درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 30 فروردین 1398 - 07:25   

آشنایی با ۷ نکته کاربردی برای گرفتن عکس خوب با موبایل

  آشنایی با ۷ نکته کاربردی برای گرفتن عکس خوب با موبایل


ادامه ادامه مطلب یک

دانشگاه فردوسی تلویزیون اینترنتی راه اندازی کرد

  دانشگاه فردوسی تلویزیون اینترنتی راه اندازی کرد


ادامه ادامه مطلب دو

قاضی‌زاده: هدیه دادن به خبرنگاران برای کند کردن تیغ نقادی آن‌هاست

  قاضی‌زاده: هدیه دادن به خبرنگاران برای کند کردن تیغ نقادی آن‌هاست


ادامه ادامه مطلب سه

لزوم ارزیابی مدیریت بحران در کشور

  لزوم ارزیابی مدیریت بحران در کشور


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  گرانی اینترنت به نفع سلامتی
  دلایل اصلی ایجاد استرس
  پیش فروش تلفن تاشوی سامسونگ آغاز شد؛ هر گوشی دو هزار دلار است
  نشت اطلاعات بیش از «شش میلیون ایرانی» توسط یک شرکت حمل‌ونقل اینترنتی
  نقاط ضعف و قوت ارتباطات درون‌سازمانی را شناسایی و ارزیابی می‌کنیم
  نخستین شورای هماهنگی روابط عمومی های چهارمحال و بختیاری برگزار شد
  بانک سامان در شاخص رضایتمندی مشتریان اول شد
  قاضی‌زاده: هدیه دادن به خبرنگاران برای کند کردن تیغ نقادی آن‌هاست
  دانشگاه فردوسی تلویزیون اینترنتی راه اندازی کرد
  جمع‌آوری مخفیانه اطلاعات مخاطبین ایمیل 1.5 میلیون کاربر
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

بررسی کیفیت عملکرد روابط عمومی مدیریت شهری به خصوص در بحران اخیر بارندگی ها بررسی کیفیت عملکرد روابط عمومی مدیریت شهری به خصوص در بحران اخیر بارندگی ها
روز گذشته و در خلال برگزاری اولین جلسه شورای شهر کرج موضوع کیفیت عملکرد روابط عمومی مدیریت شهری به خصوص در بحران اخیر بارندگی ها مطرح و با واکنش واظهار نظرهای مختلفی از سوی اعضای شورا روبرو شد.
دوشنبه، 19 فروردین 1398 - 20:50

انتصاب مدیر روابط عمومی و امور بین الملل گروه پتروپارس انتصاب مدیر روابط عمومی و امور بین الملل گروه پتروپارس
با صدور حکمی از سوی حمیدرضا مسعودی مدیرعامل گروه پتروپارس، "سیدحسین قوامی" به سمت مدیر روابط عمومی و امور بین الملل گروه پتروپارس منصوب شد.
دوشنبه، 19 فروردین 1398 - 18:08

اتاق فکر و جایگاه آن در روابط عمومی اتاق فکر و جایگاه آن در روابط عمومی
اتاق فکر، اتاق مفهوم سازی و مفهوم ستانی در حوزه انسانی است. این اتاق، راهبرد «عقلانی - منطقی برای نهادهای فکرسازی، فکرورزی و بازسازی فکرهاست. اتاق فکر، اتاقی برای فکرکردن و فکرورزی روشمند در خانه تاریکی هاست.
یکشنبه، 18 فروردین 1398 - 09:45

سازمان انتشارات و تبلیغات از وزارت فرهنگ مجزا و به نخست وزیری وابسته شد سازمان انتشارات و تبلیغات از وزارت فرهنگ مجزا و به نخست وزیری وابسته شد
سازمان انتشارات و تبلیغات 18 فروردین 1321 از وزارت فرهنگ مجزا و به نخست وزیری وابسته شد که اینک قسمتی از وظایف وزارت ارشاد را تشکیل می دهد.
دوشنبه، 18 فروردین 1393 - 05:00

جایگاه نیروی انسانی در روابط عمومی جایگاه نیروی انسانی در روابط عمومی
کارگزاری که مشخصه‌های مطرح شده فوق را داشته باشد، جزء نیروی انسانی توسعه یافته تلقی می‌شود و در یک روابط عمومی دو که با رسانه‌های اجتماعی پیوند خورده می‌تواند موثر باشد.
دوشنبه، 26 اسفند 1398 - 00:19

"پراسترس ترین مشاغل 2019- "روابط عمومی" در بین 10 شغل اول" در صدر مطالب پربازدید تعطیلات نوروزی 1398شارا "پراسترس ترین مشاغل 2019- "روابط عمومی" در بین 10 شغل اول" در صدر مطالب پربازدید تعطیلات نوروزی 1398شارا
"شورای روابط عمومی موجب تولید محتوای فاخر می شود"، "مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری خبر داد: راه‌اندازی میز خبر مدیریت بحران شهرستان ساری"، "همایش جهانی رسانه‌ها" و "لنگر انداختن"در صدر اخبار و مطالب پربازدید تعطیلات نوروزی 1398شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) قرار دارد.
چهارشنبه، 21 فروردین 1398 - 08:52

سالنامه تخصصی روابط عمومی 1398 منتشر شد سالنامه تخصصی روابط عمومی 1398 منتشر شد
به همت انتشارات کارگزار روابط عمومی، سالنامه تخصصی سال 1398 روابط عمومی ایران با شعار "سالنامه تخصصی - کاربردی روابط عمومی، هدیه ای منحصر به فرد و ماندگار" با کیفیت عالی و چهار رنگ منتشر شد.
سه شنبه، 14 اسفند 1397 - 12:30

پراسترس ترین مشاغل 2019- "روابط عمومی" در بین 10 شغل اول پراسترس ترین مشاغل 2019- "روابط عمومی" در بین 10 شغل اول
در فهرست امسال، پرسنل نظامی، آتش نشان، خلبان و پلیس از پراسترس ترین مشاغل هستند اما شاید تعجب برانگیز باشد که بدانیم چهار مورد از مشاغل رتبه بندی جدید CareerCast.com مرتبط با ارتباطات و رسانه اند. "مدیر اجرایی روابط عمومی" در این بین، رتبه هشتم را به خود اختصاص داده است.
یکشنبه، 4 فروردین 1398 - 02:30

سرپرست روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر معرفی شد سرپرست روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر معرفی شد
اسدالله غلامپور مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر طی حکمی محمدرضا حقیقی را بعنوان سرپرست روابط عمومی این شرکت منصوب کرد.
جمعه، 16 فروردین 1398 - 21:14

5 درس روابط عمومی از سریال بازی تاج و تخت 5 درس روابط عمومی از سریال بازی تاج و تخت
عرصه روابط عمومی نیز درست مانند کار راهنمای جان اسنو است. به این ترتیب یک کارشناس روابط عمومی ماهر باید همیشه از آخرین تحولات بازار و ترندهای تازه باخبر باشد. در غیر این صورت راه موفقیت برای وی همراه با دست اندازهای بسیاری خواهد بود. نکته جالب در مورد حرفه روابط عمومی شباهت آن به قهرمانان مبارز داستان بازی تاج و تخت است.
پنجشنبه، 15 فروردین 1398 - 22:51

فردوسی پور جایگزین مدیر روابط عمومی وزارت ورزش می شود؟!!! فردوسی پور جایگزین مدیر روابط عمومی وزارت ورزش می شود؟!!!
پس از کنار گداشتن عادل فردوسی‌پور از شبکه سه و برنامه نود، «مازیار ناظمی» مدیر روابط عمومی وزارت ورزش در توییتی از جایگزنی فردوسی‌پور به جای خود خبر داد که این موضوع بیشتر به دروغ سیزده شباهت دارد.
سه شنبه، 13 فروردین 1398 - 17:01

راهنمای روابط عمومی 1398 راهنمای روابط عمومی 1398
پیش از اینکه توپ تحویل، سال 1398 را بنوازد، به پیشنهادها و تصمیم های زیر بیاندیشید:
شنبه، 25 اسفند 1397 - 20:31

فیس‌بوک حساب‌های کاربری کارکنان بخش روابط عمومی نیروی نظامی پاکستان را مسدود کرد فیس‌بوک حساب‌های کاربری کارکنان بخش روابط عمومی نیروی نظامی پاکستان را مسدود کرد
فیس بوک با مسدود کردن ۱۰۳ حساب‌های کاربری، گروه و صفحه مرتبط با کارکنان بخش روابط عمومی نیروی نظامی پاکستان، علت این امر را انتشار اطلاعات مربوط به مقام‌های پاکستان و دولت هند عنوان کرد.
دوشنبه، 12 فروردین 1398 - 22:48

تودیع و معارفه سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری قم برگزار شد تودیع و معارفه سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری قم برگزار شد
طی حکمی از سوی استاندار قم، رضا صالحی به عنوان سرپرست دفتر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم منصوب شد.
شنبه، 10 فروردین 1398 - 22:16

خداحافظی رئیس از روابط عمومی استانداری آذربایجان ‎شرقی خداحافظی رئیس از روابط عمومی استانداری آذربایجان ‎شرقی
شاید خبرنگاران استان نتوانند خود را به نبود رئیس در استانداری عادت دهند و دوست نداشته باشند با اجرایی شدن ابلاغیه ساختار جدید نهادها و سازمان‌ها شاهد تضعیف جایگاه روابط عمومی باشند؛ اما مجبورند با رئیس خداحافظی کنند. خداحافظ رئیس!!
شنبه، 10 فروردین 1398 - 14:38

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان: روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی فعال‌تر شوند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان: روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی فعال‌تر شوند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان گفت: ایجاد یک بستر مناسب و ارتباط مستمر و خوب میان مدیران و دستگاه‌های اجرایی با رسانه‌ها و مردم بر عهده روابط عمومی‌هاست و این بدان معناست که حتی اگر ضعف‌هایی در سیستم اطلاع‌رسانی یک سازمان یا دستگاه اجرایی وجود دارد، این روابط عمومی‌ها هستند که وظیفه دارند در جهت رفع آن بکوشند.
شنبه، 10 فروردین 1398 - 14:36

15 گزاره حرفه ای در باره روابط عمومی 15 گزاره حرفه ای در باره روابط عمومی
برای نهادینه شدن دموکراسی، به افزایش سرمایه های اجتماعی نیاز داریم و گفت و گو میان حاکمیت و ملت با وجود روابط عمومی های تسهیل کننده ارتباط محقق می شود و هر گونه انسداد در مسیر برقراری ارتباطات مردم، سطح پایینی از سرمایه اجتماعی را به همراه دارد.
شنبه، 10 فروردین 1398 - 08:01

نقدی بر شوی تبلیغات نوروزی روابط عمومی کیش ایر و منطقه آزاد کیش نقدی بر شوی تبلیغات نوروزی روابط عمومی کیش ایر و منطقه آزاد کیش
شفافیت و پاسخگویی و برقراری روابط تعاملی بین رسانه و کلیه دستگاه های خدمات رسان، می تواند کمک کار مناسبی در تقویت سازمان و تسهیل گر در فرآیندهای خدمات رسانی باشد.
پنجشنبه، 8 فروردین 1398 - 23:54

استاندار اصفهان: فناوری های نوین در روابط عمومی ها بکار گرفته شود استاندار اصفهان: فناوری های نوین در روابط عمومی ها بکار گرفته شود
استاندار اصفهان گفت: فناوری های نوین و تولیدات دیجیتال جوانان و شرکت های دانش بنیان در فعالیت های روابط عمومی سازمان و نهادها بکار گرفته شود.
پنجشنبه، 8 فروردین 1398 - 16:06

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری خبر داد: راه‌اندازی میز خبر مدیریت بحران شهرستان ساری مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری خبر داد: راه‌اندازی میز خبر مدیریت بحران شهرستان ساری
مهدوی‌فر با بیان اینکه خبرنگاران در شرایط بحران با موانع متعدد مواجه می‌شوند، خاطرنشان کرد: در راستای تقویت بهره‌گیری از ظرفیت‌های رسانه‌ای در اطلاع‌رسانی مدیریت بحران میز خبر مدیریت بحران شهرستان ساری شکل می‌گیرد.
پنجشنبه، 8 فروردین 1398 - 01:02

ساختار جایگاه گروه روابط عمومی در پروژه های هنری ساختار جایگاه گروه روابط عمومی در پروژه های هنری
جایگاه گروه روابط عمومی در پروژه های هنری اونی نیست که فکر میکنید، یه تهیه کننده بعد از دریافت موافقت اصولی یا پروانه ساخت اثر خود، اولین اقدامی رو که باید انجام بده، تشکیل گروه روابط عمومی برای پروژه ست.
چهارشنبه، 7 فروردین 1398 - 01:34

آمار مقایسه ای پوشش اخبار بهزیستی در رسانه های خراسان جنوبی آمار مقایسه ای پوشش اخبار بهزیستی در رسانه های خراسان جنوبی
روابط عمومی بهزیستی خراسان جنوبی آمار پوشش اخبار این اداره کل در رسانه های استانی را با مقایسه سال های 96 و 97 منتشر کرد.
سه شنبه، 6 فروردین 1398 - 00:49

مدیریت بحران در حوادث غیرمترقبه (آشنایی اجمالی با اقدامات راهبردی و اجرایی در حوادث) مدیریت بحران در حوادث غیرمترقبه (آشنایی اجمالی با اقدامات راهبردی و اجرایی در حوادث)
در بخش حوادث طبیعی از آنجا که تقریباً ۷۰% خاک ایران در مناطق زلزله خیز قرار دارد، بیشترین تلفات و خسارتها نیز مربوطه به زلزله است. حدود ۲۰% خسارات و تلفات وقوع یافته در کشور نیز مربوط به سیل است.
دوشنبه، 5 فروردین 1398 - 15:24

 سرپرست روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کردستان منصوب شد سرپرست روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کردستان منصوب شد
استاندار کردستان طی حکمی آرش حسین‌پناهی را به عنوان سرپرست روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کردستان منصوب کرد.
دوشنبه، 5 فروردین 1398 - 13:57

فراخوان ثبت نام سومین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی فراخوان ثبت نام سومین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی
همزمان با گرامیداشت «روز ملی روابط عمومی»، «سومین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی» به همت موسسه کارگزار روابط عمومی، 11 اردیبهشت ماه سال 1398 برگزار می شود.
دوشنبه، 17 دی 1397 - 16:05

قریب به 800 بسته اطلاع رسانی در ایستگاه های ورودی جنوب تهران توزیع شد قریب به 800 بسته اطلاع رسانی در ایستگاه های ورودی جنوب تهران توزیع شد
در ورودی شهر تهران طی چهار روز ابتدای سال نو 797 بسته اطلاع رسانی در بین مسافران نوروزی توزیع شد.
دوشنبه، 5 فروردین 1398 - 13:41

روابط عمومی پزشکی روابط عمومی پزشکی
متخصصان روابط عمومی پزشکی (MSL) از طریق تعامل و هماهنگی با مصرف‌کنندگان، اطلاعات مربوط به مزایای استفاده از محصولات پزشکی را در اختیار مردم قرار می‌دهند.
یکشنبه، 4 فروردین 1398 - 04:15

مسئول روابط عمومی
باز هم ارتباط مستقیم با افراد! مسئول روابط عمومی در مقایسه با سایر پراسترس ترین مشاغل دنیا که نیازمند ارتباط مستقیم با افراد هستند، مسئولیت به مراتب بیشتری دارند، چرا که باید از پشتیبانی صحیح نیازهای مشتریان اطمینان پیدا کرده و فیدبک‌ها را خیلی زود به واحدهای اجرایی منتقل کند.
یکشنبه، 4 فروردین 1398 - 03:57

پنج دلیل استرس زا بودن حرفه روابط عمومی پنج دلیل استرس زا بودن حرفه روابط عمومی
هی، روابط عمومی زندگی یا مرگ نیست.» بنابراین خوب است بدانیم که مردم چشم اندازهای مختلفی از مسائل دارند و گاهی با وجود همین استرس ها این شغل برای بسیاری مطلوب قلمداد می شود.
شنبه، 11 بهمن 1393 - 17:12

مدیر اجرایی روابط عمومی مدیر اجرایی روابط عمومی
مدیر اجرایی روابط عمومی (یا مدیر عامل)، تمام فعالیت های روابط عمومی را برای یک سازمان مدیریت می کند.
یکشنبه، 4 فروردین 1398 - 02:28

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  نگاهی به «باپلیک ادیتور» در رسانه ها


  افشاگری یکجانبه در روزنامه نگاری ـ اصطلاح مطبوعات زرد


  چاپ خبر جعلی در روزنامه بوستون گلوب - خبر، توسط یک خبرنگار «فری لنس» جعل شده بود!


  خبرگزاری های اصطلاحا جهانی و مسئله تبلیغ نامرئی و کنترل خبر


  رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی: رسانه‌ها با فروکش‌کردن بحران مردم را تنها نگذارند


  ابراهام لینکلن استاد مجاب گری


  شکستن قفل تلفن جدید سامسونگ ظرف چند دقیقه


  انتصاب مدیرکل حوزه مدیرعامل و پاسخگویی به شکایات شرکت فرودگاه‌ها


  کارگاه تخصصی رسانه و محیط زیست در خراسان شمالی برگزار شد


  حضور انتشارات کارگزار روابط عمومی در سی و دومین نمایشگاه بین الملی کتاب تهران


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان ثبت نام سومین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی