درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 9 مرداد 1400 - 06:56   

فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان آثار شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

آشنایی با روابط عمومی

  آشنایی با روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

... و بدینسان دموکراسی متولد شد

  ... و بدینسان دموکراسی متولد شد


ادامه ادامه مطلب سه

برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده

  برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  ضداطلاعات دیجیتالی و مشارکت فعال شهروندان در حل اختلاف‌نظرهای موجود در حوزه‌های سلامت و علم: دیدگاه‌هایی جدید از کووید-19
  درگذشت دو نفر از کارشناسان مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی
  چرا نباید خیلی نگران طرح صیانت مجلس بود؟
  بررسی تأثیرات بیماری همه‌گیر کووید-19 بر مسئولیت اجتماعی شرکت ‌و نقش استراتژیک متخصصان روابط‌عمومی
  چه گزارشی خوب و موثر است؟
  پیش به سوی عصر جدید دورکاری
  توسعه و استفاده از هوش مصنوعی در واکنش به کووید-19
  تدوین گزارش‌ ارزیابی‌ روزمره‌ به شکلی نوین
  اصول سخنرانی عالی
  28 ژوئیه، روز متخصصان روابط‌عمومی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  فناوری نو  

میزان استفاده شهروندان از رسانه‌های اجتماعی میزان استفاده شهروندان از رسانه‌های اجتماعی
نتایج نشان داد میزان استفاده از رسانه‌های اجتماعی در بین مردم ایران معنادار است. براساس نتایج به دست آمده در آخرین نظرسنجی ایسپا (تیر 1400)، با وجود فیلتر بودن تلگرام 37.2 درصد زنان و 43.6 درصد مردان از تلگرام استفاده می کنند.
چهارشنبه، 6 مرداد 1400 - 18:13

درز اخبار و اطلاعات مربوط به گوشی‌های تاشو سامسونگ پیش از مراسم رونمایی درز اخبار و اطلاعات مربوط به گوشی‌های تاشو سامسونگ پیش از مراسم رونمایی
به نظر می‌رسد که اخبار و اطلاعات گوشی‌های تاشو بعدی سامسونگ، «گلکسی زد فولد ۳»، «زد فلیپ ۳»، و نیز جدیدترین ساعت هوشمند آن شرکت که قرار بود در جریان مراسم «گلکسی آن‌پکد» رونمایی شوند، به بیرون درز کرده باشد.
پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 10:26

مقاله/ روابط عمومی و هوش مصنوعی: فقط راجع به ماشین ها نیست مقاله/ روابط عمومی و هوش مصنوعی: فقط راجع به ماشین ها نیست
رابطه فزاینده میان هوش مصنوعی و روابط عمومی. این مقاله چندین نقش کلیدی را که در آینده ممکن است توسط هوش مصنوعی ایفا شود، با توجه به گرایش موجود در صنایع گوناگون مطرح می‌کند و پیامد آن برای کارفرمایان، کارورزان و ارباب رجوعان را مورد توجه قرار می‌دهد.
دوشنبه، 13 اسفند 1397 - 08:03

دسترسی به واتساپ بدون نیاز به تلفن همراه دسترسی به واتساپ بدون نیاز به تلفن همراه
واتس‌اپ ویژگی جدید ایجاد کرده است که به کاان امکان می‌دهد حتی در صورت تمام شدن شارژ باتری موبایل و یا خاموش شدن آن بتوانند از این پیام‌رسان بر روی دستگاه‌های الکترونیکی دیگر خودشان نظیر رایانه یا لوح‌های رایانه‌ای مانند آیپد استفاده کند.
یکشنبه، 27 تیر 1400 - 11:03

مخترع ویکی‌پدیا می‌گوید هیچ‌کس نباید به آن اعتماد کند مخترع ویکی‌پدیا می‌گوید هیچ‌کس نباید به آن اعتماد کند
لری سنگر، مردی که یکی از موسسان ویکی‌پدیا است، هشدار داد برای رسیدن به حقیقت نباید همیشه به این تارنما اعتماد کرد.
شنبه، 26 تیر 1400 - 13:36

مدیریت اعتبار آنلاین مدیریت اعتبار آنلاین
نظرسنجی جدید نشان می دهد که بیش از نیمی از کسب و کارها (54٪) اعتقاد دارند که مدیریت اعتبار آنلاین بسیار ضروری است و برنامه ای برای اختصاص منابع بیشتر به آن در پاسخ به افزایش محبوبیت رسانه های اجتماعی و بررسی آنلاین در دست دارند.
شنبه، 10 آذر 1397 - 14:28

روز تولد توئیتر روز تولد توئیتر
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در وبسایت «دِ ورج» نوشته شده توئیتر در توئیت تشکر خود آورده است: در تاریخ 21 مارس شروع کردیم و ادامه می‌دهیم، از شما برای 10 سال خارق‌العاده متشکریم.
سه شنبه، 3 فروردین 1395 - 21:54

روابط عمومی هوشمند؛ ویترین شهر توسعه یافته روابط عمومی هوشمند؛ ویترین شهر توسعه یافته
مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶ در یادداشتی نوشت: شهر هوشمند، شهری است که بر مبنای داده مدیریت می‌شود، نقش فناوری در آن پررنگ است و این مساله بر افزایش کیفیت زندگی شهروندان و تصمیم گیری‌های مبتنی بر داده در مدیریت شهری تاثیر می‌گذارد.
چهارشنبه، 23 تیر 1400 - 16:36

5 توصیه برای بهتر دیده شدن در قوی ترین ابزار کاریابی آنلاین 5 توصیه برای بهتر دیده شدن در قوی ترین ابزار کاریابی آنلاین
از وقتی همه جهان به ارتباطات مجازی علاقه بیشتری نشان داده، یعنی پس از همه گیری کرونا، اهمیت استفاده از لینکدین هم بیشتر شده است. خلاصه اینکه، لینکدین قوی ترین ابزار آنلاین برای برند شدن شما با توجه به اهداف حرفه ای تان است. بنابراین، ترس از استفاده از این ابزار ضروری را کنار بگذارید.
سه شنبه، 22 تیر 1400 - 10:17

روابط‌عمومی‌و رسانه جدید اینترنت، موبایل و گردهمایی تبلیغاتی روابط‌عمومی‌و رسانه جدید اینترنت، موبایل و گردهمایی تبلیغاتی
در جهان امروز ما به عنوان شاهدان منفعل در معرض مقادیر متنابهی از اطلاعات قرار داریم که به هر روش ممکن به طرف ما پرتاب می شود. هر چه ما منفعل تر باشیم این اطلاعات هم بیشتر خواهند بود و وقتی ما مصرف کننده واقعی یا بالقوه باشیم، حجم این اطلاعات و لذا تلاش‌ها و پول صرف شده برای خیره کردن چشم‌ها به طورخودکار دو برابر می شود. نکته جالب توجه در این راستا آن است که امروز بازاریاب‌ها از هر راهی وارد می شوند تا مطمئن شوند که پیام آنها اگر در مردم تاثیر نکند لااقل به سمع و نظر آنها می رسد.
یکشنبه، 13 تیر 1400 - 11:04

طرح جنجالی ساماندهی فضای مجازی طرح جنجالی ساماندهی فضای مجازی
طرح اخیر که با تاخیر زیاد رونمایی شد به زمین و زمان نگاه بدبینانه ای دارد و در صدد کنترل همه کنشگران ریز و درشت فضای مجازی در شدیدترین وجه ممکن است و این همه بگیر و ببند، حتی در کره شمالی نیز سابقه ندارد! در طرح مجلسی ها، علاوه بر تفویض اختیارات به شوراها و کمیسیون های غیر قابل کنترل و پاسخگو به ملت، حتی اختیارات دولت برآمده از آرای عمومی بر خلاف قانون اساسی به شدت محدود شده است.
شنبه، 12 تیر 1400 - 08:18

آینده هوش مصنوعی در روابط عمومی آینده هوش مصنوعی در روابط عمومی
وقتی به این فکر می کنم که متخصصان باید درباره هوش مصنوعی چه بدانند و از چه آگاه باشند، به این نتیجه می رسم که باید بدانند هوش مصنوعی قادر به انجام چه کاری است. لازم نیست کلاس های یادگیری ماشین ها را بگذرانید یا کاملا هوش مصنوعی را بیاموزید.
سه شنبه، 27 اسفند 1398 - 19:59

 5 راه بهتر دیده شدن در مهم ترین شبکه کاریابی جهان 5 راه بهتر دیده شدن در مهم ترین شبکه کاریابی جهان
لینکدین تنها یک شبکه برای یافتن شغل نیست. لینکدین جایی است که شما نخستین برداشت های دیگران از خودتان را شکل می دهید، با دیگران پیوند می خورید، و جزییاتی درباره خودتان را با دیگرانی که به شناخت بیشتر شما علاقه دارند، به اشتراک می گذارید. به لینکدین کمک کنید تا به برند شدن شما کمک کند.
یکشنبه، 6 تیر 1400 - 11:01

تحقق روابط عمومی الکترونیک نیازمند اصلاح ساختار روابط عمومی‌هاست تحقق روابط عمومی الکترونیک نیازمند اصلاح ساختار روابط عمومی‌هاست
جامعه اطلاعاتی بر پایه زیرساختارهایی بنا می‌شود که یکی از آنها روابط عمومی الکترونیکی است. اما هنوز در کشور، جامعه مدنی و عناصر لازم برای جامعه اطلاعاتی نداریم، لکن بحث روابط عمومی الکترونیکی از فرعیات است.
چهارشنبه، 2 تیر 1400 - 12:29

 5 نکته هنگام استفاده از رسانه های اجتماعی برای روابط عمومی فناوری 5 نکته هنگام استفاده از رسانه های اجتماعی برای روابط عمومی فناوری
در اینجا پنج نکته وجود دارد که مشاغل فناوری می توانند در کمپین های روابط‌عمومی فناوری خود بگنجانند و به مشتریان جدید بالقوه برسند:
پنجشنبه، 24 بهمن 1398 - 15:55

4 نکته برتر برای استفاده از استراتژی رسانه های اجتماعی 4 نکته برتر برای استفاده از استراتژی رسانه های اجتماعی
همه ما از رسانه های اجتماعی برای تعامل با مشتریان و افزایش آگاهی از برند استفاده می کنیم. واقعیت این است که رسانه‌های اجتماعی راهی عالی برای پیام رسانی، تبلیغات مناسب، تقویت برند و ارتباط با مشتریان است. بنابراین در اینجا نکات برتر برای استفاده از استراتژی رسانه های اجتماعی شما وجود دارد:
جمعه، 24 بهمن 1399 - 22:36

4 روش برای بهبود استراتژی روابط عمومی دیجیتال 4 روش برای بهبود استراتژی روابط عمومی دیجیتال
استراتژی روابط عمومی دیجیتال فرصتی عالی برای ارتباط آنلاین با مشتریان است و شما می توانید این کار را با حفظ حضور پرقدرت در رسانه های اجتماعی انجام دهید، جایی که می توانید به روز رسانی های منظم را ارسال کنید و به هرگونه اظهار نظر و اعتراض درباره مشتری خود پاسخ دهید.
شنبه، 10 اسفند 1398 - 08:13

نائومی کلاین از نقش فیسبوک و گوگل در مقابله با فعالان زیست‌محیطی در هند می‌گوید نائومی کلاین از نقش فیسبوک و گوگل در مقابله با فعالان زیست‌محیطی در هند می‌گوید
برای شرکت‌های فناوری‌ای مثل فیسبوک، گوگل، توئیتر و زوم، هندِ دوران مودی، آزمون دشواری است. در آمریکای شمالی و اروپا، این شرکت‌ها به هر کاری دست می‌زنند تا نشان دهند که می‌خواهند از نفرت‌پراکنی و ترویج نظریه‌های توطئه جلوگیری کنند و در عین حال از آزادی بیان، بحث و اختلاف‌نظر که بخش جدایی‌ناپذیری از هر جامعه‌ی سالم است، محافظت کنند.
یکشنبه، 16 خرداد 1400 - 10:08

چگونه پیام‌های حذف شده در فیس‌بوک را بازیابی کنیم چگونه پیام‌های حذف شده در فیس‌بوک را بازیابی کنیم
بسیاری از کاربران در شبکه فیس‌بوک گاهی اوقات به طور تصادفی پیام‌های خود را از برنامه «فیس‌بوک مسنجر» حذف می‌کنند. امّا زمانی که می‌خواهند پیام‌های حذف شده را بازیابی کنند با اینکه بیش از یک راه برای برگرداندن پیام‌های حذف شده وجود دارد، با مشکل برخورد می‌کنند.
سه شنبه، 11 خرداد 1400 - 21:31

 سرویس پولی «توییتر آبی» با اشتراک ماهانه حدود ۳ دلار در اپ‌استور قرار گرفت سرویس پولی «توییتر آبی» با اشتراک ماهانه حدود ۳ دلار در اپ‌استور قرار گرفت
شرکت توییتر، خدمات جدید پولی را با نام «توئیترآبی» در فروشگاه‌ اپلیکیشن‌های گوشی‌های هوشمند (اپ‌استور) قرار داده است که نشان می‌دهد این رسانه اجتماعی احتمالا به زودی سرویس پولی خود را راه‌اندازی می‌کند.
سه شنبه، 11 خرداد 1400 - 21:29

گفتگو با با صاحب «نظریۀ خشم اخلاقی در عصر دیجیتال» گفتگو با با صاحب «نظریۀ خشم اخلاقی در عصر دیجیتال»
شبکه‌های اجتماعی آنلاین می‌توانند کمک کنند تا سریع و راحت دریابیم کدام ‌یک از دوستانمان به همان موضوعاتی توجه دارند که ما نیز داریم. سپس می‌توانیم این گفت‌وگوهایمان را در دنیای واقعی ادامه دهیم و خشم مشترکمان را به کنش اجتماعی معنی‌دار تبدیل کنیم. بهتر نمی‌شد اگر این شبکه‌های مجازی امکاناتی درونشان داشتند که کمک می‌کرد این کار را انجام دهیم؟
شنبه، 8 خرداد 1400 - 19:40

چرا این‌قدر به شبکه‌های اجتماعی معتاد شدیم؟ چرا این‌قدر به شبکه‌های اجتماعی معتاد شدیم؟
شبکه‌های اجتماعی، حتی بزرگ‌ترین‌های‌شان، در عمل هیچ ارزشی ندارد؛ درواقع هم مشتری هستند و هم منبع ارزش برای سایر مشتری‌ها. اصطلاح هنری این پدیده «اثر شبکه» است؛ مفهومی که به دوران پیش از رسانه‌های اجتماعی و به طور کلی اینترنت برمی‌گردد.
جمعه، 7 خرداد 1400 - 14:56

بهترین دوربین‌های فیلمبرداری و عکاسی سال بهترین دوربین‌های فیلمبرداری و عکاسی سال
تیپا (انجمن مطبوعات عکس و عکاسی) که معتبرترین مرجع انتخاب بهترین تجهیزات فیلمبرداری و عکاسی است، امسال هم بهترین تجهیزات برای فیلمبرداری و عکاسی را هم برای تازه‌کارها و هم حرفه‌ای‌ها مشخص کرده است.
جمعه، 7 خرداد 1400 - 10:31

اینترنت اکسپلورر بازنشسته می‌شود اینترنت اکسپلورر بازنشسته می‌شود
در حد فاصل سال های ۲۰۰۵-۲۰۰۰، ۹۰ درصد از سهم بازار در اختیار اینترنت اکسپلورر بود. در حال حاضر مرورگر گوگل کروم بیشترین کاربر را دارد. در سال ۲۰۱۳، مایکروسافت به دلیل عدم ارتقاء مرورگرهای جایگزین در سیستم عامل ویندوز ۷۳۱ میلیون دلار جریمه شد.
جمعه، 31 اردیبهشت 1400 - 08:09

آخرین مهلت پذیرفتن شرایط جدید «واتس‌اپ» به پایان رسید آخرین مهلت پذیرفتن شرایط جدید «واتس‌اپ» به پایان رسید
پس از ماه‌ها کشمکش،‌ از امروز پیام‌رسان «واتس‌اپ»، کاربران را مجبور به پذیرفتن سیاست‌های جدید «حریم خصوصی» خواهد کرد.
یکشنبه، 26 اردیبهشت 1400 - 13:03

قابلیت جدید فیسبوک؛ مطالب را قبل از بازنشر بخوانید قابلیت جدید فیسبوک؛ مطالب را قبل از بازنشر بخوانید
شبکه اجتماعی فیسبوککه پرکاربرترین شبکه اجتماعی جهان است، اعلام کرد برای جلوگیری از بازنشر مطالب بدون خواندن آنها از قابلیت جدیدی رونمایی می‌کند که می‌تواند راه حلی برای این مشکل باشد.
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 21:25

اینستاگرام چگونه معروف شد؟ اینستاگرام چگونه معروف شد؟
سال ۲۰۱۰ بود که بنیان‌گذاران اینستاگرام، کوین سیستروم و مایک کریگر راه دیگری برای تبدیل شدن به نقل محافل پیدا کردند. آنها به جای تبلیغ در بیلبوردها از دعوت‌نامه‌های خصوصی استفاده کردند.
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 15:46

وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند وسیله‌ای که افکار انسان را مستقیم برای کامپیوتر ترجمه می‌کند
این پژوهش می‌تواند به افراد مبتلا به ناتوانی‌های شدید کمک کند تنها با استفاده از فکرشان، به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنند
پنجشنبه، 23 اردیبهشت 1400 - 14:32

کمپین ابزارهای ایرانی روابط عمومی کمپین ابزارهای ایرانی روابط عمومی
نقش روابط‌عمومی ساختن رابطه‌هاست. روابط عمومی برای برقراری این رابطه، نیاز به ابزار دارد. ما در اینجا تمام ابزارهای موردنیاز روابط عمومی را گردآوری کرده‌ایم، تا به کمک آن‌ها بتوانید علاوه بر رساندن خبرهای خود به گوش مخاطبان، صدای مخاطبان را هم بشنوید و با پاسخ‌گویی به‌موقع، ارتباط بهتری با آن‌ها برقرار کنید.
چهارشنبه، 22 اردیبهشت 1400 - 10:05

اختلاف‌نظر درباره‌ هوش مصنوعى اختلاف‌نظر درباره‌ هوش مصنوعى
در پیشبرد انقلاب نوین شبکه‌هاى عصبى، سه عامل نقش داشت. عامل اول بعضى پیشرفت‌هاى علمى بود که «یادگیرى عمیق» نام دارد (که اساساً شامل شبکه‌هاى عصبى بزرگ‌تر و عمیق‌تر است). دوم اینکه ارزان شدن پردازش‌کننده‌هاى رایانه‌ای سبب شد تا هزینه‌ى ساخت شبکه‌هاى عصبى بزرگ کاهش یابد و عامل سوم، که به همان اندازه اهمیت دارد، در دسترس بودن داده‌هاى فراوان است: شبکه‌هاى عصبى تشنه‌ى داده‌ها هستند و البته ما اکنون در عصر «داده‌هاى کلان» (Big Data) هستیم.
سه شنبه، 21 اردیبهشت 1400 - 14:55

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  ... و بدینسان دموکراسی متولد شد


  تدوین گزارش‌ ارزیابی‌ روزمره‌ به شکلی نوین


  اصول سخنرانی عالی


  چرا نباید خیلی نگران طرح صیانت مجلس بود؟


  پیش به سوی عصر جدید دورکاری


  28 ژوئیه، روز متخصصان روابط‌عمومی


  توسعه و استفاده از هوش مصنوعی در واکنش به کووید-19


  درگذشت دو نفر از کارشناسان مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی


  چه گزارشی خوب و موثر است؟


  بررسی تأثیرات بیماری همه‌گیر کووید-19 بر مسئولیت اجتماعی شرکت ‌و نقش استراتژیک متخصصان روابط‌عمومی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: برای ثبت‌نام اولین کنفرانس ویدئویی روابط‌عمومی ایران دیگر فرصتی نمانده