درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 29 دی 1396 - 10:05   

آمریکا در صورت روبرو شدن با حمله سایبری از سلاح هسته ای استفاده خواهد کرد

  آمریکا در صورت روبرو شدن با حمله سایبری از سلاح هسته ای استفاده خواهد کرد


ادامه ادامه مطلب یک

دستگیری افسر سابق سیا به جرم مشارکت در پرونده مرگ خبرنگاران چینی

  دستگیری افسر سابق سیا به جرم مشارکت در پرونده مرگ خبرنگاران چینی


ادامه ادامه مطلب دو

لزوم توجه دقیق به مرز باریک بین تدریس و شستشوی مغزی

  لزوم توجه دقیق به مرز باریک بین تدریس و شستشوی مغزی


ادامه ادامه مطلب سه

دکتر حسین زاده مطرح کرد: آغاز تحولات بنیادین در بانک ملی ایران

  دکتر حسین زاده مطرح کرد: آغاز تحولات بنیادین در بانک ملی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مورد عجیب دانلد ترامپ
  مدیرکل بهزیستی گیلان: نقش روابط عمومی در سازمان بهزیستی برجسته خواهد شد
  10 قانون طلایی یکپارچه شدن
  مبارزه تبلیغاتی آلمان بر ضد استعمار انگلستان و فرانسه
  تاثیرات مدیریت ارتباط گسترده و یکپارچه
  ترامپ خبرنگار سی.ان.ان را از کاخ سفید بیرون کرد
  ویدیو/ مدیریت بهینه انتشار کتاب ...: چاپ در برابر تقاضا
  نگرانی «رابرت فیتسجرالد» از ادامه روند قهقرا رفتن «تاریخ نگاری و روزنامه نگاری»
  واداشتن مردم به خرید بیشتر با تبلیغات تأثیرگذار بر فکر آنها
  لزوم توجه دقیق به مرز باریک بین تدریس و شستشوی مغزی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

مدیرکل بهزیستی گیلان: نقش روابط عمومی در سازمان بهزیستی برجسته خواهد شد مدیرکل بهزیستی گیلان: نقش روابط عمومی در سازمان بهزیستی برجسته خواهد شد
رسانه ها می توانند با بیان متناسب واقعیات اجتماعی و انتقال نقاط قوت خدمات رسانی به مردم وانعکاس مسائل و مشکلات به ما، نقش بسیار مفیدی در ایجاد امید برای مردم و کمک به سازمان و ارتقای کیفیت خدمات ما داشته باشند.
پنجشنبه، 28 دی 1396 - 23:59

10 قانون طلایی یکپارچه شدن 10 قانون طلایی یکپارچه شدن
ر خلاف مزیت های بسیاری که ارتباطات یکپارچه بازاریابی با خود همراه می آورد، موانعی هم در شرکت ها و سازمان ها در پی اجرای آنها ایجاد می شود. در این مطلب قصد دارم به این موضوع بپردازم که چطور باید یکپارچه شوید و یکپارچه بمانید – 10 قانون طلایی یکپارچه شدن.
پنجشنبه، 28 دی 1396 - 21:27

ویدیو/ مدیریت بهینه انتشار کتاب ...: چاپ در برابر تقاضا ویدیو/ مدیریت بهینه انتشار کتاب ...: چاپ در برابر تقاضا
ویدیو/ مدیریت بهینه انتشار کتاب ...: چاپ در برابر تقاضا
چهارشنبه، 27 دی 1396 - 17:57

سمینار «آشنایی با فنون اثربخش در ارایه و سخنرانی حرفه ای» برگزار می شود سمینار «آشنایی با فنون اثربخش در ارایه و سخنرانی حرفه ای» برگزار می شود
موسسه کارگزار روابط عمومی، سمینار «آشنایی با فنون اثربخش در ارایه و سخنرانی حرفه ای» را برگزار می کند.
چهارشنبه، 27 دی 1396 - 14:59

 مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز منصوب شد مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، مدیر روابط عمومی این اداره کل منصوب شد.
چهارشنبه، 27 دی 1396 - 13:36

یکی از آسیب‌های جدی روابط عمومی‌ها توجیه عملکرد دستگاههاست
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم گفت: یکی از آسیب‌های جدی روابط عمومی‌ها توجیه عملکرد دستگاه مرتبط به خود است و نباید هیچ‌گاه رضایت و اعتماد مردم را با هیچ‌چیز دیگری معاوضه کرده و باید اصل عملکرد خود را بر مبنای اخلاق‌گرایی و صداقت بنا کنند.
چهارشنبه، 27 دی 1396 - 13:15

سردار سپهر: نقش روابط عمومی در مقابله با هجمه رسانه ای تبلیغاتی دشمن خیلی مهم است سردار سپهر: نقش روابط عمومی در مقابله با هجمه رسانه ای تبلیغاتی دشمن خیلی مهم است
افزایش آگاهی عمومی پاسداران پیرامون دفاع غیرعامل، به کارگیری شیوه های اطلاع رسانی نوین، خلاقیت و نوآوری در روش ها و تکنیک های اطلاع رسانی، انجام اقدامات پدافندی رسانه ای، تلاش برای همگرایی رسانه ای سپاه و بسیج و نهادهای انقلابی را در زمره ی وظایف خطیر روابط عمومی در عرصه مقابله با جنگ نرم خواند.
چهارشنبه، 27 دی 1396 - 13:12

سردار سلامی: یکی از بزرگترین کار‌های روابط عمومی‌ها پایش و تقویت قوه درونی جامعه است
سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در در گردهمایی مدیران روابط عمومی سپاه در خصوص وظایف روابط عمومی‌ها افزود: یکی از بزرگترین کار‌های روابط عمومی‌ها پایش و تقویت قوه درونی جامعه است که شفاف سازی معادله قدرت محسوب می‌شود.
چهارشنبه، 27 دی 1396 - 13:08

سعیدی: روابط عمومی ها از دانش روز برخوردار نیستند سعیدی: روابط عمومی ها از دانش روز برخوردار نیستند
رییس فراکسیون روابط عمومی و مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از حلقه های مفقوده در روابط عمومی ها،دانش روز است و دست اندرکاران این عرصه با توجه به منابع عظیمی که در کشور وجود دارد، تاکنون نتوانسته اند از ظرفیت های خود استفاده کنند.
چهارشنبه، 27 دی 1396 - 13:06

نقش روابط‌عمومی‌ها در مدیریت شهرت نقش روابط‌عمومی‌ها در مدیریت شهرت
بنگاه­های اقتصادی بزرگ در جای جای دنیا با اشراف کامل بر فضای رسانه­ایی سعی در حفظ شهرت شرکت­های تابعه خود دارند و این موضوع بیانگر این مهم است که در این بین هوش مدیران روابط‌عمومی در کنترل و مدیریت اخبار سازمان مهمتر از انحصار اخبار پیرامونی آن سازمان است.
چهارشنبه، 27 دی 1396 - 12:52

روابط عمومی‌ها، بال پرواز برای مدیران هستند شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها، بال پرواز برای مدیران هستند شورای هماهنگی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روابط عمومی‌های شهرستان شیراز با حضور فرماندار شیرازبرگزار شد.
سه شنبه، 26 دی 1396 - 13:22

انتصاب رییس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران انتصاب رییس روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران
مهندس سپهر سپهری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران در حکمی احمد شیرالی پور را بعنوان سرپرست روابط عمومی شرکت منصوب کرد.
سه شنبه، 26 دی 1396 - 00:01

انجمن متخصصان روابط عمومی، پژوهشگر و عضو هیات علمی انتخاب می کند انجمن متخصصان روابط عمومی، پژوهشگر و عضو هیات علمی انتخاب می کند
دکتر حسین امامی، با بیان این مطلب گفت: این انجمن قصد دارد به منظور بهره گیری از ظرفیت های علمی و پژوهشی استادان، فارغ التحصیلان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته های علوم ارتباطات، مدیریت رسانه و روابط عمومی نسبت به انتخاب پژوهشگر و همچنین عضو هیات علمی در سطح این انجمن مبادرت ورزد.
دوشنبه، 25 دی 1396 - 22:49

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران: روابط عمومی سنتی منسوخ شده است مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران: روابط عمومی سنتی منسوخ شده است
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران، فرهنگ را اولویت هر جامعه دانست و گفت: روابط عمومی سنتی منسوخ شده است.
دوشنبه، 25 دی 1396 - 22:21

گزارش برگزاری نخستین نشست شورای روابط عمومی های سازمان برنامه و بودجه گزارش برگزاری نخستین نشست شورای روابط عمومی های سازمان برنامه و بودجه
نخستین نشست شورای هماهنگی روسا و نمایندگان حوزه‌های اطلاع‌رسانی و روابط عمومی مرکز، استان‌ها و واحدهای تابعه به همت مرکز اطلاع‌رسانی، ‌روابط‌عمومی و اموربین‌الملل سازمان برنامه و بودجه کشور روز یکشنبه ۲۴ دی ماه در محل این سازمان برگزار شد.
دوشنبه، 25 دی 1396 - 22:03

تصمیم گیری دسته جمعی تصمیم گیری دسته جمعی
تصمیم گیری دسته جمعی در روابط عمومی به طور مثال، به این معنی است که با یکدیگر در فرآیند تصمیم گیری گروهی کار می کنند. بافت های مشترک برای تصمیم گیری دسته جمعی در روابط عمومی شامل روابط کارمندان و ابزارهای همکاری، از بررسی ها و نشست های عمومی گرفته تا مذاکرات، وساطت ها و کنفرانس های علمی، متفاوت هستند.
دوشنبه، 25 دی 1396 - 10:04

نقدی بر نحوه‌ اطلاع‌رسانی درباره نفتکش ایرانی نقدی بر نحوه‌ اطلاع‌رسانی درباره نفتکش ایرانی
از نخستین روزی که نفتکش سانچی در آب‌های شرق چین دچار حادثه شد٬ انتقادهایی از فقدان اطلاع‌رسانی به‌موقع رسانه‌های رسمی در این زمینه مطرح شد که بخشی از این انتقادها به عملکرد و پیگیری رسانه‌ها و بخش دیگر به نحوه فعالیت حرفه‌ای روابط عمومی‌ها و مسئولان اطلاع‌رسانی مجموعه‌های مربوط وارد دانسته می‌شود.
دوشنبه، 25 دی 1396 - 09:46

چگونه طرح روش روابط عمومی خود را طراحی می کنید؟ چگونه طرح روش روابط عمومی خود را طراحی می کنید؟
در حقیقت مهمترین چیز برای موفقیت در امور رسانه ای و تبلیغات تشخیص و تعریف هدف است. با ایجاد یک هدف شفاف در ذهن شما کار اصلی و بنیادی را برای تکمیل سایر مراحل این مقاله انجام داده اید.
سه شنبه، 24 بهمن 1396 - 14:58

 سرپرست روابط عمومی استانداری لرستان منصوب شد سرپرست روابط عمومی استانداری لرستان منصوب شد
استاندار لرستان با صدور حکمی، فرزاد یاراحمدی را به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان منصوب کرد.
یکشنبه، 24 دی 1396 - 22:12

 روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها محور رشد و آبادانی خراسان جنوبی هستند روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها محور رشد و آبادانی خراسان جنوبی هستند
مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی کار رسانه را کار فرهنگی عنوان کرد و گفت: رسانه‌ا علاوه بر اینکه باید استقلال خود را حفظ کنند باید در وحدت و همگرایی مردم بیش از پیش تلاش کنند.
یکشنبه، 24 دی 1396 - 13:48

فرماندار شیراز: روابط عمومی ها باید ارتباط مردم را با دولت گسترش دهد فرماندار شیراز: روابط عمومی ها باید ارتباط مردم را با دولت گسترش دهد
حیدر عالیشوندی فرماندار شیراز ظهر یکشنبه در شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیراز تاکید کرد: روابط عمومی نقش موثری در ارتباطات مردم و دستگاه های مختلف دارند که در این میان باید توجه ویژه به خواسته های مردم شود.
یکشنبه، 24 دی 1396 - 13:41

چرخه عمر محتوا چرخه عمر محتوا
تولید محتوای اقناع کننده و پایدار به این معنی است که شما باید چرخه عمر محتوا را درک کرده آن را دنبال کنید. ارین سایم پنج مرحله در چرخه عمر را شناسایی می کند.
یکشنبه، 24 دی 1396 - 08:56

آشنایی با روابط عمومی آشنایی با روابط عمومی
اصطلاح روابط عمومی که اکنون ما به کار می بریم ترجمه کلمه به کلمه اصطلاح انگلیسی (public relations) است. این اصطلاح در ایران برای نخستین بار در شرکت نفت به کار گرفته شد و سازمان ها و موسسات دیگر گشورمان سال ها پس از شرکت نفت شروع به ایجاد واحدی بنام روابط عمومی در تشکیلات خود نمودند.
جمعه، 27 شهریور 1394 - 21:24

 احمدی آذر مدیر روابط عمومی بانک تجارت شد احمدی آذر مدیر روابط عمومی بانک تجارت شد
به گزارش شارا، رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت در حکمی احمدی آذر را به عنوان مدیر روابط عمومی این بانک منصوب کرد.
یکشنبه، 24 دی 1396 - 00:11

پیغمبردوست به عنوان اولین مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری فردیس منصوب شد پیغمبردوست به عنوان اولین مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری فردیس منصوب شد
علیرضا پیغمبردوست به عنوان اولین مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری فردیس منصوب شد.
یکشنبه، 24 دی 1396 - 00:02

 برگزاری نشست اطلاع‌رسانی صنعت، معدن‌ و‌تجارت کرمان به ‌میزبانی روابط‌ عمومی مجتمع گل‌گهر/ روابط عمومی باید آینه تلاش کارگران باشد برگزاری نشست اطلاع‌رسانی صنعت، معدن‌ و‌تجارت کرمان به ‌میزبانی روابط‌ عمومی مجتمع گل‌گهر/ روابط عمومی باید آینه تلاش کارگران باشد
نشست اطلاع‌رسانی صنعت، معدن‌ و‌تجارت استان کرمان به‌ میزبانی واحد روابط‌عمومی و اموربین‌الملل مجتمع گل‌گهر برگزار شد.
شنبه، 23 دی 1396 - 17:28

چرا به روابط عمومی نیاز داریم؟ چرا به روابط عمومی نیاز داریم؟
نیاز به داشتن روابط عمومی قدرتمند سلیقه‌ای نیست، علم است، آگاهی است، دانش است، توانایی است، سواد است. آقایان دولتی و خصوصی، هرچه سریع‌تر روابط عمومی‌های خود را بازسازی کنید.
شنبه، 23 دی 1396 - 17:22

چگونه بازاریابی محتوا را با روابط عمومی ادغام کنیم؟ چگونه بازاریابی محتوا را با روابط عمومی ادغام کنیم؟
ادغام و یکپارچه سازی تیم بازاریابی محتوا با روابط عمومی یکی از بهترین راه ها برای ایستادگی و مقاومت در فضای کسب وکار دیجیتال است. همکاری بین این دو تیم می تواند به شما پتانسیلی بی نهایت در عرصه بازاریابی اینترنتی ارائه دهد.
شنبه، 23 دی 1396 - 17:21

دوره آموزشی ویژه روابط عمومی شهرداری کرج برگزار می شود دوره آموزشی ویژه روابط عمومی شهرداری کرج برگزار می شود
سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، از برگزاری دوره آموزشی جامع روابط عمومی برای نیروهای این اداره کل خبر داد و اذعان داشت: ارائه این آموزش ها با توجه به سه سال وقفه آموزشی برای کارکنان این بخش، از اهمیت بسزایی برخوردار است.
شنبه، 23 دی 1396 - 17:19

تجهیز روابط عمومی خطوط لوله منطقه اصفهان به دستگاه ذخیره سازی NAS تجهیز روابط عمومی خطوط لوله منطقه اصفهان به دستگاه ذخیره سازی NAS
دستگاه ذخیره سازی (NAS (Network Attached Storage به همت کارشناسان واحد شبکه و رایانه شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان راه اندازی و در اختیار روابط عمومی قرار گرفت.
شنبه، 23 دی 1396 - 10:11

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مبارزه تبلیغاتی آلمان بر ضد استعمار انگلستان و فرانسه


  مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز منصوب شد


  ویدیو/ مدیریت بهینه انتشار کتاب ...: چاپ در برابر تقاضا


  تاثیرات مدیریت ارتباط گسترده و یکپارچه


  واداشتن مردم به خرید بیشتر با تبلیغات تأثیرگذار بر فکر آنها


  ترامپ خبرنگار سی.ان.ان را از کاخ سفید بیرون کرد


  سمینار «آشنایی با فنون اثربخش در ارایه و سخنرانی حرفه ای» برگزار می شود


  آمریکا در صورت روبرو شدن با حمله سایبری از سلاح هسته ای استفاده خواهد کرد


  سردار سلامی: یکی از بزرگترین کار‌های روابط عمومی‌ها پایش و تقویت قوه درونی جامعه است


  نگرانی «رابرت فیتسجرالد» از ادامه روند قهقرا رفتن «تاریخ نگاری و روزنامه نگاری»


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: جلد سوم کتاب استانداردهای روابط عمومی منتشر شد