درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 15 فروردین 1399 - 01:52   

پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد

  پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد


ادامه ادامه مطلب یک

ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس

  ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس


ادامه ادامه مطلب دو

توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست

  توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست


ادامه ادامه مطلب سه

تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه

  تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تبدیل یک چالش به فرصتی برای صنعت بیمه
  استراتژی روابط عمومی برای آژانس های املاک و مستغلات/ 6 نکته
  4 روش ساده برای بهبود تصویر عمومی
  4 نکته برای ایجاد شهرت تجاری خوب
  کمک 500 هزار دلاری صندوق اوپک برای توسعه جهانی (OFID) به ایران برای خرید و توزیع تجهیزات بسیار ضروری بیمارستانی
  توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست
  ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس
  پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد
  مثبت‌اندیشی
  زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های شبکه روابط عمومی  

 توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست توئیتر هزاران حساب کاربری جعلی را بست
شبکه اجتماعی توئیتر روز پنج‌شنبه اعلام کرد که هزاران حساب کاربری را در مصر، هندوراس، اندونزی، عربستان و صربستان که گمان می‌رود در خدمت دستگاه‌های تبلیغاتی دولت‌هایشان باشند بسته است.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 20:32

ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس ایجاد یک سناریوی ارتباطات بحرانی برای کروناویروس
بحران، رویدادی است که تهدیدی را برای عملیات یا تصویر ایجاد می کند و اگر به درستی انجام نشود می تواند تشدید شود. بحران ها می توانند باعث صدمات جدی در اعتبار و روحیه کارکنان شود، بنابراین مهم است که پیش از موعد برنامه ای را اجرا کنید. این شامل آماده سازی پیام های از پیش تأیید شده برای موقعیت های خاص است که ممکن است بوجود بیاید.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 20:25

پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد پاکستان حکم اعدام قاتل خبرنگار وال استریت ژورنال را لغو کرد
به گفته وکلای مدافع، پاکستان حکم اعدام مردی را که به قتل دنیل پرل، خبرنگار آمریکایی وال استریت ژورنال محکوم شده بود لغو کرده است.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 20:23

مثبت‌اندیشی مثبت‌اندیشی
بسیاری از ایتالیایی‌ها هفته‌هاست که اجازه ترک منازل خود را ندارند و هنوز هم مشخص نیست که این "گرفتاری" تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. گفته می‌شود که این ممنوعیت در ایتالیا تا اواسط ماه آوریل ادامه خواهد داشت.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 13:14

زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ... زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...
زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...
پنجشنبه، 14 فروردین 1393 - 21:08

پروتکل ها و رویه های عملیاتی در هنگامه کروناویروس پروتکل ها و رویه های عملیاتی در هنگامه کروناویروس
معیشت کارگران به وضعیت اقتصادی سازمان بستگی دارد. برنامه ریزی مناسب تضمین می کند که شما بتوانید به دانش آموزان، بیماران، مشتریان، مصرف کنندگان و سایر ذینفعان خدمت کنید - حتی اگر نتوانید در کارخانه، شرکت، فروشگاه، مدرسه و رستوران حضور پیدا کنید. این به معنای خلاقیت و استفاده از اینترنت برای ارتقای همکاری های داخلی و ارائه بهتر خدمت به مردم است.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 03:18

 تهیه بسته های حمایتی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برای رسانه های برخط و مکتوب تهیه بسته های حمایتی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برای رسانه های برخط و مکتوب
اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی با پیگیری‌های ویژه، در حال تهیه بسته‌های حمایتی از رسانه‌های برخط و مکتوب در دوران مبارزه با ویروس کرونا و پساکروناست که به محض نهایی شدن، پس از اطلاع‌رسانی عمومی، اعمال خواهد شد.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 02:55

 مدیرکل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست: رادیو گفت و گو تنها همراه رسانه ملی در پیگیری امور حفاظت محیط زیست مدیرکل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست: رادیو گفت و گو تنها همراه رسانه ملی در پیگیری امور حفاظت محیط زیست
عبدالرضا سپنجی با اظهار به اینکه عدم توجه به محیط زیست خودش را در سال گذشته به خوبی نشان داده است، یادآور شد: با وقوع سیل در فروردین ماه 1398 متوجه شدیم تجاوز به حریم رودخانه ها و محیط زیست چقدر مسئله برای کشور و مردم ایجاد کرد.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 19:03

ایران 16 روز بدون روزنامه عمومی (غیردولتی)! ایران 16 روز بدون روزنامه عمومی (غیردولتی)!
14 فروردین 1384 روزنامه های عمومی در ایران پس از 16 روز تعطیل بودن، کار عادی خود را از سرگرفتند. این روال مدتی است که تقریبا به همین صورت ادامه داشته است.
جمعه، 14 فروردین 1394 - 19:02

شوخی آوریل در ایران، تنها یک بار و آن هم به شکل طرح ترور ناشر همان روزنامه!
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- به درستی روشن نیست که فرنگی ها چرا نخستین ماه فصل بهار را «آوریل = ایپریل = اپریل و ...» نام گذارده اند. تا زمان انتخاب ژانویه به عنوان آغاز سال نو میلادی، سال جهان غرب نیز بمانند سال ایرانیان با بهار شروع می شد.
سه شنبه، 12 فروردین 1393 - 20:01

با مشتریان در ارتباط باشید با مشتریان در ارتباط باشید
از گسترش دامنه حضور در رسانه های اجتماعی گرفته تا ارائه معاملات آنلاین، بسیاری از راه ها وجود دارند که صاحبان مشاغل کوچک می توانند درگیر مشتریان باشند و فروش خود را در طول COVID-19 زنده نگه دارند.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 03:51

اعتصاب کارگران انبارهای آمازون در آمریکا اعتصاب کارگران انبارهای آمازون در آمریکا
کارگران انبارهای آمازون و فروشگاه‌های مواد غذایی هول فودز و سرویس تحویل غذای اینستاکارت، نقش مهمی در وضعیت فعلی امریکا ایفا می‌کنند. این شرکت‌های ثروتمند باید به آنها مرخصی استعلاجی با دستمزد، محیط کاری ایمن، و وسایل مراقبت از خود را که بدان نیاز دارند، ارائه دهند.
چهارشنبه، 13 فروردین 1399 - 02:52

افشا و حراج اطلاعات شخصی ۴۲ میلیون کاربر ایرانی تلگرام افشا و حراج اطلاعات شخصی ۴۲ میلیون کاربر ایرانی تلگرام
شماره تلفن و شناسه‌های کاربری ۴۲ میلیون کاربر ایرانی تلگرام به سرقت رفته و برای فروش در بازار سیاه قرار گرفته است. وزارت ارتباطات با تایید این خبر اعلام کرد سرقت اطلاعات این کابران توسط وبسایتی که در ایران میزبانی می‌شده انجام گرفته و از این وبسایت به دادستانی شکایت خواهد برد.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 22:51

هوش مصنوعی و کرونا؛ آغازی برای یک پایان هوش مصنوعی و کرونا؛ آغازی برای یک پایان
هوش مصنوعی، اکنون به عنوان یگانه راه ممکن برای درمان و پیشگیری از ابتلا به بیماری های کنونی و نیز آتی شناخته می شود و به کمک این فناوری حتی می توان تمامی رفتارهای مرتبط با یک بیماری را که می ‌تواند به ‌صورت آشکار سلامت مردم را به خطر بیندازد.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 19:47

اوج‌گیری استفاده از نرم‌افزارهای ارتباط ویدئویی در پی شیوع کرونا اوج‌گیری استفاده از نرم‌افزارهای ارتباط ویدئویی در پی شیوع کرونا
شرکت مایکروسافت می‌گوید در سایه خانه‌مانی بسیاری از مردم جهان به خاطر شیوع کرونا، استفاده از نرم‌افزار کاربردی اسکایپ برای ارتباطات مردمی ۷۰ درصد افزایش یافته است.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 14:54

سامانه جامع اطلاع رسانی کرونا در یزد راه اندازی شد سامانه جامع اطلاع رسانی کرونا در یزد راه اندازی شد
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد از راه اندازی نخستین اپلیکیشن و نرم افزار جامع اطلاع رسانی کرونا در استان خبر داد و گفت: این سامانه در ۲ قالب سایت و اپلیکیشن تلفن های همراه اندرویدی در اختیار مردم قرار گرفته است.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 14:14

چگونه می توان از خانه کار کرد/ 6 توصیه چگونه می توان از خانه کار کرد/ 6 توصیه
در این مدت عدم اطمینان که کروناویروس در حال تازیدن است، طبیعی است که نگران ناشناخته ها و پیامدهای آن باشید. به کارهای روزمره خود ادامه دهید و کاری را که متخصصان بهداشت و سلامت پیشنهاد می کنند، گوش کنید. انزوای اجتماعی برای انسان خوب نیست و راه هایی برای مبارزه با آن وجود دارد که فراتر از کارایی در کار است. طبق معمول با همکاران خود ارتباط برقرار کنید...
پنجشنبه، 7 اسفند 1399 - 03:17

خدمات رایگان اوبر به کارکنان حوزه سلامت/ ۲۰۰ هزار نقل‌وانتقال و ۱۰۰ هزار غذای رایگان خدمات رایگان اوبر به کارکنان حوزه سلامت/ ۲۰۰ هزار نقل‌وانتقال و ۱۰۰ هزار غذای رایگان
اوبر به کارمندان سرویس سلامت همگانی که در خط مقدم مبارزه با شیوع ویروس کرونا هستند، صدها هزار سرویس نقل‌وانتقال و غذای رایگان می‌دهد.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 03:05

نشریات کاغذی تا پایان اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی چاپ نمی شوند نشریات کاغذی تا پایان اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی چاپ نمی شوند
براساس مصوبه کمیته اطلاع رسانی و نظر به اینکه انتشار مطبوعات و نشریات کاغذی مستلزم فعالیت مجموعه‌ای از افراد از خبرنگاران تا فعالان صنعت چاپ و توزیع خواهد بود و این روند ممکن است به‌صورت بالقوه به شیوع بیشتر بیماری کرونا منجر شود لذا در راستای عمل به الزامات طرح ملی فاصله‌گذاری اجتماعی مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا، نسخه کاغذی نشریات تا پایان این طرح چاپ نخواهد شد.
سه شنبه، 12 فروردین 1399 - 01:44

قبل از اینترنت چه کار می‌کردی؟ قبل از اینترنت چه کار می‌کردی؟
بالاخره مگر آدم عاقلی پیدا می‌شود که به‌جای سفرۀ پرنعمت و آسمانی نت‌فلیکس، سراغ بازپخش‌های این‌جهانی سریال فرندز برود؟ اما چیزی که از دست می‌دهند، آن ساعت‌های خالی، بی‌قرار و کمابیش محزونی است که ما به ابرها زُل می‌زدیم و میان درخت‌ها لانه می‌کردیم. صدالبته شوق این چیزها به دلشان نمی‌افتد، چرا که این‌ها را نمی‌شناسند.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 13:10

سه سطح از ارتباطات در هنگامه کرونا/ مطالعه موردی سه سطح از ارتباطات در هنگامه کرونا/ مطالعه موردی
من پیشنهاد نمی کنم که هر مدیر عامل، اندرو کومو باشد، یا می تواند باشد. به همین دلیل ارتباطات در اینجا بسیار مهم هستند: ارائه اطلاعات و حقایق روشن، در زمان واقعی؛ تجزیه و تحلیل روند و پیشرفت هایی که می تواند برای مخاطب بومی سازی شود و به رهبران ما کمک می کند تا با قاطعیت و دلسوزی رهبری کنند.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 09:16

خبررسان واتس‌اپی سازمان جهانی بهداشت در خدمت میلیون‌ها کاربر خبررسان واتس‌اپی سازمان جهانی بهداشت در خدمت میلیون‌ها کاربر
سازمان جهانی بهداشت (WHO) با همکاری واتس‌اپ و فیسبوک، اطلاعات حیاتی را در مورد ویروس جهان‌گستر کرونا کووید۱۹، مستقیماً در اختیار میلیاردها کاربر می‌گذارد.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 02:16

مدیریت هزینه تبلیغات تلویزیونی در ایام شیوع کرونا مدیریت هزینه تبلیغات تلویزیونی در ایام شیوع کرونا
درست است که فشار‌های اقتصادی در زمان شیوع بیماری و تعطیلی مقطعی برخی از کسب و کارها می‌تواند برای بسیاری از شرکت‌های صاحب نام مشکل‌ساز باشد اما در عین حال می‌تواند فرصتی باشد برای شرکت‌های نوپا با رویکرد کسب و کار اینترنتی تا بتوانند از کاهش میزان تبلیغات یا متوقف شدن تبلیغات در شرکت‌های بزرگ حداکثر استفاده را به عمل بیاورند و خودی نشان بدهند، به تعبیری این موضوع فرصتی فراهم می‌کند تا بتوانند به‌عنوان یک فرصت‌طلایی فضای رقابتی را به سود خود رقم بزنند.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 18:52

احتمال تاخیر چند ماهه در رونمایی از آیفون ۱۲ احتمال تاخیر چند ماهه در رونمایی از آیفون ۱۲
شرکت اپل احتمالاً محصول جدید خود را پایان سال جاری میلادی روانه بازار کند. براساس گزارشی تازه، شرکت اپل ممکن است تاریخ رونمایی آیفون ۱۲ را « ماه‌ها» به تعویق اندازد.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 15:55

اطلاع‌رسانی متفاوت درباره ویروس کرونا در هند اطلاع‌رسانی متفاوت درباره ویروس کرونا در هند
به دنبال اعلام تعطیلی سراسری ۲۱ روزه در هند برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، یک پلیس راهنمایی و رانندگی با اقدامی متفاوت سعی در اطلاع‌رسانی در این خصوص دارد.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 15:37

کمک 25 میلیون دلاری زاکربرگ به پروژه تحقیقاتی گیتس برای کشف درمان کرونا کمک 25 میلیون دلاری زاکربرگ به پروژه تحقیقاتی گیتس برای کشف درمان کرونا
موسسه خیریه «چان-زاکربرگ» متعلق به مارک زاکربرگ رئیس شرکت فیسبوک و همسرش که همواره در پروژه‌های خیریه حضوری پررنگ دارند، اعلام کردند که که 25 میلیون دلار به بنیاد بیل گیتس برای یافتن درمان‌های COVID-19 کمک می‌کند.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 15:02

در هنگامه کروناویروس، انتظارات را مدیریت کنید/ 5 ستون مدیریت بحران در هنگامه کروناویروس، انتظارات را مدیریت کنید/ 5 ستون مدیریت بحران
زمانی که مدیران کسب و کار با چالش ها، تعهدات و مخاطبان متنوع روبروند، مبانی ارتباطات بحران شرکت ها باید با بهترین شیوه های علمی و مدیریتی سازگار باشد: شفاف، معتبر، سازگار، ارتباط، اجتماعی.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 09:12

هشدار دانشگاهیان درباره عواقب انتشار اخبارغیرموثق از کرونا هشدار دانشگاهیان درباره عواقب انتشار اخبارغیرموثق از کرونا
جمعی از استادان دانشگاه های علوم پزشکی در نامه‌ای به رئیس کمیته روابط‌عمومی قرارگاه مقابله با کرونا ویروس نسبت به عواقب انتشار برخی اخباری که ممکن است پشتوانه کافی و مناسب علمی نداشته باشند هشدار دادند.
شنبه، 9 فروردین 1399 - 18:11

نکاتی برای کمک به عکاسان در هنگامه تاخت و تاز کروناویروس نکاتی برای کمک به عکاسان در هنگامه تاخت و تاز کروناویروس
برای اینکه عکاس در حالی که در خانه می ماند به دنبال کارهایی باشد که باید انجام دهد، ما فهرستی از ایده ها را برای ماندگاری و کمک ارائه می دهیم:
شنبه، 9 فروردین 1399 - 17:42

مدیریت نگرانی کروناویروس در مشاغل کوچک/  4 روش مدیریت نگرانی کروناویروس در مشاغل کوچک/ 4 روش
مشاغل مختلف در ایالات متحده و جهان به سرعت سیاست های خود را برای مقابله با بحران کروناویروس تغییر داده اند که شرکت های بزرگ از جمله گوگل، فیس بوک و مایکروسافت کارهای راه دور را توصیه می کنند.
سه شنبه، 7 بهمن 1399 - 03:33

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  زادروز سلفون و ورود «موبایل تلویزیونی» به بازار و «موبایل بانکینگ» و ...


  شوخی آوریل در ایران، تنها یک بار و آن هم به شکل طرح ترور ناشر همان روزنامه!


  ایران 16 روز بدون روزنامه عمومی (غیردولتی)!


  روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه پیشگام در اطلاع رسانی مقابله با ویروس کرونا


  «فاصله‌گیری اجتماعی» یا «فاصله‌گیری فیزیکی»


  با مشتریان در ارتباط باشید


  اعتصاب کارگران انبارهای آمازون در آمریکا


  مدیرکل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست: رادیو گفت و گو تنها همراه رسانه ملی در پیگیری امور حفاظت محیط زیست


  ترکیب روابط عمومی و استراتژی های بازاریابی محتوا


  فناوری هایی که فرایندها و اثربخشی مدیریت روابط عمومی را تغییر می دهند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران"