درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 15 فروردین 1399 - 02:26   

پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد

  پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد


ادامه ادامه مطلب یک

ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس

  ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس


ادامه ادامه مطلب دو

توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست

  توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست


ادامه ادامه مطلب سه

تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه

  تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه
  استراتژی روابط عمومی برای آژانس های املاک و مستغلات/ 6 نکته
  4 روش ساده برای بهبود تصویر عمومی
  4 نکته برای ایجاد شهرت تجاری خوب
  کمک 500 هزار دلاری صندوق اوپک برای توسعه جهانی (OFID) به ایران برای خرید و توزیع تجهیزات بسیار ضروری بیمارستانی
  توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست
  ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس
  پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد
  مثبت‌اندیشی
  زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  پیشخوان شارا-پیشنهادهای کاربران روابط عمومی  

آیا حریم خصوصی یکی از بزرگترین قربانیان کرونا خواهد بود؟ آیا حریم خصوصی یکی از بزرگترین قربانیان کرونا خواهد بود؟
استفاده از داده‌های موقعیت مکانی گوشی همراه کاربر مبتلا به کرونا برای تشخیص مسیر حرکت او، ارتباطاتش و اطمینان از عدم ترک قرنطینه؛ آیا به زودی پلیسی کوچک در جیب خود حمل می‌کنیم؟ فعالان حوزه حفاظت از داده‌ها هشدار می‌دهند.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 19:09

«فاصله‌گیری اجتماعی» یا «فاصله‌گیری فیزیکی» «فاصله‌گیری اجتماعی» یا «فاصله‌گیری فیزیکی»
سازمان جهانی بهداشت استفاده از عبارت «فاصله‌گیری فیزیکی» را به جای «فاصله‌گیری اجتماعی» پیشنهاد داده است. کارشناسان از این پیشنهاد استقبال کرده‌اند. فاصله گرفتن فیزیکی از دیگری برای جلوگیری از ابتلا به ویروس به معنای فاصله اجتماعی از یکدیگر نیست.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 02:40

کرونا؛ ویروس‌ها چطور در دفاتر کار منتشر می‌شوند کرونا؛ ویروس‌ها چطور در دفاتر کار منتشر می‌شوند
ممنوعیت کار در دفاتر تنها یک اقدام احتیاطی به حساب نمی‌آید. ادارات همیشه محل اصلی انتشار ویروس‌ها و باکتری‌ها بوده‌اند. احتمالا با این چرخه آشنا هستید: در هر فصل یک نوع ویروس همه جا منتشر می‌شود. یکی از کارمندان وارد دفتر می‌شود و با سرفه‌ها و عطسه‌های خود ویروس را به همکارانش منتقل می‌کند و این چرخه ادامه خواهد داشت.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 02:46

پوشش بیمه ای ایالت اوتاراکند برای "رزمندگان Covid-19" پوشش بیمه ای ایالت اوتاراکند برای "رزمندگان Covid-19"
در میان بحران کروناویروس، ایالت اوتاراکند هند یک بیمه نامه برای همه "جنگجویان Covid-19" اعم از پزشکان، کادر پزشکی و بهداشتی، رسانه ها و پلیس اعلام کرد که برای نجات دیگران جان خود را به خطر می اندازند.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 01:37

چگونه در طول قرنطینه از وقت‌مان به خوبی استفاده کنیم چگونه در طول قرنطینه از وقت‌مان به خوبی استفاده کنیم
ماندن در خانه و انزوای اجتماعی در طول بحران کرونا، زندگی بسیاری از مردم را عوض کرده و حتی بر تمرکز و انگیزه آنها تاثیر گذاشته است. این امری طبیعی است.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 12:19

مدیریت دموکراتیک در موقعیت کنونی: اجتماعی کردن در مقابل دولتی کردن مدیریت دموکراتیک در موقعیت کنونی: اجتماعی کردن در مقابل دولتی کردن
مزیت اجتماعی کردن به جای ملی کردن، بسیج فرایندهای دموکراتیک است که امکان حل منازعات اجتماعی را فراهم می‌آورد. اقتصاد جنگی با توجه به پیامدهای اجتماعی و اقتصادی کوید ۱۹ یک ضرورت حیاتی است. با این حال، باید نسبت به دولتی کردن و اتحاد مقدس با احتیاط عمل کرد چرا که تهدیدی برای دموکراسی می‌باشد و به طور معمول تمایل به نادیده گرفتن نزاع‌های اجتماعی دارد.
شنبه، 9 فروردین 1399 - 17:02

کوثر زلال کوثر زلال
یا مرهمی گذار بر این درد بیقرار
جمعه، 8 فروردین 1399 - 13:46

فقدان رهبری جهانی در نبرد بشر علیه کرونا فقدان رهبری جهانی در نبرد بشر علیه کرونا
امروزه بشریت نه‌تنها به خاطر ویروس کرونا بلکه به دلیل بی‌اعتمادی بین انسان‌ها، با بحران تمام‌عیار روبرو است. برای شکست‌دادن کرونا، مردم باید به دانشمندان، شهروندان به حکومت و کشورها به یکدیگر اعتماد کنند.
پنجشنبه، 7 فروردین 1399 - 05:01

 مستندسازی فاجعه؛ ثبت مشاهدات شخصی در جریان شیوع ویروس کرونا مستندسازی فاجعه؛ ثبت مشاهدات شخصی در جریان شیوع ویروس کرونا
مستندسازی فاجعه توسط شاهدان عینی مهم است، چون چنین سندها می‌تواند روایت رسمی را به چالش بکشد. این روزها، روایت رسمی سخنان مسئولان وزارت صحت عامه است که هر روز اعلام می‌کنند که نتایچ آزمایش‌های گرفته‌شده منفی است، تعداد مبتلایان اندک است، و این‌که دولت توانایی مدیریت این بحرانِ در حال گسترش را دارد.
چهارشنبه، 6 فروردین 1399 - 23:31

واکنش جمعی/ کره جنوبی چگونه بر ویروس کووید۱۹ (کرونا) چیره گشت؟ واکنش جمعی/ کره جنوبی چگونه بر ویروس کووید۱۹ (کرونا) چیره گشت؟
همه ماباید به این باور مهم برسیم که بدون واکنش اجتماعی، تعامل و همراهی و همدلی نمی توانیم به زودی از ابن بحران عبور کنیم. لذا وظیفه تک تک ماست که با رعایت اصول بهداشتی به توصیه ها مسئولان توجه ویژه داشته باشیم، تلاش کادر پزشگی و مدافعان سلامت را پاس و از همه مهمتر با ماندن در خانه خو دو جامعه را در نابودی این ویروس یاری نماییم. بدون شک تعامل همگانی رمز عبور از این بحران همه گیر است.
چهارشنبه، 6 فروردین 1399 - 22:15

زادروز زرتشت زادروز زرتشت
زادروز زرتشت؛ تنها پیامبری که از میان آرین ها برخاست ـ اشاره به تاریخچه جمع آوری اوستا
چهارشنبه، 6 فروردین 1393 - 12:23

 حفاظت اجتماعی چیست و چه کسانی به آن نیاز دارند؟ حفاظت اجتماعی چیست و چه کسانی به آن نیاز دارند؟
نخست‌وزیر بریتانیا در نشست‌های خبری روزانه که از تلویزیون هم پخش می‌شود، برخی محدودیت‌ها را برای گروه‌های مختلف اجتماعی مطرح کرده است که «مراعات فاصله در اجتماع» و «خودقرنطینگی» از جمله آن‌ها است. اما در نسخه روزآمد این دستورالعمل‌ها، اصطلاح جدید «حفاظت اجتماعی» به واژه‌نامه ویروس کرونا افزوده شده است که شماری از مردم را سردرگم کرده است.
سه شنبه، 5 فروردین 1399 - 15:30

کرونا روزی 3.5 میلیارد و ماهی 107 میلیارد دلار به اقتصاد ایتالیا ضرر می‌زند کرونا روزی 3.5 میلیارد و ماهی 107 میلیارد دلار به اقتصاد ایتالیا ضرر می‌زند
براساس برآورد اتحادیه صنایع ایتالیا، در پی توقف واحدهای تولیدی در این کشور برای مقابله با ویروس کرونا، اقتصاد ایتالیا ماهیانه 100 میلیارد یورو، معادل 107 میلیارد دلار ضرر می‌کند.
سه شنبه، 5 فروردین 1399 - 15:28

بعد از عبور از کرونا، ما کجا خواهیم بود؟ بعد از عبور از کرونا، ما کجا خواهیم بود؟
کرونا فرهنگ مراودات و تعاملات اجتماعى را تغییر می دهد.جمع هاى دوستانه کوچکتر می شود. حضور و فیزیک افراد جاى خود را به تصاویر دیجیتال و مجازى می دهد. دلتنگى ها بیشتر می شود و آهسته آهسته این سیطره تلفن ها و دنیاى اینترنت، جاى خالى افراد و عزیزانمان را پر خواهد کرد. انسان، موجودى است که در طول فرهیختگى اجتماعى اش، نیاز به مراودات و ارتباطات حضورى و دیده شدن ها دارد. دنیاى بعد از کرونا، شاید میزها و صندلى هاى خالى بسیارى باشد که از حضور ها خالى است.
دوشنبه، 4 فروردین 1399 - 13:50

پنج دلیل برای امید در میان هرج و مرج ویروس کرونا پنج دلیل برای امید در میان هرج و مرج ویروس کرونا
شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان روزگار سیاهی را برای مردم رقم زده است. تعداد مبتلایان و درگذشتگان روز به روز بیشتر می‌شود، شهرها و حتی کشورها در حال تعطیلی هستند و خیلی از مردم مجبور شده‌اند که خود را قرنطینه کنند. اما در میان این همه اخبار نگران‌کننده کورسوی امیدی نیز دیده می‌شود.
دوشنبه، 4 فروردین 1399 - 02:32

اصول سیزده‌گانهٔ معرفتیِ بنجامین فرانکلین اصول سیزده‌گانهٔ معرفتیِ بنجامین فرانکلین
بنجامین فرانکلین یکی از پدران بنیان‌گذار ایالات متحده آمریکا، نفْس خویش را به مدد امساک و پرهیزگاری، که از دوران شباب بدان خو گرفته‌بود، مهار کرد و به خلوص آن همت ورزید.
یکشنبه، 3 فروردین 1399 - 17:52

طوفان کرونا 70 میلیارد دلار از دارایی‌های این میلیارد آمریکایی را به باد داد طوفان کرونا 70 میلیارد دلار از دارایی‌های این میلیارد آمریکایی را به باد داد
همزمان با موج سهمگین پیامدهای اقتصادی کرونا بر همه کسب‌ و کارهای کوچک و بزرگ جهان، وارن بافت میلیاردر آمریکایی که از او به عنوان موفق‌ترین سرمایه‌گذار قرن بیستم یاد می‌شود، بیش از 70 میلیارد دلار ثروت خود در شرکت Berkshire Hathaway را از دست داد. 10 شرکت دیگر نیز که بافت در آنها سرمایه‌گذاری کرده بود، متضرر شده‌اند.
شنبه، 2 فروردین 1399 - 14:47

کرونا؛ هشدار سازمان جهانی بهداشت: جوانان هم در معرض خطر ابتلا هستند کرونا؛ هشدار سازمان جهانی بهداشت: جوانان هم در معرض خطر ابتلا هستند
دبیرکل سازمان جهانی بهداشت در کنفرانس خبری آنلاین از مقر این سازمان در ژنو گفت: "برای جوانان پیامی دارم: شما شکست ناپذیر نیستید، این ویروس می‌تواند برای هفته‌ها شما را در بیمارستان بستری کند یا جان شما را بگیرد. حتی اگر بیمار نشوید، انتخاب‌هایی که می‌کنید می‌تواند تفاوت زندگی و مرگ برای شخص دیگری باشد. "
شنبه، 2 فروردین 1399 - 13:49

چگونه در شرایط دشوار آرام بمانیم چگونه در شرایط دشوار آرام بمانیم
دکتر رادا مودگیل، پزشک سه توصیهٔ خیلی ساده برای ما دارد، توصیه‌های ساده‌ای که بر بنیان عصب‌شناسی شکل گرفته‌اند و به طرز شگفت‌آوری به حفظ آرامش ما در لحظه‌های دشوار زندگی کمک می‌کنند.
جمعه، 1 فروردین 1399 - 20:36

شادترین‌ کشور جهان عرب
براساس فهرست جهانی شادترین انسان‌های جهان که روز جمعه 20 مارس 2020 و همزمان با روز جهانی شادی منتشر شد، عنوان شادترین انسان‌های جهان عرب برای ششمین سال متوالی به شهروندان امارات متحده عربی رسید.
جمعه، 1 فروردین 1399 - 20:34

موسسه کارگزار روابط عمومی و شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران(شارا) سال جدید را شادباش می گوید موسسه کارگزار روابط عمومی و شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران(شارا) سال جدید را شادباش می گوید
نوروز یعنی هیچ زمستانی ماندنی نیست اگر چه کوتاهترین شبش یلدا باشد
چهارشنبه، 28 اسفند 1392 - 13:26

نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز
  نوشیروان کیهانی زاده- نوروز و آیین های باشکوه آن، مسیری سه هزار ساله را پیموده تا به ما رسیده است. «نوروز» کهنسالترین آیین ملی در جهان است که جاودانه مانده و یکی از عوامل تداوم فرهنگ ایرانیان
یکشنبه، 3 فروردین 1393 - 07:41

هشدار روان‌شناسان درباره آسیب‌های روانی ناشی از خود قرنطینگی هشدار روان‌شناسان درباره آسیب‌های روانی ناشی از خود قرنطینگی
کم‌کم تعداد شهرهایی که برای کند کردن روند شیوع ویروس کرونا، راه قرنطینه خانگی را انتخاب می‌کنند افزایش می‌یابد. در این حال یک روانشناس و متخصص بیماری‌های جهان‌گستر، به مردم درباره آسیب‌های ماندن طولانی‌مدت در قرنطینه هشدار داده است.
پنجشنبه، 29 اسفند 1398 - 03:34

سیمپسون‌ها ۲۷ سال پیش شیوع کرونا را پیش‌بینی کرده بودند سیمپسون‌ها ۲۷ سال پیش شیوع کرونا را پیش‌بینی کرده بودند
این انیمیشن قدیمی، پیشتر هم انتخاب دونالد ترامپ بعنوان رییس‌جمهور آمریکا را پیشگویی کرده بود
پنجشنبه، 29 اسفند 1398 - 02:37

مجوزهای فرهنگی هنری در سال ۹۸ تا سه ماه دیگر تمدید شد مجوزهای فرهنگی هنری در سال ۹۸ تا سه ماه دیگر تمدید شد
مرکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد مجوزهای صادره این وزارتخانه که تاریخ اعتبار آن­ها تا پایان سال ۹۸ است، به مدت سه ماه تمدید می شود.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 19:45

روایاتی جالب درباره نوروز روایاتی جالب درباره نوروز
نوروز به عنوان یک جشن وعید باستانی تاریخی طولانی دارد و مورد تایید اسلام هم می باشد، چرا که ابعاد مثبت آن زیاد است و اساس آن توجه به خلقت و زایش جهان است.
پنجشنبه، 8 فروردین 1392 - 07:27

جنگ سرد؛ ریشه، تعاریف و ابزارهای آن
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- استادان علم سیاست (حکومت)، جنگ سرد را جدا از جنگ گرم نمی دانند زیرا که هدف از این دو جنگ یکسان است و به زانو درآوردن طرف مقابل، وادارکردن آن به تسلیم، دریافت امتیاز و ....
پنجشنبه، 28 اسفند 1393 - 23:21

چگونه با مطالعه ماهیچه‌های مغز را تقویت کنیم؟ چگونه با مطالعه ماهیچه‌های مغز را تقویت کنیم؟
تلفن همراه و کامپیوتر خود را خاموش کنید و آنها را برای یک تا دو ساعت کامل کنار بگذارید. کتاب مورد نظرتان را از قفسه و کتابخانه بردارید و بدون دغدغه مطالعه کنید. فواید به زودی در زندگی‌تان مشهود می‌شوند.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 04:25

برگزاری مسابقه بین‌المللی نقاشی کودک مشهد با موضوع دست‌های پاک برگزاری مسابقه بین‌المللی نقاشی کودک مشهد با موضوع دست‌های پاک
فراخوان مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان و نوجوانان مشهد با عنوان «دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی منتشر شد.
دوشنبه، 26 اسفند 1398 - 13:29

تاثیر ویروس کرونا بر سیستم بانکی کانادا- کاهش نرخ سود به 0.75 درصد تاثیر ویروس کرونا بر سیستم بانکی کانادا- کاهش نرخ سود به 0.75 درصد
بانک کانادا در واکنش به شیوع ویروس کرونا نرخ سود خود را به 0.75 درصد کاهش داد، کاهشی که به دنبال تصمیم هفته گذشته این بانک مبنی بر کم کردن نرخ بهره صورت گرفت.
شنبه، 24 اسفند 1398 - 14:19

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...


  شوخی آوریل در ایران، تنها یک بار و آن هم به شکل طرح ترور ناشر همان روزنامه!


  ایران 16 روز بدون روزنامه عمومی (غیردولتی)!


  روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه پیشگام در اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا


  «فاصله‌گیری اجتماعی» یا «فاصله‌گیری فیزیکی»


  با مشتریان در ارتباط باشید


  اعتصاب کارگران انبارهای آمازون در آمریکا


  مدیرکل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست: رادیو گفت و گو تنها همراه رسانه ملی در پیگیری امور حفاظت محیط زیست


  ترکیب روابط عمومی و استراتژی های بازاریابی محتوا


  فناوری هایی که فرایندها و اثربخشی مدیریت روابط عمومی را تغییر می دهند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران"