درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 27 شهریور 1400 - 00:24   

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند

  100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند


ادامه ادامه مطلب دو

دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست

  دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست


ادامه ادامه مطلب سه

فرایند حل مسئله

  فرایند حل مسئله


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  موفقیت محققان در انتقال اینترنت پرسرعت با استفاده از پرتوهای نور
  کتاب: مقررات روابط عمومی
  کاربرد جلسات‌ گروهی‌ در روابط عمومی
  انتشار کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور
  محدودیت های روابط عمومی سنتی
  پنج فصل "فنون روابط عمومی" در یک کتاب خواندنی!
  تحولات روزمره را چگونه انعکاس دهیم؟
  آنچه باید بدانیم!/ تعریف روابط عمومی
  رونق جهانی صنعت بازی‌های الکترونیکی
  آسیب‌های روحی اینستاگرام
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب سه  

دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست
حاج سیدنور عاملی رنانی، پدر گرامی جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید سعیدرضا عاملی استاد تمام ارتباطات دانشکده علوم اجتماعی و استاد وابسته دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران دارفانی را وداع گفت.
پنجشنبه، 25 شهریور 1400 - 10:32

 مدرسه «روزنامه نگاری و مطالعات رسانه» راه‌اندازی شد مدرسه «روزنامه نگاری و مطالعات رسانه» راه‌اندازی شد
اواخر مرداد ماه-روز خبرنگار- بود که خبر راه اندازی «مدرسه روزنامه‌نگاری و مطالعات رسانه» رسانه ای شد. در این مدت سوالات زیادی پیرامون فعالیت های این مدرسه، مباحث مطرح شده در بخش های مختلف این مدرسه، نحوه برگزاری کلاس ها برای روزنامه نگاران و دانش آموختگان پیش آمد.
دوشنبه، 22 شهریور 1400 - 22:07

همه چیز درباره گوشی جدید آیفون همه چیز درباره گوشی جدید آیفون
بالاخره روز ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) که اپل همایش مجازی رونمایی از گوشی جدید را برگزار کند خواهیم فهمید این محصول جدید دقیقا چیست. این شرکت به طور مشخص اعلام نکرده از گوشی آیفون جدید رونمایی خواهد کرد، اما چون سال گذشته رونمایی را به ماه اکتبر منتقل کردند، به احتمال بسیار زیاد در این همایش از گوشی جدید خود رونمایی خواهد کرد.
یکشنبه، 21 شهریور 1400 - 09:45

 حضور پررنگ روبات‌ها در دُبی حضور پررنگ روبات‌ها در دُبی
این برنامه دانش‌وفن نگاهی به این واقعیت دارد که روبات‌ها اخیرا هرچه بیشتر جایگزین پیک‌ها، کارت‌های بانکی و خدمات روزانه‌ای می‌شوند که از سوی انسان‌ها ارائه می‌شود. نوآوری‌های اخیر چشمه‌ای از تأثیرات مثبت فناوری‌ روباتیک را در زندگی امروز نشان می‌دهند.
پنجشنبه، 18 شهریور 1400 - 10:38

پیامدهای بلندمدت "هنجارهای جدید" بر حرفه روابط‌عمومی پیامدهای بلندمدت "هنجارهای جدید" بر حرفه روابط‌عمومی
همه‌گیری موجب شده تا فقط یک سری سازمان‌های سیال و چابک بتوانند مدل‌های کاری خود را با تغییر و تحولات به وجود آمده در صنعت روابط‌عمومی تطبیق دهند. همچنین ما شاهد این بوده‌ایم که در دوران همه‌گیری، افراد از روش‌های کاری ناهمگون و غیرهمسویی، چه در درون و چه بیرون از سازمان، برای پیشبرد اهداف کاری‌شان استفاده کردند.
دوشنبه، 15 شهریور 1400 - 17:59

انتصاب مدیر روابط‌عمومی بانک قرض‌الحسنه رسالت انتصاب مدیر روابط‌عمومی بانک قرض‌الحسنه رسالت
محمدحسین حسین زاده مدیرعامل این بانک، طی احکام جداگانه‌ای، ابوطالب اسحاقی و محمدرضا درگاه‌پور را به ترتیب به سمت مدیر حوزه مدیریت و سرپرست اداره روابط‌عمومی منصوب کردند.
شنبه، 13 شهریور 1400 - 18:03

انتصاب سرپرست روابط‌عمومی‌ دانشگاه باقرالعلوم (ع) انتصاب سرپرست روابط‌عمومی‌ دانشگاه باقرالعلوم (ع)
محمدرضا مددی طی حکمی از سوی ریاست دانشگاه باقرالعلوم (ع) به عنوان سرپرست حوزه ریاست و روابط‌عمومی‌ دانشگاه باقرالعلوم (ع) منصوب شد.
شنبه، 13 شهریور 1400 - 12:27

 چطور یک دروغگو را تشخیص دهیم؟ چطور یک دروغگو را تشخیص دهیم؟
از کجا می‌فهمید کسی دروغ می‌گوید؟ پروفسور ریچارد وایزمن، روان‌شناس، پژوهشی انجام داده تا نشانه‌های دروغگویی را پیدا کند و به نتایج جالبی رسیده است.
شنبه، 11 آبان 1398 - 23:11

 برگزاری بزرگترین رویداد فناوری در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا برگزاری بزرگترین رویداد فناوری در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا
بزرگترین رویداد فناوری در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا تحت عنوان همایش فناوری Launch چهارشنبه، 25 اوت، فعالیت‌های خود را در ریاض، پایتخت پادشاهی عربی سعودی آغاز کرد.
یکشنبه، 7 شهریور 1400 - 22:43

انتصاب مدیر کل روابط‌عمومی منطقه ویژه اقتصادی پیام انتصاب مدیر کل روابط‌عمومی منطقه ویژه اقتصادی پیام
در حکم صادره از سوی دکتر نادر ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه خطاب به عبدالرضا مسگری آورده شده: نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان بدینوسیله جنابعالی را به سمت مدیر کل دفتر مدیر عامل، روابط عمومی و امور بین الملل منطقه منصوب می نمایم.
شنبه، 16 مرداد 1400 - 19:38

خرید خبر از مردم، یک راه جالب برای غنی سازی روزنامه ها خرید خبر از مردم، یک راه جالب برای غنی سازی روزنامه ها
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «ریچماند تایمز» به روزنامه هایی که در چند سال اخیر دچار بحران مخاطب شده اند توصیه کرده است که همانند روزگار قدیم به خرید خبر از مردم اقدام کنند
جمعه، 10 مرداد 1393 - 20:56

... و بدینسان دموکراسی متولد شد ... و بدینسان دموکراسی متولد شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- سولون solon خطیب (Orator) آتنی که به خواست مردم این شهر مأمور تغییر نظام حکومتی شده بود
سه شنبه، 7 مرداد 1393 - 14:02

نقش روابط‌عمومی و ریسک در شرایط پس از حادثه کاترینا نقش روابط‌عمومی و ریسک در شرایط پس از حادثه کاترینا
کارگزاران روابط‌عمومی معمولا به خطرات احتمالی که اعتبار مشتریان و کارفرمایان را تهدید می کند می پردازند. اما به هر حال، نقش کارگزاران در ارتباط با خطرات جدی تری که سلامت افراد را تهدید می کند نسبتا کمرنگ است. صرف‌نظر از تلاش های محقق برجسته رابرت هیث، ادبیات روابط‌عمومی در این زمینه بسیار اندک است.
دوشنبه، 4 مرداد 1400 - 15:20

نقش روابط‌عمومی در مدیریت بحران همه‌گیری ویروس کرونا نقش روابط‌عمومی در مدیریت بحران همه‌گیری ویروس کرونا
تحقیق حاضر تلاش دارد تا روش‌ها و اقدامات اتخاذ شده توسط دولت امارات متحده عربی در قبال مدیریت بحران همه‌گیری ویروس کرونا را تشریح نماید که می‌تواند الگویی باشد برای سایر دولت‌هایی که با چنین بحرانی در کشورهای خود روبرو هستند.
یکشنبه، 3 مرداد 1400 - 10:19

عصر روابط عمومی عصر روابط عمومی
امروز دوره انقلاب صنعت روابط عمومی است. به عصر روابط عمومی خوش آمدید. چالش روبروی متخصصان روابط عمومی و شرکت ها این است که چطور بهترین گزینه ها از دنیای قدیمی و جدید روابط عمومی را در چشم انداز امروز رسانه اجتماعی ترکیب کنند تا به مجموعه ای از عوامل کارا در جهت پاسخگویی به درخواست های موجود برسند.
یکشنبه، 12 اسفند 1397 - 08:39

گزارش خبری گزارش خبری
تهیه و ارایه گزارش های خبری یک روش مناسب برای ارایه اخبار و اطلاعات به واحدهای اطلاع رسانی است. این کار یک گزارش ساده و در عین حال جالب در مورد فعالیت برجسته است و در عین حال جالب در مورد فعالیت های برجسته است که ارزش توضیح دررسانه ها را دارد.
دوشنبه، 13 اسفند 1397 - 08:27

دسترسی به واتساپ بدون نیاز به تلفن همراه دسترسی به واتساپ بدون نیاز به تلفن همراه
واتس‌اپ ویژگی جدید ایجاد کرده است که به کاان امکان می‌دهد حتی در صورت تمام شدن شارژ باتری موبایل و یا خاموش شدن آن بتوانند از این پیام‌رسان بر روی دستگاه‌های الکترونیکی دیگر خودشان نظیر رایانه یا لوح‌های رایانه‌ای مانند آیپد استفاده کند.
یکشنبه، 27 تیر 1400 - 11:03

 10 ویژگی روابط عمومی موفق 10 ویژگی روابط عمومی موفق
10 ویژگی روابط عمومی موفق
دوشنبه، 17 اردیبهشت 1397 - 10:21

روز تولد توئیتر روز تولد توئیتر
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در وبسایت «دِ ورج» نوشته شده توئیتر در توئیت تشکر خود آورده است: در تاریخ 21 مارس شروع کردیم و ادامه می‌دهیم، از شما برای 10 سال خارق‌العاده متشکریم.
سه شنبه، 3 فروردین 1395 - 21:54

روابط‌عمومی توسعه؛ مناسبات ارتباطی با محیط پیرامونی روابط‌عمومی توسعه؛ مناسبات ارتباطی با محیط پیرامونی
در این مقاله به کارکرد بیرونی نظام ارتباطی روابط‌عمومی پرداخته شده و به برخی مکانیزم های ارتباطی وتاثیرات آن اشاره رفته است.
شنبه، 19 تیر 1400 - 16:10

الگوی باور سلامتی الگوی باور سلامتی
الگوی باور سلامتی بر مبنای مفاهیم ارزش- انتظار استوار است: تمایل برای اجتناب از بیماری یا خوب شدن (ارزش) و اعتقاد به این که یک اقدام سلامتی خاص برای شخص وجود دارد که از بیماری جلوگیری می‌کند یا موجب بهبودی می‌گردد (انتظار). انتظار تا حد بیشتری با اصطلاحات برآورد فرد از استعداد شخصی برای یک بیماری و شدت بیماری، و احتمال توانایی برای کاهش این تهدید از طریق اقدام شخصی تشریح شد.
چهارشنبه، 16 تیر 1400 - 13:36

آموزش روابط‌عمومی: مطالعه ای تطبیقی آموزش روابط‌عمومی: مطالعه ای تطبیقی
آموزش دانشگاهی روابط‌عمومی در جهان بیش از هشت دهه پیشینه دارد. طی این مدت با وجود تغییرات کمی و کیفی در برنامه‌های درسی آن همواره با رشد روز افزون مراکز آموزشی و توسعه تقاضا از سوی بازار کار در داخل کشور و در عرصه بین المللی روبرو بوده است. از طرفی با جهانی شدن فرهنگ و ارتباطات و از سوی دیگر وجود نابرابریهای ناشی از شرایط اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و زیرساختهای فنی در کشورهای متفاوت این سئوال مطرح می شود که تا چه حد رشته روابط‌عمومی می تواند از یک برنامه آموزشی با استاندارد بین المللی برخوردار شود؟
سه شنبه، 15 تیر 1400 - 19:50

نشست شورای هماهنگی روابط عمومی استان گیلان برگزار شد نشست شورای هماهنگی روابط عمومی استان گیلان برگزار شد
رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: روابط‌عمومی ویترین عملکرد سازمان است اگر این عملکرد به درستی منعکس نشود بازخورد مناسب در جامعه ندارد و میزان رضایتمندی مردم دیده نمی شود.
دوشنبه، 24 خرداد 1400 - 14:04

روابط عمومی و ارتباطات نیاز ضروری بشر امروز است روابط عمومی و ارتباطات نیاز ضروری بشر امروز است
کارکنان روابط عمومی همیشه همراه، همدل و همدرد با مجموعه آموزش متوسطه هستند و در انعکاس شادی و موفقیت معلمان و دانش آموزان سهیم هستند و این تعامل خوب همواره در اخبار مختلف تولیدی اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی نمود دارد.
سه شنبه، 18 خرداد 1400 - 13:05

عقب‌نشینی فیس‌بوک از مواضع خود درباره ممنوعیت نشر اخبار کرونا عقب‌نشینی فیس‌بوک از مواضع خود درباره ممنوعیت نشر اخبار کرونا
در حالی که بحث بر سر منشاء ظهور ویروس کرونا بار دیگر شدت گرفته است و روزانه صدها پوستر و گزارش درباره این موضوع در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، فیس‌بوک در مواضع پیشین خود مبنی بر ممنوعیت نشر پوستر و خبر‌های مربوط به ویروس کرونا، تجدید نظر کرده و اعلام کرد، هیچ پوستری یا متنی که محتوای آن درباره منشاء ظهور ویروس کرونا و اینکه این ویروس توسط انسان ساخته شده یا نه، از شبکه حذف نخواهد شد.
جمعه، 14 خرداد 1400 - 11:19

مدیرعامل بیمه تعاون: وظیفه اصلی روابط عمومی‌های صنعت بیمه جلب اعتماد مردم است مدیرعامل بیمه تعاون: وظیفه اصلی روابط عمومی‌های صنعت بیمه جلب اعتماد مردم است
مهمترین مساله به اعتقاد من حفظ اعتماد و باور ذینفعان صنعت بیمه است. ما باید یادآوری کنیم که صنعت بیمه تنها دست گیرنده ندارد بلکه ما حامی و همراه مشتریان خود در شرایط سخت هستیم. بعنوان مثال اجرای طرح های مختلف توسط شرکت های بیمه ای در حمایت از مشتریان خود نظیر بیمه توقف کسب و کار، بیمه کرونا، تخفیف ها و تسهیلات در نظر گرفته شده برای خدماتی نظیر بیمه درمان و غیره می تواند جامعه را به نقش پررنگ بیمه در ایفای نقش حامی و آینده نگر به مشتریان معرفی کند.
سه شنبه، 11 خرداد 1400 - 20:54

همکار روابط عمومی وزارت نفت دار فانی را وداع گفت همکار روابط عمومی وزارت نفت دار فانی را وداع گفت
مهرداد علمداری از کارکنان اداره کل روابط‌عمومی وزارت نفت که سال‌ها در بخش‌های مختلف این مجموعه مشغول فعالیت بود، شامگاه یکشنبه (نهم خردادماه) درگذشت.
سه شنبه، 11 خرداد 1400 - 09:24

 ورود به عصر «روبوانسان» ورود به عصر «روبوانسان»
تصویر نیروی کار در پساکرونا از هم‌اکنون در برخی شرکت‌ها و شغل‌ها قابل مشاهده است. با احیای نبض اقتصاد در کشورهای واکسینه، مدیران به جای استخدام‌های دوباره، سراغ «سیستم‌های اتوماسیون و روبات‌های هوشمند» رفته‌اند. حجم «سفارش خرید» روبات‌ها، رکورد ۴۰ ساله را شکست. دوره جدید،‌ عصر «روبوانسان» نام‌گذاری شده است که سه ویژگی دارد و بازار کار سنتی را دگرگون می‌کند.
شنبه، 8 خرداد 1400 - 08:09

پاسخگویی به مردم اولویت اول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای پاسخگویی به مردم اولویت اول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای
روابط عمومی با اخلاق‌مداری، تعهد پذیری و عملکرد مسئولانه برمبنای ارتباطات دوجانبه و تعامل، پاسخگوی افکار عمومی بوده و جامعه مخاطب را با خود همراه می‌کند.
چهارشنبه، 5 خرداد 1400 - 08:28

فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400 فراخوان جشنواره و نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400
در پی برگزاری شکوهمند رویدادهای موفق روابط‌عمومی توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی، انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (ایپرا) و انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی در بیست سال گذشته و استقبال کم‌نظیر استادان، مدیران، کارشناسان و دانشجویان روابط‌عمومی، به یاری خداوند پنجمین «رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی» در خرداد‌ماه سال 1400 برگزار می‌گردد.
شنبه، 16 اسفند 1399 - 08:13

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  انتشار کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور


  پنج فصل "فنون روابط عمومی" در یک کتاب خواندنی!


  تقویم روز ارتباطات/ کم حوصله شدن خوانندگان روزنامه ها و ابتکار «میامی هرالد»


  محدودیت های روابط عمومی سنتی


  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


  کاربرد جلسات‌ گروهی‌ در روابط عمومی


  کتاب: مقررات روابط عمومی


  آنچه باید بدانیم!/ تعریف روابط عمومی


  تحولات روزمره را چگونه انعکاس دهیم؟


  فرآیندهای کاری در روابط‌عمومی دیجیتال


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی