درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
دوشنبه، 5 اسفند 1398 - 00:56   

رسانه‌های اجتماعی در بروز مشکلات روانی نوجوانان به ویژه دختران تاثیر زیادی دارند

  رسانه‌های اجتماعی در بروز مشکلات روانی نوجوانان به ویژه دختران تاثیر زیادی دارند


ادامه ادامه مطلب یک

تهران میزبان نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی

  تهران میزبان نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

هشدار خبرنگاران آلمانی در مورد استرداد آسانژ به آمریکا

  هشدار خبرنگاران آلمانی در مورد استرداد آسانژ به آمریکا


ادامه ادامه مطلب سه

عکس هفته/ موبایل ویروس جهانی

  عکس هفته/ موبایل ویروس جهانی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  علیرضا معرفت مدیرعامل بانک سامان شد
  صرفه‌جویی 32 میلیارد ریالی در واحد نورد گرم فولاد مبارکه
  مگا مدول B واحد شهید خرازی با موفقیت در مدار تولید قرار گرفت
  برگزاری همایش یادگیری از بزرگان حوزۀ نگهداری و تعمیرات
  طراحی و ساخت عرض‌سنج لیزری در واحد نورد گرم فولاد مبارکه
  بی نیازی کشور از واردات ورق‌های عملیات حرارتی‌پذیر
  پنج راه برای یک مأموریت بهتر مسئولیت اجتماعی
  رسانه‌های اجتماعی در بروز مشکلات روانی نوجوانان به ویژه دختران تاثیر زیادی دارند
  عکس هفته/ موبایل ویروس جهانی
  عکس هفته/ یک چیدمان هنری نور و صدا در کلیسای جامع سالسبری
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  مدیریت روابط عمومی  

علیه هوش علیه هوش
بنیاد و منطق تحقیقات مربوط به هوش و آزمون‌های هوش به لحاظ اجتماعی، ذهنی و عاطفی چندان قوی نیست. اساس باور به موجودیتی به نام هوش اساس مستحکمی نیست. اما آسیب‌زنندگی این مفهوم در زندگی بسیاری افراد و گروه‌ها از آنجایی ناشی می‌شود که این موجودیت موهوم را ارثی یا ذاتی و قابل اندازه‌گیری بدانیم، چیزی شبیه قد فرد.
یکشنبه، 4 اسفند 1398 - 02:30

برای حضور در مصاحبه شغلی چگونه لباس بپوشیم؟ برای حضور در مصاحبه شغلی چگونه لباس بپوشیم؟
متاسفانه نظرسنجی در سال 2018 از کودکان درباره شغلی که برای آینده خود انتخاب کرده اند تفاوتی با نظرسنجی سال 2000 نکرده و همچنان دکتر، معلم، وکیل و تاجر در صدر این لیست قرار دارند. این موضوع می تواند نگران کننده باشد، زیرا بازار کار در دو دهه اخیر تغییرات اساسی کرده اما ذهنیت فرزندان ما همچنان همان ذهنیت دو دهه قبل است.
جمعه، 2 اسفند 1398 - 11:01

از ROI و NPV برای اولویت بندی پروژه ها استفاده کنید از ROI و NPV برای اولویت بندی پروژه ها استفاده کنید
یک شرکت قبل از شروع کار، باید توانایی خود را برای رسیدگی به بارهای پروژه ها، بسته به منابع موجود در نظر بگیرد. اگر تعداد پروژه هایی که می خواهید شروع کنید بیشتر از تعدادی است که در یک بازه زمانی مشخص قابل اجرا هستند، باید اولویت بندی و رتبه بندی کنید.
جمعه، 2 اسفند 1398 - 09:15

«مدیریت دولتی» در ایران دوران ساسانیان «مدیریت دولتی» در ایران دوران ساسانیان
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- بیستم فوریه 1932 «تاراپور J. Tarapore» در شهر بمبئی هند «آیین مدیریت و نامه نگاری دولتی ایران» در دوران ساسانیان را از روی یک نسخه اصل دوباره نویسی کرد و منتشر ساخت.
شنبه، 2 اسفند 1393 - 11:20

مدیران برنامه نیازهای برنامه را جمع می کنند مدیران برنامه نیازهای برنامه را جمع می کنند
پس از شروع شکل گیری الزامات برنامه، مدیران برنامه باید آنها را با ذینفعان اصلی به اشتراک گذاشته و مورد بررسی قرار دهند. جمع آوری و فهرست نیازهایی که در محدوده برنامه قرار دارند مهم است.
پنجشنبه، 1 اسفند 1398 - 09:13

 هشت مرحله تا ساخت شرکتی هشت مرحله تا ساخت شرکتی
اگر به تغییرات توجه نداشته و حتی این موارد در آینده را پیش بینی نکنید، بدون شک محکوم به نابودی خواهید بود. همچنین هیچ فردی تمایل ندارد در شرکتی حضور داشته باشد که به نوعی با تکنولوژی های جدید بیگانه محسوب می شود.
چهارشنبه، 30 بهمن 1398 - 16:14

تغییرات استراتژیک تغییرات استراتژیک
همه تغییرات استراتژیک در یک سازمان از طریق پروژه ها و برنامه ها اتفاق می افتد. در حقیقت، سازمان ها باید بر روی ابتکارات مهم در کسب و کار متمرکز شوند.
چهارشنبه، 30 بهمن 1398 - 07:34

یک پروژه یک تلاش موقت است یک پروژه یک تلاش موقت است
الزامات قانونی وجود دارد که می تواند فعالیت های یک برنامه را محدود کند. به همین دلیل، هنگامی که یک برنامه شروع می شود، مدیران برنامه باید الزامات بیرونی، استانداردهای سازمانی، قابلیت های فن آوری و سایر عوامل بیرونی را مدنظر و بررسی کنند.
سه شنبه، 29 بهمن 1398 - 07:45

محل کارتان استرس دارید؟ محل کارتان استرس دارید؟
این تحقیق که توسط محققان دانشگاه «هیوگو» ژاپن انجام و در مجله آمریکایی علوم باغبانی منتشر شده، بر روی ۶۳ داوطلب در یک کار شخصی انجام شده که روزانه سه دقیقه روی میز کارشان به گیاه خیره شده اند.
دوشنبه، 28 بهمن 1398 - 15:19

ترس از شادی و خوشبختی ترس از شادی و خوشبختی
ترس از شادی هم یکی از انواع تعصبات غریزی است که در خیلی از جوامع و فرهنگ ها وجود دارد. بعضی آدمها وقتی چندین شانس پشت سر هم می آورند یا زندگی به طور نسبی بر وفق مرادشان است از خوشبخت بودن خود واهمه پیدا می کنند.
یکشنبه، 27 بهمن 1398 - 23:08

شرکت ها برای ایجاد محیط های کاری باز سرمایه گذاری می کنند شرکت ها برای ایجاد محیط های کاری باز سرمایه گذاری می کنند
شرکت ها امروز در حال سرمایه گذاری برای ایجاد محیط های کاری باز و مشارکتی هستند. مطالعات نشان می دهد که مزایای کار تیمی در صنایع، مشاغل و حتی نسل ها متفاوت است. به طور کلی، یک محیط مشترک، مزایایی را به شرکت ها و کارکنان به ارمغان می آورد.
شنبه، 26 بهمن 1398 - 07:59

PPM مدیریت پروژه سنتی را گسترش می دهد PPM مدیریت پروژه سنتی را گسترش می دهد
مدیریت پروژه نمونه کارها (PPM) مدیریت سنتی پروژه را گسترش می دهد. PPM برای حمایت از فرآیندهای خود نیاز به تدوین شیوه ها و ابزارهای جدید دارد.
جمعه، 25 بهمن 1398 - 15:17

موجودی پروژه در شرکت را ارزیابی کنید موجودی پروژه در شرکت را ارزیابی کنید
هنگامی که یک شرکت فرآیند مدیریت نمونه کارها پروژه را ایجاد می کند، ارزیابی موجودی پروژه موجود در شرکت مهم است.
جمعه، 25 بهمن 1398 - 08:00

10 نوع همکار ناجور 10 نوع همکار ناجور
صحبت از همکارهای خیلی عوضی و بی عرضه نیست که اصلا نمی شود یک کلام با آنها حرف زد و بهترین رفتار قایم شدن و دور از چشم شان بودن است. ولی چه رفتاری باید به خرج داد با همکارانی که هرچند مزاحم، خودخواه و مسئله ساز هستند ولی هنوز قابل تحمل اند؟
پنجشنبه، 24 بهمن 1398 - 14:49

سازمانها باید اطمینان حاصل کنند که برنامه ها با اهداف هماهنگ هستند سازمانها باید اطمینان حاصل کنند که برنامه ها با اهداف هماهنگ هستند
پروژه ها بخشی از برنامه ها و پرتفوی هستند و برنامه ها بخشی از پرتفوی ها هستند. در حقیقت، برنامه گروهی مجموعه ای از پروژه های مرتبط است که دارای همان مزیت و هدف استراتژیک هستند.
چهارشنبه، 23 بهمن 1398 - 07:53

تنظیم نقشه راه برای شروع برنامه تنظیم نقشه راه برای شروع برنامه
قبل از شروع برنامه، مدیران برنامه باید نقشه راه برنامه را تنظیم کنند. نقشه راه برنامه، جهت حرکت برنامه را مشخص می کند. این یک خلاصه مقیاس زمانی تحویل ها را نشان می دهد.
سه شنبه، 22 بهمن 1398 - 07:54

اندازه گیری وضعیت پروژه و عملکرد اندازه گیری وضعیت پروژه و عملکرد
پروژه ها تا زمانی که به حمایت از معیارهای مورد استفاده در انتخاب آنها ادامه دهند، فعال هستند. به این معنا که در طی فرایند انتخاب پروژه، فرضیات پروژه را با نیازهای تجاری ، اهداف استراتژیک و سایر معیارها مطابقت می دهیم.
دوشنبه، 21 بهمن 1398 - 07:49

نحوه دستیابی به اهداف استراتژیک سازمان نحوه دستیابی به اهداف استراتژیک سازمان
استراتژی رقابتی با رشته های اصلی آن در تجزیه و تحلیل رقبا، موقعیت یابی استراتژیک و تجزیه و تحلیل صنعت، اکنون بخش پذیرفته شده ای از شیوه های مدیریت مشترک است.
یکشنبه، 20 بهمن 1398 - 07:58

ضرورت شنیدن صدای مشتری؛ از تهدید تا فرصت ضرورت شنیدن صدای مشتری؛ از تهدید تا فرصت
تهدیداتی که در کسب و کارها و نحو ارتباط گیری با مشتریان در فضای اینترنتی با نشنیدن صدای مشتری موجب می شود در ابتدا بی اعتمادی به برند و از بین بردن و یا طولانی کردن چرخه فروش محصول یا خدمات از زمان تولید تا خرید را برای مدیران برند و فروش به ارمغان داشته باشد.
یکشنبه، 20 بهمن 1398 - 00:45

منشور پروژه منشور پروژه
منشور پروژه، سندی است که بطور رسمی وجود یک پروژه را مجاز می داند. این مدیر پروژه را مجاز به استفاده از منابع برای دستیابی به اهداف پروژه می کند.
جمعه، 18 بهمن 1398 - 09:34

جلسات ایستاده جلسات ایستاده
به خاطر داشته باشید: جلسات ایستاده به تیم کمک می کند تا از وضعیت فعلی کار آگاه باشد. سپس در صورت نیاز به بحث و گفتگو، می توان جلسه طولانی تری با افراد علاقه مند ترتیب داد.
جمعه، 18 بهمن 1398 - 08:05

فرآیند PPM برای رشد شرکت فرآیند PPM برای رشد شرکت
PPM یک روند مداوم است. این هدف برای انتخاب و مدیریت بهترین مجموعه پروژه هایی است که به حد ممکن ارزش تجاری ارائه می دهند. علاوه بر این، این یک فرایند پویاست که به مدیریت اجازه می دهد تا در مورد بهترین استفاده از منابع به توافق برسند.
پنجشنبه، 17 بهمن 1398 - 07:27

اهمیت گزارش وضعیت اهمیت گزارش وضعیت
استفاده از گزارش های وضعیت برای نظارت بر پیشرفت پروژه یک روش معمول است. گزارش وضعیت بخشی از مبانی مدیریت پروژه است. در واقع، آنها بخشی از مستندات پروژه هستند.
چهارشنبه، 16 بهمن 1398 - 07:21

عواملی که می توانند بر ابتکار پروژه تأثیر بگذارند عواملی که می توانند بر ابتکار پروژه تأثیر بگذارند
بسیاری از عواملی هستند که می توانند در یک پروژه تأثیر بگذارند. بنابراین، مدیران پروژه و به طور کلی شرکت ها باید این عوامل را بشناسند تا سریع عمل کنند و موفقیت پروژه را تضمین کنند.
دوشنبه، 14 بهمن 1398 - 07:13

جمع آوری داده ها برای انتخاب و اولویت بندی پروژه ها جمع آوری داده ها برای انتخاب و اولویت بندی پروژه ها
مدیریت نمونه کارها، فرایندی است که تعیین می کند کدام پروژه ها یک سازمان را قادر می سازند استراتژی خود را به اجرا درآورد. برای اولویت بندی پروژه ها و انتخاب بهترین موارد برای دستیابی به اهداف شرکت، جمع آوری مجموعه ای از داده ها برای هر پروژه مهم است.
یکشنبه، 13 بهمن 1398 - 07:36

دوازده عادت آسان و کارآمد برای ارتقاء شغلی به عنوان تازه وارد دوازده عادت آسان و کارآمد برای ارتقاء شغلی به عنوان تازه وارد
عادات مناسب و خوب کاری برای موفقیت هر کس با هر سمت شغلی، حیاتی به شمار می روند. بدیهی است، که این امر برای تازه واردان حتی بیشتر صدق کند. زیرا در محل کارشان سابقه چندانی ندارند، که سبب شود اطرافیان از نقاط قوت آنان آگاهی داشته باشند.
یکشنبه، 13 بهمن 1398 - 00:53

اثرات جملات قصار در روابط اثرات جملات قصار در روابط
برای اثرپذیری جملات مثبت از جهت ارتباطات، باید طبق همان جملات راهی را در نظر بگیریم و آرام آرام خود را در آن راه قرار داده و در آن حرکت کنیم و البته باید سعی مان بر این باشد که به همان میزان که نکات مثبت خود را می بینیم به نکات مثبت اطرافیان نیز نگاه کنیم و به رفتارهای توام با خرد و دانش آنان که اتفاقا مثبت نیز می تواند باشد احترام گذاشته و با بیان آن به فرد مخاطب، او را نیز بیشتر در این مسیر مثبت قرار دهیم.
جمعه، 11 بهمن 1398 - 17:23

نحوه اجرای استراتژی سازمان نحوه اجرای استراتژی سازمان
برای هر شرکت ضروری است که یک فرایند برنامه ریزی نمونه کارها را متناسب با ماهیت تجارت خود طراحی کند و از روابطی که شرکت بطور معمول با مشتریان و شرکای اصلی خود حفظ می کند، تعریف کند.
جمعه، 11 بهمن 1398 - 17:08

انواع مختلفی از روش های برنامه ریزی پروژه انواع مختلفی از روش های برنامه ریزی پروژه
در یک محیط کاملاً رقابتی و پر سرعت، مدیریت تغییرات در حوزه پروژه بسیار دشوار است. به همین دلیل اتخاذ شیوه هایی که به شرکتها کمک می کند تا متناسب با نیازهای مختلف ذینفعان عمل کند، مهم است. در حقیقت، انواع مختلفی از روشهای برنامه ریزی پروژه وجود دارد که از مدیران پروژه پشتیبانی می کند تا برنامه های پروژه خود را مطابق درخواست های جدید تنظیم کنند.
پنجشنبه، 10 بهمن 1398 - 10:23

جنبه های مدیریت موفقیت برنامه ها جنبه های مدیریت موفقیت برنامه ها
مدیریت برنامه ها آنطور که به نظر می رسد آسان نیست. در حقیقت، جنبه هایی وجود دارد که مدیران برنامه باید برای مدیریت موفقیت برنامه ها مد نظر قرار دهند. بیایید برخی از مهمترین جنبه هایی را که می تواند از مدیران برنامه در این تجارت سخت پشتیبانی کند، تجزیه و تحلیل کنیم.
جمعه، 4 بهمن 1398 - 15:20

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تحوّل ژورنالیسم ایران


  سالنامه تخصصی روابط عمومی 1399 بزودی منتشر می شود


  نقش جامعه ارتباطی، روابط عمومی و رسانه ها در کاهش تنش کرونا


  تشکیل اتاق «اطلاع رسانی کرونا» در وزارتخانه وزارت بهداشت


  4 گام استراتژیک برای توسعه فعالیت های بازاریابی تأثیرگذار


  هشدار خبرنگاران آلمانی در مورد استرداد آسانژ به آمریکا


  مدیریت رسانه در روابط عمومی؛ تلفیق تکنیک و تاکتیک


  3 روش تجزیه و تحلیل داده ها می تواند کمپین های روابط عمومی شما را هدایت کند


  علیه هوش


  کنفرانس قطر؛‌ بررسی چالش‌های رسانه‌های اجتماعی برای آزادی بیان و روزنامه‌نگاران


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران"