درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 4 بهمن 1399 - 05:35   

برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد

  برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد


ادامه ادامه مطلب یک

فهرست سخنرانان هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران اعلام شد

  فهرست سخنرانان هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران اعلام شد


ادامه ادامه مطلب دو

انتشار پوستر سخنرانان هفدهمین‌ کنفرانس‌ بین‌المللی‌ روابط‌عمومی‌ ایران

  انتشار پوستر سخنرانان هفدهمین‌ کنفرانس‌ بین‌المللی‌ روابط‌عمومی‌ ایران


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان آثار نخستین جشنواره ملی روابط‌عمومی و کرونا

  فراخوان آثار نخستین جشنواره ملی روابط‌عمومی و کرونا


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  5 روش برای غلبه بر متداول‌ترین موانع داخلی سازمان
  تولید محتوا در فضای مجازی را باید به بخش خصوصی سپرد
  تهدید گوگل به توقف فعالیت موتور جستجوی خود در استرالیا
  فرماندار شهرستان لنجان: حرکت فولاد مبارکه در جهت مثبت باعث بوجود آمدن بدخواهان داخلی و خارجی است
  اصول نگارش آگهی اثربخش چاپی
  با دیدگاه جهانی نام‌گذاری کنید
  معاون استاندار البرز: ارتباطات یکی از مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی است
  فولاد مبارکه بزرگترین تولیدکننده آهن اسفنجی در جهان
  عزم پولادین «فولاد مبارکه» در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی
  مدیر رسانه‌های جهانی آمریکا به درخواست بایدن برکنار شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب یک  

برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد
حالا وقت جشن گرفتن است! بله شما استحقاق آن را دارید. برنده جایزه صنعت روابط‌عمومی، شهرت و اعتبار شما را بیشتر می‌کند. در واقع مثل تابلو و نشانه‌ای است که به شما یادآوری می‌کند: "عملکرد شما واقعا عالی است!"
پنجشنبه، 18 دی 1399 - 18:02

راز محبوبیت تراشه‌های قدرتمند رایزن ای‌ام‌دی راز محبوبیت تراشه‌های قدرتمند رایزن ای‌ام‌دی
جدیدترین پردازنده‌های ‌ای‌ام‌دی از قبیل رایزن ۷ در مقایسه با نسخه‌های پیشین و همچنین رقبای خود، عملکرد بسیار بهتری را از خود نشان می‌دهند و هر آن چه را که از رایانه خود انتظار دارید به شکلی انجام می‌دهند که بدون شک از آن حیرت خواهید کرد.
پنجشنبه، 18 دی 1399 - 12:36

 راهنمایی محرمانه اینستاگرام به اینفلوئنسرها برای افزایش فالوئر راهنمایی محرمانه اینستاگرام به اینفلوئنسرها برای افزایش فالوئر
اینستاگرام در ماه‌های اخیر به شکل محرمانه به راهنمایی ویژه برخی از اینفلوئنسرها درباره شمار پست‌های ارسالی در این پلت‌فرم و نوع پست‌هایی که کمک می‌کنند شمار فالوئرها و نرخ مشارکت آنها را افزایش دهند، پرداخته است.
چهارشنبه، 17 دی 1399 - 01:56

دادگاه لندن با استرداد آسانژ به آمریکا مخالفت کرد دادگاه لندن با استرداد آسانژ به آمریکا مخالفت کرد
وَنِسا باریتسر، قاضی دادگاه این استدلال‌ها را نپذیرفت اما در نهایت با این استدلال که اگر جولیان آسانژ به مقامات آمریکایی تحویل داده شود احتمال خودکشی‌اش بسیار زیاد است، از استرداد او به آمریکا خودداری کرد. در حکمی که وَنِسا باریتسر صادر کرده آمده است:
سه شنبه، 16 دی 1399 - 02:36

اقتصاد محتوا اقتصاد محتوا
در حوزه استفاده حداکثری از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی باید نگاه کلان به تثبیت اصول حاکمیت و انتقال اعتماد به کاربران در این فضا باشد. قطعاً اگر ظرفیت‌های فنی و کاملی به‌وجود آید که پاسخگوی نیاز کاربران باشد، می‌تواند سبب افزایش استفاده از ابزارهای داخلی شود.
دوشنبه، 15 دی 1399 - 03:35

مدیریت فضای مجازی با فیلترینگ امکانپذیر نیست مدیریت فضای مجازی با فیلترینگ امکانپذیر نیست
شصت‌ ودومین جلسه از سلسله نشست‌های «نقد و اندیشه» با موضوع «آسیب شناسی شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی» با حضور «حجت‌الاسلام سید محمد حسین حسینی» پژوهشگر دینی و روانشناس و «محمدرضا پویافر» جامعه‌شناس فرهنگی و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد.
یکشنبه، 14 دی 1399 - 01:55

معرفی/ کتاب تربیت یک مدیر معرفی/ کتاب تربیت یک مدیر
تبریک می گوییم، شما اکنون یک مدیر هستید! پس از دعوت خود به یک نوشیدنی، پذیرش عنوان درخشان جدیدتان و ورود به فصل هیجان­ انگیز دیگری از حرفه خود، حقیقت همچون مه بر شما نزول می­ کند: شما واقعاً نمی­ دانید که دارید چه کار می ­کنید.
دوشنبه، 8 دی 1399 - 23:58

معرفی/ کتاب “تیم کوک: نابغه‌ای که اپل را یک پله بالاتر برد” معرفی/ کتاب “تیم کوک: نابغه‌ای که اپل را یک پله بالاتر برد”
مرگ استیو جابز باعث ایجاد یک شکاف بزرگ در یکی از نوآورانه‌ترین شرکت‌های همه اعصار شد. جابز فقط موسس و مدیرعامل مشهور اپل نبود، بلکه او نماد جهانی یک بزرگ‌برند بود. به سختی می‌شد تصور کرد که کسی بتواند جای او را پر کند، به خصوص آنکه تیم‌کوک آنقدر ساکت بود که همه فکر می‌کردند کار اپل تمام است.
جمعه، 12 دی 1399 - 10:51

معرفی/ کتاب ۹ دروغ درباره کار معرفی/ کتاب ۹ دروغ درباره کار
شما به دنبال بازخورد هستید. فرهنگ سازمانی شما مهم‌ترین کلید برای موفقیت آن است. برنامه‌ریزی راهبردی ضروری است. شایستگی شما باید معیار داشته باشد و ضعف‌های شما باید کاهش یابد. رهبری یک موضوع مهم است.
پنجشنبه، 11 دی 1399 - 10:48

معرفی/ کتاب مربی تریلیارد دلاری معرفی/ کتاب مربی تریلیارد دلاری
رهبران یک دهه گذشته گوگل نظیر اریک اشمیت، جاناتان روزنبرگ و آلن ایگل تجربه دست‌ اولی از کمپبل دارند. آنها شاهد بودند که چطور مربی بیل توانسته است روابطی بر پایه اعتماد و رشد شخصیتی را حتی در بزنگاه‌های وجود موانع در شغل‌ها فراهم آورد.
دوشنبه، 8 دی 1399 - 23:44

انتصاب معاون روابط عمومی سازمان فنی و حرفه ای کشور انتصاب معاون روابط عمومی سازمان فنی و حرفه ای کشور
ربابه بهرامی هیدجی به عنوان معاون روابط‌عمومی و امور بین الملل سازمان فنی و حرفه ای کشور منصوب شد.
چهارشنبه، 10 دی 1399 - 00:44

مکزیک، مرگ‌خیز‌ترین کشور دنیا برای روزنامه‌نگاران مکزیک، مرگ‌خیز‌ترین کشور دنیا برای روزنامه‌نگاران
شمار قتل‌ها در سال ۲۰۲۰ درمجموع افزایش یافته است، اما تعداد قتل‌های ناشی از حمله مستقیم کاهش داشته‌اند. فقط سه خبرنگار در شمال سوریه به این صورت کشته شدند که از سال ۲۰۰۰ به بعد، کمترین میزان بوده است. البته این کاهش ممکن است به این دلیل باشد که به علت همه‌گیری کرونا، انجام سفر دشوارتر شده‌ است.
دوشنبه، 8 دی 1399 - 02:07

پیامد همه‌گیری کرونا: کمبود کامپیوتر تا سال ۲۰۲۲ پیامد همه‌گیری کرونا: کمبود کامپیوتر تا سال ۲۰۲۲
میزان فروش سالانه انواع کامپیوتر در جهان، چه رومیزی (دسک‌تاپ) و چه قابل‌حمل (لپ‌تاپ)، در سال ۲۰۰۸ و اوایل ظهور آیفون حدود ۳۰۰ میلیون بود، که تا پیش از شیوع کووید-۱۹ حتی به ۲۵۰ میلیون نیز کاهش یافت و کمتر کسی تصور می‌کرد بار دیگر تقاضا برای آن افزایش یابد؛ اما «رنسانس» بازار کامپیوتر رخ داد.
یکشنبه، 7 دی 1399 - 17:34

سه عامل مهم موفقیت‌های بزرگ رهبری سه عامل مهم موفقیت‌های بزرگ رهبری
سه عامل مهم که در موفقیت‌های بزرگ رهبری دخالت دارد، عبارت است از:
یکشنبه، 7 دی 1399 - 03:17

وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان: کشتار خبرنگاران جنایت جنگی است وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان: کشتار خبرنگاران جنایت جنگی است
براساس اعلامیه‌ای از وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان، زهیر تهدیدهای موجود در برابر خبرنگاران را نگران‌کننده خواند و از نهادهای امنیتی این کشور خواست که برای رفع این نگرانی‌ها، اقدام جدی و عملی را روی دست گیرند.
جمعه، 5 دی 1399 - 20:28

 ترکیه روزنامه نگار افشاگر را به ۲۷ سال زندان محکوم کرد ترکیه روزنامه نگار افشاگر را به ۲۷ سال زندان محکوم کرد
دوندار یکی از اولین روزنامه نگاران ترک بود که در سال ۲۰۱۵ شواهد و تصاویری از فروش سلاح و سوخت خودرو از سوی دولت ترکیه به گروه‌های اسلام گرای افراطی در سوریه، از جمله داعش را منتشر کرد.
پنجشنبه، 4 دی 1399 - 11:28

 هوش مصنوعی آسانسور اقتصاد جهانی هوش مصنوعی آسانسور اقتصاد جهانی
فناوری هوش مصنوعی پتانسیل دگرگونی بازارهای فعلی را داشته و مدل کسب و کاری خیلی از شرکت‌های بزرگ را با چالش روبه‌رو خواهد کرد. با توجه به نوظهور بودن این حوزه و پیش‌بینی تاثیر شگرف آن بر GDP کشور عدم توجه نهادهای حاکمیتی و تاثیرگذار کشورمان به این حوزه باعث از دست دادن فرصت طلایی امروز شده و چالش‌های اساسی برای صنایع و کسب و کارهای کشور ایجاد می‌کند که در آینده غیرقابل جبران است.
یکشنبه، 16 آذر 1399 - 18:30

 پردانلودترین اپلیکیشن‌های آی‌فون در سال ۲۰۲۰ منتشر شد پردانلودترین اپلیکیشن‌های آی‌فون در سال ۲۰۲۰ منتشر شد
اپلیکیشن Zoom Cloud Meeeteings، توانست به لطف شرایطی که در پی همه‌گیری ویروس کرونا و قرنطینه انسان‌ها به وجود آمده، بیشترین تعداد دانلود را از آن خود کند.
شنبه، 15 آذر 1399 - 14:44

 سوم دسامبر، روز جهانی کم‌توانان سوم دسامبر، روز جهانی کم‌توانان
نیم‌میلیارد نفر در دنیا، کم‌توان هستند و احتمالا از مشکلات جسمی یا روحی رنج می‌برند اما آگاهی اقشار جامعه به حضور بیشتر کم‌توانان در سطح جامعه کمک کرده و به ثمر نشستن آرزوهای آنان کمک می‌کند.
جمعه، 14 آذر 1399 - 14:24

عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع): لازمه تحلیل گفتمانی در جامعه، توسعه و تقویت سواد رسانه ای است عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع): لازمه تحلیل گفتمانی در جامعه، توسعه و تقویت سواد رسانه ای است
در رابطه با اصل گفتمان و تاثیر آن بر جامعه اصولاً گفتمان، موتور محرکه جامعه برای تحقق افکار مطلوب است. هیچ جامعه ای از فکر و گفتمان خالی نیست و این افکار هستند که با عملیاتی کردن آنها می توان به دستاوردهای مهم و مفید در جامعه دست یافت.
پنجشنبه، 13 آذر 1399 - 22:13

۱۰ باور که در ذهن ثروتمندترین انسان زمین وجود دارد ۱۰ باور که در ذهن ثروتمندترین انسان زمین وجود دارد
آرزوهای جف بزوس را حتی جاذبه زمین هم نتوانسته زمین‌گیر کند و برنامه "راهی به فضا" هم یکی از اشتغال‌های کنونی ذهن آقای بزوس است. اما بزوس چگونه توانسته آمازون را در چنین موقعیت موفقی قرار دهد؟ ده نکته کلیدی که می‌توان آن‌ها را چکیده ذهنیت بزوس دانست را اینجا بخوانید:
سه شنبه، 11 آذر 1399 - 16:03

سخنگوی کاخ سفید مشخص شد سخنگوی کاخ سفید مشخص شد
جو بایدن رئیس جمهوری منتخب آمریکا شامگاه یکشنبه از تعیین جن ساکی به عنوان سخنگوی کاخ سفید در دولت آینده خود خبر داد.
دوشنبه، 10 آذر 1399 - 11:07

 تقدیر شورای اطلاع رسانی دولت از عملکرد رسانه ای وزارت ورزش و جوانان تقدیر شورای اطلاع رسانی دولت از عملکرد رسانه ای وزارت ورزش و جوانان
اداره کل روابط‌عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان از سوی شورای اطلاع رسانی دولت در بخش های افتتاح های اجتماعی و بسترسازی حضور کارشناسان غیر دولتی در رسانه ها به عنوان دستگاه برتر معرفی شد.
یکشنبه، 9 آذر 1399 - 14:06

اولین نظام نامه جامع روابط عمومی در آستانه چاپ قرار گرفت اولین نظام نامه جامع روابط عمومی در آستانه چاپ قرار گرفت
رئیس اداره روابط‌عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از تدوین اولین “نظام نامه جامع روابط عمومی” خبر داد و گفت: با اخذ کد شابک و طی مراحل اخذ فیپا این نظام نامه در آستانه چاپ قرار گرفت.
شنبه، 8 آذر 1399 - 17:37

 آخرین مهلت ارسال آثار به پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی آخرین مهلت ارسال آثار به پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
روابط عمومی های سراسر کشور تا آخر همین هفته (هشتم آذرماه) فرصت دارند آثارشان را جهت شرکت در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی، به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. آیین اختتامیه بلافاصله بعد از پایان قرنطینه و بر اساس پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.
یکشنبه، 24 اسفند 1399 - 23:02

اشتباهات بزرگی که در انتخاب شغل انجام می‌دهیم اشتباهات بزرگی که در انتخاب شغل انجام می‌دهیم
«کار کردن» راهی برای زنده نگه‌ داشتن جریان زندگی است. ما برای امرار معاش و نگه‌ داشتن حس انگیزه و امید، تمایل به شاغل شدن داریم. گاهی اوقات در شغلی مرتبط با رشته تحصیلی و مهارت‌هایی که کسب کردیم، مشغول به کار می‌شویم و گاهی هم بر عکس. برای اینکه بتوانیم شغل دلخواه خود را به دست آوریم، شروع به یادگیری مهارتی می‌کنیم.
یکشنبه، 2 آذر 1399 - 15:05

ایرانی مخترع گوی بلورین سیلیکون ولی کیست؟ ایرانی مخترع گوی بلورین سیلیکون ولی کیست؟
فلون فاطمی، کارآفرین 35 ساله ایرانی آمریکایی، جوان‏ترین کارمند شرکت گوگل در سال 2004، که اکنون برای خود کسب و کاری شناخته‏ شده در سیلیکون ولی دارد، در یادداشتی که درباره چگونگی آغاز کسب و کار جدیدش برای نشریه فوربس نوشت، خود را این‏گونه معرفی کرد.
شنبه، 1 آذر 1399 - 13:53

درگذشت پیشکسوت رسانه‌ای ایلام بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت پیشکسوت رسانه‌ای ایلام بر اثر ابتلا به کرونا
«پژمان مهدوی‌فر» مدیر وبگاه اطلاع رسانی «تیتر آخر» پس از چند روز مقاومت در برابر ویروس کرونا درگذشت.
جمعه، 30 آبان 1399 - 12:12

آینده کار و کرونا در ۲ سناریو آینده کار و کرونا در ۲ سناریو
جریان منفی‌نگری را در زندگی خود متوقف کنید، بالاخص در حال‌حاضر اما می‌توانید در مقابل اثرات سمی آن مقاومت کنید، با انتخاب‌های هوشمندانه درباره اینکه چه‌کسی و چه‌چیزی شما را احاطه می‌کند، طرز فکری که دارید و اطلاعاتی که به‌دست می‌آورید. با این انتخاب‌ها نه‌تنها خودتان احساس بهتری خواهید داشت بلکه روی اطرافیان نیز اثر مثبتی خواهید گذاشت.
پنجشنبه، 29 آبان 1399 - 11:56

احضار مدیران فیس‌بوک و توییتر به کنگره احضار مدیران فیس‌بوک و توییتر به کنگره
در احضاریه‌ اکثریت جمهوری‌خواه کارگروه قضایی مجلس سنای ایالات متحده به مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس‌بوک و جک دورسی، مدیرعامل توییتر، هشدار داده شده که اگر روز سه‌شنبه در این جلسه حاضر نشوند با آن‌ها برخورد خواهند کرد.
چهارشنبه، 28 آبان 1399 - 09:39

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مدیر رسانه‌های جهانی آمریکا به درخواست بایدن برکنار شد


  مهمترین ویژگی‌های عکس خوب


  با دیدگاه جهانی نام‌گذاری کنید


  اصول نگارش آگهی اثربخش چاپی


  روابط عمومی بهزیستی ایلام رتبه سوم ارزیابی دستگاه های اجرایی در مهرماه را کسب کرد


  امنیت روانی در محیط کار؛ چیستی و چرایی


  معاون استاندار البرز: ارتباطات یکی از مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی است


  استفاده از شیوه‌های نوین برای جذب مخاطب وزارت ورزش


  تولید محتوا در فضای مجازی را باید به بخش خصوصی سپرد


  5 روش برای غلبه بر متداول‌ترین موانع داخلی سازمان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد