درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
پنجشنبه، 5 مرداد 1396 - 01:02   

ارائه آنتی ویروس رایگان برای کاربران جهان توسط "شرکت کاسپرسکی"

  ارائه آنتی ویروس رایگان برای کاربران جهان توسط "شرکت کاسپرسکی"


ادامه ادامه مطلب یک

افزایش بی‌سابقه خشونت علیه خبرنگاران در افغانستان

  افزایش بی‌سابقه خشونت علیه خبرنگاران در افغانستان


ادامه ادامه مطلب دو

سیلی از سوگواره‌های زمخت در شبکه‌های اجتماعی در خصوص خبر بازنشسته شدن برنامه «پینت»

  سیلی از سوگواره‌های زمخت در شبکه‌های اجتماعی در خصوص خبر بازنشسته شدن برنامه «پینت»


ادامه ادامه مطلب سه

راه‌هایی برای جلب اعتماد مشتریان به وبسایت

  راه‌هایی برای جلب اعتماد مشتریان به وبسایت


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  ضرورت اطلاع رسانی شفاف مدیران از عملکرد دولت
  عباسیان: روابط عمومی مسئول معرفی دستاوردها و اثربخشی مجموعه است
  کار روابط عمومی عکس گرفتن در جلسات نیست
  اپلیکیشن‌های کاربردی برای روابط عمومی
  علی کاشانی حیدری سرپرست روابط عمومی شهر فرودگاهی امام (ره) شد
  اخبار مربوط به سوانح باید از طریق روابط عمومی اعلام شود
  اطلاع رسانی شفاف از عملکرد دولت ضرورت دارد
  مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم استعفا داد
  تقدیر از میرزا بابا مطهری نژاد پیشکسوت عرصه ارتباطات
  شماره 43 فصلنامه کارگزار روابط عمومی منتشر شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

تقویم روز ارتباطات/ کانال تلویزیونی جنوب (تله سورTeleSUR) و گسترش جنگ امواج در قاره آمریکا تقویم روز ارتباطات/ کانال تلویزیونی جنوب (تله سورTeleSUR) و گسترش جنگ امواج در قاره آمریکا
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 24 جولای 2005 هوگو چاوس رئیس جمهوری ونزوئلا کانال تلویزیونی تازه به نام تله سور TeleSUR [تلویزیون جنوب ـ منظور آمریکای لاتین است] را گشود
جمعه، 3 مرداد 1393 - 18:50

افزایش بی‌سابقه خشونت علیه خبرنگاران در افغانستان افزایش بی‌سابقه خشونت علیه خبرنگاران در افغانستان
کمیته مصونیت خبرنگاران افغانستان در گزارش تازه‌ای که از خشونت علیه خبرنگاران در این کشور منتشر کرده است.
سه شنبه، 3 مرداد 1396 - 23:58

نظریه های حوزه رسانه و مخاطب نظریه های حوزه رسانه و مخاطب
نیاز فرد به رسانه همواره فردی نیست بلکه ممکن است به وسیله فرهنگ یا متغیرهای موجود در شرایط اجتماعی شکل بگیرد. به بیان دیگر، نیازهای افراد، انگیزه‌ها و کاربردهای رسانه به فاکتورهای بیرونی وابسته است که ممکن است خارج از کنترل افراد باشد.
سه شنبه، 17 مرداد 1396 - 00:30

پایگاه اینترنتی الجزیره قطر مجددا فیلتر شد پایگاه اینترنتی الجزیره قطر مجددا فیلتر شد
پس از آنکه پایگاه اینترنتی الجزیره و بین‌سپورت متعلق به قطر برای ساعاتی رفع فیلتر شدند، مقامات پادشاهی عربی سعودی مجددا این وبگاه‌ها را فیلتر کردند. وب‌سایت‌های قطری از 24 می 2017 به دلیل قطع روابط دیپلماتیک دو کشور فیلتر شده بودند.
دوشنبه، 2 مرداد 1396 - 21:33

نخستین نظرسنجی روزنامه ای در جهان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نشریه "Harrisburg Pennsylvanian" نخستین روزنامه در جهان بود که 24 جولای 1824 اولین نظرسنجی خودرا منتشر کرد.
چهارشنبه، 1 مرداد 1393 - 20:41

 نقش های رسانه ها نقش های رسانه ها
مهم ترین وظیفه و نقش اساسی ومسائل ارتباطی، انتشار جریان و رویدادهای اجتماعی است. وسایل ارتباط جمعی به عنوان یکی از وظایف اصلی خود، پخش خبر و اطلاع را برعهده دارند. رسالت این وسائل در انتقال سریع، بی طرفانه وآگاهی بخش اخبار و وقایع دنیای ماست.
دوشنبه، 2 مرداد 1396 - 09:26

      جذابیت ارتباط گر       جذابیت ارتباط گر
ویژگی خود مانیتورینگ (خود کنترلی) گیرنده، یا تمایل به تنظیم رفتار فرد توسط خودش برای مطابقت با محیط اجتماعی خود، نقش مهمی در خود اعتبارسنجی فرد ایفا می کند.
دوشنبه، 2 مرداد 1396 - 00:59

تقویم روز ارتباطات/ وقتی که روزنامه نگار «آزادی عمل» داشته باشد تقویم روز ارتباطات/ وقتی که روزنامه نگار «آزادی عمل» داشته باشد
... وقتی که روزنامه نگار «آزادی عمل» داشته باشد ـ جنگ داخلی اسپانیا به رشد روزنامه نگاری کمک کرد ـ یک شاهکار عکس خبری
سه شنبه، 31 تیر 1393 - 07:40

تقویم روز ارتباطات/ قتل یک روزنامه نگار دیگر در روسیه!
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 17 جولای 2004 جسد «پایل پلویان» سردبیر مجله «ارمیانسکی پرولوک» که به زبان روسی برای جامعه ارمنیان روسیه انتشار می یابد در کنار جاده کمربندی مسکو به دست آمد. وی با ضربات چاقو کشته شده بود.
چهارشنبه، 30 تیر 1395 - 08:12

تقویم روز ارتباطات/ رویتر ــ مرد زرنگ قرن 19 و بنیادگذار یک خبرگزاری در لندن تقویم روز ارتباطات/ رویتر ــ مرد زرنگ قرن 19 و بنیادگذار یک خبرگزاری در لندن
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «پال جولیوس بارون فن رویتر Paul Julius Baron Von Reuter» موسس خبرگزاری رویتر و مرد زرنگ قرن نوزدهم 21 جولای 1816 در آلمان به دنیا آمد. پدرش از روحانیون یهودی آلمان بود.
سه شنبه، 31 تیر 1393 - 07:36

سخنگوی کاخ سفید استعفا داد سخنگوی کاخ سفید استعفا داد
شان اسپایسر، سخنگوی کاخ سفید از سمت خود استعفا داد. به گزارش رسانه ها به نقل از نیویورک تایمز، شان اسپایسر، سخنگوی کاخ سفید از سمت خود استعفا داد.
جمعه، 30 تیر 1396 - 21:47

      انتظارات ارتباط گر       انتظارات ارتباط گر
شرکت کنندگان در مطالعه رابینوویچ، مورتون و بیرنی (2012)، دانشمندان را چنانچه طبق انتظار برای متقاعد کردن یا اطلاع رسانی  کردن ظاهر می شدند، قابل اعتمادتر می دانستند. به منظور تطبیق انتظارات، ارتباط گران باید از آن ها آگاه بوده و بر اساس آن خود را آماده کنند.
جمعه، 30 تیر 1396 - 00:55

تقویم روز ارتباطات/ آگهی تا 40 درصد گنجایش صفحات و نه کمتر از آن
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در نیمه جولای 2005 ناشران روزنامه های کشورهای صنعتی درباره وضعیت آگهی ها این تصمیمات را گرفته بودند:
یکشنبه، 29 تیر 1393 - 10:14

تقویم روز ارتباطات/ علل ریزش تیراژ روزنامه ها از زبان آمار در سال 2005 و سال 2010
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- آمار سال 2005 درباره وضعیت فروش روزنامه ها در سطح جهان (در کشورهایی که در آنجا موفق به گرفتن آمار شده بودند)، همراه با کسب نظر مخاطبان آنها که 20 جولای آن سال انتشار یافته بود نشان داده بود که جز در چند کشور اصطلاحا جهان سوم، در بقیه کشورها تیراژ روزنامه ها در حال کاهش یافتن بود. این آمار و نتایج نظر سنجی از مخاطبان منظما (هر چند وقت یک بار) انتشار می یابد تا سردبیران چاره جویی کنند.
دوشنبه، 29 تیر 1394 - 23:19

گفتگویی در باب گسترش فعالیت شهروند خبرنگاران: جامعه همیشه به رسانه های رسمی نیاز دارد گفتگویی در باب گسترش فعالیت شهروند خبرنگاران: جامعه همیشه به رسانه های رسمی نیاز دارد
با گسترش اینترنت و ظهور شبکه های اجتماعی فضا برای فعالیت رسانه های غیررسمی آماده شد و همین دست به دست شدن اخبار و مطالب در فضای مجازی باعث شد تا پدیده ای به نام «شهروندخبرنگار» زاده شود.
سه شنبه، 27 تیر 1396 - 16:34

تقویم روز ارتباطات/ مرگ «خبرگیری» درست برای رسانه ها! تقویم روز ارتباطات/ مرگ «خبرگیری» درست برای رسانه ها!
هفدهم و هجدهم جولای 2004 ، خبر اول رسانه ها شدن محکومیت یک زن لهستانی تبار آمریکایی به 5 ماه حبس و پنج ماه زندان در خانه
جمعه، 27 تیر 1393 - 08:22

اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، گامی در جهت صیانت از حقوق شهروندی است
دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان شرقی: اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، گامی در جهت صیانت از حقوق شهروندی است
سه شنبه، 27 تیر 1396 - 13:34

عیادت مدیرعامل بانک سپه از ناصر یمین مردوخی پیشکسوت رسانه عیادت مدیرعامل بانک سپه از ناصر یمین مردوخی پیشکسوت رسانه
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- محمدکاظم چقازردی، مدیرعامل بانک سپه، در عیادت از ناصر یمین مردوخی کردستانی، پیشکسوت اصحاب رسانه، از زحمات ارزشمند وی قدردانی و برای ایشان آرزوی سلامتی کرد.
سه شنبه، 27 تیر 1396 - 13:32

پیامدهای حذف نشریات دولتی و عمومی چیست؟ پیامدهای حذف نشریات دولتی و عمومی چیست؟
انتظار می‌رود کارشناسان برای دستیابی به یک نتیجه اثر بخش، به تمامی معایب و مزایای این تصمیم در کنار هم توجه نشان دهند و برای اثربخشی و ارتقای فضای رسانه‌ای کشور چه در بخش دولتی و چه خصوصی تصمیماتی اتخاذ شود که موجب بالندگی این عرصه چه از نظر کیفی و چه از نظر اقتصادی شود.
یکشنبه، 25 تیر 1396 - 10:13

رسانه‌ها! در قبال «آتنا» و «ستایش» سکوت نکنید رسانه‌ها! در قبال «آتنا» و «ستایش» سکوت نکنید
حمید شکری خانقاه - جامعه‌شناس ارتباطات - روانشناسان و جامعه‌شناسان باید این موضوع را به بهترین شکل تبیین کنند و زوایای اجتماعی، روانی و جامعه‌شناختی این اتفاق را برای جامعه روشن کنند و همچنین حقوقدانان هم باید مباحث قانونی این موضوعات را به جامعه نشان دهند.
یکشنبه، 25 تیر 1396 - 00:06

آینده روابط عمومی ها در دوره اخبار جعلی آینده روابط عمومی ها در دوره اخبار جعلی
تناقض در مورد اخبار جعلی در انتخابات بدون شک تا مدتی ادامه می یابد اما بحث دیگری که لزوم آنرا احساس می کنم تأثیر دلسرد کننده بالقوه اخبار جعلی روی عملکرد روابط عمومی هاست.
شنبه، 24 تیر 1396 - 07:31

رسانه رسانه
انسان و جانور توسط برخی از اندام‌های خود می‌توانند تغییرات محیط اطراف خود را به مغز منتقل کنند و سپس تصمیم لازم را بگیرند. این اندام‌ها عبارتند از چشم، گوش، بینی، زبان و پوست. به هر یک از این اندام‌ها رسانه (به انگلیسی: Media) می‌گویند و جمع این کلمه Media است.
جمعه، 23 تیر 1396 - 12:33

ما مسئول هستیم/ راه و روش حرفه‌ای روزنامه‌نگاری علم را در رسانه پیش بگیریم ما مسئول هستیم/ راه و روش حرفه‌ای روزنامه‌نگاری علم را در رسانه پیش بگیریم
گزارشگری فن‌ها و روش‌های خود را دارد. گزارشگری علمی نیز روش‌های دقیقی دارد که اگر درست طی شود مخاطب را آگاه می‌کند و اگر اشتباه کنیم، مخاطبمان را فریب داده‌ایم و او را به مسیری راهنمایی کرده‌ایم که ممکن است برای او خطرناک باشد.
جمعه، 23 تیر 1396 - 12:13

رسانه ها از صدها بمب اتم قدرتمند تر هستند رسانه ها از صدها بمب اتم قدرتمند تر هستند
فرار مغزها فقط در مورد تحصیل کرده های رشته های فنی و مهندسی و پزشکی نیست که امروزه به ما آسیب می رساند بلکه در زمینه خبرگان روابط عمومی و رسانه ما چندین برابر آسیب می بینیم چون در حال از دست دادن دفاع های خود می باشیم.
پنجشنبه، 22 تیر 1396 - 22:57

زادروز «پیر فرانسیس برتون» روزنامه نگار، تاریخ نگار، مؤلف و میهندوست بنام کانادایی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) دوازدهم جولای زادروز «پیر فرانسیس برتون» روزنامه نگار، تاریخ نگار، مولف و میهندوست بنام کانادایی است که در 1920 به دنیا آمد و 84 سال عمر کرد.
شنبه، 21 تیر 1393 - 08:43

رادیو اسپوتنیک در امریکا آزاد شد رادیو اسپوتنیک در امریکا آزاد شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سردبیر اسپوتنیک گفت، از این پس در شهر واشنگتن برنامه های رادیویی اسپوتنیک پخش می شود.
چهارشنبه، 21 تیر 1396 - 10:05

تقویم روز ارتباطات/ بازداشت «جودیت میلر» خبرنگار نیویورک تایمز و اظهار نظرهای مختلف درباره تصمیم هیات منصفه و قاضی تقویم روز ارتباطات/ بازداشت «جودیت میلر» خبرنگار نیویورک تایمز و اظهار نظرهای مختلف درباره تصمیم هیات منصفه و قاضی
بانو میلر که قبلا در روزنامه نگاری برنده جایزه پولیتزر شده بود حاضر نشده بود منابع خبر خود که نام یک جاسوسه سیا (والری پلیمValerie Plame متولد 19 اپریل 1963) را به او گفته بودند به هیات منصفه دادگاه فدرال (ژوری بزرگ) بگوید
یکشنبه، 20 تیر 1395 - 09:34

تقویم روز ارتباطات/ داستان مخالفت ساواک با سردبیر شدن صالحیار و ریش گرو گذاردن سناتور مسعودی نزد شاه تقویم روز ارتباطات/ داستان مخالفت ساواک با سردبیر شدن صالحیار و ریش گرو گذاردن سناتور مسعودی نزد شاه
در این روز از تیرماه سال 1345 (جولای 1966) سناتور عباس مسعودی بنیادگذار و ناشر وقت روزنامه اطلاعات در جمع تنی چند از دبیران میزهای این روزنامه گفت که بالاخره با سپردن تعهد شخصی و ریش گرو گذاشتن نزد شاه اجازه گرفته است غلام (غلامحسین) صالحیار سردبیر روزنامه شود.
یکشنبه، 20 تیر 1395 - 09:40

لمپنیسم رسانه ای لمپنیسم رسانه ای
شان رسانه اجل تر از حضور و فعالیت این افراد در حوزه رسانه است و دیر یا زود چهره زشت و پلید و گاه بزک کرده این افراد برای افکار عمومی و حتی برای مخاطبین خود رو می شود و رو سیاه است هر آنکس که در او غش باشد.
سه شنبه، 20 تیر 1396 - 00:37

نهاد حمایت از رسانه‌های آزاد افغانستان: عملکرد اخیر خبرنگار ولسی جرگه بررسی جدی شود نهاد حمایت از رسانه‌های آزاد افغانستان: عملکرد اخیر خبرنگار ولسی جرگه بررسی جدی شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نهاد حمایت از رسانه‌های آزاد افغانستان (نی)، عمل‌کرد اخیر خبرنگار ولسی جرگه افغانستان را خلاف قانون رسانه‌ها خواند.
دوشنبه، 19 تیر 1396 - 17:37

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ کانال تلویزیونی جنوب (تله سورTeleSUR) و گسترش جنگ امواج در قاره آمریکا


  مزیت های انتشارات چاپی و آنلاین در روابط عمومی ها


  امکانات نسخه جدید تلگرام


  شماره 43 فصلنامه کارگزار روابط عمومی منتشر شد


  پنج نکته برای برگزاری یک رویداد موفق


  ایجاد و توسعه روابط عمومی یکپارچه با هدف حفظ اعتماد عمومی


  راه‌هایی برای جلب اعتماد مشتریان به وبسایت


  چگونه کارشکنی ها و بهانه ها می تواند سبب از دست رفتن قدرت کاخ سفید شود


  مخالفت غول های اینترنتی جهان با فسخ بی طرفی اینترنت


  افزایش بی‌سابقه خشونت علیه خبرنگاران در افغانستان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: بیانیه هیئت داوران دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی