درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 7 اسفند 1399 - 15:14   

انطباق با فناوری تبدیل به یک الزام می‌شود

  انطباق با فناوری تبدیل به یک الزام می‌شود


ادامه ادامه مطلب یک

چگونه خلاقیت خود را تقویت کنیم؟

  چگونه خلاقیت خود را تقویت کنیم؟


ادامه ادامه مطلب دو

فرصت‌های شغلی تازه برای روبات‌ها

  فرصت‌های شغلی تازه برای روبات‌ها


ادامه ادامه مطلب سه

«کرونا» حضور کاربران در شبکه های اجتماعی را افزایش داد

  «کرونا» حضور کاربران در شبکه های اجتماعی را افزایش داد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  سرپرست جدید روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳معرفی شد
  روابط‌عمومی؛ شیوه های اجرای کسب وکار در شرایط کرونایی
  سرپرست دانشکده علوم ارتباطات معرفی شد
  پیام تبریک مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر
  دیدار مدیرعامل بانک رفاه کارگران با وزیر صنعت، معدن و تجارت
  تأکید معاون اول رییس جمهور در نشست شورای‌ عالی اجرای سیاست های کلی اصل (۴۴) قانون اساسی: بخش خصوصی باید میدان دار اقتصاد کشور باشد
  وبینار «نوانگار؛ نظرسنجی و روابط عمومی برتر» برگزار می‌شود
  مدیر جدید روابط عمومی هلال احمر گیلان منصوب شد
  تالیف دو جلد کتاب توسط رئیس روابط عمومی منطقه استان مرکزی
  «کارشناسی ارشد رشتۀ روابط عمومی» تصویب شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

سرپرست جدید روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳معرفی شد سرپرست جدید روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه رئیس روابط‌عمومی شهرداری منطقه۱۳ با حضور سمیه عالمی پسند معاون مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، مجتبی شکری شهردار منطقه و جمعی از معاونین و مدیران عصر امروز سه شنبه، پنجم اسفند ماه در محل ساختمان ستادی شهرداری منطقه برگزار شد.
پنجشنبه، 7 اسفند 1399 - 11:26

روابط‌عمومی؛ شیوه های اجرای کسب وکار در شرایط کرونایی روابط‌عمومی؛ شیوه های اجرای کسب وکار در شرایط کرونایی
عرصه روابط‌عمومی در طول دهه‌های متمادی تغییر کرده است و این حوزه در طول یک سال اخیر به دلیل شرایط ناشی از کرونا و تلاش کسب‌وکارها برای حفظ روابط با مشتریان به سرعت تغییر کرده است. با این حساب برندها نیاز به استفاده از ترندهای مناسب روابط‌عمومی برای ماندگاری در این حوزه از کسب‌وکار دارند.
پنجشنبه، 7 اسفند 1399 - 11:23

وبینار «نوانگار؛ نظرسنجی و روابط عمومی برتر» برگزار می‌شود وبینار «نوانگار؛ نظرسنجی و روابط عمومی برتر» برگزار می‌شود
دوازدهمین وبینار تخصصی «نوانگار؛ نظرسنجی و روابط‌عمومی برتر» از سوی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) برگزار می‌شود.
چهارشنبه، 6 اسفند 1399 - 14:51

 مدیر جدید روابط عمومی هلال احمر گیلان منصوب شد مدیر جدید روابط عمومی هلال احمر گیلان منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان، "توحید شریعتی" به عنوان مدیر جدید روابط عمومی و اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر استان گیلان منصوب شد.
چهارشنبه، 6 اسفند 1399 - 14:46

تالیف دو جلد کتاب توسط رئیس روابط عمومی منطقه استان مرکزی
رئیس روابط‌عمومی شرکت ملی پخش فرآورد‌ه‌های نفتی منطقه استان مرکزی از سال ۹۷ تا کنون موفق به تالیف دو جلد کتاب شد. آخرین کتاب وی به نام "به رنگ قلم، به یاد پدر" در قالب نثر و شعر تالیف و چاپ شده است.
چهارشنبه، 6 اسفند 1399 - 14:45

«کارشناسی ارشد رشتۀ روابط عمومی» تصویب شد «کارشناسی ارشد رشتۀ روابط عمومی» تصویب شد
سرفصل آموزشی و برنامۀ درسی کارشناسی ارشد روابط عمومی در ۵ گرایش «روابط عمومی و امور اجتماعی»، «روابط عمومی و امور بین‌الملل»، «روابط عمومی و امور فرهنگی»، «روابط عمومی و صنعت و بازرگانی» و «روابط عمومی و رسانه‌های اجتماعی» با رعایت معیارهای اسلامی‌سازی، بومی‌سازی، روزآمدی و کارآمدی تدوین شد.
چهارشنبه، 6 اسفند 1399 - 14:32

بررسی نقش و عملکرد روابط‌عمومی‌ها در دوران کرونا بررسی نقش و عملکرد روابط‌عمومی‌ها در دوران کرونا
علت اصلی عدم تحقق برخی کارکردهای روابط‌عمومی در دوران کرونا، این بوده که در ساختارهای اجرایی سازمان اعتقاد و اعتمادی به نقش روابط‌عمومی وجود ندارد، در چنین شرایطی روابط‌عمومی در دروان بحران کرونا اگر بخواهد به وظایف حساس خود بپردازد، به علت موانع ذکر شده با نقش تاخیری و تسلیمی وارد می‌شود.
چهارشنبه، 6 اسفند 1399 - 14:08

 جلسه کمیته روابط عمومی زنجیره فولاد برگزار شد جلسه کمیته روابط عمومی زنجیره فولاد برگزار شد
جلسه کمیته روابط‌عمومی زنجیره فولاد با حضور بیش از ۲۰ شرکت بزرگ فولادی و معدنی امروز ۵ اسفندماه از طریق سامانه جلسات مجازی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و با حضور دبیر و مدیر اجرایی این انجمن و همچنین حضور افتخاری مدیر روابط عمومی ایمیدرو برگزار شد.
چهارشنبه، 6 اسفند 1399 - 00:23

نشست ویدئو کنفرانس کارشناسان روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان برگزار شد نشست ویدئو کنفرانس کارشناسان روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان برگزار شد
نشست ویدئو کنفرانس کارشناسان روابط‌عمومی آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق تابعه استان کردستان برگزار شد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 14:53

منابع طبیعی همدان رتبه برتر کشور در ارتباط مردمی را کسب کرد منابع طبیعی همدان رتبه برتر کشور در ارتباط مردمی را کسب کرد
نتایج این ارزیابی نشان می دهد که این اداره کل موفق شده در خصوص مدت زمان پاسخ گویی به پیام های مردمی در سامانه ارتباط مردم و دولت(سامد) و همچنین کیفیت مناسب پاسخگویی جایگاه خوبی را در بین ادارات کل منابع طبیعی استانها به دست آورد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 13:03

 انتصاب سرپرست مدیریت روابط عمومی تجارت‌نو انتصاب سرپرست مدیریت روابط عمومی تجارت‌نو
مدیرعامل بیمه تجارت‌نو درحکمی رضا پورقاسم را با حفظ سمت مشاور و مدیر حوزه مدیر عامل، به عنوان سرپرست مدیریت روابط‌عمومی و ارتباطات منصوب کرد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 13:02

بدون روابط عمومی، تجارت سقوط خواهد کرد بدون روابط عمومی، تجارت سقوط خواهد کرد
نقش روابط عمومی و تشریفات علاوه بر شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی در نهادهای دولتی دیگر بر کسی پوشیده نیست و در صورت نادیده گرفتن مهارت‌های مرتبط با این تخصص در سازمان، نهاد یاد شده با تبعات ناگواری مواجه خواهد شد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 11:59

مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل تاکید کرد: استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در مقابله با پیک چهارم کرونا مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل تاکید کرد: استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در مقابله با پیک چهارم کرونا
اردبیل مسئول روابط‌عمومی استانداری اردبیل بر استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی در مقابله با پیک کرونا و جلوگیری از شیوع کرونای انگلیسی در استان تاکید کرد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 11:56

«معاون امور رسانه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش» منصوب شد «معاون امور رسانه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش» منصوب شد
طی حکمی از سوی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی، معاون جدید امور رسانه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش» منصوب شد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 11:55

سومین گردهمایی روابط عمومی های اکوسیستم فناوری و نوآوری برگزار می شود
سومین رویداد گراف دی 10 اسفند ماه سال‌جاری به میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و با بررسی تجربیات «مسئولیت اجتماعی در ایران و جهان» برگزار خواهد شد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 01:17

اصول اخلاقی آتن اصول اخلاقی آتن
تمام اعضای سازمان‏‌های بین‌‏المللی روابط‌عمومی در روز عضویت با پایبندی خود به یک الگوی بین‌‏المللی از اصول اخلاقی که بخشی از آن مبتنی بر منشور سازمان ملل است، موافقت می‌‏کنند.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 00:56

برگزاری نشست شورای اطلاع رسانی سازمان های تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت در ایدرو برگزاری نشست شورای اطلاع رسانی سازمان های تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت در ایدرو
نشست شورای اطلاع رسانی سازمان های تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور رئیس مرکز روابط‌عمومی وزارت صمت و مدیران روابط عمومی سازمان ها و شرکت های وابسته به میزبانی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 00:29

مدیر روابط عمومی هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان منصوب شد مدیر روابط عمومی هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان منصوب شد
طی حکمی از سوی ابراهیم محمد علیپور رئیس هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان ، علیرضا شانه چیان به عنوان مدیر روابط عمومی هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان منصوب شد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 00:28

 کسب رتبه دوم ارزیابی خبری روابط عمومی های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط منطقه آزاد قشم کسب رتبه دوم ارزیابی خبری روابط عمومی های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط منطقه آزاد قشم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: در ارزیابی خبری روابط‌عمومیهای ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور در سه ماهه سوم سال جاری، این اداره کل در رتبه دوم این ارزیابی قرار گرفت.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 00:27

روابط عمومی نوشتاری روابط عمومی نوشتاری
تمامی نوشته‌های روابط عمومی با این پرسش آغاز می‌شود، چگونه می‌توان به سازمان در رسیدن به اهدافش کمک کرد؟ به طور مثال، آیا آگهی تبلیغ یک محصول تمامی فوائد محصول جدید را نشان می‌هد و اگر نشان می‌دهد چه سودی برای مشتریان احتمالی دارد؟
دوشنبه، 4 اسفند 1399 - 17:33

تحکیم زنجیر چرخش رسانه‌ها در جهت اهداف سازمان با افزایش سواد رسانه‌‌ای روابط‌عمومی‌ها
بر اساس تحقیقات انجام شده‌ی کشورهای غربی در سال‌های اخیر، بیش از 80 درصد فعالان روابط‌عمومی احساس می‌کنند که بدون استفاده از رسانه‌های اجتماعی و به ویژه رسانه‌های مجازی، وظایف خود را نمی‌توانند به درستی انجام دهند.
دوشنبه، 4 اسفند 1399 - 15:08

نقش روابط عمومی در ثبات آرامش این روزهای سایپا نقش روابط عمومی در ثبات آرامش این روزهای سایپا
با توجه به این که مقوله ارتباطات و روابط عمومی در اوضاع و احوال کنونی کشور از اهمیت ویژه برخوردار است، شرکت ها برای این که بتوانند نقش ارزنده در اقتصاد و توسعه پایدار کشور ایفا کنند، باید با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان ارتباطات در پست های کلیدی روابط عمومی، میزان نفوذ بر افکار عمومی و استفاده مناسب از رسانه های ارتباط جمعی را بالا برده و به پشتوانه فکری و تجربی این مدیران، نسبت به تجزیه و تحلیل مسائل اقتصادی کشور به ارائه راه حل های ارتباطی در راستای جذب حداکثری از سوی سهام داران خود بهره بگیرند.
یکشنبه، 3 اسفند 1399 - 16:32

تصویب و ابلاغ «منشور اخلاقی و ارزش‏ های حرفه‏ ای روابط‏ عمومی» تصویب و ابلاغ «منشور اخلاقی و ارزش‏ های حرفه‏ ای روابط‏ عمومی»
در تدوین منشوری که مورد تصویب و ابلاغ مجمع عمومی انجمن قرار گرفته، تلاش گردید، ابعاد چهارگانه ارزش های اخلاقی، ارزش های حرفه ای، دانش حرفه ای و رهنمودهای حرفه ای مورد نیاز روابط عمومی منطبق با شرایط کنونی کشور و با قابلیت استفاده در تمامی نهادها و سازمان های دولتی، عمومی و خصوصی جمع بندی و ارائه شوند.»
یکشنبه، 3 اسفند 1399 - 14:55

جلسه شورای روابط عمومی شهرستان آمل برگزار شد جلسه شورای روابط عمومی شهرستان آمل برگزار شد
جلسه شورای روابط‌عمومی شهرستان آمل با حضور دکتر علیرضا شریعت معاون استاندار و فرماندار ویژه ، اعضاء شورای روابط عمومی شهرستان و آقایان احمدی و میرزاده از حوزه روابط عمومی فرمانداری ویژه در دفتر کار فرماندار آمل برگزار شد.
یکشنبه، 3 اسفند 1399 - 13:30

موفقیت روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان موفقیت روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان
در ارزیابی عملکرد خبری سه ماهه دوم ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور در بخش خبر؛ روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان رتبه دوم را از آن خود کرد.
یکشنبه، 3 اسفند 1399 - 13:28

مراسم تودیع و معارفه مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد مراسم تودیع و معارفه مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد
طی مراسمی «حسین جعفر بگلو » بعنوان مسئول روابط‌عمومی و فرشاد گلشاهی بعنوان مسئول آموزشهای فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران معارفه شدند.
شنبه، 2 اسفند 1399 - 23:07

چهار روش راهبردی برای رد کردن کاری که نمی‌توانید یا نمی‌خواهید انجام دهید چهار روش راهبردی برای رد کردن کاری که نمی‌توانید یا نمی‌خواهید انجام دهید
نه گفتن در محل کار ممکن است سخت باشد اما روش‌هایی وجود دارد که این کار را آسان‌تر می‌کند. اگر همیشه به همه درخواست‌های رؤسا، همکاران، مراجعان و افراد دیگر در محل کار جواب مثبت بدهید شاید فکر کنید که آدم مهم و بی‌نظیری هستید و کسی نمی‌تواند جای شما را بگیرد.
شنبه، 2 اسفند 1399 - 14:15

کسب رتبه اول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی
روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی در ارزیابی عملکرد ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها موفق به کسب رتبه اول شد.
شنبه، 2 اسفند 1399 - 13:33

شبکه‌های اجتماعی، پیش‌نیاز روابط‌عمومی موفق شبکه‌های اجتماعی، پیش‌نیاز روابط‌عمومی موفق
براساس گزارش انجمن خبرنگاران آمریکا، 61 درصد از کاربران در شبکه های اجتماعی تمایل به ارتباط با برندها از طریق همین فضا دارند. معنای ضمنی این امر شکست استراتژی کسب و کارها برای روابط عمومی در خارج از فضای شبکه های اجتماعی است بنابراین برنامه کسب و کارها برای روابط‌عمومی به صورت سنتی بدون شک با شکست همراه خواهد بود.
شنبه، 2 اسفند 1399 - 12:45

مسئول روابط عمومی بهزیستی استان تهران: روابط عمومی، زبان گویای سازمان است مسئول روابط عمومی بهزیستی استان تهران: روابط عمومی، زبان گویای سازمان است
مسئول روابط‌عمومی بهزیستی استان تهران گفت: در مراکز بهزیستی استان تهران، طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، بنا را بر ارتقاء سطح رسانه ای گذاشته ایم.
جمعه، 1 اسفند 1399 - 18:23

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  جلسه کمیته روابط عمومی زنجیره فولاد برگزار شد


  اپلیکیشن خبری «تهران رسانه» در راه است


  تغییر مدیریت یا مدیریت تغییر در سازمان ها


  چرا رساندن اطلاعات دقیق به مردم روز به روز سخت‌تر می‌شود؟


  «کارشناسی ارشد رشتۀ روابط عمومی» تصویب شد


  بررسی نقش و عملکرد روابط‌عمومی‌ها در دوران کرونا


  مدیر جدید روابط عمومی هلال احمر گیلان منصوب شد


  فرصت‌های شغلی تازه برای روبات‌ها


  وبینار «نوانگار؛ نظرسنجی و روابط عمومی برتر» برگزار می‌شود


  تالیف دو جلد کتاب توسط رئیس روابط عمومی منطقه استان مرکزی


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد