درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 10 اسفند 1399 - 20:14   

نقش روابط عمومی در گسترش خوشنامی سازمان

  نقش روابط عمومی در گسترش خوشنامی سازمان


ادامه ادامه مطلب یک

نقش روابط عمومی‌ کتاب فروشی‌ ها در کتاب خوانی، در «کتاب بان» رادیو فرهنگ

  نقش روابط عمومی‌ کتاب فروشی‌ ها در کتاب خوانی، در «کتاب بان» رادیو فرهنگ


ادامه ادامه مطلب دو

بیانیه انجمن روابط عمومی ایران به مناسبت روز جهانی گروه‌های مردم نهاد (NGO)

  بیانیه انجمن روابط عمومی ایران به مناسبت روز جهانی گروه‌های مردم نهاد (NGO)


ادامه ادامه مطلب سه

ساختارهای رسانه‌ای فولاد مبارکه تغییر خواهد کرد

  ساختارهای رسانه‌ای فولاد مبارکه تغییر خواهد کرد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  گزارش برگزاری سومین رویداد گراف‌دی
  بانک رفاه کارگران وجه التزام اقساط غیر جاری تسهیلات کادر درمان را می بخشد
  چطور اینفلوئنسرها می‌توانند کمپین روابط عمومی شما را ارتقا دهند
  رویکردهای مختلف آموزش و توسعه مهارت
  عادی انگاری شرایط بحران
  ساختارهای رسانه‌ای فولاد مبارکه تغییر خواهد کرد
  مجتمع فولاد مبارکه در هفته‌ای که گذاشت
  انتخاب مسئول روابط‌عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت‌حیدریه به عنوان کارمند نمونه صنعت‌نفت
  سرپرست بهزیستی خراسان رضوی: روابط عمومی، دانش‌محور باشد و نگاه سنتی نداشته باشد
  جزئیات نقشه راه روابط‌عمومی‌های شهرداری تهران بررسی شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

گزارش برگزاری سومین رویداد گراف‌دی گزارش برگزاری سومین رویداد گراف‌دی
سومین گردهمایی روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری با عنوان گراف‌دی با هدف بررسی تجربیات مسؤولیت اجتماعی در ایران و جهان امروز دهم اسفندماه برگزار شد.
یکشنبه، 10 اسفند 1399 - 18:08

چطور اینفلوئنسرها می‌توانند کمپین روابط عمومی شما را ارتقا دهند چطور اینفلوئنسرها می‌توانند کمپین روابط عمومی شما را ارتقا دهند
اینفلوئنسرها می‌توانند کمک‌حال برندها باشند تا با کنار زدن پارازیت‎ های دیجیتال، کماکان اعتبار خود را حفظ کنند. ترکیب گستره‌ی ارتباطی رسانه ‎های اجتماعی و اعتماد مردم به شخصیت ‎های خاص می‌تواند موجب ترویج دوچندان یک کمپین شود. ادامه‎ مطلب را بخوانید تا بهترین رویکردها برای شکل‌گیری این همکاری‌ها را متوجه شوید.
یکشنبه، 10 اسفند 1399 - 13:57

ساختارهای رسانه‌ای فولاد مبارکه تغییر خواهد کرد ساختارهای رسانه‌ای فولاد مبارکه تغییر خواهد کرد
مدیر روابط‌عمومی فولاد مبارکه با اشاره به تغییرات خوب و اصولی در آینده روابط عمومی فولاد مبارکه، گفت: ساختارهای رسانه‌ای فولاد در حال تغییر است و هفته‌‌نامه فولاد مبارکه از امروز با طراحی جدید و محتوایی متفاوت عرضه می‌شود.
یکشنبه، 10 اسفند 1399 - 00:22

انتخاب مسئول روابط‌عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت‌حیدریه به عنوان کارمند نمونه صنعت‌نفت انتخاب مسئول روابط‌عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت‌حیدریه به عنوان کارمند نمونه صنعت‌نفت
علی نیروئی مسئول روابط‌عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت‌ حیدریه، پس از کسب ۶ دوره متوالی روابط عمومی برترمناطق ۳۷گانه کشور،در جشنواره شهید رجایی بعنوان کارمند نمونه صنعت‌نفت برگزدیده شد.
شنبه، 9 اسفند 1399 - 17:56

سرپرست بهزیستی خراسان رضوی: روابط عمومی، دانش‌محور باشد و نگاه سنتی نداشته باشد سرپرست بهزیستی خراسان رضوی: روابط عمومی، دانش‌محور باشد و نگاه سنتی نداشته باشد
سرپرست بهزیستی خراسان رضوی در دیدار با مدیر و کارشناسان روابط عمومی این نهاد، جایگاه روابط‌عمومی را به عنوان وکیل‌مدافع مدیر سازمان و مدعی العموم از سوی مددجویان و مشتریان سازمان ترسیم کرد.
شنبه، 9 اسفند 1399 - 17:55

جزئیات نقشه راه روابط‌عمومی‌های شهرداری تهران بررسی شد جزئیات نقشه راه روابط‌عمومی‌های شهرداری تهران بررسی شد
در 118 روابط عمومی فعال در مجموعه شهرداری، علاوه بر وظایف عادی و معمول مساله ای که اهمیت دارد این است که این مسیر را به چه نحوی طی کنیم که متفاوت از روال معمول باشد و برای ذینفعان جذابیت داشته باشد و این نکته در واقع بزرگترین هنر روابط عمومی امروز است.
شنبه، 9 اسفند 1399 - 17:50

نقش روابط عمومی‌ کتاب فروشی‌ ها در کتاب خوانی، در «کتاب بان» رادیو فرهنگ نقش روابط عمومی‌ کتاب فروشی‌ ها در کتاب خوانی، در «کتاب بان» رادیو فرهنگ
برنامه«کتاب بان» رادیو فرهنگ شنبه ۹ اسفند، نقش روابط‌عمومی‌ کتاب فروشی‌ ها در کتاب خوانی را بررسی می کند.
شنبه، 9 اسفند 1399 - 14:12

روابط عمومی، پاشنه آشیل فروشگاه های زنجیره ای روابط عمومی، پاشنه آشیل فروشگاه های زنجیره ای
به باور کارشناسان مهم‌ترین وظیفه و نقش اساسی روابط‌عمومی در سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی، مدیریت ارتباطات راهبردی سازمان با ذینفعان است. بنابراین، نقش محوری روابط‌عمومی انجام بخشی از وظایف مدیریت سازمان یا شرکت، یعنی عالی‌ترین مهارت و حرفه دنیای پیچیده امروز است.
شنبه، 9 اسفند 1399 - 14:01

نقش روابط عمومی در گسترش خوشنامی سازمان نقش روابط عمومی در گسترش خوشنامی سازمان
در فضای رقابتی این روزها، حفظ هویت و اعتبار سازمان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. داشتن روابط عمومی مناسب را می توان مترادف با حفظ و توسعه خوشنامی سازمان دانست. ما در مجموعه پاکسان این موضوع را به عنوان یک اصل مهم در فعالیت های درون واحدی روابط عمومی قرار داده ایم و همواره در تلاش هستیم تا نام و آوازه برند خوشنام پاکسان را پرآوازه تر از گذشته کنیم.
شنبه، 9 اسفند 1399 - 13:58

کسب مقام نخست ارزیابی خبری توسط اداره کل فرهنگ استان خوزستان کسب مقام نخست ارزیابی خبری توسط اداره کل فرهنگ استان خوزستان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان از کسب مقام نخست روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان در سه ماهه سوم سال جاری در ارزیابی خبری روابط عمومی های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور خبر داد.
جمعه، 8 اسفند 1399 - 11:33

سرپرست جدید روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳معرفی شد سرپرست جدید روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه رئیس روابط‌عمومی شهرداری منطقه۱۳ با حضور سمیه عالمی پسند معاون مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، مجتبی شکری شهردار منطقه و جمعی از معاونین و مدیران عصر امروز سه شنبه، پنجم اسفند ماه در محل ساختمان ستادی شهرداری منطقه برگزار شد.
پنجشنبه، 7 اسفند 1399 - 11:26

روابط‌عمومی؛ شیوه های اجرای کسب وکار در شرایط کرونایی روابط‌عمومی؛ شیوه های اجرای کسب وکار در شرایط کرونایی
عرصه روابط‌عمومی در طول دهه‌های متمادی تغییر کرده است و این حوزه در طول یک سال اخیر به دلیل شرایط ناشی از کرونا و تلاش کسب‌وکارها برای حفظ روابط با مشتریان به سرعت تغییر کرده است. با این حساب برندها نیاز به استفاده از ترندهای مناسب روابط‌عمومی برای ماندگاری در این حوزه از کسب‌وکار دارند.
پنجشنبه، 7 اسفند 1399 - 11:23

وبینار «نوانگار؛ نظرسنجی و روابط عمومی برتر» برگزار می‌شود وبینار «نوانگار؛ نظرسنجی و روابط عمومی برتر» برگزار می‌شود
دوازدهمین وبینار تخصصی «نوانگار؛ نظرسنجی و روابط‌عمومی برتر» از سوی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) برگزار می‌شود.
چهارشنبه، 6 اسفند 1399 - 14:51

 مدیر جدید روابط عمومی هلال احمر گیلان منصوب شد مدیر جدید روابط عمومی هلال احمر گیلان منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان، "توحید شریعتی" به عنوان مدیر جدید روابط عمومی و اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر استان گیلان منصوب شد.
چهارشنبه، 6 اسفند 1399 - 14:46

تالیف دو جلد کتاب توسط رئیس روابط عمومی منطقه استان مرکزی
رئیس روابط‌عمومی شرکت ملی پخش فرآورد‌ه‌های نفتی منطقه استان مرکزی از سال ۹۷ تا کنون موفق به تالیف دو جلد کتاب شد. آخرین کتاب وی به نام "به رنگ قلم، به یاد پدر" در قالب نثر و شعر تالیف و چاپ شده است.
چهارشنبه، 6 اسفند 1399 - 14:45

«کارشناسی ارشد رشتۀ روابط عمومی» تصویب شد «کارشناسی ارشد رشتۀ روابط عمومی» تصویب شد
سرفصل آموزشی و برنامۀ درسی کارشناسی ارشد روابط عمومی در ۵ گرایش «روابط عمومی و امور اجتماعی»، «روابط عمومی و امور بین‌الملل»، «روابط عمومی و امور فرهنگی»، «روابط عمومی و صنعت و بازرگانی» و «روابط عمومی و رسانه‌های اجتماعی» با رعایت معیارهای اسلامی‌سازی، بومی‌سازی، روزآمدی و کارآمدی تدوین شد.
چهارشنبه، 6 اسفند 1399 - 14:32

بررسی نقش و عملکرد روابط‌عمومی‌ها در دوران کرونا بررسی نقش و عملکرد روابط‌عمومی‌ها در دوران کرونا
علت اصلی عدم تحقق برخی کارکردهای روابط‌عمومی در دوران کرونا، این بوده که در ساختارهای اجرایی سازمان اعتقاد و اعتمادی به نقش روابط‌عمومی وجود ندارد، در چنین شرایطی روابط‌عمومی در دروان بحران کرونا اگر بخواهد به وظایف حساس خود بپردازد، به علت موانع ذکر شده با نقش تاخیری و تسلیمی وارد می‌شود.
چهارشنبه، 6 اسفند 1399 - 14:08

 جلسه کمیته روابط عمومی زنجیره فولاد برگزار شد جلسه کمیته روابط عمومی زنجیره فولاد برگزار شد
جلسه کمیته روابط‌عمومی زنجیره فولاد با حضور بیش از ۲۰ شرکت بزرگ فولادی و معدنی امروز ۵ اسفندماه از طریق سامانه جلسات مجازی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و با حضور دبیر و مدیر اجرایی این انجمن و همچنین حضور افتخاری مدیر روابط عمومی ایمیدرو برگزار شد.
چهارشنبه، 6 اسفند 1399 - 00:23

نشست ویدئو کنفرانس کارشناسان روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان برگزار شد نشست ویدئو کنفرانس کارشناسان روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان برگزار شد
نشست ویدئو کنفرانس کارشناسان روابط‌عمومی آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق تابعه استان کردستان برگزار شد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 14:53

منابع طبیعی همدان رتبه برتر کشور در ارتباط مردمی را کسب کرد منابع طبیعی همدان رتبه برتر کشور در ارتباط مردمی را کسب کرد
نتایج این ارزیابی نشان می دهد که این اداره کل موفق شده در خصوص مدت زمان پاسخ گویی به پیام های مردمی در سامانه ارتباط مردم و دولت(سامد) و همچنین کیفیت مناسب پاسخگویی جایگاه خوبی را در بین ادارات کل منابع طبیعی استانها به دست آورد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 13:03

 انتصاب سرپرست مدیریت روابط عمومی تجارت‌نو انتصاب سرپرست مدیریت روابط عمومی تجارت‌نو
مدیرعامل بیمه تجارت‌نو درحکمی رضا پورقاسم را با حفظ سمت مشاور و مدیر حوزه مدیر عامل، به عنوان سرپرست مدیریت روابط‌عمومی و ارتباطات منصوب کرد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 13:02

بدون روابط عمومی، تجارت سقوط خواهد کرد بدون روابط عمومی، تجارت سقوط خواهد کرد
نقش روابط عمومی و تشریفات علاوه بر شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی در نهادهای دولتی دیگر بر کسی پوشیده نیست و در صورت نادیده گرفتن مهارت‌های مرتبط با این تخصص در سازمان، نهاد یاد شده با تبعات ناگواری مواجه خواهد شد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 11:59

مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل تاکید کرد: استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در مقابله با پیک چهارم کرونا مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل تاکید کرد: استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در مقابله با پیک چهارم کرونا
اردبیل مسئول روابط‌عمومی استانداری اردبیل بر استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی در مقابله با پیک کرونا و جلوگیری از شیوع کرونای انگلیسی در استان تاکید کرد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 11:56

«معاون امور رسانه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش» منصوب شد «معاون امور رسانه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش» منصوب شد
طی حکمی از سوی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی، معاون جدید امور رسانه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش» منصوب شد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 11:55

سومین گردهمایی روابط عمومی های اکوسیستم فناوری و نوآوری برگزار می شود
سومین رویداد گراف دی 10 اسفند ماه سال‌جاری به میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و با بررسی تجربیات «مسئولیت اجتماعی در ایران و جهان» برگزار خواهد شد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 01:17

اصول اخلاقی آتن اصول اخلاقی آتن
تمام اعضای سازمان‏‌های بین‌‏المللی روابط‌عمومی در روز عضویت با پایبندی خود به یک الگوی بین‌‏المللی از اصول اخلاقی که بخشی از آن مبتنی بر منشور سازمان ملل است، موافقت می‌‏کنند.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 00:56

برگزاری نشست شورای اطلاع رسانی سازمان های تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت در ایدرو برگزاری نشست شورای اطلاع رسانی سازمان های تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت در ایدرو
نشست شورای اطلاع رسانی سازمان های تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور رئیس مرکز روابط‌عمومی وزارت صمت و مدیران روابط عمومی سازمان ها و شرکت های وابسته به میزبانی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 00:29

مدیر روابط عمومی هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان منصوب شد مدیر روابط عمومی هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان منصوب شد
طی حکمی از سوی ابراهیم محمد علیپور رئیس هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان ، علیرضا شانه چیان به عنوان مدیر روابط عمومی هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان منصوب شد.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 00:28

 کسب رتبه دوم ارزیابی خبری روابط عمومی های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط منطقه آزاد قشم کسب رتبه دوم ارزیابی خبری روابط عمومی های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط منطقه آزاد قشم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: در ارزیابی خبری روابط‌عمومیهای ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور در سه ماهه سوم سال جاری، این اداره کل در رتبه دوم این ارزیابی قرار گرفت.
سه شنبه، 5 اسفند 1399 - 00:27

روابط عمومی نوشتاری روابط عمومی نوشتاری
تمامی نوشته‌های روابط عمومی با این پرسش آغاز می‌شود، چگونه می‌توان به سازمان در رسیدن به اهدافش کمک کرد؟ به طور مثال، آیا آگهی تبلیغ یک محصول تمامی فوائد محصول جدید را نشان می‌هد و اگر نشان می‌دهد چه سودی برای مشتریان احتمالی دارد؟
دوشنبه، 4 اسفند 1399 - 17:33

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مدیریت بحران کرونا با مشارکت نهادهای مدنی


  سرپرست بهزیستی خراسان رضوی: روابط عمومی، دانش‌محور باشد و نگاه سنتی نداشته باشد


  روابط عمومی، پاشنه آشیل فروشگاه های زنجیره ای


  بیانیه انجمن روابط عمومی ایران به مناسبت روز جهانی گروه‌های مردم نهاد (NGO)


  جزئیات نقشه راه روابط‌عمومی‌های شهرداری تهران بررسی شد


  نقش روابط عمومی در گسترش خوشنامی سازمان


  چهار اصل بازاریابی قیف کامل


  نقش روابط عمومی‌ کتاب فروشی‌ ها در کتاب خوانی، در «کتاب بان» رادیو فرهنگ


  ساختارهای رسانه‌ای فولاد مبارکه تغییر خواهد کرد


  انتخاب مسئول روابط‌عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت‌حیدریه به عنوان کارمند نمونه صنعت‌نفت


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد