درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
جمعه، 26 شهریور 1400 - 11:31   

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند

  100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند


ادامه ادامه مطلب دو

دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست

  دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست


ادامه ادامه مطلب سه

فرایند حل مسئله

  فرایند حل مسئله


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تقویم روز ارتباطات/ کم حوصله شدن خوانندگان روزنامه ها و ابتکار «میامی هرالد»
  فرآیندهای کاری در روابط‌عمومی دیجیتال
  100 شرکت برتر جهانی براساس ادراک برند
  8 روش حفظ ارتباط بین فردی قدرتمند
  فرایند حل مسئله
  محیط‌کار قرن ۲۱
  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
  اپل از پیشرفته‌ترین گوشی‌هایش رونمایی کرد
  سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات امکانی برای مطالبه گری قانونی مردم است
  عکس برگزیده مسابقه عکاسی روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  مقالات روابط عمومی  

 ارتباطات زمان بحران، از تئوری تا عمل ارتباطات زمان بحران، از تئوری تا عمل
بیش از دو دهه است که در کنار مفهوم «مدیریت بحران»، مفهوم دیگری به نام «ارتباطات زمان بحران» یاCrisis Communications مطرح می‌شود که از آن نه فقط در زمان بحران‌های داخلی و خارجی که حتی برای پیش‌بینی آن نیز استفاده می‌شود. ارتباطات زمان بحران، به مجموعه فرآیندهایی گفته می‌شود که به‌طور معمول زیر نظر واحد ارتباطات یا روابط‌عمومی یک سازمان تعریف می‌شود.
سه شنبه، 23 شهریور 1400 - 14:56

گفتگوهای مدیریتی گفتگوهای مدیریتی
در گفتگوهای فرد به فرد بین کارکنان، فرصتی ایجاد می شود تا مدیران به تک‌تک افراد خود به عنوان انسان توجه کنند و آنها را بهتر بشناسند. لازم به ذکر است که گفتگوهای فرد به فرد باید در قالب گفتگوهای دو تا سه دقیقه‌ای صورت پذیرند.
یکشنبه، 21 شهریور 1400 - 08:10

 ضرورت جلب اعتماد دوباره مشتریان در حوزه روابط عمومی ضرورت جلب اعتماد دوباره مشتریان در حوزه روابط عمومی
مهمترین چالش پیش روی برندها و تیم های روابط عمومی جلب اعتماد مشتریان است. کسب اعتماد مخاطب هدف کار دشواری است. بحث کاهش اعتماد در حوزه اجتماعی نیز مطرح است، بنابراین یکی از دغدغه های اصلی جامعه شناس ها بررسی الگوهای مختلف بی اعتمادی اجتماعی است.
سه شنبه، 19 فروردین 1399 - 05:44

آشنایی با روابط عمومی آشنایی با روابط عمومی
اصطلاح روابط عمومی که اکنون ما به کار می بریم ترجمه کلمه به کلمه اصطلاح انگلیسی (public relations) است. این اصطلاح در ایران برای نخستین بار در شرکت نفت به کار گرفته شد و سازمان ها و موسسات دیگر کشورمان سال ها پس از شرکت نفت شروع به ایجاد واحدی بنام روابط عمومی در تشکیلات خود نمودند.
جمعه، 27 شهریور 1394 - 21:24

مراحل مستندسازی در روابط عمومی مراحل مستندسازی در روابط عمومی
نگاهی دقیق به مدیریت اسناد و مستندسازی نشان می دهد که تحقق چنین امری نیاز به مقدماتی اساسی دارد، چهار اقدام اساسی در این زمینه عبارتند از:
پنجشنبه، 22 اسفند 1398 - 10:39

چطور باید یک گفت‌وگوی خسته‌کننده را تمام کرد؟ چطور باید یک گفت‌وگوی خسته‌کننده را تمام کرد؟
بروکس آدم‌ها را تشویق می‌کند تا تکنیک‌های مختلف را بیازمایند و چیزی که او «نقطۀ ایمنِ خروج قاطعانه»‌ می‌نامد را پیدا کنند. من هم در حالی که دارم برای تعاملات اجتماعی بیشتر در ادامۀ سال آماده می‌شوم، می‌گردم تا نقطۀ ایمن خودم را پیدا کنم.
دوشنبه، 15 شهریور 1400 - 19:07

5 نکته برای الهام بخشیدن به خلاقیت برای کمپین بعدی شما 5 نکته برای الهام بخشیدن به خلاقیت برای کمپین بعدی شما
راه اندازی یک مبارزه انتخاباتی موفقیت آمیز، به فکر و برنامه ریزی بسیار دقیق نیاز دارد. اما اغلب یافتن و به کار بردن موارد الهام بخشی که شما برای ایجاد یک استراتژی نیاز دارید تا به واقع بتواند تغییراتی در شرکت شما ایجاد کند، دشوار است.
دوشنبه، 2 دی 1398 - 10:29

چگونه یک روابط عمومی بد باشیم؟ چگونه یک روابط عمومی بد باشیم؟
برای کله پا کردن یک سازمان الزاما به تلاش های سازماندهی شده دشمنان و رقبا نیازی نیست. گاهی دوستان سازمان می توانند به خوبی از پس این کار بربیایند. باور نمی کنید؟ روابط عمومی بدی باشید و ببینید چه بلایی بر سر سازمان متبوع تان می آید. رسالت های حرفه ای روابط عمومی ها تسهیل ارتباط میان سازمان ها با محیط درونی و بیرونی، مخاطبان، گروه های تاثیرگذار و تاثیرپذیر از سازمان، افکار عمومی، رسانه ها و سازمان های دیگر است.
پنجشنبه، 11 شهریور 1400 - 12:39

 چگونه تجربه مشتریان و وفاداری آنها را براساس رفتار کارمندان افزایش دهیم؟ چگونه تجربه مشتریان و وفاداری آنها را براساس رفتار کارمندان افزایش دهیم؟
پژوهش‌ها نشان می‌دهد در کسب‌وکارها اغلب کسانی که از تجربه بالایی برخوردارند کمترین ارتباط را با مشتریان دارند، این درحالی است که رضایت مشتریان از مهم‌ترین عوامل موفقیت کسب‌وکارها است. چکار کنیم که افراد در یک سازمان بیشترین مشارکت را برای افزایش رضایت و وفاداری مشتریان داشته باشند؟
سه شنبه، 7 دی 1400 - 23:23

چگونه در «دورکاری» تعادل بین کار و زندگی را حفظ کنیم؟ چگونه در «دورکاری» تعادل بین کار و زندگی را حفظ کنیم؟
ایجاد تعادل بین کار و خانه آسان نیست، به خصوص در دوره پاندمی کرونا که اغلب افراد به‌دلیل قوانین و رعایت‌ پروتکل‌های موجود در کشورهای مختلف به صورت ریموت یا «دورکاری» فعالیت می‌کنند. اما اگر توانایی مدیریت آن را داشته باشید تاثیر قابل توجهی در روابط بین شما و خانواده ایجاد می‌کند.
جمعه، 7 آبان 1400 - 23:28

۵ مرحله برای سنجش اثربخشی کمپین PR آنلاین ۵ مرحله برای سنجش اثربخشی کمپین PR آنلاین
برای سنجش میزان موفقیت و اثربخشی یک کمپین روابط‌عمومی آنلاین ۵ مرحله و رویکرد وجود دارد که هرکدام را به تفکیک مورد بررسی قرار می‌دهیم.
یکشنبه، 7 شهریور 1400 - 23:17

 روابط عمومی مثبت روابط عمومی مثبت
ایجاد یک استراتژی روابط عمومی قوی مستلزم این است که شما به مردم نزدیک شوید و آنها را از کارایی خوب موسسه خود آگاه کنید. راه های متعددی برای ایجاد روابط عمومی مثبت وجود دارد؛ از مشارکت در موسسات خیریه تا اطمینان از اینکه کارمندان شما پاداش خوبی دریافت کرده‌اند.
سه شنبه، 27 اسفند 1398 - 08:08

لزوم قدردانی از کارکنان و مشتریان لزوم قدردانی از کارکنان و مشتریان
از نگاه بری، قدردانی کلید موفقیت و شادی، چه در مسیر شغلی و چه در زندگی شخصی است. او توضیح می‌دهد که اگر بتوانیم دلایلی برای قدردان بودن بیابیم، شانس بیشتری برای کاهش اضطراب، افسردگی و استرس خواهیم داشت.
سه شنبه، 9 شهریور 1400 - 11:33

10 مهارت مفید برای یادگیری شاغلان روابط عمومی 10 مهارت مفید برای یادگیری شاغلان روابط عمومی
فهرستی از مهارتهای مفید یادگیری مادام العمر می تواند گسترده و متنوع باشد. چنین مهارتهایی آینده ما را بهتر می سازد. به طور خلاصه، تسلط بر مهارتهای یادگیری مفید مادام العمر به ما کمک می کند تا کار کنیم، یاد بگیریم و بهتر زندگی کنیم.
جمعه، 22 آذر 1398 - 08:44

بحران اعتماد عمومی بعد از همه‌گیری کرونا بحران اعتماد عمومی بعد از همه‌گیری کرونا
اولیور زیمر، استاد تاریخ اروپا در دانشگاه آکسفورد در مصاحبه با روزنامه سوئیسی NZZ می‌گوید: همه‌گیری کووید ۱۹ به معنای یک برش اساسی در زندگی بشر بود. با این‌حال جهانِ بعد از همه‌گیری به جهانِ پیش از آن شباهت خواهد داشت. با دو تفاوت: در گام نخست مطالعات فشرده‌ای درباره آنچه که اتفاق افتاد انجام می‌شود و در گام بعدی، مردم بر آنچه که برایشان واقعاً مهم است تمرکز می‌کنند. به گفته زیمر این تردید وجود دارد که بیشتر دولت‌ها در سراسر جهان به وظیفه خود به درستی عمل نکرده‌اند.
دوشنبه، 8 شهریور 1400 - 14:00

چگونه با اضطراب و نگرانی ناشی از اخبار بد مبارزه کنیم چگونه با اضطراب و نگرانی ناشی از اخبار بد مبارزه کنیم
هنگامی که ۱۸ ماه پیش برای نخستین بار به هیجان‌های عاطفی-عصبی کرونا دچار شدم، موج ترس و اضطراب در میان بسیاری از مردم تجربه‌ای معمول بود.
دوشنبه، 8 شهریور 1400 - 13:14

 چگونه یک عکس «سلفی» خوب بگیریم چگونه یک عکس «سلفی» خوب بگیریم
گرفتن یک سلفی بی‌نقص آسان نیست، اگر همین حالا سراغ گوشی تلفن همراه خود بروید می‌بینید ده‌ها بار برای گرفتن یک عکس سلفی خوب تلاش کردید.
دوشنبه، 8 شهریور 1400 - 12:04

تجربه و مستندسازی تجربیات تجربه و مستندسازی تجربیات
مستندسازی تهیه مجموعه ای از اسناد و مدارک است که فرایند آغاز و پایان یک فعالیت را همراه با تحلیل و ارزشیابی نشان خواهد داد. مستندسازی ابزاری است که امکان استفاده و به کار گیری تجربیات فردی و گروهی را جهت توسعه سازمانی ایجاد می کند و با ذخیره نمودن تجربه موجود در سازمان، هزینه تجربی آتی سازمان را تا حد زیادی کاهش می دهد.
پنجشنبه، 22 اسفند 1398 - 10:29

 ۱۰ نکته و راهکار برای مقابله با استرس ۱۰ نکته و راهکار برای مقابله با استرس
وقتی فشار بیشتر از آنچه که به آن عادت داریم بر ما وارد می‌شود، حس استرس به ما دست می‌دهد. روح و بدن واکنش‌های گوناگونی به استرس نشان می‌دهند، از جمله بالا رفتن تپش قلب و سرعت تنفس. ۱۰ راهکار برای رفع استرس.
دوشنبه، 8 شهریور 1400 - 10:02

وظایف اصلی کمپین PR چیست؟ وظایف اصلی کمپین PR چیست؟
با اجرای یک کمپین‌ روابط‌عمومی می‌توان به خواسته‌های مهم مورد نیاز هر بیزینس رسید. اما مشخص کردن مهم‌ترین وظایف اصلی کمپین روابط‌عمومی به خواندن ادامه دهید.
یکشنبه، 7 شهریور 1400 - 23:11

نقش روابط‌عمومی در اثربخشی سازمان نقش روابط‌عمومی در اثربخشی سازمان
کارگزاران و دانشمندان روابط‌عمومی سال های زیادی تلاش کرده اند تا ارزش برنامه های ارتباطی را توضیح دهند. تا سال های اخیر، تمام تلاش آنها صرف ارزیابی برنامه های ارتباط فردی مانند روابط رسانه ای، روابط اجتماع یا روابط کارکنان می شد. در واقع، ریشه "ارزیابی"، "ارزش" است. به هر حال، تمرکز صرف بر ارزیابی برنامه های فردی بسیار سطحی است، گرچه ارزیابی باید جزء لاینفک برنامه های ارتباطی باشد.
یکشنبه، 7 شهریور 1400 - 23:08

هفت استراتژی رسانه‌ای برای اهداف قابل دستیابی اما چالش برانگیز در میان همه گیر جهانی هفت استراتژی رسانه‌ای برای اهداف قابل دستیابی اما چالش برانگیز در میان همه گیر جهانی
چرخه خبر می تواند یک شبه تغییر کند. به عنوان متخصصان روابط‌عمومی و روزنامه نگاران، این مسئولیت ماست که با همان سرعت تغییر و سازگار شویم.
یکشنبه، 7 شهریور 1400 - 22:56

5 استراتژی مثبت روابط‌عمومی‌ طی بحران همه‌گیری ویروس کرونا 5 استراتژی مثبت روابط‌عمومی‌ طی بحران همه‌گیری ویروس کرونا
استراتژی های روابط‌عمومی که 18 ماه پیش برای کسب و کارها کار می کردند ممکن است امروز کارآمد نباشند. رمز مهم برای زنده ماندن و پیشرفت در این بحران، انعطاف پذیری و تمایل به سازگاری با روش های جدید انجام تجارت است.
یکشنبه، 7 شهریور 1400 - 22:52

همه‌گیریِ اطلاعاتی: کرونا و بهداشت ذهن همه‌گیریِ اطلاعاتی: کرونا و بهداشت ذهن
اینکه درباره‌ی پدیده‌ی کرونا چه می‌دانیم، چه باورهایی در این زمینه داریم، اطلاعات خود را از چه منابعی به دست می‌آوریم، و… مسائلی از این دست بر بهداشت شناختی اثر دارند. همچنین اینکه این وضعیت کرونایی چه تأثیری بر شناختِ درست از رخدادها در پیرامون‌مان دارد به بهداشت شناختی برمی‌گردد.
یکشنبه، 7 شهریور 1400 - 22:38

 سه کلک منطقی ارسطو سه کلک منطقی ارسطو
ارسطو معتقد است برای روبرو شدن با دنیا بهتر است از سه روش و شگرد متفاوت، بتوانیم خودمان و نظر و سلیقه مان را به بهترین شکل بروز دهیم.
یکشنبه، 7 شهریور 1400 - 22:37

 برای داشتن روحیه قوی این ۵ کار را انجام دهید برای داشتن روحیه قوی این ۵ کار را انجام دهید
روحیه قوی داشتن مخصوص آدم های بلندپرواز، جاه طلب یا افراد خارق العاده نیست. در همین زندگی روزمره هم ناگزیرید روحیه قوی داشته باشید.
یکشنبه، 7 شهریور 1400 - 22:35

استراتژی برند خودتان را برای دوران کرونا ویروس تنظیم کنید استراتژی برند خودتان را برای دوران کرونا ویروس تنظیم کنید
ما در حال تجربه لحظه‌ای تاریخی هستیم. دنیا‌گیری ویروس کرونا تمام زندگی ما را بالا و پایین کرده است. تغییرات با سرعت در حال وقوع‌اند و هر آنچه اکنون درست است لحظه‌ای دیگر بروزرسانی و اصلاح می‌شود.
یکشنبه، 7 شهریور 1400 - 22:33

 دلایل اصلی ایجاد استرس دلایل اصلی ایجاد استرس
تنش و ناراحتی ناشی از روبرو شدن با زندگی برای همه بشر، معمول و طبیعی است. تا حدودی هم وجود استرس، ضروری هم هست. با وجود آنکه همه آدمها استرس را تجربه می کنند ولی دلایل و شدت آن برای هر فرد فرق دارد. ماندن در ترافیک شهر برای بعضی ها اذیت کننده است ولی یک نفر دیگر فقط با صدای بلند موسیقی در تاکسی ناراحت می شود.
یکشنبه، 7 شهریور 1400 - 22:31

تغییراتی که تا سال ۲۱۰۰ دنیا را تکان خواهد داد تغییراتی که تا سال ۲۱۰۰ دنیا را تکان خواهد داد
در جایی می‌خواندم که آیندگان شاید بالاخره بتوانند اگر دلشان خواست سن‌شان را روی مثلا عدد ۳۰ نگه دارند. جمعیت کره زمین هر لحظه در حال افزایش است و ما آنقدر در سیاره‌ی خود دست برده‌ایم که ممکن است تا پایان سال ۲۱۰۰ دیگر قابل شناسایی نباشد. اینطور که به نظر می‌رسد تا آن زمان مردم در دنیای کاملاً متفاوتی زندگی خواهند کرد.
یکشنبه، 7 شهریور 1400 - 22:27

شیوه ها و ابزارهای دیپلماسی عمومی شیوه ها و ابزارهای دیپلماسی عمومی
با توجه به نقش ویژه و بسیار مهم رسانه ها در روند سیاست خارجی و دستگاه دیپلماسی کشور، گروهی از محققان این گونه تحلیل می کنند که اساسا دیپلماسی رسانه ای از رسانه ها در جهت ارتقای سیاست خارجی کشورها استفاده می کند و رسانه در دیپلماسی ابزاری تلقی می شود که با استفاده از آن، دیپلمات ها و سیاست گذاران می توانند نیات و مقاصد خود را با عنوان دیپلماسی، به محک گذارند و در معرض چالش های دیپلماتیک قرار دهند
شنبه، 20 بهمن 1397 - 09:26

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ کم حوصله شدن خوانندگان روزنامه ها و ابتکار «میامی هرالد»


  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


  هفت روش برجسته برای عبور از بحران


  عکس برگزیده مسابقه عکاسی روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان


  فرآیندهای کاری در روابط‌عمومی دیجیتال


  طراحی مجلات یا گرافیک مطبوعاتی


  8 روش حفظ ارتباط بین فردی قدرتمند


  دکتر سعیدرضا عاملی در سوگ پدر نشست


  محیط‌کار قرن ۲۱


  اپل از پیشرفته‌ترین گوشی‌هایش رونمایی کرد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی