درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
پنجشنبه، 2 اسفند 1397 - 23:02   

علم و دنیای دیجیتال در گفتگو با سیامک هاشمی

  علم و دنیای دیجیتال در گفتگو با سیامک هاشمی


ادامه ادامه مطلب یک

سامسونگ از تلفن هوشمند جدیدش با قیمتی غیرمنتظره پرده برداشت

  سامسونگ از تلفن هوشمند جدیدش با قیمتی غیرمنتظره پرده برداشت


ادامه ادامه مطلب دو

سوپر کامپیوترها و پیشگویی آینده

  سوپر کامپیوترها و پیشگویی آینده


ادامه ادامه مطلب سه

درسی از مدیر عامل آمازون؛ چطور بر آبروریزی چیره شویم

  درسی از مدیر عامل آمازون؛ چطور بر آبروریزی چیره شویم


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  شاهکار روابط عمومی‌ پپسی در سال ۲۰۰۰
  جلسه آموزشی «ارتباط مؤثر با رسانه‌ها» در بنیاد شهید برگزار شد
  سوپر کامپیوترها و پیشگویی آینده
  درسی از مدیر عامل آمازون؛ چطور بر آبروریزی چیره شویم
  سال 2040 در بریتانیا کشاورزی توسط رباتها انجام خواهد شد
  سامسونگ از تلفن هوشمند جدیدش با قیمتی غیرمنتظره پرده برداشت
  آیا "بیت‌کوین" و یا پول‌های دیجیتالی، دلار را از اریکه رهبری نظام پولی جهان پائین خواهند کشید؟
  با پول‌هایمان چه کنیم؟
  بشیر: «ژورنالیسم علمی» در ایران ناشناخته باقی مانده است
  مشاور روابط عمومی انجمن صنایع خوراک دام ایران منصوب شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

شاهکار روابط عمومی‌ پپسی در سال ۲۰۰۰ شاهکار روابط عمومی‌ پپسی در سال ۲۰۰۰
در این مطلب می خوانید که برند پپسی چگونه توانست با استفاده از یک برنامه روابط عمومی گسترده و بدون اجرای مبارزه تبلیغاتی تلویزیونی محصول جدیدی را به بازار معرفی کند و فروش خودش را در یکسال ۲۰ درصد افزایش دهد.
پنجشنبه، 2 اسفند 1397 - 22:43

جلسه آموزشی «ارتباط مؤثر با رسانه‌ها» در بنیاد شهید برگزار شد جلسه آموزشی «ارتباط مؤثر با رسانه‌ها» در بنیاد شهید برگزار شد
مدیر‌کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید گفت: ارتباط سازمان با رسانه‌ها در انتقال صحیح مفاهیم و قضاوت افکار عمومی از عملکردها بسیار مؤثر است.
پنجشنبه، 2 اسفند 1397 - 22:42

مشاور روابط عمومی انجمن صنایع خوراک دام ایران منصوب شد مشاور روابط عمومی انجمن صنایع خوراک دام ایران منصوب شد
طی حکمی از سوی مجید موافق قدیری رییس هیات مدیره انجمن صنایع خوراک دام ، طیور و آبزیان ایران ، حجت رحیم زاده به عنوان مشاور در امور روابط عمومی این انجمن منصوب شد.
پنجشنبه، 2 اسفند 1397 - 19:10

بازوند در دیدار با مجموعه روابط عمومی استانداری کرمانشاه: اطلاع‌رسانی دستاوردها موجب امیدواری مردم می‌شود بازوند در دیدار با مجموعه روابط عمومی استانداری کرمانشاه: اطلاع‌رسانی دستاوردها موجب امیدواری مردم می‌شود
استاندار کرمانشاه گفت: امروز روابط عمومی‌ها باید در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به اطلاع‌رسانی اهتمام داشته باشند زیرا امروزه مردم در کوتاه‌ترین زمان ممکن از اخبار مطلع می‌شوند.
پنجشنبه، 2 اسفند 1397 - 11:47

دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی: روابط عمومی ها منعکس کننده خواسته های مردم به مسئولان باشند
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه روابط عمومیها منعکس خواسته ها و نیازهای مردم به مسئولان هستند گفت: روابط عمومی ها؛ زبان گویا و راهنمای سازمان ها در اولویت دهی به برنامه ها هستند. در واقع روابط عمومی برای مسئولان و دستگاه ها؛ جایگاهی مشاوره ای و برای مردم آیینه ای از عملکرد و فعالیت دستگاه ها است.
پنجشنبه، 2 اسفند 1397 - 10:55

سه مرحله مدیریت بحران سه مرحله مدیریت بحران
بحران ها همه گیر و خسته کننده هستند. شما باید در هر مرحله دارای یک برنامه بسیار روشن و هدفمند باشید. مدیریت بحران دارای سه مرحله است:
پنجشنبه، 1 فروردین 1398 - 23:55

شیوه ارتباطی جالب و جدید استاندار یزد شیوه ارتباطی جالب و جدید استاندار یزد
طالبی استاندار یزد امروز در مراسم جشن ثبت جهانی زیلو در میبد، اعلام کرد: اولین کارت سبز برای ارتباط بدون محدودیت با استاندار را به مهندس صفدری زاده که از سرمایه‌گذاران اقتصادی و خیر میبدی هست، اعطا می کند.
چهارشنبه، 1 اسفند 1397 - 15:03

انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی دانشگاه قم انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی دانشگاه قم
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-|| طی حکمی از سوی عسگر دیرباز ریاست دانشگاه قم، مهندس شهاب خادمی به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی این دانشگاه منصوب شد.
چهارشنبه، 1 اسفند 1397 - 13:25

چگونه عوامل اجتماعی بر خلاقیت تاثیر می گذارد؟ چگونه عوامل اجتماعی بر خلاقیت تاثیر می گذارد؟
نادیده گرفتن تکنیک های تفکر خلاق و اهمیت آن، شایع ترین مانع تفکر خلاق است. برخی از افراد در برابر جلسات تفکر خلاق، که ممکن است تعصب داشته باشند تحت تأثیر تجربیات بد قرار می گیرند.
چهارشنبه، 1 اسفند 1397 - 08:01

معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور: ‌ایمنی پدافندی نیروگاه اتمی بوشهر با استاندارد‌های جهانی برابری می‌کند معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور: ‌ایمنی پدافندی نیروگاه اتمی بوشهر با استاندارد‌های جهانی برابری می‌کند
معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به برگزاری رزمایش پرتوی در جوار نیروگاه اتمی بوشهر گفت: ایمنی پدافندی نیروگاه اتمی بوشهر با استاندارد‌های جهانی برابری می‌کند.
سه شنبه، 30 بهمن 1397 - 22:22

آغاز فرایند تدوین سند جامع شیوه اقدام مشترک روابط عمومیها در زمان بحران آغاز فرایند تدوین سند جامع شیوه اقدام مشترک روابط عمومیها در زمان بحران
سند جامع شیوه اقدام روابط عمومیها با هدف ارائه راهکارهای مناسب اطلاع رسانی در مواقع بحران ، استفاده بهینه از ظرفیت های مشترک سازمان ها و نهادها و تعیین چهارچوب اقدامات هر سازمان در حوزه ارتباطی در زمان وقوع بحران تدوین و ابلاغ می شود.
سه شنبه، 30 بهمن 1397 - 20:28

پیام مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مهر اقتصاد پیام مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مهر اقتصاد
مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مهر اقتصاد پیامی را به منظور قدردانی منتشر کرد.
سه شنبه، 30 بهمن 1397 - 19:46

رییس شورای شهر کرج: رابطه کنونی مدیران و روابط‌عمومی‌ها آمیخته به تملق و چاپلوسی است رییس شورای شهر کرج: رابطه کنونی مدیران و روابط‌عمومی‌ها آمیخته به تملق و چاپلوسی است
عباس زارع با بیان اینکه نهاد شهرداری یک نهاد خدماتی نیست بلکه یک نهاد اجتماعی است، گفت: رابطه کنونی مدیران و روابط عمومیها چندان معقول نیست و متاسفانه آمیخته به تملق و چاپلوسی است.
سه شنبه، 30 بهمن 1397 - 19:44

رئیس روابط عمومی قوه قضائیه پس از 10 سال تغییر می کند رئیس روابط عمومی قوه قضائیه پس از 10 سال تغییر می کند
با پایان یافتن ماموریت قاضی حسن رحیمی مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه، وی پس از ۱۰سال با این سمت خداحافظی می‌کند و از قوه قضاییه می رود.
سه شنبه، 30 بهمن 1397 - 19:30

مدیریت مسایل مدیریت مسایل
مدیریت مسایل نوعی ترکیب از نظارت بر روند و تحلیل بازیگر است. وظیفه مدیر مسایل، ثبت و سر و کار داشتن با سؤالات مربوط به افکارعمومی، روندهای اجتماعی، فناوری جدید و غیره است، که می توانند تاثیری بر سازمان مورد نظر داشته باشند.
یکشنبه، 26 اسفند 1397 - 22:23

3 گام ضروری برای نوشتن یک سخنرانی برای مدیر عامل 3 گام ضروری برای نوشتن یک سخنرانی برای مدیر عامل
آیا تاکنون از شما خواسته شده تا برای رهبر سازمان خود یک سخنرانی آماده کنید؟ در اینجا سه عنصر حیاتی از نوشتن یک سخنرانی آمده است:
سه شنبه، 30 بهمن 1397 - 08:04

فراخوان چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی فراخوان چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، جشنواره ای برای انتخاب و معرفی بهترین الگوها و عملکردها در زمینه انتشارات روابط عمومی هاست که توسط انجمن متخصصان روابط عمومی همه ساله برگزار می گردد. این انجمن با استعانت از پروردگار عالمیان و به پشتوانه همیاری و همدلی صاحب نظران و متخصصان و با حمایت و همکاری دست اندرکاران روابط عمومی سازمانها، موسسات دولتی و غیردولتی، استادان، کارشناسان و دانشجویان این رشته، در نظر دارد تا برای چهاردهمین بار، جشنواره ملی انتشارات را در تیر ماه سال 1398 برگزار نماید.
شنبه، 29 دی 1397 - 09:00

فراخوان مقاله سومین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی فراخوان مقاله سومین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی
همزمان با گرامیداشت «روز ملی روابط عمومی»، «سومین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی» به همت موسسه کارگزار روابط عمومی، 11 اردیبهشت ماه سال 1398 در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود.
دوشنبه، 17 دی 1397 - 16:05

روابط عمومی و سیاست روابط عمومی و سیاست
تنها راه حل ممکن این است که روابط عمومی، نه از لحاظ چرخش و تبلیغ، بلکه از نظر توسعه عمومی، روابط را در عرصه انسانی گسترش دهد.
جمعه، 24 اسفند 1397 - 02:01

سالروز درگذشت محمد حسنین هیکل، روزنامه نگار معروف مصری سالروز درگذشت محمد حسنین هیکل، روزنامه نگار معروف مصری
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- محمد حسنین هیکل، نویسنده و روزنامه نگار معروف مصری، بعد از یک بیماری طولانی، روز چهارشنبه در سن 93 سالگی درگذشت.
پنجشنبه، 29 بهمن 1394 - 15:00

3 ضرورت برای ساخت یک استراتژِی تاثیرگذار جدید 3 ضرورت برای ساخت یک استراتژِی تاثیرگذار جدید
بهترین نتیجه زمانی حاصل می شود که شما وقتی را برای تحقیق در مورد مخاطبانتان اختصاص دهید و برای تاثیر گذاری بر روی آنها به صورت انفرادی عمل کنید.
دوشنبه، 29 بهمن 1397 - 08:27

نشست هم اندیشی اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی ادارات پیشوا نشست هم اندیشی اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی ادارات پیشوا
نشست مشترک اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی ادارات شهرستان پیشوا با حضور فرماندار برگزار شد.
یکشنبه، 28 بهمن 1397 - 16:47

 مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان رضوی منصوب شد مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان رضوی منصوب شد
مهدی زین الدینی طی حکمی از سوی استاندار خراسان رضوی به عنوان مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان رضوی منصوب شد.
یکشنبه، 28 بهمن 1397 - 15:57

نقش اتاق‌های فکر در تصمیم‌سازی‌ها نقش اتاق‌های فکر در تصمیم‌سازی‌ها
نقش اتاق‌های فکر و مشاوران در تصمیم‌سازی‌ها، نزد مدیران در کشورهای توسعه‌یافته بی‌بدلیل و تعیین‌کننده است. جای خالی این نوع اتاق‌ها و مشاوران نزد مدیران کشور بسیار عیان است. بدون استفاده از فکر، تجربه و دانش خبرگان و نخبگان به‌عنوان مشاوران، حل معضلات و مشکلات در حوزه مدیریتی مدیران غیرممکن است.
یکشنبه، 28 بهمن 1397 - 14:37

بر اساس نتایج یک تحقیق: 85 درصد متخصصان ارتباطات، تنوع را خیلی مهم می دانند بر اساس نتایج یک تحقیق: 85 درصد متخصصان ارتباطات، تنوع را خیلی مهم می دانند
بنیاد انجمن روابط عمومی آمریکا (PRSA) نتایج یک مطالعه اخیر را منتشر کرد که این موضوع را نشان می دهد که در حالی که 85 درصد از متخصصان ارتباطات اعتقاد دارند تنوع خیلی مهم است، اما تنها 27 درصد اعتقاد دارند که سازمانشان تنوع طلب است.
دوشنبه، 29 بهمن 1397 - 08:30

5 پنج دلیل چرا متخصصان ارتباطات باید مالک اتاق خبر سازمانی باشند؟ 5 پنج دلیل چرا متخصصان ارتباطات باید مالک اتاق خبر سازمانی باشند؟
گریس پلاتون می‌گوید: مدیریت فعالانه‌ی اخبار برای شهرت و مدیریت برند امری حیاتی است. ارتباطات و گروه‌های ارتباط عمومی باید اجازه‌ی مالکیت اتاق‌های خبر دیجیتال در سایت هایشان را داشته باشند.
یکشنبه، 28 بهمن 1397 - 08:17

تاریخچه و زاد روز روزنامه نگاری آنلاین تاریخچه و زاد روز روزنامه نگاری آنلاین
در ادبیات و نشریات بین المللی مربوط، یونس شکرخواه مبتکر و پایه گذار نشریات آنلاین در ایران معرفی شده است. شکرخواه متولد تیرماه 1336 (شهر مشهد) دکتر در علوم ارتباطات، فوق لیسانس روزنامه نگاری و لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی)، دبیر پیشین اخبار و مقالات بین الملل کیهان، سردبیر سابق روزنامه جام جم، سردبیر همشهری آنلاین، رئیس یک بخش پژوهش و مطالعات در دانشگاه تهران و استاد روزنامه نگاری است. دکتر شکرخواه همچنین مؤلف چندین کتاب در رشته روزنامه نگاری است.
سه شنبه، 28 بهمن 1393 - 12:30

روابط عمومی‌ها و امید اجتماعی
امروزه نقش بسیار مهم روابط عمومی سازمان‌ها بر کسی پوشیده نیست. از این‌رو مدیران برای دستیابی به اهداف، باید منابع مناسب و نیروهای آگاه و زبده را در این بخش بکارگیری کنند.
شنبه، 27 بهمن 1397 - 21:56

قربانی: استفاده از ظرفیت ادارات در راستای اطلاع رسانی از وظایف خطیر روابط عمومی است قربانی: استفاده از ظرفیت ادارات در راستای اطلاع رسانی از وظایف خطیر روابط عمومی است
مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران ضمن تاکید به ارتباط تنگاتگ بخشداری های تابعه با روابط عمومی ادارات بخش افزود: بخشداری های کن، آفتاب و مرکزی تهران به عنوان نماینده عالی دولت در بخش خود می توانند از ظرفیت ادارات بخش در راستای سیاست ها و برنامه های دولت و اطلاع رسانی به مردم بهره ببرند.
شنبه، 27 بهمن 1397 - 21:53

دوره آموزشی استاندارد مسئولیت اجتماعی و مهارت های زندگی برای سالمندان و معلولین در گلستان برگزار می شود دوره آموزشی استاندارد مسئولیت اجتماعی و مهارت های زندگی برای سالمندان و معلولین در گلستان برگزار می شود
مسئول روابط عمومی اداره کل استاندارد گلستان از برگزاری دوره آموزشی استاندارد مسئولیت اجتماعی و مهارت های زندگی برای سالمندان و معلولین خبر داد.
شنبه، 27 بهمن 1397 - 21:51

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  «مدیریت دولتی» در ایران دوران ساسانیان


  ساخت دوربین عکس فوری (پولاروید)


  انتصاب سرپرست اداره روابط عمومی دانشگاه قم


  آمازون در 2 سال گذشته هیچ مالیاتی در آمریکا پرداخت نکرده است


  دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی: روابط عمومی ها منعکس کننده خواسته های مردم به مسئولان باشند


  بازوند در دیدار با مجموعه روابط عمومی استانداری کرمانشاه: اطلاع‌رسانی دستاوردها موجب امیدواری مردم می‌شود


  مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی: برای برقراری ارتباط موثرتر با جامعه هدف نیازمند یاری هنرمندان هستیم


  اعتقاد اکثر کانادایی‌ها بر تاثیرات منفی فیس بوک در انتخابات فدرال


  چگونه عوامل اجتماعی بر خلاقیت تاثیر می گذارد؟


  شیوه ارتباطی جالب و جدید استاندار یزد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی