بپردازند.
پنجشنبه، 17 مهر 1399 - 08:12

تقویم روز ارتباطات/ زادروز شبکه «فاکس نیوز» تلویزیون خبری محافظه کار تقویم روز ارتباطات/ زادروز شبکه «فاکس نیوز» تلویزیون خبری محافظه کار
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- هفتم اکتبر زادروز شبکه تلویزیونی پخش خبر ماهواره ـ کابلی «فاکس نیوز» آمریکاست.
چهارشنبه، 16 مهر 1393 - 13:31

انتصاب معاون سیمای سازمان صداوسیما انتصاب معاون سیمای سازمان صداوسیما
معاون جدید رئیس سازمان در امور سیما همچنین از سال ۹۲ تا ۹۵ مشاور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت یازدهم بوده است و پیش از آن نیز در دولت دهم معاونت هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را در کارنامه کاری خود دارد.
چهارشنبه، 16 مهر 1399 - 13:46

مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان: جشنواره استانی رسانه های خلیج فارس در هرمزگان برگزار می‌شود مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان: جشنواره استانی رسانه های خلیج فارس در هرمزگان برگزار می‌شود
در دوران شیوع کرونا، خبرنگاران هرمزگان در بدترین شرایط آب و هوایی همراهی ویژه برای پیشگیری و اطلاع رسانی داشتند که برگزاری جشنواره در این راستا می تواند زمان مناسبی برای قدردانی از آنان باشد.
پنجشنبه، 10 مهر 1399 - 13:10

مبارزه کارآفرین اینترنتی با اخبار غلط و ناامنی‌های سایبری مبارزه کارآفرین اینترنتی با اخبار غلط و ناامنی‌های سایبری
نیومارک با انتقاد از وقایعی که در پورتلند آمریکا رخ داد، گفت وقایع پورتلند، منعکس‌کننده حوادث بدی است که در طول تاریخ اتفاق افتاده است؛ از جمله وقایع دهه 30 آلمان. بعد از اینکه غائله تا حدی خوابید، او همچنان به توییت زدن و اطلاع‌رسانی در مورد اخبار غلط انتخابات و اخلاق خبرنگاری ادامه می‌دهد.
پنجشنبه، 10 مهر 1399 - 05:32

ششمین کنفرانس بین المللی ارتباطات و مطالعات رسانه ای ششمین کنفرانس بین المللی ارتباطات و مطالعات رسانه ای
ششمین کنفرانس بین المللی ارتباطات و مطالعات رسانه ای
چهارشنبه، 9 مهر 1399 - 14:43

ستایش حقیقت در زمانه اخبار جعلی ستایش حقیقت در زمانه اخبار جعلی
شیوع ویروس کرونا در جامعه و نحوه انتشار اخبار و اطلاعات در فضای مجازی نشان داد کم‌سوادی رسانه‌ای در زمان بحران‌ها می‌تواند بسیار خطرناک باشد بنابراین لازم است سواد رسانه‌ای عمومی افزایش یابد.
چهارشنبه، 9 مهر 1399 - 14:26

رسانه کماکان بستر شناخت جامعه رسانه کماکان بستر شناخت جامعه
روزنامه‌های خصوصی، مستقل و غیردولتی ورزشی که از شعاع سانسور سلیقه‌ای مثل صداوسیما دور هستند، با این کار خود و تیترزنی، درست تصاویری را که سانسور شده بود، برجسته کردند و به نمایش گذاشتند که نه‌تنها نوعی آگاهی‌دادن از آنچه مخاطب ندیده بود و تلویزیون سانسور کرده و واقعیت پخش نشده، بود؛ بلکه مهم‌تر اینکه نوعی مقابله‌جویی این روزنامه‌ها و نفی آن رفتار آن رسانه «دیگر» یعنی تلویزیون بود که به خواسته مخاطب توجهی ندارد.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 12:32

روزی که «شرق» منتشر شد روزی که «شرق» منتشر شد
سید ضیاء طباطبایی یزدی روزنامه«شرق» را ـ طبق نوشته خود او، با هدف خدمت به وطن و اصلاح اوضاع و ترقّی ایران، در این روز در سال 1288 هجری خورشیدی در تهران منتشر ساخت. گوشه ای از هزینه این روزنامه را زرتشتیان ـ عمدتا زرتشتیان یزد ـ که در آرزوی پیشرفت میهن بودند، و پس از دریافت این تعهد از ناشر که جز برای وطن قلم بکار نخواهد بُرد برعهده گرفته بودند.
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 11:53

رسانه‌ها در برابر قانون یکسان نیستند رسانه‌ها در برابر قانون یکسان نیستند
بطور کلی با توقیف یا لغو امتیاز مطبوعات و‌ خبرگزاری‌ها مخالفم و آن را مغایر با حق ارادی بیان و آزادی رسانه می دانم، اما.. اگر آنچه را که روزنامه کیهان در مورد آیت‌الله‌العظمی سیستانی نوشت و تا حال کاری به کارش نداشته‌اند، روزنامهء دیگری نوشته بود، هیأت نظارت بر مطبوعات و مراجع قضایی تا الان با آن روزنامه و نویسنده‌اش چه کرده بودند؟
سه شنبه، 8 مهر 1399 - 10:27

روایت سه دوره تعطیلی در مطبوعات ایران
اعتصاب دوم مطبوعات نیز در سال ۵۷ و در روزهای منجر به پیروزی انقلاب اسلامی، شکل گرفت. این اعتصاب دو ماه و دو روز طول کشید که پس از آن انقلاب شد و روزنامه‌ها به انتشارشان ادامه دادند. بر این اساس، تعطیلی‌های ناشی از همه گیری ویروس کرونا سومین تجربه این چنینی مطبوعات در نیم قرن سال گذشته است.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 02:04

ضعف ژورنالیسم ایران و راه حل ضعف ژورنالیسم ایران و راه حل
ژورنالیسم که قوه چهارم دمکراسی بشمار می آید (و باید منفک از سه قوه دیگر باشد) با اشاره، انعکاس و طرح مسائل روزمره جامعه می تواند مانع پیچیده شدن مشکلات شود.
یکشنبه، 4 مهر 1395 - 17:36

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مسوولیت شرکتی در مقابل جامعه


  اشتباهات در فروش


  دیوار ها مکانی برای معرفی روابط عمومی


  مدیریت به وسیله انتظارات


  کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر شد


  زمانی یک سازمان موفق خواهد بود که روابط‌عمومی پویا یی داشته باشد


  اثر ماندگار چالش‌های ۲۰۲۰ بر رهبری سازمانی


  حمله جمهوریخواهان به «توئیتر» در کارزار انتخاباتی امریکا


  روابط عمومی و فرار از واقعیت‌ها!


  گزارش برگزاری وبینار تخصصی نظرسنجی و روابط عمومی برتر


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: دعوت دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی برای حضور در این رویداد علمی