درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
دوشنبه، 27 دی 1395 - 19:30   

یک پیش بینی عجیب و غریب/ اینترنت در جهان به مدت 24 ساعت قطع خواهد شد

  یک پیش بینی عجیب و غریب/ اینترنت در جهان به مدت 24 ساعت قطع خواهد شد


ادامه ادامه مطلب یک

با تصویب مجلس، بودجه صدا و سیما دو برابر شد

  با تصویب مجلس، بودجه صدا و سیما دو برابر شد


ادامه ادامه مطلب دو

استاد حوزه و دانشگاه: روابط عمومی موفق باید به روز و مخاطب محور باشد

  استاد حوزه و دانشگاه: روابط عمومی موفق باید به روز و مخاطب محور باشد


ادامه ادامه مطلب سه

تبلیغ متفاوت فروشگاه اینترنتی در ایران با به چالش کشیدن ضمیر ناخودآگاه

  تبلیغ متفاوت فروشگاه اینترنتی در ایران با به چالش کشیدن ضمیر ناخودآگاه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  روابط عمومی ها در اطلاع رسانی خدمات دولت به مردم اهتمام داشته باشند
  مشارکت فعال روابط عمومی ها در برگزاری برنامه های دهه مبارک فجر
  کتاب نبرد من هیتلر، پرفروش ترین کتاب در آلمان
  معاون استاندار سیستان و بلوچستان: رسانه مهمترین ظرفیت برای روابط عمومی دستگاههای اجرایی است
  نشست شورای هماهنگی و سیاست گذاری روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی
  نشست شورای هماهنگی و سیاست گذاری روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی
  جایگاه خلاقیت در خبر
  انتصاب مدیر روابط عمومی انجمن دارندگان نشان استاندارد
  برگزاری سیزدهمین اجلاس فناوری رسانه
  آشنایی با نیویورک تایمز
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

روابط عمومی ها در اطلاع رسانی خدمات دولت به مردم اهتمام داشته باشند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: روابط عمومی ها محرم دولت و دستگاه های اجرایی هستند و باید در اطلاع رسانی خدمات دولت به مردم اهتمام ویژه ای داشته باشند.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 17:18

مشارکت فعال روابط عمومی ها در برگزاری برنامه های دهه مبارک فجر مشارکت فعال روابط عمومی ها در برگزاری برنامه های دهه مبارک فجر
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مدیر کل روابط عمومی استانداری قم خواستار مشارکت فعال روابط عمومی ها در برگزاری برنامه های دهه ی مبارک فجر شد.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 17:16

 معاون استاندار سیستان و بلوچستان: رسانه مهمترین ظرفیت برای روابط عمومی دستگاههای اجرایی است معاون استاندار سیستان و بلوچستان: رسانه مهمترین ظرفیت برای روابط عمومی دستگاههای اجرایی است
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه رسانه و فضای مجازی مهمترین ظرفیت برای روابط عمومی است گفت: مسئولان روابط عمومی باید ازاین ظرفیت برای انعکاس دستاوردهای نظام در دهه فجر بهره گیرند تا روح امید و نشاط همواره در جامعه دمیده شود.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:35

 نشست شورای هماهنگی و سیاست گذاری روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی نشست شورای هماهنگی و سیاست گذاری روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی
چهارمین نشست شورای هماهنگی و سیاست گذاری دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در خوزستان، چهارشنبه 22 دی، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:32

نشست شورای هماهنگی و سیاست گذاری روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی
چهارمین نشست شورای هماهنگی و سیاست گذاری دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در خوزستان، چهارشنبه 22 دی، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:31

انتصاب مدیر روابط عمومی انجمن دارندگان نشان استاندارد انتصاب مدیر روابط عمومی انجمن دارندگان نشان استاندارد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- محمدرضا جمشیدی طی حکمی به عنوان مدیر روابط عمومی انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران منصوب شد.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:29

 رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی: رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها تبیین‌ گر حقوق شهروندی باشند رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی: رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها تبیین‌ گر حقوق شهروندی باشند
رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی، حقوق شهروندی را از موضوعات تاثیرگذار در جهت توسعه فرهنگی و اجتماعی دانست و گفت: ضرورت آشنایی و آگاهی شهروندان با مفاد این منشور ایجاب می کند که رسانه ها و روابط عمومی ها تبیین گر این مهم باشند.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:21

استاد حوزه و دانشگاه: روابط عمومی موفق باید به روز و مخاطب محور باشد استاد حوزه و دانشگاه: روابط عمومی موفق باید به روز و مخاطب محور باشد
دکتر حمید صبری نگاه روابط عمومی در ادارات را به سه حالت تقسیم کرده و می گوید: در این نگاه یا روابط عمومی ها را می پسندند و حمایت می کنند و یا نمی پسندند و یا بینابین تلقی می کنند.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 12:15

ادپرتال همراه و یاور مدیران روابط عمومی و بازاریابی ادپرتال همراه و یاور مدیران روابط عمومی و بازاریابی
امروزه روابط عمومی ها در شرایط متفاوتی از نظر بودجه قرار دارند و مدیران  ارشد به دنبال رسیدن به اهداف روابط عمومی با هزینه کردن بهینه بودجه هستند. هر روز رسانه های جدیدی برای استفاده روابط عمومی ها به عرصه می آیند و بسیاری از رسانه های قدیمی اما موثر به سبب روزمرگی مغفول می مانند.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 10:27

روابط عمـومی آینـده پـژوه و تفکـر محـور روابط عمـومی آینـده پـژوه و تفکـر محـور
روابط عمومی پژوهشگاه با رویکرد معرفی مناسب پژوهشگاه در سطح ملی و بین المللی در ارتباطات خود به عوامل تاثیرگزاری همانند تفکر محوری، مشارکت متقابل و آینده پژوهی تاکید دارد. در این راستا "ارتباطات مخاطب محور و مغزافزاری با الگوی یکپارچه" به عنوان راهبرد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت تعیین شده است.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 09:25

 مسئولان روابط عمومی‌ها: آمادگی وزارتخانه‌ها برای شفافیت اطلاعات؛ تقریبا هیچ مسئولان روابط عمومی‌ها: آمادگی وزارتخانه‌ها برای شفافیت اطلاعات؛ تقریبا هیچ
قانونی که آیین‌نامه اجرایی آن در آبان‌ماه سال‌93 به تصویب هیأت وزیران دولت یازدهم رسید ولی همچنان اجرای بندهای آن برزمین مانده‌اند. در پیگیری‌ها از مسئولان روابط عمومی‌ها و فناوری اطلاعات 10وزارتخانه کشور مشخص شد هنوز واحد مشخصی در عمده این سازمان‌ها برای پیگیری و اجرای قانون تشکیل نشده و مسئولی هم برای آن تعیین نشده است.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 00:44

روابط عمومی ها بعنوان پاتالوژیست و آسیب شناس سازمان ها می باشند روابط عمومی ها بعنوان پاتالوژیست و آسیب شناس سازمان ها می باشند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روابط عمومی ها بعنوان پاتالوژیست و آسیب شناس سازمان ها می باشند.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 16:16

مدیریت دانش در روابط عمومی ضرورتی اجتناب ناپذیر مدیریت دانش در روابط عمومی ضرورتی اجتناب ناپذیر
مدیریت دانش با توجه به اساس نیاز و نیز نگاه خاص آن به دانش به صورت یک علم وسیع و یک ضرورت در تمام علوم منجمله روابط عمومی درآمده است و لذا شناخت آن به عنوان روح حاکم بر اعمال سازمانی از جمله واحدهای روابط عمومی یک اصل است که شامل فرآیند ترکیب بهینه علم و اطلاعات در سازمان و ایجاد محیطی مطلوب به منظور به کارگیری دانش و در کنار آن تربیت نیروهای انسانی خلاق و نوآور است. به عبارتی دیگر هدف مدیریت دانش ایجاد یک سازمان یادگیرنده و شراکت به ایجاد جریانی بین مخازن اطلاعات در قسمت های مختلف سازمان و مرتبط نمودن آن ها با یکدیگر است.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 14:45

ضرورت تقویت روابط عمومی‌ها، در مراکز علمی امری مهم است ضرورت تقویت روابط عمومی‌ها، در مراکز علمی امری مهم است
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: ضرورت تقویت روابط عمومی‌ها و استفاده از افراد متخصص در مراکز علمی و دانشگاهی در راستای پیشبرد اهداف مراکز امری مهم است.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 13:54

کارکرد روابط عمومی جشنواره فیلم فجر چیست؟ کارکرد روابط عمومی جشنواره فیلم فجر چیست؟
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «حاشیه» از جمله آفت های هر رویدادی چه کوچک و چه بزرگ و بویژه جشنواره های فرهنگی وهنری است، و جشنواره فیلم فجر هم هیچگاه از این بلا مصون نبوده است.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 13:53

 گزینه احتمالی مدیریت روابط عمومی شهرداری اهواز گزینه احتمالی مدیریت روابط عمومی شهرداری اهواز
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- به گزارش شارا به نقل از بدر پرس؛ براساس برخی از شنیده ها محمد مالی گزینه احتمالی مدیریت روابط عمومی شهرداری اهواز می باشد.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 13:52

خلاقیت و نوآوری مهمترین ویژگی یک روابط عمومی فعال است
خلاقیت و نوآوری مهمترین ویژگی یک روابط عمومی فعال است که از آن در مسیر معرفی اهداف و عملکرد اداره یا سازمان محل خدمتش استفاده می کند.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 13:12

دنیا با حضور زنان روزنامه نگار انسانی تر می شود
محمد مهدی فرقانی عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: به عقیده من دنیا با حضور خانم ها مخصوصا زنان روزنامه نگار، انسانی تر می شود چون زنان بیشتر به دنبال ارزش خبری صلح و همزیستی می روند.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 13:08

    روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب     روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
اگرچه نخستین واحد روابط عمومی ایران، سال 1330 به همت پروفسور نطقی در شرکت ملی نفت (آبادان) راه اندازی شد، اما زمینه ها و مقدمات این کار در قالب فعالیت های برون سازمانی در مناطق نفت خیز و در شهر مسجدسلیمان از همان سال های اولیه کشف نفت آغاز شده بود.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 08:29

در گفتگو با امیر سرکندی، مدیر موسسه مطهرنت پارس مطرح شد: اشتراکات حوزه روابط عمومی و نرم افزارهای موبایل در گفتگو با امیر سرکندی، مدیر موسسه مطهرنت پارس مطرح شد: اشتراکات حوزه روابط عمومی و نرم افزارهای موبایل
واحد روابط عمومی قلب تپنده یک سازمان و هر تغییری که بخواهد در سازمان شکل بگیرد از روابط عمومی شروع می شود. با توجه به سابقه 18 ساله در زمینه IT، آنچه که می تواند باعث ترویج استفاده از نرم افزارهای کاربردی دستگاه های هوشمند در سازمان ها شود، واحد روابط عمومی است.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 03:39

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات شهرستان هرسین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات شهرستان هرسین
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- در این جلسه بر چگونگی انعکاس هرچه بیشتر خدمات دولت تدبیر و امید در رسانه ها بحث و تبادل نظر شد.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 03:23

چهره های برتر روابط عمومی در قاب «فوتون» چهره های برتر روابط عمومی در قاب «فوتون»
مجله علمی «فوتون» که هر شب در مدت زمان 15 دقیقه با پرسه در محافل علمی به بیان مهمترین و جدیدترین اخبار و تازه های علمی و فناوری می پردزاد، دیشب گزارشی از سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران را ارائه می دهد.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 03:12

مهدی مکارمی: به روابط عمومی بر نخواهم گشت
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- علی رغم اصرار فراوان به هیچ وجه به مسئولیت قبلی خود (روابط عمومی و امور بین الملل ) برنخواهم گشت.
شنبه، 25 دی 1395 - 17:35

