درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
دوشنبه، 7 اسفند 1396 - 03:57   

سرپرست روابط عمومی استانداری یزد منصوب شد

  سرپرست روابط عمومی استانداری یزد منصوب شد


ادامه ادامه مطلب یک

پنج باور غلط در مورد تنهایی

  پنج باور غلط در مورد تنهایی


ادامه ادامه مطلب دو

نخستین فرستنده عادی تلویزیونی

  نخستین فرستنده عادی تلویزیونی


ادامه ادامه مطلب سه

مدیرعامل ایلنا: روابط عمومی‌ها مانع از تبدیل مشکل به بحران شوند

  مدیرعامل ایلنا: روابط عمومی‌ها مانع از تبدیل مشکل به بحران شوند


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مدیرعامل ایلنا: روابط عمومی‌ها مانع از تبدیل مشکل به بحران شوند
  ضرورت اقدامات تبلیغی و اطلاع رسانی برای کاهش آلودگی هوا
  افتتاح 1274 صندوق اجاره ای در سه شعبه بانک ملی ایران در آذربایجان غربی
  سرپرست روابط عمومی استانداری یزد منصوب شد
  حرکت پیش رونده بانک ملی ایران، اعتبار و حسن شهرت این بانک را رقم زده است
  اطلاعیه مهم بانک ملی ایران در خصوص افزایش سطح امنیت "ملی کارت ها"
  فیلسوف مبتکر تاریخنگاری ژورنالیستی
  فلسفه پاپیولیسم با قیام کاوه آهنگر و از ایران پدیدآمد
  تغییر دنیای آموزش رسانه ای
  زادروز «رادار»
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

 مدیرعامل ایلنا: روابط عمومی‌ها مانع از تبدیل مشکل به بحران شوند مدیرعامل ایلنا: روابط عمومی‌ها مانع از تبدیل مشکل به بحران شوند
نشست مدیران روابط عمومی ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور با حضور روزبه کردونی (رییس مرکز روابط عمومیو اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) و مسعود حیدری (مدیرعامل خبرگزاری کار ایران _ ایلنا) برگزار شد.
یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 15:45

ضرورت اقدامات تبلیغی و اطلاع رسانی برای کاهش آلودگی هوا
علی نبیان که در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای استان مازندران سخن می گفت، با اشاره به این که مسئولیت دستگاه های متولی در کاهش آلودگی هوا بسیار سنگین و خطیر است، یاد آور شد: باید کار فرهنگی، تبلیغی و اطلاع رسانی مستمر در راستای انجام اقدامات موثر بر کاهش آلودگی هوا انجام گیرد.
یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 15:44

سرپرست روابط عمومی استانداری یزد منصوب شد سرپرست روابط عمومی استانداری یزد منصوب شد
با ابلاغی از سوی سرپرست حوزه استاندار یزد؛ «علی صالحی» به‌عنوان سرپرست معاونت روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل این اداره کل منصوب شد.
یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 15:42

تغییر دنیای آموزش رسانه ای تغییر دنیای آموزش رسانه ای
آموزش رسانه ای در ابتدا عبارت بود از آشنا کردن افراد با آنچه برای خبرنگاران ارزش خبری محسوب می شد و همچنین چگونگی تنظیم یک اطلاعیه رسمی. در حالی که این موارد هنوز بخش عمده برنامه های آموزش رسانه ای را تشکیل می دهد، در طول چند دهه تغییراتی صورت گرفته است تا سازمان ها را در پرداختن به تقاضاهای جدید از جمله پخش مصاحبه های رقابتی و تغییرات بزرگ فن آوری، کمک کند.
یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 09:32

«مدیریت» در روابط عمومی «مدیریت» در روابط عمومی
روابط عمومی خود به نوعی در زمره سازمان های بالغ است و همانگونه که از یک آدم بالغ توقع تفکر و تصمیم گیری داریم از یک واحد روابط عمومی نیز، برنامه ریزی در حد ایده آل انتظار می رود.
یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 08:01

کارگاههای آموزشی آشنایی با فنون اثربخش در ارایه و سخنرانی برگزار می شود کارگاههای آموزشی آشنایی با فنون اثربخش در ارایه و سخنرانی برگزار می شود
کارگاههای آموزشی "آشنایی با فنون اثربخش در ارایه و سخنرانی" اسفندماه سال جال جاری توسط موسسه کارگزار روابط عمومی برگزار می شود.
یکشنبه، 8 بهمن 1396 - 16:40

 فراخوان چهارمین دوره اعطای نشان عالی روابط عمومی فراخوان چهارمین دوره اعطای نشان عالی روابط عمومی
دبیرخانه ستاد بزرگداشت روز روابط عمومی اعلام کرد: اعطای این نشان با هدف شناسایی و معرفی مدیران فعال مدیریتی در کشور، انتقال تجارب و یافته‌های مدیریتی در عرصه روابط عمومی، ارائه الگوهای موفق مدیریتی روابط عمومی در کشور، ایجاد رقابت سالم و سازنده بین مدیران روابط عمومی و تقدیر و تجلیل از مدیران فعال در عرصه روابط عمومی انجام می‌شود.
یکشنبه، 15 بهمن 1396 - 23:53

 ضرورت ارتقا جایگاه روابط عمومی ها در مناطق شهرداری اردبیل ضرورت ارتقا جایگاه روابط عمومی ها در مناطق شهرداری اردبیل
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اردبیل بر ضرورت ارتقا جایگاه روابط عمومی ها در مناطق شهرداری تاکید کرد.
شنبه، 5 اسفند 1396 - 12:01

ارتباطات الکترونیکی و روابط بین المللی ارتباطات الکترونیکی و روابط بین المللی
رواج و فراگیر شدن ارتباطات الکترونیکی در سطح جهانی علاوه بر تحولات مثبتی که در پی داشته است، باعث برخی سوتعبیرها نیز در روابط عمومی گشته است. در اعماق تصاویر و پیام های فراگیری که بسیاری از افراد از طریق آن ارتباط برقرار می کنند، الگوهای رفتاری ای وجود دارند که به این زودی ها تغییر نخواهند کرد.
شنبه، 5 اسفند 1396 - 09:40

خصوصیات مدیر روابط عمومی خصوصیات مدیر روابط عمومی
مدیر روابط عمومی باید تمامی مسایل درون سازمانی و مرتبط با سازمان را زیر ذره بین خود داشته باشد و با نکته سنجی آن ها را رصد کند تا بتواند واکنش های به موقعی را از خود بروز دهد.
شنبه، 5 اسفند 1396 - 07:57

دستگاههای تبلیغاتی، کارشناسان روابط عمومی و رسانه ها اسلحه جنگ سرد دستگاههای تبلیغاتی، کارشناسان روابط عمومی و رسانه ها اسلحه جنگ سرد
24 فوریه 1953 به کنگره آمریکا پیشنهاد شده بود: اینک که جنگ سرد کمونیسم و کاپیتالیسم و درنتیجه معارضه دولتهای پیرو این دو ایدئولوژی یک واقعیت روز شده است باید در جوار دستگاه حکومتی آمریکا یک مدیریت واحد جنگ سرد ...
جمعه، 4 اسفند 1396 - 23:12

 مدیر روابط عمومی شورای شهر رشت منصوب شد مدیر روابط عمومی شورای شهر رشت منصوب شد
با حکم امیر حسین علوی، رئیس شورای شهر رشت، سید پیام جعفری نیا به سمت مدیر روابط عمومی شورای شهر رشت منصوب شد.
جمعه، 4 اسفند 1396 - 22:59

روابط عمومی دولت اوباما پول خرج می کرد تا رسانه ها خبرهای ایران و برجام را پوشش دهند روابط عمومی دولت اوباما پول خرج می کرد تا رسانه ها خبرهای ایران و برجام را پوشش دهند
صندوق پلاوشرز به مرکز روابط عمومی دولت نیز مبالغی پرداخت کرده تا تنها خبرهایی را نشر دهند که به نوعی ایران را پوشش می دهد.
پنجشنبه، 3 اسفند 1396 - 14:19

نشست هماهنگی مدیران روابط عمومی صنعت بیمه برگزار شد نشست هماهنگی مدیران روابط عمومی صنعت بیمه برگزار شد
صبح امروز نشست شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی سازمان های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور دکتر همتی، رئیس کل بیمه مرکزی برگزار شد.
پنجشنبه، 3 اسفند 1396 - 02:10

انتصاب مدیر روابط عمومی سازمان حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش انتصاب مدیر روابط عمومی سازمان حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش
محمد خرم مدیرعامل سازمان حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در حکمی مرتضی کاظمی را بعنوان مدیریت حوزه مدیرعامل و روابط عمومی منصوب کرد.
پنجشنبه، 3 اسفند 1396 - 02:09

سرپرست اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات منصوب شد سرپرست اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات منصوب شد
با حکم معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، سیدیاسر رایگانی به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان منصوب شد.
پنجشنبه، 3 اسفند 1396 - 02:07

تأکید شهردار یزد بر ضرورت آسیب شناسی روابط عمومی های استان تأکید شهردار یزد بر ضرورت آسیب شناسی روابط عمومی های استان
مهدی جمالی نژاد در دیدار مسئولان انجمن متخصصان روابط عمومی استان، آسیب شناسی و یافتن ضعفها را از ضروریات حوزه روابط عمومی برشمرد.
پنجشنبه، 3 اسفند 1396 - 02:04

انتصاب سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان انتصاب سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان
در حکمی که از سوی مهندس کاظم لطفی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان، سرپرست دفتر روابط عمومی این شرکت منصوب شد.
سه شنبه، 1 اسفند 1396 - 21:54

شهرداری مسائل صنفی رسانه ها را مورد حمایت قرار خواهد داد شهرداری مسائل صنفی رسانه ها را مورد حمایت قرار خواهد داد
مدیر روابط عمومی شهرداری شیراز با اشاره به اینکه شهرداری مسائل صنفی رسانه ها را مورد حمایت قرار خواهد داد، گفت: رسانه ها و اصحاب رسانه در خور نام شهر شیراز گام بردارند.
سه شنبه، 1 اسفند 1396 - 21:52

سالروز درگذشت محمد حسنین هیکل، روزنامه نگار معروف مصری سالروز درگذشت محمد حسنین هیکل، روزنامه نگار معروف مصری
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- محمد حسنین هیکل، نویسنده و روزنامه نگار معروف مصری، بعد از یک بیماری طولانی، روز چهارشنبه در سن 93 سالگی درگذشت.
پنجشنبه، 29 بهمن 1394 - 15:00

افکار عمومی چیست؟ افکار عمومی چیست؟
امروزه مشخص شده است که افکار عمومی، بسیاری از رفتارها و مناسبت ها را شکل می دهد و بررسی محتوای افکار عمومی که ریشه در دین، مذهب، سنت، عادت ها، رسوم، حقوق و اخلاقیات دارد، کاری بسیار ضروری است.
دوشنبه، 30 بهمن 1396 - 09:02

آموزش به کمک سخنرانی آموزش به کمک سخنرانی
به آن دسته از فعالیت های کلاسی گفته می شود که برای گروه انجام می گیرد و عمدتا جنبه کلامی دارد. بنا به تعریف سخنرانی عبارت از ارائه دانش و اطلاعات توسط معلم به گروه یاد گیرندگان.
جمعه، 11 اسفند 1396 - 14:57

همایش استانداردسازی مدیریت روابط عمومی در شیراز برگزار شد همایش استانداردسازی مدیریت روابط عمومی در شیراز برگزار شد
همایش استانداردسازی مدیریت روابط عمومی با حضور بیش از 150 نفر از مدیران و کارشناسان استان فارس با مدیریت انجمن روابط عمومی استان فارس در هتل همای شیراز برگزار شد.
یکشنبه، 29 بهمن 1396 - 23:41

مدیر ارتباط با مخاطبان روابط عمومی صدا و سیما منصوب شد مدیر ارتباط با مخاطبان روابط عمومی صدا و سیما منصوب شد
مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی درحکمی ناصر گنج خانلو را به سمت مدیر ارتباط با مخاطبان اداره کل روابط عمومی صداوسیما منصوب کرد.
یکشنبه، 29 بهمن 1396 - 23:39

 معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد: دولت فقط باید بستر کار روابط عمومی ها را فراهم کند معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد: دولت فقط باید بستر کار روابط عمومی ها را فراهم کند
معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد گفت: حرفه ای های روابط عمومی باید در تشکیل و راه اندازی نظام روابط عمومی پیشقدم باشند و دولت فقط بستر را فراهم کند.
یکشنبه، 29 بهمن 1396 - 14:55

مدیر روابط عمومی معاونت صدا تغییر کرد مدیر روابط عمومی معاونت صدا تغییر کرد
علی اکبر خدابخش روابط عمومی معاونت صدا بازنشسته و روز گذشته حامد فاتحی پولادی به عنوان سرپرست روابط عمومی معاونت صدا منصوب شد.
یکشنبه، 29 بهمن 1396 - 11:05

روابط عمومی چگونه به وجود آمد روابط عمومی چگونه به وجود آمد
مردم را به حساب آوردن و اخبار و اطلاعات و افکار تازه را صحیح و دقیق در اختیار آن­ها گذاشتن لازمه­ یک جامعه آزاد و دموکراتیک است. جلب عقیده و اطمینان مردم نیز سروکار با روان­شنادسی فردی و اجتماعی دارد، یعنی پایه­ ی این کار بر وقوف و اطلاع کامل بر طرز تفکر و روحیه فردی و روحیه­ ی اجتماعی افراد هر جامعه استوار می­ باشد.
یکشنبه، 29 بهمن 1396 - 09:30

واکنش روابط عمومی شهرداری اصفهان به بنر بزرگ پرسپولیس واکنش روابط عمومی شهرداری اصفهان به بنر بزرگ پرسپولیس
نصف جهان: موضوع از آنجا آغاز شد که شرکت ایرانسل در یکی از بیلبوردهای تبلیغاتی خود در نزدیکی پل فردوسی اصفهان بنر بزرگ پرسپولیس را زده بود و این موضوع خشم انبوه هواداران سپاهان در اصفهان را بر انگیخت.
شنبه، 28 بهمن 1396 - 22:57

مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری خوزستان معارفه شد مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری خوزستان معارفه شد
آیین تودیع و معارفه مدیران کل قدیم و جدید روابط عمومی استانداری خوزستان با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و مدیران رسانه‌ها در استانداری خوزستان برگزار شد.
شنبه، 28 بهمن 1396 - 22:56

مدیرکل روابط عمومی سازمان جنگل ها خواستار تداوم اجرای مسئولیت اجتماعی توسط بنگاه های اقتصادی شد
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان جنگل ها برای حفاظت از طبیعت ایران، خواستار تداوم اجرای مسئولیت اجتماعی توسط بنگاه های اقتصادی و سازمان های ورزشی و هنری در حفاظت از منابع طبیعی شد
شنبه، 28 بهمن 1396 - 19:31

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  نخستین فرستنده عادی تلویزیونی


  زادروز «رادار»


  فیلسوف مبتکر تاریخنگاری ژورنالیستی


  فراخوان چهارمین دوره اعطای نشان عالی روابط عمومی


  کارگاههای آموزشی آشنایی با فنون اثربخش در ارایه و سخنرانی برگزار می شود


  خصوصیات مدیر روابط عمومی


  شکست مون در همراه کردن افکار عمومی کره‌جنوبی با "المپیک صلح"


  ارتباطات الکترونیکی و روابط بین المللی


  تهیه پنج طرح مطالعاتی در حوزه مدیریت بحران شهری


  «مدیریت» در روابط عمومی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: کتاب «باور کن که، روابط عمومی مرده است» منتشر شد