درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
یکشنبه، 4 تیر 1396 - 13:15   

پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر

  پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر


ادامه ادامه مطلب یک

مرکز روابط عمومی USC Annenberg

  مرکز روابط عمومی USC Annenberg


ادامه ادامه مطلب دو

دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg

  دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg


ادامه ادامه مطلب سه

تهدید به مسدود کردن تلگرام در روسیه

  تهدید به مسدود کردن تلگرام در روسیه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  شورای روابط عمومی هیات ورزش های رزمی گیلان تشکیل شد
  انتشار کتاب "مقررات روابط عمومی" بزودی
  پرسش و پاسخ درباره اطلاع رسانی در زمان بحران
  برنامه خاص فیس‌بوک برای مقابله با تبلیغات تروریستی
  چطور تصاویر اینستاگرام خود را آرشیو کنیم؟
  روس ها رسانه های آمریکایی را کنترل می کنند
  آمریکا در پی رشوه به تلگرام
  چهار اصل ساده برای مقابله با متوسط‌گرایی ناشی از مدیریت ناکارﺁمد
  چگونه بین کارکنان اعتماد به نفس ایجاد کنید
  جنگ سایبری بین هکرهای یونانی و ترکیه
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

شورای روابط عمومی هیات ورزش های رزمی گیلان تشکیل شد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شورای روابط عمومی هیات ورزش های رزمی گیلان با حضور اعضای این کمیته تشکیل شد.
یکشنبه، 4 تیر 1396 - 13:11

انتشار کتاب "مقررات روابط عمومی" بزودی انتشار کتاب "مقررات روابط عمومی" بزودی
کتاب "مقررات روابط عمومی" که به همت مهدی باقریان در 192 صفحه قطع وزیری تالیف و تدوین شده است بزودی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر می شود.
یکشنبه، 4 تیر 1396 - 12:02

روس ها رسانه های آمریکایی را کنترل می کنند روس ها رسانه های آمریکایی را کنترل می کنند
رسانه های جریان اصلی (غالب) وسواس شدیدی نسبت به داستان "سازش" میان ترامپ و روسیه نشان داده اند، هرچند شواهدی مبنی بر اثبات چنین پوشش شدیدی وجود ندارد.
یکشنبه، 4 تیر 1396 - 09:46

چالش های روابط عمومی و ضرورت تغییر دیدگاه مدیران چالش های روابط عمومی و ضرورت تغییر دیدگاه مدیران
آنچه اهمیت دارد این است که کار روابط عمومی تسهیل و خدمت به مدیریت است نه مدیر. برای آنکه محور اساسی کار روابط عمومی کسب منافع برای کل سازمان است نه برای شخصی که در رأس هرم سازمانی قرار گرفته است.
یکشنبه، 4 تیر 1396 - 09:14

پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر
پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر
یکشنبه، 5 مرداد 1393 - 13:00

روابط عمومی و مدیریت روابط عمومی و مدیریت
رابطۀ بین روابط عمومی و سایر فرایندهای مدیریت به میزان زیادی به سازمان مربوطه مرتبط است. روابط عمومی اساساً خدمتی را، نه فقط برای سازمان بلکه بر مبنای نیازها، برای مخاطبان و تک تک مردم عرضه می‌کند.
یکشنبه، 4 تیر 1396 - 08:39

نتایج مطالعه پوشش رسانه ای 100 روز نخست ترامپ منتشر شد نتایج مطالعه پوشش رسانه ای 100 روز نخست ترامپ منتشر شد
مرکز شورنشتاین دانشگاه هاروارد در زمینه رسانه، سیاست، و سیاست عمومی، مطالعه جالبی را در ماه می انجام داد. این مرکز، پوشش رسانه ای 100 روز نخست ترامپ را در رسانه های جریان اصلی مورد بررسی قرار داد.
شنبه، 3 تیر 1396 - 09:39

وقتی کسی می‌گوید، "روابط‏ عمومی"، اوّلین مطلبى که به ذهن شما می‌رسد چیست؟ وقتی کسی می‌گوید، "روابط‏ عمومی"، اوّلین مطلبى که به ذهن شما می‌رسد چیست؟
اگرچه تبلیغات بخش بزرگی از روابط عمومی بوده و بیانیه‌های خبری تدبیری عملی است، امّا روابط عمومی به مراتب بیش از این است. به معنای دقیق‌تر، روابط عمومی بیش از تبلیغات است و بسیاری از تدابیر فراسوی بیانیۀ خبری برای وصول به اهداف وجود دارد.
شنبه، 3 تیر 1396 - 08:34

نگاهی به نقش روابط عمومی‌ها در توسعه ملی نگاهی به نقش روابط عمومی‌ها در توسعه ملی
این نهاد همان‌قدر که در اندیشه حفظ منافع سازمان است، به منافع مشتریان نیز می‌اندیشد و خوب می‌داند که در صورت برقراری ارتباط دو سویه میان مشتریان و سازمان، هر دو رکن این ارتباط منتفع می‌شوند.
دوشنبه، 5 تیر 1396 - 08:07

مرکز روابط عمومی USC Annenberg مرکز روابط عمومی USC Annenberg
مرکز آموزش روابط عمومی USC (CPR)، واقع در دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg، در قلب لس آنجلس، در واقع در مرکز یکی از پویاترین حرفه های جهان قرار دارد. ماموریت ما اتصال شرکت ها، آژانس ها، دانشگاهیان و دانشجویان به هم به منظور تعریف و پیشبرد آینده صنعت‌مان و تکامل کسانیست که آن را شکل می دهند.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 19:31

آمارهای باورنکردنی از 60 ثانیه اینترنت آمارهای باورنکردنی از 60 ثانیه اینترنت
در هر 60 ثانیه، 300 میلیون ایمیل میان کاربران مختلف در نقاط مختلف جهان رد و بدل می‌شود. در همین زمان 227 حساب کاربری جدید در شبکه اینستاگرام ایجاد شده و مجموع تصاویری که در 60 ثانیه بر روی اینستاگرام منتشر می‌شوند بیش از 216 هزار تصویر است.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 17:34

برگ برنده مدیریت روابط عمومی برگ برنده مدیریت روابط عمومی
مدیریت روابط عمومی ها، عموما به روزمرگی می افتند و با تشکیل اتاق فکرجهت برون رفت از این بحران و رسیدن به جایگاه واقعی خود وبرای بالندگی بیشتر می کوشد علاوه بر مسئولیت های موجود و جاری با تزریق نوآوری، با سرفصل های هنر ارتباط و همدلی، هنر مدیریت و تقویت روابط درون و برون سازمانی یک چهره متفاوت از گذشته را به نمایش بگذارند.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 17:03

نقش روابط عمومی در مدیریت تصویر آنلاین سازمان نقش روابط عمومی در مدیریت تصویر آنلاین سازمان
با توجه به پیچیدگی های مدیریت تصویر آنلاین، برای کارگزاران روابط عمومی مهم است بدانند که استراتژی های آن ها به طور مستقیم، هر دو بحث قدرت و دوام یک علامت تجاری را تحت تاثیر قرار می دهد.
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 17:22

انجمن روابط عمومی امریکا: پیشرفت در تخصص، پیشرفت در متخصصان انجمن روابط عمومی امریکا: پیشرفت در تخصص، پیشرفت در متخصصان
انجمن روابط عمومی آمریکا به منظور ایجاد اتحاد و تقویت و پیشبرد تخصص روابط عمومی، تاثیر، بازده و ارزش روابط عمومی و فعالیت های آن را توصیف می کند و به ارزش و اعتبار آن در بین حامیان مهم آن می افزاید.
دوشنبه، 29 خرداد 1396 - 02:39

اهمیت رسالت روابط عمومی ها در احیای موقوفات
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس از وجود یک هزار و ۴۰۸ بقعه متبرکه در این استان خبر داد و گفت: این تعداد یک هشتم بقاع متبرکه کشور را شامل می شود ضمن اینکه فارس دارای بیشترین تعداد بقاع متبرکه در کشور است.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 02:47

دوازدهمین نشست عمومی انجمن روابط عمومی های فارس در حرم سیدعلاءالدین حسین(ع) دوازدهمین نشست عمومی انجمن روابط عمومی های فارس در حرم سیدعلاءالدین حسین(ع)
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، دوازدهمین نشست عمومی انجمن روابط عمومی های فارس به میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس و حرم ضرت سیدعلاءالدین حسین بن موسی الکاظم(ع) شیراز همراه با ضیافت افطار در این آستان مقدس برگزار شد.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 02:45

ده عملکرد ناراحت کننده که همواره نتیجه مثبت به بار می آورند ده عملکرد ناراحت کننده که همواره نتیجه مثبت به بار می آورند
خروج از محوطه خوشایند و راحتی که انسان برای خود ایجاد می کند، برای سلامتی اش از اهمیت حیاتی برخوردار است. چراکه وضعیت مغز بگونه ای می باشد که در واقع عملکردش در زمانی به اوج می رسد که انسان از این محوطه بیرون بیاید.
چهارشنبه، 31 خرداد 1396 - 14:04

آخرین فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی آخرین فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
در پی برگزاری یازده دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در سال‌های 95-81، انجمن متخصصان روابط عمومی با همکاری دست‌اندرکاران روابط عمومی سازمان‌ها، موسسات دولتی و غیردولتی، استادان، کارشناسان و دانشجویان این رشته، در نظر دارد دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را در دو سطح ملی و استانی برگزار نماید.
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 08:40


لزوم بازنگری در تعریف و کاربرد روابط عمومی

با پیشرفت سریع کسب و کارها و بالطبع آن شکل گیری شرکت های جدید در حوزه های مختلف، رقابت های کاری بیش از پیش رنگ می گیرند.
در این میان هر کدام از کارآفرینان و صاحبان کسب و کارها روشی را برای بدست آوردن سهم عمده ی بازار اتخاذ می کنند.
چهارشنبه، 31 خرداد 1396 - 10:17

راهنمای اجمالی وظایف و فعالیت ‏های روابط ‏عمومی راهنمای اجمالی وظایف و فعالیت ‏های روابط ‏عمومی
راهنمای اجمالی وظایف و فعالیت ‏های روابط ‏عمومی
چهارشنبه، 31 خرداد 1396 - 09:31

روابط ‏عمومی به عنوان "مرزگستر" روابط ‏عمومی به عنوان "مرزگستر"
فرد مرزگستر نمایندۀ مصالح ارباب رجوع و نیز علایق افراد مرتبط است. یک پای مرزگستران در داخل سازمان و پای دیگر خارج از آن است و آنها دارای این شهامت هستند که افراد بخش مدیریت را که گاهی اوقات اهمّیت روابط را فراموش می‌کنند به مبارزه بطلبند.
چهارشنبه، 31 خرداد 1396 - 08:45

چراغ راه روابط عمومی/ 17 چراغ راه روابط عمومی/ 17
چراغ راه روابط عمومی
چهارشنبه، 31 خرداد 1396 - 02:08

 شتاب حرکت اقتصاد روی ریل کرمان نیازمند داشتن روابط عمومی های چابک است شتاب حرکت اقتصاد روی ریل کرمان نیازمند داشتن روابط عمومی های چابک است
طی چهارساله دولت یازدهم کارهای زیربنایی و زیرساختی بسیار خوبی در قالب اقتصاد مقاومتی در استان کرمان به سرانجام رسیده اما این اقدامات و تحولات با کم تحرکی برخی ار روابط عمومیهای دستگاه ها و شرکت های استان آنگونه که باید در بین مردم نمود پیدا نکرده است.
سه شنبه، 30 خرداد 1396 - 18:12

دو فیلم برگزیده متخصصان روابط عمومی معرفی شد دو فیلم برگزیده متخصصان روابط عمومی معرفی شد
تشکر از شما برای مصرف سیگار و سگ را بجنبان، دو فیلمی هستند که به عنوان آینه ای برای صنعت روابط عمومی در بهترین و بدترین حالت آن، مورد علاقه در میان متخصصین ارتباطات می باشند.
دوشنبه، 29 خرداد 1396 - 02:32

سرپرست کانون بسیج رسانه فارس معرفی شد
رضا جاویدی، مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی شهرداری شیراز به عنوان سرپرست کانون بسیج رسانه فارس معرفی و از زحمات هادی بستام، مسئول پیشین تقدیر شد.
سه شنبه، 30 خرداد 1396 - 12:34

پیشنهاداتی برای کارگزاران روابط عمومی در بحث مدیریت هویت آنلاین پیشنهاداتی برای کارگزاران روابط عمومی در بحث مدیریت هویت آنلاین
به عنوان کارگزاران روابط عمومی، دانستن مشکلات (مسائل) ارتباطی گاهی اوقات تنها می تواند توسط استراتژی های ارتباطی حل شود. شکل گیری و تکامل یک تصویر آنلاین، برای حفظ کنترل، نیازمند کارگزاران روابط عمومی می باشد.
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 17:30

دکتر امیر مسعود مظاهری استاد دانشگاه:     لزوم رضایتمندی مخاطب در اولویت سازمان ها دکتر امیر مسعود مظاهری استاد دانشگاه:     لزوم رضایتمندی مخاطب در اولویت سازمان ها
هر چقدر روابط عمومی ها گشودگی داشته باشند بر اساس همان اصولی که در ارتباطات موثر وجود دارد و پذیرنده و تاییدکننده جامعه بیرون باشد در این مسیر موفق تر خواهند بود.
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 17:46

دکتر میر فخرایی استاد علوم ارتباطات:   لزوم ارائه تصویر واقعی سازمان در افکار عمومی به مدیریت دکتر میر فخرایی استاد علوم ارتباطات:   لزوم ارائه تصویر واقعی سازمان در افکار عمومی به مدیریت
مشکل اصلی روابط عمومی ما این است که واقعیت سازمان را به مدیران گوشزد نمی کند تا زمینه ساز تغییر باشد و این واقعیت وجود دارد که این تغییر با تبلیغات مسیر نیست بلکه با اصلاح استراتژی سازمان قابل حل است
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 17:54

شرکت روابط عمومی را انتخاب کنید که نشان دهنده اندازه شرکت شما باشد شرکت روابط عمومی را انتخاب کنید که نشان دهنده اندازه شرکت شما باشد
قانون کلی این است که برای دریافت خدمات روابط عمومی به خدمات رسانی مراجعه کنید که نشان دهنده اندازه کسب و کار شما باشد.
چهارشنبه، 24 خرداد 1396 - 00:21

شاخص های سنجش و ارزیابی آثار جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی اعلام شد شاخص های سنجش و ارزیابی آثار جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی اعلام شد
آثار ارسالی روابط عمومی ها به جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با شاخص های مدون و مشخصی سنجیده و داوری می شوند. این شاخص ها معمولا با درجات عالی تا ضعیف و گاهی بسیار ضعیف و اعداد 1 تا 4 و 5 ارزیابی می شوند.
یکشنبه، 6 تیر 1395 - 08:20

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر


  عید آمد و عید آمد وان بخت سعید آمد


  قتل دست اندرکاران نشریات در باغ شاه


  وقتی کسی می‌گوید، "روابط‏ عمومی"، اوّلین مطلبى که به ذهن شما می‌رسد چیست؟


  نگاهی به نقش روابط عمومی‌ها در توسعه ملی


  آگاهان اجتماعی افغانستان: اینجا فیس‌بوک است نه میدان جنگ


  واکنش شبکه "الجزیره" به درخواست کشورهای عربی


  شماره جدید ماهنامه مدیریت رسانه منتشر شد


  چالش های روابط عمومی و ضرورت تغییر دیدگاه مدیران


  راه‌اندازی اینترنت 5G پرسرعت تا سال 2019


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: دومین فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی