درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
سه شنبه، 29 بهمن 1398 - 05:09   

کتاب «سواد رسانه ای، از الف تا ی» منتشر شد

  کتاب «سواد رسانه ای، از الف تا ی» منتشر شد


ادامه ادامه مطلب یک

سرقت اطلاعات شخصی میلیون ها آمریکایی از اکوئیفکس توسط چین

  سرقت اطلاعات شخصی میلیون ها آمریکایی از اکوئیفکس توسط چین


ادامه ادامه مطلب دو

ادعای پایه‌گذار فیس‌بوک در مبارزه با اطلاعات جعلی

  ادعای پایه‌گذار فیس‌بوک در مبارزه با اطلاعات جعلی


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان حمایت مالی از "شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران"

  فراخوان حمایت مالی از "شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران"


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  گزارش اعتماد سنج ادلمن سال 2020 منتشر شد/ مردم به هیچ یک از چهار مؤسسه اجتماعی دولت، تجارت، تشکل های مردم نهاد و رسانه ها اعتماد ندارد
  کتاب «سواد رسانه ای، از الف تا ی» منتشر شد
  کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر می شود
  کتاب "آره، 50 اسرار تازه ترغیب" بزودی منتشر می شود
  فراخوان حمایت مالی از "شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران"
  محل کارتان استرس دارید؟
  مصرف کنندگان می گویند تبلیغات با توجه به علایق و رفتار آنلاین آنها شخصی شود
  اعتماد به بازار سرمایه، مرهون تلاش روابط عمومی ها / صیانت از اعتماد سرمایه گذاران، وظیفه همگانی
  مردم به افرادی که به چشم نگاه می کنند اعتقاد دارند
  ترس از شادی و خوشبختی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  دولت، مجلس و انتخابات  

امیدواری دولت به تعامل با صدا‌وسیما
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سرانجام گمانه‌زنی‌ها در مورد رئیس جدید سازمان صدا‌وسیما پایان یافت و از روز گذشته محمد سرافراز با صدور حکمی از سوی مقام‌معظم رهبری به جانشینی عزت‌الله ضرغامی منصوب شد.
دوشنبه، 19 آبان 1393 - 01:09

بیانیه «افرا» در پی بخشنامه معاون اول رییس جمهور
انجمن فعالان روابط عمومی ایران در پی بخشنامه معاون اول رییس جمهور بیانیه داد. در این بیانیه تاکید شده است: «حمایت از روابط عمومی‌ها نیازمند تضمین اجرای صحیح مصوبات این حوزه است.»
سه شنبه، 29 مهر 1393 - 14:52

جهانگیری: انسان کامل در روابط عمومیم! آرزوست جهانگیری: انسان کامل در روابط عمومیم! آرزوست
درد امروز و دیروز روابط عمومی کشور، عدم درک جایگاه و اهمیت نقش روابط عمومی در تحولات داخلی و خارجی است. اینکه هیچ مدیری امروز حاضر نیست روابط عمومی را به عنوان بخشی از استراتژی اصلی سازمان در کنار خود داشته باشد و به آن چون کپسول آتش نشانی می نگرد.
دوشنبه، 21 مهر 1393 - 10:20

جلسه هماهنگی روابط عمومی سازمان های تابعه معاونت اجرایی رییس جمهور
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- جلسه هماهنگی روابط عمومی سازمان های تابعه معاونت اجرایی رییس جمهور برگزار شد.
چهارشنبه، 16 مهر 1393 - 11:43

مشاور عالی معاون اجرایی رئیس جمهور: اصلاح نگاه روابط عمومی ها یک واقعیت است مشاور عالی معاون اجرایی رئیس جمهور: اصلاح نگاه روابط عمومی ها یک واقعیت است
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- جلسه هماهنگی روابط عمومی مدیران روابط عمومی سازمان فضایی ایران، سازمان حمل و نقل و سوخت، سازمان استاندار ایران، مرکز مطالعات جهانی شدن و شورای عالی ایرانیان خارج از کشور با حضور مشاور عالی معاون اجرایی رئیس جمهور برگزار شد.
سه شنبه، 15 مهر 1393 - 18:57

نظر رئیس جمهور درباره شیوه حل مسائل صنفی روزنامه‌نگاران نظر رئیس جمهور درباره شیوه حل مسائل صنفی روزنامه‌نگاران
  شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران
دوشنبه، 14 مهر 1393 - 15:42

وال استریت ژورنال: روحانی به یک رویداد خبری در نیویورک تبدیل شد وال استریت ژورنال: روحانی به یک رویداد خبری در نیویورک تبدیل شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روزنامه‌ وال استریت ژورنال در گزارشی تحلیلی نوشت: باراک اوباما تمام سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل را به مساله داعش اختصاص داد؛ در حالیکه رئیس جمهور ایران به یک رویداد خبری در این اجلاس تبدیل شد. وی توانست به جهان بفهماند که اکنون شما با قوانین ما بازی می‌کنید.
چهارشنبه، 9 مهر 1393 - 10:50

شمخانی در جمع مسئولان مراکز روابط عمومی وزارت‌خانه ها: اصلی ترین وظیفه روابط عمومی ایجاد امید و نشاط در جامعه است شمخانی در جمع مسئولان مراکز روابط عمومی وزارت‌خانه ها: اصلی ترین وظیفه روابط عمومی ایجاد امید و نشاط در جامعه است
با اشاره به ضرورت توجه مراکز روابط عمومی به اولویت های اصلی کشور، لزوم برنامه ریزی وانجام فعالیت های هنرمندانه برای انعکاس واقعی اقدامات دولت در مهار تورم وحرکت به سمت خروج از رکود اقتصادی را مورد تاکید قرار داد.
دوشنبه، 7 مهر 1393 - 16:44

شروع نقطه وظایف روابط عمومی به روایت معاون اول رییس جمهوری شروع نقطه وظایف روابط عمومی به روایت معاون اول رییس جمهوری
گفتمان دولت یازدهم بر سه پایه اعتدال، تدبیر و امید شکل گرفت؛ ما الان سال دوم دولتمان هستیم؛ هر چقدر از فضای گفتمانی نشات گرفته از انتخابات فاصله می گیریم باید این فضای گفتمانی در دستگاه رسمی مان شکل بهتری به خود بگیرد. شروع نقطه وظایف روابط عمومی از اینجاست که گفتمانی که در یک سال گذشته در جامعه مطرح شده بود، الان باید دید این گفتمان در دستگاه های اجرایی چگونه قرار است تثبیت شود.
شنبه، 29 شهریور 1393 - 19:26

مشاور رسانه ای رییس جمهوری: برخی رسانه ها اخبار غلط و گزافی را علیه دولت تدبیر و امید منتشر می کنند مشاور رسانه ای رییس جمهوری: برخی رسانه ها اخبار غلط و گزافی را علیه دولت تدبیر و امید منتشر می کنند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مشاور رسانه ای رییس جمهوری با بیان این که از برخی رسانه ها به جای کنشگران سیاسی استفاده می شود، گفت: برخی رسانه ها اخبار غلط و گزافی را درباره دولت تدبیر و امید منتشر می کنند.
شنبه، 29 شهریور 1393 - 19:22

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان دولت تدبیر و امید بر استقلال رسانه های جمعی تاکید دارد
دولت معتقد است رسانه باید مستقل بوده و همه به استقلال رسانه ها احترام بگذارند و نباید به گونه ای عمل شود که رسانه ها زیر نظر دولت فعالیت کنند.
شنبه، 8 شهریور 1393 - 10:58

4 فراز مهم و توصیه روابط عمومی ای رهبر معظم انقلاب به دولت 4 فراز مهم و توصیه روابط عمومی ای رهبر معظم انقلاب به دولت
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در چهارمین روز از هفته دولت با رییس جمهوری و اعضای هیات دولت دیدار و با برشمردن اقدامات «با ارزش و خوب» دولت یازدهم، توصیه هایی را فرمودند. رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار، ایجاد آرامش روحی و روانی در جامعه، کنترل تورم، تثبیت قیمت ارز و اجرای طرح نظام سلامت را از اقدامات با ارزش و خوب دولت یازدهم در یک سال گذشته برشمردند.
پنجشنبه، 6 شهریور 1393 - 10:23

تکلیف روابط عمومی های اندیمشک در هفته دولت مشخص شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کمیته اطلاع رسانی بزرگداشت هفته دولت در شهرستان اندیمشک با حضور روابط عمومی های ادارات و اصحاب رسانه این شهرستان تشکیل شد.
پنجشنبه، 30 مرداد 1393 - 19:24

روابط عمومی‌ها بستر حضور باشکوه مردم در استقبال از رئیس جمهور را فراهم کنند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مدیرکل روابط عمومی استانداری اردبیل گفت: روابط عمومی‌ها به عنوان پل ارتباطی مردم با مسئولان در کنار رسانه‌ها باید تلاش کنند تا بستر حضور باشکوه مردم را در استقبال از رئیس جمهور کشورمان فراهم کنند.
شنبه، 25 مرداد 1393 - 13:41

تاکید رییس جمهور بر آزادی بیان در دیدار اصحاب رسانه تاکید رییس جمهور بر آزادی بیان در دیدار اصحاب رسانه
در قانون اساسی ما در صدر وظایف رسانه ها ، حمایت از آزادی بیان و نشر افکار براساس موازین اسلام و مصالح کشور عنوان شده است که جای خرسندی است و بر این اساس دولت و دولتمردان از رسانه‌ها و اصحاب رسانه حمایت توأم با نقد سازنده و دلسوزانه می‌خواهند.
پنجشنبه، 26 تیر 1393 - 20:16

سخنان کلیدی رییس جمهوری درباره رسانه ها سخنان کلیدی رییس جمهوری درباره رسانه ها
حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» رییس جمهوری صبح امروز (یکشنبه) در هفتمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی درباره رسالت و اهمیت نقش رسانه های اسلامی سخن گفت و تاکید کرد: نگذاریم غرب در خبرها و تفسیرها پیشتاز باشد.
یکشنبه، 4 خرداد 1393 - 19:22

نگاه متفاوت دولت تدبیر و امید به روابط عمومی نگاه متفاوت دولت تدبیر و امید به روابط عمومی
همانطور که دکتر روحانی در روز شنبه 27 اردیبهشت سال جاری در بیانات خودبه اهمیت ارتباطات و فعالیت های روابط عمومی اشاره کردند و آنچه که در قلمرو عملکردی و کار ویژه شما کارگزاران روابط عمومی است، در واقع همان چیزی است که در دولت تدبیر و امید تلاش می کند تا به این مفاهیم ملتزم باشد و کوشش خواهد کرد تا آن را عملیاتی کند تا راهی برای توسعه فعالیت های روابط عمومی و ارتباطی باشد.
یکشنبه، 4 خرداد 1393 - 11:22

گزارش کامل/ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با جمعی از فعلان روابط عمومی: یک «شبکه رسانه ای بر علیه دولت» شکل گرفته که هیچ کاری جز مقابله با دولت ندارد گزارش کامل/ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با جمعی از فعلان روابط عمومی: یک «شبکه رسانه ای بر علیه دولت» شکل گرفته که هیچ کاری جز مقابله با دولت ندارد
علی جنتی اضافه کردند: تشکل ها و موسسات روابط عمومی می توانند نقش بسیار ارزنده ای در بالا بردن فرهنگ عمومی کشور داشته باشند بویژه امسال که سال فرهنگ است مسئولیت های ما نیز بیشتر شده و همه باید تلاش کنند تا هویت و فرهنگ عمومی کشور تقویت شود.
جمعه، 2 خرداد 1393 - 08:22

رئیس جمهور طی پیامی تاکید کرد که روابط عمومی‌ها باید هنرمندانه زمینه مشارکت مردم را در آبادانی کشور فراهم آورند. رئیس جمهور طی پیامی تاکید کرد که روابط عمومی‌ها باید هنرمندانه زمینه مشارکت مردم را در آبادانی کشور فراهم آورند.
به گزارش شارا، حسن روحانی رییس جمهور به مناسبت گرامیداشت روزملی ارتباطات و روابط عمومی در پیامی از روابط عمومی‌ وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی خواست با همگرایی با دیگر نقش آفرینان عرصه رسانه و با به‌کارگیری ابتکارات بدیع، قانونمند، هدفمند و هوشمند، زمینه مشارکت و حضور فعال بیش از پیش تمامی مردم عزیز را در آبادانی کشور فراهم آورند.
دوشنبه، 29 اردیبهشت 1393 - 14:58

مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور: دولت تلاش دارد که در حوزه روابط عمومی اقدامات بیشتری صورت گیرد مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور: دولت تلاش دارد که در حوزه روابط عمومی اقدامات بیشتری صورت گیرد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور گفت: در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها تبلیغاتی که از سوی صداوسیما صورت گرفت اگر به عهده روابط‌عمومی‌ها بود نتایج بهتری حاصل می‌شد.
دوشنبه، 29 اردیبهشت 1393 - 07:35

دبیر کمیته علمی کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی خبر داد: باید با حمایت و تقویت دولت سازمان نظام روابط عمومی شکل بگیرد دبیر کمیته علمی کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی خبر داد: باید با حمایت و تقویت دولت سازمان نظام روابط عمومی شکل بگیرد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- دبیر کمیته علمی کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی گفت: باید با حمایت و تقویت دولت سازمان نظام روابط عمومی شکل بگیرد.
دوشنبه، 29 اردیبهشت 1393 - 07:31

گزارش کامل مراسم نکوداشت روز روابط عمومی گزارش کامل مراسم نکوداشت روز روابط عمومی
مراسم نکوداشت روز روابط عمومی عصر دیروز یکشنبه 28 اردیبهشت با حضور اساتید و مدیران روابط عمومی توسط اداره کل روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، دبیرخانه کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران و موسسه کارگزار روابط عمومی در هتل ارم تهران برگزار شد.
دوشنبه، 29 اردیبهشت 1393 - 06:59

مشاور رسانه ای رییس جمهور: دولت روابط عمومی ها را در جایگاه اول می داند مشاور رسانه ای رییس جمهور: دولت روابط عمومی ها را در جایگاه اول می داند
«محمدرضا صادق» مشاور رسانه ای رییس جمهور شامگاه یکشنبه در آیین نکوداشت روز روابط عمومی، کار روابط عمومی را تدبیر در آگاهی و نگرش انسان ها دانست و اظهار داشت:" کار روابط عمومی ها تدبیر در آگاهی و نگرش انسان ها است و با آگاهی بخشی، معلومات انسان ها را افزایش می دهد."
دوشنبه، 29 اردیبهشت 1393 - 06:56

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: در برخی از مسؤولان میل به دیده شدن بسیار افراطی است معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: در برخی از مسؤولان میل به دیده شدن بسیار افراطی است
انتظامی کار روابط عمومی را اطلاع رسانی شفاف دانست و گفت:" کار روابط عمومی اطلاع رسانی شفاف و تجزیه و تحلیل تصمصم گیری های یک سازمان است که باید به اهل فن سپرد. باید به بسیاری از سؤالات رسانه ها پاسخ داده شود به طوری که هیچ خبرنگاری مجبور نشود برای دریافت پاسخ از مکانیسم غیر صحیح وارد شود."
دوشنبه، 29 اردیبهشت 1393 - 06:54

سخنان مهم رییس جمهور به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی سخنان مهم رییس جمهور به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
به گزارش «شارا»، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز (شنبه) در چهارمین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات با تبریک روز ارتباطات و اطلاعات به خانواده بزرگ این صنعت اظهار کرد: ما همه باید تلاش کنیم که کشور ان‌شاءالله در زمینه این صنعت به خودکفایی برسد.
شنبه، 27 اردیبهشت 1393 - 09:18

شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی با حضور یادگار امام شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی با حضور یادگار امام
معزی: ارتباط روابط عمومی ها با موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی به ایام برگزاری مراسم بزرگداشت امام محدود نشود
چهارشنبه، 24 اردیبهشت 1393 - 19:41

با حضور یادگار امام و سخنگوی دولت؛ همایش روابط عمومی ها در حسینیه جماران برگزار شد با حضور یادگار امام و سخنگوی دولت؛ همایش روابط عمومی ها در حسینیه جماران برگزار شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در این نشست که عصر چهارشنبه در آستانه روز روابط عمومی ها برگزار شد، یادگار امام(ره) به ایراد سخنرانی پرداخت.
چهارشنبه، 24 اردیبهشت 1393 - 19:31

باید تدبیر شود
جایی که چند کارمند از بودجه دولت، حقوق دولت و اموال دولت برای به روز رسانی خبرگزاری های خود استفاده می کنند؛ جایی که شغل کارمند روابط عمومی بودن بیشتر به مثابه شغل دوم و فرعی آنهاست
چهارشنبه، 24 اردیبهشت 1393 - 14:24

گفت‌و‌گوی زنده تلویزیونی رئیس‌جمهور
روحانی در تلویزیون: تخریب کنندگان دولت از لغو تحریم ها عصبانی اند/عده‌ای اتهام، دروغ، تخریب و هوچی‌بازی را شروع کرده اند/ هنوز به مقطعی نرسیدیم که برای مردم توضیح بدهیم/به قول هایم وفادارم/عجله بعضی‌ها کار ما را سخت می‌کند
چهارشنبه، 10 اردیبهشت 1393 - 05:51

فردا شب؛ گفت‌وگوی زنده رئیس‌جمهور با مردم
رئیس‌جمهور فردا شب (سه‌شنبه) با مردم به صورت مستقیم گفت‌وگو خواهد کرد.
دوشنبه، 8 اردیبهشت 1393 - 07:23

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  کتاب "آره، 50 اسرار تازه ترغیب" بزودی منتشر می شود


  فراخوان حمایت مالی از "شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران"


  خداحافظی با روابط عمومی هلدینگ خلیج فارس


  نتایج بیست و سومین بارومتر جهانی صنعت نمایشگاه منتشر شد


  هفته رسانه های اجتماعی درباره برخورد با اخبار نادرست و دروغ پراکنی


  ادعای پایه‌گذار فیس‌بوک در مبارزه با اطلاعات جعلی


  محل کارتان استرس دارید؟


  سلامت روان روابط عمومی: 5 راه برای شروع دهه جدید با استرس کمتر


  گزارش اعتماد سنج ادلمن سال 2020 منتشر شد/ مردم به هیچ یک از چهار مؤسسه اجتماعی دولت، تجارت، تشکل های مردم نهاد و رسانه ها اعتماد ندارد


  سرقت اطلاعات شخصی میلیون ها آمریکایی از اکوئیفکس توسط چین


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: کارگاه های آموزشی روابط عمومی در حوزه سناریو نویسی و تکنیک های حل مساله در روابط عمومی