استفاده از ظرفیت روابط عمومی ها، در بازتاب عملکرد دولت موثر خواهد بود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- معاون روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل دفتر استاندار زنجان تشکیل یک شبکه گسترده اطلاع رسانی متشکل از مسئولان روابط عمومی‌ها در استان زنجان را ضروری دانست.
شنبه، 25 دی 1395 - 17:33

گردهمایی مسئولان روابط عمومی ادارات در کمیته اطلاع رسانی دهه فجر شهرستان آران و بیدگل
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- فرماندار آران و بیدگل در جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان با تاکید بر تزریق روحیه نشاط و امید در مردم با نشان دادن خدمات دولت توسط روابط عمومی ها اظهارداشت:با ایجاد ابتکار و خلاقیت در برگزاری برنامه های با کیفیت دهه فجر شهرستان تلاش شود.
شنبه، 25 دی 1395 - 13:49

10 تبلیغ بین المللی برتر کریسمس 10 تبلیغ بین المللی برتر کریسمس
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- این ها 10 تبلیغ بین المللی برتر کریسمس امسال هستند:
شنبه، 25 دی 1395 - 10:12

بررسی سال 2016: 5 پادکست برتر بررسی سال 2016: 5 پادکست برتر
جای تعجب نیست کهOgilvy & Mather، بالاترین رتبه را به عنوان محبوب ترین مهمان برنامه امسال به خود اختصاص داد. به لطف گفتگوی جذاب و استدلالی که به کاوش در مورد اینکه چرا علم اقتصاد رفتاری اهمیت اساسی برای شرکت هایی دارد که در صدد درک اینکه چرا مردم تصمیم می گیرند، هستند، می پرداخت.
شنبه، 25 دی 1395 - 09:34

دومین همایش ملی زن و روابط عمومی برگزار می شود دومین همایش ملی زن و روابط عمومی برگزار می شود
دومین همایش ملی زن و روابط عمومی، اردیبهشت ماه 1396 برگزار می شود. ارایه مقاله در جلسات عمومی و نشست های تخصصی، برگزاری کارگاه های آموزشی و توان افزایی، تقدیر از برگزیدگان کارگزاران زن روابط عمومی از اهداف برگزاری این همایش عنوان شده‌ است.
شنبه، 25 دی 1395 - 09:22

سه اشتباه روابط عمومی در سال 2016 سه اشتباه روابط عمومی در سال 2016
اشتباهات روابط عمومی بطور روزانه اتفاق می افتد. چشم انداز رسانه ای دیجیتال که با سرعت در حال تغییر است، باعث می شود که این اشتباهات به راحتی تبدیل به یک ویروس شوند.
شنبه، 25 دی 1395 - 08:16

اخراج گراتاکوس مدیر روابط عمومی بارسلونا به دلیل توهین به لیونل مسی اخراج گراتاکوس مدیر روابط عمومی بارسلونا به دلیل توهین به لیونل مسی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مدیر روابط عمومی باشگاه بارسلونا به خاطر توهین به مسی اخراج شد.
شنبه، 25 دی 1395 - 01:38

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  روند قهقرا رفتن «تاریخ نگاری و روزنامه نگاری»


  یک پیش بینی عجیب و غریب/ اینترنت در جهان به مدت 24 ساعت قطع خواهد شد


  مسئولان روابط عمومی‌ها: آمادگی وزارتخانه‌ها برای شفافیت اطلاعات؛ تقریبا هیچ


  روابط عمـومی آینـده پـژوه و تفکـر محـور


  با تصویب مجلس، بودجه صدا و سیما دو برابر شد


  مدیریت دانش در روابط عمومی ضرورتی اجتناب ناپذیر


  انتقاد کوبنده مریل استریپ از ترامپ به خاطر مسخره کردن یک خبرنگار معلول


  کشف «در پشتی» واتس‌اپ: راه نفوذ به پیام‌های شما باز است


  3 روش برای بهبود مدیریت عملکرد در سال 2017


      روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: سه اشتباه روابط عمومی در سال 2016