درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 4 بهمن 1399 - 06:40   

برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد

  برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد


ادامه ادامه مطلب یک

فهرست سخنرانان هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران اعلام شد

  فهرست سخنرانان هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران اعلام شد


ادامه ادامه مطلب دو

انتشار پوستر سخنرانان هفدهمین‌ کنفرانس‌ بین‌المللی‌ روابط‌عمومی‌ ایران

  انتشار پوستر سخنرانان هفدهمین‌ کنفرانس‌ بین‌المللی‌ روابط‌عمومی‌ ایران


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان آثار نخستین جشنواره ملی روابط‌عمومی و کرونا

  فراخوان آثار نخستین جشنواره ملی روابط‌عمومی و کرونا


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  5 روش برای غلبه بر متداول‌ترین موانع داخلی سازمان
  تولید محتوا در فضای مجازی را باید به بخش خصوصی سپرد
  تهدید گوگل به توقف فعالیت موتور جستجوی خود در استرالیا
  فرماندار شهرستان لنجان: حرکت فولاد مبارکه در جهت مثبت باعث بوجود آمدن بدخواهان داخلی و خارجی است
  اصول نگارش آگهی اثربخش چاپی
  با دیدگاه جهانی نام‌گذاری کنید
  معاون استاندار البرز: ارتباطات یکی از مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی است
  فولاد مبارکه بزرگترین تولیدکننده آهن اسفنجی در جهان
  عزم پولادین «فولاد مبارکه» در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی
  مدیر رسانه‌های جهانی آمریکا به درخواست بایدن برکنار شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  تازه های نشر روابط عمومی  

اولین "راهنمای اصول اخلاقی هوش مصنوعی در روابط‌‏عمومی" بزودی منتشر می‌شود اولین "راهنمای اصول اخلاقی هوش مصنوعی در روابط‌‏عمومی" بزودی منتشر می‌شود
اولین "اصول اخلاقی هوش مصنوعی در روابط‌‏عمومی" با ترجمۀ موسسه کارگزار روابط‌عمومی به همت انتشارات کارگزار روابط‌عمومی به زودی منتشر می‌شود.
دوشنبه، 11 اسفند 1399 - 10:22

معرفی/ کتاب تربیت یک مدیر معرفی/ کتاب تربیت یک مدیر
تبریک می گوییم، شما اکنون یک مدیر هستید! پس از دعوت خود به یک نوشیدنی، پذیرش عنوان درخشان جدیدتان و ورود به فصل هیجان­ انگیز دیگری از حرفه خود، حقیقت همچون مه بر شما نزول می­ کند: شما واقعاً نمی­ دانید که دارید چه کار می ­کنید.
دوشنبه، 8 دی 1399 - 23:58

معرفی/ کتاب “تیم کوک: نابغه‌ای که اپل را یک پله بالاتر برد” معرفی/ کتاب “تیم کوک: نابغه‌ای که اپل را یک پله بالاتر برد”
مرگ استیو جابز باعث ایجاد یک شکاف بزرگ در یکی از نوآورانه‌ترین شرکت‌های همه اعصار شد. جابز فقط موسس و مدیرعامل مشهور اپل نبود، بلکه او نماد جهانی یک بزرگ‌برند بود. به سختی می‌شد تصور کرد که کسی بتواند جای او را پر کند، به خصوص آنکه تیم‌کوک آنقدر ساکت بود که همه فکر می‌کردند کار اپل تمام است.
جمعه، 12 دی 1399 - 10:51

چهار کتاب جدید روابط‌عمومی به‌زودی منتشر می‌شود چهار کتاب جدید روابط‌عمومی به‌زودی منتشر می‌شود
دو عنوان از این کتاب‌ها برگردانی است از دو کتاب تخصصی در زمینه "اقناع" و "هوش مصنوعی" در روابط‌عمومی که بر اساس تازه‌ترین دستاوردهای علمی و کاربردی نگارش یافته است. دو کتاب دیگر نیز به موضوعات مربوط به "تشریفات" و "مسئولیت اجتماعی" اختصاص دارد. به منظور آشنایی مخاطبان با مضمون کتاب‌های یاد شده مختصری از مشخصات آنها در زیر آورده می‌شود.
پنجشنبه، 11 دی 1399 - 12:16

معرفی/ کتاب ۹ دروغ درباره کار معرفی/ کتاب ۹ دروغ درباره کار
شما به دنبال بازخورد هستید. فرهنگ سازمانی شما مهم‌ترین کلید برای موفقیت آن است. برنامه‌ریزی راهبردی ضروری است. شایستگی شما باید معیار داشته باشد و ضعف‌های شما باید کاهش یابد. رهبری یک موضوع مهم است.
پنجشنبه، 11 دی 1399 - 10:48

انتشار 55 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی انتشار 55 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی
55 امین شماره فصلنامه کارگزار روابط‌عمومی ویژه "گرایش‌های قدیم و جدید در صنعت نشر" توسط موسسه کارگزار روابط‌عمومی و انتشارات کارگزار روابط عمومی در 64 صفحه رنگی منتشر شد.
جمعه، 5 دی 1399 - 09:05

گرایش‌های جدید در صنعت نشر گرایش‌های جدید در صنعت نشر
چه با «کرونا» یا بدون آن، صنعت نشر به سرعت به سمت گزینه‌های بدیل می‌رود و با توجه به تغییر الگوی مصرف محتوا، تنوع زیاد محتوا، روشهای جدید توزیع و به‌طور کلی تغییر در رفتار مصرف‌کننده، کتاب‌ها و مجلات زیبا و دوست‌داشتنی جای خود را به صفحه‌های نوری لپ‌تاپ، تبلت، آی‌پد و تلفن‌همراه می‌دهند.
پنجشنبه، 7 اسفند 1399 - 14:17

گذری کوتاه بر پیدایش جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی گذری کوتاه بر پیدایش جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
انجمن متخصصان روابط عمومی به عنوان یک انجمن حرفه‌ای تلاش کرده است تا بنا به رسالت‌ها و مأموریت‌های حرفه‌ای خود در زمینه‌های مختلف نسبت به ارایه الگو و ارزیابی فعالیت‌های انجام شده در شاخه‌های گوناگون انتشاراتی در حوزه روابط‌عمومی،گام‌هایی هر چند کوچک اما استوار برای کمک به اعتلا و پیشرفت این بخش بردارد.
چهارشنبه، 3 دی 1399 - 08:10

مزایای نشر دیجیتال: چرا باید به نشر دیجیتال روی آورید؟ مزایای نشر دیجیتال: چرا باید به نشر دیجیتال روی آورید؟
کاهش هزینه‌ها یکی از بارزترین مزایای نشر دیجیتال است. به این فکر کنید که چه مقدار پول برای تولید نسخه‌های چاپی صرف می‌شود: هزینه کاغذ، هزینه چاپگرها و حمل و نقل نشریات. همه این هزینه‌ها را جمع کنیم چقدر می‌شود!
یکشنبه، 3 اسفند 1399 - 16:02

روایتی از کتاب "روابط‌عمومی: قواعد جدید روابط‌عمومی" روایتی از کتاب "روابط‌عمومی: قواعد جدید روابط‌عمومی"
این بدان معنا نیست که روابط رسانه ای دیگر اهمیت ندارد؛ رسانه های مهم و معتبر و جراید صنفی باید بخشی از استراتژی کلّی ارتباطات باشند. در بعضی از مشاغل، رسانه های مهم و معتبر و جراید صنفی هنوز بسیار مهمند و البته رسانه ها هنوز بعضی از محتوایشان را از مطالب مطبوعاتی تأمین می کنند.
سه شنبه، 25 آذر 1399 - 02:45

 معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/  بازاریابی برای بخش عمومی معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/ بازاریابی برای بخش عمومی
نگارش کتاب توسط یک متخصص بازاریابی دیجیتال انجام شده است، بخش بازاریابی عمومی بخش راهنمای نهایی برای آژانس های دولتی، سیاستمداران، احزاب سیاسی و سازمان های غیردولتی در مورد چگونگی دستیابی و مشارکت با مردم در عصر دیجیتال است.
دوشنبه، 24 آذر 1399 - 01:42

کتاب روابط عمومی استراتژیک و تاکتیک‌ها منتشر شد کتاب روابط عمومی استراتژیک و تاکتیک‌ها منتشر شد
کتاب روابط‌عمومی استراتژیک و تاکتیک‌ها ترجمه «محمدرضا حقیقی» و «بابک شایسته» به چاپ رسید.
یکشنبه، 23 آذر 1399 - 23:39

 معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/ 13گام مهم برای موفقیت آژانس روابط‌عمومی معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/ 13گام مهم برای موفقیت آژانس روابط‌عمومی
این کتاب اشاره دارد به اینکه معدودی از متخصصان روابط‌عمومی، روند ادغام و حصول موفقیت در صنعت روابط‌عمومی را درک می کنند. این می تواند در زمانی هایی اتفاق بیاقتد که مسئله خرید یا فروش یک محصول یا خدمت برای سازمان فرا می رسد،
چهارشنبه، 19 آذر 1399 - 00:18

 معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/  ارتباطات استراتژیک برای روابط‌عمومی، رسانه های اجتماعی و بازاریابی معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/ ارتباطات استراتژیک برای روابط‌عمومی، رسانه های اجتماعی و بازاریابی
این کتاب به پیشرفت سریع فناوری رسانه های دیجیتال و اجتماعی و چشم انداز ارتباطات و تجارت که همه معادلات را به کلی تغییر داده اشاره داشته است. همچنین به اهمیت ارتباطات استراتژیک برای روابط‌عمومی، رسانه های اجتماعی و بازاریابی و چشم اندازهای تازه، روندها و شیوه های فعلی را در ارتباطات، بازاریابی و تجارت ترسیم کرده است.
یکشنبه، 16 آذر 1399 - 18:42

حرکت به سمت کتاب‌های صوتی و الکترونیکی: گزینه ای با دسترسی بیشتر حرکت به سمت کتاب‌های صوتی و الکترونیکی: گزینه ای با دسترسی بیشتر
کتاب‌های الکترونیکی و کتاب‌های صوتی محبوبیت بیشتری دارند زیرا فقط با چند کلیک یافت می شوند و اغلب ارزان تر از کتاب‌های چاپی و نفیس است. کتاب‌های صوتی در زمان حرکت هم قابل استفاده هستند، که باعث جذابیت بیشتر آنها برای بسیاری از افراد می شود، زیرا همه افراد وقت ندارند در طول روز بنشینند و کتاب بخوانند.
چهارشنبه، 6 اسفند 1399 - 12:11

معرفی کتاب های منتشره روابط‌عمومی درسال 98 معرفی کتاب های منتشره روابط‌عمومی درسال 98
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-|| در سال 1398، کتاب‌های زیر در حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات منتشر شده است:
چهارشنبه، 12 آذر 1399 - 23:16

معرفی کتاب راهنمای ارتباطات دامپزشکی معرفی کتاب راهنمای ارتباطات دامپزشکی
این کتاب راهنما یکی از چند ابتکار عمل مشترک دو سازمان برای ارتقای ظرفیت ارتباطات ریسک نزد کارکنان خود و همتایان شان در سازمان‌های ملّی و فراملّی به شمار می‌آید. این کتاب برگرفته از کتاب راهنمای سازمان جهانی بهداشت در خصوص ارتباطات موثر است که در برنامه‌های آموزشی برخط (آنلاین) و یا چهره به چهره WHO مورد استفاده قرار می‌گیرد.
شنبه، 23 اسفند 1399 - 12:46

 معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/  بازاریابی محتوا برای روابط‌عمومی معرفی کتابهای پرطرفدار خارجی/ بازاریابی محتوا برای روابط‌عمومی
این کتاب می گوید آیا می خواهید صدا و پیام خود را به بازار منتقل کنید؟ تبدیل به کانال رسانه ای شوید و داستان هایی روابط‌عمومی بگویید!
دوشنبه، 10 آذر 1399 - 22:28

 معرفی کتاب‌های پرطرفدار خارجی/ موانع ارتباط مؤثر داخلی (روابط‌عمومی در تجارت) معرفی کتاب‌های پرطرفدار خارجی/ موانع ارتباط مؤثر داخلی (روابط‌عمومی در تجارت)
نویسنده دراین کتاب آورده است: ارتباطات داخلی تأثیر زیادی بر عملکرد، بهره وری و اعتبار خارجی شرکت دارد. از طرف دیگر، اقدامات ارتباطی ضعیف به ضرر شرکت است و عواقب آن ممکن است فاجعه بار باشد.
شنبه، 8 آذر 1399 - 20:28

کتاب راهنمای ارتباطات دامپزشکی منتشر شد کتاب راهنمای ارتباطات دامپزشکی منتشر شد
کتاب "راهنمای ارتباطات دامپزشکی" تألیف سازمان جهانی بهداشت دام (OIE) و با همکاری سازمان بهداشت جهانی (WHO) ترجمه محسن داوری به همت نشر کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
جمعه، 8 اسفند 1399 - 14:55

 معرفی کتاب‌های پرطرفدار خارجی/ روابط‌عمومی و رسانه (استراتژی‌های روابط‌عمومی برای عصر دیجیتال)  معرفی کتاب‌های پرطرفدار خارجی/ روابط‌عمومی و رسانه (استراتژی‌های روابط‌عمومی برای عصر دیجیتال)
این کتاب به این موضوع اشاره دارد که حوزه روابط‌عمومی به اندازه خود رسانه قدیمی است و با وجود این به لطف فناوری، تغییر کرده است و همچنان با تکامل روزگار ادامه دارد.
جمعه، 7 آذر 1399 - 14:07

کتاب "روابط‌عمومی در عصر کرونا" منتشر شد کتاب "روابط‌عمومی در عصر کرونا" منتشر شد
کتاب "روابط‌عمومی در عصر کرونا" توسط انتشارات کارگزار روابط‌عمومی منتشر و راهی بازار نشر شد.
پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 08:02

نشر دیجیتال نشر دیجیتال
شخص حقیقی یا حقوقی وفق قوانین مربوط با تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اجازه اشتغال به نشر دیجیتال را دارد.
دوشنبه، 3 آذر 1399 - 15:57

صعود ۳۷ پله ای ایران در نمایه جهانی نوآوری 2020 صعود ۳۷ پله ای ایران در نمایه جهانی نوآوری 2020
کشورهای مورد مطالعه، بیش از ۹۰درصد از جمعیت جهان را دربرمی گیرند که بیش از ۹۵ درصد از تولید ناخالص داخلی دنیا را به خود اختصاص داده‌اند (به نقل از پژوهشکده سیاستگذاری). کشورهای سوئیس، سوئد، امریکا، بریتانیا، هلند، دانمارک، فنلاند، سنگاپور، آلمان و کره جنوبی به ترتیب 10 کشور اول دنیا در حوزه اقتصاد نوآورانه هستند.
یکشنبه، 2 آذر 1399 - 15:08

کتاب مقدمه ای بر روابط عمومی استراتژیک منتشر شد کتاب مقدمه ای بر روابط عمومی استراتژیک منتشر شد
کتاب مقدمه ای بر روابط‌عمومی استراتژیک ترجمه «محمدرضا حقیقی» و «بابک شایسته» به چاپ رسید.
سه شنبه، 27 آبان 1399 - 11:42

کتاب مجموعه مقالات «مدیریت روابط‌عمومی در دوران کرونا» منتشر می شود کتاب مجموعه مقالات «مدیریت روابط‌عمومی در دوران کرونا» منتشر می شود
بیش از 30 نویسنده و محقق برجسته ارتباطات و روابط‌عمومی با ارزیابی روشمند و یا با نظرسنجی‌های جامع افکارعمومی، روی‌هم‌رفته یک رویکرد جهانی و علمی منحصر به فرد از نقش و کارکردهای روابط‌عمومی در دوران بیماری همه‌گیر کووید-19به استادان، دانشجویان و سایر علاقمندان این حوزه ارائه می‌کنند.
جمعه، 23 آبان 1399 - 09:30

 صنعت نشر و تحولات اجباری صنعت نشر و تحولات اجباری
در رویارویی با شیوع ویروس کووید19، صنعت نشر نیز به‌عنوان یک جبهه فرهنگی- اقتصادی ویژه در اتمسفر مسائل اجتماعی کشورهای مختلف، دستخوش شرایط ویژه‌ای شد. کاهش مراجعه به کتابفروشی‌ها و کتابخانه‌ها، افت آمارهای فروش فیزیکی کتاب، لغو رویدادهای بین‌المللی همچون نمایشگاه‌های کتاب، به تعویق افتادن جلسات مشارکت و واگذاری نشر در سطوح بین‌المللی و چندین‌و‌چند تغییر اجباری دیگر، شرایط را برای این صنعت، سخت و سخت‌تر کرده‌است.
شنبه، 17 آبان 1399 - 12:50

بیست‌و‌هشتمین دوره هفته کتاب برگزار می‌شود بیست‌و‌هشتمین دوره هفته کتاب برگزار می‌شود
بیست‌و‌هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ تا ۳۰ آبان‌ماه ۱۳۹۹ با شعار «دانایی؛ مانایی» برگزار می‌شود.
دوشنبه، 12 آبان 1399 - 15:18

کتاب جدید پروفسور کمالی‌پور/ برداشت جهانی رسانه از ایالات متحده کتاب جدید پروفسور کمالی‌پور/ برداشت جهانی رسانه از ایالات متحده
این مجموعه جامع همانند پرتره‌ای از برداشت های بین المللی و پوشش رسانهای ایالات متحده، تأثیرات جهانی محیط پر آشوب و دیدگاه های جنجالی تبلیغ شده در دوران ریاست جمهوری دونالد ج. ترامپ را نشان می دهد.
دوشنبه، 12 آبان 1399 - 13:03

انتشار نخستین شماره مجله چندرسانه ای «وقایع شمیران» انتشار نخستین شماره مجله چندرسانه ای «وقایع شمیران»
مدیر روابط‌عمومی شهرداری منطقه یک تهران از انتشار نخستین شماره مجله چندرسانه ای «وقایع شمیران» از سوی اداره روابط عمومی این منطقه خبر داد.
یکشنبه، 11 آبان 1399 - 20:08

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مدیر رسانه‌های جهانی آمریکا به درخواست بایدن برکنار شد


  مهمترین ویژگی‌های عکس خوب


  با دیدگاه جهانی نام‌گذاری کنید


  اصول نگارش آگهی اثربخش چاپی


  امنیت روانی در محیط کار؛ چیستی و چرایی


  معاون استاندار البرز: ارتباطات یکی از مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی است


  روابط عمومی بهزیستی ایلام رتبه سوم ارزیابی دستگاه های اجرایی در مهرماه را کسب کرد


  استفاده از شیوه‌های نوین برای جذب مخاطب وزارت ورزش


  تولید محتوا در فضای مجازی را باید به بخش خصوصی سپرد


  5 روش برای غلبه بر متداول‌ترین موانع داخلی سازمان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد