درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 22:53   

انتصاب رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز غرب

  انتصاب رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز غرب


ادامه ادامه مطلب یک

سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد

  سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد


ادامه ادامه مطلب دو

پونیسف/ راهنمایی‌هایی برای مراقبت از کودکان در زمان شیوع ویروس کرونا

  پونیسف/ راهنمایی‌هایی برای مراقبت از کودکان در زمان شیوع ویروس کرونا


ادامه ادامه مطلب سه

کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند

  کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  "رادیو اروپای آزاد" به مجارستان باز می‌گردد
  پونیسف/ راهنمایی‌هایی برای مراقبت از کودکان در زمان شیوع ویروس کرونا
  مدیرعامل مؤسسه اعتباری ملل اعلام کرد: اهداء ده دستگاه ونتیلاتور توسط مؤسسه اعتباری ملل
  استعفای مقامی که مردم را تشویق به ماندن در خانه کرد ولی خودش به سفر رفت
  سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد
  قدردانی دانشگاه علوم پزشکی قم از بانک رفاه
  هشدارهای امنیتی درباره نرم‌افزار ارتباطی زوم
  وظایف مدیران روابط عمومی در ایام کرونا
  استفاده از داده‌های تلفن‌همراه برای مقابله با کرونا در اتریش
  کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب سه  

پونیسف/ راهنمایی‌هایی برای مراقبت از کودکان در زمان شیوع ویروس کرونا پونیسف/ راهنمایی‌هایی برای مراقبت از کودکان در زمان شیوع ویروس کرونا
فراگیر شدن ویروس کرونا، زندگی خانوادگی را در سراسر دنیا مختل کرده است. تعطیلی مدارس، دورکاری و فاصله‌گیری اجتماعی از جمله مواردی است که همه افراد به خصوص والدین باید آن را رعایت نمایند. دراین جا بر آن هستیم که با همکاری برنامه «فرزندپروری و سلامت پایدار» مجموعه‌ای از نکات آسان را به والدین و مراقبین ارائه دهیم تا به آنها در مدیریت این وضعیت جدید و موقتی کمک کند.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 19:42

استفاده از داده‌های تلفن‌همراه برای مقابله با کرونا در اتریش استفاده از داده‌های تلفن‌همراه برای مقابله با کرونا در اتریش
شیوع کرونا در اتریش محدودتر از کشورهای همسایه آن است. از این رو دولت اتریش به کاهش محدودیت‌ها می‌اندیشد. برای اجرای این سیاست دولت به فکر تجزیه و تحلیل اطلاعات تلفن‌های همراه افتاده است. همه با این سیاست موافق نیستند.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 14:48

داده‌های برنامه نقشه‌های گوگل در خدمت نبرد با کووید ۱۹ داده‌های برنامه نقشه‌های گوگل در خدمت نبرد با کووید ۱۹
گوگل اطلاعات مکانی با ارزش بر گرفته از برنامه نقشه‌های گوگل را برای مبارزه با ویروس کرونا منتشر کرد.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 11:55

راهکارهایی برای شادتر بودن در دوران کروناویروس راهکارهایی برای شادتر بودن در دوران کروناویروس
امیلیانا سایمون-تامس، متخصص علم اعصاب و یکی از مدرسان دوره آنلاین درباره علم شادکامی است؛ کلاسی که بیش از نیم میلیون دانشجو از سراسر دنیا در آن شرکت می‌کنند.
جمعه، 15 فروردین 1399 - 13:20

 توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست
شبکه اجتماعی توئیتر روز پنج‌شنبه اعلام کرد که هزاران حساب کاربری را در مصر، هندوراس، اندونزی، عربستان و صربستان که گمان می‌رود در خدمت دستگاه‌های تبلیغاتی دولت‌هایشان باشند بسته است.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 20:32

نگاهی به کتاب «پایان بیماری‌های واگیر» نگاهی به کتاب «پایان بیماری‌های واگیر»
پیشگویی دکتر کویک، متخصص بهداشت عمومی و مدرس دانشگاه ‌هاروارد، در این کتاب که دو سال قبل از عالمگیر شدن ویروس کرونا، آن را با همکاری یکی از ویراستاران پیشین «مجله بازرگانی‌هاروارد» نوشت، به اندازه کافی روشن و هشدار دهنده است.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 14:15

نحوه مدیریت پیچیدگی سبد دارایی ها نحوه مدیریت پیچیدگی سبد دارایی ها
در دنیایی که پیچیده تر می شود، شرکت ها می توانند از Project Portfolio Management برای مدیریت پیچیدگی سبد دارایی های خود استفاده کنند. در حقیقت، با افزایش تعداد و اندازه پروژه ها، پیچیدگی ها و چالش های مدیریت بصورت نمایی افزایش می یابد. هر روز می توان بازارهای جدید و فرصتهای استراتژیک بوجود آورد. در نتیجه شرکت ها باید تصمیمات سریع مانند تصمیم گیری در مورد پروژه ها را بگیرند و این که کدام را از سبد پروژه حذف کنند.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 16:46

خبررسان واتس‌اپی سازمان جهانی بهداشت در خدمت میلیون‌ها کاربر خبررسان واتس‌اپی سازمان جهانی بهداشت در خدمت میلیون‌ها کاربر
سازمان جهانی بهداشت (WHO) با همکاری واتس‌اپ و فیسبوک، اطلاعات حیاتی را در مورد ویروس جهان‌گستر کرونا کووید۱۹، مستقیماً در اختیار میلیاردها کاربر می‌گذارد.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 02:16

هشدار دانشگاهیان درباره عواقب انتشار اخبارغیرموثق از کرونا هشدار دانشگاهیان درباره عواقب انتشار اخبارغیرموثق از کرونا
جمعی از استادان دانشگاه های علوم پزشکی در نامه‌ای به رئیس کمیته روابط‌عمومی قرارگاه مقابله با کرونا ویروس نسبت به عواقب انتشار برخی اخباری که ممکن است پشتوانه کافی و مناسب علمی نداشته باشند هشدار دادند.
شنبه، 9 فروردین 1399 - 18:11

اثر بخشی رسانه؛ یک فرصت یا یک چالش در شرایط بحرانی کووید ۱۹ اثر بخشی رسانه؛ یک فرصت یا یک چالش در شرایط بحرانی کووید ۱۹
رسانه به عنوان یک ابزار اطلاعات جمعی تاکنون کیفیت و قدرت نفوذ خود را در جوامع مدرن بخوبی به اثبات رسانده اما متاسفانه عدم توجه به ظرفیت های مختلف آن، نوع نگرش موجود بدان و نیز نداشتن استراتژی مناسب برای استفاده از آن در کشور، نتوانسته این پتانسیل عظیم ارتباطی را به عنوان یک ابزار کلیدی و اساساً قالب بر دیگر ابزارها بویژه در مواقع بحرانی به اثبات برساند.
جمعه، 8 فروردین 1399 - 19:11

یک مدرس ارتباطات از ضرورت اعتماد به رسانه ملی برای عبور از بحران کرونا ویروس می گوید یک مدرس ارتباطات از ضرورت اعتماد به رسانه ملی برای عبور از بحران کرونا ویروس می گوید
شبکه های اجتماعی، رسانه رسمی نیستند بلکه وسایل ارتباطی هستند که قدرت نفوذ بالایی دارند اما در هر حال به دلیل عدم مدیریت پذیری واحد و منسجم در بسیاری از رویدادها غیر رسمی و غیر قابل اتکا خواهند بود. لذا رسانه ملی باید مرجعیت ملی پیدا کند و مردم در این شرایط خاص به شبکه وسیع و فراگیر رسانه ملی اعتماد کنند.
چهارشنبه، 6 فروردین 1399 - 14:44

 حفاظت اجتماعی چیست و چه کسانی به آن نیاز دارند؟ حفاظت اجتماعی چیست و چه کسانی به آن نیاز دارند؟
نخست‌وزیر بریتانیا در نشست‌های خبری روزانه که از تلویزیون هم پخش می‌شود، برخی محدودیت‌ها را برای گروه‌های مختلف اجتماعی مطرح کرده است که «مراعات فاصله در اجتماع» و «خودقرنطینگی» از جمله آن‌ها است. اما در نسخه روزآمد این دستورالعمل‌ها، اصطلاح جدید «حفاظت اجتماعی» به واژه‌نامه ویروس کرونا افزوده شده است که شماری از مردم را سردرگم کرده است.
سه شنبه، 5 فروردین 1399 - 15:30

بنیانگذار شرکت «علی بابا» به 10 کشور برای مبارزه با کرونا کمک می‌کند بنیانگذار شرکت «علی بابا» به 10 کشور برای مبارزه با کرونا کمک می‌کند
جک ما، بنیانگذار فروشگاه انترنتی «علی بابا» شنبه 21 مارس در صفحه رسمی توییترش نوشت، به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا به 10 کشور آسیایی کمک فوری می‌کند.
یکشنبه، 3 فروردین 1399 - 00:48

رولا خلف:‌ اولین سردبیر زن روزنامه فایننشال تایمز رولا خلف:‌ اولین سردبیر زن روزنامه فایننشال تایمز
روزنامه فایننشنال تایمز اعلام کرد برای اولین بار از زمان تأسیس‌اش در سال ۱۸۸۴ زنی را به سمت سردبیری منصوب کرده است.
جمعه، 1 فروردین 1399 - 04:29

 سرپرست روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها منصوب شد سرپرست روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها منصوب شد
طی ابلاغی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، عباس مسیبی به سرپرستی روابط‌عمومی این شرکت منصوب شد.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 23:44

تقدیر از مدیر ارتباطات شرکت متروی تهران برای پاسخگویی به پیام های مردمی تقدیر از مدیر ارتباطات شرکت متروی تهران برای پاسخگویی به پیام های مردمی
در نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران (شورای مدیران روابط‌عمومی) که صبح امروز یکشنبه ۱۷ آذر ماه۹۸ در سالن همایش خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزارشد از شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به عنوان سر آمد در پاسخگویی به پیام های مردمی تقدیر شد.
سه شنبه، 27 اسفند 1398 - 00:15

شارا/ کشف یک خطر بزرگ برای اطلاع رسانی منصفانه شارا/ کشف یک خطر بزرگ برای اطلاع رسانی منصفانه
انتقال مطالعه از نوشتار به آنلاین ـ کشف یک خطر بزرگ برای اطلاع رسانی منصفانه - کنترل سرچ انجین ها با اعلان
یکشنبه، 25 اسفند 1392 - 20:15

کرونا به روابط عمومی رسید/ اولین مسئول روابط عمومی بر اثر کرونا جان باخت کرونا به روابط عمومی رسید/ اولین مسئول روابط عمومی بر اثر کرونا جان باخت
جواد جلالی نیا کارشناس بیهوشی و مسئول روابط عمومی بیمارستان شهید یحیی نژاد بابل از کارمندان خدوم و پرتلاش دانشگاه علوم پزشکی بابل که بیش از ۲۰ سال سابقه خدمت در عرصه درمانی را داشته هفته گذشته با وضعیت مشکوک به کرونا در بیمارستان محل خدمت خود بستری شده بود.
یکشنبه، 25 اسفند 1398 - 12:58

 بیل گیتس از هیأت مدیره مایکروسافت کناره گیری کرد بیل گیتس از هیأت مدیره مایکروسافت کناره گیری کرد
بیل گیتس٬ میلیاردر و از بنیانگذاران مایکروسافت روز جمعه اعلام کرد که از هیات مدیره این شرکت کناره‌گیری می‌کند تا بهتر بتواند بر فعالیت‌های بشردوستانه خود تمرکز کند.
شنبه، 24 اسفند 1398 - 13:12

تأثیر پیام در قبض و بسط جامعه انسانی تأثیر پیام در قبض و بسط جامعه انسانی
همواره تولید محتوا و پیام، توأم با پیام‌رسانی و اطلاع رسانی در عین سادگی و راحت بودن یا به‌عبارت‌دیگر سهل و ممتنع به نظر رسیدن، یکی از مشکل‌ترین و دشوارترین و یکی از سخت‌ترین مقوله‌ها در حوزه ارتباطات انسانی و اجتماعی محسوب می‌گردد.
پنجشنبه، 22 اسفند 1398 - 13:17

ویروس کرونا: کمبود نیروی کار در بانک‌ها و افزایش خطر حمله‌های سایبری ویروس کرونا: کمبود نیروی کار در بانک‌ها و افزایش خطر حمله‌های سایبری
بانک مرکزی اروپا هشدار داده است برای پر کردن خلأ ناشی از غیبت تعداد انبوهی از کارمندان «نیاز مبرم» به برنامه‌ریزی وجود دارد. با توجه به آن‌که مجرمان مترصد سوء استفاده از هرج‌ومرج احتمالی در اثر شیوع ویروس کرونا هستند، از بانک‌ها خواسته شده در برابر افزایش حملات سایبری آمادگی داشته باشند.
سه شنبه، 20 اسفند 1398 - 13:16

تشکیل اتاق فکر متشکل از فعالان رسانه ای استان قم تشکیل اتاق فکر متشکل از فعالان رسانه ای استان قم
استاندار قم با تاکید بر اولویت مدیریت استان بر حفظ سلامت و امنیت اجتماعی و نیز هویت و اصالت قم در کنار بسترسازی تصمیمات کشوری در مقابله با بیماری کرونا از تشکیل اتاق فکر متشکل از فعالان رسانه ذیل شورای اطلاع رسانی برای بهره برداری مناسب از فضای رسانه ای خبر داد.
سه شنبه، 20 اسفند 1398 - 01:38

 نخستین وزیر اطلاعات وجهانگردی ایران (انتشارات و مطبوعات =ارشاد) نخستین وزیر اطلاعات وجهانگردی ایران (انتشارات و مطبوعات =ارشاد)
  شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-مجلس شورای ملی 19 اسفند 1342 کابینه حسنعلی منصور را که دو روز پیش از آن و در پی کناره گیری امیر اسدالله علم مامور تشکیل دولت شده بود تایید کرد و اداره انتشارات و رادیو تبدیل به وزارت اطلاعات (انتشارات و مطبوعات ــ ارشاد ) شد
دوشنبه، 19 اسفند 1392 - 22:47

نهادهای علمی: در برابر کرونا هشیاری لازم است نه هراس نهادهای علمی: در برابر کرونا هشیاری لازم است نه هراس
مسئولان امور بهداشتی نسبت به هراس و وحشت بی‌مورد هشدار می‌دهند. آنها می‌گویند که شهروندان باید هشیار باشند اما بی‌جهت وحشت‌پراکنی نکنند.
یکشنبه، 18 اسفند 1398 - 02:16

کرونا، بزرگ‌ترین چالش اقتصادی جهان پس از بحران مالی سال ۲۰۰۸ کرونا، بزرگ‌ترین چالش اقتصادی جهان پس از بحران مالی سال ۲۰۰۸
سازمان همکاری و توسعه اقتصادی پیامدهای ناشی از بیماری کرونا را بزرگترین چالش اقتصادی جهان پس از بحران مالی سال ۲۰۰۸ اعلام کرده است. حتی گفته می‌شود که نرخ رشد اقتصادی جهان می‌تواند به نصف کاهش یابد.
جمعه، 16 اسفند 1398 - 18:22

فراخوان انتخاب مدیرکل روابط عمومی توانیر منتشر شد فراخوان انتخاب مدیرکل روابط عمومی توانیر منتشر شد
این شرکت در راستای راهبرد شایسته گزینی وزارت نیرو در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی خدمت گزاری، از متخصصین داوطلب واجد شرایط برای همکاری در سمت «مدیران عامل شرکت های تابعه / وابسته» و «مدیران میانی و ارشد شرکت توانیر» مطابق فراخوان های ذیل دعوت به اعلام آمادگی می نماید.
سه شنبه، 13 اسفند 1398 - 23:21

آغاز شیوع ویروس هایی از نوع کرونا از حومه شهرها آغاز شیوع ویروس هایی از نوع کرونا از حومه شهرها
پژوهشگران مسایل شهری باید ارتباط بین شهرنشینی و بیماری های عفونی را کشف کنند. این کشف مستلزم دیدگاهی تعاملی بین جغرافی دانان، دانشمندان بهداشت عمومی، جامعه شناسان، و افرادی از این دست است، تا بتوان به راه حل های احتمالی برای پیشگیری و کاهش شیوع بیماری ها در آینده دست پیدا کرد.
پنجشنبه، 8 اسفند 1398 - 15:36

انتصاب مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران انتصاب مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران
ماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور حکمی «رضا حاجی‌آبادی» را به‌عنوان مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد.
سه شنبه، 6 اسفند 1398 - 13:06

ویروس کرونا: چگونه خود را قرنطینه کنیم؟ ویروس کرونا: چگونه خود را قرنطینه کنیم؟
هزاران نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. دولت‌ها، شماری از افرادی را که ظن ابتلای آنها به ویروس می‌رود برای چندین روز در قرنطینه نگهداری می‌کنند تا از سلامت آنها مطمئن شوند.
دوشنبه، 5 اسفند 1398 - 15:40

هشدار خبرنگاران آلمانی در مورد استرداد آسانژ به آمریکا هشدار خبرنگاران آلمانی در مورد استرداد آسانژ به آمریکا
دو شبکه خبری آلمان از محتوای نامه‌‌ای اطلاع پیدا کرده‌اند که نشان می‌دهد جولیان آسانژ در صورت استرداد به آمریکا در انزوای کامل محبوس و در شرایط سختی نگهداری خواهد شد. پرونده آسانژ مخالفت‌های بسیاری را برانگیخته است.
شنبه، 3 اسفند 1398 - 11:28

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مبارزه با COVID-19 یک جنگ است


  دفترچه راهنمای بانکی برای عبور از بحران کروناویروس


  شکل‌گیری دوباره نقش روابط‌عمومی در دوران کروناویروس


  تعطیلی روزنامه‌ها در عصر کرونا، معادله‌ای چند مجهوله


  چهار نکته آسان برای برجسته کردن رویداد مجازی


  مدیریت پروژه نمونه کارها؛ فرآیند تصمیم گیری منطقی


  آیفون۹: بالا گرفتن شایعه تلفن جدید و ارزان‌تر اپل


  نحوه حمایت دولت از فعالان حوزه نشر اعلام شد


  4 نکته برای تقویت تصویر برند تجاری


  کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران"