درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 15 فروردین 1399 - 02:40   

پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد

  پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد


ادامه ادامه مطلب یک

ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس

  ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس


ادامه ادامه مطلب دو

توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست

  توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست


ادامه ادامه مطلب سه

تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه

  تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه
  استراتژی روابط عمومی برای آژانس های املاک و مستغلات/ 6 نکته
  4 روش ساده برای بهبود تصویر عمومی
  4 نکته برای ایجاد شهرت تجاری خوب
  کمک 500 هزار دلاری صندوق اوپک برای توسعه جهانی (OFID) به ایران برای خرید و توزیع تجهیزات بسیار ضروری بیمارستانی
  توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست
  ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس
  پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد
  مثبت‌اندیشی
  زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب دو  

ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس
بحران، رویدادی است که تهدیدی را برای عملیات یا تصویر ایجاد می کند و اگر به درستی انجام نشود می تواند تشدید شود. بحران ها می توانند باعث صدمات جدی در اعتبار و روحیه کارکنان شود، بنابراین مهم است که پیش از موعد برنامه ای را اجرا کنید. این شامل آماده سازی پیام های از پیش تأیید شده برای موقعیت های خاص است که ممکن است بوجود بیاید.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 20:25

زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ... زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...
زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...
پنجشنبه، 14 فروردین 1393 - 21:08

استیکرهای آگاه سازی و اطلاع رسانی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا استیکرهای آگاه سازی و اطلاع رسانی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا
استیکرهای آگاه سازی و اطلاع رسانی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا (اداره کل بهزیستی گیلان)
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 01:06

چگونه در طول قرنطینه از وقت‌مان به خوبی استفاده کنیم چگونه در طول قرنطینه از وقت‌مان به خوبی استفاده کنیم
ماندن در خانه و انزوای اجتماعی در طول بحران کرونا، زندگی بسیاری از مردم را عوض کرده و حتی بر تمرکز و انگیزه آنها تاثیر گذاشته است. این امری طبیعی است.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 12:19

کمک 25 میلیون دلاری زاکربرگ به پروژه تحقیقاتی گیتس برای کشف درمان کرونا کمک 25 میلیون دلاری زاکربرگ به پروژه تحقیقاتی گیتس برای کشف درمان کرونا
موسسه خیریه «چان-زاکربرگ» متعلق به مارک زاکربرگ رئیس شرکت فیسبوک و همسرش که همواره در پروژه‌های خیریه حضوری پررنگ دارند، اعلام کردند که که 25 میلیون دلار به بنیاد بیل گیتس برای یافتن درمان‌های COVID-19 کمک می‌کند.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 15:02

 نگاهی به کتاب «آشوب» اثر جرد دایموند نگاهی به کتاب «آشوب» اثر جرد دایموند
شاید مهمترین ویژگی و نقطه افتراق کتاب دایموند با کتاب‌هایی از این دست همانا طرح پیوند بین بحران فردی با بحران ملی و بیان این دیدگاه که فهم بحران فردی می‌تواند به فهم بهتر و حل بحران‌های ملی مدد برساند." چشم‌انداز بحران‌های فردی باعث می‌شود که خوانندگان غیر متخصص،آسان‌تر بتوانند بحران‌های ملی را درک کرده و از پیچیدگی‌های آن سر دربیاورند"
جمعه، 8 فروردین 1399 - 15:28

بازگشت ویروس مارتینلی؛ با پیام عجیب واتس‌اپ طلایی چه کنیم؟ بازگشت ویروس مارتینلی؛ با پیام عجیب واتس‌اپ طلایی چه کنیم؟
دوباره سر و کله پیامی پیدا شده است که از ویدیوی مارتینلی واتساپ می‌گوید ولی باز هم مثل قبل چیزی جز سرکار گذاشتن نیست. این پیام ماه‌هاست که در اینترنت دست به دست می‌شود و مردم به گمان آن که لطفی به دوستان خود می‌کنند آن را برایشان ارسال می‌کنند. اما چنین ویدیویی وجود ندارد و در واقع با سرکارگذاری نسبتاً بی‌ضرری روبرو هستیم.
سه شنبه، 5 فروردین 1399 - 23:25

بعد از عبور از کرونا، ما کجا خواهیم بود؟ بعد از عبور از کرونا، ما کجا خواهیم بود؟
کرونا فرهنگ مراودات و تعاملات اجتماعى را تغییر می دهد.جمع هاى دوستانه کوچکتر می شود. حضور و فیزیک افراد جاى خود را به تصاویر دیجیتال و مجازى می دهد. دلتنگى ها بیشتر می شود و آهسته آهسته این سیطره تلفن ها و دنیاى اینترنت، جاى خالى افراد و عزیزانمان را پر خواهد کرد. انسان، موجودى است که در طول فرهیختگى اجتماعى اش، نیاز به مراودات و ارتباطات حضورى و دیده شدن ها دارد. دنیاى بعد از کرونا، شاید میزها و صندلى هاى خالى بسیارى باشد که از حضور ها خالى است.
دوشنبه، 4 فروردین 1399 - 13:50

پیامدهای شیوع کرونا: شرکت‌های پخش فیلم کیفیت ویدیوهای خود را پایین می‌آورند پیامدهای شیوع کرونا: شرکت‌های پخش فیلم کیفیت ویدیوهای خود را پایین می‌آورند
شیوع ویروس کرونا بر فعالیت شرکت‌های پخش‌کننده فیلم نیز تاثیر گذاشته و باعث شده تا آنها برای کاهش ترافیک شبکه اینترنت، کیفیت فیلم‌های خود را پایین بیاورند.
شنبه، 2 فروردین 1399 - 14:46

درخشش روابط عمومی اقتصاد و دارایی استان کرمان در کشور درخشش روابط عمومی اقتصاد و دارایی استان کرمان در کشور
رئیس اداره روابط عمومی امور اقتصاد ودارایی استان کرمان موفق به کسب رتبه نخست در ارزیابی مرکز اطلاع رسانی و روابط‌عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی کشور شد.
پنجشنبه، 29 اسفند 1398 - 19:00

افزایش سرمایه‌گذاری بانک‌های جهان در سوخت فسیلی افزایش سرمایه‌گذاری بانک‌های جهان در سوخت فسیلی
هرچند شیوع گسترده ویروس جدید کرونا در چندین هفته دولت‌های جهان را به واکنش جدی واداشت، تهدید وجودی ناشی از بحران اقلیمی چنین واکنشی را به وجود نیاورده است. ائتلافی از گروه‌های زیست‌محیطی ایالات متحده در پژوهشی فاش کرد که بانک‌های جهان در چهار سال اخیر بیش از دو تریلیون دلار در صنعت سوخت‌های فسیلی سرمایه‌گذاری کرده‌اند.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 19:47

پلمب دفتر روزنامه گاردین با ادعای انتشار آمار کذب از کرونا در مصر پلمب دفتر روزنامه گاردین با ادعای انتشار آمار کذب از کرونا در مصر
دولت مصر دفتر روزنامه انگلیسی گاردین در این کشور را به دلیل آنچه انتشار اخبار کذب درباره شمار بالای مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور خواند تعطیل کرد و به روزنامه نیویورک‌تایمز هم در این باره هشدار داد.
سه شنبه، 27 اسفند 1398 - 16:40

شرکت‌های بزرگ فناوری با کرونا چه می‌کنند؟ شرکت‌های بزرگ فناوری با کرونا چه می‌کنند؟
با همه‌گیر شدن ویروس کرونا در جهان، شرکت‌های فناوری با نوسان‌های شدیدی در فعالیت‌های خود روبه‌رو شده‌اند.
دوشنبه، 26 اسفند 1398 - 13:00

نگاهی به کتاب «دمکراسی بدون روزنامه» از ویکتور پیکارد نگاهی به کتاب «دمکراسی بدون روزنامه» از ویکتور پیکارد
روزنامه‌ها و سامانه‌های خبری، برای نجات خود به سرمایه‌گذاران بزرگ چشم دوخته‌اند، اما پیکارد خاطر نشان می‌کند که روند انحصار مطبوعات و اولویت دادن سرمایه‌گذاران به سود به جای رعایت استاندارد‌های ژورنالیستی، به سانسور و جانبداری سیاسی در مطبوعات آمریکا دامن زده است.
شنبه، 24 اسفند 1398 - 12:34

ترامپ: رسانه‌های آمریکا در پوشش اخبار کرونا دچار تشنج شده‌اند ترامپ: رسانه‌های آمریکا در پوشش اخبار کرونا دچار تشنج شده‌اند
رئیس‌جمهور آمریکا انتقاد دموکرات‌ها و رسانه‌های این کشور درباره مسئله شیوع ویروس کرونا از خود را تعقیب توهمات جدید از سوی آن‌ها دانست.
شنبه، 24 اسفند 1398 - 12:28

کرونا، طاعون و رنسانس جدید کرونا، طاعون و رنسانس جدید
نتیجه‌ی تمام این تحولات شاید مثل طاعون سیاه مثبت باشند. شاید همانطور که طاعون موجب به راه افتادن چرخ‌های صنعت شد، کرونا و ویروس‌ها و پندمیک‌های احتمالی مشابهی که قطعاً در آینده انتظارمان را می‌کشند انقلاب‌هایی در حوزه‌های بیوتکنولوژی، بیوانفورماتیک، زیست‌شناسی سلولی و علوم کامپیوتر را موجب شوند که ثمراتی به مراتب مهم‌تر از درمان ویروس‌ها برای تمدن بشری خواهند داشت.
پنجشنبه، 22 اسفند 1398 - 02:14

توصیه‌های جدید اپل برای تمیز کردن آی‌فون، آی‌پد و رایانه‌های شخصی توصیه‌های جدید اپل برای تمیز کردن آی‌فون، آی‌پد و رایانه‌های شخصی
ابزارهای لمسی اپل مانند آی‌فون و آی‌پد، دارای یک غشاء ضدچربی است که نمی‌گذارد چربی روی دست‌ کاربران به صفحه نفوذ کند. این لایه می‌تواند بر اثر استفاده اشتباه از مواد ضدعفونی کننده آسیب ببیند. بقیه دستورالعمل اپل درباره تمیز کردن محصولات این شرکت، عمدتا بر جلوگیری از درست کار نکردن دستگاه، پس از تمیز کردن آن متمرکز است.
سه شنبه، 20 اسفند 1398 - 22:28

توییتر: برای جلوگیری از شیوع کروناویروس از خانه کار کنید! توییتر: برای جلوگیری از شیوع کروناویروس از خانه کار کنید!
مسوولین توئیتر از 5 هزار کارمند خود در سراسر جهان، از جمله آمریکا، خواسته اند که برای جلوگیری از سرایت کروناویروس، از خانه کار کنند. دورکاری برای کارکنان دفاتر شرکت در کره جنوبی، هنگ کنگ و ژاپن اجباری می باشد. شرکت همچنین سفرهای کاری غیرضروری کارکنانش را متوقف کرده است.
سه شنبه، 20 اسفند 1398 - 01:41

توییتر امکانی شبیه داستان‌واره اینستاگرام عرضه کرد توییتر امکانی شبیه داستان‌واره اینستاگرام عرضه کرد
توئیتر نسخه جدیدی از پیام‌های توییتری به نام «فلیت» عرضه کرده است که پس از انتشار ناپدید می‌شوند.
یکشنبه، 18 اسفند 1398 - 03:58

نتایج یک نظرسنجی/ نگاه تهرانی‌ها به کرونا؛ نگرانی و احساس بی‌عدالتی نتایج یک نظرسنجی/ نگاه تهرانی‌ها به کرونا؛ نگرانی و احساس بی‌عدالتی
نتایج یک نظرسنجی که طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ اسفندماه توسط دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با همکاری ایسپا به‌صورت تلفنی انجام شده می‌تواند تصویری از نگرانی‌های عمومی جامعه ارائه کند.
شنبه، 17 اسفند 1398 - 18:18

ویروس کرونا: مردم چه چیزهایی را انبار می‌کنند؟ ویروس کرونا: مردم چه چیزهایی را انبار می‌کنند؟
همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا در سراسر جهان، مردم دارند با انبار کردن ماسک صورت و باقی مایحتاج اصلی آماده قرنطینه می‌شوند.
شنبه، 17 اسفند 1398 - 14:38

وضعیت تاریک واتساپ را اینگونه فعال کنید وضعیت تاریک واتساپ را اینگونه فعال کنید
واتساپ، محبوب‌ترین پیام‌رسان جهان برای کاهش خستگی چشمان کاربران در ساعات شب استفاده از وضعیت تاریک را ممکن کرد. پیش از واتساپ، برنامه‌های پیام رسان دیگری مانند فیس‌بوک مسنجر نیز این امکان را به کاربران داده بودند.
جمعه، 16 اسفند 1398 - 18:27

روزنامه نگاری که بزرگترین شبکه خبری را در ایران بوجود آورد/نورالدین نوری معروفترین «پارلمانی نگار» ایران روزنامه نگاری که بزرگترین شبکه خبری را در ایران بوجود آورد/نورالدین نوری معروفترین «پارلمانی نگار» ایران
15 اسفند زادروز نورالدین نوری روزنامه نگاری است که بزرگترین شبکه تهیه خبر و توزیع روزنامه را در ایران بوجود آورد. این شبکه مرکب از 611 مرکز به نام دفتر نمایندگی بود. نوری که در 1304 به دنیا آمده بود کار روزنامه‌نگاری را از سال 1324 و در روزنامه اطلاعات آغاز کرد.
پنجشنبه، 15 اسفند 1398 - 10:09

ابتکار وبلاگنویسی/ روزنامه نگاری خصوصی (ژورنالیسم نو) ابتکار وبلاگنویسی/ روزنامه نگاری خصوصی (ژورنالیسم نو)
چهارم مارس 2006 «نورمن میلرNorman Mailer» نویسنده بنام آمریکایی که 39 کتاب ازجمله 11 داستان (ناول) تالیف کرده است از دولت فرانسه نشان لژیون دونور دریافت کرد.
چهارشنبه، 15 اسفند 1397 - 02:31

آیا انحصار صداوسیما می‌شکند؟/ پیشنهاد مجلس برای آزادسازی یک باند فرکانسی آیا انحصار صداوسیما می‌شکند؟/ پیشنهاد مجلس برای آزادسازی یک باند فرکانسی
مذاکره برای آزادسازی فرکانس ۷۰۰-۸۰۰ که در انحصار صدا و سیماست سال‌هاست به نتیجه نرسیده است. مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی لایحه بودجه ۹۹ پیشنهادی برای آزادسازی این باند فرکانسی ارائه کرد. باند فرکانسی که آینده فناوری با آن گره خورده است.
سه شنبه، 13 اسفند 1398 - 03:00

بحران سرمایه اجتماعی تهدیدی مهلک‌تر از کرونا بحران سرمایه اجتماعی تهدیدی مهلک‌تر از کرونا
«کرونا ویروس» از کشور چین علاوه بر ایران به ۵۰ کشور دیگر نیز وارد شد، و با سرعت انتقال و شیوع بسیار زیاد به بحرانی جهانی تبدیل شد و مشکلات بسیاری را برای جامعه جهانی ایجاد کرد. بی‌گمان روزی این بحران تمام می‌شود و هم‌چون هزاران بیماری ویروسی شایع در جهان از یاد می‌رود؛ اما مسأله اصلی ما در ایران کرونا نیست، بلکه بحرانی به نام «بحران سرمایه اجتماعی» است.
یکشنبه، 11 اسفند 1398 - 23:08

معاون جدید ارتباطات و اطلاع‌ رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه منصوب شد معاون جدید ارتباطات و اطلاع‌ رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه منصوب شد
محسن نقیلو، به عنوان معاون جدید ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط‌عمومی دانشگاه تهران منصوب شد.
شنبه، 10 اسفند 1398 - 22:13

ویروس کرونا سوژه خنده نیست ویروس کرونا سوژه خنده نیست
مردم چین قبلا رنج و محنت بسیاری را تحمل کرده ‌اند و باز هم تحمل می‌ کنند، اما تا آنجا که من آنها را از دور و نزدیک دیده‌ ام مطمئنا رفتارهای خیرخواهانه آنها غالب می‌ شود. درسی که از این جریان می‌ گیریم این است که دل ‌هایمان را نسبت به رنج و محنت همه انسان ‌ها گشوده نگه داریم و به‌ خاطر سود خودمان، شوخی گستاخانه یا تحقیر مغرضانه، از آسیب ‌پذیری دیگران استفاده نکنیم.
پنجشنبه، 8 اسفند 1398 - 23:32

اوبر روی سقف تاکسی های خود تبلیغات نمایش می دهد اوبر روی سقف تاکسی های خود تبلیغات نمایش می دهد
اوبر به زودی برنامه ای را برای نمایش تبلیغات روی سقف تاکسی های خود شروع می کند که درآمد جدیدی برای رانندگان به همراه خواهد داشت.
سه شنبه، 6 اسفند 1398 - 23:36

بهرامی سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت ملی پست شد بهرامی سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت ملی پست شد
محمدمهدی بهرامی مدیر کل دفتر امور پست بین الملل، با حفظ سمت سازمانی به عنوان سرپرست دفتر روابط‌عمومی منصوب شد.
دوشنبه، 5 اسفند 1398 - 15:11

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...


  شوخی آوریل در ایران، تنها یک بار و آن هم به شکل طرح ترور ناشر همان روزنامه!


  ایران 16 روز بدون روزنامه عمومی (غیردولتی)!


  روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه پیشگام در اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا


  با مشتریان در ارتباط باشید


  اعتصاب کارگران انبارهای آمازون در آمریکا


  مدیرکل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست: رادیو گفت و گو تنها همراه رسانه ملی در پیگیری امور حفاظت محیط زیست


  ترکیب روابط عمومی و استراتژی های بازاریابی محتوا


  فناوری هایی که فرایندها و اثربخشی مدیریت روابط عمومی را تغییر می دهند


  تهیه بسته های حمایتی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برای رسانه های برخط و مکتوب


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران"