درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 29 دی 1396 - 09:47   

آمریکا در صورت روبرو شدن با حمله سایبری از سلاح هسته ای استفاده خواهد کرد

  آمریکا در صورت روبرو شدن با حمله سایبری از سلاح هسته ای استفاده خواهد کرد


ادامه ادامه مطلب یک

دستگیری افسر سابق سیا به جرم مشارکت در پرونده مرگ خبرنگاران چینی

  دستگیری افسر سابق سیا به جرم مشارکت در پرونده مرگ خبرنگاران چینی


ادامه ادامه مطلب دو

لزوم توجه دقیق به مرز باریک بین تدریس و شستشوی مغزی

  لزوم توجه دقیق به مرز باریک بین تدریس و شستشوی مغزی


ادامه ادامه مطلب سه

دکتر حسین زاده مطرح کرد: آغاز تحولات بنیادین در بانک ملی ایران

  دکتر حسین زاده مطرح کرد: آغاز تحولات بنیادین در بانک ملی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مورد عجیب دانلد ترامپ
  مدیرکل بهزیستی گیلان: نقش روابط عمومی در سازمان بهزیستی برجسته خواهد شد
  10 قانون طلایی یکپارچه شدن
  مبارزه تبلیغاتی آلمان بر ضد استعمار انگلستان و فرانسه
  تاثیرات مدیریت ارتباط گسترده و یکپارچه
  ترامپ خبرنگار سی.ان.ان را از کاخ سفید بیرون کرد
  ویدیو/ مدیریت بهینه انتشار کتاب ...: چاپ در برابر تقاضا
  نگرانی «رابرت فیتسجرالد» از ادامه روند قهقرا رفتن «تاریخ نگاری و روزنامه نگاری»
  واداشتن مردم به خرید بیشتر با تبلیغات تأثیرگذار بر فکر آنها
  لزوم توجه دقیق به مرز باریک بین تدریس و شستشوی مغزی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  پیشخوان شارا-پیشنهادهای کاربران روابط عمومی  

مورد عجیب دانلد ترامپ مورد عجیب دانلد ترامپ
آنچه در پی می آید تنها مشت نمونه خروار از ویژگی های منحصر به فرد وی (به ترتیب حروف الفبا) است. همچنین به سبب محدودیت جا، از پرداختن به بیشتر واکنش های دیگران در قبال کردار او خودداری می شود.
جمعه، 29 دی 1396 - 00:21

لزوم توجه دقیق به مرز باریک بین تدریس و شستشوی مغزی لزوم توجه دقیق به مرز باریک بین تدریس و شستشوی مغزی
کسانی که در مدارس کار می کنند به دلیلی منطقی، آموزگار و نه شستشو دهنده مغز نامیده می شوند. چراکه بین دو مقوله آموزش به دانش آموزان که چه فکر کنند، با اینکه چگونه فکر کنند، یک دنیا تفاوت وجود دارد. بنابراین آموزگاران باید با در معرض دیدگاه های گوناگون و متضاد قراردادن دانش آموزان، تفکر آنها را به چالش بکشند. اما نباید جهان بینی خود را در ایشان نهادینه کنند.
چهارشنبه، 27 دی 1396 - 16:04

آلن دلون بازیگر سرشناس فرانسوی: هیچ چیز جز پول مهم نیست آلن دلون بازیگر سرشناس فرانسوی: هیچ چیز جز پول مهم نیست
مجله "باری مچ" به مناسبت 60 حضور آلَن فابیَن موریس مارسِل دُلون معروف به آلن دلون مصاحبه‌ای با او ترتیب داد و دلون در این مصاحبه گفت: « بدون حسرت از این جهان خواهم رفت.»
شنبه، 23 دی 1396 - 22:44

بزرگترین خطرهای پیش روی دنیا در سال نو بزرگترین خطرهای پیش روی دنیا در سال نو
سیاستمداران در راه مبارزه با تغییرات اقلیمی جدی باشند. پس بر ما مردم است، که نهایت تلاش خود را برای چنین مبارزه ای به کار ببریم. همچنین با استفاده از روش های صلح آمیز خواهان جهانی عاری از سلاح های کشتار جمعی باشیم.
جمعه، 22 دی 1396 - 12:55

فرهنگ سیاسی
برای شناخت فرهنگ سیاسی یک ملت باید انسان شناسی (آنتروپولوژی)، روانشناسی و تاریخ آن ملت را دقیقا مطالعه، تحلیل و بررسی کرد و دید که چگونه و با اتخاذ چه تدابیر می شود در مدت کوتاه تری فرهنگ سیاسی مردم آن جامعه را تغییرداد و اصطلاحا به «روز» کرد.
پنجشنبه، 21 دی 1396 - 17:05

مرد شیک پوش کانادایی، صاحب صد و پنجاه دست کت و شلوار و ششصد کلاه مرد شیک پوش کانادایی، صاحب صد و پنجاه دست کت و شلوار و ششصد کلاه
لری ریچاردسون، عاشق مد سال های 1830 تا 1960 است. به همین دلیل کمد لباس اش را با 150 دست کت و شلوار دست دوز و 600 کلاه سبک کلاسیک و اقلام مد دیگر، از جمله دستکش، شال، کراوات و پاپیون پر کرده است.
چهارشنبه، 20 دی 1396 - 21:30

شش عامل موثر در افزایش ریسک ابتلا به آلزایمر شش عامل موثر در افزایش ریسک ابتلا به آلزایمر
بیماری آلزایمر، حدود 5 میلیون آمریکایی را به خود مبتلا کرده است. بر اساس پیش بینی ها تعداد بیماران تا سال 2050 به 13.8 میلیون نفر افزایش خواهد یافت.
چهارشنبه، 20 دی 1396 - 10:42

دام هایی به نام تله های مغز دام هایی به نام تله های مغز
دانیل کانمن Daniel Kahneman، روانشناس، فعالیت مغز را به دو نظام مکمل طبقه‌بندی می‌کند: تحلیلی و غریزی. تمامی رفتارهایی که نیاز به برنامه‌ریزی، تفکر منطقی، پیش‌بینی و کنترل و نظارت دارد در بخش کرتکس پیشانی پردازش می‌شود.
سه شنبه، 19 دی 1396 - 23:51

ایسلند، اولین کشور جهان با قانون پرداخت حقوق برابر به زنان و مردان ایسلند، اولین کشور جهان با قانون پرداخت حقوق برابر به زنان و مردان
ایسلند اولین کشور جهان است که قانون پرداخت حقوق برابر به زنان و مردانی که کار مشابه را انجام می دهند را به اجرا می گذارد.
سه شنبه، 19 دی 1396 - 11:42

مصرف بی رویه سبب اصلی تغییرات اقلیمی مصرف بی رویه سبب اصلی تغییرات اقلیمی
نشست سال 2015 پاریس که در خلال آن 196 کشور موافقت کردند تغییرات اقلیمی را مدنظر قرار دهند، سبب خرسندی بود.
چهارشنبه، 13 دی 1396 - 23:18

آیا جنگ با کره شمالی سال دو هزار و هجده آغاز خواهد شد؟! آیا جنگ با کره شمالی سال دو هزار و هجده آغاز خواهد شد؟!
با توجه به شدت گرفتن بحران هسته ای در کره شمالی و افزایش تنش های منطقه ای، آیا در سال 2018 شاهد آغاز جنگ با کره شمالی خواهیم بود؟ تحلیل گران نظامی در چین، احتمال وقوع آن را منتفی نمی دانند.
دوشنبه، 11 دی 1396 - 12:41

رئیس پژوهشکده مدیریت خطرپذیری و بحران: مثلث حیات در زلزله ایمن نیست رئیس پژوهشکده مدیریت خطرپذیری و بحران: مثلث حیات در زلزله ایمن نیست
دکتر امینی حسینی، رئیس پژوهشکده مدیریت خطرپذیری و بحران تأکید کرد: تا جاییکه اطلاع داریم در هیچ کشوری در جهان روش"مثلث حیات" به عنوان روش مبنا برای پناه گیری آموزش داده نمی شود و روش مرسوم در اغلب کشورهای لرزه خیز روش DCH می باشد.
پنجشنبه، 7 دی 1396 - 14:55

راه اندازی اولین قطار سریع السیر خصوصی در آمریکا   راه اندازی اولین قطار سریع السیر خصوصی در آمریکا  
ساکنان فلوریدا از ماه جاری می توانند مسافت بین West Palm Beach به میامی که معمولا طی 5 ساعت طی می شود را در 60 دقیقه طی کنند. این امر، به لطف راه اندازی اولین قطار سریع السیر خصوصی در آمریکا ممکن خواهد شد.
پنجشنبه، 7 دی 1396 - 12:46

ارتباطات و حمل و نقل هوایی ارتباطات و حمل و نقل هوایی
نقش ارتباطات در تحولات اقتصادی و اجتماعی از چنان گستردگی برخوردار است که دولت های غربی علیرغم محدودیت های قانونی جهت پرداخت سوبسید به صنایع داخلی، به صورت پنهان کمک های شایان توجهی به این صنایع نموده اند تا بتوانند تولید ناخالص ملی و در آمد سرانه کشورهای خود را افزایش دهند.
چهارشنبه، 6 دی 1396 - 14:18

تصاویر/ به استقبال کریسمس تصاویر/ به استقبال کریسمس
تصاویر/ به استقبال کریسمس
دوشنبه، 4 دی 1396 - 01:56

فرانسه، جمهوری جوایز ادبی فرانسه، جمهوری جوایز ادبی
جوایز ادبی در فرانسه در سال‌های اخیر به طور متوسط فروش کتاب را به 40 هزار تا 440 هزار نسخه افزایش می‌دهند. با این حال در سال‌هایی هم این فروش افزایش بیشتری داشته است.
جمعه، 1 دی 1396 - 01:39

شب یلدا (شب چله)؛ فلسفه، تاریخچه و ارتباط آن با کریسمس شب یلدا (شب چله)؛ فلسفه، تاریخچه و ارتباط آن با کریسمس
واژه «یلدا» از دوران ساسانیان که متمایل به بکار گیری خط سریانی (الفبای از راست به چپ) شده بودند بکار رفته است. «یلدا » همان "میلاد" به معنای زایش، زادروز یا تولد است
شنبه، 29 آذر 1393 - 18:04

گزارش ویژه: نحوه نقل و انتقال سوابق پرداختی حق بیمه یا کسور بازنشستگی
در مورد انتقال صندوق بازنشستگی قوانین بسیاری موجود است که نحوه انتقال و محاسبه کاملا توضییح و تبصره های آن جهت شفافیت موضوع تشریح شده است.در این گزارش سعی شده قوانین و تبصره ها ی مرتبط بدون هیچ گونه نقد و نظری و بدون نظر مستقیم کارشناسان و نمایندگان مجلس به صورت کامل منتشر شود:
سه شنبه، 28 آذر 1396 - 14:34

«خور روز» و «دی گان» - روز برابری انسانها در ایران باستان و روز سپردن تعهد به کشت نهال سرو «خور روز» و «دی گان» - روز برابری انسانها در ایران باستان و روز سپردن تعهد به کشت نهال سرو
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «یکم دیماه» از 1738 سال پیش از میلاد «دی گان»، یلدا = میلاد و «خور روز» نامیده شده است که به زعم ایرانیان باستان، روز تولد دوباره خورشید پس از بلندترین شب سال بوده است.
چهارشنبه، 3 دی 1393 - 11:17

درجاتی که روابط ما را با این دنیا زیر و رو می کند درجاتی که روابط ما را با این دنیا زیر و رو می کند
اساسا قابل پیش بینی بود که جهان عمدتا به سه دلیل در زمینه کاهش انتشار دی اکسید کربن به توافق برسد. نخست اینکه امروزه در باره اثرات مخرب و زیانبار گرمایش جهانی اجماع علمی وجود دارد و تردیدها در این باره کمتر شده است.
سه شنبه، 28 آذر 1396 - 01:10

15 کشور با بیشترین تاثیر مثبت در جهان
بر اساس آخرین گزارش The Good Country Index، با استفاده از طیف گسترده ای از داده های سازمان ملل متحد و سایر سازمان های بین المللی، هر کشور را بر اساس میزان مشارکت آن در نیل به اهداف مشترک بشری، طبقه بندی می کند.
شنبه، 25 آذر 1396 - 02:59

بریتانیا هم بریتانیای قدیم بریتانیا هم بریتانیای قدیم
به موازات نزدیک تر شدن زمان خروج عملی بریتانیا از اتحادیه اروپا، نیمی از مردم این کشور بیشتر دچار هراس شده اند. اما نیمی دیگر مشتاقانه منتظر این خروج هستند.
جمعه، 24 آذر 1396 - 14:40

بریتانیا بریتانیا
بریتانیا یا پادشاهی متحد بریتانیا با نام رسمی پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی (به انگلیسی: United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland و به اختصار: UK) کشوری است واقع در اروپای غربی و به پایتختی شهر لندن.
جمعه، 24 آذر 1396 - 14:18

زندگینامه پیامبر اکرم ص
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- حضرت محمد ص خاتم پیامبران در روز جمعه هفده ربیع الاول 53 سال قبل از هجرت 570 میلادی – عام الفیل – در مکه مکرمه از پدری بنام عبدالله و مادری به نام آمنه متولد شدند. هنگام میلاد پربرکت حضرت، مقارن با دوران حکومت انوشیروان در ایران بو
شنبه، 29 آذر 1393 - 18:20

پیش‌بینی وب‌سایت «کوره» درباره گروه‌بندی جام جهانی؛ ایران در کدام گروه است؟ پیش‌بینی وب‌سایت «کوره» درباره گروه‌بندی جام جهانی؛ ایران در کدام گروه است؟
وب‌سایت کوره پرخواننده‌ترین سایت ویژه ورزش فوتبال در جهان عرب، گروه‌بندی جام جهانی فوتبال 2017 روسیه را پیش‌بینی کرده است.
پنجشنبه، 9 آذر 1396 - 12:58

 فرهنگ عذرخواهی و عذرپذیری فرهنگ عذرخواهی و عذرپذیری
انسان هماره در معرض خطا و اشتباه است. به ویژه انسان هایی که به دلیل دارا بودن موقعیت ها و مسئولیت های اجتماعی و اداری و ... در معرض تعامل و ارتباطات بیشتری نسبت به دیگران قرار دارند.
سه شنبه، 7 آذر 1396 - 14:04

میزان تفاوتِ حقوق زنان با مردان میزان تفاوتِ حقوق زنان با مردان
با اینکه برای همسطح کردن میزان حقوق دریافتی زنان و مردان ظرف دهه های گذشته تلاش هایی صورت گرفته است، اما به نظر می رسد این تفاوت هنوز در جای خود پابرجاست و شاید این اختلاف موجود میان حقوق مردان و زنان، مثلا از کمبود نیروی کار زن در برخی مشاغل و صنایع ناشی شود.
سه شنبه، 7 آذر 1396 - 14:01

 هنرِ گفتگو هنرِ گفتگو
در اکثر گفت‌وگوهای ثبت شده، افراد با وجود نیت خیری که از خود بروز می‌دهند بدون آ‌نکه متوجه باشند در حین بحث و تبادل نظر، دغدغه اصلی شان، این است که توجه دیگران را به خود جلب کنند.
دوشنبه، 6 آذر 1396 - 13:24

مدیرعامل بانک ملی ایران: اصلاح قانون، راه را بر اعلام ورشکستگی های صوری بدهکاران کلان بانکی می بندد مدیرعامل بانک ملی ایران: اصلاح قانون، راه را بر اعلام ورشکستگی های صوری بدهکاران کلان بانکی می بندد
مدیرعامل بانک ملی ایران اظهار امیدواری کرد با اصلاح قانون، راه موجود برای اعلام ورشکستگی های صوری توسط بدهکاران کلان بانکی بسته شود.
دوشنبه، 6 آذر 1396 - 11:15

دمکراسی فارابی دمکراسی فارابی
در زمینه دمکراسی، فارابی بمانند افلاتون و ارسطو نگران سوء استفاده از انتخابات در یک حکومت مردمسالاری بود. در نظر فارابی بهترین زمامدار باید یک مرد فکر و عمل (دانا و توانا)، قادر به ترغیب و رهبری دیگران، دارای توان فراوان در تفکر و قوای دماغی و خرد کامل و به حدکافی نیرومند باشد که بتواند در لحظه لازم، فرمان جنگ دهد.
جمعه، 5 آذر 1395 - 13:46

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مبارزه تبلیغاتی آلمان بر ضد استعمار انگلستان و فرانسه


  مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز منصوب شد


  ویدیو/ مدیریت بهینه انتشار کتاب ...: چاپ در برابر تقاضا


  تاثیرات مدیریت ارتباط گسترده و یکپارچه


  واداشتن مردم به خرید بیشتر با تبلیغات تأثیرگذار بر فکر آنها


  ترامپ خبرنگار سی.ان.ان را از کاخ سفید بیرون کرد


  سمینار «آشنایی با فنون اثربخش در ارایه و سخنرانی حرفه ای» برگزار می شود


  آمریکا در صورت روبرو شدن با حمله سایبری از سلاح هسته ای استفاده خواهد کرد


  سردار سلامی: یکی از بزرگترین کار‌های روابط عمومی‌ها پایش و تقویت قوه درونی جامعه است


  نگرانی «رابرت فیتسجرالد» از ادامه روند قهقرا رفتن «تاریخ نگاری و روزنامه نگاری»


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: جلد سوم کتاب استانداردهای روابط عمومی منتشر شد