درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 16 مرداد 1399 - 17:13   

فراخوان ثبت نام در وبینارهای آموزشی روابط عمومی

  فراخوان ثبت نام در وبینارهای آموزشی روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

خبرنگار صدای مردم است نه بلندگوی مسئولین

  خبرنگار صدای مردم است نه بلندگوی مسئولین


ادامه ادامه مطلب دو

ابتکار شهرداری ساری/ تقدیر از خبرنگاران مرکز استان مازندران

  ابتکار شهرداری ساری/ تقدیر از خبرنگاران مرکز استان مازندران


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مایکروسافت برای متقاعد کردن دونالد ترامپ در جهت خرید «تیک‌تاک» با کاخ سفید مذاکره می‌کند
  استفاده از روبات برای پاکیزه کردن شهر از کووید-۱۹
  چرا کنار گذاشتن تلفن همراه سخت است؟
  نخستین روزنامه‌ ایرانی: کاغذ اخبار میرزا صالح
  بحران کرونا؛ مشترکان تلگرام در پرتگاه تئوری توطئه
  ابتکار شهرداری ساری/ تقدیر از خبرنگاران مرکز استان مازندران
  دیوار کوتاه تر از دیوار خبرنگار/ سر تعظیم در مقابل مقام شامخ خبرنگاران
  سرپرست مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد
  مراسم تجلیل از خبرنگاران در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد
  دیدار وزیر ورزش و جوانان با مدیر روابط عمومی،خبرنگاران پایگاه خبری ورزش و جوانان و مدیرمسئول، دبیران و سردبیر خبرگزاری برنا
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  پیشخوان شارا-پیشنهادهای کاربران روابط عمومی  

 گزارش اقدامات جامع بانک سامان در دوران اپیدمی کرونا گزارش اقدامات جامع بانک سامان در دوران اپیدمی کرونا
بانک سامان نیز به عنوان یکی از اعضای نظام بانکی ایران هم‌زمان با جدی شدن تب کرونا در کشور، خود را از آلام جامعه جدا ندید و تلاش کرد در دو بعد پرسنلی و عمومی اقدامات و برنامه های خود را با حساسیت پیگیری و به اجرا درآورد.
سه شنبه، 21 بهمن 1399 - 01:37

 پس از زمین‌لرزه چه کنیم؟ پس از زمین‌لرزه چه کنیم؟
این موارد را سازمان صلیب سرخ جهانی به‌عنوان نکاتی که می‌تواند تا حدی ما را ایمن نگه دارد، توصیه می‌کند.
شنبه، 20 اردیبهشت 1399 - 00:29

 برداشت‌های غلط و سوءتفاهم‌ها درباره فاصله‌گذاری اجتماعی: وا ندهیم برداشت‌های غلط و سوءتفاهم‌ها درباره فاصله‌گذاری اجتماعی: وا ندهیم
در عمل فاصله اجتماعی بیشتر به معنای جلوگیری از تماس نزدیک با افرادی است که با شما زندگی نمی‌کنند، و همچنین از مکان‌های عمومی، جایی که ممکن است سطوح آلوده باشند. اما مهم نیست که هر چند وقت یکبار چنین توصیه‌ای تکرار می‌شود. تغییر عادات دشوار است و توصیه خاص در مورد چگونگی رفتار، می‌تواند گیج کننده و عامل ناراحتی باشد.
دوشنبه، 15 اردیبهشت 1399 - 23:04

 نتایج اولیه نظرسنجی تأثیر بحران کرونا بر زندگی افراد دارای معلولیت منتشر شد نتایج اولیه نظرسنجی تأثیر بحران کرونا بر زندگی افراد دارای معلولیت منتشر شد
همزمان با شروع بحران کرونا دکتر محمد کمالی استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران در یک نظرسنجی اینترنتی تأثیرات این دوران بر زندگی افراد دارای معلولیت را بررسی کردند. در این پژوهش ۱۴۰۳ نفر از افراد دارای معلولیت در گروه‌های مختلف معلولیتی از سراسر کشور شرکت کردند. استقبال گروه هدف و مشارکت قابل‌توجه ایشان در تحقق نتایج این تحقیق تأثیر به سزایی داشته است.
جمعه، 12 اردیبهشت 1399 - 23:22

 چطور از درون اتاق خود به دور دنیا سفر کنیم چطور از درون اتاق خود به دور دنیا سفر کنیم
اکنون صرفاً در حبس به سر نمی‌بریم؛ در عین حال از این مزیت بهره می‌بریم که می‌توانیم به اطراف و اکناف قاره‌های درونیِ ناشناخته، گاهی دلهره‌آور اما در اصل شگفت‌انگیز سفر کنیم.
جمعه، 12 اردیبهشت 1399 - 22:55

  رویارویی با ویروس کرونا: انتخاب بین افراط و تفریط رویارویی با ویروس کرونا: انتخاب بین افراط و تفریط
و تنها یک چیز است که باعث ایجاد صداقت و فروتنی می شود و آن حقیقت متکی به علم و اطلاعات است. این اطلاعات و داده ها هستند که می گویند چه دارویی موثر است نه سیاستمداران! این داده ها هستند که می گوید منشاء ویروس کجا بود نه سناتورها. و دانشمندان معتقدند هنوز به اندازه کافی داده در اختیار نداریم.
پنجشنبه، 11 اردیبهشت 1399 - 09:58

طبقه استثمارگر می کوشد که حکومت و رسانه ها را از دست ندهد طبقه استثمارگر می کوشد که حکومت و رسانه ها را از دست ندهد
لنین: طبقه استثمارگر می کوشد که حکومت و رسانه ها را از دست ندهد - اعلامیه لنین درباره عامل اختلاف طبقاتی
چهارشنبه، 3 اردیبهشت 1393 - 14:29

نظرات «کانت» برای ایجاد جامعه ای بهتر نظرات «کانت» برای ایجاد جامعه ای بهتر
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- ایمانوئل کانت Immanuel Kant اندیشمند آلمانی 22 اپریل 1724 در کالینینگراد به دنیا آمد
چهارشنبه، 3 اردیبهشت 1393 - 14:31

یگانه راه ممکن مقابله با بحران کرونا: اقتصاد دولتی دموکراتیک یگانه راه ممکن مقابله با بحران کرونا: اقتصاد دولتی دموکراتیک
بزرگ‌ترین مخالفت‌ها با برنامه‌ریزی دولتی به این ادعا برمی‌گردد که آن در مدیریت اطلاعات ناکارامد است. این به‌طور خاص استدلال بزرگ‌ترین متفکر نئولیبرالیسم، فردریش هایک، است که برایش بازار مکانیسم اجتماعی‌ای است که اجازه می‌دهد هم اطلاعات پراکنده آشکار و هم پردازش شود.
شنبه، 30 فروردین 1399 - 22:34

تالیف کتاب «سیر تا احمق» در مرحله پایانی تالیف کتاب «سیر تا احمق» در مرحله پایانی
کتاب «سیر تا احمق» نوشته «مهدی جمشیدی» در مرحله پایانی تالیف قرار دارد و بزودی راهی بازار نشر خواهد شد.
شنبه، 30 فروردین 1399 - 12:00

 فرآیند سه‌مرحله‌ای مدیریت استرس در این روزهای بحرانی فرآیند سه‌مرحله‌ای مدیریت استرس در این روزهای بحرانی
کروناویروس و واکنشی که در برابر آن داریم، پیچیدگی‌های زیادی دارد. اما بعدها که این بحران را پشت سر گذاشتیم، از خودمان می‌پرسیم که چه واکنشی به آن نشان دادیم. آیا توانستیم زندگی‌مان را در راستای ارزش‌هایمان پیش ببریم؟ آیا توانستیم از فرصت موجود برای یادگیری و رشد شخصی، ارتباط با عزیزان‌مان و آماده‌ شدن برای بحران بعدی، حداکثر بهره را ببریم؟
جمعه، 29 فروردین 1399 - 14:12

بحران همه گیری ویروس کرونا و نسبت آن با آموزه های رواقیون بحران همه گیری ویروس کرونا و نسبت آن با آموزه های رواقیون
هر آنچه اکنون اتفاق می افتد، احتمالا قبلا نیز اتفاق افتاده است. شما تنها کسی نیستید که از این مساله رنج می برید و افراد دیگر با آن کنار آمده اند. بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که شما هم نتوانید با آن کنار بیایید. این دیدگاهی است که وی معتقد است امروزه به خصوص می تواند تا حدود زیادی به انسان ها کمک کند.
پنجشنبه، 28 فروردین 1399 - 02:22

جنگ سرد؛ ریشه، تعاریف و ابزارهای آن
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- استادان علم سیاست (حکومت)، جنگ سرد را جدا از جنگ گرم نمی دانند زیرا که هدف از این دو جنگ یکسان است و به زانو درآوردن طرف مقابل، وادارکردن آن به تسلیم، دریافت امتیاز و ....
پنجشنبه، 28 اسفند 1393 - 23:21

تمرین دمکراسی و مدیریت از دیدگاه لنین تمرین دمکراسی و مدیریت از دیدگاه لنین
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-لنین پس از بازگشت به وطن از تبعید 11 ساله، 16 اپریل 1917 درنطقی که «اساسی» توصیف شده است کاپیتالیسم،
چهارشنبه، 27 فروردین 1393 - 20:47

 خسارت ۹۰ درصدی ناشران و بلاتکلیفی ۴۰ تُن کتاب در گمرک ایران به دلیل کرونا خسارت ۹۰ درصدی ناشران و بلاتکلیفی ۴۰ تُن کتاب در گمرک ایران به دلیل کرونا
در پی به تعویق افتادن نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به دلیل شیوع کرونا که باید روز سه‌شنبه، ۲۶ فروردین، افتتاح می‌شد، یکی از مدیران این نمایشگاه از بلاتکلیفی ۴۰ تُن کتاب خارجی در گمرک خبر داد.
سه شنبه، 26 فروردین 1399 - 15:17

 بحران کرونا چگونه قدرت یادگیری اجتماعی را آشکار می‌کند؟ بحران کرونا چگونه قدرت یادگیری اجتماعی را آشکار می‌کند؟
بحران کنونی نقش یادگیری اجتماعی در مقایسه با یادگیری فردی و آموزش از طریق آزمون و خطا را نشان می‌دهد؛ چون دیگر شیوه‌های یادگیری در شرایط فعلی چندان تاثیری ندارند.
سه شنبه، 26 فروردین 1399 - 14:56

اصول سیرکیوزا یا عدم تبعیض در قرنطینه اصول سیرکیوزا یا عدم تبعیض در قرنطینه
در شرایط فعلی کشور و جامعه جهانی و بحث مربوط به پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، لزوم برابری و مساوات بابت حضور فیزیکی در شرکت یا سازمان، باید تمامی انسان‌ها را فارغ از جنسیت، سن، ریشه قومی و نژادی و تا حتی نوع استخدام در مراکز مختلف دولتی و خصوصی، دربر گرفته و همگی از ارزش یکسانی برخوردار گردند و نباید به فرض، خدای ناکرده میان نوع گزینش افراد اعم از پیمانی، رسمی، قراردادی و تا حتی مشاوره‌ای جهت حضور فیزیکی در محل کار و در دوران قرنطینه تبعیض قائل گردید.
یکشنبه، 24 فروردین 1399 - 19:40

کرونا، دو ریسک تاریخی و امنیت غذایی کرونا، دو ریسک تاریخی و امنیت غذایی
زمستان سال 1398 خورشیدی بود که بیماری کوید 19، ظرف مدت کوتاهی، جهان را درنوردید و از همه گیری یا اپیدمی به پاندمی یا جهان گیری رسید، همانند این بیماری ناخوشایند در طول تاریخ بشر چندین بار رخ داده است که با توجه به ظرفیت های علمی در زمینه پیشگیری، درمان و درک درست از بیماری با این روزگار سایبر قابل مقایسه نیست و زانوزدگی اشرف مخلوقات در برابر باکتری و ویروس را از سویی و از سوی دیگر برخاستن دوباره آدمی را به نمایش می گذارد.
شنبه، 23 فروردین 1399 - 01:14

برزخ کرونا کِی به اتمام می‌رسد؟/ چهار معیار برزخ کرونا کِی به اتمام می‌رسد؟/ چهار معیار
دکتر آرون ای. کارول، استاد علوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایندیانا در یادداشتی که برای نیویورک‌تایمز نوشته سعی کرده چند معیار را برای سنجیدن اوضاع و آمادگی هر شهر و جامعه برای بازگشت به "وضعیت نرمال" ترسیم کند.
جمعه، 22 فروردین 1399 - 00:29

 نیمی از مردم به آمار رسمی ابتلا و فوت اعتماد ندارند/ ۴۸ درصد نیمی از مردم به آمار رسمی ابتلا و فوت اعتماد ندارند/ ۴۸ درصد
نتایج نظرسنجی معاونت اجتماعی- فرهنگی شهرداری تهران و مرکز افکارسنجی ایسپا نشان می‌دهد حدود نیمی از مردم به آمار رسمی ابتلا و فوت کرونا اعتماد ندارند. ین نظرسنجی مشترک در روزهای ۱۶ تا ۱۹ فروردین‌ انجام شده است و در آن‌ تنها ۲۷ درصد پاسخ‌دهندگان گفته‌اند که به آمار رسمی درباره مبتلایان و فوتی‌ها در اثر کرونا اعتماد بالایی دارند. بنا بر این نظرسنجی، ۴۶ درصد پاسخ‌دهندگان پاسخ داده‌اند که از دولت و نهادهای عمومی ناراضی‌اند.
پنجشنبه، 21 فروردین 1399 - 17:11

 کرونا؛ پنج دروغ بزرگ کرونا؛ پنج دروغ بزرگ
حجم گسترده انتشار توصیه‌های گمراه‌کننده و دروغ درباره کرونا موجب شد تا برخی شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های موبایل، خودشان دست به کار شوند تا جلوی این سیل اطلاعات غلط را کنترل کنند.
پنجشنبه، 21 فروردین 1399 - 01:05

معرفی کتاب / افزایش گرایش کانادایی‌ها به کتاب‌های صوتی در سال ۲۰۱۹ معرفی کتاب / افزایش گرایش کانادایی‌ها به کتاب‌های صوتی در سال ۲۰۱۹
پنج درصد از کتاب‌های خریداری شده کانادایی‌ها در سال ۲۰۱۹ کتاب‌های صوتی بوده‌اند که در مقایسه با سال گذشته آن حدود ۳/۶ درصد افزایش داشته است.
چهارشنبه، 20 فروردین 1399 - 12:08

انتشار کتاب سرنوشتت رو دوباره بنویس انتشار کتاب سرنوشتت رو دوباره بنویس
سرنوشتت رو دوباره بنویس، نام کتابی است که در حوزه ی روانشناسی سلامت و روانشناسی موفقیت، توسط فرناز شایگان مجد و نازنین پور اقبال به همت انتشارات زلال سبز منتشر شده است.
چهارشنبه، 20 فروردین 1399 - 11:33

تصویری؛ ابتکار پستچی بریتانیایی برای شاد کردن مردم در روزهاى قرنطینه کرونایى تصویری؛ ابتکار پستچی بریتانیایی برای شاد کردن مردم در روزهاى قرنطینه کرونایى
گلن والتون پستچی بریتانیایی برای خوشحال کردن کسانی که به دلیل پایبندی به قوانین مبارزه با شیوع کرونا در شهرهای بریتانیا در قرنظینه اجباری در خانه‌هایشان باقی مانده‌اند، روشی را ابتکار کرده تا به گفته او ضمن ادای وظیفه شغلی‌اش در رساندن امانت‌ها، افراد خسته از خانه‌نشینی اجباری را برای دقایقی بخنداند و آنها را برای مدتی از فضای انزوا و خستگی ناشی از آن خارج کند.
سه شنبه، 19 فروردین 1399 - 00:40

پونیسف/ راهنمایی‌هایی برای مراقبت از کودکان در زمان شیوع ویروس کرونا پونیسف/ راهنمایی‌هایی برای مراقبت از کودکان در زمان شیوع ویروس کرونا
فراگیر شدن ویروس کرونا، زندگی خانوادگی را در سراسر دنیا مختل کرده است. تعطیلی مدارس، دورکاری و فاصله‌گیری اجتماعی از جمله مواردی است که همه افراد به خصوص والدین باید آن را رعایت نمایند. دراین جا بر آن هستیم که با همکاری برنامه «فرزندپروری و سلامت پایدار» مجموعه‌ای از نکات آسان را به والدین و مراقبین ارائه دهیم تا به آنها در مدیریت این وضعیت جدید و موقتی کمک کند.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 19:42

«صداقت و عمل درست» عامل شادی انسان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- جیمز میل James Mill (پدر جان استیوارت میل) فیلسوف و تاریخدان اسکاتلندی و مولف «تاریخ هندوستانِ انگلستان» ششم اپریل 1773 به دنیا آمد.
یکشنبه، 17 فروردین 1393 - 06:33

علم سلامت روان علم سلامت روان
با آنکه توسل به رویکردی علمی برای شناخت شادی کمی عجیب به نظر می‌رسد، روند پژوهشی آن در مجموع بسیار سرراست است: پژوهشگران درباره آدمهای شاد تحقیق می‌کنند، رفتارهای‌شان را مطالعه می‌کنند و می‌خواهند بفهمند آیا احوال آدم‌های ناشاد هم می‌تواند با انجام کارهای مشابه بهبود پیدا کند یا نه؟
جمعه، 15 فروردین 1399 - 13:17

کرونا؛ کلاسی پرطرفدار درباره شاد بودن که این روزه همه می‌خواهند در آن شرکت کنند کرونا؛ کلاسی پرطرفدار درباره شاد بودن که این روزه همه می‌خواهند در آن شرکت کنند
در حالیکه که بخش بزرگی از جمعیت دنیا این روزها شکلی از قرنطینه را تجربه می‌کند، بسیاری برای یافتن پاسخ این پرسش که در این دوران سخت چطور می‌شود شاد بود، به علم روی آورده‌اند.
جمعه، 15 فروردین 1399 - 13:10

نگاهی به واکنش جهانی به بحران کرونا از دریچه شعر مشهور «بنی آدم» سعدی نگاهی به واکنش جهانی به بحران کرونا از دریچه شعر مشهور «بنی آدم» سعدی
افشین ادیب-مقدم، استاد دانشکده مطالعات شرقی و آفریقایی دانشگاه لندن، در مطلبی برای وب‌سایت «اسکرول این» در مورد ملموس شدن هر چه بیشتر شعر مشهور «بنی آدم» سعدی در روزهایی که کل جهان با شیوع ویروس کرونا درگیر است، پرداخته است.
جمعه، 15 فروردین 1399 - 11:48

آیا حریم خصوصی یکی از بزرگترین قربانیان کرونا خواهد بود؟ آیا حریم خصوصی یکی از بزرگترین قربانیان کرونا خواهد بود؟
استفاده از داده‌های موقعیت مکانی گوشی همراه کاربر مبتلا به کرونا برای تشخیص مسیر حرکت او، ارتباطاتش و اطمینان از عدم ترک قرنطینه؛ آیا به زودی پلیسی کوچک در جیب خود حمل می‌کنیم؟ فعالان حوزه حفاظت از داده‌ها هشدار می‌دهند.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 19:09

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  نخستین روزنامه‌ ایرانی: کاغذ اخبار میرزا صالح


  فراخوان ثبت نام در وبینارهای آموزشی روابط عمومی


  معرفی کتاب جدید رئیس پیشین شرکت نفتی «بریتش پترولیوم»/ کتاب «بساز، بیندیش، تخیل کن»


  رهبران صنعت از روابط عمومی چه سودی می برند؟


  ویژگی‌های ممتاز یک خبرنگار


  نشست مجازی مدیران روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان


  گزارش برگزاری آئین پایانی دومین جشنواره نیرو و رسانه (نور)


  «۶۹ میلیون نفر» در ایران مشترک اینترنت موبایل هستند


  گزارش برگزاری نخستین همایش «هوش مصنوعی، همه‌چیز»


  ابتکار شهرداری ساری/ تقدیر از خبرنگاران مرکز استان مازندران


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی