درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 4 فروردین 1396 - 08:48   

نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز

  نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز


ادامه ادامه مطلب یک

پیامک های عید نوروز و روابط عمومی

  پیامک های عید نوروز و روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

درباره مراسم نوروز سال 401 پیش از میلاد

  درباره مراسم نوروز سال 401 پیش از میلاد


ادامه ادامه مطلب سه

تاریخچـه هفـت سیـن از گذشتـه تا به امـروز

  تاریخچـه هفـت سیـن از گذشتـه تا به امـروز


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  پی‌آمدهای مخرب گسترش شبکه‌های اجتماعی
  ابراز نگرانی مکارم شیرازی از "آسیب‌های فضای مجازی"
  10 میان وعده غذایی مفید با 100 کالری
   مسئول روابط عمومی اوقاف استان قم: از رسانه‌های فعال در انتشار اخبار طرح آرامش بهاری تقدیر می‌شود
  دیدگاه مدیران و مسئولان/ روابط عمومی/ بخش اول
  سرانجام قدیمی ترین مجله طنز
  آیفون‌های قرمز ۷ به بازار آمد: جلب ذائقه مشتری و هزینه برای مبارزه با بیماری ایدز
  شرکت اپل از ارزانترین آیپد خود رونمایی کرد
  دردسر گوگل به‌خاطر هم‌نشینی تبلیغات با محتوای افراط‌گرایانه
  فراخوان سومین دوره اعطای نشان عالی روابط عمومی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

سرانجام قدیمی ترین مجله طنز سرانجام قدیمی ترین مجله طنز
نوشیروان کیهانی زاده-  23 مارس1992 در لندن اعلام شد که شماره هشتم آوریل (دو هفته بعد) نشریه «پانچ» ـ قدیمی ترین مجله طنز ـ آخرین شماره آن خواهد بود و تعطیل خواهد شد.
یکشنبه، 3 فروردین 1393 - 07:05

برکناری موقت خبرنگار فاکس نیوز به خاطر تهمت به اوباما برکناری موقت خبرنگار فاکس نیوز به خاطر تهمت به اوباما
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شبکه فاکس نیوز به طور موقت خبرنگار اندرو ناپولیتانو را از اجرای برنامه در این شبکه محروم کرد.
سه شنبه، 1 فروردین 1396 - 18:56

۷ رسانه بزرگ و موفق جهانی ۷ رسانه بزرگ و موفق جهانی
می خواهیم از غول های رسانه ای جهان حرف بزنیم. از شرکت هایی که قرار بود درآمدشان در فهرست درآمدهای کشورهای جهان قرار گیرد، آنها بیش از ۱۲۰ کشور جهان پول در آورده بودند
شنبه، 28 اسفند 1395 - 00:15

مدیران استان سفیران اطلاع رسانی اقدامات دولت در کرمان مدیران استان سفیران اطلاع رسانی اقدامات دولت در کرمان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مدیران استان، سفیران اطلاع رسانی اقدامات دولت در سطح استان از سوی استاندار کرمان به شهرستان ها و مناطق مختلف استان سفر نمودند.
پنجشنبه، 26 اسفند 1395 - 10:38

نتایج یک تحقیق/ اعتماد عمومی به رسانه ها به پایین ترین نرخ خود رسیده است نتایج یک تحقیق/ اعتماد عمومی به رسانه ها به پایین ترین نرخ خود رسیده است
بسیاری از بررسی ها نشان دهنده کاهش تدریجی در اعتماد به رسانه هاست. به گزارش گروه ترجمه شارا به نقل از پی آر نیوز، تنها 32 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی اخیر Gallup گفتند که آن ها "به میزان زیادی به رسانه ها اعتماد دارند".
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 10:09

خشم خبرنگاران از طرز برخورد ترامپ با آنها در کاخ سفید خشم خبرنگاران از طرز برخورد ترامپ با آنها در کاخ سفید
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- خبرنگاران پس از کنفرانس خبرى در کاخ سفید که روز جمعه برگذار شد از برخورد ترامپ با آنها شاکى شدند.
شنبه، 21 اسفند 1395 - 16:42

نخستین روزنامه انگلیسی در سال 1702
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- بانو الیزابت مالتElizabett Mallet روزنامه خود «The Daily Courant» را در مارس 1702 به توزیع داد. نخستین شماره آن تاریخ 11 مارس را دارد. صفحه اول این روزنامه یک ورقی، دو ستون داشت و اخبار و مقالات آن عمدتا درباره رویدادهای بین الملل بود.
جمعه، 22 اسفند 1393 - 16:34

کتاب | نوشتن در روزنامه نگاری منتشر شد کتاب | نوشتن در روزنامه نگاری منتشر شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- این کتاب دارای مقدمه و ۱۸ مقاله آموزشی و کاربردی در حوزه روزنامه‌نگاری و خبرنگاری است که نویسنده آنها را از زبان کُردی به فارسی ترجمه کرده است.
پنجشنبه، 19 اسفند 1395 - 12:42

 مجوز ۶۳۰۰ نشریه در دولت یازدهم صادر شد مجوز ۶۳۰۰ نشریه در دولت یازدهم صادر شد
معاون مطبوعاتی با اشاره به آمار مجوزهای صادر شده نشریات در دولت یازدهم، گفت: تعداد ٦٣٠٠ مجوز صادر شده است که از این تعداد یک درصد مربوط به روزنامه‌ها، ٨ درصد هفته‌نامه‌ها، ٧ درصد دوهفته‌نامه‌ها و باقی متعلق به رسانه‌های برخط، ماهنامه‌ها، فصلنامه‌ها و ... است.
چهارشنبه، 18 اسفند 1395 - 23:23

ترامپ به رسانه‌ها بدبین است اما به آنها تکیه کرده ترامپ به رسانه‌ها بدبین است اما به آنها تکیه کرده
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سخنگوی دولت سابق آمریکا می‌گوید، رئیس‌جمهور فعلی این کشور ضمن استفاده بدبینانه از رسانه‌ها، برای بهبود تصویر و جذبه خود در افکار عمومی به آنها تکیه کرده است.
چهارشنبه، 18 اسفند 1395 - 15:24

 همایش "رسانه و حقوق شهروندی" در ارومیه برگزار می شود همایش "رسانه و حقوق شهروندی" در ارومیه برگزار می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- همایش "رسانه و حقوق شهروندی" با حضور مسئولان روابط عمومی ادارات کل و اصحاب رسانه استان و اساتید ارتباطات برگزار می شود.
سه شنبه، 17 اسفند 1395 - 17:32

تقدیر از رسانه های برتر حوزه نفت و انرژی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- پنجمین جشنواره نفت و رسانه در تالار کوشک وزارت نفت برگزار شد و نفرات برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.
سه شنبه، 17 اسفند 1395 - 17:28

گزارش/  شبکه‌های اجتماعی، جایگزین روزنامه‌نگاری حرفه‎ای نیستند- بخش نخست چالش‌های روزنامه‌نگاری‌ نوین گزارش/ شبکه‌های اجتماعی، جایگزین روزنامه‌نگاری حرفه‎ای نیستند- بخش نخست چالش‌های روزنامه‌نگاری‌ نوین
هنوز فصل کوچیدن روزنامه‌نگاری حرفه‌ای‎ professional Jounalism‏ به جهان وب، فرا نرسیده است؛ اما به زودی فرا می‌رسد، ولی اینک فصل هماوردی است و نه کوچ یکسره به جهان رویا(مجازی!).
دوشنبه، 16 اسفند 1395 - 18:41

 سمینار بین المللی روزنامه نگاری تغییرات آب و هوایی، روزنامه نگاری صلح در تهران برگزار شد سمینار بین المللی روزنامه نگاری تغییرات آب و هوایی، روزنامه نگاری صلح در تهران برگزار شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سمینار علمی دو روزه « روزنامه نگاری تغییرات آب و هوایی، روزنامه نگاری صلح» با مشارکت اساتید دانشگاه های ایران، نروژ و دانشگاه کابل افغانستان در تهران برگزار شد.
دوشنبه، 16 اسفند 1395 - 16:06

نخستین عکاس جهان نخستین عکاس جهان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- ژوزف نایپس Joseph niepce نخستین عکاس جهان هفتم مارس 1765 در فرانسه به دنیا آمد.
جمعه، 16 اسفند 1392 - 19:59

 شورای اطلاع رسانی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد آغاز به کار کرد شورای اطلاع رسانی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد آغاز به کار کرد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شورای اطلاع رسانی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد روز یکشنبه با حضور مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و اعضای منتخب این شورا فعالیت خود را در این استان آغاز کرد.
یکشنبه، 15 اسفند 1395 - 21:04

باید اطلاع رسانی به صورت نظام مند، جامع و اثرگذار انجام شود باید اطلاع رسانی به صورت نظام مند، جامع و اثرگذار انجام شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، جلسه تدوین کتاب عملکرد دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.
یکشنبه، 15 اسفند 1395 - 21:03

روزنامه ها: از رنگی شدن، تا آنلاین، «ای ـ پی پر» و «رادیو پی پر» شدن روزنامه ها: از رنگی شدن، تا آنلاین، «ای ـ پی پر» و «رادیو پی پر» شدن
آنلاین روزنامه ها با لحظه به لحظه افزودن اخبار تازه، در حقیقت کار خبرگزاری هم می کنند. این تحولات، صورت و وضعیت و تعاریف تازه به رسانه ها داده است.
یکشنبه، 15 اسفند 1395 - 09:06

مدیر روابط عمومی فرمانداری کرج: رسانه‌های البرز خبرنگار خود را به ستاد انتخابات معرفی کنند مدیر روابط عمومی فرمانداری کرج: رسانه‌های البرز خبرنگار خود را به ستاد انتخابات معرفی کنند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج از رسانه‌های استان خواست نسبت به معرفی خبرنگار خود به ستاد انتخابات اقدام کنند.
شنبه، 14 اسفند 1395 - 17:20

سرپرست دانشگاه صداوسیما منصوب شد سرپرست دانشگاه صداوسیما منصوب شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- رئیس سازمان صداوسیما درحکمی شهاب اسفندیاری را به سمت سرپرست دانشگاه صداوسیما منصوب کرد.
شنبه، 14 اسفند 1395 - 17:09

 چرا اکثر اخبار بد هستند چرا اکثر اخبار بد هستند
فرهنگ روزنامه نگاری معاصر با شتاب سیری ناپذیر به ارسال تازه ترین و هیجان انگیز ترین خبر می پردازد. برای همین، فرصت معرفی و تشریحِ توسعه و پیشرفت را ندارد. چون تحول اجتماعی بشر هیجان انگیز و لحظه ایی نیست.
شنبه، 14 اسفند 1395 - 09:31

هفت روش اثربخشی فعالیت های خبررسانی هفت روش اثربخشی فعالیت های خبررسانی
مهم ترین وظیفه و نقش اساسی و مسائل ارتباطی، انتشار جریان و رویدادهای اجتماعی است. وسایل ارتباط جمعی به عنوان یکی از وظایف اصلی خود، پخش خبر و اطلاع را برعهده دارند. رسالت این وسائل در انتقال سریع، بی طرفانه و آگاهی بخش اخبار و وقایع دنیای ماست.
شنبه، 14 اسفند 1395 - 07:51

زادروز محمدسعید حبشی روزنامه نگار و داستان نویس ایرانی در آمریکا
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نوشیروان کیهانی زاده- 12 اسفندماه زادروز محمدسعید حبشی روزنامه نگار و داستان نویس ایرانی است که بسال 1322 (مارس 1944 میلادی) در شیراز به دنیا آمده و در ایالات متحده (شهر لس آنجلس) بکار قلم ادامه می دهد.
دوشنبه، 12 اسفند 1392 - 21:21

مسئله رسانه ها نشست سالانه سردبیران را معلق ساخت مسئله رسانه ها نشست سالانه سردبیران را معلق ساخت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روزنامه ها یکی پس از دیگری تعطیل و کانالهای تلویزیونی مخاطبان خود را از دست می دهند! ـ مسئله رسانه ها نشست سالانه سردبیران را معلق ساخت
چهارشنبه، 11 اسفند 1395 - 08:25

در ترکیه روزنامه نگار آلمانی را به سلول انفرادی فرستادند در ترکیه روزنامه نگار آلمانی را به سلول انفرادی فرستادند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- به گزارش شارا، دنیز یوچلی روزنامه نگار نشریه آلمانی ولت را روز دوشنبه در ترکیه بازداشت کرده و برای مدت نامعلومی به سلول انفرادی فرستادند.
سه شنبه، 10 اسفند 1395 - 14:13

نشریه انقلابی زنان آمریکا نشریه انقلابی زنان آمریکا
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «سوزان انتونی» بانوی آمریکایی که از اول ژانویه 1868 (145 سال پیش) نشریه «انقلاب» را منتشر کرده بود
یکشنبه، 11 اسفند 1392 - 19:17

جورج بوش در واکنش به ترامپ از آزادی رسانه‌ها دفاع کرد جورج بوش در واکنش به ترامپ از آزادی رسانه‌ها دفاع کرد
جورج بوش رئیس جمهوری پیشین آمریکا در یک مصاحبه تلویزیونی گفته است آزادی رسانه‌ها "ضرورت دموکراسی" است.
سه شنبه، 10 اسفند 1395 - 00:47

کارنامه‌ سیاه ترکیه در برخورد با خبرنگاران خارجی و داخلی کارنامه‌ سیاه ترکیه در برخورد با خبرنگاران خارجی و داخلی
در حالی که "گزارشگران بدون مرز" از دربند ‌بودن ۱۵۱ روزنامه‌نگار در ترکیه خبر می‌دهد، مقامات این کشور می‌گویند که از تابستان گذشته تا کنون تنها یک خبرنگار به دلیل فعالیت شغلی خود دستگیر شده و در بازداشت به‌سر می‌برد.
سه شنبه، 10 اسفند 1395 - 00:38

شورای اطلاع‌رسانی و کانون خبر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکیل شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شورای اطلاع‌رسانی و کانون خبر در معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باهدف سیاست‌گذاری، تبیین خط‌مشی و گردش اطلاعات در این حوزه تشکیل شد.
سه شنبه، 10 اسفند 1395 - 00:22

برگزاری جشن سالانه خبرنگاران در کاخ سفید برگزاری جشن سالانه خبرنگاران در کاخ سفید
دونالد ترامپ گفته است که در جشن سالانه خبرنگاران در کاخ سفید شرکت نمی‌کند. او با این اقدام سنتی دیرینه را زیرپا می‌گذارد و تنور خصومت با برخی رسانه‌ها را داغ‌تر می‌کند.
یکشنبه، 8 اسفند 1395 - 14:59

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  سرانجام قدیمی ترین مجله طنز


  آیفون‌های قرمز ۷ به بازار آمد: جلب ذائقه مشتری و هزینه برای مبارزه با بیماری ایدز


  دیدگاه مدیران و مسئولان/ روابط عمومی/ بخش اول


  دردسر گوگل به‌خاطر هم‌نشینی تبلیغات با محتوای افراط‌گرایانه


  شرکت اپل از ارزانترین آیپد خود رونمایی کرد


   مسئول روابط عمومی اوقاف استان قم: از رسانه‌های فعال در انتشار اخبار طرح آرامش بهاری تقدیر می‌شود


  ابراز نگرانی مکارم شیرازی از "آسیب‌های فضای مجازی"


  پی‌آمدهای مخرب گسترش شبکه‌های اجتماعی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله دومین همایش ملی زن و روابط‌عمومی