درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
یکشنبه، 6 خرداد 1397 - 02:20   

فراخوان سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

  فراخوان سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

ناخشنودی از پاسخ‌های زاکربرگ، مدیر فیسبوک در پارلمان اروپا

  ناخشنودی از پاسخ‌های زاکربرگ، مدیر فیسبوک در پارلمان اروپا


ادامه ادامه مطلب دو

اربابان صنایع دیجیتال در کاخ الیزه؛ امانوئل ماکرون با زاکربرگ گفتگویی جداگانه دارد

  اربابان صنایع دیجیتال در کاخ الیزه؛ امانوئل ماکرون با زاکربرگ گفتگویی جداگانه دارد


ادامه ادامه مطلب سه

مزایای فناوری اطلاعات برای کارآفرینان

  مزایای فناوری اطلاعات برای کارآفرینان


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  دو کارگاه آموزشی روابط عمومی برگزار می‌شود
  درگذشت پدر سینمای ایران
  تجلیل از مسئولان روابط عمومی های گرمسار
  به همت خانه مطبوعات؛ مدیران برتر روابط عمومی آذربایجان‌شرقی تجلیل شدند
  مدیر خانه مطبوعات آذربایجان‌شرقی: رسالت رسانه‌ها و مدیران روابط‌عمومی جدا از یکدیگر نیست
   مراسم معارفه سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل
  قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران در راه است
  چهار درس روابط عمومی برای کسب و کار
  انتصاب رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران
  خانم متخصص فروش
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

دو کارگاه آموزشی روابط عمومی برگزار می‌شود دو کارگاه آموزشی روابط عمومی برگزار می‌شود
کارگاههای آموزشی "عکاسی خبری پیشرفته" و "سواد بصری" توسط انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار خواهد شد.
یکشنبه، 6 خرداد 1397 - 01:00

تجلیل از مسئولان روابط عمومی های گرمسار
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- همایش تجلیل از تلاشگران عرصه روابط عمومی ها در گرمسار برگزار شد.
شنبه، 5 خرداد 1397 - 21:35

به همت خانه مطبوعات؛ مدیران برتر روابط عمومی آذربایجان‌شرقی تجلیل شدند به همت خانه مطبوعات؛ مدیران برتر روابط عمومی آذربایجان‌شرقی تجلیل شدند
برای نخستین بار در استان آذربایجان‌شرقی، آیین نکوداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ها به همت خانه مطبوعات برگزار شد.
شنبه، 5 خرداد 1397 - 14:56

مدیر خانه مطبوعات آذربایجان‌شرقی: رسالت رسانه‌ها و مدیران روابط‌عمومی جدا از یکدیگر نیست مدیر خانه مطبوعات آذربایجان‌شرقی: رسالت رسانه‌ها و مدیران روابط‌عمومی جدا از یکدیگر نیست
شفیعی گفت: رسالت رسانه‌ها و مدیران روابط عمومی جدا از یکدیگر نیست و مردم بهره‌مند از تعامل حداکثری این دو نهاد هستند.
شنبه، 5 خرداد 1397 - 14:55

 مراسم معارفه سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل  مراسم معارفه سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، مراسم معارفه دکتر شهبازی سرپرست و امور بین الملل دانشگاه با حضور دکتر سید فرزاد جلالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل و دکتر دینی رئیس دفتر ریاست مورخ ۹۷/۳/۵ در واحد روابط عمومی برگزار شد.
شنبه، 5 خرداد 1397 - 14:49

چهار درس روابط عمومی برای کسب و کار چهار درس روابط عمومی برای کسب و کار
نیک سابان- نیک سابان در آلاباما یکی از چیزهای معدودی به شمار می رود که کاملا شناخته شده است. او یک مربی قهرمانی، یک همکار مسلط و یک عاشق کیک خامه ای بلغور دار است و در کنار این ویژگی ها ویژگی های بسیار دیگری دارد که باعث اطاله کلام می شود.
شنبه، 5 خرداد 1397 - 08:34

انتصاب رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران
طی حکمی از سوی عسکری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران؛ علیرضا طالبی مدیر جوان و متخصص در حوزه روابط عمومی، بعنوان رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران منصوب شد.
جمعه، 4 خرداد 1397 - 18:57

  از «بله، قربان‌گو»یی روابط عمومی‌ها تا اقدام مبتکرانه جذب سلبریتی از «بله، قربان‌گو»یی روابط عمومی‌ها تا اقدام مبتکرانه جذب سلبریتی
روابط عمومی حرفه و شغلی است که تعدادی از علوم را به کمک می‌گیرد تا ارتباطی دوسویه را بین سازمان و مخاطب برقرار کند. روابط عمومی به عنوان چشم بینای ادارات مطرح می‌شود و پویایی آن موجب رشد و بالندگی مجموعه‌ها، ادارات و مراکز خواهد شد.
جمعه، 4 خرداد 1397 - 14:28

چالش اصلی روابط عمومی ها بدبینی مردم به این جایگاه است چالش اصلی روابط عمومی ها بدبینی مردم به این جایگاه است
قنبری ،دکترای مدیریت منابع انسانی مهمترین چالش جایگاه روابط عمومی ها در دنیای امروز را بد بینی مردم یا نا آشنایی آنان به این جایگاه دانست و تصریح کرد: این در حالی است که اکثر کسانی که در این جایگاه مشغول فعالیت هستند متخصص در این رشته نیستند.
جمعه، 4 خرداد 1397 - 14:26

روابط عمومی اداره های فراشبند برای معرفی این منطقه تلاش کنند روابط عمومی اداره های فراشبند برای معرفی این منطقه تلاش کنند
معاون فرماندار شهرستان فراشبند گفت: این شهرستان به لحاظ تاریخی و فرهنگی از قابلیت ها خاصی برخوردار است که معرفی آن نیازمند همت و تلاش اصحاب رسانه و مسئولان روابط عمومی اداره ها و نهادهای مختلف است.
جمعه، 4 خرداد 1397 - 00:25

 روابط عمومی ها در ایران آسیب های زیربنایی دارند روابط عمومی ها در ایران آسیب های زیربنایی دارند
مدرس علوم ارتباطات و رسانه معتقد است روابط عمومیها در ایران با آسیب های زیربنایی روبرو هستند که از آن جمله می توان به تعریف غیر کارشناسی ساخبه گزارش شارا، تار این نهاد و ترکیبش در دیگر واحدهای سازمانی و انتصاب افراد بدون تخصص به عنوان مدیر روابط عمومی اشاره کرد.
پنجشنبه، 3 خرداد 1397 - 17:03

 ایجاد آرامش در فضای اجتماعی و سیاسی از وظایف رسانه هاست ایجاد آرامش در فضای اجتماعی و سیاسی از وظایف رسانه هاست
مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی که ظهر امروز در جریان بازدید از روزنامه زعفران سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: امروزه آرامش در حوزه های اجتماعی و سیاسی از جمله مهمترین نیازمندی های جامعه است و رسانه ها نقش بسیار مهمی در ایجاد این آرامش دارند
چهارشنبه، 2 خرداد 1397 - 22:27

   چرا تغییر مدیرکل روابط عمومی سازمان محیط زیست اعلام نمی شود؟ چرا تغییر مدیرکل روابط عمومی سازمان محیط زیست اعلام نمی شود؟
ارسال جوابیه سازمان محیط زیست بدون نام و امضا به خبرگزاری فارس، گمانه‌زنی رسانه‌ها در مورد تغییر بدون سر و صدای مدیرکل روابط عمومی این سازمان را به اثبات رساند.
چهارشنبه، 2 خرداد 1397 - 13:50

انتشارات کارگزار روابط عمومی انتشارات کارگزار روابط عمومی
انتشارات کارگزار روابط عمومی
چهارشنبه، 2 خرداد 1397 - 13:39

نقش قابل توجه روابط عمومی ها درتصمیم گیری های مدیریتی سازمان نقش قابل توجه روابط عمومی ها درتصمیم گیری های مدیریتی سازمان
نگاه فعلی به روابط عمومی و جایگاه روابط عمومی در کشور با اجرایی شدن برخی توجهات می‌تواند گام‌های بلندی را در حرکت روبه رشد نظام ارتباطی و روابط عمومی درکشور بردارد و این حرفه و فن تخصصی را در جایگاه و مرتبه و منزلت واقعی خویش قرار دهد.
چهارشنبه، 2 خرداد 1397 - 07:52

برگه‌های اطلاعاتی دولت سوئد: چگونه در زمان جنگ و بحران شرایط را مدیریت کنید؟ برگه‌های اطلاعاتی دولت سوئد: چگونه در زمان جنگ و بحران شرایط را مدیریت کنید؟
امروز اداره آمادگی و محافظت از جامعه در کنفرانس خبری از نشر برگه‌های اطلاعاتی از سوی دولت سوئد خبر داد. هدف از نشر و توزیع این برگه‌ها این است که به افراد جامعه در مورد چگونگی مدیریت شرایط اضطراری چون جنگ و بحران اطلاع رسانی شود.
چهارشنبه، 2 خرداد 1397 - 00:54

مشاور مدیر عامل در امور روابط عمومی: روابط عمومی نقشی استراتژیک در سازمان‌ ها دارد مشاور مدیر عامل در امور روابط عمومی: روابط عمومی نقشی استراتژیک در سازمان‌ ها دارد
مراسم بزرگداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور مشاور مدیرعامل بانک مهر اقتصاد در امور روابط عمومی در استان خراسان شمالی برگزار شد..
سه شنبه، 1 خرداد 1397 - 22:01

گردهمایی مسئولین روابط عمومی ادارات کل دامپزشکی استان ها با حضور ریاست سازمان دامپزشکی کشور
به گزارش شارا به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد نشست شورای هماهنگی مسئولین روابط عمومی ادارات کل دامپزشکی استان ها در هفته ارتباطات و روابط عمومی در استان یزد با حضور دکتر رفیعی پور رئیس سازمان دامپزشکی کشور برگزار شد.
سه شنبه، 1 خرداد 1397 - 21:59

انتصاب مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی، علیرضا عبداللهی نژاد را به سمت "مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم" منصوب کرد.
سه شنبه، 1 خرداد 1397 - 15:01

انتصاب مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان انتصاب مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان
طی حکمی از سوی سید موسی خادمی .بهرام رشیدنیا بعنوان مدیرکل اطلاع رسانی و امور بین الملل استانداری لرستان منصوب شد. رشیدی نیا از جمله مدیرانی است که در سنوات گذشته نیز در این مسولیت قرار داشته و با توجه تجربه کاری کافی انتظار می رود پل ارتباطی و تعاملی مناسبی بین اهالی خبر و استانداری ایجاد نماید.
سه شنبه، 1 خرداد 1397 - 12:33

تجلیل از روابط عمومی های برتر شهرستان ری
در دومین جلسه شورای اداری شهرستان ری از روابط عمومی های برتر شهرستان با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.
سه شنبه، 1 خرداد 1397 - 12:32

  روابط عمومی ها عملکرد دولتمردان را به شهروندان اطلاع دهند روابط عمومی ها عملکرد دولتمردان را به شهروندان اطلاع دهند
معاون استاندار مرکزی و فرماندار شهرستان ساوه گفت: روابط عمومی دستگاه های اجرایی با رعایت اصل صداقت، اخبار و عملکرد دستگاه ها را به شهروندان اطلاع رسانی کنند.
سه شنبه، 1 خرداد 1397 - 12:31

دبیر شورای روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی شاهرود: اطلاع‌رسانی و تاثیرگذاری بر افکار عمومی از وظایف روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها
دبیر شورای روابط عمومیهای دستگاه‌های اجرایی شاهرود گفت: اطلاع‌رسانی و تاثیرگذاری بر افکار عمومی از وظایف روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها است، البته معمولاً دامنه گسترش پیام‌های روابط عمومی محدودتر از رسانه‌هاست.
سه شنبه، 1 خرداد 1397 - 12:30

فرماندار قرچک: وظیفه روابط‌ عمومی شنیدن حرف مردم و بیان خدمات دستگاه‌ها است
فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به رسالت‌های روابط عمومی ادارات گفت: روابط عمومی باید خوب حرف مردم را بشنوید و خدمات را بیان کنید و انتظار داریم اخبار را به نحوه احسن انتقال دهید.
سه شنبه، 1 خرداد 1397 - 12:29

 به مناسبت روز روابط عمومی انجام شد؛ برگزاری نشست صمیمی عفیفی پور با کارکنان روابط عمومی اداره کل بنادر هرمزگان به مناسبت روز روابط عمومی انجام شد؛ برگزاری نشست صمیمی عفیفی پور با کارکنان روابط عمومی اداره کل بنادر هرمزگان
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در نشستی که به مناسبت گرامیداشت روز روابط عمومی در بندر شهید رجایی برگزار شد، گفت: روابط عمومی چشم و چراغ یک مجموعه محسوب می شود.
سه شنبه، 1 خرداد 1397 - 12:28

بانک گردشگری، میزبان مدیران روابط عمومی نظام بانکی شد بانک گردشگری، میزبان مدیران روابط عمومی نظام بانکی شد
همزمان با گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات، آیین نکوداشت مدیران روابط عمومی بانک ها و موسسات اعتباری کشور به میزبانی بانک گردشگری برگزار شد.
سه شنبه، 1 خرداد 1397 - 12:26

شبکه هوشیاری ارتباطی روابط‌ عمومی‌ها شبکه هوشیاری ارتباطی روابط‌ عمومی‌ها
حضور هوشمندانه مدیران روابط عمومی در دنیای متکثر امروز و عصر حاضر بیش از پیش احساس می‌شود تا بتوان در لایه‌های مختلف و طبقات گوناگون اجتماع سطح و گستره نفوذ روابط عمومی را گسترش داد.
سه شنبه، 1 خرداد 1397 - 08:38

اهم فعالیت های روابط عمومی سازمان نظام مهندسی معدن اهم فعالیت های روابط عمومی سازمان نظام مهندسی معدن
امور روابط عمومی و بین الملل سازمان نظام مهندسی معدن ضمن انجام امور جاری خود با گسترده شدن فعالیت های ‌سازمان ، ‌از سال 1390 فعالیت خود را در قالب ساختار سازمانی مصوب انجام می دهد. این امور در سازمان مرکزی و 31 مرکز استانی مستقیما زیر نظر رئیس سازمان فعالیت می کند.
سه شنبه، 1 خرداد 1397 - 08:31

عملکرد روابط‌عمومی‌های ادارات استان همدان ارزیابی می‌شود عملکرد روابط‌عمومی‌های ادارات استان همدان ارزیابی می‌شود
رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های استان همدان گفت: عملکرد روابط عمومی های ادارات استان همدان ارزیابی می شود.
دوشنبه، 31 اردیبهشت 1397 - 23:11

 روابط عمومی تنها واحدی که در سازمانها به فراموشی سپرده شده اند روابط عمومی تنها واحدی که در سازمانها به فراموشی سپرده شده اند
بسیار شنیده ایم و خوانده ایم که روابط عمومی‌ها قلب تپنده سازمانها هستند، یا شعار داده ایم که روابط عمومی‌ها سربازان خط مقدم جبهه فرهنگی اند و...اما در عمل، آنچه نمود پیدا کرده، اندکی از دغدغه های روابط عمومی‌ها را پاسخگو نبوده است.
دوشنبه، 31 اردیبهشت 1397 - 20:00

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  سامسونگ باید ۵۳۳ میلیون دلار جریمه به اپل بپردازد


  اربابان صنایع دیجیتال در کاخ الیزه؛ امانوئل ماکرون با زاکربرگ گفتگویی جداگانه دارد


  پیش بینی های جالب درباره چگونگی پیشرفت فناوری ها در آینده نزدیک


  اعلام دلیل مسدود کردن تلگرام در روسیه


  مزایای فناوری اطلاعات برای کارآفرینان


  خانم متخصص فروش


  چهار درس روابط عمومی برای کسب و کار


  از «بله، قربان‌گو»یی روابط عمومی‌ها تا اقدام مبتکرانه جذب سلبریتی


  انتصاب رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران


  دو کارگاه آموزشی روابط عمومی برگزار می‌شود


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی