درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 23 تیر 1399 - 02:08   

بی‌بی‌سی اشتراک رایگان سه میلیون خانوار را لغو می‌کند

  بی‌بی‌سی اشتراک رایگان سه میلیون خانوار را لغو می‌کند


ادامه ادامه مطلب یک

جاسوسی در دفتر سخنگوی رسانه‌ای دولت مرکل

  جاسوسی در دفتر سخنگوی رسانه‌ای دولت مرکل


ادامه ادامه مطلب دو

فهرست اولیه وبینارهای آموزشی موسسه کارگزار روابط عمومی اعلام شد

  فهرست اولیه وبینارهای آموزشی موسسه کارگزار روابط عمومی اعلام شد


ادامه ادامه مطلب سه

فهرست انتشارات کارگزار روابط عمومی

  فهرست انتشارات کارگزار روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  فهرست انتشارات کارگزار روابط عمومی
  خریداری و تجهیز امکانات زیرساختی روابط عمومی دانشگاه مازندران
  مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد: رسانه‌ها بیش از بیان نقاط ضعف باید امیدآفرین باشند
  اولین دوره آموزشی سواد رسانه ای در شهرداری ساری آغاز شد
  وقتی که تانک‌ها و هواپیماها گلخانه می‌شوند؛ ایدۀ هنرمند فرانسوی برای جهان پساکرونا
  خود مختاری ارتباطی
  تاکید استاندار البرز بر ضرورت برقراری ارتباط تنگاتنگ روابط عمومی و رسانه ها
  فهرست اولیه وبینارهای آموزشی موسسه کارگزار روابط عمومی اعلام شد
  مراسم روز خبرنگار به دلیل شیوع ویروس کرونا امسال به صورت حضوری برگزار نمی شود
  انتصاب مدیر دفتر روابط عمومی شرکت مدیریت شبکه برق ایران
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد: رسانه‌ها بیش از بیان نقاط ضعف باید امیدآفرین باشند مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد: رسانه‌ها بیش از بیان نقاط ضعف باید امیدآفرین باشند
مدیرکل روابط‌عمومی استانداری یزد گفت: رسانه‌ها فقط نقاط ضعف و مشکلات را برجسته نکنند بلکه اگر اقدام خوبی انجام می‌شود که البته کم هم نیست، نسبت به انعکاس آن و امیدآفرینی در جامعه اقدام کنند.
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 16:00

اولین دوره آموزشی سواد رسانه ای در شهرداری ساری آغاز شد
حسین مرتضوی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری با اشاره به آغاز دوره آموزشی سواد رسانه ای گفت: اولین دوره آموزشی برای گروههای سنی و تحصیلی مختلف در کنار آموزش برای خبرنگاران و همکاران روابط عمومی های شهرداری ساری با این موضوع و با رعایت پروتکل های بهداشتی مواجهه با ویروس کرونا، در محل خانه خبرنگاران شهرداری ساری آغاز شد.
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 15:11

مراسم روز خبرنگار به دلیل شیوع ویروس کرونا امسال به صورت حضوری برگزار نمی شود مراسم روز خبرنگار به دلیل شیوع ویروس کرونا امسال به صورت حضوری برگزار نمی شود
معاون روابط‌عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در استان و لزوم پیشگیری از افزایش مبتلایان و حسب دستور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی استان سمنان، امسال هیچگونه مراسم یا آیینی تحت عنوان بزرگداشت روز خبرنگار در این استان به صورت حضوری برگزار نخواهد شد.
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 10:18

محتوای کوتاه چیست؟ محتوای کوتاه چیست؟
طبق تحقیقاتی که بر روی کاربران اینترنت و رفتار شناسی مخاطبان وب در دانشگاههای هامبورگ و هانوفر انجام شد مشخص شد بیش از ۵۰% از کاربران اینترنت کمتر از ۱۰ ثانیه بر روی یک صفحه از وب باقی می مانند.
دوشنبه، 2 آذر 1394 - 14:57

 فصلنامه انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات منتشر می کند/ ویژه نامه ای درخصوص تعامل روابط‌عمومی ها و رسانه ها فصلنامه انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات منتشر می کند/ ویژه نامه ای درخصوص تعامل روابط‌عمومی ها و رسانه ها
فصلنامه انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات در نظر دارد برای شماره پاییز 99، ویژه نامه ای با موضوع "تعامل روابط‌عمومیها و رسانه ها و الزامات و بایسته ها و ایده آل ها و آسیب شناسی و..." منتشر نماید.
شنبه، 21 تیر 1399 - 13:14

تحولات ناشی از ارتباطات دوران کووید-19 تحولات ناشی از ارتباطات دوران کووید-19
در دورانی که شرکت‎ ها با پرورش فرهنگ مسئولیت‌پذیری، در حال پذیرش این تحولات سریع هستند، فرصتی برای پیش‌بینی ماه‎ ها و سال کاری پیش رو وجود دارد. می‌توان دوران کنونی را نه صرفاً از موضع مالی بلکه از نظر نوآوری و تحول‌های خلاقانه نیز مثبت قلمداد نمود.
شنبه، 21 تیر 1399 - 08:02

جاسوسی در دفتر سخنگوی رسانه‌ای دولت مرکل جاسوسی در دفتر سخنگوی رسانه‌ای دولت مرکل
یک کارمند دفتر رسانه‌ای دولت فدرال آلمان مظنون به جاسوسی چندساله برای دستگاه اطلاعاتی مصر است. علیه او تحقیقاتی جریان دارد و انگیزه‌های این جاسوسی احتمالی هنوز روشن نیست.
جمعه، 20 تیر 1399 - 22:10

بی‌بی‌سی اشتراک رایگان سه میلیون خانوار را لغو می‌کند بی‌بی‌سی اشتراک رایگان سه میلیون خانوار را لغو می‌کند
شبکه بی بی سی از اول ماه اوت میلادی، حق اشتراک رایگان تلویزیون برای سالمندان ۷۵ ساله به بالا را در بریتانیا لغو می‌کند. طرحی که قرار بود دو ماه پیش اجرا شود اما در سایه اپیدمی عالم‌گیر کرونا به تعویق افتاد.
جمعه، 20 تیر 1399 - 22:07

 رسانه‌های آزاد در سراسر جهان با تهدید مواجه‌اند رسانه‌های آزاد در سراسر جهان با تهدید مواجه‌اند
اکنون کارِ روزنامه‌نگاران سراسر دنیا مهم‌تر از همیشه است زیرا اطلاعات نادرست و گمراه‌کننده به سرعت در اینترنت گسترش می‌یابد و سیاستمداران و تجار قدرتمند می‌توانند با حفظ مصونیت به روزنامه‌نگاران حمله کنند.
جمعه، 20 تیر 1399 - 21:20

 چطور «مصالح عموم» را در ارتباطات کووید-19 خود منعکس کنید چطور «مصالح عموم» را در ارتباطات کووید-19 خود منعکس کنید
وقتی عموم جامعه ببینند که یک شرکت متمول، هدیه‎ قابل توجهی را برای نجات جان افراد یا کمک به فقرا اعطا کرده، این حرکت شرکت را معنادار قلمداد می‌کنند. وقتی این کمک مالی هیچ ارتباطی با منافع شرکت نداشته باشد، عموم جامعه برداشت مثبتی را نسبت به آن نخواهند داشت.
جمعه، 20 تیر 1399 - 13:09

سالگرد مرگ پدر لیتوگرافی (گراور) سالگرد مرگ پدر لیتوگرافی (گراور)
دهم ژوئیه سالروز در گذشت لوئی ژاک داگرLouis Jacques M. Daguerre پدر لیتوگرافی (گراور= پلیتplate) و چاپ بادوام عکس است که به «داگرو تایپ Daguerreotype» معروف شده است . وی که بسال 1851 فوت شد دومین پیشتاز فن عکاسی در فرانسه و جهان است.
جمعه، 19 تیر 1394 - 13:30

تقویم روز ارتباطات/ زمانی که روزنامه نگاران ایران دارای سندیکا شدند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) 21 تیرماه 1341 (دهم جولای 1962) اعلامیه ایجاد سندیکای روزنامه نگاران ایران حاوی هدف از تشکیل آن به امضای هیات موسس رسید و جهت انتشار به روزنامه های تهران داده شد ولی آن را چاپ نکردند.
شنبه، 21 تیر 1393 - 08:47

تقویم روز ارتباطات/ تاس TASS تقویم روز ارتباطات/ تاس TASS
تاسیس تاس TASS، درسی از شکست ژورنالیسم شوروی ـ گزارش یک روزنامه نگار ایرانی از عادت نوشیدن ودکا در اطاق خبر ایزوستیا!
جمعه، 19 تیر 1394 - 11:50

رئیس انجمن روزنامه‌نگاران ترکیه اردوغان را به سرکوب مخالفانش متهم کرد رئیس انجمن روزنامه‌نگاران ترکیه اردوغان را به سرکوب مخالفانش متهم کرد
فاروق آران رئیس انجمن روزنامه‌نگاران ترکیه، روز پنجشنبه 9 ژوئیه با انتقاد شدید از رجب طیب اردوغان، او را به فراهم کردن زمینه فشارهایی دائم بر رسانه های مختلف مخالف در این کشور و سرکوب روزنامه‌نگاران متهم کرد.
پنجشنبه، 19 تیر 1399 - 21:52

تقویم روز ارتباطات/ بازداشت «جودیت میلر» خبرنگار نیویورک تایمز و اظهار نظرهای مختلف درباره تصمیم هیات منصفه و قاضی تقویم روز ارتباطات/ بازداشت «جودیت میلر» خبرنگار نیویورک تایمز و اظهار نظرهای مختلف درباره تصمیم هیات منصفه و قاضی
بانو میلر که قبلا در روزنامه نگاری برنده جایزه پولیتزر شده بود حاضر نشده بود منابع خبر خود که نام یک جاسوسه سیا (والری پلیمValerie Plame متولد 19 اپریل 1963) را به او گفته بودند به هیات منصفه دادگاه فدرال (ژوری بزرگ) بگوید
یکشنبه، 20 تیر 1395 - 09:34

تقویم روز ارتباطات/ داستان مخالفت ساواک با سردبیر شدن صالحیار و ریش گرو گذاردن سناتور مسعودی نزد شاه تقویم روز ارتباطات/ داستان مخالفت ساواک با سردبیر شدن صالحیار و ریش گرو گذاردن سناتور مسعودی نزد شاه
در این روز از تیرماه سال 1345 (جولای 1966) سناتور عباس مسعودی بنیادگذار و ناشر وقت روزنامه اطلاعات در جمع تنی چند از دبیران میزهای این روزنامه گفت که بالاخره با سپردن تعهد شخصی و ریش گرو گذاشتن نزد شاه اجازه گرفته است غلام (غلامحسین) صالحیار سردبیر روزنامه شود.
یکشنبه، 20 تیر 1395 - 09:40

ارتباط موثر بدون محتوای مناسب شکل نمی گیرد! ارتباط موثر بدون محتوای مناسب شکل نمی گیرد!
رمز موفقیت هر سازمان، شرکت و نهاد تولید کالا و محتوای خوب است و توفیق روابط عمومی نیز برقراری ارتباط بین مشتری و آن نهاد و یا سازمان است که این امر در گرو برقراری ارتباط است. ارتباط موثر هم در گرو ارائه محتوای مناسب است.
شنبه، 24 تیر 1391 - 17:27

سرمایه‌سازی از اتفاق‌های مثبت سرمایه‌سازی از اتفاق‌های مثبت
تحقیقات ریس نشان می‌دهند وقتی کسی به خبر موفقیت دوست یا شریک زندگی‌اش با اشتیاق و علاقه گوش می‌دهد، صمیمیت بین آن دو افزایش و رابطه دوام بیشتری می‌یابد. مواجهه گرم با موفقیت دیگری به رشد و تعالی شنونده نیز منجر می‌شود که از آن با عنوان "پدیده میکل‌آنژ" یاد می‌شود؛ مثلا بسیاری از تحقیقات نشان می‌دهند که حمایت رفتاری و عاطفی از موفقیت‌های همسر می‌تواند به خود فرد کمک کند به سمت آرمان‌ها و آرزوهای شخصی‌اش حرکت کند که در نهایت به رشد فردی و سلامت رابطه می‌انجامد. اما گاهی ماجرا پیچیده‌تر از اینهاست و تاثیراتی عمیق به دنبال دارد.
چهارشنبه، 18 تیر 1399 - 23:02

تقویم روز ارتباطات/  روزی که عکس های نبرد مرگبار «گتیسبورگ» انتشار یافت و فتو ژورنالیسم پا به عرصه وجود گذارد تقویم روز ارتباطات/ روزی که عکس های نبرد مرگبار «گتیسبورگ» انتشار یافت و فتو ژورنالیسم پا به عرصه وجود گذارد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- عکس بالا یک عکس خبری است که در دو سال نخست پیدایش حرفه «فتو ژورنالیسم» برداشته شده است.
پنجشنبه، 17 تیر 1395 - 08:44

تقویم روز ارتباطات/ نظر جهانی ناشران: روزنامه «کم تیراژ» نشریه ای خصوصی (پامفلیت) است، نه عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- انجمن بین المللی ناشران در نشست جولای 1993 ضمن بررسی دهها موضوع و مسئله، موضوع انتقاد از «ادامه انتشار برخی روزنامه های عمومی (غیر حزبی و غیر تخصّصی) با فروش (تیراژ) بسیار کم و تحمل زیان که کاری منطقی بنظر نمی رسد» را نیز مورد بحث قرارداد و اظهار نظر کرد که یک روزنامه عمومی (جامع) موسسه ای است اقتصادی و محل کسب و کار، نه پلکان سیاسی برای صاحبش و وسیله گرفتن اعانه (ازدولت و یا اصحاب منافع)؛
پنجشنبه، 18 تیر 1394 - 12:50

تقویم روز ارتباطات/ لاینوتایپ در ایران، 72 سال پس از آمریکا! تقویم روز ارتباطات/ لاینوتایپ در ایران، 72 سال پس از آمریکا!
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «نیویورک تریبیون» نخستین روزنامه جهان بود که حروفچینی خود را از حروف سربی دستچین به لاینوتایپ تبدیل کرد. شماره سوم جولای سال 1886 نیویورک تریبیون با ماشین لاینو تایپ حروفچینی شده بود.
پنجشنبه، 18 تیر 1394 - 12:30

پیدایش میز خبر و صفحه حوادث پیدایش میز خبر و صفحه حوادث
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نیمه تیرماه 1351 (ژوئیه 1972) کتاب «چهره مطبوعات معاصر» تالیف غلامحسین صالحیار، حاوی تاریخچه مطبوعات و شرح احوال و عکس روزنامه نگاران وطن انتشار یافت
دوشنبه، 16 تیر 1393 - 16:51

در دهمین جلسه شورای اطلاع رسانی گلستان مطرح شد؛ایجاد تعامل بین شورا، روابط عمومی ها و رسانه ها ضروری است در دهمین جلسه شورای اطلاع رسانی گلستان مطرح شد؛ایجاد تعامل بین شورا، روابط عمومی ها و رسانه ها ضروری است
دهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان گلستان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان و اعضای شورا در ظهر دوشنبه 16 تیرماه برگزار شد.
دوشنبه، 16 تیر 1399 - 22:35

مخاطب‌شناسی در روابط‌عمومی مخاطب‌شناسی در روابط‌عمومی
در فرایند ارتباطات آموخته‌ایم که فرستنده، گیرنده و پیام سه عنصر مهم ارتباطی هستند. روابط‌عمومی‌ها بر روی این سه واژه یا عنصر ارتباطی چقدر متمرکز می شرند و یا تا چه اندازه باید به هر یک از این عناصر پرداخت؟
شنبه، 11 بهمن 1399 - 21:35

تقویم روز ارتباطات/ فیلم مستند «فارنهایت - ناین ایلون» سینما و ژورنالیسم را به صورت رسانه واحد درآورد تقویم روز ارتباطات/ فیلم مستند «فارنهایت - ناین ایلون» سینما و ژورنالیسم را به صورت رسانه واحد درآورد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در تفسیر و اظهار نظرها درباره فیلم مستند «فارنهایت - ناین ایلون» ساخت «مایکل مور» که نمایش آن از اواخر ژوئن 2004 آغاز شده بود سخن از یک انقلاب در صنعت فیلم سینمایی به میان آمده بود.
شنبه، 14 تیر 1393 - 18:02

تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو) تقویم روز ارتباطات/ اختراع بی سیم (رادیو)
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- گوگلیلمو مارکونی (1874 ـ 1937) ایتالیایی در سال 1895 و یک سال پس از درگذشت فردریک هرتز آلمانی و با استفاده از تجربه او روی امواج الکترومانیتیک موفق به استفاده از این امواج در انتقال پیام و ساخت بی سیم شد.
شنبه، 14 تیر 1393 - 17:59

گزینش خبرنگاران برای حضور در افتتاحیه پروژه‌های وزارت نیرو در فارس/ اعتراض کارگران و کارمندان در ورودی این مراسم گزینش خبرنگاران برای حضور در افتتاحیه پروژه‌های وزارت نیرو در فارس/ اعتراض کارگران و کارمندان در ورودی این مراسم
اصحاب رسانه استان فارس به‌منظور پوشش خبری افتتاحیه پروژه‌های وزارت نیرو، به‌صورت عمومی از سوی روابط‌عمومی آبفا و استانداری فارس دعوت‌شده بودند اما اجازه ورود به خبرنگاران خبرگزاری‌های فارس، مهر، تسنیم و روزنامه‌های نیم‌نگاه و سبحان داده نشد.
پنجشنبه، 12 تیر 1399 - 21:29

 برگزاری جلسه روابط عمومی های تابعه سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی برگزاری جلسه روابط عمومی های تابعه سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی
در مورخ 9 تیر ماه سال جاری ساعت 10 صبح نشستی صمیمی با مسئولین روابط‌عمومیهای ادارات تابعه سازمان جهاد کشاورزی استان در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی این استان با حضور مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان و معاون مرکز آموزش کشاورزی به منظور حضور موثر و یکپارچه در نمایشگاه دستاوردهای مبارزه با کرونا که از تاریخ 16 تیر ماه لغایت 22 تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه مشهد برگزار میگردد، و در خصوص برنامه ریزی و تصمیم گیری پیرامون برگزاری منسجم و یکپارچه روز خبر نگار برگزار گردید.
چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 21:20

برگزاری اولین کارگاه آموزشی سواد رسانه در خراسان رضوی برگزاری اولین کارگاه آموزشی سواد رسانه در خراسان رضوی
اولین کارگاه آموزشی سواد رسانه با حضور قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالان فضای مجازی و مسوولین روابط‌عمومی ادارات شهرستان طرقبه شاندیز وبه همت دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی ،بسیج رسانه واداره فرهنگ وارشاداسلامی طرقبه وشاندیز درمحل سالن همایش های مجموعه گردشگری تخت جمشید برگزار شد.
چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 21:19

ارتباطات و روانکاوی ارتباطات و روانکاوی
یک مانع اصلی برای ارتباط وجود دارد و آن این است: تمایل افراد به ارزیابی.
شنبه، 25 شهریور 1391 - 07:19

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  اکوسیستم محتوای ارزشمند


  محتوای کوتاه چیست؟


  فهرست اولیه وبینارهای آموزشی موسسه کارگزار روابط عمومی اعلام شد


  فصلنامه انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات منتشر می کند/ ویژه نامه ای درخصوص تعامل روابط‌عمومی ها و رسانه ها


  آگاهی رسانی عملکرد و خدمات دستگاهها به مردم باید در اولویت روابط عمومی ها باشد


  کسب عنوان سرآمدان روابط عمومی فرمانداری های استان تهران توسط روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری


  ابزار جدید ردگیری تماس در سنگاپور با یک باتری ۹ ماهه


  روابط عمومی های‌تان را کارآمد کنید


  تحولات ناشی از ارتباطات دوران کووید-19


  تاکید معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت تجدید ساختار روابط عمومی در کشور


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فهرست اولیه وبینارهای آموزشی موسسه کارگزار روابط عمومی اعلام شد