درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 3 مهر 1399 - 12:39   

وبینار آموزشی تکنیک‌های نوین روابط عمومی برگزار شد

  وبینار آموزشی تکنیک‌های نوین روابط عمومی برگزار شد


ادامه ادامه مطلب یک

فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

افزایش سودآوری و کیفیت خدمات و محصولات هر سازمان، از وظایف روابط عمومی های دانش محور است

  افزایش سودآوری و کیفیت خدمات و محصولات هر سازمان، از وظایف روابط عمومی های دانش محور است


ادامه ادامه مطلب سه

وبینارهای آموزشی روابط عمومی

  وبینارهای آموزشی روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل برگزار شد
  آن نغمه که مردم می‌سپارند به یاد
  فیس بوک خود را برای هرج و مرج های بعد از انتخابات 2020 آماده می کند
  ۱۰ ترفند طلایی برای رشد کسب و کار
  با کمک هوش مصنوعی/ فضای یوتیوب برای کودکان امن تر می شود
  چارچوبی برای مدیریت بازاریابی پایدار
  پیش به سوی بازاریابی پایداری
  پلیس ترکیه در مورد مرگ مشکوک خبرنگار روسی-آمریکایی تحقیق می‌کند
  فروش سهام عدالت تا سقف 60 درصد در بانک رفاه کارگران امکان پذیر است
  مدرسه شهدای بانک رفاه کارگران در استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  آخرین رویدادهای روابط عمومی  

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل برگزار شد جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل برگزار شد
در این جلسه که در محل جهاددانشگاهی استان به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، مسئولان و مدیران روابط عمومی های دستگاه ها و فرمانداری ها به بیان دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود در خصوص تقویت فعالیت های روابط عمومی ها پرداختند.
پنجشنبه، 3 مهر 1399 - 12:28

عملکرد روابط عمومی و تلاش کارکنان فنی انتقال خون هرمزگان ستودنی است عملکرد روابط عمومی و تلاش کارکنان فنی انتقال خون هرمزگان ستودنی است
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران با بیان اینکه انتقال خون مجموعه ای فنی تخصصی و اجتماعی فرهنگی است از تلاش های کارکنان انتقال خون هرمزگان در راستای تحقق اهداف سازمان تقدیر کرد و گفت: تسلط نیروهای فنی و فعالیت های فرهنگی روابط‌عمومی که به تکریم اهداکنندگان خون انجامیده دو نقطه قوت انتقال خون استان است.
چهارشنبه، 2 مهر 1399 - 18:56

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات: روابط عمومی پنجره ورودی به سازمان است معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات: روابط عمومی پنجره ورودی به سازمان است
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی در آئین تکریم و معارفه مدیرکل روابط‌عمومی و تشریفات و سخنگوی این سازمان گفت: رئیس سازمان علیرغم میل باطنی با رفتن رایگانی موافقت کرد.
چهارشنبه، 2 مهر 1399 - 18:55

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: بال «ارتباطات» از بال «عملکرد» بزرگ‌تر است مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: بال «ارتباطات» از بال «عملکرد» بزرگ‌تر است
مدیر روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران در هجدهمین جلسه خوشنامی دانشگاه، دو رکن اصلی برند و فرآیند دستیابی به مزیت رقابتی در مکتب «جایگاه سازی» و مکتب «منابع» را در برندسازی تشریح کرد.
چهارشنبه، 2 مهر 1399 - 18:53

تقدیر وزارت ورزش و جوانان از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان تقدیر وزارت ورزش و جوانان از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان
در تقدیرنامه کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان به الهام کمالی مدیر روابط عمومی این اداره کل با اشاره به پوشش خبری و بازتاب مناسب برنامه های هفته دولت سال99 آمده است:
چهارشنبه، 2 مهر 1399 - 14:45

وبینار آموزشی تکنیک‌های نوین روابط عمومی برگزار شد وبینار آموزشی تکنیک‌های نوین روابط عمومی برگزار شد
وبینار آموزشی تکنیک‌های نوین روابط‌عمومی با حضور رییس مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت جهاد کشاورزی و رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی و مسئولین روابط عمومی شهرستانها استان و ادارات تابعه و با حضور جمعی از میهمانان از استانهای دیگر برگزار شد.
چهارشنبه، 2 مهر 1399 - 14:18

انتصاب سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات انتصاب سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات
با حکم معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، «محسن عسکری» به عنوان سرپرست اداره کل روابط‌عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی منصوب شد.
سه شنبه، 1 مهر 1399 - 23:27

افزایش سودآوری و کیفیت خدمات و محصولات هر سازمان، از وظایف روابط عمومی های دانش محور است افزایش سودآوری و کیفیت خدمات و محصولات هر سازمان، از وظایف روابط عمومی های دانش محور است
سید جمال هادیان رییس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات که به عنوان سخنران در سومین جلسه از وبینارهای روابط عمومی حرفه ای این شرکت حضور داشت با اشاره به مطلب فوق افزود: امروزه هوش مصنوعی با تحلیل اخبار، بازخورد و شناساندن سلیقه مخاطبان می تواند گام بعدی روابط عمومی ها را به آن ها نشان دهد و در واقع صرف هزینه در این مسیر به نوعی سرمایه گذاری در روابط عمومی های تبلیغات محور محسوب می شود.
سه شنبه، 1 مهر 1399 - 23:23

 انتصاب مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان انتصاب مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان با صدور حکمی، مرتضی مقدس را به سمت مسئول روابط‌عمومی این شرکت منصوب کرد.
سه شنبه، 1 مهر 1399 - 23:22

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران مورد تقدیر وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران مورد تقدیر وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت
در تقدیرنامه کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان به پیام نظر مدیر روابط عمومی این اداره کل با اشاره به پوشش خبری و بازتاب مناسب برنامه های هفته دولت سال99 آمده است:
سه شنبه، 1 مهر 1399 - 23:21

انتصاب سرپرست کمیته روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر انتصاب سرپرست کمیته روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر
طی حکمی از سوی کمال صالح احمدی سرپرست هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر دو انتصاب در کمیه آموزش و پژوهش و کمیته روابط‌عمومی صورت گرفت.
سه شنبه، 1 مهر 1399 - 23:19

گزارش دومین جلسه از سری وبینارهای روابط‌عمومی حرفه‌ای گزارش دومین جلسه از سری وبینارهای روابط‌عمومی حرفه‌ای
دومین جلسه از سری وبینارهای روابط‌عمومی حرفه‌ای گروه توسعه صنایع بهشهر ، روز یکشنبه 30 شهریور ماه با حضور روابط عمومی های شرکت های تابعه برگزار شد.
سه شنبه، 1 مهر 1399 - 13:16

نشست مشترک شورای هماهنگی سیستان و بلوچستان با حضور سخنگوی دولت نشست مشترک شورای هماهنگی سیستان و بلوچستان با حضور سخنگوی دولت
نشست مشترک شورای هماهنگی روابط‌عمومیهای دستگاههای اجرایی و شورای اطلاع رسانی سیستان و بلوچستان با حضور ربیعی سخنگوی دولت در حال برگزاری است.
سه شنبه، 1 مهر 1399 - 10:54

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس انتخاب شد سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس انتخاب شد
فرخ حسابی به عنوان سرپرست روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس منصوب شد.
سه شنبه، 1 مهر 1399 - 10:30

ظهور مردان تصویر ظهور مردان تصویر
حتی اگر متخصصان روابط‌عمومی خود به فرصت‌هایی که دنیای آن‌لاین برای آن‌ها به ارمغان خواهد آورد مشکوک باشند، دست کم خود را با آن سازگار می‌کنند و راه‌هایی برای استفاده از این فناوری در پیشبرد تجارت خود می‌یابند. ممکن است به قدرت و افتخاری که از روزهای نخستین این صنعت آرزو داشته‌اند نرسند،‌ اما روشن است که قرن دیگری از تحریف، شاید بیش از آنچه هم اکنون تجربه شده است،‌ در راه باشد.
شنبه، 3 تیر 1391 - 14:58

مسئول روابط عمومی بیمارستان سینا: روابط عمومی در بحران ها از لحاظ مدیریت رسانه ای و افکار عمومی در جایگاه خاصی قرار دارد مسئول روابط عمومی بیمارستان سینا: روابط عمومی در بحران ها از لحاظ مدیریت رسانه ای و افکار عمومی در جایگاه خاصی قرار دارد
روابط عمومی در بحران ها از لحاظ مدیریت رسانه ای و افکار عمومی در جایگاه خاصی قرار دارد. در کمیته بحران کووید 19 بیمارستان سینا، انصافا مدیریت مشارکتی قابل درک بود.
دوشنبه، 31 شهریور 1399 - 15:40

برگزاری گردهمایی مسئولان روابط عمومی واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزاری گردهمایی مسئولان روابط عمومی واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی گلستان
برنامه محور بودن، داشتن دانش درباره فعالیت روابط عمومی، تولید خبرهای با کیفیت به همراه عکس و فیلم مناسب، استفاده از ابزار فضای مجازی، توان برخورداری از فعالیتهای انجام شده در رسانه ها و… امروزه جزو جدایی ناپذیر ارتباطات است.
دوشنبه، 31 شهریور 1399 - 15:29

سومین وبینار روابط عمومی حرفه ای برگزار می شود سومین وبینار روابط عمومی حرفه ای برگزار می شود
وبینار روابط عمومی حرفه ای ( نشست سوم) با حضور سید جمال هادیان، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات روز سه شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ ساعت ۱۲ بصورت آنلاین برگزار خواهد شد.
دوشنبه، 31 شهریور 1399 - 13:11

اندازه‌گیری روابط‌عمومی در دنیای مدرن اندازه‌گیری روابط‌عمومی در دنیای مدرن
اندازه‌گیری روابط‌عمومی بر سر یک دو راهی است. کارگزاران روابط‌عمومی سال‌ها از معادل ارزش تبلیغات استفاده کرده‌اند تا به مدیران نشان دهند که برنامه‌های روابط‌عمومی تا چه اندازه اثربخش یا روابط رسانه‌ای آن‌ها تا چه اندازه استوار و اثربخش بوده است.
شنبه، 11 مهر 1394 - 08:34

سیاستگذاری روابط عمومی شرکت های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی سیاستگذاری روابط عمومی شرکت های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی
جلسه شورای سیاستگذاری روسای روابط عمومی شرکت های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی در خصوص نظارت بر اجرای برنامه فرهنگی سال جاری در مجتمع پتروشیمی بندرامام برگزار شد.
یکشنبه، 30 شهریور 1399 - 14:34

مراسم تجلیل از پیشکسوت روابط عمومی پست برگزار شد مراسم تجلیل از پیشکسوت روابط عمومی پست برگزار شد
تعاملات سازنده و جایگاه قابل احترام وی همواره گره گشا و حلال بسیاری از مشکلات روابط عمومی بود که امیدوارم، همه از این تجربه ارزنده به نحو احسن بهره‌مند شویم.
یکشنبه، 30 شهریور 1399 - 14:32

گوش دادن همراه با همدلی گوش دادن همراه با همدلی
عمیق ترین و مهمترین نیاز انسان قابل درک، گوش دادن و شناخته شدن است و با این وجود در دنیای دائماً پریشان ما، نیاز اغلب برآورده نمی شود. بنابراین این فرصت برای هر کسی که این مهارت را در محیط امروز پیدا کند بسیار زیاد است.
یکشنبه، 30 شهریور 1399 - 14:17

 رئیس روابط عمومی شرکت عملیات غیر صنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی بندر ماهشهر: رسانه‌ها زبان گویای جامعه هستند رئیس روابط عمومی شرکت عملیات غیر صنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی بندر ماهشهر: رسانه‌ها زبان گویای جامعه هستند
رئیس روابط‌عمومی عملیات غیر صنعتی بندر ماهشهر گفت: رسانه‌ها زبان گویای جامعه هستند و ما خود را ملزم به حمایت از رسانه‌ها می‌دانیم.
یکشنبه، 30 شهریور 1399 - 00:31

 کسب رتبه برتر کشور توسط روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان یزد کسب رتبه برتر کشور توسط روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان یزد
در پایان ارزیابی فدراسیون پزشکی ورزشی در سال ۹۸ کمیته روابط عمومی هیات استان یزد رتبه نخست را در میان هیات های استانی به خود اختصاص داد.
شنبه، 29 شهریور 1399 - 15:01

نقش روابط عمومی دیجیتال در بهبود تصویر برند نقش روابط عمومی دیجیتال در بهبود تصویر برند
استفاده از تکینک‌های روابط عمومی دیجیتال جهت بهبود تصویر برند بسیار رایج است٬ در اصل روابط عمومی دیحیتال همان روابط عمومی سنتی است اما از کانال های گسترده تری برای رساندن پیام به مخاطب بهره‌مند می شود.
شنبه، 29 شهریور 1399 - 04:36

روابط عمومی شهرداری قیامدشت سرآمد شد روابط عمومی شهرداری قیامدشت سرآمد شد
روابط عمومی شهرداری قیامدشت در ارزیابی علمی و تخصصی اخیر اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری تهران به عنوان روابط عمومی سرآمد استان تهران معرفی شد.
جمعه، 28 شهریور 1399 - 17:59

ده نکته برای برنده شدن در جشنواره‌های روابط عمومی ده نکته برای برنده شدن در جشنواره‌های روابط عمومی
جایزه را تنها برای ارائه‌ی یک کار خوب نخواهید برد، بلکه همه‌ی جوانب کار شما باید عالی باشد: ممکن است بر مشکل ویژه‌ای غلبه کرده باشید یا کارتان را در یک محدوده‌ی زمانی کوتاه و خاص انجام داده باشید یا اولین بار باشد که کاری بدین صورت انجام شده باشد. در هر صورت روشن کنید که چرا کار شما متفاوت یا منحصر به فرد است.
دوشنبه، 26 تیر 1391 - 08:52

جلسه‌ دورنگاه ارتباطات شهر تهران برگزار شد جلسه‌ دورنگاه ارتباطات شهر تهران برگزار شد
ساخت یک شهر بدون نظر ساکنین و مشارکت حداکثری ذینفعان امکان پذیر نیست و روابط عمومی می‌تواند در انتقال سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان به ذینفعان و همچنین ایده‌ها، تفکرات و پیشنهادات آن‌ها به مدیریت ارشد سازمان بسیار موثر عمل کند.
پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 23:36

تاکید رییس بهزیستی شهرستان اسکو بر لزوم تقویت روابط عمومی ادارات شهرستان تاکید رییس بهزیستی شهرستان اسکو بر لزوم تقویت روابط عمومی ادارات شهرستان
به علت ضعف در مستندسازی بخش قابل توجهی از اقدامات مغفول مانده و منعکس نمی شود که تقویت روابط عمومی شهرستان و همکاری تمام کارکنان بخش دولتی و غیردولتی با روابط عمومی از اقدامات موثر در حل این موضوع می باشد.
پنجشنبه، 27 شهریور 1399 - 11:02

وبینارهای آموزشی روابط عمومی وبینارهای آموزشی روابط عمومی
ثبت نام وبینارهای آموزشی موسسه کارگزار روابط عمومی با عناوین "مدیران باکلاس" (تشریفات ویترین مدیریت) و "مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در عصر کروناویروس" ادامه دارد.
چهارشنبه، 25 تیر 1399 - 18:59

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  9 درس برتر روابط عمومی


  انتصاب مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان


  گزارش دومین جلسه از سری وبینارهای روابط‌عمومی حرفه‌ای


  انتصاب سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات


  آقای غلامعباس افشار عزادار شد


  پایگاه داده مایکروسافت، پس از دو سال از زیر آب بیرون کشیده شد


  ورود روزنامه همشهری به بورس با فوریت!


  انتصاب سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی


  نشریات دانشگاه گیلان برتر شدند


  انتصاب سرپرست کمیته روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: دعوت دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی برای حضور در این رویداد علمی