درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 7 اسفند 1399 - 15:07   

انطباق با فناوری تبدیل به یک الزام می‌شود

  انطباق با فناوری تبدیل به یک الزام می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

چگونه خلاقیت خود را تقویت کنیم؟

  چگونه خلاقیت خود را تقویت کنیم؟


ادامه ادامه مطلب دو

فرصت‌های شغلی تازه برای روبات‌ها

  فرصت‌های شغلی تازه برای روبات‌ها


ادامه ادامه مطلب سه

«کرونا» حضور کاربران در شبکه های اجتماعی را افزایش داد

  «کرونا» حضور کاربران در شبکه های اجتماعی را افزایش داد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  سرپرست جدید روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳معرفی شد
  روابط‌عمومی؛ شیوه های اجرای کسب وکار در شرایط کرونایی
  سرپرست دانشکده علوم ارتباطات معرفی شد
  پیام تبریک مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر
  دیدار مدیرعامل بانک رفاه کارگران با وزیر صنعت، معدن و تجارت
  تأکید معاون اول رییس جمهور در نشست شورای‌ عالی اجرای سیاست های کلی اصل (۴۴) قانون اساسی: بخش خصوصی باید میدان دار اقتصاد کشور باشد
  وبینار «نوانگار؛ نظرسنجی و روابط عمومی برتر» برگزار می‌شود
  مدیر جدید روابط عمومی هلال احمر گیلان منصوب شد
  تالیف دو جلد کتاب توسط رئیس روابط عمومی منطقه استان مرکزی
  «کارشناسی ارشد رشتۀ روابط عمومی» تصویب شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  پیشخوان شارا-پیشنهادهای کاربران روابط عمومی  

تفسیر یک تابلوی نقاشی جالب تفسیر یک تابلوی نقاشی جالب
ببینید چقدر دو تکنولوژی ساده و طبیعی پارو و شخم زدن در در برابر قطار بسیار ناچیز تصویر شده است. نقاش اواسط قرن ۱۹ میلادی انگلیس ویلیام ترنر با رندی نامحسوسی دارد یک روز غمگین بارانی را تصویر می کند که قطار انقلاب صنعتی بر زندگی تسلط یافته است.
پنجشنبه، 11 دی 1399 - 12:03

کتاب چگونه مهندسان شیمی شرکت‌های پتروشیمی را ایجاد کردند کتاب چگونه مهندسان شیمی شرکت‌های پتروشیمی را ایجاد کردند
این کتاب که در پایان سال 2020 نحوه ارتباطات و استفاده از دانش روابط‌عمومی را در ایجاد و توسعه شرکت‌های مختلف بازنمایی می نماید با ترجمه و گردآوری محمد رضا حقیقی و مهندس بیژن شایسته در ۱۸۷ صفحه به عنوان مرجعی علمی در در اختیار جامعه روابط عمومی ایران قرار گرفت.
سه شنبه، 9 دی 1399 - 15:14

ایران و جهان در سال 2021 میلادی ایران و جهان در سال 2021 میلادی
متاسفانه دولت ها برای جبران و رفع کسری بودجه و مشکلات خود، فشار بیشتر بر مردم از طریق افزایش مالیات های نابرابر و افزایش قیمت خدمات و سوخت و... را راهکار خویش قرار داده اند که این امر منجر به آسیب رسانی شدید به سرمایه اجتماعی نیز شده است.
یکشنبه، 7 دی 1399 - 16:50

چه کنیم تا در این روزها حال‌مان خوب باشد چه کنیم تا در این روزها حال‌مان خوب باشد
با آمدن ویروس کرونا تغییرات زیادی در شیوه زندگی ما به وجود آمد و با قوانین و باید و نباید‌های تازه‌ای رو‌به‌رو شدیم. بعضی از خبرهایی که می‌شنویم ممکن است گیج‌کننده یا ترسناک باشد و طبیعی است که احساس نگرانی کنیم. مهم این است که از احساسات خود آگاه باشیم و مراقب سلامت روانی و تندرستی خود باشیم.
جمعه، 5 دی 1399 - 20:42

یلدا مبارک یلدا مبارک
شب یَلدا یا شب چلّه یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است. در این جشن، طی شدن بلندترین شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها در نیم‌کرهٔ شمالی، که مصادف با انقلاب زمستانی است، گرامی داشته می‌شود.
سه شنبه، 27 آذر 1397 - 14:36

شب یلدا (شب چله)؛ فلسفه و تاریخچه شب یلدا (شب چله)؛ فلسفه و تاریخچه
واژه «یلدا» از دوران ساسانیان که متمایل به بکار گیری خط سریانی (الفبای از راست به چپ) شده بودند بکار رفته است. «یلدا » همان "میلاد" به معنای زایش، زادروز یا تولد است
شنبه، 29 آذر 1393 - 18:04

با خوردن روزانه یک آووکادو تنت به ناز طبیبان نیاز مباد با خوردن روزانه یک آووکادو تنت به ناز طبیبان نیاز مباد
پروفسور هولچر خاطرنشان کرد که محتوای فیبر محلول نیز بسیار مهم است، زیرا یک آووکادو متوسط، حدود 12 گرم فیبر تأمین می‌کند که گام بلندی تا رسیدن به مقدار 28 تا 34 گرم فیبر توصیه شده در روز است.
شنبه، 29 آذر 1399 - 01:22

پژوهش را اهمیت بدهیم پژوهش را اهمیت بدهیم
محصول هر پژوهش باید منجر به بهبود کیفیت و بهبود تولید و افزایش فروش و بهره وری شود. پژوهش باید در مسیری صورت بگیرد که برای جامعه ارزش افزوده ایجاد کند. در سال جهش تولید، پژوهش می بایست یک همکاری و هماهنگی بین بخشی ایجاد کند تا از موازی کاریها و دوباره کاریها اجتناب شود. حتی مردم عادی هم می توانند از پژوهش استفاده کنند. پژوهش همواره با سوال و پرسش آغاز می شود.
چهارشنبه، 26 آذر 1399 - 14:10

روز جهانی مبارزه با فساد روز جهانی مبارزه با فساد
یک کنوانسیون سازمان ملل پس از بحث بسیار و بررسی آمارها و شنیدن دلایل و عقاید اصحاب نظر، 31 اکتبر 2003 نگرانی خودرا از گسترش فساد دولتی در گوشه و کنار جهان اعلام داشت که دمکراسی، حکومت قانون، اخلاقیات و شئون انسانی را تضعیف و در نتیجه، ثبات و امنیت در جوامع را که بعضا ناشی از افزایش بی اعتمادی است متزلزل می سازد
شنبه، 20 آذر 1395 - 08:42

چطور حسادت را مهار کنیم؟ چطور حسادت را مهار کنیم؟
هر چند حسادت احساس هولناکی است اما با توصیه‌های هانی می‌توانید چنان آن را مهار کنید که باعث پایان رابطه شما نشود. چهار مرحله‌ای که گفتیم را به خاطر داشته باشید و بدانید که شما هم انسان هستید و این حس در همه انسان‌ها وجود دارد.
جمعه، 14 آذر 1399 - 21:07

پادکست و ویدئوهای "شهرخانه" برای افراد دارای معلولیت منتشر شد پادکست و ویدئوهای "شهرخانه" برای افراد دارای معلولیت منتشر شد
در پادکست و ویدئوهای تولید شده گروه "شهرخانه" مسائل مهم حوزه معلولیت از جمله قوانین، دسترس پذیری و مناسب سازی، جمع سپاری و شهر هوشمند و آموزش هایی برای افزایش کیفیت زندگی با مخاطبان به اشتراک گذاشته شده است.
چهارشنبه، 28 آبان 1399 - 20:46

مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی: مهم ترین رویداد بین المللی تاریخ منطقه آزاد انزلی در حال برگزاری است
مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی: مهم ترین رویداد بین المللی تاریخ منطقه آزاد انزلی در حال برگزاری است
سه شنبه، 27 آبان 1399 - 21:41

روز جهانی فشار خون بالا روز جهانی فشار خون بالا
فشار خون بالا یک وضعیت پزشکی جدی است که خطر حمله قلبی، سکته مغزی، نارسایی کلیه و کوری را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. فشار خون بالا یکی از دلایل اصلی مرگ و میر زودرس در سراسر جهان است. از حدود ۱.۱۳ میلیارد نفر که فشار خون بالا دارند، کمتر از ۱ در ۵ نفر این بیماری راتحت کنترل دارند.
شنبه، 9 اسفند 1399 - 00:49

امانت کتاب به مسافران قطار امانت کتاب به مسافران قطار
برات‌اله صمدی‌راد (مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا) درباره اهمیت کتاب و کتاب خوانی اظهار کرد: کتاب و کتاب‌خوانی برای هر جامعه‌ای و برای هر قوم و ملتی دارای اهمیت است. معمولا محور توسعه در همه کشورها بر مبنای تحقیقات و مطالعات و کتاب‌خوانی است؛ و کشورهایی که متمدن‌تر و پیشرفته‌تر هستند سطح مطالعه‌شان نیز بالاتر است. موفقیت‌هایی هم که معمولا در زمینه‌های علمی، فرهنگی و ادبی و در واقع در مشاغل مختلف کسب می‎کنند بر مبنای کتاب و کتاب‌خوانی است.
پنجشنبه، 22 آبان 1399 - 17:56

کتاب سیر تا احمق منتشر شد کتاب سیر تا احمق منتشر شد
مهدی جمشیدی نویسنده کتاب سیر تا احمق از انتشار اولین اثر خود توسط انتشارات فارابی خبر داد و افزود؛ سیر تا احمق یک نهج الحماقه و دایرة المعارف حماقت شناسی است که برای اولین بار در حوزه نشر توسط نویسنده ایرانی به موضوع شناخت موجود احمق و فعل حماقت پرداخته است.
سه شنبه، 20 آبان 1399 - 17:57

کتاب «محاکمه عادت ها» منتشر شد کتاب «محاکمه عادت ها» منتشر شد
تاب «محاکمه عادت ها» به نویسندگی «علی خاکزادی» منتشر شد.
سه شنبه، 20 آبان 1399 - 15:52

ماسک‌های جدیدی که قاتل کرونا هستند ماسک‌های جدیدی که قاتل کرونا هستند
پژوهشگران آمریکایی، مفهوم نوینی از ماسک صورت را ابداع کرده و مواد شیمیانی آنتی‌ویروسی قادر به ضد عفونی‌سازی ذرات ریز همراه با بازدم ماسک‌زنندگان را به ماسک تزریق می‌کنند.
شنبه، 10 آبان 1399 - 11:33

کانادا در جایگاه سوم بهترین برند ملی ایستاد کانادا در جایگاه سوم بهترین برند ملی ایستاد
بر اساس نظرسنجی شاخص برندهای ملیAnholt-Ipsos 2020، این دومین‌بار متوالی است که کانادا یکی از بهترین رتبه‌ها را در این زمینه به دست می‌آورد. برند ملی، مفهومی است در بردارنده طیف وسیعی از فعالیت‌های یک ملت که شامل صادرات، سرمایه‌گذاری خارجی، فرهنگ و میراث فرهنگی، مردم، حاکمیت و گردشگری می‌شود. در واقع، برند ملی نشان‌دهنده هویت یک ملت از ابعاد گوناگون است. در همین نظرسنجی، کانادا در سه گروه جداگانه مانند سرمایه‌گذاری، حاکمیت، مردم و مهاجرت در جایگاه نخست قرار گرفت.
پنجشنبه، 8 آبان 1399 - 13:48

 روز جهانی کوروش روز جهانی کوروش
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- بیست و نهم اکتبر روز جهانی کوروش (سایرس دی Cyrus Day) نام گذاری شده است که از دیرباز پارسیان، یهودیان، دوستداران حقوق بشر و هواداران اداره جهان به صورت ملل مشترک المنافع آن را گرامی داشته و رعایت می کنند.
چهارشنبه، 7 آبان 1393 - 14:39

فاصله گذاری اجتماعی 2 متر نیز برای ممانعت از انتشار ویروس کرونا کافی نیست فاصله گذاری اجتماعی 2 متر نیز برای ممانعت از انتشار ویروس کرونا کافی نیست
متخصصان هم مطرح کردند بهتر است مردم در روابط اجتماعی خود دستکم 2 متر از دیگران فاصله بگیرند. با این حال، دانشمندان به تازگی می‌گویند این میزان فاصله برای محافظت در برابر شیوع ویروس کرونا کافی نیست.
پنجشنبه، 8 آبان 1399 - 12:26

مینیمالیسم مینیمالیسم
ساده‌گرایی یا مینیمالیسم (به انگلیسی: Minimalism) یا کمینه‌گرایی یا هنر کمینه یا هنر موجز یک مکتب هنری است که اساس آثار و بیان خود را بر پایه سادگی بیان و روش‌های ساده و خالی از پیچیدگی معمول فلسفی یا شبه فلسفی بنیان گذاشته‌است. از نام‌های دیگر این جنبش abc art و هنر تحت‌اللفظی (literalist art) می‌باشد.
شنبه، 3 آبان 1399 - 20:16

 سلامت روان آنها در موج دوم پاندمی بدتر شده است سلامت روان آنها در موج دوم پاندمی بدتر شده است
شرکت کنندگان در نظرسنجی، بزرگترین دلیل اضطراب خود را نگرانی در مورد طول و شدت بیماری همه گیر و به دنبال آن انزوای اجتماعی و نگرانی بابت سلامت اعضای خانواده ذکر کردند.
شنبه، 3 آبان 1399 - 01:27

 آدم‌های فرادیوانه را ببینیم آدم‌های فرادیوانه را ببینیم
آدم های فرادیوانه، معمولا دیده نمی شوند و حتی کشف هم نمی شوند و ترجیح می دهند خود را وقف یک کار مثبت کنند. صبور و آرام و بدون هیچ درخواست و توقعی، کارشان را می کنند و از اینکه مورد توجه قرار نگرفتند ناراحت نیستند.
شنبه، 26 مهر 1399 - 18:53

معادله‌ای ساده؛ یک اپیدمی به تنهایی گسترش نمی‌یابد ما آن را گسترش می‌دهیم معادله‌ای ساده؛ یک اپیدمی به تنهایی گسترش نمی‌یابد ما آن را گسترش می‌دهیم
اگر رعایت نکنید، وارد شرایطی می‌شویم که کنترل آن دشوار است. ما واقعاً در یک نقطه عطف هستیم همه چیز می‌تواند به هر دو صورت انجام شود. مراکز خدمات بهداشتی باید راه‌هایی برای ردیابی و شناسایی زنجیره انتقال اپیدمی پیدا کنند.
شنبه، 26 مهر 1399 - 18:25

استبداد شایسته‌سالاری استبداد شایسته‌سالاری
شایسته‌سالاریِ کامل هم چیز بدی خواهد بود: «این کتاب تلاش می‌کند نشان دهد شایسته‌سالاری سویۀ تاریکی دارد، سویه‌‌ای غیراخلاقی». و «آن هم این است، کسانی که بالا نمی‌روند، فقط می‌توانند خودشان را متهم کنند».
جمعه، 25 مهر 1399 - 13:29

فریاد دادخواهی و غزل سیاسی فریاد دادخواهی و غزل سیاسی
۳۲ ساله بود که روزنامه "طوفان" را گشود و در کنار سروده‌های انقلابی مطالب تندی علیه خودکامگی و سرسپردگی دولت‌های وقت نوشت: "خوب و بد را صفحه "طوفان" نماید منعکس زآنکه این لوح درخشان کمتر از آیینه نیست".
جمعه، 25 مهر 1399 - 12:07

محاسبه‌گر اینترنتی برای پیش‌بینی خطر مرگ ناشی از کووید-۱۹ محاسبه‌گر اینترنتی برای پیش‌بینی خطر مرگ ناشی از کووید-۱۹
دکتر آمیتاوا بانرجی نویسنده اصلی این تحقیق می‌گوید: «مثلاً نشان دادیم که خطر مرگ مرد ۶۶ ساله دارای بیماری مزمن انسداد ریوی طی یک سال آینده شش درصد است و شمار بیماران مشابه (یعنی مردان همین رده سنی با همین بیماری) ۲۵ هزار نفر است.
یکشنبه، 20 مهر 1399 - 11:44

کرونا تا چند ساعت روی پوست انسان زنده می‌ماند؟ کرونا تا چند ساعت روی پوست انسان زنده می‌ماند؟
تحقیقات جدید علمی نشان می‌دهد که ویروس کرونا در مقایسه با آنفلوانزا می‌تواند بیش از 4 برابر زمان روی پوست انسان زنده بماند، نتایجی که اهمیت شستن مستمر دست‌ها برای مقابله با کووید19 را نشان می‌دهد.
جمعه، 18 مهر 1399 - 12:05

پاسخ‌هایی فلسفی به ویروس کرونا پاسخ‌هایی فلسفی به ویروس کرونا
تامس هابز، فیلسوف قرن هفدهمی، در کتاب «لویاتان» بررسی می‌کند که زمانی که یک دولت قدرتمند امنیت زندگی ما را تأمین می‌کند، برای از دست دادن چه میزان از آزادی باید آمادگی داشته باشیم. اگر دورنمای یک زندگیِ «غیراجتماعی، فلاکت‌بار، پرمشقت‌، حیوانی و کوتاه» از نظر شما جذاب نیست، باید برای دست کشیدن از خیلی چیزها آماده شوید. یعنی تقریباً همه چیز. آزادی خوب است اما امنیت در زمانی ‌که گزینه‌ی دیگر دائماً ریسک مرگ را به همراه دارد، گزینه‌ی بهتری است. این را سخت بتوان انکار کرد. در واقع، تا زمانی‌ که محدودیت‌هایی که در مورد آزادی اعمال می‌شود، نسبی است و امکان حذف آنها وجود دارد، این موضوع را نمی‌توان انکار کرد.
جمعه، 18 مهر 1399 - 11:53

 باشگاه متخصصان نمونه برداری معدنی افتتاح شد باشگاه متخصصان نمونه برداری معدنی افتتاح شد
برای نخستین بار در کشور باشگاه متخصصان نمونه برداری معدنی توسط شرکت کانساران بینالود با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی یونیدرو افتتاح شد.
چهارشنبه، 16 مهر 1399 - 14:57

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  جلسه کمیته روابط عمومی زنجیره فولاد برگزار شد


  اپلیکیشن خبری «تهران رسانه» در راه است


  تغییر مدیریت یا مدیریت تغییر در سازمان ها


  چرا رساندن اطلاعات دقیق به مردم روز به روز سخت‌تر می‌شود؟


  «کارشناسی ارشد رشتۀ روابط عمومی» تصویب شد


  بررسی نقش و عملکرد روابط‌عمومی‌ها در دوران کرونا


  مدیر جدید روابط عمومی هلال احمر گیلان منصوب شد


  فرصت‌های شغلی تازه برای روبات‌ها


  وبینار «نوانگار؛ نظرسنجی و روابط عمومی برتر» برگزار می‌شود


  تالیف دو جلد کتاب توسط رئیس روابط عمومی منطقه استان مرکزی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد