درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 22 فروردین 1400 - 02:59   

نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400 با موضوع: ابر نیروی روابط‌عمومی

  نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400 با موضوع: ابر نیروی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

تقویم روز ارتباطات/ زادروز مصطفی قریب روزنامه نگار معاصر ایران ـ روش کار قریب در خبرنویسی

  تقویم روز ارتباطات/ زادروز مصطفی قریب روزنامه نگار معاصر ایران ـ روش کار قریب در خبرنویسی


ادامه ادامه مطلب دو

یافته‌های جدید پژوهش «پیو» در خصوص شبکه های اجتماعی

  یافته‌های جدید پژوهش «پیو» در خصوص شبکه های اجتماعی


ادامه ادامه مطلب سه

آینده مشاغل در عصر هوش مصنوعی

  آینده مشاغل در عصر هوش مصنوعی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  اصول وآداب تشریفات گامی نوین در روابط عمومی سازمان ها
  مدیرعامل در مراسم افتتاح طرح ملی موتورهای کم مصرف یورو6: پشتیبانی از واحد های تولیدی از برنامه های اصلی بانک رفاه کارگران است
  نگاهی ارتباطی به ماسک
  تقویم روز ارتباطات/ زادروز مصطفی قریب روزنامه نگار معاصر ایران ـ روش کار قریب در خبرنویسی
  رسانه و روابط عمومی در مناطق آزاد یعنی آینه های روبرو
  عزای ملی چیست؟
  درباره تخریب دوباره صنعت لبنیات / ۱۰درس‌ ارتباطاتی یک ویدئو
  دستاورد دیگری در سال جهش تولید؛ پشتیبانی فولاد مبارکه در تامین مواد اولیه صنعت فولاد/ تثبیت جایگاه بزرگترین آهک ساز خاورمیانه توسط فولاد سنگ
  روابط عمومی شرکت‌های وابسته به فولاد مبارکه باید در سیاست‌های اطلاع‌رسانی با این شرکت هماهنگ باشند
  مسابقه بزرگ زیست محیطی تهران رسانه
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب سه  

یافته‌های جدید پژوهش «پیو» در خصوص شبکه های اجتماعی یافته‌های جدید پژوهش «پیو» در خصوص شبکه های اجتماعی
کاربران شبکه اجتماعی «ردیت» در مقایسه با نظرسنجی سال ۲۰۱۹ حدود هفت درصد افزایش یافته و به ۱۸ درصد از جمعیت بزرگسال رسیده است. در این نظرسنجی که درنیمه اول بهمن انجام شده، بیش از هزار و ۵۰۰ نفر شرکت کرده و میزان خطای آن حدود ۲.۹ درصد تخمین زده می‌شود.
جمعه، 20 فروردین 1400 - 19:44

ماموریت های اصلی روابط عمومی: غرور سنجی، باورسنجی و افکار خودکارسنجی ماموریت های اصلی روابط عمومی: غرور سنجی، باورسنجی و افکار خودکارسنجی
مدیر روابط‌عمومی دانشگاه، در چهل و سومین جلسه خوش نامی دانشگاه علوم پزشکی تهران، ضمن اشاره به نظم پویا، مفاهیم و تعاریف آن، ابراز امیدواری کرد، بتوانیم با نگرش و ارزش های درست، در مسیر تعالی قرار گیریم و بتوانیم به وحدت پویا و تعادل سازگار در برند آفرینی برسیم.
چهارشنبه، 18 فروردین 1400 - 18:56

تحول بی مرز تحول بی مرز
کلاوس شواب بنیانگذار مجمع جهانی اقتصاد می‌گوید: انقلاب چهارم صنعتی می تواند بشریت را به یک آگاهی جمعی اخلاقی جدید مبتنی بر درک سرنوشت مشترک برساند.
سه شنبه، 17 فروردین 1400 - 12:26

 از اولویت‌های مهم روابط عمومی، فرهنگ سازی مصرف بهینه انرژی است از اولویت‌های مهم روابط عمومی، فرهنگ سازی مصرف بهینه انرژی است
روابط‌عمومی می تواند با نگرشی مثبت و عمیق، در جهت‌دهی چگونگی مصرف مشترکین گازطبیعی تاثیرگذار بوده و موجب توسعه و رشد اقتصادی و شکوفایی و بالندگی این صنعت بزرگ باشد.
دوشنبه، 16 فروردین 1400 - 16:31

پورتال های برتر اطلاع رسانی فرمانداری های استان تهران پورتال های برتر اطلاع رسانی فرمانداری های استان تهران
پورتال های برتر اطلاع‌رسانی فرمانداری های استان تهران در سال ۹۹ توسط تهران رسانه ارزیابی و معرفی شدند.
یکشنبه، 15 فروردین 1400 - 17:11

گوگل سیاست خود در مورد کار از خانه را تغییر می‌دهد گوگل سیاست خود در مورد کار از خانه را تغییر می‌دهد
گوگل در حال تغییر سیاست کاری خود در ارتباط با کار از خانه است. به نظر می‌رسد این شرکت افراد بیشتری را به دفاتر خود در ایالات متحده باز می‌گرداند.
پنجشنبه، 12 فروردین 1400 - 20:57

توییتر اسپیس چیست و چطور آن را ایجاد کنیم؟ توییتر اسپیس چیست و چطور آن را ایجاد کنیم؟
توئیتر صوتی یا توییتر اسپیس یا اسپیسز در واقع یک فضا برای مکالمه صوتی آنلاین است. نحوه ساخت اسپیس در توییتر ممکن است پیچیدگی‌هایی داشته باشد.
سه شنبه، 10 فروردین 1400 - 23:34

دیدار نوروزی عضو هیات مدیره انجمن روابط عمومی با مدیرکل روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی دیدار نوروزی عضو هیات مدیره انجمن روابط عمومی با مدیرکل روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی
در اولین شنبه اداری در سال 1400؛ حسن خسروی با حمید رضا آملی مدیر روابط‌عمومی و امور بین الملل موسسه نمایشگاه ها دیدار و گفتگو کرد.
شنبه، 7 فروردین 1400 - 16:52

 نقش مدیریت بحران در سازمان‌ها نقش مدیریت بحران در سازمان‌ها
با توجه به روند رو به رشد وقوع بحران ها در سازمانها که امری نیز اجتناب ناپذیر می باشد و بمنظور مقابله با آنها برای موقعیت های بحران برنامه ربزی در هر سازمان لازمست لذا در بحران ها علل شکست و موفقیت ها می بایستی بررسی شود در این رابطه باید به نکات مشروحه زیر توجه نمود.
یکشنبه، 7 شهریور 1395 - 13:45

ترامپ: توئیتر به من خدمت کرد ترامپ: توئیتر به من خدمت کرد
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، که در پایان دوره ریاست جمهوری‌اش با شبکه اجتماعی توییتر درگیر و در نهایت این شبکه اقدام به بستن حساب شخصی او کرد، روز سه شنبه 23 مارس 2021 در اظهاراتی شگفت‌آور از شبکه توییتر تعریف و تمجید کرد.
چهارشنبه، 4 فروردین 1400 - 18:57

روابط عمومی فرمانداری ری در سال ۱۳۹۹ موفق به کسب رتبه سرآمد شد روابط عمومی فرمانداری ری در سال ۱۳۹۹ موفق به کسب رتبه سرآمد شد
روابط‌عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری در سال ۱۳۹۹ با امتیاز 91.3 درصد موفق به کسب رتبه سرآمد روابط عمومی های فرمانداری های استان تهران شد.
دوشنبه، 2 فروردین 1400 - 13:08

گوگل رمز و راز استخدام در آن شرکت را به شما می‌گوید گوگل رمز و راز استخدام در آن شرکت را به شما می‌گوید
به گفته این شرکت غول‌آسای دنیای فناوری، گرفتن شغل در این شرکت، فرایندی ساده ولی طولانی دارد. اگر مهارت‌های لازم را دارید، گوگل نکات مفیدی برای چگونگی کار پیدا کردن در این شرکت ارائه می‌کند.
یکشنبه، 1 فروردین 1400 - 12:59

روابط عمومی با تحقیق آغاز و با تحقیق پایان می پذیرد روابط عمومی با تحقیق آغاز و با تحقیق پایان می پذیرد
حمید شکری خانقاه در دوره آموزشی آنلاین روابط‌عمومی که به همت سازمان مناطق آزاد کشور برگزار شد ضمن تاکید بر اهمیت برنامه ریزی ارتباطی گفت: کار روابط عمومی با تحقیق و مسئله شناسی ارتباطی آغاز و با تحقیق و سنجش اثربخشی ارتباطات پایان می پذیرد
چهارشنبه، 20 اسفند 1399 - 11:34

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه: رسانه ها یکی از بازوهای اصلی روابط عمومی فولاد مبارکه هستند مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه: رسانه ها یکی از بازوهای اصلی روابط عمومی فولاد مبارکه هستند
مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در دیدار با تعدادی از نمایندگان رسانه‌های تخصصی در تهران گفت: تک‌تک رسانه‌ها، مشاوره رسانه‌ای گروه فولادمبارکه هستند و هر نظر و دیدگاه ایشان می‌تواند گروه فولاد مبارکه را یک قدم به پیش ببرد.
دوشنبه، 18 اسفند 1399 - 17:07

فراخوان دعوت به همکاری مرکز روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش فراخوان دعوت به همکاری مرکز روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش
مرکز اطلاع رسانی و روابط‌عمومی وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای از موسسات و کانون های واجد شرایط مجاز، فعال و مجرب داخلی دعوت به همکاری کرد.
جمعه، 15 اسفند 1399 - 13:16

وبینار روابط عمومی‌های بنیاد شهید سراسر کشور برگزار شد وبینار روابط عمومی‌های بنیاد شهید سراسر کشور برگزار شد
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بعدازظهر روز سه‌شنبه ۱۲ اسفندماه در وبینار روابط‌عمومی‌های بنیاد شهید سراسر کشور که در سالن شهید رسول‌زاده برگزار شد تأکید کرد: اطلاع رسانی دقیق و به موقع از اصول و وظایف مهم روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
چهارشنبه، 13 اسفند 1399 - 00:22

آیین اختتامیه جشنواره روابط عمومی مراکز آموزش عالی منطقه ۹ کشور آیین اختتامیه جشنواره روابط عمومی مراکز آموزش عالی منطقه ۹ کشور
دکتر ندا شفیعی، سرپرست اداره کل روابط‌عمومی وزارت علوم، ‏تحقیقات و فناوری، با اشاره به اهمیت افکارسنجی مخاطبان و انجام پژوهش‌های منسجم و علمی در این زمینه؛ گفت: یک روابط عمومی حرفه‌ای؛ مخاطب‌پژوهی و بهره‌مندی از فناوری‌های نوین ارتباطی را همواره در دستور کار دارد.
دوشنبه، 11 اسفند 1399 - 15:37

برنارد شاو: رفع فساد از جامعه آسان نیست برنارد شاو: رفع فساد از جامعه آسان نیست
جورج برنارد شاو درام نویس، اندیشمند و شخصیت ایرلندی تبار هوادار سوسیالیسم در فوریه 1937 که دغدغه از انتخابات بعدی انگلستان وجود داشت در مصاحبه ای که نظر اورا در این زمینه خواسته بودند گفت: بروید از کسانی که می خواهند نامزد شوند بپرسید که چرا متقاضی و داوطلب خدمت عمومی (به مردم و کشور) هستند که مستلزم فداکاری، تحمل زحمت و مشقّت بسیار و قبول انواع خطر است.
پنجشنبه، 18 بهمن 1397 - 13:37

ارتباط غیرزبانی چگونه شنیده‌ها را شکل می‌دهد؟ ارتباط غیرزبانی چگونه شنیده‌ها را شکل می‌دهد؟
معمولا افراد هنگام صحبت کردن برای تاکید عبارات مهم از حرکات بالا و پایین‌دست، استفاده می‌کنند، اما آیا این حرکات تاثیری در درک ما از صحبت‌های یک سخنران دارد؟ محققان موسسه روانشناسی زبان ماکس پلانک هلند دریافتند که درواقع آنچه می‌بینیم شنیده‌ها را شکل می‌دهد.
دوشنبه، 13 بهمن 1399 - 01:39

سه وصیت عجیب اسکندر کبیر سه وصیت عجیب اسکندر کبیر
اسکندر مقدونی در ۳۲ سالگی بخش بزررگی از تمدن های سیاره زمین را به تسخیر در آورد. او بعد از ۱۳ سال فرمانروایی و صدها جنگی که رهبری کرد بدون تحمل حتی یک شکست، وقتی که به سمت کشور خودش باز می گشت دچار بیماری شد.
جمعه، 10 بهمن 1399 - 01:05

4 کتاب جدید انتشارات کارگزار روابط‌عمومی زیرچاپ رفت 4 کتاب جدید انتشارات کارگزار روابط‌عمومی زیرچاپ رفت
4 کتاب جدید انتشارات کارگزار روابط‌عمومی زیرچاپ رفت
سه شنبه، 7 بهمن 1399 - 11:45

 انتشار پوستر سخنرانان هفدهمین‌ کنفرانس‌ بین‌المللی‌ روابط‌عمومی‌ ایران انتشار پوستر سخنرانان هفدهمین‌ کنفرانس‌ بین‌المللی‌ روابط‌عمومی‌ ایران
دراین کنفرانس 8 سخنران خارجی و 5 سخنران ایرانی، نظرات‌شان را در خصوص "آینده‌ روابط‌عمومی: رهبری و کووید-19" با ما در میان خواهند گذاشت و ما درخواهیم یافت سال2021 و در میانه جولان دو هیولا و پاندمی حیات‌برانداز "آلودگی محیطزیست" و "کووید-19"، لحظه‌ای سرنوشت‌ساز و تعیین‌کننده برای مسئولیت اجتماعی شرکتی است.
دوشنبه، 29 دی 1399 - 09:57

فراخوان ثبت‌نام هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران فراخوان ثبت‌نام هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران
این کنفرانس که توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی و با حمایت "انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران"، "انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی" و "انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (ایپرا)" برگزار می‌شود با سخنرانی استادان حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی همراه خواهد بود.
چهارشنبه، 5 آذر 1399 - 21:29

از میان کاریکاتورهای ژورنالیستیِ «بهتر» سال ‏2004‏ از میان کاریکاتورهای ژورنالیستیِ «بهتر» سال ‏2004‏
یکی از کاریکاتورهای برگزیده سال 2004 توسط «مایک لوکوویچ » کاریکاتوریست آمریکایی ترسیم شده بود. این کاریکاتور؛ دیک چنی معاون جورج دبلیو بوش را در شکم او نشان می دهد و بوش در مورد مشکلات عراق می گوید: حقیقت این است که هرچه درونم بگوید! انجام می دهم (از درون خود الهام می گیرم) یعنی که هر چه را «چنی» بخواهد و دیکته کند می نویسم!
پنجشنبه، 11 دی 1399 - 11:51

درباره Vocus, Inc درباره Vocus, Inc
نرم افزار ما به مشتریان کمک می کند که روابط رسانه ای را مدیریت کنند، اخبارشان را نظارت و تفسیر نمایند، مذاکرات ایمیلی متقابل را هدایت کنند، اتاق های خبری آنلاین بسازند و فعالیت های روابط دولتی را مدیریت کنند. قالب (platform) PRWeb متعلق به Vocus به عنوان یکی از سرویس خبری و پخش اخبار آنلاین برجسته ی اینترنت شناخته می شود.
چهارشنبه، 26 آذر 1399 - 00:28

جایزه عکس سال جایزه عکس سال
عکس دو پنگوئن که به افق ملبورن در استرالیا خیره شده‌‌اند، به عنوان برنده جایزه عکاسی اوشن (Ocean) مجله اوشن فوتوگرافی انتخاب شده است.
پنجشنبه، 4 دی 1399 - 13:23

ترفندهایی برای مدیریت در دنیای تمام دیجیتال ترفندهایی برای مدیریت در دنیای تمام دیجیتال
با این همه نقش‌آفرینی فزاینده ماشین‌ها و هوش مصنوعی در آینده کسب‌وکار، می‌تواند خطراتی را نیز به‌دنبال داشته باشد، یکی از مهم‌ترین آنها عبارت است از وابستگی بیش از حد به کامپیوترها و از دست رفتن روابط و پیوندهای حقیقی با همکاران و مشتریان و سایر فعالان بازار.
یکشنبه، 30 آذر 1399 - 11:10

بررسی اهمیت راهبردی واگذاری مسوولیت‌ها به کارمندان بررسی اهمیت راهبردی واگذاری مسوولیت‌ها به کارمندان
مدیران اغلب شاهد کش و قوس‌های تفویض اختیار هستند، ما فقط در صورتی برای یک کار فشار می‌آوریم که انتظارات برآورده نشده باشند. با نگاه عمیق‌تر به نقطه شکست، می‌توانیم دلایل اصلی عدم موفقیت را بهتر حل کنیم و تیم خود را تشویق به انگیزه و بهره‌وری بیشتر کنیم.
جمعه، 28 آذر 1399 - 03:05

درباره PRWeb درباره PRWeb
PRWeb به عنوان یک سرویس خبری و پخش اخبار آنلاین برجسته در سراسر دنیا شناخته می شود. PRWeb، از 1997 تا کنون، طرز فکر کسب و کارها، دپارتمان های بازاریابی و شرکت های روابط‌عمومی را درباره ی مطالب مطبوعاتی تغییر داده است.
چهارشنبه، 26 آذر 1399 - 00:24

پژوهش باید پیوست رسانه‌ای در کشور داشته باشد پژوهش باید پیوست رسانه‌ای در کشور داشته باشد
خراسان رضوی مدیر روابط‌عمومی استانداری خراسان رضوی گفت: دوای درد بسیاری از عرصه‌های اقتصادی کشور در عنصر پژوهش نهفته است. پژوهش با کمک رسانه‌ها می‌تواند کمک کننده باشد. پژوهش باید پیوست رسانه‌ای داشته باشد.
سه شنبه، 25 آذر 1399 - 20:34

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ زادروز مصطفی قریب روزنامه نگار معاصر ایران ـ روش کار قریب در خبرنویسی


  7 اصل برای حفظ انسجام جلسات


  مزیت‌های سخنرانی‌ها


  هنر شنیدن دیگران


  هوا همیشه تاریک و سرد است برای درماندگان


  یافته‌های جدید پژوهش «پیو» در خصوص شبکه های اجتماعی


  رسانه و روابط عمومی در مناطق آزاد یعنی آینه های روبرو


  رشد تبلیغات آنلاین در دوران کرونا


  روابط عمومی شرکت‌های وابسته به فولاد مبارکه باید در سیاست‌های اطلاع‌رسانی با این شرکت هماهنگ باشند


  درباره تخریب دوباره صنعت لبنیات / ۱۰درس‌ ارتباطاتی یک ویدئو


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400 با موضوع: ابر نیروی روابط‌عمومی