درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
یکشنبه، 10 اردیبهشت 1396 - 03:47   

اسدی: رسانه ها کارکرد مناسبی در زمان انتخابات ندارند

  اسدی: رسانه ها کارکرد مناسبی در زمان انتخابات ندارند


ادامه ادامه مطلب یک

۱۰ نکته‌ مهم برای بهبود ارائه خدمات به مشتریان

  ۱۰ نکته‌ مهم برای بهبود ارائه خدمات به مشتریان


ادامه ادامه مطلب دو

قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی

  قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان مقاله چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران

  فراخوان مقاله چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  قابلیت پخش زنده اینستاگرام فیلتر نشده است
  دوازدهمین همایش روابط عمومی دولت الکترونیک برگزار شد
  سومین همایش و جشن بزرگ روز ملی روابط عمومی برگزار می شود
  نقش روابط عمومی در آماده سازی نسلی تغییرات اجتماعی
  وزیر ورزش: روابط عمومی الکترونیک پرچمدار حرکت سازمان ها به سوی حکمرانی خوب و شفافیت سازمانی است
  دعوت به یک‌صدو نودو نهمین نشست علمی تخصصی انجمن روابط عمومی ایران
  شرکت روابط عمومی پیرسون مارستیلار
  قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی
  مرگ تدریجی نشریات چاپی
  تبلیغات اسلامی،نقش مهمی در کاهش روند آسیب های اجتماعی البرز دارد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ارتباطات و روزنامه نگاری  

مرگ تدریجی نشریات چاپی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در دومین ماه بهار 2007 بنیاد نوسازی روزنامه نگاری (ژورنالیسم) برای یافتن راه حل برای مسئله جهانی کاهش تیراژ نشریات و مخاطبان شبکه های تلوزیونی یک نشست طولانی تشکیل داه بود.
جمعه، 10 اردیبهشت 1395 - 12:06

اندیشه ها و کارهای یک روزنامه نگار واقعی اندیشه ها و کارهای یک روزنامه نگار واقعی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- امروز سالگشت درگذشت «مایک رویکو» روزنامه نگار آمریکایی و مردی است که به حرفه ژورنالیسم وفاداری تعصب آمیز داشت. مایک 29 اپریل سال 1997 درگذشت.
جمعه، 10 اردیبهشت 1395 - 12:05

زادروز پراودا زادروز پراودا
22 اپریل (دوم اردیبهشت) را زادروز «پراودا» نوشته اند که نقشی بس موثر در انقلاب 1917 روسیه و نوسان قدرت حزب کمونیست در شوروی برای 75 سال داشت. پراودا به عنوان ناشر افکار بلشویکها و صدای کارگران و زحمتکشان در 22 اپریل 1912 در پتروگراد (سن پترزبورگ) کار انتشار خود را آغاز کرد. این روزنامه قبلا هم وجود داشت ولی، نه به این صورت. [قبلا ناشر افکار همه چپگرایان و انقلاب طلبان روسیه بود].
جمعه، 10 اردیبهشت 1395 - 11:56

دکتر حسینعلی افخمی: فضای انتخاباتی تاثیر زیادی بر رسانه ها دارد دکتر حسینعلی افخمی: فضای انتخاباتی تاثیر زیادی بر رسانه ها دارد
دکتر حسینعلی افخمی در رابطه با رسالت رسانه ها و مطبوعات در زمان انتخابات گفت: در انتخابات فضایی در کشور به وجود می آید تحت عنوان فضای انتخاباتی که در این زمان مطبوعات از حالت اطلاع رسانی خارج شده و به سمت تبلیغات می روند.
جمعه، 8 اردیبهشت 1396 - 20:37

اسدی: رسانه ها کارکرد مناسبی در زمان انتخابات ندارند اسدی: رسانه ها کارکرد مناسبی در زمان انتخابات ندارند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- یک کارشناس ارتباطات در رابطه با وظیفه رسانه ها در زمان انتخابات گفت: وظیفه و رسالت رسانه ها در زمان انتخابات یکی آگاهی بخشی و دیگری تنویر افکار عمومی است.
جمعه، 8 اردیبهشت 1396 - 20:34

مبارزه موسس ویکی‌پدیا با اخبار دروغ مبارزه موسس ویکی‌پدیا با اخبار دروغ
اخبار جعلی در عصر ارتباطات و اینترنت آه از نهاد همه بلند کرده است. هنوز مدت زمانی زیادی از انتشار اخبار جعلی که می‌گویند در نتیجه انتخابات آمریکا تاثیر داشته نگذشته است.
جمعه، 8 اردیبهشت 1396 - 20:31

سرنوشت VOLKISCHER BEOBACHTER ، روزنامه حزب ناسیونال سوسیالست آلمان سرنوشت VOLKISCHER BEOBACHTER ، روزنامه حزب ناسیونال سوسیالست آلمان
27 اپریل 1945 و سه روز پیش از خودکشی هیتلر، روزنامهVOLKISCHER BEOBACHTER (ناظر) ارگان حزب ناسیونال سوسیالیست آلمان (حزب نازی) تعطیل شد زیرا که چاپ و توزیع آن و حتی رسانیدنش به دست پیشوا، به سبب پیشروی سربازان شوروی در درون شهر برلین امکان ناپذیر شده بود.
چهارشنبه، 6 اردیبهشت 1396 - 23:50

گزارشگری علمی و بی طرفانه گزارشگری علمی و بی طرفانه
این مجسمه نیم تنه توسیدیدس را در 7 مارس 1754 با کشتی آناماریا به انگلستان منتقل کردند. مورخان اپریل سال 430 پیش از میلاد را ماهی می دانند که «توسیدس Thucydides» نخستین خبرنگار صحنه های جنگ و اولین مورخی که در نوشتن تاریخ روش علمی بکار برد و در هر دو مورد حتی یک گام از چارچوب بی طرفی خارج نشد؛بخش اول کتاب خود «جنگ پلوپونِز» را به پایان بُرد.
چهارشنبه، 6 اردیبهشت 1396 - 23:46

سرنوشت نخستین روزنامه ای که در آمریکا انتشار یافت سرنوشت نخستین روزنامه ای که در آمریکا انتشار یافت
نخستین نشریه چاپی که در آمریکای شمالی انتشار یافت 25 نوامبر سال 1690 طبق دستور عمومی (بخشنامه) فرماندار انگلیسی مهاجر نشین ماساچوست برای همیشه تعطیل شد.
دوشنبه، 4 اردیبهشت 1396 - 16:21

مخاطب قرن 21 چه انتظاری از نشریه دارد؟ مخاطب قرن 21 چه انتظاری از نشریه دارد؟
در این برهه مردم معمولی می خواهند بدانند که با پس انداز کوچک خود چه باید بکنند تا توسط تورم بلعیده نشود. می خواهند بدانند که چه وقت خانه بخرند و یا بفروشند، چه وقت سهام و در چه زمان اوراق بهادار دولتی، طلا و .... بخرند و یا بفروشند...
پنجشنبه، 31 فروردین 1396 - 21:40

فوت یک روزنامه نگار اینوستیگیتیو معروف فوت یک روزنامه نگار اینوستیگیتیو معروف
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «رابرت (باب) دبلیو گرین Robert W.Greene» سردبیر «نیوزدی» و از معروفترین روزنامه نگاران اینوستیگیتیو جهان 18 آوریل 2008 در هفتاد و هشت سالگی درگذشت. 37
پنجشنبه، 31 فروردین 1396 - 21:33

چاپ خبر جعلی در روزنامه بوستون گلوب - خبر، توسط یک خبرنگار «فری لنس» جعل شده بود!
وی در این گزارش شرح داده بود که سیلهای نوزاد چگونه با نیزه (هارپ) کشته می شدند. این گزارش جعلی حکایت می کرد که 300 کشتی ماهیگیری و قایق به جان این سیل ها که در ساحل دریا وضع حمل می کنند حمله ور شده بودند.
سه شنبه، 29 فروردین 1396 - 10:22

افشاگری یکجانبه در روزنامه نگاری ـ اصطلاح مطبوعات زرد افشاگری یکجانبه در روزنامه نگاری ـ اصطلاح مطبوعات زرد
چون روزولت در اظهارات خود اشاره به وجود کثافت احتمالی در کف یک ساختمان کرده بود از همان روز به این روش افشاگری یک جانبه «ماک ریکینگ» اطلاق شده است و اصطلاح « مطبوعات زرد (رنگ فضولات)» از همین جاست.
سه شنبه، 29 فروردین 1396 - 10:02

خبرگزاری های اصطلاحا جهانی و مسئله تبلیغ نامرئی و کنترل خبر
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- پوشش گسترده رویداد مرگ پرنس موناکو و تبلیغ وسیع درباره روی کار آمدن پسر او در این منطقه کوچک و قمارخانه دار چسبیده به خاک فرانسه این پرسش را مطرح کرده بود که این عمل، آیا آگهی (خبر پولی) بود و یا خبر عادی؟.
سه شنبه، 29 فروردین 1396 - 09:20

نگاهی به «باپلیک ادیتور» در رسانه ها نگاهی به «باپلیک ادیتور» در رسانه ها
اعتراض چینیان که در سراسر آسیای جنوب شرقی پراکنده اند به Jack Cafferty دبیر عمومی Public Editor وقت شبکه تلویزیونی کابلی ـ خبری CNN که چرا ضمن گزارش ابراز نظر مخاطبان درباره اخبار پخش شده در 15 اپریل 2008، آنان ـ چینیان ـ را ... توصیف کرده است یک بار دیگر اهمیت و حساسیت و شرح وظایف این شغل (مقام) مطبوعاتی را «موضوع روز» کرده بود. کافرتی متولد دسامبر 1942 در شیکاگو، در دسامبر 2012 به کار خود در CNN پایان داد.
سه شنبه، 29 فروردین 1396 - 09:14

راهکار آلمان برای مقابله با اخبار جعلی راهکار آلمان برای مقابله با اخبار جعلی
دولت آلمان با تصویب پیش نویس قانون، به شبکه های اجتماعی هشدار داد که اگر اخبار جعلی یا پست های توهین آمیز را ظرف یک هفته پس از انتشار حذف نکنند، با جریمه سنگین 50 میلیون یورویی (معادل 53 میلیون دلار) روبرو خواهند شد. اما این اقدام دولت، سبب نگرانی حامیان آزادی بیان شده است.
سه شنبه، 29 فروردین 1396 - 00:11

رقابت خبرنگاران برای انتخاب «تیتر یک سلامت» کلید خورد رقابت خبرنگاران برای انتخاب «تیتر یک سلامت» کلید خورد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روابط عمومی سازمان غذا و دارو از اصحاب رسانه دعوت کرد تا در سومین دوره مسابقه «تیتر یک سلامت» سازمان غذا و دارو که به مناسبت هفته سلامت برگزار می شود شرکت کنند.
سه شنبه، 29 فروردین 1396 - 00:09

مروری بر نقش رسانه‌های ارتباط جمعی در مراحل پنج‌گانه انتخابات
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- برگزاری انتخابات در هر کشوری به عنوان مکانیزمی برای سنجش میزان رضایت مردم از عملکرد مسئولان و میزان مشارکت مردم در آن، نشان دهنده اهمیت موضوع برای آنان و اشتیاق شان به تاثیرگذاری بر جریانات و روند حاکم بر جامعه است.
دوشنبه، 10 اسفند 1394 - 23:33

جشنواره لاله های کرج با طعم رادیو جشنواره لاله های کرج با طعم رادیو
جشنواره لاله های کرج با طعم رادیو
شنبه، 26 فروردین 1396 - 10:47

وزیر خارجه روسیه به خبرنگار آمریکایی: ادب از که آموختی؟
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در دیدار روز چهارشنبه 12 آوریل سرگئی لاوروف و رکس تیلرسون، وزیران امور خارجه روسیه و آمریکا، اختلاف‌های دو کشور برسر سوریه، به ویژه بعد از حمله هوایی آمریکا به این کشور بالا گرفت.
پنجشنبه، 24 فروردین 1396 - 21:57

مهارت‌های یک مجری مناظره انتخاباتی مهارت‌های یک مجری مناظره انتخاباتی
گفتگوی رودرو، منتقدانه و افشاگرانه نامزدهای ریاست جمهوری با هم روی آنتن، اتفاقی بود که با مناظره‌های انتخاباتی سال 88 رخ داد؛ مناظره‌هایی که نامزدهای ریاست جمهوری را دو به دو روبروی هم نشاند و حرف‌هایی را از رسانه ملی به گوش مردم رساند که تا آن زمان کم‌سابقه بود.
چهارشنبه، 23 فروردین 1396 - 14:49

رسانه ها تاثیر گذار در انتخابات رسانه ها تاثیر گذار در انتخابات
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نقش رسانه ها در برگزاری شکوهمند و پر نشاط انتخابات امری انکار ناپذیر است. به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز همدان، مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان با اشاره به اهمیت برگزاری انتخاباتی پر نشاط و موفق در اردیبهشت ماه امسال خاطرنشان کرد:
چهارشنبه، 23 فروردین 1396 - 09:33

فراموشکاری مجری برنامه تلویزیونی فراموشکاری مجری برنامه تلویزیونی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مجری برنامه تلویزیونی فراموش کرده بود در پخش زنده است.
چهارشنبه، 23 فروردین 1396 - 09:31

آسیب شناسی مختصر رسانه های اصلاح طلب آسیب شناسی مختصر رسانه های اصلاح طلب
امروز رسانه های اصلاح طلب در حالی روزگار می گذرانند که در برنامه و عمل دچار نقصان هستند نیاز به بازاندیشی و بازسازی جدی دارند‌. هر چند روزنامه نگاران اصلاحات در نسل پیشین خود توانمند و زبده بودند اما نتوانستند تجارب و دانش سازمانی خود را به درستی به نسل جدید منتقل کنند. سرمایه های انسانی عنصر کلیدی و راهبردی رسانه است.
چهارشنبه، 23 فروردین 1396 - 09:25

جایزه پولیتزر به خاطر نشر اسناد پاناما و گزارش درباره فعالیت‌های ترامپ جایزه پولیتزر به خاطر نشر اسناد پاناما و گزارش درباره فعالیت‌های ترامپ
پولیتزر را مهم‌ترین جایزه خبرنگاری در جهان می‌دانند. جایزه‌ای که فراتر از دنیای رسانه‌ای، حوزه‌های ادبیات، موسیقی و تئاتر را نیز در برمی‌گیرد. برندگان جایزه پولیتزر این دوره تعیین شدند.
سه شنبه، 22 فروردین 1396 - 20:23

انتقاد خبرنگاران افغانستان از برخورد رئیس جمهوری کشور با آنها انتقاد خبرنگاران افغانستان از برخورد رئیس جمهوری کشور با آنها
برخی از خبرنگاران افغان از پاسخ ندادن محمد اشرف غنی رئیس جمهوری این کشور به پرسش‌های‌شان در کنفرانس خبری روز یکشنبه 9 اپریل انتقاد کردند. آنها می‌گویند رییس جمهوری به قانون دسترسی به اطلاعات که خودش توشیح کرده عمل نمی‌کند.
سه شنبه، 22 فروردین 1396 - 00:13

چرا مبارزه با اخبار جعلی خطرناک تر از خود این اخبار هستند؟ چرا مبارزه با اخبار جعلی خطرناک تر از خود این اخبار هستند؟
معضل اخبار جعلی همیشه بوده و خواهد بود. اما نباید به شرکت های بزرگ و قدرتمند این اجازه داده شود که این نوع اخبار را تصحیح یا حذف کنند زیرا این عمل خطرناک تر از خود اخبار جعلی می باشد.
دوشنبه، 21 فروردین 1396 - 23:44

واکنش به خبر همکاری گوگل با رسانه های غربی در مبارزه با خبرهای جعلی واکنش به خبر همکاری گوگل با رسانه های غربی در مبارزه با خبرهای جعلی
مارگاریتا سیمونیان، سردبیر شبکه تلویزیونی "راشا تودی" (RT) معتقد است که شرکت گوگل در مبارزه با خبرهای دروغ و جعلی نباید به رسانه هایی همچون سی ان ان، بی بی سی، گاردین و غیره اعتماد داشته باشد و روی کمک حساب کنند.
دوشنبه، 21 فروردین 1396 - 22:56

تقویم روز ارتباطات/ زادروز مصطفی قریب روزنامه نگار معاصر ایران ـ روش کار قریب در خبرنویسی تقویم روز ارتباطات/ زادروز مصطفی قریب روزنامه نگار معاصر ایران ـ روش کار قریب در خبرنویسی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 21 فروردین زادروز مصطفی قریب روزنامه نگار معاصر ایران است که در سال 1312 خورشیدی در تهران به دنیا آمد
پنجشنبه، 21 فروردین 1393 - 20:48

چرا رسانه ها مخاطبان خود را از دست می دهند؟
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- بررسی های حرفه ای که در هفته اول اپریل 2004 به عمل آمده بود، علت کاهش مخاطبان رسانه های چاپی
چهارشنبه، 20 فروردین 1393 - 13:10

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مرگ تدریجی نشریات چاپی


  اندیشه ها و کارهای یک روزنامه نگار واقعی


  زادروز پراودا


  اینستالایو، رسانه تازه انتخابات ریاست جمهوری


  ورود به حریم شخصی مخاطب درارتباط، ممنوع!


  اسدی: رسانه ها کارکرد مناسبی در زمان انتخابات ندارند


  دکتر حسینعلی افخمی: فضای انتخاباتی تاثیر زیادی بر رسانه ها دارد


  وزیر ورزش: روابط عمومی الکترونیک پرچمدار حرکت سازمان ها به سوی حکمرانی خوب و شفافیت سازمانی است


  سومین همایش و جشن بزرگ روز ملی روابط عمومی برگزار می شود


  قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: ویژه‌نامه "مثبت اندیشی در روابط عمومی" منتشر می شود