درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
سه شنبه، 6 تیر 1396 - 01:09   

پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر

  پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر


ادامه ادامه مطلب یک

مرکز روابط عمومی USC Annenberg

  مرکز روابط عمومی USC Annenberg


ادامه ادامه مطلب دو

دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg

  دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg


ادامه ادامه مطلب سه

تهدید به مسدود کردن تلگرام در روسیه

  تهدید به مسدود کردن تلگرام در روسیه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  ترامپ و دختربچه سوری در لیست بانفوذ ترین افراد
  ردبول: قهرمان بازاریابی ویدئویی جهان
  روزنامه نگاری علمی در مقابل روابط عمومی علمی
  داعش پس از کشتار انبوه مسلمانان، ترامپ را متهم کرد
  هری پاتر ۲۰ ساله می شود
  رئیس دانشکده ارتباطات علامه:اعتراض دانشجویان منطقی نیست
  نتایج یک مطالعه بین المللی؛ شبکه ارتباطات کوانتومی به واقعیت نزدیک تر می شود
  مصطفی عطری؛ مدیر روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های کارگری شد
  تقویم روز فناوری/ مایکروسافت متولد شد
  پارلمان بریتانیا هدف حمله سایبری قرار گرفت
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  جهان روابط عمومی  

دو فیلم برگزیده متخصصان روابط عمومی معرفی شد دو فیلم برگزیده متخصصان روابط عمومی معرفی شد
تشکر از شما برای مصرف سیگار و سگ را بجنبان، دو فیلمی هستند که به عنوان آینه ای برای صنعت روابط عمومی در بهترین و بدترین حالت آن، مورد علاقه در میان متخصصین ارتباطات می باشند.
دوشنبه، 29 خرداد 1396 - 02:32

ترامپ تاثیر گذار ترین فرد روابط عمومی در جهان ترامپ تاثیر گذار ترین فرد روابط عمومی در جهان
بر اساس نتایج یک نظرسنجی، سران جهانی ارتباطات باور دارند دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا تاثیر گذار ترین فرد روابط عمومی در جهان است.
شنبه، 27 خرداد 1396 - 15:07

طرح علمی مینا نظری با عنوان EQ کارگزاران روابط عمومی ایران برای کسب جایزه طلایی ایپرا به مرحله فینال راه یافت طرح علمی مینا نظری با عنوان EQ کارگزاران روابط عمومی ایران برای کسب جایزه طلایی ایپرا به مرحله فینال راه یافت
طرح علمی مینا نظری با عنوان EQ کارگزاران روابط عمومی ایران برای کسب جایزه طلایی ایپرا به مرحله فینال راه یافت. به گزارش شارا، انجمن بین المللی روابط عمومی (ایپرا) در لندن هر سال طی رویدادى جهانی به معرفی بهترین روابط عمومی ها و متخصصین این حوزه از سراسر جهان می پردازد.
جمعه، 19 خرداد 1396 - 21:48

اولین کنفرانس روابط عمومی آسه آن برگزار می شود اولین کنفرانس روابط عمومی آسه آن برگزار می شود
شبکه روابط عمومی آسه آن و اتحادیه جهانی روابط عمومی و مدیریت ارتباطات مفتخر به میزبانی اولین کنفرانس منطقه ای روابط عمومی در بالی در تاریخ 20-23 سپتامبر 2017 می باشند.
شنبه، 13 خرداد 1396 - 10:48

اولین ایندکس روابط عمومی در امارات متحده عربی راه اندازی شد اولین ایندکس روابط عمومی در امارات متحده عربی راه اندازی شد
Content Plus با راه اندازی این ایندکس، قصد تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف صنعت روابط عمومی امارات متحده عربی و اشاره دقیق به راه های عملی برای بهبود سطح آن ها در همکاری با رسانه های مختلف دارد.
چهارشنبه، 10 خرداد 1396 - 10:23

اختصاصی/ مهمانی های افطار نباید تبدیل به مهمانی های روابط عمومی شوند اختصاصی/ مهمانی های افطار نباید تبدیل به مهمانی های روابط عمومی شوند
ماه رمضان که ماه صبر و تحمل است به ما خوردن را می آموزد و اینکه چگونه تعادل را رعایت کنیم. اسلام همچنین به ما می آموزد که چگونه در زندگی روزانه مان متعادل باشیم اما این روزها مردم این احکام را فراموش کرده اند. مردم مراسم و مهمانی های افطار را از یک وظیفه دینی تبدیل به مهمانی های روابط عمومی کرده اند.
شنبه، 7 مرداد 1391 - 07:22

برنامه روابط‌عمومی برای ماه مبارک رمضان برای مراکز اسلامی و مساجد برنامه روابط‌عمومی برای ماه مبارک رمضان برای مراکز اسلامی و مساجد
روابط‌عمومی به معنای مدیریت مثبت روابط است. پس از مطالعه این متن، لطفا خود را به جای یک غیرمسلمان که هیچگاه در اجتماع شما نبوده است بگذارید.
یکشنبه، 23 تیر 1392 - 08:05

گرامیداشت روز روابط عمومی در دیگر کشورها گرامیداشت روز روابط عمومی در دیگر کشورها
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روز روابط عمومی بر جامعه روابط عمومی کشور گرامی باد
جمعه، 26 اردیبهشت 1393 - 13:14

75 درصد از بازاریابان قصد افزایش هزینه‌کرد در روابط عمومی را در طول پنج سال آینده دارند 75 درصد از بازاریابان قصد افزایش هزینه‌کرد در روابط عمومی را در طول پنج سال آینده دارند
بر اساس بررسی اخیر آننبرگ، بازاریابان، قصد افزایش نیروی انسانی داخلی و هزینه های کلی در حوزه روابط عمومی در طول پنج سال آینده دارند.
شنبه، 23 اردیبهشت 1396 - 08:15

غارت سیاست و روابط عمومی غارت سیاست و روابط عمومی
هرشخص دیوانه، مرموز، غیرعادی و معتاد می تواند خودش را شاغل در روابط عمومی معرفی کند. در واقع، اعتبار نامه ها در روابط عمومی ها، فاقد اعتبار و پروانه هستند.
شنبه، 16 اردیبهشت 1396 - 09:52

قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی
عربستان سعودی به منظور بهبود چهره ائتلاف خود، قراردادی را با یک شرکت بزرگ تبلیغاتی بین المللی امضا کرده است.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 12:06

فراخوان جایزه طلایی انجمن بین المللی روابط عمومی 2017 فراخوان جایزه طلایی انجمن بین المللی روابط عمومی 2017
جایزه طلایی روابط عمومی برای شناخت برترین های این صنعت است که همه ساله توسط انجمن بین المللی روابط عمومی برگزار می شود. این جایزه فرصتی برای برجسته کردن استعداد و توانمندی کارگزاران روابط عمومی ایجاد می کند.
سه شنبه، 5 اردیبهشت 1396 - 16:02

روز ملی روابط عمومی در هند برگزار شد روز ملی روابط عمومی در هند برگزار شد
روز ملی روابط عمومی در هند از سال 1986 در گوشه و کنار این کشور گرامی داشته شده است. آنها با نامگذاری این روز خواسته اند توجه دست اندرکاران، مدیران و مخاطبان را به اهمیت و جایگاه روابط عمومی معطوف کنند.
شنبه، 2 اردیبهشت 1396 - 19:26

تحلیل/ نقش مهارت ها و ابزارهای روابط عمومی در انتخابات آمریکا تحلیل/ نقش مهارت ها و ابزارهای روابط عمومی در انتخابات آمریکا
یکشنبه شب استیو کرافت گزارشگر اینوستیگیتیو شبکه تلویزیونی «سی بی اس» آمریکا، در برنامه مصور خود گوشه ای از راز انتخاب شگفت انگیز «باراک اوباما» را ضمن مصاحبه با چهارتن از اعضای تیم روابط عمومی و مشاوره او عیان ساخت.
یکشنبه، 12 خرداد 1392 - 09:59

نکته مهم بحث: چگونگی مدیریت نکردن یک فاجعه روابط عمومی نکته مهم بحث: چگونگی مدیریت نکردن یک فاجعه روابط عمومی
منشور مشتریان خطوط هوایی ایالات متحده می گوید: "هدف ما این است که هر پرواز را به یک تجربه مثبت برای مشتریان تبدیل نمائیم."
سه شنبه، 29 فروردین 1396 - 07:25

تلفن‌ها و رسانه های اجتماعی قدرت را به مشتری‌ داده‌اند تلفن‌ها و رسانه های اجتماعی قدرت را به مشتری‌ داده‌اند
با آنچه به تازگی درباره برخورد کارکنان شرکت هواپیمایی یونایتد با یک مسافر شده، دیگر تلفن های هوشمند و رسانه های اجتماعی قدرت را از شرکت ها گرفته و به مشتری‌ها داده‌اند.
دوشنبه، 28 فروردین 1396 - 13:57

شش بلای مهم روابط عمومی در تاریخ شش بلای مهم روابط عمومی در تاریخ
انتشار فیلم‌هایی از برخورد خشن ماموران امنیتی یکی از خطوط هوایی ایالات متحده واکنش شدید جهانی را در پی داشته است. این دومین بار در کمتر از یک ماه است که تصاویری از اقدامات خشن رفتار با مسافران در امریکا خشم کاربران رسانه‌های اجتماعی را برانگیخته و سبب انتقاد آنها شده است.
شنبه، 26 فروردین 1396 - 09:17

 تحلیل بک رویداد: کابوس روابط عمومی در خطوط هوایی ایالات متحده تحلیل بک رویداد: کابوس روابط عمومی در خطوط هوایی ایالات متحده
در هفته گذشته یکی از برترین شرکت های خطوط هوایی جهان در ایالات متحده در عرض چند ساعت در وسط یک طوفان روابط عمومی قرار گرفت. انتشار فیلم‌هایی از برخورد خشن ماموران امنیتی یکی از خطوط هوایی ایالات متحده واکنش شدید جهانی را در پی داشته است. این دومین بار در کمتر از یک ماه است که تصاویری از اقدامات خشن با مسافران در آمریکا خشم کاربران رسانه‌های اجتماعی را برانگیخته و سبب انتقاد آنها شده است.
شنبه، 26 فروردین 1396 - 07:31

 جنگ هرگز نباید به عنوان یک عملیات روابط عمومی در نظر گرفته شود جنگ هرگز نباید به عنوان یک عملیات روابط عمومی در نظر گرفته شود
تعداد مطبوعاتی که حملات موشکی ریاست جمهوری به یک پایگاه نظامی سوریه را مورد تحسین قرار دادند "نگران کننده" است. جنگ هرگز نباید به عنوان یک عملیات روابط عمومی در نظر گرفته شود.
چهارشنبه، 23 فروردین 1396 - 09:16

همگرایی بازاریابی و روابط عمومی در پیش بینی گزارش جهانی ارتباطات 2017 همگرایی بازاریابی و روابط عمومی در پیش بینی گزارش جهانی ارتباطات 2017
مرکز روابط عمومی آننبرگ، یافته های کلیدی دومین گزارش جهانی ارتباطات خود (GCR17)، که یک بررسی جامع از بیش از 800 مدیر روابط عمومی از سراسر جهان می باشد، را منتشر کرد. این گزارش همچنین برای اولین بار، نظرات تقریبا 700 دانشجوی ارتباطات و روابط عمومی، را همراه با مدیران بازاریابی داخلی، به صورت برجسته نشان می دهد.
شنبه، 19 فروردین 1396 - 07:26

گزارش جهانی ارتباطات گزارش جهانی ارتباطات
گزارش سالانه جهانی ارتباطات توسط مرکز روابط عمومی آننبرگ و با همکاری هولمز ریپورت، انجمن آرتور پیج، موسسه روابط عمومی آمریکا، اتحادیه جهانی روابط عمومی و مدیریت ارتباطات، سازمان بین المللی مشاوره در امور ارتباطات، انجمن بین المللی برای اندازه گیری و ارزیابی ارتباطات، شورای روابط عمومی، انجمن روابط عمومی و ارتباطات، گروه روابط عمومی ورلدکام، انجمن روابط عمومی دانشجویان آمریکا (PRSSA) و انجمن روابط عمومی آمریکا انجام شده است.
پنجشنبه، 17 فروردین 1396 - 10:20

مرکز روابط عمومی آننبرگ
مرکز روابط عمومی آننبرگ در قلب لس آنجلس و در مدرسه USC Annenberg School for Communication and Journalism واقع شده است، و حقیقتا در مرکز یکی از پویا ترین تخصص های جهان قرار دارد.
پنجشنبه، 17 فروردین 1396 - 08:21

تلاش دولت مصر برای بهبود تصویر این کشور در آمریکا با کمک شرکت های روابط عمومی تلاش دولت مصر برای بهبود تصویر این کشور در آمریکا با کمک شرکت های روابط عمومی
به گزارش شارا به نقل از المانیتور، وزارت اطلاعات مصر دو شرکت روابط عمومی و تبلیغاتی در آمریکا را برای بهبود چهره این کشور استخدام کرده است. بر اساس این اسناد که در وب سایت وزارت دادگستری آمریکا منتشر شده است، مبلغ توافق شده با دو شرکت روابط عمومی اینتر پابلیک گروپ و وبر شاندویک در مجموع 1.8 میلیون دلار در سال است.
دوشنبه، 14 فروردین 1396 - 08:00

درگذشت یکی از پیشگامان روابط عمومی درگذشت یکی از پیشگامان روابط عمومی
گاف پابلیک باب گوف (Goff Public Bob Goff) یکی از پیشگامان روابط عمومی در سن 80 سالگی در مینه سوتا آمریکا درگذشت. باب گوف تا سال 1963معلم روابط عمومی بود و در سال 1966 اقدام به تاسیس یک شرکت روابط عمومی در مینه سوتا کرد. به گزارش شارا، وی در مبارزه انتخاباتی ریاست جمهوری جان اف کندی کار کرده است.
شنبه، 12 فروردین 1396 - 16:26

درگذشت اولین مدیر روابط عمومی مایکروسافت درگذشت اولین مدیر روابط عمومی مایکروسافت
پم ادستروم (Pam Edstrom) اولین مدیر روابط عمومی مایکروسافت پس از چهار ماه مبارزه با بیماری سرطان درگذشت. به گزارش گروه ترجمه شارا، پم ادستروم که یکی از پیشگامان فن آوری ارتباطات بود در سال 1946 در ایالت مینه سوتا آمریکا متولد شد و در سن 71 سالگی (2017) چشم از جهان فرو بست.
پنجشنبه، 10 فروردین 1396 - 12:50

۷ رسانه بزرگ و موفق جهانی ۷ رسانه بزرگ و موفق جهانی
می خواهیم از غول های رسانه ای جهان حرف بزنیم. از شرکت هایی که قرار بود درآمدشان در فهرست درآمدهای کشورهای جهان قرار گیرد، آنها بیش از ۱۲۰ کشور جهان پول در آورده بودند
شنبه، 28 اسفند 1395 - 00:15

جدیدترین کتاب راهنمای ارزیابی و اندازه گیری تأثیر روابط عمومی جدیدترین کتاب راهنمای ارزیابی و اندازه گیری تأثیر روابط عمومی
جدیدترین کتاب راهنمای ارزیابی، شامل سنجش و ارزیابی نرخ بازگشت سرمایه رسانه های اجتماعی، تعهد شغلی و ارائه نتایج به رهبران ارشد می باشد.
سه شنبه، 24 اسفند 1395 - 08:15

نگاهی به مهمترین رویدادهای روابط عمومی در عرصه بین المللی نگاهی به مهمترین رویدادهای روابط عمومی در عرصه بین المللی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران مهمترین رویدادهای روابط عمومی در عرصه بین الملل را تهیه کرده است و حالا برخی عناوین مهم این رویدادها را با هم مرور می کنیم:
یکشنبه، 22 اسفند 1395 - 10:15

حمله هسته ای ویکی لیکس به سیا،  بمب نوترونی روابط عمومی حمله هسته ای ویکی لیکس به سیا، بمب نوترونی روابط عمومی
اتهامات هفته اخیر ویکی لیکس با این مضمون که سازمان سیا قادر است هر نوع گوشی هوشمند، تلویزیون و اتومبیل را هک نماید، یک بمب نوترونی روابط عمومی را بر سر بزرگ ترین سازمان ها و سازندگان دستگاه های دیجیتال بر روی این سیاره، منفجر کرد.
یکشنبه، 22 اسفند 1395 - 08:09

ICON و IPRA تفاهم نامه همکاری امضا کردند ICON و IPRA تفاهم نامه همکاری امضا کردند
سازمان بین المللی مشاوره ارتباطات (ICCO) و انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA) تفاهم نامه همکاری متقابل امضا کرده اند. به گزارش گروه ترجمه شارا، این توافقنامه توسط فیلیپ شپرد، دبیر کل IPRA و فرانسیس INGHAM، مدیر اجرایی ICCO، با هدف افزایش ارتباطات و تبادل منظم اطلاعات امضا شد.
چهارشنبه، 18 اسفند 1395 - 11:57

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر


  تقویم روز فناوری/ مایکروسافت متولد شد


  عید آمد و عید آمد وان بخت سعید آمد


  چالش های روابط عمومی و ضرورت تغییر دیدگاه مدیران


  روابط عمومی و مدیریت


  جنگ سایبری بین هکرهای یونانی و ترکیه


  انتشار کتاب "مقررات روابط عمومی" بزودی


  واکنش به آتش سوزی در لندن در رسانه های اجتماعی مؤید نفرت شدید از غرب


  نتایج یک مطالعه بین المللی؛ شبکه ارتباطات کوانتومی به واقعیت نزدیک تر می شود


  داعش پس از کشتار انبوه مسلمانان، ترامپ را متهم کرد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: دومین فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی