درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
چهارشنبه، 1 شهریور 1396 - 08:42   

آیا توییتر رفع فیلتر می شود؟

  آیا توییتر رفع فیلتر می شود؟


ادامه ادامه مطلب یک

قیام "سیلیکون ولی" علیه راست‌گرایان افراطی

  قیام "سیلیکون ولی" علیه راست‌گرایان افراطی


ادامه ادامه مطلب دو

هوپ هیکس، از مدل تا مدیر روابط عمومی دونالد ترامپ

  هوپ هیکس، از مدل تا مدیر روابط عمومی دونالد ترامپ


ادامه ادامه مطلب سه

مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان امور دانشجویان منصوب شد

  مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان امور دانشجویان منصوب شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  بایدها و نبایدها در نوشتن ایمیل
  قوانین طلایی روابط عمومی در شرایط بحرانی
  مبتکر Photo Essay در 97 سالگی درگذشت
  آیا توییتر رفع فیلتر می شود؟
  مدیران روابط‌عمومی در ارتباطات خود به کرامت انسانی توجه کنند
  برگزاری اولین همایش "پدافند غیر عامل" در بانک ملی ایران
  «جوک» جایزه ویژه جشنواره «بام»
  سخنگوی رسمی سازمان ملی استاندارد معرفی شد​
  امروز، آخرین فرصت افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز در بانک ملی ایران
  مدیر عامل بانک ملی ایران خبر داد: کاهش سهم بانک ملی ایران از مطالبات معوق شبکه بانکی به 9 درصد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

مبتکر Photo Essay در 97 سالگی درگذشت مبتکر Photo Essay در 97 سالگی درگذشت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- « کارل مایدنز Carl Mydans» فتو ژورنالیست معروف 18 آگوست 2004 در 97 سالگی درگذشت. ابتکار تهیه گزارش، مقاله، فیچر و حتی رساله با دوربین به جای قلم (فوتو اسی Photo Essay) از اوست . وی بود که نوشت یک عکس به گونه ای باید گرفته شود که برابر با یک کتاب، مطلب بیان دارد.
یکشنبه، 31 مرداد 1395 - 14:41

تاسیس کرسی «ارتباطات علم و فناوری» در دانشکده علوم ارتباطات تاسیس کرسی «ارتباطات علم و فناوری» در دانشکده علوم ارتباطات
کرسی «ارتباطات علم و فناوری» با موافقت و مشارکت سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو)، برای نخستین بار در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی تاسیس می‌شود.
دوشنبه، 30 مرداد 1396 - 21:22

وزیر پیشنهادی ارشاد تدوین برنامه برای ایجاد توازن رسانه ای را اولویت قرار دهد وزیر پیشنهادی ارشاد تدوین برنامه برای ایجاد توازن رسانه ای را اولویت قرار دهد
انتظار این است وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی تدوین برنامه جامع را برای ایجاد توازن رسانه ای و ارتقای روابط عمومی ها در اولویت و مد نظر قرار دهد.
شنبه، 28 مرداد 1396 - 11:58

هوپ هیکس، از مدل تا مدیر روابط عمومی دونالد ترامپ هوپ هیکس، از مدل تا مدیر روابط عمومی دونالد ترامپ
مدیر موقت جدید دفتر ارتباطات رئیس جمهوری آمریکا سابقا مدل بوده و ۲۸ ساله است. هوپ هیکس، که به تازگی پا به عرصه سیاست گذاشته، یکی از مهم‌ترین مشاوران دونالد ترامپ است.
شنبه، 28 مرداد 1396 - 02:50

ترکیه خبرنگار ترک‌تبار آلمانی را گروگان گرفته است ترکیه خبرنگار ترک‌تبار آلمانی را گروگان گرفته است
وزیر خارجه آلمان گزارشگر زندانی نشریه "دی ولت" در استانبول را گروگان حکومت ترکیه خواند. صدراعظم آلمان نیز روز گذشته از ادامه بازداشت روزنامه‌نگاران آلمانی در ترکیه انتقاد کرده بود که با واکنش آنکارا روبرو شد.
جمعه، 27 مرداد 1396 - 10:29

 کوتاهی تاریخنگاران و دیکته نویسی روزنامه نگاران! کوتاهی تاریخنگاران و دیکته نویسی روزنامه نگاران!
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- وی. اس. نیپال V. S. Naipaul نویسنده هندی تبار متولد ترینیداد (آمریکای مرکزی) 17 آگوست 1932 به دنیا آمد و برنده جایزه ادبی نوبل سال 2002 شد.
دوشنبه، 27 مرداد 1393 - 13:06

قانون مطبوعات مصوب 1358 شورای انقلاب ـ قانون مطبوعات مصوب 1364 قانون مطبوعات مصوب 1358 شورای انقلاب ـ قانون مطبوعات مصوب 1364
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 25 امرداد 1358 (16 آگوست 1979) شورای انقلاب یک قانون مطبوعات تازه برای ایران تصویب کرد که شش
جمعه، 24 مرداد 1393 - 01:57

تقویم روز ارتباطات/ برنامه ای رادیویی که تاکنون نظیر آن به وجود نیامده است
در نیمه اَمُرداد 1341 (آگوست 1962) رادیو ایران دارای یک برنامه روزانه با زمینه خبری به نام «درگوشه و کنار شهر» شد
سه شنبه، 26 مرداد 1395 - 19:50

مدیر موقت ارتباطات کاخ سفید انتخاب شد مدیر موقت ارتباطات کاخ سفید انتخاب شد
رسانه‌های آمریکا روز چهارشنبه از قول یک مقام کاخ سفید گفتند هوپ هیکس مشاور ارشد ارتباطات ریاست جمهوری ایالات متحده به عنوان مدیر موقت ارتباطات کاخ سفید انتخاب شده است.
پنجشنبه، 26 مرداد 1396 - 00:34

تلویزیون و پدیده مجری - سلبریتی های دو ساحتی و طرح یک پرسش تلویزیون و پدیده مجری - سلبریتی های دو ساحتی و طرح یک پرسش
در یک ارزیابی کلی و از منظر مخاطبان هم وطن، بروز چنین رفتارهای دو گانه و مزورانه ای از سوی یک مجری متظاهر به پوشش و اخلاق اسلامی، بی تردید مغایر عنصر اخلاق و اخلاق مداری تعبیر شده، و از بعد التزام به مناسک و شعائر دینی، برای مدعیان و مبلغان ارزشی ها اسلامی، رفتاری هنجارشکنانه و وریاکارانه تلقی می گردد که به هیچ روی با آداب و رسوم و عادات جامعه دین مدار سازگاری ندارد.
دوشنبه، 23 مرداد 1396 - 21:43

طرح جدید دسترسی به اطلاعات در افغانستان تهیه شد طرح جدید دسترسی به اطلاعات در افغانستان تهیه شد
دولت افغانستان برای عملی کردن قانون دسترسی به اطلاعات و رفع مشکلات آن، استراتژی ملی دسترسی به اطلاعات را آماده کرده است.
یکشنبه، 22 مرداد 1396 - 21:25

گام نخست راه اندازی رادیو کاشان برداشته شد
لایحه واگذاری بخشی از فرهنگسرای مهر به صدا و سیمای استان اصفهان برای راه اندازی است و رادیو کاشان و کلیات لایحه اصلاح ساختار شهرداری و سازمان های وابسته آن به تصویب شورای اسلامی شهر کاشان رسید.
یکشنبه، 22 مرداد 1396 - 20:30

تقدیر مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان ار اصحاب رسانه
قربانعلی محمدپور مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان به مناسبت روز خبرنگار از اصحاب رسانه و جمعی از خبرنگاران حوزه محیط زیست قدردانی کرد.
یکشنبه، 22 مرداد 1396 - 20:22

تقویم روز ارتباطات/ دشواری بزرگ و جهانی روزنامه ها تقویم روز ارتباطات/ دشواری بزرگ و جهانی روزنامه ها
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در پی انتشار مقاله هشدار دهنده نشریه «کریسچن ساینس مانیتور» که در شماره نهم آگوست 2005 این نشریه انتشار یافته بود،
چهارشنبه، 22 مرداد 1393 - 00:06

تقویم روز ارتباطات/  زادروز احمد خادم الملّه مدیرعامل پیشین ایرنا و 6 سال رئیس دفتر این خبرگزاری در نیویورک تقویم روز ارتباطات/ زادروز احمد خادم الملّه مدیرعامل پیشین ایرنا و 6 سال رئیس دفتر این خبرگزاری در نیویورک
احمد خادم المله مدیرعامل پیشین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ـ آژانس پارس پیشین در روزی چون امروز (بیستم اَمُرداد) در سال 1338 به دنیا آمده است. وی در طول بیش از ربع قرن تجربه روزنامه نگاری خود شش سال نمایندگی خبرگزاری ملی را در نیویورک برعهده داشت.
چهارشنبه، 20 مرداد 1395 - 09:46

خاطرات و سفرنامه های ژورنالیستی
ضعف جهانی و روزافزون رسانه ها (نشریات، رادیوتلویزیونها و ...) و خروج آنها از چارچوب اصول و تعاریف ژورنالیسم که ریزش مخاطبان را درپی داشته
چهارشنبه، 22 مرداد 1393 - 00:04

ترکیه دستور بازداشت ۳۵ روزنامه نگار دیگر را صادر کرد ترکیه دستور بازداشت ۳۵ روزنامه نگار دیگر را صادر کرد
مقام‌های ترکیه روز پنجشنبه دستور بازداشت ۳۵ روزنامه نگار و اهالی رسانه را صادر کردند که به گفته آنها متهم به دست داشتن در کودتای نافرجام سال گذشته هستند.
پنجشنبه، 19 مرداد 1396 - 23:21

تقویم روز ارتباطات/ تاسیس خبرگزاری پارس در ایران تقویم روز ارتباطات/ تاسیس خبرگزاری پارس در ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- پهلوی یکم (رضاشاه) که از ترکیه دیدار می کرد یکم تیرماه 1313 پس از بازدید و مشاهده طرز کار خبرگزاری آناتولی در این کشور، تصمیم گرفت که ایران دارای یک خبرگزاری مشابه آن شود و این تصمیم خودرا به دولت ابلاغ کرد.
سه شنبه، 1 تیر 1395 - 09:17

تنها یک‌چهارم آمریکایی‌ها به اخبار کاخ سفید اعتماد دارند تنها یک‌چهارم آمریکایی‌ها به اخبار کاخ سفید اعتماد دارند
در حالی که رئیس جمهور آمریکا اخبار برخی رسانه‌های معتبر کشورش را "دروغین" می‌خواند، تنها یک‌چهارم از شرکت‌کنندگان در یک نظرسنجی شبکه خبری سی‌ان‌ان گفته‌اند، به اخباری که کاخ سفید منتشر می‌کند اعتماد دارند.
سه شنبه، 17 مرداد 1396 - 20:27

رسانه همان فرهنگ است رسانه همان فرهنگ است
مدتهاست که به این نتیجه رسیده ام که باید از عبارت معروف مک لوهان، دانشمند بزرگ کانادایی، یعنی «رسانه همان پیام است» عبور کرد و گفت که «رسانه همان فرهنگ است».
سه شنبه، 17 مرداد 1396 - 08:39

روز خبرنگار مبارک باد؛ چقدر از این جمله کلیشه‌ ای متنفرم روز خبرنگار مبارک باد؛ چقدر از این جمله کلیشه‌ ای متنفرم
مسئولین ظاهرا مشکلات خبرنگاران و حقوق قانونی آنها را قبول دارند و همیشه از رسالت خبرنگاری سخن به میان می آورند اما دریغ از اینکه برای انجام چنین رسالتی باید حق و حقوق خبرنگاران نیز رعایت شود.
سه شنبه، 17 مرداد 1396 - 00:52

خبرنگاران پیشروان رشد و توسعه فرهنگی
رئیس مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر همزمان با فرارسیدن روزخبرنگار ضمن تبریک به مناسبت این روز؛ اهالی رسانه را پیشروان رشد و توسعه فرهنگی در هر جامعه ای عنوان و اظهار کرد:قطعا تحقق جامعه‌ای اخلاق مدار وپاسخگو نیازمند تعامل هرچه بیشتر و نزدیک تر مسئولان با طلاعیه داران عرصه اطلاع رسانی است.
دوشنبه، 16 مرداد 1396 - 22:48

«خبرنکار ـ عکاس» شماره 1 قرن بیستم «خبرنکار ـ عکاس» شماره 1 قرن بیستم
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «هانری کارتیهHenri Cartier Bresson» خبرنگار عکاس معروف فرانسوی دوم آگوست 2004 در 95 سالگی در خانه اش در فرانسه درگذشت.
پنجشنبه، 16 مرداد 1393 - 20:17

«گلوریا امرسون» روزنامه نگار و مولف آمریکایی ـ روش خبرگیری و سبک خبرنویسی او «گلوریا امرسون» روزنامه نگار و مولف آمریکایی ـ روش خبرگیری و سبک خبرنویسی او
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-«گلوریا امرسون Gloria Emerson» خبرنگار قدیمی روزنامه های آمریکا و عمدتا نیویورک تایمز که روش تازه ای در گرفتن و نوشتن خبر بکار برده بود و در این زمینه به شهرت رسیده بود
پنجشنبه، 16 مرداد 1393 - 20:16

به بهانه روز خبرنگار به بهانه روز خبرنگار
خبرنگار که باشی باید پیه همه چیز را به تنت بمالی و خودت را برای هر برخورد درست و غلطی آماده کنی همه نه شنیدن ها می شود خوراک روزمره ات برای همین است که خبرنگاری در دسته مشاغل سخت طبقه بندی می شود.
دوشنبه، 16 مرداد 1396 - 13:18

ادعای یک رسانه در مورد شکست دوحه در جنگ جلب افکار عمومی ایالات متحده ادعای یک رسانه در مورد شکست دوحه در جنگ جلب افکار عمومی ایالات متحده
یک نظرسنجی نشان می دهد قطر در حال شکست خوردن در جنگ خود برای کسب افکار عمومی مطلوب در ایالات متحده است چرا که بیشتر از یک سوم آمریکایی ها دوحه را مرتبط با اتهامات تامین مالی ترور می دانند.
یکشنبه، 15 مرداد 1396 - 23:12

تقویم روز ارتباطات/ روزنامه نگار محافظه کار قدیمی، و حرف زشت! تقویم روز ارتباطات/ روزنامه نگار محافظه کار قدیمی، و حرف زشت!
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- چهارم آگوست 2005 شبکه تلویزیونی سی ان ان «رابرت نواک» مفسر قدیمی و محافظه کار را که در یک برنامه زنده تلویزیونی یک جمله غیر مؤدبانه بر زبان آورده
پنجشنبه، 16 مرداد 1393 - 21:02

تقویم روز ارتباطات/ روزنامه نگاری که کار او انتقاد از روزنامه ها و روزنامه نگاران بود تقویم روز ارتباطات/ روزنامه نگاری که کار او انتقاد از روزنامه ها و روزنامه نگاران بود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «دیوید شاو David Shaw» روزنامه نگاری که دهها سال کارش نقد کار روزنامه نگاران دیگر بود چهارم آگوست 2005 در 62 سالگی در لس آنجلس درگذشت.
پنجشنبه، 16 مرداد 1393 - 21:01

تقویم روز ارتباطات/ چرا استیون وینسنت Steven Vincent روزنامه نگار آمریکایی در بصره کشته شد؟ تقویم روز ارتباطات/ چرا استیون وینسنت Steven Vincent روزنامه نگار آمریکایی در بصره کشته شد؟
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «استیون وینسنت Steven Vincent» روزنامه نگار فری لنس (مستقل) و آمریکایی در پی انتشار یک مقاله در نیویورک تایمز که در آن ضمن افشاء مطالبی، از نظامیان انگلیسی مستقر در جنوب عراق انتقاد کرده بود که فقط سیاست دولت خود را دنبال می کنند ربوده و مقتول شد.
پنجشنبه، 16 مرداد 1393 - 20:59

تقویم روز ارتباطات/ سندیکای روزنامه نگاران ایران با عضویت کارکنان روزنامه های حزبی و دولتی موافقت نکرد
در اَمُرداد 1355بسیاری از اعضای تحریریه روزنامه ارگان حزب دولتی رستاخیز و نشریات وابسته، از سندیکای روزنامه نگاران درخواست عضویت کردند. سالها قبل از آن کارکنان نشریات حزب ایران نوین چنین درخواستی داده بودند که رد شده بود و پاسخ سندیکا به ایران نوینی ها این بود: طبق استانداردی که در همه کشورها رعایت می شود سندیکاها و اتحادیه روزنامه نگاران، کارکنان تحریری روزنامه ها و نشریات حزبی، دولتی و سازمان های عمومی را روزنامه نگار حرفه ای نمی شناسند و به عضویت نمی پذیرند.
جمعه، 15 مرداد 1395 - 14:50

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مبتکر Photo Essay در 97 سالگی درگذشت


  قوانین طلایی روابط عمومی در شرایط بحرانی


  پنح تفاوت اصلی بین تبلیغات و روابط عمومی


  نتایج یک تحقیق نشان داد: دیدگاه و روش رفتار انسان از هوش او مهم تر است


  پیش‌بینی حذف قریب‌الوقوع مراکز مخابراتی


  تاسیس کرسی «ارتباطات علم و فناوری» در دانشکده علوم ارتباطات


  برگزاری دوره‌های آموزشی روابط عمومی‌ اوقاف در تبریز


  «عکس بفرست، جایزه بگیر»


  شیائومی و گوگل موبایل می‌سازند


  برگزاری اولین همایش "پدافند غیر عامل" در بانک ملی ایران


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: سرفصل های کارگاه آموزشی مدیریت استراتژیک روابط عمومی اعلام شد