درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
دوشنبه، 3 مهر 1396 - 01:47   

اروپا در پی دریافت مالیات بیش‌تر از غول‌های اینترنت‌بنیان

  اروپا در پی دریافت مالیات بیش‌تر از غول‌های اینترنت‌بنیان


ادامه ادامه مطلب یک

بحران برای مجله «رولینگ استون»؛ مجله مشهور فروخته می‌شود

  بحران برای مجله «رولینگ استون»؛ مجله مشهور فروخته می‌شود


ادامه ادامه مطلب دو

مدیر جدید روابط عمومی موسسه اعتباری ملل معرفی شد

  مدیر جدید روابط عمومی موسسه اعتباری ملل معرفی شد


ادامه ادامه مطلب سه

انتصاب مدیر روابط عمومی شورای شهر تهران

  انتصاب مدیر روابط عمومی شورای شهر تهران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تحلیل زبان بدن روحانی هنگام سخنرانی در سازمان ملل
  مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین گرامیداشت هفتۀ دفاع مقدس: رهبری و ایمان دو عامل استقرار و ثبات جمهوری اسلامی ایران
  انتصاب مدیر روابط عمومی شورای شهر تهران
  مدیر جدید روابط عمومی موسسه اعتباری ملل معرفی شد
  ویدیو/ روابط عمومی چیست؟
  بانک ملی ایران آماده تخصیص منابع مالی خارجی به سرمایه گذاران*
  «بهترین» دوربین‌های سال به انتخاب «تیپا»
  نتایج یک نظرسنجی در مورد میزان رضایت از خودروهای داخل ایران
  بازدید رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران از موزه بانک ملی ایران
  تاسیس پستخانه در آمریکا با شعار داریوش بزرگ ـ نگاهی به وظایف پستخانه آمریکا
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  روابط عمومی ایرانی  

 تحلیل زبان بدن روحانی هنگام سخنرانی در سازمان ملل تحلیل زبان بدن روحانی هنگام سخنرانی در سازمان ملل
تأثیر و نفوذ کلام در دنیای امروز فقط به محتوای نگارشی و چینش کلمات محدود نمی‌شود. بدون توجه به لحن، آهنگ صدا و زبان بدن نمی‌توان از میزان تأثیرگذاری یک سخنرانی اطلاعات دقیقی به دست آورد.
یکشنبه، 2 مهر 1396 - 22:29

ایران پلاست و نقش روابط عمومی در صنایع پتروشیمی ایران پلاست و نقش روابط عمومی در صنایع پتروشیمی
نقش روابط عمومی بزرگترین مرکز درآمدی کشور، بعد از نفت، مسلماً دارای نقش بسیار ممتازی در توسعه و اعتلای کشور و موقعیت بی همتای آن بوده و چون روابط عمومی در این صنایع، زمینه ها و چشم اندازهای تازه ای را در راه جذب مشارکت مردم نسبت به اهداف و راهبردهای آن و ایجاد اعتماد و همدلی در میان نیروهای فکری و تخصصی مرتبط با این صنایع را فراهم ننموده است.
یکشنبه، 2 مهر 1396 - 08:02

روابط عمومی حرفه ای کمک رسان توسعه اقتصادی!!!!!! روابط عمومی حرفه ای کمک رسان توسعه اقتصادی!!!!!!
هابرماس" فیلسوف و جامعه شناس آلمانی - آمریکایی گفت: "متخصصان روابط عمومی می‌توانند با استفاده از توانایی های خود، مردم را به هر سویی که بخواهند، سوق دهند".
شنبه، 1 مهر 1396 - 14:13

تصمیم گیری دسته جمعی تصمیم گیری دسته جمعی
برگزارکنندگان کنفرانس با بهره گیری از تجارب سیزده دوره قبلی، رایزنی و مشورت با صاحب نظران و اندیشمندان این حوزه و با توجه به نیازهای روز روابط عمومی ایران تلاش کرده اند تا فضایی مناسب تر برای تصمیم گیری دسته جمعی و تعیین راهبردهایی عملی برای روابط عمومی را فراهم آورند.
چهارشنبه، 26 مهر 1396 - 15:55

انتظار معقول از روابط عمومی آموزش و پرورش انتظار معقول از روابط عمومی آموزش و پرورش
مدیران "دولتی" اغلب شناختی از مباحث اطلاعات و ارتباطات ندارند و سود و زیان فعالیت های روابط عمومی هم برایشان مهم نیست، بنابراین سعی می کنند روابط عمومی را به ابزاری "شخصی" برای تبلیغ و ترویج خود تبدیل کنند. آنها نقش روابط عمومی را از "پل ارتباطی" به جاده ای یک طرفه تبدیل می کنند.
یکشنبه، 26 شهریور 1396 - 23:13

ناتوانی دولت در اطلاع رسانی با همان تیم قبلی ادامه دارد ناتوانی دولت در اطلاع رسانی با همان تیم قبلی ادامه دارد
در حالی که دولت یازدهم با ضعف مفرط دفتر اطلاع رسانی نهاد ریاست جمهوری نتوانست در برابر هجوم منتقدان از دستاوردهای خود دفاع کند اکنون نیز پس از گذشت نزدیک به 100روز پس از پیروزی حسن روحانی همان تیم برسرکار است. علاوه بر این ابقای مدیران روابط عمومی اکثریت وزارتخانه ها نیز موجب شده است در برهمان پاشنه بچرخد.
جمعه، 24 شهریور 1396 - 21:04

روابط عمومی در کشور، متولی ندارد روابط عمومی در کشور، متولی ندارد
برای برخی از مدیران حوزه های بین الملل و بازرسی مهم تر از روابط عمومی است و به نوعی روابط عمومی در حاشیه و شهروند دوم و سوم اداری اند و نیروهای تحمیلی در این حوزه مانع رشد و جفا به مردم است.
جمعه، 24 شهریور 1396 - 00:45

 ضعف اقتدار و عقلانیت در وزارت کشور و استانداری یزد قربانی دیگری گرفت ضعف اقتدار و عقلانیت در وزارت کشور و استانداری یزد قربانی دیگری گرفت
لغو حکم صادر شده مدیر کلی روابط عمومی استانداری یزد برای دوست بزرگوارم آقای داود پاک طینت، که فقط حدود 20 روز پیش صادر شده بود، اتفاقی نامبارک بود که متاسفانه به سادگی، شایستگی های کارگزاری موفق و کرامت انسانی وی، پایمال ندانم کاری ها و ضعف دولت و وزارت کشور در عرصه روابط عمومی و نیز کج سلیقگی و ضعف مفرط استانداری در تعامل با مدیران پرتلاش و اثرگذار و ماهر شد.
جمعه، 24 شهریور 1396 - 00:08

علی (ع)، مدیریت و روابط عمومی علی (ع)، مدیریت و روابط عمومی
امام‌ علی‌ (ع) می‌فرماید: ای‌ مردم‌، همانا سزاوارترین‌ فرد به‌‌ امر خلافت‌ و مدیریت‌، کسی‌است‌ که‌ در اجرای‌ امور تواناترین‌ و در فهم‌ مسائل‌ داناترین‌ به‌ فرمان ‌خداوند باشد. چون یکی‌ از آفات‌ جدی‌ مدیریت‌ برکناری‌ و واپس‌ نهادن‌ انسان‌های‌ آگاه‌ و با فضیلت‌ است.
یکشنبه، 19 شهریور 1396 - 07:34

نقش روابط عمومی در یک خبر و چند آمار نقش روابط عمومی در یک خبر و چند آمار
نکات مهم و قابل تامل در این حادثه چند چیز است؛ در ابتدا سوال این است که به راستی چرا در یک حادثه ی فورس ماژور (غیر پیش بینی)، سخنگوی واحدی که تنها از یک تریبون سخن بگوید و آحاد مردم اطلاع رسانی نماید، در کشور وجود ندارد؟!
سه شنبه، 14 شهریور 1396 - 23:09

بسته پیشنهادی انجمن متخصصان روابط عمومی برای اعتلای روابط عمومی ایران بسته پیشنهادی انجمن متخصصان روابط عمومی برای اعتلای روابط عمومی ایران
انجمن متخصصان روابط عمومی بر اساس مطالعات کارشناسی و در سایه تجارب عملی بیش ازیک دهه فعالیت علمی وتخصصی، مصرانه می خواهد که توصیه ها و پیشنهاد های ذیل، دقیقا در مسیر اجرا قرار گیرد تا زمینه ها و شرایط مساعد برای رشد و بالندگی اعتلای دانش روابط عمومی درکشور فراهم آید.
یکشنبه، 19 شهریور 1396 - 08:01

روابط عمومی علیه روابط عمومی! روابط عمومی علیه روابط عمومی!
برای این حقیر همواره جای سئوال است که جامعه محدود روابط عمومی ایران چه نیازی به رویش هر روزه ی موسسه، انجمن یا خانه ای برای خود دارد و تعدد این تشکل ها چه سهمی در ارتقای کیفی دانش روابط عمومی داشته و دارد؟!
چهارشنبه، 8 شهریور 1396 - 21:51

قصه روابط عمومی در صنعت حمل و نقل قصه روابط عمومی در صنعت حمل و نقل
این آموزش است که باید توسط روابط عمومی حمل و نقل به انحاء مختلف به جامعه کاربر داده شود که چگونه باید چالشی به نام ترافیک را مدیریت نمود و حداکثر استفاده را از حداقل امکانات و منابع حمل و نقل اخذ کرد.
شنبه، 4 شهریور 1396 - 15:56

تنوع در ارتباطات تنوع در ارتباطات
در شبکه چرخی، رهبر به عنوان کانون و مرکز این ارتباطات فعالیت می‌کند و در شبکه زنجیره‌ای یک زنجیر فرماندهی رسمی وجود دارد. وجود هر یک از این سه شبکه به هدف گروه، بستگی دارد.
شنبه، 28 مرداد 1396 - 11:47

مدیریت عموم روابط در روابط عمومی مدیریت عموم روابط در روابط عمومی
در کشور ما کماکان همان مدیریت سنتى حاکم است که با بررسى اهداف و خواسته ها در عموم روابط و خاصه در روابط عمومی، در نهایت باید منجر به کسب موفقیت در زمان معین شود و آنچه در این میان از اهمیت بسیارى برخوردار است.
شنبه، 21 مرداد 1396 - 19:30

روابط عمومی حمل و نقل روابط عمومی حمل و نقل
روابط عمومی جای تعارف و تمجید نیست، چون روابط عمومی آن هم در حوزه حمل و نقل که با جان و مال مردم رابطه مستقیم دارد، بسیار بیشتر از روابط عمومی های سایر بخش ها دیده می شود، پس همواره نیازمند داشتن تصویر روشنی از خود نزد دیگران است.
پنجشنبه، 19 مرداد 1396 - 10:09

نقش روابط عمومی در جامعه مدنی نقش روابط عمومی در جامعه مدنی
در دموکراسی علی‌القاعده و ظاهراً مردم تعیین‌کننده‌اند. حال این که تا چه حد و چگونه تعیین‌کننده‌اند، بحث دیگری است. اما آن‌چه که به بحث حاضر مربوط می‌شود این است که در هر جامعه دموکراتیک به میزان حاکمیت واقعی مردم و نقش و تاثیرشان، مبحث روابط عمومی رنگ و قوت افزون‌تری می‌یابد.
دوشنبه، 9 مرداد 1396 - 08:27

لطفا مدیران روابط عمومی های خنثی و تنبل در دولت دوم روحانی را مرخص کنید! لطفا مدیران روابط عمومی های خنثی و تنبل در دولت دوم روحانی را مرخص کنید!
در حقیقت بنظر می رسد که کم اهمیت قلمدادکردن نقش اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمانهای دولتی توسط دولت، بزرگترین مشکل آن در دوره اول به شمار می رفت تا حدی که در زمان انتخابات می توانست به پاشنه آشیل یا چشم اسفندیار آن مبدل شود.
یکشنبه، 8 مرداد 1396 - 19:45

مدرسه تابستانی؛ گشودن درهای سازمان به روی مردم مدرسه تابستانی؛ گشودن درهای سازمان به روی مردم
سازمانهایی که دارای چشم انداز و یا افق کاری وسیع تری می باشند می توانند شرکت کندگان خود را از سراسر کشورانتخاب نمایند، آنچه شگفت انگیز می نماید و یا فراتر از آن به معجزه شبیه خواهد بود اینکه در مدرسه های تابستانی هم سازمان و هم مخاطب به تجربه و درک تازه ای می رسند و قادر خواهند بود تا با انگیزه و روشن بینی بیشتری به ادامه فعالیت بپردازند.
یکشنبه، 8 مرداد 1396 - 09:32

انتشـارات در فضای سـایبری با روابط عمـومی الکتـرونیک انتشـارات در فضای سـایبری با روابط عمـومی الکتـرونیک
روابط عمومی الکترونیک یک چرخه خبری 24 ساعته به وجود آورده است، یعنی مخاطبان سازمان شما در هر زمان و مکان که اراده کنند می توانند به مطالب مورد دلخواه خود دست پیدا کنند.
یکشنبه، 8 مرداد 1396 - 09:08

روابط عمومـی و خلاقیت روابط عمومـی و خلاقیت
امروز دیگر شعار "هر شهروند ـ یک رسانه" شعاری ساده، پیش پا افتاده و غیرکاربردی نیست، بنابراین روابط عمومی ها برای موفق بودن باید چند سر وگردن بالاتر از رسانه های مردمی عمل کنند تا بتوانند سازمان خود را از گزند افشاگری ها، جوسازی ها، شانتاژهای خبری و در نهایت تخریب مصون بدارند.
یکشنبه، 8 مرداد 1396 - 08:13

چشم انداز نوین بخش ذوب آهن اصفهان با بهره گیری از روابط عمومی هوشمند چشم انداز نوین بخش ذوب آهن اصفهان با بهره گیری از روابط عمومی هوشمند
روابط عمومی ذوب آهن اصفهان تلاش می کند، در راستای تکریم 100 هزار تلاشگری که طی نیم قرن گذشته در تاریخ پرافتخار این شرکت نقش ایفا کرده اند گام بردارد. قطعاً همت این تلاشگران بزرگترین سرمایه ذوب آهن است و آینده درخشانی برای مادر صنعت فولاد کشور رقم می زند.
شنبه، 7 مرداد 1396 - 09:00

روابط عمومـی ارتبـاطی دوسـویه در فرایند پیام رسـانی روابط عمومـی ارتبـاطی دوسـویه در فرایند پیام رسـانی
اگر سازمانی به دنبال موفقیت در بازار رقابتی پرچالش امروزی است  باید با تکیه بر تیم روابط عمومی خبره و آگاه به مسائل روز خود تصویر ذهنی مناسبی از سازمان در بازار ایجاد کند و بیشترین بهره برداری را از پتانسیل تمامی کانال های ارتباطی خود بویژه کانال های ارتباطی نوین دنیای امروزی (نظیر شبکه های اجتماعی) حاصل نماید.
شنبه، 7 مرداد 1396 - 08:04

  تحقق تدبیر در قاب دولت شیشه ا  ی کرمان   تحقق تدبیر در قاب دولت شیشه ا  ی کرمان
روابط عمومی استانداری کرمان نیز بر پایه توان تخصصی و فنی نیروهای خود از یک سو و ظرفیت های موجود و همراهی استاندار کرمان از سوی دیگر توانسته نقش خود را در تحقق دولت شفاف و شیشه ای محقق سازد و در این راه از فرصت هایی چون فضای مجازی نیز غافل نبوده است.
دوشنبه، 30 مرداد 1396 - 01:07

مدیریت و دکتر نطقی مدیریت و دکتر نطقی
روابط عمومی بر شالوده فلسفه مدیریت نو است؛ این امر نشان می دهد که مسئولیت مدیران وسعت زیادی یافته است. روابط عمومی مدیران را در پذیرش این مسئولیت یاری می کند.
سه شنبه، 8 مرداد 1392 - 17:30

یادی از پدر روابط عمومی ایران یادی از پدر روابط عمومی ایران
دکتر نطقی در مورد روابط عمومی سخنان بسیاری گفته است که تا به امروز سرمشق فعلان روابط عمومی بوده است وی معتقد بود روابط عمومی در متن است نه در حاشیه، ضرورت است نه در لوکس، در خود مدیریت است نه در بیرون آن، پس حق داریم بگوئیم هر مدیریتی سزاوار روابط عمومی ای است که دارد.
شنبه، 2 مرداد 1395 - 10:25

اندیشمندان روابط عمومی و ارتباطات: دکتر نطقی پدر روابط عمومی اندیشمندان روابط عمومی و ارتباطات: دکتر نطقی پدر روابط عمومی
جایگاه تاثیرگذار دکتر نطقی در بنای اولیه ساختمان روابط عمومی در کشور ما کاملا روشن است
سه شنبه، 27 تیر 1391 - 11:30

مصرف گرایی و آسیب های آن/ فرهنگ سازی مصرف گرایی و آسیب های آن/ فرهنگ سازی
اگر خانواده در ابداع الگوی مصرف جمع در جامعه باز می ماند به معنی آن است که نظام تولیدی مناسبی وجود ندارد که خانواده بتواند متناسب با آن به جامعه پذیری نقش های مصرفی در بین اعضای خود بپردازد.
چهارشنبه، 21 تیر 1396 - 09:56

      روابط عمومی، فرهنگ ساز حقوق شهروندی       روابط عمومی، فرهنگ ساز حقوق شهروندی
روابط عمومی ها اطلاع و آگاهی تولید می کنند، یعنی افراد جامعه را از شرایط خود و جامعه و جهان فعلی مطلع می سازند. بنابراین گام نخست شهروندی، اطلاع یابی و آگاهی داشتن است، در واقع روابط عمومی ها باید با اطلاع رسانی و آگاه سازی شهروندان را از تاریکی و جهل بیرون آورند.
چهارشنبه، 21 تیر 1396 - 09:34

نقش ارتباطات در توسعه پایدار نقش ارتباطات در توسعه پایدار
امروزه ملاحظات جدیدی برای شناخت سطوح توسعه یافتگی جوامع وبه تبع آن فردی و اجتماعی مطرح است . تحولات و تطورات زندگی بشر ما را ملزم می کند گذشته را بخوانیم و آینده را بنویسیم .
یکشنبه، 11 تیر 1396 - 13:03

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  حماسه عاشورا الگوی همیشه تاریخ


  تاسیس پستخانه در آمریکا با شعار داریوش بزرگ ـ نگاهی به وظایف پستخانه آمریکا


  نگاهی به بحران سرمایه انسانی و تربیت مدیر در کشور


  برندها و مذاهب / ابر برند عاشورا و صیانت از آن


  ثبت نام چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی آغاز ‌شد


  ایران پلاست و نقش روابط عمومی در صنایع پتروشیمی


  آیا متخصصان روابط عمومی، منابع قابل اطمینان محتوا هستند؟


  انتصاب مدیر روابط عمومی شورای شهر تهران


  روابط عمومی حرفه ای کمک رسان توسعه اقتصادی!!!!!!


  مدیر جدید روابط عمومی موسسه اعتباری ملل معرفی شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: کتاب "مقررات روابط عمومی" منتشر شد