درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
چهارشنبه، 21 آذر 1397 - 14:41   

احمدرضا دالوند، طراح گرافیک و تصویرگر ایرانی درگذشت

  احمدرضا دالوند، طراح گرافیک و تصویرگر ایرانی درگذشت


ادامه ادامه مطلب یک

تغییر مدیر روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی

  تغییر مدیر روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی


ادامه ادامه مطلب دو

بهترین‌های اپ‌استور در سال ۲۰۱۸

  بهترین‌های اپ‌استور در سال ۲۰۱۸


ادامه ادامه مطلب سه

پایان سلطه اپل؛ مایکروسافت باارزش ترین شرکت جهان

  پایان سلطه اپل؛ مایکروسافت باارزش ترین شرکت جهان


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  دیجیتال
  نشست «بررسی حقوق حرفه ای فتوژورنالیسم در ایران» برگزار شد
  گزارش عملکرد تسهیلاتی بانک توسعه تعاون
  سه خاصیت انسانی که زندگی را دشوار می سازد
  ایجاد اشتغال برای 1500 نفر دراستان اردبیل با تسهیلات بانک صنعت و معدن
  بازدید از موزه بانک ملّی ایران برای کاربران کانون جوانه ها رایگان شد
  نقدینگی پیش از موعد چک و اوراق تجاری با تسهیلات خرید دین بانک ملی ایران
  بانک ملّی ایران در رتبه دوم دارندگان بیشترین سهم از کل دارایی های بانک های اسلامی جهان
  آنچه باید بدانیم؟/ ویژگی های‌ کارشناس‌ روابط عمومی‌
  چهار روند پایدار در رسانه‌های اجتماعی سال 2019
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  پیشخوان شارا-پیشنهادهای کاربران روابط عمومی  

سه خاصیت انسانی که زندگی را دشوار می سازد
بدن و شعور ما انسانها طوری تحول یافته است که موجودی موفق و مسلط بر شرایط پیرامون باشیم. اما بعضی از خصوصیات ما که کارشان ایجاد تطبیق بیشتر، آینده نگری و دقت بیشتر بر اوضاع پیرامون می باشد اگر متوجه نباشیم می توانند روح و روان و شادابی ما را تخریب کنند.
چهارشنبه، 21 آذر 1397 - 13:57

تامین مالی: مهمترین چالش پیش روی کنفرانس اقلیمی تامین مالی: مهمترین چالش پیش روی کنفرانس اقلیمی
شرکت‌های مدیریت دارایی شامل صندوق‌های بازنشستگان و شرکت‌های بزرگ بیمه از دولت‌ها خواستند که نیروگاه‌های سوخت ذغال‌سنگ را از چرخه تولید خارج کرده و مالیات معناداری بر قیمت سوخت‌های فسیلی وضع کنند و بدین ترتیب به مبارزه با تغییرات اقلیمی بشتابند.
سه شنبه، 20 آذر 1397 - 12:24

تمرکز جشنواره ملی فولاد روی بومی‌سازی تمرکز جشنواره ملی فولاد روی بومی‌سازی
مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه گفت: تمرکز نمایشگاه و جشنواره ملی فولاد بر مسأله بومی‌سازی در صنعت فولاد است و باید با تأکید بیشتری این مسأله را دنبال کرد.
شنبه، 17 آذر 1397 - 17:17

دویچه بانک با لوگوی جدید دویچه بانک با لوگوی جدید
دویچه بانک با لوگوی جدید
شنبه، 10 آذر 1397 - 22:32

آگاهی چیست؟ آگاهی چیست؟
انسان خردمند شاخه کوچکی بر درخت حیات است. این شاخه کوچک، خوب یا بد، شگفت انگیزترین کیفیت جدید در تاریخ جانداران پر سلولی را رقم زده است. ما موفق به کشف آگاهی شدیم با همه عوارضش، از هملت تا هیروشیما.
شنبه، 10 آذر 1397 - 16:31

بازگرداندن ایده «خودشناسی» آبراهام مزلو به قرن ۲۱
مزلو معتقد بود بشر از طریق خصوصیاتی نظیر سپاسگزار بودن، پذیرش و شناخت نقاط ضعف، حفظ نجابت فردی در هر شرایط، تعریف درست از واقعیت موجود، احساس منفعت مشترک با همه انسانها، پایبندی به مرام اخلاقی که هر شخص برای خودش دارد، داشتن هدف در زندگی و … می توانیم به زندگی متعادل برای خود و جامعه مان برسیم.
جمعه، 9 آذر 1397 - 15:03

درخواست آکسفام از گروه ۲۰ برای مبارزه با بی‌عدالتی اجتماعی درخواست آکسفام از گروه ۲۰ برای مبارزه با بی‌عدالتی اجتماعی
سازمان امدادرسانی آکسفام در آستانه آغاز نشست گروه ۲۰ قدرت‌های بزرگ اقتصادی در جهان را فرا خوانده است تا قاطعانه‌تر با بی‌عدالتی اجتماعی در دنیا مبارزه کنند. این سازمان از شکاف روزافزون میان فقیر و غنی سخن گفته است.
جمعه، 9 آذر 1397 - 13:47

آکسفام آکسفام
آکسفام نام یکی از بزرگترین سازمان‌های بین‌المللی امدادرسانی برای ریشه‌کن کردن فقر، گرسنگی و بی‌عدالتی، متشکل از ۱۵سازمان در ۹۸کشور، است.
جمعه، 9 آذر 1397 - 13:45

«جمعه سیاه» و صف‌های طولانی در فروشگاه های آمریکا «جمعه سیاه» و صف‌های طولانی در فروشگاه های آمریکا
مردم آمریکا روز موسوم به «جمعه سیاه» یا فصل تعطیلات خرید را با صف های طولانی در فروشگاه های سراسر آمریکا برای خرید هزاران کالای تخفیف داده شده، از لباس گرفته تا لوازم الکترونیک، آغاز کردند.
پنجشنبه، 8 آذر 1397 - 12:49

فولاد مبارکه اصفهان در نخستین جشنواره فولاد ایران فولاد مبارکه اصفهان در نخستین جشنواره فولاد ایران
دکتر بهرام سبحانی، رئیس جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران در این خصوص گفت: در این جشنواره، علاوه بر ارائه توانمندی های شرکت های زنجیره فولاد و تامین کنندگان آنها، مجموعه ای از نیازمندی های زنجیره فولاد کشور که فرصتی برای بومی سازی محسوب می شود نیز ارائه خواهد شد.
پنجشنبه، 8 آذر 1397 - 12:31

بنیانگذار سریال انیمیشن «باب اسفنجی» درگذشت بنیانگذار سریال انیمیشن «باب اسفنجی» درگذشت
استیفن هیلنبرگ، انیمیشن‌ساز آمریکایی و خالق سریال انیمیشن «باب اسفنجی» در سن 57 سالگی در اثر ابتلاء به بیماری لو گهریگ درگذشت.
چهارشنبه، 7 آذر 1397 - 13:44

دمکراسی فارابی دمکراسی فارابی
در زمینه دمکراسی، فارابی بمانند افلاتون و ارسطو نگران سوء استفاده از انتخابات در یک حکومت مردمسالاری بود. در نظر فارابی بهترین زمامدار باید یک مرد فکر و عمل (دانا و توانا)، قادر به ترغیب و رهبری دیگران، دارای توان فراوان در تفکر و قوای دماغی و خرد کامل و به حدکافی نیرومند باشد که بتواند در لحظه لازم، فرمان جنگ دهد.
جمعه، 5 آذر 1395 - 13:46

ابتکار جالب؛ تبدیل دوچرخه به قایق  
اخیرا خبر ساخته شدن یک وسیله نقلیه ابتکاری که Shuttle Bike نامیده شده، سرتیتر مجلات و وب سایت های مختلف بود. این کیت (kit) قابل حمل قادر به تبدیل کردن یک دوچرخه معمولی به قایق است.
جمعه، 2 آذر 1397 - 14:29

ایران در جمع امن‌ترین کشورهای جهان برای مسافرت ایران در جمع امن‌ترین کشورهای جهان برای مسافرت
نتایج تحقیق دو موسسه بین‌المللی فعال در زمینه ارزیابی خطر نشان می‌دهد ایران در کنار کشورهایی مانند انگلیس، دانمارک و سوئیس در زمره امن‌ترین کشورهای جهان برای سفر قرار دارد.
جمعه، 2 آذر 1397 - 12:18

"آموزش بانکداری الکترونیک با «موش های دندان اره ای» بانک ملی ایران" در صدر اخبار پربازدید این هفته شارا "آموزش بانکداری الکترونیک با «موش های دندان اره ای» بانک ملی ایران" در صدر اخبار پربازدید این هفته شارا
"در سفر رئیس‌جمهور به استان آذربایجان غربی صورت گرفت؛ بهره‌برداری از نیروگاه سیکل ترکیبی ماکو با تأمین مالی بانک سپه"، "ترابی، مدیر امور مشتریان و روابط عمومی بانک صنعت و معدن شد"، "فراخوان دومین همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری"و "مدیر ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن اعلام کرد: رشد 48 درصدی در پرداخت تسهیلات مسکن"در صدر اخبار و مطالب پربازدید این هفته شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) قرار دارد.
پنجشنبه، 1 آذر 1397 - 21:12

انسان آینده نگر
محققینی که کتاب « انسان آینده نگر» را به رشته تحریر در آورده اند معتقدند تعریف همیشگی انسان یعنی ابزارساز بودن، فرهنگی بودن یا قدرت بیان داشتن فقط مختص بشر نیست. از نظر آنها، مغز بشر برنامه ریزی شده است که همواره به آینده بیاندیشد.
پنجشنبه، 1 آذر 1397 - 00:07

امکان انقراض نسل انسان در صورت ادامه روند کنونی در قبال سایر موجودات امکان انقراض نسل انسان در صورت ادامه روند کنونی در قبال سایر موجودات
کریستانا پاسکا پالمر تنوع- زیست شناس ارشد سازمان ملل متحد، و دبیر اجرایی پیمان تنوع- زیستی این سازمان است. پیمانی که مسئول نگهداری سیستم حمایت از حیات طبیعی می باشد، که زندگی انسان به آن بستگی دارد.
چهارشنبه، 30 آبان 1397 - 23:36

بحران سلامت: یافت شدن پلاستیک در بدن انسان بحران سلامت: یافت شدن پلاستیک در بدن انسان
میزان مصرف جهانی پلاستیک، به صورتی باورنکردنی بالاست: ما، به صورت بین‌المللی، سالی 300 میلیون تن پلاستیک را استفاده می‌کنیم، که بیشتر این میزان، برای مواد یکبار مصرف به کار می‌رود. اگر اوضاع به همین شکل پیش برود، تا سال 2050، میزان پلاستیک در اقیانوس‌ها، از مجموع تعداد آبزیان، پیشی خواهد گرفت.
چهارشنبه، 30 آبان 1397 - 23:33

بانک صادرات ایران بانک صادرات ایران
تاریخچه بانکداری به شیوه نوین در ایران از اوایل سال ١٣٠٠ هجری شمسی به دلیل ضرورت های اقتصادی و سیاسی آغاز شد
چهارشنبه، 30 آبان 1397 - 14:35

علم، فناوری، ریاضیات، مهندسی و کنگره آمریکا علم، فناوری، ریاضیات، مهندسی و کنگره آمریکا
در انتخابات اخیر میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا، 9 متخصص در حوزه‌های علم، فناوری، مهندسی و ریاضیات (STEM) راهی مجلس نمایندگان آمریکا شدند که اهمیت حضور آنها برای کمک به حل مشکلات کشور را نشان می‌دهد.
سه شنبه، 29 آبان 1397 - 15:51

کنگرهٔ ایالات متحدهٔ آمریکا کنگرهٔ ایالات متحدهٔ آمریکا
کنگرهٔ ایالات متحدهٔ آمریکا (به انگلیسی: United States Congress) شاخهٔ قانون‌گذاری در دولت ایالات متحده آمریکا است. کنگرهٔ آمریکا مشتمل بر دو مجلس سنا و مجلس نمایندگان است.
سه شنبه، 29 آبان 1397 - 15:46

«شاد زیستن» حق بشر است
بسیاری از آموزشگران، انساندوستان، فلاسفه، اصحاب نظر و همچنین زرتشت و مزدک «شاد زیستن» را حق بشر دانسته اند ـ یک حق طبیعی که نباید سلب شود، و گفته اند که یک انسان که عمری کوتاه دارد ـ به دنیا نمی آید که زجر بکشد و در بدبختی و سیه روزی بسر برَد.
جمعه، 28 آبان 1395 - 16:02

هفت فایده اصلی خرما کدامند؟ هفت فایده اصلی خرما کدامند؟
انواع مختلف خرما دارای گنجینه با ارزشی از ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند که برای سلامت بدن انسان بسیاری ضروری‌اند.
یکشنبه، 27 آبان 1397 - 21:14

پیام تسلیت مدیرعامل بانک رفاه برای درگذشت مدیرعامل تامین اجتماعی پیام تسلیت مدیرعامل بانک رفاه برای درگذشت مدیرعامل تامین اجتماعی
محمدعلی سهمانی مدیر عامل بانک رفاه، در پی درگذشت سیدتقی نوربخش مدیر عامل و عبدالرحمن تاج الدین معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی، پیام تسلیتی صادر کرد.
جمعه، 25 آبان 1397 - 19:33

احتمال درج پیام هشدار بر روی هر نخ سیگار در کانادا احتمال درج پیام هشدار بر روی هر نخ سیگار در کانادا
وزارت بهداشت و درمان کانادا با هدف کاهش مصرف سیگار در کشور، پیشنهاد درج هشدار در مورد سرطان زا بودن آن بر روی هر نخ سیگار را بررسی می کند. در صورت تصویب تغییر پیشنهادی، کانادا اولین کشور جهان خواهد بود که چنین کاری را انجام می دهد.
پنجشنبه، 24 آبان 1397 - 14:43

خالق مرد عنکبوتی در ۹۵ سالگی درگذشت
استن لی، نویسنده و خالق شخصیت‌های محبوب کتاب‌های مصوری چون مرد عنکبوتی (اسپایدر من) و آیرن‌من روز دوشنبه در سن ۹۵ سالگی درگذشت.
سه شنبه، 22 آبان 1397 - 23:06

یک مدیر زن بر صندلی ریاست تسلا نشست
ایلان ماسک پس از 14 سال فعالیت به عنوان رئیس شرکت تسلا، جای خود را به رابین دنهولم، یکی از دو مدیر زن در هیئت مدیره این شرکت داد.
دوشنبه، 21 آبان 1397 - 23:53

دردسرهای جدید بانکداری مجازی دردسرهای جدید بانکداری مجازی
هم‌زمان با ورود برنامه‌ها و اپلیکیشن های تلفن همراه که به کاربران اجازه انجام تراکنش‌های بانکی از حساب خود را می‌دهد، سارقان مجازی و هکرها نیز راهکارهای جدیدی برای سرقت پول کاربران ابداع کرده‌اند.
دوشنبه، 21 آبان 1397 - 23:50

مالزی مالزی
مالزی یا به‌طور رسمی فدراسیون مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن کوالا لامپور است. سازمان‌های دولتی و وزارت‌خانه‌های این کشور در شهر جدید پوتراجایا (پایتخت اداری) این کشور واقع است.
پنجشنبه، 17 آبان 1397 - 16:15

ده اقتصاد برتر جهان در سال جاری ده اقتصاد برتر جهان در سال جاری
بر اساس برآوردهای صورت گرفته توسط مجمع جهانی اقتصاد تخمین زده شده که تولید ناخالص داخلی در جهان بیش از 80 هزار میلیارد دلار بوده است.
پنجشنبه، 17 آبان 1397 - 16:01

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  13 دلیل برای توجه به بازاریابی محتوامحور


  سر خط خبرهای مهم روابط عمومی


  مدیرکل روابط عمومی دادستانی کل کشور منصوب شد


  پیام رسان


  تغییر مدیر روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی


  آنچه باید بدانیم؟/ روابط عمومی‌ داخلی‌


  آنچه باید بدانیم؟/ داشتن‌ برنامه‌ عمل‌


  نگرانی سفارت‌های کشورهای غربی از بسته شدن سامانه‌های خبری در تاجیکستان


  بهترین‌های اپ‌استور در سال ۲۰۱۸


  اولین همایش علمی پژوهشی "اخلاق و رسانه" فردا برگزار می شود


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان دومین همایش بررسی نقش روابط عمومی در صنعت بانکداری