درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
یکشنبه، 2 اردیبهشت 1397 - 15:14   

آیا رسانه های اجتماعی مکانی مناسب برای گزارش جرم و جنایت است؟!

  آیا رسانه های اجتماعی مکانی مناسب برای گزارش جرم و جنایت است؟!


ادامه ادامه مطلب یک

دیوان عالی آلمان فیلتر کردن تبلیغات اینترنتی را مجاز دانست

  دیوان عالی آلمان فیلتر کردن تبلیغات اینترنتی را مجاز دانست


ادامه ادامه مطلب دو

استرس در محل‌های کار به ویژه برای زنان افزایش یافته است

  استرس در محل‌های کار به ویژه برای زنان افزایش یافته است


ادامه ادامه مطلب سه

فوت یک روزنامه نگار اینوستیگیتیو معروف

  فوت یک روزنامه نگار اینوستیگیتیو معروف


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  تلگرام چگونه ضعف دولت روسیه را آشکار کرد؟
  مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان: روابط عمومی ادارات رویداد « همدان ۲۰۱۸» را فرصت بدانند
  جلسه هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان صبح روز یکشنبه 26 فروردین ماه، به میزبانی بانک ملی برگزار شد
  برگزاری مراسم بزرگداشت روز جانباز در بانک ملی ایران
  برگزاری مراسم معارفه سرپرست اداره کل نظام های پرداخت بانک ملی ایران
  عیادت مدیرعامل بانک ملی ایران از همکاران جانباز
  رشد بازار جهانی روابط عمومی تا سال 2020
  هفت عامل مهم موفقیت در کار روابط عمومی
  اصول روابط عمومی: اطلاعات تماس
  روز جهانی کتاب و کپی رایت
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  فناوری نو  

تلگرام چگونه ضعف دولت روسیه را آشکار کرد؟ تلگرام چگونه ضعف دولت روسیه را آشکار کرد؟
مناقشه مقامات روسیه با تلگرام اولین دعوای دولت روسیه با شرکتی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است. یک طرف مناقشه از فن‌آوری عقب‌مانده رنج می‌برد و سوی دیگر آن مجهز به فن‌آوری‌های پیشرفته است.
یکشنبه، 2 اردیبهشت 1397 - 13:34

آیا رسانه های اجتماعی مکانی مناسب برای گزارش جرم و جنایت است؟! آیا رسانه های اجتماعی مکانی مناسب برای گزارش جرم و جنایت است؟!
نووا اسکوشیا- پلیس هالیفکس می گوید که مایل نیست مردم از توئیتر، فیس بوک یا رسانه های اجتماعی دیگر برای گزارش کردن جرم و جنایت استفاده کنند.
شنبه، 1 اردیبهشت 1397 - 20:14

بحث نقض حریم خصوصی و ردیابی افراد غیر عضو در شبکه فیسبوک بحث نقض حریم خصوصی و ردیابی افراد غیر عضو در شبکه فیسبوک
فیسبوک با جمع‌آوری اطلاعات از تاریخچه جستجوی افراد غیر‌عضو در اینترنت، می‌‌توانسته شبکه اطلاعاتی درست کند.
جمعه، 31 فروردین 1397 - 16:03

با پنجاه شرکت برتر سال 2018 آمریکای شمالی در شبکه اجتماعی لینکدین آشنا شوید با پنجاه شرکت برتر سال 2018 آمریکای شمالی در شبکه اجتماعی لینکدین آشنا شوید
شبکه اجتماعی و حرفه ای لینکدین فهرست اسامی پنجاه شرکت برتر سال 2018 آمریکای شمالی را اعلام کرد. این فهرست براساس فعالیت بیش از پانصد چهل میلیون عضو این شبکه حرفه ای تهیه شده است.
جمعه، 31 فروردین 1397 - 00:12

فیس‌بوک در روسیه فیلتر می‌شود فیس‌بوک در روسیه فیلتر می‌شود
روسیه اعلام کرده است در صورتی که فیس‌بوک با قانون ذخیره اطلاعات کاربران در سرورهای محلی همخوان نشود، این شبکه اجتماعی را فیلتر خواهد کرد.
پنجشنبه، 30 فروردین 1397 - 16:45

درسی که باید از پاول دورف مالک تلگرام گرفت!!! درسی که باید از پاول دورف مالک تلگرام گرفت!!!
این مطلب می تواند نکته ای مهم برای گردانندگان رسانه در هر کشور باشد که می بایست در حفظ اطلاعات شخصی مخاطبان خود پایبند باشند که اگر این مهم اتفاق نیفتد با اقبالی جهت جذب مخاطب روبرو نمی شوند.
چهارشنبه، 29 فروردین 1397 - 12:45

واتس آپ برای دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر
پلیس ولز با کمک اثر انگشت باقی مانده از یک عکس در پیام رسان واتساپ، قاچاقچیان مواد مخدر را دستگیر کرد.
چهارشنبه، 29 فروردین 1397 - 12:28

ظهور دیرهنگام پیام رسان های داخلی ظهور دیرهنگام پیام رسان های داخلی
این روزها سخن از پیام رسان های داخلی است، پیام رسان هایی که وظیفه انتقال پیام را درقالب صدا، متن تصویر با سهولت و دسترسی ارزان را برای کاربران خود فراهم کرده اند، اما آیا دراین نبرد تن به تن میان پیام رسان های داخلی و خارجی کدام با اقبال عمومی مواجه خواهد شد?
سه شنبه، 28 فروردین 1397 - 23:56

فیلترینگ تلگرام در روسیه برخی وبسایت های این کشور را از کار انداخت فیلترینگ تلگرام در روسیه برخی وبسایت های این کشور را از کار انداخت
نهاد قانون گذاری ارتباطات و رسانه های روسیه (Roskomnadzor) شروع به مسدود کردن آدرس های IP مرتبط با سرویس پیام رسان تلگرام کرده. این اقدام برخی وبسایت ها و خدمات دیگر را نیز با مشکل مواجه کرده. سوالی که پیش می آید این است که در صورت اعمال محدودیت در ایران نیز آیا کاربران با مشکلاتی مشابه مواجه خواهند شد؟
سه شنبه، 28 فروردین 1397 - 13:46

مدیریت اعتبار آنلاین مدیریت اعتبار آنلاین
نظرسنجی جدید نشان می دهد که بیش از نیمی از کسب و کارها (54٪) اعتقاد دارند که مدیریت اعتبار آنلاین بسیار ضروری است و برنامه ای برای اختصاص منابع بیشتر به آن در پاسخ به افزایش محبوبیت رسانه های اجتماعی و بررسی آنلاین در دست دارند.
شنبه، 10 آذر 1397 - 14:28

فیوژای گوگل چیست فیوژای گوگل چیست
گوگل به‌تازگی مستنداتی در خصوص ماهیت اصلی فیوژای گوگل عرضه کرده است، در این گزارش می‌خواهیم نگاهی به این سیستم‌عامل داشته باشیم تا بدانیم چیست و برای چه آمده است.
دوشنبه، 27 فروردین 1397 - 12:22

رسانه های اجتماعی خطرناک تر می شوند رسانه های اجتماعی خطرناک تر می شوند
یک مطالعه MIT که اخیرا چند هفته پیش منتشر شد، نشان داد که در توئیتر "داستان های دروغین 70 درصد بیشتر از بازنویسی مجدد از داستان های واقعی است."
شنبه، 10 آذر 1397 - 14:06

بریتانیا آماده حمله به شبکه های کامپیوتری روسیه است بریتانیا آماده حمله به شبکه های کامپیوتری روسیه است
به گزارش شارا به نقل از ساندی تایمز، این نشریه انگلیسی می نویسد: سازمان های اطلاعاتی بریتانیا آماده حمله به شبکه های کامپیوتری روسیه در پاسخ به اقدامات احتمالی مسکو در فضای مجازی هستند.
یکشنبه، 26 فروردین 1397 - 16:47

اگر فیس بوک فردا بمیرد چه؟ چشم انداز روابط عمومی اگر فیس بوک فردا بمیرد چه؟ چشم انداز روابط عمومی
در یک دهه گذشته که شبکه‌های اجتماعی در آمریکا و دیگر نقاط دنیا رونق گرفتند، کنش‌گران حامی حریم خصوصی به کاربران هشدار می‌دادند جایی که خدمات برای کاربران رایگان است، در واقع خود این کاربران، محصول فروخته‌شده اند.
یکشنبه، 26 فروردین 1397 - 07:43

دولت آلمان میلیون‌ها یورو صرف تبلیغات در فیسبوک می‌کند دولت آلمان میلیون‌ها یورو صرف تبلیغات در فیسبوک می‌کند
دولت آلمان طی ۴ سال نزدیک به ۴ میلیون یورو برای تبلیغات در فیس بوک هزینه کرده است. بیشترین مبلغ را وزارت دفاع این کشور پرداخته است. سایر وزارتخانه‌های آلمان به‌طور مستقیم حساب فیسبوکی ندارند.
شنبه، 25 فروردین 1397 - 22:29

حملات سایبری بریتانیا علیه داعش حملات سایبری بریتانیا علیه داعش
رئیس مرکز ارتباطات دولت بریتانیا ( GCHQ) می‌گوید که این کشور دست به یک حمله تهاجمی عمده علیه گروه موسوم به دولت اسلامی(داعش) زده است.
جمعه، 24 فروردین 1397 - 02:35

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت که بدون همکاری مردم کوچ از تلگرام ممکن نیست دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت که بدون همکاری مردم کوچ از تلگرام ممکن نیست
دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان این که « بدون همکاری مردم کوچ از تلگرام ممکن نیست»، افزود: « نگاه رهبر جمهوری اسلامی و شورای عالی فضای مجازی کشور نگاه توسعه ای به فضای مجازی است».
چهارشنبه، 22 فروردین 1397 - 22:56

 جلسه استماع موسس و مدیرعامل فیسبوک در برابر سناتورهای کنگره آمریکا  برگزار شد جلسه استماع موسس و مدیرعامل فیسبوک در برابر سناتورهای کنگره آمریکا برگزار شد
مارک زاکربرگ، موسس و مدیرعامل فیس بوک در برابر سناتورهای کنگره آمریکا قرار گرفته تا به سوالات آنها درباره حضانت از اطلاعات دو میلیارد کاربر این شبکه اجتماعی پاسخ دهد.
چهارشنبه، 22 فروردین 1397 - 01:11

ممنوعیت استفاده از وای فای و تلفن همراه در اطراف مدارس و کودکان در چند کشور جهان ممنوعیت استفاده از وای فای و تلفن همراه در اطراف مدارس و کودکان در چند کشور جهان
به نقل از Collective-evolution.com: هزاران پروژه تحقیقاتی در مورد تاثیر سوءاستفاده از ابزارهای الکترونیکی مانند موبایل ها، تبلت و Wi-Fi انجام شده و در حال انجام می باشند.
چهارشنبه، 22 فروردین 1397 - 00:57

مارک زاکربرگ خطاب به قانونگذاران: به خاطر سوءاستفاده از اطلاعات کاربران فیس بوک پوزش می خواهم مارک زاکربرگ خطاب به قانونگذاران: به خاطر سوءاستفاده از اطلاعات کاربران فیس بوک پوزش می خواهم
مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک روز سه شنبه در سنای آمریکا و در حضور جمعی از قانونگذاران درباره عملکرد این سایت شهادت علنی می دهد.
چهارشنبه، 22 فروردین 1397 - 00:56

نتایج یک تحقیق/  حس خشنودی در فاز استفاده از فیس‌بوک بیشتر است تا در فاز فاصله‌گیری از شبکه‌های اجتماعی نتایج یک تحقیق/ حس خشنودی در فاز استفاده از فیس‌بوک بیشتر است تا در فاز فاصله‌گیری از شبکه‌های اجتماعی
محققان در عین حال متوجه شدند که دوری مطلق از فیس‌بوک الزاما با بهبود و آسایش روحی آنان همراه نبود. برای نمونه بسیاری از آنان گفتند که حس خشنودی آنان در فاز استفاده از فیس‌بوک بیشتر بوده است تا در فاز فاصله‌گیری از شبکه‌های اجتماعی.
سه شنبه، 21 فروردین 1397 - 01:35

«استیو وازنیک»،از موسسان شرکت «اپل» از فیس بوک خارج شد
«استیو وازنیک»، یکی از موسسان شرکت «اپل» در اعتراض به نقش حریم خصوصی کاربران در فیس بوک از این شبکه اجتماعی خارج شد.
سه شنبه، 21 فروردین 1397 - 01:21

سریع‌ترین پردازنده لپ‌تاپ به بازار آمد سریع‌ترین پردازنده لپ‌تاپ به بازار آمد
شرکت اینتل سریع ترین پردازنده خود برای لپ‌تاپ را که دارای شش هسته است، وارد بازار کرد. اینتل چندی قبل سریع ترین پردازنده‌های جهان را معرفی کرده بود، این پردازنده‌ها آی ۹ نام داشتند. حالا این شرکت این پردازنده‌ها را با تعداد هسته کمتر و با شش هسته برای لپ تاپ‌ها هم وارد بازار کرده است.
سه شنبه، 21 فروردین 1397 - 01:09

پیام رسان روسی تام تام در ایران مسدود شد پیام رسان روسی تام تام در ایران مسدود شد
پیام رسان تام تام در اوایل اپریل در ایران بسیار محبوب شد ولی در عرض چند روز مقام های ایرانی این پیام رسان را فیلتر کردند.
سه شنبه، 21 فروردین 1397 - 01:07

رسانه های مجازی رسانه های مجازی
ارتباطات در زمان گذشته یا کلامی بوده یا غیر کلامی مانند اشاره، اطلاع رسانی در طی زمان های مختلف از طریق کبوتر نامه بر، چاپار، اختراع چاپ و…انجام می شده، سپس گسترش ارتباطات ادامه پیدا کرد و با به روی کار آمدن تلفن ، تلگراف و روزنامه گسترش یافت، این روند با آمدن رسانه هایی مانند رادیو، تلویزیون، ماهواره و اینترنت رو به تکامل گذاشت.
دوشنبه، 20 فروردین 1397 - 00:04

چرا پیام‌رسان داخلی پاسخگوی نیاز جامعه نیستند چرا پیام‌رسان داخلی پاسخگوی نیاز جامعه نیستند
پیام‌رسان‌های خارجی موردنقدمقامات قضایی و قانونی کشور ما قرارگرفته‌اند و مبحث پالایه شدن آن‌ها و مهاجرت به پیام‌رسان‌های داخلی مطرح‌شده است ولی چرا پیام‌رسان‌های داخلی نمی‌توانند جایگزینی برای پیام‌رسان‌های بین‌المللی باشند؟
یکشنبه، 19 فروردین 1397 - 15:48

مهم ترین اخبار و مطالب فناوری ارتباطات در تعطیلات نوروز مهم ترین اخبار و مطالب فناوری ارتباطات در تعطیلات نوروز
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- همکاران شارا این هفته با مروری بر اخبار و مطالب فناوری ارتباطات در تعطیلات نوروز، مهم‌ترین آنها را برای شما انتخاب کرده اند:
شنبه، 18 فروردین 1397 - 14:35

فیسبوک صفحات "مشهور" را ممیزی می‌کند فیسبوک صفحات "مشهور" را ممیزی می‌کند
فیس بوک که مدیرعامل آن، مارک زاکربرگ قرار است هفته آینده برای پاسخ‌گویی به کنگره آمریکا برود اعلام کرده برای مقابله با انتشار اخبار جعلی و سوء‌استفاده از اطلاعات کاربران خود، راه‌کارهای جدیدی به کار می‌گیرد؛ از جمله تایید هویت صاحبان صفحات بزرگ و پرطرفدار.
شنبه، 18 فروردین 1397 - 13:02

درخواست فیلتر کردن تلگرام در روسیه به دادگاه ارائه شد درخواست فیلتر کردن تلگرام در روسیه به دادگاه ارائه شد
سازمان نظارت بر ارتباطات روسیه از دادگاه خواسته است دسترسی به پیام‌رسان تلگرام را در این کشور محدود کند.
شنبه، 18 فروردین 1397 - 12:57

چرا سازمان اطلاعات و امنیت روسیه کلید های رمزگشایی را می خواهد؟ چرا سازمان اطلاعات و امنیت روسیه کلید های رمزگشایی را می خواهد؟
اکثر پیام های کاربران تلگرام و پیام‌رسان های دیگر تبدیل به رمز شده و بعد ارسال می‌شوند.
شنبه، 18 فروردین 1397 - 12:55

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  دومین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران


  مخاطب قرن 21 چه انتظاری از نشریه دارد؟


  فوت یک روزنامه نگار اینوستیگیتیو معروف


  گزارش جهانی ارتباطات 2018 منتشر شد/ خط بین اخبار و تبلیغات تار است


  همایش روز روابط عمومی


  دیوان عالی آلمان فیلتر کردن تبلیغات اینترنتی را مجاز دانست


  بحث نقض حریم خصوصی و ردیابی افراد غیر عضو در شبکه فیسبوک


  اصول روابط عمومی: اطلاعات تماس


  علی ربیعی: مطبوعات سخنگوی فقرا باشند


  هفت عامل مهم موفقیت در کار روابط عمومی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی