درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 15 تیر 1399 - 05:50   

دولت فرانسه یک تبلیغ تلویزیونی دوچرخه‌های الکتریکی را سانسور کرد

  دولت فرانسه یک تبلیغ تلویزیونی دوچرخه‌های الکتریکی را سانسور کرد


ادامه ادامه مطلب یک

توئیتر امکان ویرایش توئیت را ارائه می‌کند

  توئیتر امکان ویرایش توئیت را ارائه می‌کند


ادامه ادامه مطلب دو

افتتاح اولین نمایشگاه مدیریت بحران با حضور مدیرعامل شرکت مس

  افتتاح اولین نمایشگاه مدیریت بحران با حضور مدیرعامل شرکت مس


ادامه ادامه مطلب سه

ثروتمندترین فرد جهان باز رکورد شکست

  ثروتمندترین فرد جهان باز رکورد شکست


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  حضور مدیران روابط‌عمومی حرم کریمه اهل بیت(س) در دفتر تسنیم قم از قاب دوربین
  فعالیت خوب رسانه‌ها سبب پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در سطح استان البرز می‌شود
  امضای تفاهم نامۀ احداث شاخص ترین خط ریلی کشور با حضور مدیر عامل فولاد مبارکه
  مهندس عظیمیان: فولاد مبارکه به اقتدار اقتصاد ملی می اندیشد
  نمایندۀ مردم شهرستان مبارکه در بازدید از فولاد مبارکه: توسعه های فولاد مبارکه پویایی صنعت و اشتغالزایی برای جوانان به همراه دارد
  معاون بهره برداری فولاد مبارکه تشریح کرد؛ نقش و اهمیت احداث خط نورد گرم شمارۀ 2
  با حمایت فولاد مبارکه و در مجتمع فولاد سبا به دست آمد؛ ایران به جمع سازندگان رباتهای مکندۀ کاتالیست پیوست
  ثبت بهترین عملکرد بازده کیفی و بازده عمودی در فولاد مبارکه
  در خرداد ماه سال جاری صورت گرفت؛ تولید محصولات منطبق با سفارش در فولادسازی و ریخته گری فولاد مبارکه از 98.3 درصد گذشت
  تأکید رئیس ادارۀ اداره صنعت، معدن و تجارت لنجان بر حمایت از صنعت
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  مدیریت روابط عمومی  

وظایف مدیریت منابع انسانی چیست؟ وظایف مدیریت منابع انسانی چیست؟
امروزه وظایف حوزه مدیریت منابع انسانی بسیار متفاوت از دهه های گذشته است و مدیران سازمان‌ها برای حضور موفق در بازار به شدت رقابتی حاضر می‌بایست اول از هر چیز بدانند که انسان های در اختیار او موجوداتی باارزش؛ صاحب روح و روان؛ تشنه محبت و توجه؛ و نیازمند انگیزش و آموزش هستند تا خروجی کار سازمان؛ سودآوری؛ موفقیت در بازار؛ شهرت و خوشنامی؛ رضایت مشتری و... باشد.
دوشنبه، 9 تیر 1399 - 23:09

 چگونه می توان پروژه نمونه کارها را با استراتژی تجارت تراز کرد چگونه می توان پروژه نمونه کارها را با استراتژی تجارت تراز کرد
تعریف استراتژی یک برنامه عملی بلند مدت است که برای رسیدن به یک هدف خاص یا مجموعه ای از اهداف مورد استفاده قرار می گیرد. برای به دست آوردن بیشترین استفاده از منابع، شرکتها باید استراتژی و تخصیص منابع جدید محصول را دستور کار خود قرار دهند.
یکشنبه، 8 تیر 1399 - 20:16

 مزایای یک سازمان شنوا مزایای یک سازمان شنوا
صدای مشتریان نقشی بسیار حیاتی در بازاریابی و ارتباطات دارد. صدای مشتریان، یکی از منابع اصلی کسب اطلاعات و بازخورد نسبت به محصولات و خدمات شرکت است. این صدا از روش‌های مختلفی می‌تواند به گوش شرکت برسد.
یکشنبه، 8 تیر 1399 - 01:05

خدمات مشتری ستون اصلی استراتژی روابط عمومی خدمات مشتری ستون اصلی استراتژی روابط عمومی
ارزیابی روابط عمومی مساله پیچیده ای است که اغلب افرادی که در روابط عمومی ها کار می کنند با توجه به حجم قابل توجهی از محتوا در نشریات روز تخصصی دنیا که درباره این موضوع می نویسند، هنوز به درستی نمی دانند که چگونه می توانند پی ببرند که چه تاثیری بر نگاه مخاطبان داشته اند و فراتر از آن اینکه آیا خود روابط عمومی توانسته است خودش را به مخاطبانش اثبات کند یا اینکه بیشتر مخاطبان فکر می کنند که روابط عمومی در صدد فریب آنهاست.
دوشنبه، 1 تیر 1394 - 09:17

پنج نکته برای محافظت از شهرت یک موسسه پنج نکته برای محافظت از شهرت یک موسسه
اگر شما اذعان به بحران کنید و علل آن را توضیح دهید بلافاصله با واکنش خوب رسانه ها و شبکه های مختلف اجتماعی و همچنین مشتریان مواجه خواهید شد.
چهارشنبه، 10 آبان 1391 - 09:16

نحوه ایجاد یک پروژه نمونه کار متعادل نحوه ایجاد یک پروژه نمونه کار متعادل
شرکتها می توانند حداکثر مزایای پروژه را به حداقل رسانده و خطرات کلی پروژه را با متعادل کردن پرتفوی پروژه به حداقل برسانند. مدیران برای دستیابی به این اهداف مجبور هستند که نمونه کارها را تحلیل و توازن کنند.
یکشنبه، 25 خرداد 1399 - 18:09

7 اصل راهنما برای برنامه ریزی استراتژیک 7 اصل راهنما برای برنامه ریزی استراتژیک
شرکت‌هایی که یک «روش بازی» را همراستا با مجموعه قابلیت‌های کلیدی متمایز برای ارائه پیشنهاد ارزشی تعریف می‌کنند، از مزیت رقابتی مشخصی برخوردارند.
شنبه، 27 مهر 1392 - 21:15

 چهار هدف مدیریت نمونه کارها چهار هدف مدیریت نمونه کارها
شرکت ها اگر می خواهند در حوزه های خود مرتبط و رقابتی باقی بمانند باید نوآوری کنند. بنابراین، برای موفقیت، شرکت ها باید ترکیب مناسب پروژهها را مشخص کنند. مدیریت پروژه نمونه کارها به شرکتها کمک می کند تا کلیه خدمات و محصولات را برای دستیابی به چشم انداز نوآوری خود مدیریت کنند.
یکشنبه، 11 خرداد 1399 - 08:08

 سیاست زندگی علیه سیاست مرگ سیاست زندگی علیه سیاست مرگ
مبارزه علیه کووید-۱۹ نیازمند آن است که ما تغییر مسیر داده و به سیاست مراقبت روی آوریم، به‌سوی حیات‌بخشی و پاسداری از جان‌ها. اما نه صاحبان قدرت سیاسی و نه صاحبان قدرت اقتصادی، هیچ‌یک، به این زبان سخن نمی‌گویند. تحت چنین شرایطی آنان خود را خسران‌زده می‌یابند: هیچ‌کدام از پوشه‌های حاضر‌و آماده‌شان پاسخ‌گوی تقاضاهای این موقعیت نیستتند.
شنبه، 10 خرداد 1399 - 22:07

 نحوه ایجاد یک پروژه نمونه کار نحوه ایجاد یک پروژه نمونه کار
سازمانها می توانند از مدیریت پروژه نمونه کارها (PPM) استفاده کنند تا بتوانند یک نمونه کار از پروژه های با ارزش را ایجاد کنند. علاوه بر روشهایی که تاکنون دیدیم، روشهای بسیاری دیگری نیز وجود دارد که به شرکتها کمک می کند تا بهترین پروژه ها را برای دستیابی به اهداف خود انتخاب کنند، مانند دوره بازپرداخت، نرخ بازده داخلی و بسیاری دیگر.
چهارشنبه، 9 مهر 1399 - 01:17

چارچوب مناسب برای ارزیابی پیشنهادات پروژه چارچوب مناسب برای ارزیابی پیشنهادات پروژه
برای مؤثر بودن در مدیریت پروژه نمونه کارها، انتخاب یک چارچوب مناسب برای ارزیابی پیشنهادات پروژه و انتخاب پروژه هایی که با اولویت های استراتژیک سازمان مطابقت داشته باشند، بسیار مهم است.
سه شنبه، 16 اردیبهشت 1399 - 11:55

آینده کار از راه دور: همکاری و مدیریت مبتنی بر نتیجه آینده کار از راه دور: همکاری و مدیریت مبتنی بر نتیجه
اگرچه ممکن است کار از راه دور به عنوان راهی برای حفظ استمرار عملیات آغاز شده باشد، اما ابزارهای جدیدی لازم است تا آنچه که بعضی او را دوره بعدی کار از راه دور می دانند ارائه دهند: پیوند دادن مدیران و کارمندان به روش‌هایی که باعث بهبود عملکرد می شوند.
جمعه، 5 اردیبهشت 1399 - 12:21

نحوه انتخاب پروژه مناسب با استفاده از مدیریت پروژه نمونه کارها نحوه انتخاب پروژه مناسب با استفاده از مدیریت پروژه نمونه کارها
مدیریت پروژه نمونه کارها (PPM) اخیراً توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. مدیریت پروژه نمونه کارها از آنجا که شرکت ها تشخیص داده اند کارآیی سازمانی نیز به انجام پروژه های مناسب بستگی دارد، شتاب بیشتری یافته است. اصولاً انتخاب پروژه مناسب از انجام پروژه انتخاب شده به روش درست مهمتر است.
چهارشنبه، 3 اردیبهشت 1399 - 00:53

نیاز به فرهنگ شفاف شرکت/ 4 دلیل نیاز به فرهنگ شفاف شرکت/ 4 دلیل
شفافیت یعنی اینکه یک شرکت نسبت به برنامه ها و عملکردهای خود باز و صادق است و کارمندان آن نیز با یکدیگر و با مشتریان باز و صادق هستند. اما عدم شفافیت، یک محیط پنهانی و کارمندان غیر قابل اعتماد ایجاد می کند و مردم دوست ندارند از شرکتی که به آنها اعتماد ندارند خریداری یا کار کنند.
سه شنبه، 2 اردیبهشت 1399 - 10:05

 مزایای استفاده از مدیریت پروژه نمونه کارها مزایای استفاده از مدیریت پروژه نمونه کارها
شرکت ها می توانند با اتخاذ مدیریت پروژه نمونه کارها، مزایای بسیاری کسب کنند. به طور کلی، PPM به شرکتها کمک می کند تا با تمرکز بر مهمترین و استراتژیک ترین پروژهها و برنامه ها، به شکوفایی برسند.
سه شنبه، 2 اردیبهشت 1399 - 08:09

تبدیل فرهنگ شرکت به واقعیت/ 6 راه تبدیل فرهنگ شرکت به واقعیت/ 6 راه
فرهنگ منعکس کننده شخصیت جمعی کارمندان است. این شامل نحوه تفکر، عمل و واکنش آنها می شود. همچنین شامل هنجارهایی است که رفتارهای موجود در شرکت را راهنمایی می کند. فرهنگ بیانگر ترجیحات جمعی، عادات و ویژگیهای کارمندان است.
یکشنبه، 31 فروردین 1399 - 11:35

اصول سیرکیوزا یا عدم تبعیض در قرنطینه اصول سیرکیوزا یا عدم تبعیض در قرنطینه
در شرایط فعلی کشور و جامعه جهانی و بحث مربوط به پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، لزوم برابری و مساوات بابت حضور فیزیکی در شرکت یا سازمان، باید تمامی انسان‌ها را فارغ از جنسیت، سن، ریشه قومی و نژادی و تا حتی نوع استخدام در مراکز مختلف دولتی و خصوصی، دربر گرفته و همگی از ارزش یکسانی برخوردار گردند و نباید به فرض، خدای ناکرده میان نوع گزینش افراد اعم از پیمانی، رسمی، قراردادی و تا حتی مشاوره‌ای جهت حضور فیزیکی در محل کار و در دوران قرنطینه تبعیض قائل گردید.
یکشنبه، 24 فروردین 1399 - 19:40

مشکلات و چالش‌های شرکت‌ها در استفاده از مدیریت پروژه نمونه کارها مشکلات و چالش‌های شرکت‌ها در استفاده از مدیریت پروژه نمونه کارها
سازمانها می توانند هنگام استفاده از شیوه های مدیریت پروژه نمونه کارها با مشکلاتی روبرو شوند. همچنین صحیح است که آنها می توانند با تلاش برای به دست آوردن تخصص و مهارت بیشتر، کاهش فاصله بین پروژه ها و استراتژی، عملکرد و نتایج خود را بهبود بخشند و در تخصیص منابع در پروژه ها متفکر تر باشند.
یکشنبه، 24 فروردین 1399 - 18:36

مشتریان خود را در آغوش بگیرید مشتریان خود را در آغوش بگیرید
در دنیای پیچیده امروز، نقش‌های زیاد و احتیاجات متناقضی باتوجه به شرایط وجود دارد. مشتریان نیز با توجه به نقش خود می‌توانند دارای روابط گوناگونی باشند و ازطریق کانال‌های متفاوت ارتباط داشته باشند. این شرایط باعث می‌شود که سازمان به سختی قادر به ایجاد یک دیدگاه عمومی مناسب از مشتری باشد. برای رفع نیاز به وجود آمده، احتیاج به وجود سیستم‌های مدیریت روابط با مشتریان برای اطمینان از به کارگیری دانسته‌ها و دیدگاه مناسب از تمام کانال‌ها وجود دارد.
سه شنبه، 19 فروردین 1399 - 16:16

مدیریت پروژه نمونه کارها؛ فرآیند تصمیم گیری منطقی مدیریت پروژه نمونه کارها؛ فرآیند تصمیم گیری منطقی
برای اجرای مؤثر مدیریت پروژه نمونه کارها (PPM) به طور مؤثر باید فرضیاتی را در نظر بگیرید که می توانند تأثیر زیادی در اجرای آن داشته باشند. در عین حال شرکتها باید بدانند که این فرضیات همیشه نمی توانند معتبر باشند. به همین دلیل، شرکتها باید قبل از اجرای PPM، همه جوانب را به طور عمیق تجزیه و تحلیل کنند.
یکشنبه، 17 فروردین 1399 - 14:19

نحوه مدیریت پیچیدگی سبد دارایی ها نحوه مدیریت پیچیدگی سبد دارایی ها
در دنیایی که پیچیده تر می شود، شرکت ها می توانند از Project Portfolio Management برای مدیریت پیچیدگی سبد دارایی های خود استفاده کنند. در حقیقت، با افزایش تعداد و اندازه پروژه ها، پیچیدگی ها و چالش های مدیریت بصورت نمایی افزایش می یابد. هر روز می توان بازارهای جدید و فرصتهای استراتژیک بوجود آورد. در نتیجه شرکت ها باید تصمیمات سریع مانند تصمیم گیری در مورد پروژه ها را بگیرند و این که کدام را از سبد پروژه حذف کنند.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 16:46

مدیران بیچاره و مدیران بی چاره مدیران بیچاره و مدیران بی چاره
اینکه یک نفر یک روز وزیر باشد و فردا نماینده مجلس و پس فردا مدیرعامل یک بانک و روز دیگر عضو شورای شهر و... واقعا نشانه چیست؟ این چه سیستم مدیریتی است که یک نفر بدرد همه کاری و مدیریت همه جا می خورد؟!؟! در کدام کشور پیشرفته چنین روشی اجرا و در کدام کتاب معتبر دانشگاهی چنین حالتی توصیه شده است؟
یکشنبه، 3 فروردین 1399 - 18:28

مدیریت مدیریت
مدیریت عبارت است از فراگرد به‌کارگیری کارا و اثربخش منابع مادی و انسانی تحت نظام ارزشی پذیرفته شده آن جامعه با عنایت به اصولی چون برنامه‌ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل و نظارت بر اساس هدف‌های از پیش تعیین شده است.
یکشنبه، 3 فروردین 1399 - 18:19

6 مرحله برای راه اندازی یک تجارت پر رونق در دهه جدید 6 مرحله برای راه اندازی یک تجارت پر رونق در دهه جدید
شروع یک تجارت هیچ کاری آسان نیست. در اینجا شش نکته در مورد چگونگی راه اندازی یک تجارت پررونق در این دهه جدید آورده شده است:
جمعه، 1 فروردین 1399 - 22:51

مدیریت نمونه کارها با گذشت زمان در حال تحول است مدیریت نمونه کارها با گذشت زمان در حال تحول است
مدیریت پروژه نمونه کارها (PPM) یک رشته است که با گذشت زمان پیچیده تر می شود. این تکامل ادامه خواهد یافت. مطمئناً، PPM مدیریت کل مجموعه ای از پروژه ها را به عنوان یک نهاد بزرگ برای دستیابی به اهداف شرکت نشان می دهد.
پنجشنبه، 29 اسفند 1398 - 08:05

 7 مرحله برای تدوین یک برنامه روابط عمومی مدرن 7 مرحله برای تدوین یک برنامه روابط عمومی مدرن
بسیاری از مدیران روابط عمومی اشتباه می کنند و فقط روی اهداف کوتاه مدت متمرکز می شوند. یک راه حل بسیار بهتر این است که اهداف بلند مدت خود را تعیین کنید و به صورت استراتژیک عمل کنید تا اثر محتوای خود را به حداکثر برسانید.
دوشنبه، 26 اسفند 1398 - 08:01

مدیریت پروژه نمونه کارها و پیوند استراتژی سازمان مدیریت پروژه نمونه کارها و پیوند استراتژی سازمان
تغییر استراتژیک تنها در شرایطی حاصل می شود که مدیریت ارشد عمیقاً در مدیریت پروژه دخیل باشد. برای رسیدن به این هدف، اولین قدم پشتیبانی از متخصصان و مدیران استراتژیک در یادگیری زبان مدیریت پروژه است.
چهارشنبه، 21 اسفند 1398 - 11:04

نحوه شناسایی پروژه ها برای اجرای استراتژی نحوه شناسایی پروژه ها برای اجرای استراتژی
مدیریت استراتژیک به شرکتها کمک می کند تا فرایندها و محصولات خود را نوآوری کنند. استراتژی به سازمانها این امکان را می دهد تا بهترین پیکربندی سیستم ها، فرایندها، محصولات و منابع را برای دستیابی به اهداف خود تعیین کنند.
دوشنبه، 19 اسفند 1398 - 11:00

ابزاری استراتژیک برای تولید مزیت رقابتی ابزاری استراتژیک برای تولید مزیت رقابتی
مدیریت پروژه نمونه کارها (PPM) به شرکتها کمک می کند تا به اهداف خود برسند. علاوه بر این، PPM از شرکتها برای تهیه استراتژی های مؤثر با تولید اطلاعات گرانبها پشتیبانی می کند.
یکشنبه، 18 اسفند 1398 - 22:00

 10 نکته برای ایجاد یک لحن سازگار با شرکت 10 نکته برای ایجاد یک لحن سازگار با شرکت
زندگی را برای کارکنان و مردم آسان کنید. محتوای ارزشمند و مفیدی ارائه دهید. ارتباطات شرکتی را به گونه ای انجام دهید که مردم از این ارتباط راضی و خوشحال باشند و بخواهند با آن درگیر شوند. لحن خود را تا حد امکان مثبت و نشاط نگه دارید و بر تولید محتوایی تمرکز کنید که به همکارانتان در پیشرفت و موفقیت کمک خواهد کرد.
یکشنبه، 18 اسفند 1398 - 08:14

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  بازاریابی تأثیرگذار چطور در دُبی رشد می‌کند؟


  ثروتمندترین فرد جهان باز رکورد شکست


  افتتاح اولین نمایشگاه مدیریت بحران با حضور مدیرعامل شرکت مس


  7 راهکار برای اینکه کارها به موقع انجام شوند


  پنجمین گردهمایی روابط عمومی های هیئت های بدنسازی و پرورش اندام استان ها در اصفهان برگزار شد


  مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان: روابط عمومی به عنوان خط مقدم یک مجموعه، نماد شفافیت و عملگرایی است


  تقدیر مرکز روابط عمومی وزارت جهادکشاورزی از رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی


  از میان ابرها تا فضا؛ آمازون AWS از راه اندازی سرویس هوافضا و ماهواره خبر داد


  پنج بانک کانادایی به جمع برندهای تحریم کننده تبلیغات در فیس‌بوک پیوستند


  توئیتر امکان ویرایش توئیت را ارائه می‌کند


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی با موضوع کرونا