درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 26 شهریور 1400 - 23:41   

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند

  100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند


ادامه ادامه مطلب دو

دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست

  دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست


ادامه ادامه مطلب سه

فرایند حل مسئله

  فرایند حل مسئله


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  موفقیت محققان در انتقال اینترنت پرسرعت با استفاده از پرتوهای نور
  کتاب: مقررات روابط عمومی
  کاربرد جلسات‌ گروهی‌ در روابط عمومی
  انتشار کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور
  محدودیت های روابط عمومی سنتی
  پنج فصل "فنون روابط عمومی" در یک کتاب خواندنی!
  تحولات روزمره را چگونه انعکاس دهیم؟
  آنچه باید بدانیم!/ تعریف روابط عمومی
  رونق جهانی صنعت بازی‌های الکترونیکی
  آسیب‌های روحی اینستاگرام
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب یک  

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
این جشنواره قصد دارد دست‌اندرکاران حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات را با اصول، گونه‌های جدید نشر و همچنین استانداردهای چاپ بیشتر آشنا کرده و ضمن ارائه و معرفی آثار شاخص و الگوهای برتر، زمینه را برای کمک به توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ها و مهارت‌های موردنیاز مدیران و کارشناسان این حوزه و روزآمدسازی دانش تخصصی آنها فراهم سازد.
یکشنبه، 3 مرداد 1400 - 10:59

نتایج یک پژوهش جدید: رایانه‌ها بیشتر از سفرهای هوایی به محیط زیست آسیب می‌زنند نتایج یک پژوهش جدید: رایانه‌ها بیشتر از سفرهای هوایی به محیط زیست آسیب می‌زنند
پژوهشگران می‌گویند سهم واقعی فناوری اطلاعات و ارتباطات در انتشار جهانی گازهای گلخانه‌ای می‌تواند حدود ۲.۱ تا ۳.۹ درصد باشد. اگرچه محققان تاکید می‌کنند که هنوز عدم قطعیت قابل توجهی در این محاسبات وجود دارد، اما این امر نشان می‌دهد که در مقایسه با صنعت هوانوردی که عامل حدود دو درصد از انتشار جهانی [گازهای گلخانه‌ای] است، فناوری اطلاعات و ارتباطات نقش بیشتری در انتشار این گازها دارد.
دوشنبه، 22 شهریور 1400 - 10:40

معرفی کتاب: شش گفتار روابط عمومی نوین معرفی کتاب: شش گفتار روابط عمومی نوین
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب «شش گفتار روابط عمومی نوین» اثر دکتر حسن بشیر عضو هیئت علمی دانشکده معارف اسلامی، فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع) است توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی عرضه شده است.
پنجشنبه، 1 خرداد 1393 - 19:06

پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت پدر یونس شکرخواه پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت پدر یونس شکرخواه
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت پدر یونس شکر خواه از اساتید کشورمان در حوزه علوم ارتباطات را به وی تسلیت گفت.
جمعه، 19 شهریور 1400 - 12:02

آشنایی با روابط عمومی آشنایی با روابط عمومی
اصطلاح روابط عمومی که اکنون ما به کار می بریم ترجمه کلمه به کلمه اصطلاح انگلیسی (public relations) است. این اصطلاح در ایران برای نخستین بار در شرکت نفت به کار گرفته شد و سازمان ها و موسسات دیگر کشورمان سال ها پس از شرکت نفت شروع به ایجاد واحدی بنام روابط عمومی در تشکیلات خود نمودند.
جمعه، 27 شهریور 1394 - 21:24

کووید-19: درس‌هایی برای ارتباطات بحران: برنامه‌ریزی پیش‌بینی کووید-19: درس‌هایی برای ارتباطات بحران: برنامه‌ریزی پیش‌بینی
یکی از ابعاد کلیدی روابط‌عمومی این است که بتواند چیزهایی را پیش‌بینی کند که نامشخص و ناشناخته هستند و علاوه بر آن برای همان چیزهای ناشناخته برنامه‌ریزی کند.
دوشنبه، 15 شهریور 1400 - 17:30

نکاتی مهم برای داشتن یک خانواده شاد نکاتی مهم برای داشتن یک خانواده شاد
داشتن یک خانواده شاد و سالم از نیاز‌های مهم زندگی به شمار می‌رود. راهکار‌های ساده اما کارآمد و اصولی می‌تواند ما را برای حرکت به سمت این شادی ماندگار سوق دهد.
جمعه، 7 آبان 1400 - 23:23

هفت رفتاری که آدم های با اعتماد به نفس انجام نمی دهند هفت رفتاری که آدم های با اعتماد به نفس انجام نمی دهند
یکی از ساده ترین شیوه های اندازه گیری اعتماد به نفس وقتی است که یک فرد وارد جمع می شود. آدم هایی که اعتماد به نفس دارند اصلاً نگران عکس العمل و قضاوت دیگران نیستند. چون خودشان را واقع بینانه می شناسند.
سه شنبه، 17 دی 1398 - 10:39

آیفون ۱۳ در نقطه کور هم آنتن می‌دهد آیفون ۱۳ در نقطه کور هم آنتن می‌دهد
بر اساس آخرین اطلاعات فاش شده، گوشی آیفون ۱۳ حتی بدون سیگنال آنتن تلفن همراه هم می‌تواند تماس برقرار کند و پیامک بفرستد.
پنجشنبه، 11 شهریور 1400 - 00:57

برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده
این کنفرانس شامل ارائه، کارگاه و بحث و گفتگو درباره موضوعات استراتژیک ارتباطات بحران، کووید-19، مطالعات‌موردی، بهترین راهکارها و ترندهای در حال رشد می‌شود که توسط اساتید، صاحب‌نظران و متخصصان حرفه‌ای و برجسته روابط‌عمومی سراسر دنیا آموزش داده می‌شود.
چهارشنبه، 26 خرداد 1400 - 20:38

نخستین نظرسنجی روزنامه ای در جهان نخستین نظرسنجی روزنامه ای در جهان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- نشریه "Harrisburg Pennsylvanian" نخستین روزنامه در جهان بود که 24 جولای 1824 اولین نظرسنجی خودرا منتشر کرد.
چهارشنبه، 1 مرداد 1393 - 20:41

رویتر ــ مرد زرنگ قرن 19 و بنیادگذار یک خبرگزاری در لندن رویتر ــ مرد زرنگ قرن 19 و بنیادگذار یک خبرگزاری در لندن
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «پال جولیوس بارون فن رویتر Paul Julius Baron Von Reuter» موسس خبرگزاری رویتر و مرد زرنگ قرن نوزدهم 21 جولای 1816 در آلمان به دنیا آمد. پدرش از روحانیون یهودی آلمان بود.
سه شنبه، 31 تیر 1393 - 07:36

 رفع استرس با هفت نوع استراحت رفع استرس با هفت نوع استراحت
اغلب کارکنان دچار «استرس» می‌شوند؛ اما آنهایی که در محیط‌کاری پرتلاطم قرار دارند، «استرس بیشتری» تحمل می‌کنند. یافته‌های پزشکی می‌گوید «خواب کافی به تنهایی جوابگو نیست» و برای رفع استرس، ۷ نوع استراحت جسمی، ذهنی و روحی لازم است. افراد در طول روز انرژی عاطفی از دست می‌دهند که باید جبران کنند. تست صبحگاهی برای «تامین انرژی» لازم است.
یکشنبه، 27 تیر 1400 - 11:00

به بهانه سالگشت دکتر نطقی/ پیشکسوتان روابط عمومی ایران به بهانه سالگشت دکتر نطقی/ پیشکسوتان روابط عمومی ایران
     شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی یران (شارا) - || دکتر حمید نطقی در 11 شهریور 1299
جمعه، 28 تیر 1392 - 22:28

سال شمار زندگی  دکتر حمید نطقی- پدر روابط عمومی ایران سال شمار زندگی دکتر حمید نطقی- پدر روابط عمومی ایران
به ایران بازگشت و در وزارت نفت، در قسمت ارتباط با مطبوعات اداره اطلاعات و انتشارات شرکت نفت، مشغول به کار شد.
دوشنبه، 31 تیر 1392 - 21:56

چهار دیدگاه در باره اقتصاد سیاسی و روابط‌عمومی چهار دیدگاه در باره اقتصاد سیاسی و روابط‌عمومی
مرور چهار دیدگاه نظری معرفی شده در این مقاله نشان دهنده این است که محیط اقتصادی کلی و یا اقتصاد در سطح سازمانی بستری فراهم می کند که بر اساس آن می توان بسیاری از فعالیت های روابط عمومی را در سطح فردی و سازمانی و در پهنه ملی توضیح داد.
یکشنبه، 20 تیر 1400 - 10:24

روابط‌عمومی در ارتباطات سلامت و ریسک روابط‌عمومی در ارتباطات سلامت و ریسک
تحقیقات در زمینه روابط‌عمومی و طراحی و پردازش پیام‌های بهداشتی و ریسک، یکی از حوزه‌های کوچک اما همیشه مورد توجه مجلات علمی و ژورنالیسم سلامت به‌شمار می‌آمده است به‌طوری که ما به‌طور پیوسته شاهد آن هستیم که مطالب پرشماری در ارتباط با نقش روابط‌عمومی در بحث سلامت و ارتباطات سلامت‌محور و درک و فهم عمومی از علوم در جهان منتشر می‌شود که در همه آنها بر نقش محوری روابط‌عمومی در دنیای ارتباطات و سلامت، تاکید بسیاری می‌شود.
پنجشنبه، 17 تیر 1400 - 13:36

راهنمای ارتباطات واکسن کووید-۱۹ راهنمای ارتباطات واکسن کووید-۱۹
تحقیق ما با گردآوری اطلاعات از مقالات داوری‎‌شده‌ی مرتبط با تردیدهای واکسن در انگلستان و آمریکا آغاز شد که طی آن، گروهی از محققان متخصص در زمینه‌‎های هویت، اعتماد، علوم ارتباطات و … را شناسایی کردیم. طی یک دوره‌ی پنج‌روزه در حدفاصل ۲۱ تا ۲۵ اوت ۲۰۲۰، مجموعه‌ای از گفتگوها را با این محققان ترتیب دادیم و مباحث ویژه‌ی مرتبط با تردید در واکسن را مطرح کردیم.
سه شنبه، 15 تیر 1400 - 11:05

روابط عمومی در آینده روابط عمومی در آینده
سازمان‌ها در حال حاضر برای بقاء خود با دو چالش اساسی روبرو هستند: خوب بودن و قابل رویت بودن. خوب بودن سازمان بدین معنا است که محصولات و خدماتی با کیفیت با قیمت مناسب به جامعه تحویل دهد. خوب بودن همچنین بدین معنا است که سازمان‌ها بتوانند نشان دهند که عملکرد آنها به صورتی است که مشروعیت اجتماعی آنها را حفظ می کند. نام تجاری به اندازه محصول مهم هستند اما همین طور است شرکت در پشت نام تجاری. این بدین معنا است که سازمان باید در و با جامعه ارتباط داشته باشد تا بیاموزد که چه چیز قابل قبول است و چه چیز نیست.
دوشنبه، 14 تیر 1400 - 12:30

روابط‌عمومی‌و رسانه جدید اینترنت، موبایل و گردهمایی تبلیغاتی روابط‌عمومی‌و رسانه جدید اینترنت، موبایل و گردهمایی تبلیغاتی
در جهان امروز ما به عنوان شاهدان منفعل در معرض مقادیر متنابهی از اطلاعات قرار داریم که به هر روش ممکن به طرف ما پرتاب می شود. هر چه ما منفعل تر باشیم این اطلاعات هم بیشتر خواهند بود و وقتی ما مصرف کننده واقعی یا بالقوه باشیم، حجم این اطلاعات و لذا تلاش‌ها و پول صرف شده برای خیره کردن چشم‌ها به طورخودکار دو برابر می شود. نکته جالب توجه در این راستا آن است که امروز بازاریاب‌ها از هر راهی وارد می شوند تا مطمئن شوند که پیام آنها اگر در مردم تاثیر نکند لااقل به سمع و نظر آنها می رسد.
یکشنبه، 13 تیر 1400 - 11:04

تعریف دامنه برنامه تعریف دامنه برنامه
پس از طراحی نقشه راه برنامه، مدیران برنامه می توانند شروع به تعریف دامنه برنامه کنند. مدیران برنامه برای تعیین تکلیف به تیم پروژه، باید مشخصات دقیق مربوط به هر یک از تحویل ها را تعریف کنند.
پنجشنبه، 24 بهمن 1398 - 08:59

 نقش فناوری اطلاعات در روابط‌عمومی سازمان نقش فناوری اطلاعات در روابط‌عمومی سازمان
ایجاد هر تغییری در سازمان باعث به وجود آمدن مقاومت، چه در سطح فردی و چه در سطح سازمانی می گردد. استقرار و یا توسعه فناوری اطلاعات در سازمانها نیز از این امر مستثنی نیست و این مقاومت همواره یکی از علل تاخیر و یا شکست پروژه های فناوری اطلاعات در سازمان بوده است.
چهارشنبه، 9 تیر 1400 - 15:01

11 روش برای ایجاد اعتماد به نفس و جذابیت های ظاهری 11 روش برای ایجاد اعتماد به نفس و جذابیت های ظاهری
دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که افراد با جذابیت های ظاهری، باور دارند که به طبقه ی اجتماعی بالاتری تعلق دارند، و این احساس به جذابیت واقعی و موقعیت اجتماعی فعلی آنها مرتبط نیست.
جمعه، 20 دی 1398 - 17:49

پیام تسلیت انجمن متخصصان روابط‌عمومی به مناسبت درگذشت دو خبرنگار حوزه محیط زیست پیام تسلیت انجمن متخصصان روابط‌عمومی به مناسبت درگذشت دو خبرنگار حوزه محیط زیست
سیدشهاب سید محسنی درپیام های جداگانه ای به مدیران عامل خبرگزاریهای ایرنا و ایسنا،حادثه ناگور واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران که منجر به جان باختن دو تن از خبرنگاران پرتلاش ایرنا وایسنا شد را تسلیت گفت.
شنبه، 5 تیر 1400 - 15:09

ده مهارت کلیدی لازم در سال 2021 ده مهارت کلیدی لازم در سال 2021
یکی از جنبه‌های مورد نیاز جهت کسب موفقیت در تمامی حوزه‌های کاری به خصوص حوزه علم‌داده، توجه به مهارت‌های نرم یا Soft Skills است. در زیر 10 مهارت کلیدی مورد نیاز تا سال 2021 معرفی گردیده است.
پنجشنبه، 3 بهمن 1398 - 14:37

پیام تسلیت انجمن روابط عمومی در پی درگذشت دو خبرنگار حوزه محیط زیست پیام تسلیت انجمن روابط عمومی در پی درگذشت دو خبرنگار حوزه محیط زیست
انجمن روابط‌عمومی ایران، طی پیامی در گذشت دو خبرنگار جامعه مطبوعاتی، مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی، در حادثه واژگونی اتوبوس را تسلیت گفت.
پنجشنبه، 3 تیر 1400 - 14:49

چطور تاثیر روانی اخبار بد را کنترل کنیم چطور تاثیر روانی اخبار بد را کنترل کنیم
زندگی بشر نسبت به قرن‌های گذشته روند رو به پیشرفت داشته است، تنها نکته آن است که با توجه به پیشرفت صنعت ارتباطات، امروز فجایع بیش از گذشته در مقابل چشمان ما هستند. اگر با پیگیری خبرهای روزمره احساس درماندگی می‌کنید، حداقل می‌توانید مطمئن باشید آدم بی‌تفاوتی نیستید و به رنج انسان‌ها اهمیت می‌دهید.
چهارشنبه، 25 دی 1398 - 17:33

تماشای زیاد تلویزیون، مغز را پیر می ‌کند تماشای زیاد تلویزیون، مغز را پیر می ‌کند
دو مطالعه جدید نشان می‌ دهد حتی میزان متوسط ​​تماشای تلویزیون، بزرگسالان را در معرض پیری زودرس و آتروفی یا کوچک شدن مغز قرار می دهد.
جمعه، 28 خرداد 1400 - 12:48

کارگاه آموزشی حکمرانی مدرن در پارک‌های علم و فناوری برگزار شد کارگاه آموزشی حکمرانی مدرن در پارک‌های علم و فناوری برگزار شد
کارگاه آموزشی «حکمرانی مدرن در پارک‌های علم و فناوری» با حضور سرپرست اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، دبیران شورای هماهنگی روابط‌عمومی مناطق دهگانه کشور و ۱۵۰ نفر از مدیران روابط عمومی پارک‌های علم و فناوری و دانشگاه‌های سراسر کشور به صورت حضوری و مجازی در سالن همایش‌های پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) برگزار شد.
پنجشنبه، 27 خرداد 1400 - 18:19

انتصاب مدیر جدید روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش انتصاب مدیر جدید روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش
طی مراسمی با حضور سرپرست و جمعی از معاونان این شرکت مریم نیاکان به عنوان سرپرست اداره روابط‌عمومی شرکت عمران ، آب و خدمات کیش معرفی و از زحمات فرزانه معماری در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی شد.
پنجشنبه، 27 خرداد 1400 - 11:55

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  انتشار کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور


  پنج فصل "فنون روابط عمومی" در یک کتاب خواندنی!


  تقویم روز ارتباطات/ کم حوصله شدن خوانندگان روزنامه ها و ابتکار «میامی هرالد»


  محدودیت های روابط عمومی سنتی


  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


  کاربرد جلسات‌ گروهی‌ در روابط عمومی


  کتاب: مقررات روابط عمومی


  آنچه باید بدانیم!/ تعریف روابط عمومی


  تحولات روزمره را چگونه انعکاس دهیم؟


  فرآیندهای کاری در روابط‌عمومی دیجیتال


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی