درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 29 شهریور 1399 - 19:26   

تیک‌تاک و وی‌چت تا ۴۸ ساعت دیگر در آمریکا ممنوع می‌شوند

  تیک‌تاک و وی‌چت تا ۴۸ ساعت دیگر در آمریکا ممنوع می‌شوند


ادامه ادامه مطلب یک

فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان مقاله هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

  فراخوان مقاله هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب سه

وبینارهای آموزشی روابط عمومی

  وبینارهای آموزشی روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  رسانه؛ ماهیتی افشاگرانه یا اصلاح گرایانه ...
  تیک‌تاک و وی‌چت تا ۴۸ ساعت دیگر در آمریکا ممنوع می‌شوند
  کسب رتبه برتر کشور توسط روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان یزد
  هدیه روز خبرنگار به زودی به حساب خبرنگاران گیلان واریز می شود
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تصریح کرد: تأمین رایگان اکسیژن بیمارستانها توسط فولاد مبارکه اقدامی راهگشا و ارزشمند
  معاون بهره برداری شرکت فولاد مبارکه تأکید کرد: تأمین مواد اولیه بزرگترین چالش فولادسازان برای جهش تولید
  معاون بهره برداری فولاد مبارکه: دستیابی به سیستمهای پایدار و قابل اطمینان با اجرای برنامه های ایمنی
  به مناسبت سالروز افتتاح رسمی اولین کورۀ قوس الکتریکی؛ پیشرفت های ناحیۀ فولادسازی و ریخته گری مداوم از سال 70 تاکنون
  قطع موقت خدمات بانک سینا به دلیل تغییر ساعت رسمی کشور
  شش کلید طلایی برای توسعه انتظارات مشتریان
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

رسانه؛ ماهیتی افشاگرانه یا اصلاح گرایانه ... رسانه؛ ماهیتی افشاگرانه یا اصلاح گرایانه ...
افشاگری به خودی خود در نگاه نخست می تواند جذاب و مخاطب پسند باشد اما مهمتر از آن اینکه این امر با چه هدف و نیتی عنوان می شود و آیا رسانه در پی اصلاح و برون رفت جامعه از یک دغدغه نامبارک به این مقوله پرداخته و یا تنها به جهت هیجانات لحظه ای و بی پشتوانه به این سمت و سو گرایش پیدا کرده است!؟!
شنبه، 29 شهریور 1399 - 15:37

هدیه روز خبرنگار به زودی به حساب خبرنگاران گیلان واریز می شود هدیه روز خبرنگار به زودی به حساب خبرنگاران گیلان واریز می شود
به روال سال‌های قبل برای تخصیص هدیه روز خبرنگار، طی نامه شماره ۳۷۵۰/۹۹/۹ مورخ ۳۱/۳/۱۳۹۹ با سازمان مدیریت و برنامه ریزی مکاتبه و پیگیری‌های لازم نیز توسط این اداره‌کل و خانه مطبوعات استان انجام شده است.
شنبه، 29 شهریور 1399 - 15:00

تلاش روزنامه‌نگاران زن پاکستان برای مقابله با آزار و اذیت اینترنتی تلاش روزنامه‌نگاران زن پاکستان برای مقابله با آزار و اذیت اینترنتی
عده‌ای از روزنامه‌نگاران برجسته زن در پاکستان علیه ترول‌های اینترنتی که به گفته آن‌ها در حال افزایش هستند، دست به اقدام زده‌اند.
شنبه، 29 شهریور 1399 - 04:21

 «خبرنویسی به زبان ساده» برای مدیران و رابطان کانون‌های مساجد شهرستان گرمه «خبرنویسی به زبان ساده» برای مدیران و رابطان کانون‌های مساجد شهرستان گرمه
کارگاه آموزشی روابط عمومی با موضوع «خبرنویسی به زبان ساده» برای نخستین بار ویژه مدیران و رابطان کانونهای مساجد شهرستان گرمه برگزار شد و نکات خبرنویسی و اطلاع رسانی و نحوه ثبت خبر در سامانه بچه های مسجد به مدیران و رابطان کانونی آموزش داده شد.
جمعه، 28 شهریور 1399 - 17:57

تقویم روز ارتباطات/ کم حوصله شدن خوانندگان روزنامه ها و ابتکار «میامی هرالد»
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روزنامه پرتیراژ آمریکایی «میامی هرالد» 17 سپتامبر 2003 به مناسبت یکصدمین سالروز انتشار خود فرمت صفحه اولش را تغییر داد. این روزنامه اعلام کرده بود: چون افراد زیر 50 سالگی، دیگر مانند گذشته حوصله ورق زدن روزنامه ها را ندارند از این پس خلاصه همه مطالبش را در جای ویژه ای در صفحه اول قرار می دهد تا این دسته از خوانندگان بدانند که مطلب مورد نظرشان در کدام صفحه چاپ شده و مستقیما سراغ آن صفحه بروند.
جمعه، 26 شهریور 1395 - 09:39

راه‌اندازی استودیوی تلویزیونی بورس راه‌اندازی استودیوی تلویزیونی بورس
پیشنهاد می‌شود نام این شبکه مانند شبکه اقتصاد، «شبکه بورس» یا «شبکه سرمایه» باشد، سازمان بورس تمام تلاش خود را در جهت راه‌اندازی این شبکه خواهد کرد و انتظار می‌رود تا دو هفته آینده راه اندازی شود.
پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 10:26

گفت‌وگو با مولف «مفاهیم ارتباطی در شاهنامه فردوسی» گفت‌وگو با مولف «مفاهیم ارتباطی در شاهنامه فردوسی»
مدل‌های ارتباطی در شاهنامه فردوسی در جریان فرایند ارتباطی میان اشخاص استخراج شده است به عنوان مثال می‌توان به فراگرد ارتباطی سیاوش شاهزاده ایرانی با پیران ویسه مشاور افراسیاب پادشاه تورانی اشاره کرد.
سه شنبه، 25 شهریور 1399 - 23:46

تقویم روز ارتباطات/ انتشار نخستین شماره روزنامه «یو. اس. ا ـ تودی» و اشاره ای به روش تعیین درصد اهمیت یک روزنامه تقویم روز ارتباطات/ انتشار نخستین شماره روزنامه «یو. اس. ا ـ تودی» و اشاره ای به روش تعیین درصد اهمیت یک روزنامه
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- پانزدهم سپتامبر 1982 شرکت رسانه ای «گانِت» نخستین شماره روزنامه تازه خود «یو. اس. ا ـ تودی USA Today» را منتشر کرد که اینک پُرفروشترین (نه، مهمترین) روزنامه سراسری آمریکاست. این روزنامه با توجه به روانشناسی مخاطبان معاصر، ساده نویسی را پیشه خود ساخته است و بانگارش خاص و عکسهای متعدد منتشر می شود.
پنجشنبه، 25 شهریور 1395 - 13:19

معاون اجرایی «تهران رسانه» منصوب شد معاون اجرایی «تهران رسانه» منصوب شد
با حکم مدیر مسئول؛ «دکتر محمدحسین شیخ» به عنوان «معاون اجرایی تهران رسانه» منصوب شد.
شنبه، 22 شهریور 1399 - 18:29

کمیته خبر و روابط عمومی نخستین جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی تشکیل شود کمیته خبر و روابط عمومی نخستین جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی تشکیل شود
ابوالفضل صادقی نژاد معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان نیز شروع کار برای برگزاری این جشنواره ملی در سمنان را خوب توصیف کرد و اظهار داشت: باید از ظرفیت رسانه ها و مطبوعات تحت پوشش نیز برای انجام بهتر فعالیت های تبلیغی این جشنواره استفاده نماییم.
شنبه، 22 شهریور 1399 - 16:51

جشنواره کتاب خوان و رسانه در قزوین برگزار می شود جشنواره کتاب خوان و رسانه در قزوین برگزار می شود
ین جشنواره در ۶ بخش اصلی شامل «خبر»، «گزارش» (خبری، توصیفی، تحلیلی و تحقیقی و... «سرمقاله و یادداشت»، «گفت و گو»، «مقاله»، «عکس» (خبری، عکس غیرخبری، گزارش تصویری) برگزار می‌شود و دارای ۲ بخش جنبی شامل «اهدای جایزه به بهترین مطلب با محوریت افتتاح کتابخانه های مرکزی و اثرات آن در توسعه فضاهای فرهنگی ایران اسلامی» و همچنین «اهدای ۱۱ جایزه به بهترین گزارش از توسعه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی نهاد در کتابخانه های عمومی» با ۱۱ موضوع محوری است.
شنبه، 22 شهریور 1399 - 16:49

دوره آموزشی فعالان رسانه ای و خبری حوزه آب و تالاب
معرفی دستاوردهای طرح بین المللی حفظ تالاب‌های ایران، آموزش و ظرفیت سازی فعالان خبری، ارتقای سطح آگاهی خبرنگاران نسبت به حفظ محیط زیست و همچنین ایجاد حساسیت برای جامعه نسبت به اهمیت موضوع تالاب‌ها از جمله اهداف این دوره آموزشی است که امیدواریم به همه اهداف دست پیدا کنیم.
پنجشنبه، 20 شهریور 1399 - 14:22

طراح خاطره‌انگیزترین نشان‌های تبلیغاتی ایران، درگذشت طراح خاطره‌انگیزترین نشان‌های تبلیغاتی ایران، درگذشت
سرژ آواکیان دانش‌آموخته رشته هنرهای تجسمی از «دانشکده هنر کرویدون» لندن بود. او پس از پایان تحصیلات دانشگاهی در انگلستان به ایران بازگشت و آتلیه‌ای را در خیابان طالقانی تهران راه‌اندازی کرد.
چهارشنبه، 19 شهریور 1399 - 22:25

مخترع دانمارکی به قتل روزنامه‌نگار زن سوئدی در زیردریایی‌اش اعتراف کرد مخترع دانمارکی به قتل روزنامه‌نگار زن سوئدی در زیردریایی‌اش اعتراف کرد
روزنامه‌نگار زن۳۰ سال،‌ در شامگاه ۱۰ اوت سال ۲۰۱۷ سوار بر زیردریایی دست‌ساز پیتر مدسن با نام ناتیلوس شده بود تا گزارشی از آخرین ساختهٔ وی تهیه کند. سپس همکار خانم وال از ناپدید شدن وی خبر داد و مدتی بعد اعضای بریده شدهٔ بدن وی از سوی پلیس کشف شد.
چهارشنبه، 19 شهریور 1399 - 22:12

دردسرهای انتشار روزنامه کاغذی در روزگار کرونا دردسرهای انتشار روزنامه کاغذی در روزگار کرونا
طرح دیجیتالی شدن روزنامه و نشریات موسسه «همشهری» برنامه‌ریزی و بخشی از آن نیز تدوین شده است. همچنین در مهرماه مرکز نوآوری رسانه‌های مکتوب «همشهری» افتتاح می‌شود. ما تلاش می‌کنیم که با چنین اقداماتی حوزه رسانه کشور بتواند قدرتمندتر به کار خود ادامه دهد و در این میان بخش چاپ یکی از حوزه‌هایی است که همه ما باید نگران آن باشیم.
چهارشنبه، 19 شهریور 1399 - 12:02

لزوم توجه به ارتباطات سلامت در دوران جهانی شدن کرونا لزوم توجه به ارتباطات سلامت در دوران جهانی شدن کرونا
ارتباطات سلامت، مطالعه و بکارگیری استراتژی های ارتباطی برای اطلاع رسانی و تاثیرگذاری بر تصمیم های افراد و جامعه به منظور ارتقای سلامت است. رشته ارتباطات سلامت، یک حوزه بین رشته ای است که قلمرو دو حوزه گسترده «ارتباطات» و «سلامت» را به هم پیوند می دهد.
چهارشنبه، 19 شهریور 1399 - 11:53

آخرین خبرنگاران رسانه‌های استرالیایی چین را ترک کردند آخرین خبرنگاران رسانه‌های استرالیایی چین را ترک کردند
پلیس چین این دو روزنامه‌نگار "ای‌بی‌‍سی" و "فایننشال ریویو" را ممنوع الخروج واحضار کرده بود تا در باره پرونده چنگ لی از آنها سوالاتی بپرسد. لی که مجری استرالیایی یک تلویزیون چینی بود ماه گذشته بازداشت شد.
سه شنبه، 18 شهریور 1399 - 15:49

تقویم روز ارتباطات/ وضعیت روزنامه نگاری در دهه اول قرن 21 در میزگردهای سال 2004 تقویم روز ارتباطات/ وضعیت روزنامه نگاری در دهه اول قرن 21 در میزگردهای سال 2004
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در دهه اول سپتامبر سال 2004 ، در آمریکا یک رشته میزگرد تلویزیونی برای بحث درباره مطبوعات (رسانه های چاپی) برگزار شده بود.
چهارشنبه، 17 شهریور 1395 - 14:40

نخستین جشنواره «کتاب‌خوان و رسانه»برگزار می شود نخستین جشنواره «کتاب‌خوان و رسانه»برگزار می شود
مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از برگزاری نخستین جشنواره «کتاب‌خوان و رسانه» با هدف اطلاع‌رسانی مناسب از فعالیت کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و تقدیر از فعالان رسانه‌ای در حوزه کتاب و کتابخانه‌ها خبر داد.
سه شنبه، 18 شهریور 1399 - 14:38

 مصاحبه تلفنی: مزایا، بایدها و نبایدها مصاحبه تلفنی: مزایا، بایدها و نبایدها
مصاحبه‌ای خوب است که یک گفت‌وگوی واقعی و خالص باشد و اگر این‌طوری به آن نگاه کنی، برقراری ارتباط انسانی با طرف مقابل برایت آسان‌تر می‌شود. به لحنت دقت کن. تو و مسوول مصاحبه، قادر به برقراری تماس چشمی و مشاهده زبان بدن یکدیگر نیستید پس اینجا، لحن اهمیت پیدا می‌کند. سعی کن گرم و سرحال به‌نظر برسی و در گفت‌وگو شرکت کنی. اگر لحنت یکنواخت است، می‌توانی لبخند بزنی. او لبخند تو را نمی‌بیند اما لبخند زدن کمک می‌کند لحنت از یکنواختی دربیاید. فرض کن مصاحبه واقعی است.
سه شنبه، 18 شهریور 1399 - 13:15

برگزیدگان نخستین جشنواره مطبوعات و رسانه ای استان تهران معرفی شدند برگزیدگان نخستین جشنواره مطبوعات و رسانه ای استان تهران معرفی شدند
جشنواره مطبوعات و رسانه های استان تهران که برای اولین بار توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور فعالان حوزه ارتباطات و رسانه های این استان برگزار شده بود با معرفی برگزیدگان به صورت برخط به کار خود پایان داد.
سه شنبه، 18 شهریور 1399 - 01:05

جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهرستان ترکمن برگزار شد جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهرستان ترکمن برگزار شد
سرپرست فرمانداری و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان ترکمن در گفت: بدون شک ارتباطات در جهان امروز یکی از مهمترین عناصر در عرصه روابط اجتماعی است.
سه شنبه، 18 شهریور 1399 - 01:04

کپشن چیست؟ کپشن چیست؟
گاهی عکس‌ها و ویدیوها نمی‌توانند به تنهایی در شبکه‌های اجتماعی حرف مورد نظر ما را بزنند و کپشن در واقع همان متنی است که زیر آنها منتشر می‌کنیم تا بتوانیم توضیحات و جزئیات بیشتری را در اختیار مخاطبان بگذاریم.
سه شنبه، 18 شهریور 1399 - 00:43

پرونده روزنامه‌نگار صاحب‌نام عربستان بسته شد پرونده روزنامه‌نگار صاحب‌نام عربستان بسته شد
در مجموع هشت نفر به اتهام قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار و مفسر واشنگتن پست دستگیر شده‌اند. هویت این افراد ناروشن است. دولت عربستان درباره محلی که این افراد در آن زندانی هستند نیز اطلاع‌رسانی نکرده است.
سه شنبه، 18 شهریور 1399 - 00:25

ترامپ خواستار اخراج خبرنگار فاکس نیوز شد ترامپ خواستار اخراج خبرنگار فاکس نیوز شد
جنجال بر سر توهین دونالد ترامپ به سربازان آمریکایی کشته شده در جنگ جهانی اول، سه روز پیش (سوم سپتامبر) و در پی گزارش مجله «دی آتلانتیک» آغاز شد.
دوشنبه، 17 شهریور 1399 - 01:47

در گفت و گو با مجید رضائیان: آینده روزنامه نگاری را خوب نمی‌بینم در گفت و گو با مجید رضائیان: آینده روزنامه نگاری را خوب نمی‌بینم
مطبوعات و دولت مدرن پدیده‌هایی وارداتی محسوب می‌شوند که دست کم عمر دولت مدرن در ایران به ۱۰۰سال نمی‌رسد. شاید به همین دلیل است که این دو پدیده هنوز نتوانسته‌اند آن‌طور که باید و شاید با بافت تاریخی و اجتماعی ما پیوند بخورند. فراز و فرود دولت‌ها و رابطه ملت با آن را از همین زاویه می‌توان فهم کرد.
یکشنبه، 16 شهریور 1399 - 14:02

خدمات به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در قالب کارت هنر یکپارچه می‌شود خدمات به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در قالب کارت هنر یکپارچه می‌شود
به اطلاع اعضای محترم صندوق اعتباری هنر می‌رساند؛ با توجه به ضرورت یکپارچگی ارائه خدمات از بستر واحد به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور و تصمیات اتخاذ شده درباره صدور هنرکارت به‌عنوان شناسه فرهنگی و هنری با قابلیت کارکرد خدماتی و بانکی مقرر است؛ کلیه خدمات صندوق از بستر این کارت به اعضا صورت پذیرد.
جمعه، 14 شهریور 1399 - 21:48

تقویم روز ارتباطات/ حرفه ای به نام «توزیع روزنامه»
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- از همان نخستین روز انتشار روزنامه «نیویورک سان دیلی» در چهارم سپتامبر سال 1833 که نخستین روزنامه یومیه بشمار می رود، حرفه ای به نام توزیع و «روزنامه فروشی» به وجود آمده
شنبه، 13 شهریور 1395 - 09:43

تبیین اصول بنیادی ارتباطات و تبلیغ دینی در سیره علمی و عملی امام رضا(ع) تبیین اصول بنیادی ارتباطات و تبلیغ دینی در سیره علمی و عملی امام رضا(ع)
تبلیغ یک مساله اصلی، اساسی و دارای اولویت است و امری ثانوی نیست، نگاه ما به تبلیغ باید منطبق با الگوهای ارائه شده توسط اهل بیت (ع) باشد و از منظر آن بزرگواران تبلیغ، امری الهی و مقدس است.
پنجشنبه، 13 شهریور 1399 - 22:04

ثبت نام دانشکده رسانه خبرگزاری فارس آغاز شد ثبت نام دانشکده رسانه خبرگزاری فارس آغاز شد
دانشکده رسانه خبرگزاری فارس از میان علاقه‌مندان به رشته‌های خبرنگاری، روابط‌عمومی، عکاسی خبری، عکاسی هنرهای تجسمی، تدوین، گویندگی و دوبله، مترجمی انگلیسی و مدیریت فرهنگی در مقاطع کاردانی و کارشناسی و بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد.
پنجشنبه، 13 شهریور 1399 - 17:17

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  شیوه نامه مقاله نویسی


  ده نکته برای برنده شدن در جشنواره‌های روابط عمومی


  شش کلید طلایی برای توسعه انتظارات مشتریان


  «خبرنویسی به زبان ساده» برای مدیران و رابطان کانون‌های مساجد شهرستان گرمه


  معرفی کتاب “چرا مردان نالایق زیادی به رهبری می‌رسند؟”


  جلسه‌ دورنگاه ارتباطات شهر تهران برگزار شد


  امواج موبایل؛ قاتل حشرات؟


  روابط عمومی شهرداری قیامدشت سرآمد شد


  نقش روابط عمومی دیجیتال در بهبود تصویر برند


  ضرورت تولید محتوای دیجیتال در ایران


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: دعوت دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی برای حضور در این رویداد علمی