درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
سه شنبه، 30 مهر 1398 - 18:46   

لزوم پاسخگویی روابط عمومی‌ها در روزهای تعطیل

  لزوم پاسخگویی روابط عمومی‌ها در روزهای تعطیل


ادامه ادامه مطلب یک

مدیر روابط عمومی صندوق احیاء منصوب شد

  مدیر روابط عمومی صندوق احیاء منصوب شد


ادامه ادامه مطلب دو

مسئولیت اجتماعی و آموزش؛ دو رکن پیشرو بودن فولاد مبارکه

  مسئولیت اجتماعی و آموزش؛ دو رکن پیشرو بودن فولاد مبارکه


ادامه ادامه مطلب سه

مدیر روابط عمومی استانداری لرستان معرفی شد

  مدیر روابط عمومی استانداری لرستان معرفی شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  ۷ روند رسانه های اجتماعی در سال ۲۰۲۰
  سرپرست اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی منصوب شد
  نشست شورای مدیران‌ روابط عمومی صنعت بیمه به میزبانی بیمه دی برگزار شد
  روزنامه نگار انقلابی آمریکا که در انقلاب های روسیه و مکزیک شرکت داشت
  انتقاد یک استاد دانشگاه از تعدد خبرگزاری ها و ضعف دفاتر روابط عمومی سازمانها
  بحران روابط عمومی: چگونه آن را برطرف کنیم؟
  دیجیتال
  مسئولیت اجتماعی و آموزش؛ دو رکن پیشرو بودن فولاد مبارکه
  مدیر روابط عمومی صندوق احیاء منصوب شد
  تغییرات گوگل در گوشی‌های پیکسل
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های شبکه روابط عمومی  

۷ روند رسانه های اجتماعی در سال ۲۰۲۰ ۷ روند رسانه های اجتماعی در سال ۲۰۲۰
با توجه به سال جدید که کمتر از سه ماه دیگر از راه می رسد، رسانه‌های اجتماعی شاهد تغییرات سریع و به روز رسانی هایی در سراسر سیستم عامل های کلیدی هستند.
سه شنبه، 30 مهر 1398 - 17:31

سرپرست اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی منصوب شد سرپرست اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی منصوب شد
با حکم معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، «احسان الله حجتی» به عنوان سرپرست اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی منصوب شد.
سه شنبه، 30 مهر 1398 - 16:36

روزنامه نگار انقلابی آمریکا که در انقلاب های روسیه و مکزیک شرکت داشت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- امروز زادروز «جان ریدJohn Reed» روزنامه نگار انقلابی امریکا است که 22 اکتبر 1887 به دنیا آمد و تنها 33 سال عمر کرد. وی تنها آمریکایی است که در کنار دیوار کرملین در میان رهبران و انقلابیون شوروی مدفون شده است.
چهارشنبه، 30 مهر 1393 - 13:19

انتقاد یک استاد دانشگاه از تعدد خبرگزاری ها و ضعف دفاتر روابط عمومی سازمانها
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- دکتر پارسا حاتمی استاد دانشگاه همدان در گفت و شنود با خبرنگار کیهان، از ایجاد باندهای خبری در وزارتخانه ها و سازمان ها در سالهای اخیر خبر داد و از طرف دیگر اشاره به رشد قارچ گونه خبرگزاری های دولتی کرد.
چهارشنبه، 30 مهر 1393 - 13:18

دیجیتال دیجیتال
سامانهٔ رقمی یا دیجیتال، سامانه‌ای است که در آن داده‌ها با مقدارهای گسسته (معمولاً با صفر و یک) مشخص می‌گردند؛ بالعکس در سامانه‌های قیاسی (آنالوگ)، داده‌ها با مقادیر پیوسته ارائه می‌شوند. روش دیجیتال، پایهٔ سیستم‌هایی رایانه‌ای است.
سه شنبه، 30 مهر 1398 - 01:23

تغییرات گوگل در گوشی‌های پیکسل تغییرات گوگل در گوشی‌های پیکسل
در مجموع می‌توان گوشی گوگل را در برخی زمینه‌ها مانند عکاسی نجومی و استفاده از هوش مصنوعی پیشتاز دانست، اما در حالت کلی در بخش سخت‌افزاری به دلیل داشتن رم کمتر در برابر برخی پرچمدارن اندرویدی ضعیف‌تر است و در برابر محصولات اپل هم از نظر پردازنده، این گوشی بر اساس بیشتر بررسی‌ها قدرت کمتری دارد.
دوشنبه، 29 مهر 1398 - 17:44

ایرانسل ۱۳ ساله شد ایرانسل ۱۳ ساله شد
ایرانسل، بزرگترین اپراتور دیتای ایران، ۱۳ ساله شد. به همین مناسبت، مشترکان ایرانسل می‌توانند در روز ۲۹ مهر، بسته ویژه هفت روزه ۱۳ گیگابایتی ایرانسل را با قیمت ۱۳ هزار تومان فعال کنند.
دوشنبه، 29 مهر 1398 - 16:32

روزنامه‌های استرالیا در اقدامی نمادین، صفحه یک خود را سانسورشده چاپ کردند روزنامه‌های استرالیا در اقدامی نمادین، صفحه یک خود را سانسورشده چاپ کردند
روزنامه های بزرگ استرالیا امروز در نمایشی نادر از همبستگی، به محدودیت‌های رسانه‌ای در این کشور اعتراض کردند و صفحه‌ یک خود را سانسورشده چاپ کردند. چندین شبکه تلویزیونی، رادیویی و آنلاینی نیز از این اقدام حمایت کرده‌اند.
دوشنبه، 29 مهر 1398 - 15:30

تهدید شبکه های خبری توسط ترامپ تهدید شبکه های خبری توسط ترامپ
یکی از وکلای دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با ارسال نامه‌ای به دفتر سی‌ان‌ان تهدید کرده که به سبب ارائه تصویری نادرست از ترامپ به مردم از این شبکه خبری متعلق به کمپانی «AT & T» شکایت می‌کند اما سی‌ان‌ان عنوان کرده که این نامه رسمی ارزش بحث کردن ندارد و تنها یک شیرین‌کاری از سوی روابط عمومی کاخ سفید است و شایسته پاسخگویی نیست.
دوشنبه، 29 مهر 1398 - 15:17

مدیر روابط عمومی استانداری لرستان معرفی شد مدیر روابط عمومی استانداری لرستان معرفی شد
استاندار لرستان در حکمی فاطمه ایرانی را به عنوان مدیر روابط عمومی استانداری لرستان معرفی کرد.
دوشنبه، 29 مهر 1398 - 15:09

چرا دیدن شخصیت های سینمایی و تلویزیونی متنوع برای کودکان اهمیت دارد؟ چرا دیدن شخصیت های سینمایی و تلویزیونی متنوع برای کودکان اهمیت دارد؟
فارغ از درآمد و تعداد جایزه هایی که فیلمهایی اینچنینی جمع می کنند، مطالعات ما به صورت متقن دلیل دیگری را در اهمیت آنها ارایه می دهد. کودکان به دنیای متنوعی از تصاویر رسانه ای نیازمندند و در بیشتر موارد آنها یکی را نداشته اند.
دوشنبه، 29 مهر 1398 - 13:14

تقویم روز فناوری/ روزنامه ها در عصر اینترنت - تحولات 2004 تا 2008 تقویم روز فناوری/ روزنامه ها در عصر اینترنت - تحولات 2004 تا 2008
روزنامه های بزرگ (سراسری) آمریکا از 21 اکتبر 2004 بهای اشتراک(آبونمان ) خود را کاهش داده بودند تا وضعیت مخاطبان عصر اینترنت را ارزیابی کنند. این کاهش بهاT تنها توزیع خانه به خانه را شامل می شد.
پنجشنبه، 29 مهر 1395 - 08:04

۴ روش تاثیرگذاری بیشتر خبر ۴ روش تاثیرگذاری بیشتر خبر
شما یک خبر عالی دارید. تبریک می گویم! اما حالا قصد دارید با آن چه کار کنید تا بتوانید حداکثر میزان توجه را بدست آورید؟ بارها این جملات را می شنویم، "من یک داستان عالی دارم، بگذارید یک بیانیه مطبوعاتی بنویسیم!" آیا این جملات می توانند یک راه حل جدید، داستان موفقیت آخرین مشتری یا شاید حتی یک قهرمان جدیدی باشد که تجربه و استعداد زیادی دارد.
شنبه، 27 مهر 1398 - 08:11

هدف گذاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای بهبود تبلیغات تجاری در فضای مجازی
دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برای بهبود وضعیت تبلیغات تجاری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، نشست کارگروه تخصصی اطلاع رسانی و تبلیغات در فضای مجازی را 20 مهرماه جاری برگزار کردند.
دوشنبه، 29 مهر 1398 - 00:35

حقوق سالانه مدیرعامل مایکروسافت حقوق سالانه مدیرعامل مایکروسافت
در سال مالی 2019، مجموع حقوق سالانه دریافتی ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت از این شرکت حدود 42.9 میلیون دلار عنوان شد که در مقایسه با سال مالی 2018، افزایش 65درصدی را نشان می دهد.
دوشنبه، 29 مهر 1398 - 00:32

می خواهم به بچه ها انسان بودن را بیاموزم می خواهم به بچه ها انسان بودن را بیاموزم
موسس بازنشسته علی بابا در جریان کنفرانس خبری مدیران عامل که سه شنبه همین هفته به میزبانی فوربس در سنگاپور برپا شد، اظهار داشت که در چارچوب برنامه های بازنشستگی اش برای بازگشت به تدریس تا به حال پروژه ساخت یک مهد کودک، یک مدرسه ابتدایی و یک مدرسه راهنمایی را «تا حدودی» به پیش برده است.
دوشنبه، 29 مهر 1398 - 00:30

سواد آمارى سواد آمارى
دستورالعمل انجمن آمار آمریکا براى ارزیابى و تدریس آمار در سال ۲۰۱۶ قویاً توصیه کرده‌ است که شیوه‌ى آموزش آمار تغییر کند و مبتنى بر حل مسئله و مثال‌هاى واقعى و ملموس باشد و بر رسانه‌هاى جمعى تأکید کند.
دوشنبه، 29 مهر 1398 - 00:22

تقویم روز ارتباطات/ قطعنامه مهم هلسینکی درباره روزنامه نگار و روزنامه نگاری
در همان هفته، قطعنامهِ نشست جهانی روزنامه نگاران که یکی ـ دو ماه پیش از آن در هلسینکی (پایتخت جمهوری فنلاند) برگزار شده بود و اصول آن هنوز تا به امروز ـ پس از شش دهه ـ رعایت می شود به سردبیر وقت روزنامه (مجید دوامی) داده شد.
چهارشنبه، 5 آبان 1395 - 16:13

اولین نشریه دیپلماسی رسانه منتشر شد اولین نشریه دیپلماسی رسانه منتشر شد
اولین نشریه دیپلماسی رسانه به صاحب امتیازی و سر دبیری امیر رستگار منتشر شد.
شنبه، 27 مهر 1398 - 22:49

تقویم روز فناوری/ مورخی که واژه تکنولوژی از اوست تقویم روز فناوری/ مورخی که واژه تکنولوژی از اوست
مامفورد کار تاریخ نگاری را با نوشتن تاریخ علوم و تکنولوژی آغاز کرده بود و همین موضوع را هم در دانشگاه تدریس می کرد. وی بود که واژه متداول امروز ـ «تکنولوژی» را به دست داد و آن را مجموعه تکنیک ها و عصاره و درجه پیشرفت نامتوقف آنها خواند.
سه شنبه، 27 مهر 1395 - 08:50

مسئولیت دروازه بانی یا نگهبانی روزنامه نگار مسئولیت دروازه بانی یا نگهبانی روزنامه نگار
عملکرد درواه زبانی روزنامه نگاری تحت تاثیر تغییرات عصر دیجیتال تغییر کرده است. در حالی که اینترنت برای همیشه روش خواندن اخبار را تغییر داده است؛ به طور فزاینده در وب سایت ها و دستگاه های تلفن همراه، اصول نگهبانی هنوز هم در بسیاری از موارد کاربرد دارد.
شنبه، 27 مهر 1398 - 08:07

دوربین جدید نیکون دوربین جدید نیکون
نیکون سری جدید دوربین‌های بدون آینه خود را بر پایه دوربین‌های بدون آینه سری Z با اندازه سنسور APS-C و با نام زد-۵۰ معرفی کرد.
جمعه، 26 مهر 1398 - 22:02

  تغییرات جدید اینستاگرام در راه است تغییرات جدید اینستاگرام در راه است
قرار است تغییرات جدید در اینستاگرام ایجاد شود. یکی از مهم‌ترین این تغییرات اضافه شدن دایرکت به نسخه وب اینستاگرام است. با وجود اینکه این سیستم ابتدا برای موبایل طراحی شده بود اما افزایش استفاده از آن در رایانه‌ها هم سبب شده به زودی نسخه وب اینستاگرام دچار تحولاتی شود.
جمعه، 26 مهر 1398 - 22:01

تقویم روز ارتباطات/ روزی که «پیر سالینجر» روزنامه نگار بنام درگذشت تقویم روز ارتباطات/ روزی که «پیر سالینجر» روزنامه نگار بنام درگذشت
«پیر سالینجر» روزنامه نگار بنام 16 اکتبر 2004 در 79 سالگی در بیمارستانی در جنوب فرانسه درگذشت. وی کار روزنامه نگاری را از سال 1942 که دانشجوی دانشگاه سانفرانسیسکو بود آغاز کرده بود
دوشنبه، 26 مهر 1395 - 10:26

تقویم روز ارتباطات/ سالروز تاسیس بی بی سی بازوی روابط عمومی دولت انگلستان تقویم روز ارتباطات/ سالروز تاسیس بی بی سی بازوی روابط عمومی دولت انگلستان
18 اکتبر سالروز تاسیس «بریتیش برادکستینک کورپوریشن ــ به اختصار «بی بی سی» است که در سال 1922 درست سه سال پس از آغاز به کار کمپانی سخن پراکنی غیر دولتی آمریکایی «آر سی ا» و 18 سال زودتر از رادیو تهران تاسیس شد.
دوشنبه، 26 مهر 1395 - 09:25

صدوسیزدهم "مدیریت ارتباطات" منتشر شد
شماره صدوسیزدهم ماهنامه مدیریت ارتباطات به مدیر مسوولی امیرعباس تقی‌پور و سردبیری علی ورامینی با پرونده‌ای ویژه درباره حافظ منتشر شد.
جمعه، 26 مهر 1398 - 11:24

تجاوز به حریم شخصی توسط شرکت‌های بزرگ اینترنتی تجاوز به حریم شخصی توسط شرکت‌های بزرگ اینترنتی
نهاد موسوم به بنیاد اینترنت یک بررسی آماری در این زمینه انجام داده که نشان می‌دهد ۴۶ درصد کاربران اینترنتی شرکت کننده در این بررسی اظهار کرده‌اند که از این بابت احساس نگرانی می‌کنند.
پنجشنبه، 25 مهر 1398 - 00:39

مراسم اهدای جایزه برای خبرنگار زن افغان در استکهلم مراسم اهدای جایزه برای خبرنگار زن افغان در استکهلم
خبرنگار جوان زن افغان، نجوا عالمی، برنده جایزه بین‌المللی پر انگر در سال ۲۰۱۹ برای دریافت جایزه خود به سویدن آمده‌است. او دیدارها با خبرنگاران و بنیادهای سویدنی را پله‌های پیشرفت برای آینده خبرنگاری خود می‌داند.
پنجشنبه، 25 مهر 1398 - 00:37

رونمایی گوشی های هوشمند جدید «پیکسل» رونمایی گوشی های هوشمند جدید «پیکسل»
شرکت گوگل با برگزاری مراسم ویژه ای در نیویورک، از تازه ترین گوشی های هوشمند خود رونمایی کرد.
چهارشنبه، 24 مهر 1398 - 23:40

ملاقات مردمی در شهرداری تهران اینترنتی شد ملاقات مردمی در شهرداری تهران اینترنتی شد
سامانه اینترنتی ملاقات مردمی شهروندان با شهرداران مناطق راه اندازی شد. این سامانه روز یکشنبه مورخ ۲۲ مهرماه همزمان با برگزاری همایش فصلی مدیران شهرداری تهران با حضور پیروز حناچی شهردار تهران رونمایی و در دسترس عموم شهروندان قرار گرفت.
چهارشنبه، 24 مهر 1398 - 16:34

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  انتقاد یک استاد دانشگاه از تعدد خبرگزاری ها و ضعف دفاتر روابط عمومی سازمانها


  روزنامه نگار انقلابی آمریکا که در انقلاب های روسیه و مکزیک شرکت داشت


  تقویم روز فناوری/ روزنامه ها در عصر اینترنت - تحولات 2004 تا 2008


  تقویم روز ارتباطات/ قطعنامه مهم هلسینکی درباره روزنامه نگار و روزنامه نگاری


  ۴ روش تاثیرگذاری بیشتر خبر


  چرا دیدن شخصیت های سینمایی و تلویزیونی متنوع برای کودکان اهمیت دارد؟


  سواد آمارى


  نگذاریم شخصیت بزرگسال درون ما ساکت باشد


  لزوم پاسخگویی روابط عمومی‌ها در روزهای تعطیل


  حقوق سالانه مدیرعامل مایکروسافت


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: اولین رویداد تجربه محور روابط عمومی ایران برگزار می شود