درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 2 تیر 1396 - 06:21   

آقای روزنامه نگاری آنلاین ایران 60 ساله شد

  آقای روزنامه نگاری آنلاین ایران 60 ساله شد


ادامه ادامه مطلب یک

مرکز روابط عمومی USC Annenberg

  مرکز روابط عمومی USC Annenberg


ادامه ادامه مطلب دو

دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg

  دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg


ادامه ادامه مطلب سه

امکان تبلیغات بیش‌تر در فیس‌بوک برای سازمان‌های خبری

  امکان تبلیغات بیش‌تر در فیس‌بوک برای سازمان‌های خبری


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg
  مرکز روابط عمومی USC Annenberg
  آقای روزنامه نگاری آنلاین ایران 60 ساله شد
  قوی‌ترین رایانه اپل از راه می‌رسد
  آمارهای باورنکردنی از 60 ثانیه اینترنت
  برگ برنده مدیریت روابط عمومی
  تقویم روز ارتباطات/ ژورنال نویسی در ایران
  نقش روابط عمومی در مدیریت تصویر آنلاین سازمان
  اصول و فنون مصاحبه
  انجمن روابط عمومی امریکا: پیشرفت در تخصص، پیشرفت در متخصصان
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

مرکز روابط عمومی USC Annenberg مرکز روابط عمومی USC Annenberg
مرکز آموزش روابط عمومی USC (CPR)، واقع در دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg، در قلب لس آنجلس، در واقع در مرکز یکی از پویاترین حرفه های جهان قرار دارد. ماموریت ما اتصال شرکت ها، آژانس ها، دانشگاهیان و دانشجویان به هم به منظور تعریف و پیشبرد آینده صنعت‌مان و تکامل کسانیست که آن را شکل می دهند.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 19:31

آمارهای باورنکردنی از 60 ثانیه اینترنت آمارهای باورنکردنی از 60 ثانیه اینترنت
در هر 60 ثانیه، 300 میلیون ایمیل میان کاربران مختلف در نقاط مختلف جهان رد و بدل می‌شود. در همین زمان 227 حساب کاربری جدید در شبکه اینستاگرام ایجاد شده و مجموع تصاویری که در 60 ثانیه بر روی اینستاگرام منتشر می‌شوند بیش از 216 هزار تصویر است.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 17:34

برگ برنده مدیریت روابط عمومی برگ برنده مدیریت روابط عمومی
مدیریت روابط عمومی ها، عموما به روزمرگی می افتند و با تشکیل اتاق فکرجهت برون رفت از این بحران و رسیدن به جایگاه واقعی خود وبرای بالندگی بیشتر می کوشد علاوه بر مسئولیت های موجود و جاری با تزریق نوآوری، با سرفصل های هنر ارتباط و همدلی، هنر مدیریت و تقویت روابط درون و برون سازمانی یک چهره متفاوت از گذشته را به نمایش بگذارند.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 17:03

نقش روابط عمومی در مدیریت تصویر آنلاین سازمان نقش روابط عمومی در مدیریت تصویر آنلاین سازمان
با توجه به پیچیدگی های مدیریت تصویر آنلاین، برای کارگزاران روابط عمومی مهم است بدانند که استراتژی های آن ها به طور مستقیم، هر دو بحث قدرت و دوام یک علامت تجاری را تحت تاثیر قرار می دهد.
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 17:22

انجمن روابط عمومی امریکا: پیشرفت در تخصص، پیشرفت در متخصصان انجمن روابط عمومی امریکا: پیشرفت در تخصص، پیشرفت در متخصصان
انجمن روابط عمومی آمریکا به منظور ایجاد اتحاد و تقویت و پیشبرد تخصص روابط عمومی، تاثیر، بازده و ارزش روابط عمومی و فعالیت های آن را توصیف می کند و به ارزش و اعتبار آن در بین حامیان مهم آن می افزاید.
دوشنبه، 29 خرداد 1396 - 02:39

اهمیت رسالت روابط عمومی ها در احیای موقوفات
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس از وجود یک هزار و ۴۰۸ بقعه متبرکه در این استان خبر داد و گفت: این تعداد یک هشتم بقاع متبرکه کشور را شامل می شود ضمن اینکه فارس دارای بیشترین تعداد بقاع متبرکه در کشور است.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 02:47

دوازدهمین نشست عمومی انجمن روابط عمومی های فارس در حرم سیدعلاءالدین حسین(ع) دوازدهمین نشست عمومی انجمن روابط عمومی های فارس در حرم سیدعلاءالدین حسین(ع)
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، دوازدهمین نشست عمومی انجمن روابط عمومی های فارس به میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس و حرم ضرت سیدعلاءالدین حسین بن موسی الکاظم(ع) شیراز همراه با ضیافت افطار در این آستان مقدس برگزار شد.
پنجشنبه، 1 تیر 1396 - 02:45

ده عملکرد ناراحت کننده که همواره نتیجه مثبت به بار می آورند ده عملکرد ناراحت کننده که همواره نتیجه مثبت به بار می آورند
خروج از محوطه خوشایند و راحتی که انسان برای خود ایجاد می کند، برای سلامتی اش از اهمیت حیاتی برخوردار است. چراکه وضعیت مغز بگونه ای می باشد که در واقع عملکردش در زمانی به اوج می رسد که انسان از این محوطه بیرون بیاید.
چهارشنبه، 31 خرداد 1396 - 14:04

آخرین فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی آخرین فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
در پی برگزاری یازده دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در سال‌های 95-81، انجمن متخصصان روابط عمومی با همکاری دست‌اندرکاران روابط عمومی سازمان‌ها، موسسات دولتی و غیردولتی، استادان، کارشناسان و دانشجویان این رشته، در نظر دارد دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را در دو سطح ملی و استانی برگزار نماید.
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 08:40


لزوم بازنگری در تعریف و کاربرد روابط عمومی

با پیشرفت سریع کسب و کارها و بالطبع آن شکل گیری شرکت های جدید در حوزه های مختلف، رقابت های کاری بیش از پیش رنگ می گیرند.
در این میان هر کدام از کارآفرینان و صاحبان کسب و کارها روشی را برای بدست آوردن سهم عمده ی بازار اتخاذ می کنند.
چهارشنبه، 31 خرداد 1396 - 10:17

راهنمای اجمالی وظایف و فعالیت ‏های روابط ‏عمومی راهنمای اجمالی وظایف و فعالیت ‏های روابط ‏عمومی
راهنمای اجمالی وظایف و فعالیت ‏های روابط ‏عمومی
چهارشنبه، 31 خرداد 1396 - 09:31

روابط ‏عمومی به عنوان "مرزگستر" روابط ‏عمومی به عنوان "مرزگستر"
فرد مرزگستر نمایندۀ مصالح ارباب رجوع و نیز علایق افراد مرتبط است. یک پای مرزگستران در داخل سازمان و پای دیگر خارج از آن است و آنها دارای این شهامت هستند که افراد بخش مدیریت را که گاهی اوقات اهمّیت روابط را فراموش می‌کنند به مبارزه بطلبند.
چهارشنبه، 31 خرداد 1396 - 08:45

چراغ راه روابط عمومی/ 17 چراغ راه روابط عمومی/ 17
چراغ راه روابط عمومی
چهارشنبه، 31 خرداد 1396 - 02:08

 شتاب حرکت اقتصاد روی ریل کرمان نیازمند داشتن روابط عمومی های چابک است شتاب حرکت اقتصاد روی ریل کرمان نیازمند داشتن روابط عمومی های چابک است
طی چهارساله دولت یازدهم کارهای زیربنایی و زیرساختی بسیار خوبی در قالب اقتصاد مقاومتی در استان کرمان به سرانجام رسیده اما این اقدامات و تحولات با کم تحرکی برخی ار روابط عمومیهای دستگاه ها و شرکت های استان آنگونه که باید در بین مردم نمود پیدا نکرده است.
سه شنبه، 30 خرداد 1396 - 18:12

دو فیلم برگزیده متخصصان روابط عمومی معرفی شد دو فیلم برگزیده متخصصان روابط عمومی معرفی شد
تشکر از شما برای مصرف سیگار و سگ را بجنبان، دو فیلمی هستند که به عنوان آینه ای برای صنعت روابط عمومی در بهترین و بدترین حالت آن، مورد علاقه در میان متخصصین ارتباطات می باشند.
دوشنبه، 29 خرداد 1396 - 02:32

سرپرست کانون بسیج رسانه فارس معرفی شد
رضا جاویدی، مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی شهرداری شیراز به عنوان سرپرست کانون بسیج رسانه فارس معرفی و از زحمات هادی بستام، مسئول پیشین تقدیر شد.
سه شنبه، 30 خرداد 1396 - 12:34

پیشنهاداتی برای کارگزاران روابط عمومی در بحث مدیریت هویت آنلاین پیشنهاداتی برای کارگزاران روابط عمومی در بحث مدیریت هویت آنلاین
به عنوان کارگزاران روابط عمومی، دانستن مشکلات (مسائل) ارتباطی گاهی اوقات تنها می تواند توسط استراتژی های ارتباطی حل شود. شکل گیری و تکامل یک تصویر آنلاین، برای حفظ کنترل، نیازمند کارگزاران روابط عمومی می باشد.
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 17:30

دکتر امیر مسعود مظاهری استاد دانشگاه:     لزوم رضایتمندی مخاطب در اولویت سازمان ها دکتر امیر مسعود مظاهری استاد دانشگاه:     لزوم رضایتمندی مخاطب در اولویت سازمان ها
هر چقدر روابط عمومی ها گشودگی داشته باشند بر اساس همان اصولی که در ارتباطات موثر وجود دارد و پذیرنده و تاییدکننده جامعه بیرون باشد در این مسیر موفق تر خواهند بود.
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 17:46

دکتر میر فخرایی استاد علوم ارتباطات:   لزوم ارائه تصویر واقعی سازمان در افکار عمومی به مدیریت دکتر میر فخرایی استاد علوم ارتباطات:   لزوم ارائه تصویر واقعی سازمان در افکار عمومی به مدیریت
مشکل اصلی روابط عمومی ما این است که واقعیت سازمان را به مدیران گوشزد نمی کند تا زمینه ساز تغییر باشد و این واقعیت وجود دارد که این تغییر با تبلیغات مسیر نیست بلکه با اصلاح استراتژی سازمان قابل حل است
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 17:54

شرکت روابط عمومی را انتخاب کنید که نشان دهنده اندازه شرکت شما باشد شرکت روابط عمومی را انتخاب کنید که نشان دهنده اندازه شرکت شما باشد
قانون کلی این است که برای دریافت خدمات روابط عمومی به خدمات رسانی مراجعه کنید که نشان دهنده اندازه کسب و کار شما باشد.
چهارشنبه، 24 خرداد 1396 - 00:21

شاخص های سنجش و ارزیابی آثار جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی اعلام شد شاخص های سنجش و ارزیابی آثار جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی اعلام شد
آثار ارسالی روابط عمومی ها به جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با شاخص های مدون و مشخصی سنجیده و داوری می شوند. این شاخص ها معمولا با درجات عالی تا ضعیف و گاهی بسیار ضعیف و اعداد 1 تا 4 و 5 ارزیابی می شوند.
یکشنبه، 6 تیر 1395 - 08:20

مسئولیت اجتماعی شرکت ها مسئولیت اجتماعی شرکت ها
مسئولیت اجتماعی نه به معنای اقدامات خیرخواهانه است و نه فعالیتهای روابط عمومی، در واقع به معنای سرمایه گذاری هوشمندی است که هم برای شرکت و هم برای جامعه سودمند است.
دوشنبه، 29 خرداد 1396 - 02:09

با حکم معاون وزیر راه و شهرسازی رئیس جدید روابط عمومی سازمان بنادر معرفی شد/ هر نفر یک روابط عمومی با حکم معاون وزیر راه و شهرسازی رئیس جدید روابط عمومی سازمان بنادر معرفی شد/ هر نفر یک روابط عمومی
طی مراسمی با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی، رئیس جدید اداره روابط عمومی این سازمان معرفی و از خدمات چنگیز خنجری قدردانی شد.
یکشنبه، 28 خرداد 1396 - 18:42

دکتر اسکویی مدیر روابط عمومی شرکت توسعه منابع آب ایران:     افزایش سطح انتظار و رضایتمندی مخاطبان دکتر اسکویی مدیر روابط عمومی شرکت توسعه منابع آب ایران:     افزایش سطح انتظار و رضایتمندی مخاطبان
روابط عمومی ها در ایجاد رضایتمندی نزد مخاطبان به نظرات آنها باید توجه کنند و تحت تاثیر نظرات مخاطبان قرار گیرند و فکر نکنند که باید حتما اثرگذار باشند. بلکه باید حتی از مخاطبان خود تاثیر هم بگیرند.
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 17:57

مزایای بهره گیری از متخصصین حرفه ای روابط عمومی مزایای بهره گیری از متخصصین حرفه ای روابط عمومی
تنظیم یا اجرای نادرست برنامه، یکی از بزرگ ترین دلایل شکست فعالیت های روابط عمومی است. اطلاعیه های رسانه ای با نگارش بد، یا بیش از حد تجاری کردن آن ها و ... اولین حضور رسانه ای شما برای همیشه ماندگار است – از مناسب بودن آن اطمینان حاصل کنید.
چهارشنبه، 24 خرداد 1396 - 00:30

نقش برجسته روابط عمومی در توسعه فرهنگ زیارت خدمت به محرومان و اقتصاد مقاومتی
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: وظیفه و رسالتی خطیر در دوره جدید بر دوش مدیران و کارکنان اداره کل روابط عمومی این مجموعه معنوی است.
شنبه، 27 خرداد 1396 - 21:45

ترامپ تاثیر گذار ترین فرد روابط عمومی در جهان ترامپ تاثیر گذار ترین فرد روابط عمومی در جهان
بر اساس نتایج یک نظرسنجی، سران جهانی ارتباطات باور دارند دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا تاثیر گذار ترین فرد روابط عمومی در جهان است.
شنبه، 27 خرداد 1396 - 15:07

دکتر سلطانی فر مدیر گروه ارتباطات دانشگاه آزاد واحدعلوم تحقیقات: دوره روابط عمومی‌ مدیحه سرا و سناگو گذشته است دکتر سلطانی فر مدیر گروه ارتباطات دانشگاه آزاد واحدعلوم تحقیقات: دوره روابط عمومی‌ مدیحه سرا و سناگو گذشته است
امروز روابط عمومی‌ موفق است که برخواسته از نظر مردم و کارمندان و نهایتاً در تقابل با هم پوشانی کردن این منافع با حوزه های مدیران باشد و مدیران را در مقابل خواست مردم پاسخگو نماید، این جزء اهم وظایف روابط عمومی‌هاست.
دوشنبه، 22 خرداد 1396 - 17:35

هفت درس روابط عمومی که هر متخصص بازاریابی محتوا باید بداند
سال ها پیش وقتی سعی می کردم، روابط عمومی را برای مادربزرگم توضیح بدهم، بعد از کلی توضیح و تفصیل، مادربزرگم گفت: «خوب این که همان تبلیغات است!»
شنبه، 27 خرداد 1396 - 11:31

آیا من استطاعت مالی اجرای یک فعالیت روابط عمومی را دارم؟ آیا من استطاعت مالی اجرای یک فعالیت روابط عمومی را دارم؟
"خیلی دوست دارم فردی را برای اجرای حرفه ای برنامه های تبلیغاتی خود استخدام کنم، اما ما توان مالی این کار را نداریم، بنابراین مجبور هستم خودم این کار را انجام دهم." این جمله ای است که به کرات از بسیاری از کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای کوچک می شنوم.
چهارشنبه، 24 خرداد 1396 - 00:14

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  استقراض پول برای راه اندازی روزنامه اطلاعات


  نظر مردم آمریکا با قتل روزنامه نگار در نیکاراگوئه تغییر کرد


  پیش بینی سال 2004 «دکستر فیلکینز» روزنامه نگار و صاحبنظر آمریکایی درباره روزافزون بودن مسائل عراق و درگیری های قومی و مذهبی


  تقویم روز ارتباطات/ ایجاد خبرگزاری پارس


  تقویم روز ارتباطات/ ژورنال نویسی در ایران


  آخرین فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی


  راهنمای اجمالی وظایف و فعالیت ‏های روابط ‏عمومی


  نقش روابط عمومی در موفقیت استراتژی بازاریابی و تبلیغات


  نقش روابط عمومی در مدیریت تصویر آنلاین سازمان


  روابط ‏عمومی به عنوان "مرزگستر"


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: دومین فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی