درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
شنبه، 26 اسفند 1396 - 18:39   

روایت تولد من در سرزمین کهن

  روایت تولد من در سرزمین کهن


ادامه ادامه مطلب یک

«نوروز» کهنسال ترین آیین ملی در جهان

  «نوروز» کهنسال ترین آیین ملی در جهان


ادامه ادامه مطلب دو

درباره مراسم نوروز سال 401 پیش از میلاد

  درباره مراسم نوروز سال 401 پیش از میلاد


ادامه ادامه مطلب سه

نوروز و بهار بانکداری

  نوروز و بهار بانکداری


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تسهیلات حمایتی بانک ملی ایران در بازار اشتغال
  40 برنده مسابقه «شنبه های شانس» بانک ملی ایران، جوایز خود را دریافت کردند
  ویژه برنامه بانک ملی ایران برای «جوانه ها» در هفته جهانی پول
  نوروز و بهار بانکداری
  معیارهای معمول اثربخشی تبلیغات
  سایت های آزار و قتل در اینترنت
  لایحه سازمان نظام روزنامه‌نگاری منتشر شد
  نشست شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات به ریاست فرماندار پاکدشت برگزار شد
  پیوست رسانه ای تنظیم بازار نوروزی به استان اردبیل ابلاغ شد
  «نوروز» کهنسال ترین آیین ملی در جهان
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

لایحه سازمان نظام روزنامه‌نگاری منتشر شد لایحه سازمان نظام روزنامه‌نگاری منتشر شد
لایحه سازمان نظام روزنامه‌نگاری جمهوری اسلامی ایران با هدف دریافت نظرات کارشناسی و پیشنهادها و انتقادهای اهالی رسانه منتشر شد.
شنبه، 26 اسفند 1396 - 11:47

پیوست رسانه ای تنظیم بازار نوروزی به استان اردبیل ابلاغ شد
مشاور استاندار و مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری اردبیل از ابلاغ پیوست رسانه ای تنظیم بازار شب عید و تعطیلات نوروز 1397 به استان خبر داد.
شنبه، 26 اسفند 1396 - 11:45

قتل سردبیر روزنامه فیگارو
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نوشیروان کیهانی زاده-   16 مارس سال 1914 زمانی که اروپا در آستانه جنگ بزرگ ( جهانی اول ) بود و دولتهای اروپایی سرگرم یارگیری و تقویت نظامی خود بودند مادام
شنبه، 24 اسفند 1392 - 20:19

پیدایش اصطلاح نشریه زرد
15 مارس سال 1906 تئودور روزولت رئیس جمهوری وقت آمریکا در باشگاه «گریدیرون» شهر واشنگتن به انتقاد شدید از پاره ای از روزنامه های این کشور پرداخت
پنجشنبه، 24 اسفند 1396 - 10:02

روزی که انتشار «پراودا» متوقف شد روزی که انتشار «پراودا» متوقف شد
روزی که انتشار «پراودا» متوقف شد - اهمیت داشتن روزنامه نگار ماهر و باتجربه برای یک ملت
شنبه، 24 اسفند 1392 - 08:00

موسسه بین‌المللی رسانه، متخصص در مطالعات ایرانی راه‌اندازی شد موسسه بین‌المللی رسانه، متخصص در مطالعات ایرانی راه‌اندازی شد
موسسه بین‌المللی مطالعات ایران (رسانه) با هدف ارائه پژوهش‌های ژرف، مطالعات آینده‌نگر، گزارش‌های استراتژیک و پایش رسانه‌ای در زمینه ایران راه‌اندازی شد.
پنجشنبه، 24 اسفند 1396 - 01:43

خودکشی جورج ایستمن مخترع فیلم عکاسی و بنیاد گذار کارخانه کداک خودکشی جورج ایستمن مخترع فیلم عکاسی و بنیاد گذار کارخانه کداک
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 14 مارس 1932 جورج ایستمنGeorge Eastmanمخترع فیلم عکاسی ژلاتینی نواری و سایر ابزارهای عکاسی و صاحب و بنیادگذار کارخانه کداک Kodak در 77 سالگی خودکشی کرد.
یکشنبه، 24 اسفند 1393 - 01:06

ادعای خرید خبرنگاران توهین به جامعه رسانه‌ای و خبری کشور است ادعای خرید خبرنگاران توهین به جامعه رسانه‌ای و خبری کشور است
مدیر روابط عمومی وزارت تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی ضمن تکذیب اظهارات یکی از نماینده‌های استیضاح کننده علی ربیعی درباره هزینه دو میلیاردی روابط عمومی برای خبرنگاران، از او درخواست کرد ضمن ارائه اسناد این هزینه کرد، نام آن خبرنگاران را اعلام کند.
سه شنبه، 22 اسفند 1396 - 12:51

وزیر کشور اسلواکی پس از قتل خبرنگار افشاگر استعفا کرد وزیر کشور اسلواکی پس از قتل خبرنگار افشاگر استعفا کرد
فشارها بر دولت اسلواکی پس از کشته شدن یک خبرنگار به نام یان کوشیاک که درباره تقلب‌های مالیاتی احتمالی در این کشور تحقیق می‌کرد، به شدت افزایش یافته است. روبرت کالیناک، وزیر کشور اسلواکی، در پی همین فشارها استعفا کرد.
سه شنبه، 22 اسفند 1396 - 04:57

تقدیر از دکتر حسن بشیر به عنوان استاد برتر آموزشی و پژوهشی فرهنگ و ارتباطات در چهارمین جشنواره دانشگاه امام صادق (ع) تقدیر از دکتر حسن بشیر به عنوان استاد برتر آموزشی و پژوهشی فرهنگ و ارتباطات در چهارمین جشنواره دانشگاه امام صادق (ع)
امروز دوشنبه مورخ 21/12/1396 چهارمین جشنواره تقدیر از اساتید و دانشجویان برتر آموزشی و پژوهشی دانشگاه امام صادق (ع)، یادواره آیت الله مهدوی کنی به رسم تقدیر از فعالیت های ارزنده در راستای پیشرفت علمی و تحقق دانشگاه اسلامی مرجع برگزار شد.
سه شنبه، 22 اسفند 1396 - 04:24

انتصاب سردبیر پایگاه خبری تندرست نیوز و نشریه اعتباربخشی سلامت انتصاب سردبیر پایگاه خبری تندرست نیوز و نشریه اعتباربخشی سلامت
طی حکمی از سوی دکتر رضا تویسرکان منش صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری تندرست نیوز، دکتر افشین محمدی به سمت سردبیر پایگاه خبری تندرست نیوز و نشریه اعتباربخشی سلامت منصوب شد و از خدمات سرکار خانم مریم مهران راد در مدت تصدی این سمت تقدیر گردید
سه شنبه، 22 اسفند 1396 - 04:09

گزارشگر رنگین‌پوست CTV: پلیس تورنتو نژادپرست است! گزارشگر رنگین‌پوست CTV: پلیس تورنتو نژادپرست است!
یک گزارشگر شبکه CTV که می‌گوید پلیس تورنتو او را به خاطر رنگ پوستش متوقف کرده، درگیر یک جنگ لفظی با مقامات پلیس شده است. خانم مارسی ای‌یِن که یکی از مجریان برنامه‌ The Social از شبکه تلویزیونی CTV است روز دوشنبه در مطلبی که برای روزنامه‌ Globe and Mail نوشت، مدعی شد که نژادش در رفتار پلیس تورنتو با او موثر بوده است.
یکشنبه، 20 اسفند 1396 - 16:10

اخبار جعلی سریع‌تر از اخبار واقعی پخش می‌شوند اخبار جعلی سریع‌تر از اخبار واقعی پخش می‌شوند
دانشمندان در تحقیقات جدید خود دریافته‌اند که اخبار جعلی تقریبا 70 درصد سریع‌تر از اخبار واقعی در دنیای دیجیتالی منتشر می‌شوند.
یکشنبه، 20 اسفند 1396 - 00:46

 نخستین وزیر اطلاعات وجهانگردی ایران (انتشارات و مطبوعات =ارشاد) نخستین وزیر اطلاعات وجهانگردی ایران (انتشارات و مطبوعات =ارشاد)
  شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-مجلس شورای ملی 19 اسفند 1342 کابینه حسنعلی منصور را که دو روز پیش از آن و در پی کناره گیری امیر اسدالله علم مامور تشکیل دولت شده بود تایید کرد و اداره انتشارات و رادیو تبدیل به وزارت اطلاعات (انتشارات و مطبوعات ــ ارشاد ) شد
دوشنبه، 19 اسفند 1392 - 22:47

ریتینگ Rating (سنجش نظر مخاطبان رادیو ـ تلویزیونها و تعیین «درصد» بیننده و شنونده راضی و ناراضی) ریتینگ Rating (سنجش نظر مخاطبان رادیو ـ تلویزیونها و تعیین «درصد» بیننده و شنونده راضی و ناراضی)
در کشورهایی که رادیو ــ تلویزیونها غیردولتی هستند و به صورت تجاری عمل می کنند از جمله آمریکا، اگر یگ برنامه ـ هرقدر مهم از نظر فنی و محتوا ـ در ریتینگ Rating (سنجش نظر مخاطبان و تعیین «درصد» بیننده و شنونده راضی و یا ناراضی) نمره کم و خلاف انتظار بیاورد تعطیل خواهد شد، زیرا صاحبان آگهی اجازه نمی دهند اعلانشان در آن برنامه پخش شود.
شنبه، 19 اسفند 1396 - 09:10

نقش رسانه‌ها در حفظ منابع طبیعی و محیط زیست نقش رسانه‌ها در حفظ منابع طبیعی و محیط زیست
رسانه‌ها با منعکس کردن نقاط ضعف و قوت و عملکرد هر سازمان یا اداره، می‌توانند افکار عمومی را نسبت به آن مسائل حساس کنند و مسئولین نیز با توجه به این که رسانه، انعکاس دهنده فعالیت‌های آنهاست، نسبت به جبران کمبودها اقدام کنند. رسانه به عنوان ناظر بر فعالیت‌های هر سازمان، نقش ارزنده‌ای در بهبود شرایط و جلوگیری از کمبودها بر عهده دارد.
پنجشنبه، 17 اسفند 1396 - 12:46

نخستین عکاس جهان نخستین عکاس جهان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- ژوزف نایپس Joseph niepce نخستین عکاس جهان هفتم مارس 1765 در فرانسه به دنیا آمد.
جمعه، 16 اسفند 1392 - 19:59

روزنامه ها: از رنگی شدن، تا آنلاین، «ای ـ پی پر» و «رادیو پی پر» شدن روزنامه ها: از رنگی شدن، تا آنلاین، «ای ـ پی پر» و «رادیو پی پر» شدن
آنلاین روزنامه ها با لحظه به لحظه افزودن اخبار تازه، در حقیقت کار خبرگزاری هم می کنند. این تحولات، صورت و وضعیت و تعاریف تازه به رسانه ها داده است.
یکشنبه، 15 اسفند 1395 - 09:06

روزنامه نگار حرفه ای نباید به سمت اخبار جعلی گرایش پیدا کند روزنامه نگار حرفه ای نباید به سمت اخبار جعلی گرایش پیدا کند
مدیر گروه روابط عمومیدانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی گفت: خبر جعلی متاسفانه در همه جا وجود دارد اما روزنامه نگاران حرفه ای نباید هیچ وقت به سمت این خبرها بروند.
سه شنبه، 15 اسفند 1396 - 00:21

ضرب و شتم خبرنگار طلوع توسط محافظان سرور دانش بررسی شود ضرب و شتم خبرنگار طلوع توسط محافظان سرور دانش بررسی شود
نهاد نی یا حمایت کننده رسانه‌های آزاد در افغانستان "ضرب و شتم یک خبرنگار" توسط محافظان معاون دوم ریاست جمهوری افغانستان را محکوم کرده و خواهان پیگیری قانونی این رویداد شده است.
دوشنبه، 14 اسفند 1396 - 00:09

ده‌ها هزار تن در اسلواکی به یاد روزنامه‌نگار مقتول در این کشور راهپیمایی کردند ده‌ها هزار تن در اسلواکی به یاد روزنامه‌نگار مقتول در این کشور راهپیمایی کردند
یک هفته پس از قتل یک روزنامه‌نگار تحقیقی در اسلواکی، هفت مظنون اولیه که بازداشت شده بودند روز شنبه آزاد شدند و همزمان تظاهراتی با شرکت دهها هزار تن در این کشور برگزار شد.
یکشنبه، 13 اسفند 1396 - 01:21

زادروز محمدسعید حبشی روزنامه نگار و داستان نویس ایرانی در آمریکا
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نوشیروان کیهانی زاده- 12 اسفندماه زادروز محمدسعید حبشی روزنامه نگار و داستان نویس ایرانی است که بسال 1322 (مارس 1944 میلادی) در شیراز به دنیا آمده و در ایالات متحده (شهر لس آنجلس) بکار قلم ادامه می دهد.
دوشنبه، 12 اسفند 1392 - 21:21

نشریه انقلابی زنان آمریکا نشریه انقلابی زنان آمریکا
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «سوزان انتونی» بانوی آمریکایی که از اول ژانویه 1868 (145 سال پیش) نشریه «انقلاب» را منتشر کرده بود
یکشنبه، 11 اسفند 1392 - 19:17

«تایم»‌ و «نیوزویک» در سراشیبی سقوط «تایم»‌ و «نیوزویک» در سراشیبی سقوط
پیش از آنکه گزارش و خبر از نشریات چاپی به صفحه تلویزیون و جهان مجازی بیایند، دو هفته‌نامه «تایم» و «نیوزویک» قدرتمندترین نشریات خبری جهان بودند اما حالا شرکت «مردیت» صاحب جدید «تایم» اعلام کرد که می‌خواهد آن را همراه با چند نشریه مرتبط دیگر به ناشر دیگری بفروشد، و نیوزویک با مشکلات مالی و حقوقی جدیدی روبرو است.
پنجشنبه، 10 اسفند 1396 - 16:37

 مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها تغییر کرد مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها تغییر کرد
وزیر ارشاد به پیشنهاد معاون مطبوعاتی، حمید ضیایی‌پرور را به عنوان مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها منصوب کرد.
چهارشنبه، 9 اسفند 1396 - 23:43

استراتژی ارتباطی رسانه ای آموزش و پرورش ایجاد می شود استراتژی ارتباطی رسانه ای آموزش و پرورش ایجاد می شود
رییس اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش افزود: در ابتدای سال 97 در نظر داریم که تمام مناطق آموزش و پرورش کشور، روابط عمومی های 32 استان و واحدهای ستادی زیربط به طور مشخص با یک استراتژی واحد فعالیت خویش را آغاز کنند. با این کار در کوشش هستیم تا سطح بهره وری روابط عمومی ها را بالا ببریم.
چهارشنبه، 9 اسفند 1396 - 23:41

روزنامه ها یکی پس از دیگری تعطیل و کانالهای تلویزیونی مخاطبان خود را از دست می دهند! روزنامه ها یکی پس از دیگری تعطیل و کانالهای تلویزیونی مخاطبان خود را از دست می دهند!
روزنامه ها یکی پس از دیگری تعطیل و کانالهای تلویزیونی مخاطبان خود را از دست می دهند! ـ مسئله رسانه ها نشست سالانه سردبیران را معلق ساخت
شنبه، 10 اسفند 1392 - 07:58

تاریخچه دفترچه اطلاعات تلفن تاریخچه دفترچه اطلاعات تلفن
تاریخچه دفترچه اطلاعات تلفن به مناسبت توزیع نخستین راهنمای آن ـ تهران دهها سال است که دفترچه راهنمای تلفن ندارد!
جمعه، 9 اسفند 1392 - 10:42

ضعف ژورنالیسم و یا گریز از گزارش رویدادهای قابل ذکر! ضعف ژورنالیسم و یا گریز از گزارش رویدادهای قابل ذکر!
ضعف ژورنالیسم و یا گریز از گزارش رویدادهای قابل ذکر! - ماجرای پخش مُردن گربه سابق کاخ سفید در «پرایم تایم» از شبکه های تلویزیونی آمریکا
جمعه، 9 اسفند 1392 - 09:32

کنگره جهانی موبایل در بارسلون آغاز به کار کرد کنگره جهانی موبایل در بارسلون آغاز به کار کرد
کنگره جهانی موبایل بارسلون تاریخ برگزاری ثابتی ندارد و زمان برگزاری آن ممکن است هرسال چند روز جابه‌جا شود. این کنگره به طور معمول در روزهای پایانی ماه فوریه آغاز می‌شود و امسال نیز از ۲۶ فوریه تا اول مارس سال جاری میلادی (۲۰۱۸) در بارسلون اسپانیا برگزار می‌شود.
سه شنبه، 8 اسفند 1396 - 03:17

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  نوآوری در تبلیغات


  «نوروز» کهنسال ترین آیین ملی در جهان


  در مهمانی پایان سال شرکت‌ها چگونه باید رفتار کرد؟


  کتاب های منتشر شده روابط عمومی در سال 1396


  روایت تولد من در سرزمین کهن


  لایحه سازمان نظام روزنامه‌نگاری منتشر شد


  معیارهای معمول اثربخشی تبلیغات


  نشست شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات به ریاست فرماندار پاکدشت برگزار شد


  سایت های آزار و قتل در اینترنت


  پیوست رسانه ای تنظیم بازار نوروزی به استان اردبیل ابلاغ شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی