درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 12:59   

انتصاب رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز غرب

  انتصاب رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز غرب


ادامه ادامه مطلب یک

آیفون۹: بالا گرفتن شایعه تلفن جدید و ارزان‌تر اپل

  آیفون۹: بالا گرفتن شایعه تلفن جدید و ارزان‌تر اپل


ادامه ادامه مطلب دو

داده‌های برنامه نقشه‌های گوگل در خدمت نبرد با کووید ۱۹

  داده‌های برنامه نقشه‌های گوگل در خدمت نبرد با کووید ۱۹


ادامه ادامه مطلب سه

کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند

  کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  کرونا تهدیدی برای نسل جدید تلفن‌های هوشمند
  روابط عمومی در هنگامه کرونا/ 6 توصیه
  داده‌های برنامه نقشه‌های گوگل در خدمت نبرد با کووید ۱۹
  آیفون۹: بالا گرفتن شایعه تلفن جدید و ارزان‌تر اپل
  شکل‌گیری دوباره نقش روابط‌عمومی در دوران کروناویروس
  نخستین اجرای آنلاین تئاتر افتتاح شد
  انتصاب رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز غرب
  ابتکارات بازاریابی و روابط عمومی
  4 نکته برای تقویت تصویر برند تجاری
  پیام وزیر اقتصاد به مناسبت روز جوان
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  ادامه مطلب یک  

انتصاب رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز غرب انتصاب رئیس روابط عمومی شرکت بهره‎ برداری نفت و گاز غرب
رئیس روابط‌عمومی شرکت بهره ‎برداری نفت و گاز غرب منصوب شد. مدیرعامل شرکت بهره ‎برداری نفت و گاز غرب در حکمی جلال الدین بنی عامریان را به‌عنوان رئیس روابط عمومی این شرکت منصوب کرد.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 11:18

روزنامه ها در فهرست جدید کسب و کارها و خدمات ضروری در کانادا در دوران شیوع کرونا روزنامه ها در فهرست جدید کسب و کارها و خدمات ضروری در کانادا در دوران شیوع کرونا
دولت انتاریو فهرست جدید مشاغل و خدمات ضروری در انتاریو را منتشر کرد. به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، همه مشاغل غیر ضروری باید تعطیل شوند.
شنبه، 16 فروردین 1399 - 15:50

نیاز به یک انقلاب در روزنامه نگاری نیاز به یک انقلاب در روزنامه نگاری
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- پنجم آوریل 2004 اعلام شد که «مورای گارت» آخرین سردبیر «واشنگتن استار» در 79 سالگی از بیماری قلبی درگذشته است.
جمعه، 15 فروردین 1393 - 23:13

 گوگل گزارش‌هایی روزانه از رفت‌وآمد مردم در طول بحران کرونا منتشر می‌کند گوگل گزارش‌هایی روزانه از رفت‌وآمد مردم در طول بحران کرونا منتشر می‌کند
شرکت عظیم گوگل روز جمعه اعلام کرد در راستای کمک به دولت‌ها برای مقابله مؤثرتر با کرونا، گزارش‌هایی روزانه از رفت‌وآمد کاربرانش در نقاط مختلف جهان را بدون اشاره به هویت آنان منتشر می‌کند.
جمعه، 15 فروردین 1399 - 22:14

وظیفه روابط عمومی اعتمادساز در بحران سرمایه اجتماعی وظیفه روابط عمومی اعتمادساز در بحران سرمایه اجتماعی
بی گمان روزی این بحران تمام می شود و همچون هزاران بیماری ویروسی شایع در جهان از یاد می رود؛ اما مساله اصلی ما در ایران کرونا نیست، بلکه بحرانی به نام "بحران سرمایه اجتماعی" است.
جمعه، 15 فروردین 1399 - 17:57

نگاهی به واکنش جهانی به بحران کرونا از دریچه شعر مشهور «بنی آدم» سعدی نگاهی به واکنش جهانی به بحران کرونا از دریچه شعر مشهور «بنی آدم» سعدی
افشین ادیب-مقدم، استاد دانشکده مطالعات شرقی و آفریقایی دانشگاه لندن، در مطلبی برای وب‌سایت «اسکرول این» در مورد ملموس شدن هر چه بیشتر شعر مشهور «بنی آدم» سعدی در روزهایی که کل جهان با شیوع ویروس کرونا درگیر است، پرداخته است.
جمعه، 15 فروردین 1399 - 11:48

درگذشت روزنامه نگار و طنزنویس تاجیک درگذشت روزنامه نگار و طنزنویس تاجیک
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- 22 مارس 2007 (دومین روز نوروز 1386 خورشیدی)، ژورنالیسم تاجیکستان و پارسی زبان جهان، یک روزنامه نگار بزرگ و با استعداد را از دست دادند.
سه شنبه، 12 فروردین 1393 - 20:05

پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد
به گفته وکلای مدافع، پاکستان حکم اعدام مردی را که به قتل دنیل پرل، خبرنگار آمریکایی وال استریت ژورنال محکوم شده بود لغو کرده است.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 20:23

اعتصاب کارگران انبارهای آمازون در آمریکا اعتصاب کارگران انبارهای آمازون در آمریکا
کارگران انبارهای آمازون و فروشگاه‌های مواد غذایی هول فودز و سرویس تحویل غذای اینستاکارت، نقش مهمی در وضعیت فعلی امریکا ایفا می‌کنند. این شرکت‌های ثروتمند باید به آنها مرخصی استعلاجی با دستمزد، محیط کاری ایمن، و وسایل مراقبت از خود را که بدان نیاز دارند، ارائه دهند.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 02:52

حسن بشیر: ارتباطات سلامت در بحران کرونا مورد توجه قرار گیرد حسن بشیر: ارتباطات سلامت در بحران کرونا مورد توجه قرار گیرد
ارتباطات سلامت، مطالعه و کاربرد استراتژی‌های ارتباطی جهت اطلاع‌رسانی و تاثیرگذاری بر هرگونه تصمیم فردی و اجتماعی مرتبط با سلامت، با همه ابعاد آن، در جهت حفظ و ارتقای سلامت افراد جامعه است و به خوبی به بستر شکل‌گیری رابطه و تعامل موثر میان علوم اجتماعی و علوم پزشکی مبدل شده است.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 14:21

خدمات رایگان اوبر به کارکنان حوزه سلامت/ ۲۰۰ هزار نقل‌وانتقال و ۱۰۰ هزار غذای رایگان خدمات رایگان اوبر به کارکنان حوزه سلامت/ ۲۰۰ هزار نقل‌وانتقال و ۱۰۰ هزار غذای رایگان
اوبر به کارمندان سرویس سلامت همگانی که در خط مقدم مبارزه با شیوع ویروس کرونا هستند، صدها هزار سرویس نقل‌وانتقال و غذای رایگان می‌دهد.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 03:05

تسلیت به مهندس ناصر رزاق منش تسلیت به مهندس ناصر رزاق منش
به استحضار همکاران محترم می رساند پدر همسر گرامی مهندس ناصر رزاق منش، بزرگ مردی از خاندان سادات و پیشکسوت هیات دار حضرت ابا عبدااله امام حسین ‌(ع) امروز یازدهم فروردین به خیل مسافران دیار باقی پیوست.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 12:04

احتمال تاخیر چند ماهه در رونمایی از آیفون ۱۲ احتمال تاخیر چند ماهه در رونمایی از آیفون ۱۲
شرکت اپل احتمالاً محصول جدید خود را پایان سال جاری میلادی روانه بازار کند. براساس گزارشی تازه، شرکت اپل ممکن است تاریخ رونمایی آیفون ۱۲ را « ماه‌ها» به تعویق اندازد.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 15:55

سرمایه اجتماعی چیست؟ سرمایه اجتماعی چیست؟
دولت هایی که حقوق شهروندی را آموزش و بسط و گسترش می دهند و هزینه های مادی و معنوی آن را متقبل می شوند و اساسا دولت هایی که مردم خود را به عنوان ارزشمندترین دارایی جامعه تصور می نمایند؛ دارای سرمایه اجتماعی مستحکمی نیز می باشند.
شنبه، 9 فروردین 1399 - 22:15

مدیرعامل بانک توسعه تعاون: تحرک بخش تعاون زمینه‌ساز کمک به جهش تولید خواهد شد مدیرعامل بانک توسعه تعاون: تحرک بخش تعاون زمینه‌ساز کمک به جهش تولید خواهد شد
حجت‌الله مهدیان رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون: تحرک بخش تعاون زمینه‌ساز کمک به جهش تولید خواهد شد.
شنبه، 9 فروردین 1399 - 14:56

قیمت انسان ۱۰ میلیون دلار است قیمت انسان ۱۰ میلیون دلار است
ارزش آماری حیات انسان عددی است که با آن جان یک انسان را می توان نجات داد. به عبارت دبگر، مجموعه هزینه هایی که مردم تقبل خواهند کرد تا از مرگ یک انسان در سال جلوگیری شود عددی آماری است که برای قیمت یک انسان در نظر گرفته می شود.
جمعه، 8 فروردین 1399 - 14:58

 استقبال شدید از نرم‌افزار نشانه‌شناسی ویروس کرونا استقبال شدید از نرم‌افزار نشانه‌شناسی ویروس کرونا
این نرم‌افزار کاربردی تاکنون صدها هزار بار پیاده‌سازی شده و با موج حرکت کاربران به سوی شناسایی نشانه‌های بیماری در خود، به صدر جدول «اپ استور اپل» راه یافته است.
پنجشنبه، 7 فروردین 1399 - 00:16

برگزاری جشنواره" همراه شهر" با 6 جایزه 500 میلیون ریالی برگزاری جشنواره" همراه شهر" با 6 جایزه 500 میلیون ریالی
مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر با تاکید بر ضرورت استفاده مشتریان شبکه بانکی به استفاده از خدمات بانکی غیرحضوری در شرایط فعلی جامعه، خبر از برگزاری جشنواره "همراه شهر" با نگاه به مسئولیت اجتماعی داد.
چهارشنبه، 6 فروردین 1399 - 14:32

پنج دلیل برای امید در میان هرج و مرج ویروس کرونا پنج دلیل برای امید در میان هرج و مرج ویروس کرونا
شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان روزگار سیاهی را برای مردم رقم زده است. تعداد مبتلایان و درگذشتگان روز به روز بیشتر می‌شود، شهرها و حتی کشورها در حال تعطیلی هستند و خیلی از مردم مجبور شده‌اند که خود را قرنطینه کنند. اما در میان این همه اخبار نگران‌کننده کورسوی امیدی نیز دیده می‌شود.
دوشنبه، 4 فروردین 1399 - 02:32

آی‌پد جدید اپل، اسکنر سه بعدی دارد آی‌پد جدید اپل، اسکنر سه بعدی دارد
شرکت اپل از تولید «آی‌پد پرو» جدید مجهز به پویشگر سه بعدی و لت لمسی و روزآمدسازی مک‌بوک ایر خبر داد.
جمعه، 1 فروردین 1399 - 20:42

نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز نوروز: پیدایش آن و برخی از رویدادهای این روز
  نوشیروان کیهانی زاده- نوروز و آیین های باشکوه آن، مسیری سه هزار ساله را پیموده تا به ما رسیده است. «نوروز» کهنسالترین آیین ملی در جهان است که جاودانه مانده و یکی از عوامل تداوم فرهنگ ایرانیان
یکشنبه، 3 فروردین 1393 - 07:41

روابط عمومی در بحران روابط عمومی در بحران
روابط عمومی وظیفه دارد در شرایط بحرانی با برنامهریزی‌های قبلی و تشکیل کمیته رسانه بحران به عنوان مدیریت کننده تولید پیام و هماهنگ کننده ارتباطات درون و برون سازمانی و همچنین کمک به انجام وظایف و مسئولیت‌های خبرنگاران و رسانه‌ها در گردآوری، پردازش و توزیع اطلاعات خبری به حل بحران در جامعه کمک کند.
پنجشنبه، 29 اسفند 1398 - 14:21

چگونه با مطالعه ماهیچه‌های مغز را تقویت کنیم؟ چگونه با مطالعه ماهیچه‌های مغز را تقویت کنیم؟
تلفن همراه و کامپیوتر خود را خاموش کنید و آنها را برای یک تا دو ساعت کامل کنار بگذارید. کتاب مورد نظرتان را از قفسه و کتابخانه بردارید و بدون دغدغه مطالعه کنید. فواید به زودی در زندگی‌تان مشهود می‌شوند.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 04:25

ویروس کرونا: دورکاری میلیون‌ها نفر «مایکروسافت‌ تیمز» را از کار انداخت ویروس کرونا: دورکاری میلیون‌ها نفر «مایکروسافت‌ تیمز» را از کار انداخت
در پی اقدامات مقابله با کروناویروس، کووید ۱۹، که میلیون‌ها نفر را مجبور به دورکاری کرده است، بخش دورکاری مایکروسافت به نام «مایکروسافت تیمز» دچار اختلال‌های اساسی شده است.
سه شنبه، 27 اسفند 1398 - 16:28

 نگرش مردم به ابعاد شیوع ویروس کرونا نگرش مردم به ابعاد شیوع ویروس کرونا
بر اساس نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) ۸۹ درصد مردم ایران خواهان قرنطینه شهرهایی‌اند که به عنوان کانون‌های شیوع کرونا شناخته می‌شوند. زنان بیش از مردان با قرنطینه شهرها موافق‌اند.
دوشنبه، 26 اسفند 1398 - 12:27

بحران و ارتباطات دو روی یک سکه‌ بحران و ارتباطات دو روی یک سکه‌
بحران تغـییر عظیمی اسـت که یکبــاره در یک وضعـیت صـورت می پذیرد و آنچه در وهله اول و بعد از وقوع بحران مهم و حائز اهمیت است اینکه چگونه اطلاع رسانی شود تا بحرانی حادتر به متن آن اضافه نشود.
یکشنبه، 25 اسفند 1398 - 12:50

عکاسی مستند عکاسی مستند
معروف‌ترین عکسش «مادر مهاجر» است؛ پرتره‌ای نزدیک از یک کارگر رنجور مزرعه، در حالی که دو کودک ژنده‌پوشش صورتشان را در شانه‌های او فرو برد‌ه‌اند. مادر مهاجر، که در سال ۱۹۳۶ ثبت شد، به یکی از مشهورترین عکس‌های تاریخ تبدیل شده، و نشریه تایم درباره‌اش گفته است: «بیش از هر عکس دیگری، به بهای رکود بزرگ اقتصادی، بُعد انسانی بخشیده است.» پس از آن که عکس برای اولین بار در یک روزنامه منتشر شد، بازتابش چنان بود که به فاصله یک روز، اداره امدادرسانی دولت فدرال برای دو هزار کارگر مهاجر بسته‌های خوراکی فرستاد.
شنبه، 24 اسفند 1398 - 12:21

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور منصوب شد مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور منصوب شد
دکتر ابراهیم خدایی، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، طی حکمی فاطمه زرین آمیزی به سمت مدیرکل روابط‌عمومی این سازمان منصوب کرد.
چهارشنبه، 21 اسفند 1398 - 19:29

ویروس کرونا؛ پرتو فرابنفش اهمیت شستن دست‌ها را نشان می‌دهد ویروس کرونا؛ پرتو فرابنفش اهمیت شستن دست‌ها را نشان می‌دهد
در گیرودار شیوع ویروس کرونا، مجموعه عکسی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که بر اهمیت شستن کامل دست‌ها تأکید می‌کند.
سه شنبه، 20 اسفند 1398 - 13:30

 تیم کوک کارمندان اپل را تشویق به دورکاری از خانه می کند تیم کوک کارمندان اپل را تشویق به دورکاری از خانه می کند
تیم کوک برای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا کارمندان اپل را تشویق به دورکاری از خانه کرده است.
سه شنبه، 20 اسفند 1398 - 01:39

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  روز جهانی درستی‌سنجی/ چه کسی باید درستی اخبار و شایعات را در ایران بررسی کند؟


  «اینفودمیک» در عصر «پاندمیک» کووید-۱۹


  مبارزه با COVID-19 یک جنگ است


  پدیده کرونا


  بیل گیتس برای ساخت واکسن کرونا میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری می‌کند


  تعطیلی روزنامه‌ها در عصر کرونا، معادله‌ای چند مجهوله


  چهار نکته آسان برای برجسته کردن رویداد مجازی


  روزنامه ها در فهرست جدید کسب و کارها و خدمات ضروری در کانادا در دوران شیوع کرونا


  چرا تجارت شما بیش از هر زمان دیگری به روابط عمومی و بازاریابی احتیاج دارد


  مدیریت پروژه نمونه کارها؛ فرآیند تصمیم گیری منطقی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران"