درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
شنبه، 28 مرداد 1396 - 06:17   

اعتیاد به تلفن هوشمند، معضل اجتماعی دیگر

  اعتیاد به تلفن هوشمند، معضل اجتماعی دیگر


ادامه ادامه مطلب یک

کشف روشی آسان برای هک آیفون

  کشف روشی آسان برای هک آیفون


ادامه ادامه مطلب دو

هوپ هیکس، از مدل تا مدیر روابط عمومی دونالد ترامپ

  هوپ هیکس، از مدل تا مدیر روابط عمومی دونالد ترامپ


ادامه ادامه مطلب سه

انتقاد مدیر اجرایی اپل از واکنش ترامپ به رویدادهای شارلوتزویل

  انتقاد مدیر اجرایی اپل از واکنش ترامپ به رویدادهای شارلوتزویل


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  هوپ هیکس، از مدل تا مدیر روابط عمومی دونالد ترامپ
  کشف روشی آسان برای هک آیفون
  اعتیاد به تلفن هوشمند، معضل اجتماعی دیگر
  بازسازی جایگاه برند از طریق برنامه روابط عمومی
  ترکیه خبرنگار ترک‌تبار آلمانی را گروگان گرفته است
  وفاداری مشتری
  چه زمانی باید یک کمپین روابط عمومی راه اندازی کنیم؟
  ایده‌هایی جذاب برای تولید محتوای ویدیویی
  انتقاد مدیر اجرایی اپل از واکنش ترامپ به رویدادهای شارلوتزویل
  «باراک اوباما» رئیس جمهوری پیشین آمریکا رکورد «توئیتر» را شکست
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  جهان روابط عمومی  

ادعای یک رسانه در مورد شکست دوحه در جنگ جلب افکار عمومی ایالات متحده ادعای یک رسانه در مورد شکست دوحه در جنگ جلب افکار عمومی ایالات متحده
یک نظرسنجی نشان می دهد قطر در حال شکست خوردن در جنگ خود برای کسب افکار عمومی مطلوب در ایالات متحده است چرا که بیشتر از یک سوم آمریکایی ها دوحه را مرتبط با اتهامات تامین مالی ترور می دانند.
یکشنبه، 15 مرداد 1396 - 23:12

 صنعت روابط‌عمومی خود،‌ جایزه را به یک محصول انبوه تبدیل کرده است صنعت روابط‌عمومی خود،‌ جایزه را به یک محصول انبوه تبدیل کرده است
سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری اروپا و ایالات متحده سالانه بیش از 2100 جایزه برای کارزارهای روابط‌عمومی اهدا می کنند. درآمد تخمین‌زده شده از شهریه ورودی تنها 6/1 میلیون دلار است.
شنبه، 7 مرداد 1396 - 09:31

گزارش 5WPR حاکی از افزایش دو رقمی درآمد در نیمه اول سال 2017 دارد گزارش 5WPR حاکی از افزایش دو رقمی درآمد در نیمه اول سال 2017 دارد
5WPR یکی از پانزده آژانس بزرگ مستقل روابط عمومی در ایالات متحده، امروز افزایش دو رقمی درآمد در نیمه اول سال 2017 را با افزایش درآمد حاصل تا 11.1 درصد در سال اعلام کرد.
یکشنبه، 29 مرداد 1396 - 19:26

چگونه کارشکنی ها و بهانه ها می تواند سبب از دست رفتن قدرت کاخ سفید شود چگونه کارشکنی ها و بهانه ها می تواند سبب از دست رفتن قدرت کاخ سفید شود
نیکسون به شدت بر سر اشتباه نخستین مهلک خود باقی ماند – که واترگیت "فقط یک مشکل روابط عمومی بود که تنها به یک راه حل روابط عمومی نیاز داشت.
چهارشنبه، 4 مرداد 1396 - 08:26

ایجاد و توسعه روابط عمومی یکپارچه با هدف حفظ اعتماد عمومی ایجاد و توسعه روابط عمومی یکپارچه با هدف حفظ اعتماد عمومی
اولین اقدام ویژه ای که سازمان ها دستور به انجام آن داشتند، "ایجاد و توسعه روابط عمومی یکپارچه با هدف حفظ اعتماد عمومی به سیستم انتخاباتی" بود- وظیفه ای که بر دوش اداره روابط عمومی سازمان امنیت ملی (DHS) قرار داده شد.
سه شنبه، 3 مرداد 1396 - 08:04

سارا هاکبی سخنگوی جدید کاخ سفید شد سارا هاکبی سخنگوی جدید کاخ سفید شد
به دنبال استعفای شان اسپایسر، نخستین سخنگوی کاخ سفید در دولت پرزیدنت ترامپ، کاخ سفید سارا هاکبی سندرز را به عنوان سخنگوی جدید کاخ سفید معرفی کرد.
شنبه، 31 تیر 1396 - 23:12

رئیس سابق روابط عمومی اوبر به فیس بوک پیوست رئیس سابق روابط عمومی اوبر به فیس بوک پیوست
راشل ویتسون، سرپرستی ارتباطات و تیم سیاست های عمومی اوبر را بر عهده داشت تا اینکه در ماه آوریل در خلال تغییرات عمده استعفا داد که این باعث تسریع در استعفای مدیر عامل تراویس کالانیک شد.
شنبه، 31 تیر 1396 - 09:16

شرکت روابط عمومی وبر شاندویک از همکاری با مصر منصرف شد شرکت روابط عمومی وبر شاندویک از همکاری با مصر منصرف شد
شرکت روابط عمومی وبر شاندویک یکی از شرکت‌های جهانی پیشرو در روابط عمومی است که دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک قرار دارد. این شرکت در سال 2001 تاسیس شده و دارای 300 کارمند است و علاوه بر آمریکا، در اروپا و آسیا نیز فعالیت می کند.
پنجشنبه، 22 تیر 1396 - 23:48

نتایج یک تحقیق منتشر شد: ایجاد دموکراسی برای همه: راهبردهای افزایش شنیدن و مشارکت دولت نتایج یک تحقیق منتشر شد: ایجاد دموکراسی برای همه: راهبردهای افزایش شنیدن و مشارکت دولت
با وجود سرمایه گذاری های عمده در حوزه ارتباطات عمومی، نشانه هایی وجود دارد که دموکراسی در تعدادی از کشورهای دموکراتیک غربی شکسته شده یا نادیده گرفته می شود.
شنبه، 3 تیر 1396 - 00:47

جنگ پنهانی روابط عمومی روسیه جنگ پنهانی روابط عمومی روسیه
مقامات روسی ترجیح می دهند برای مخاطبان غربی از شرکت های غربی استفاده کنند. از آنجا که ایالات متحده هر دو نیروی غالب در روابط عمومی است تعجب آور نیست که نیروهای پوتین به شرکت های آمریکایی برای خدمات روابط عمومی تبدیل می شوند.
جمعه، 9 تیر 1396 - 15:44

یادداشت/ انتظار زیادی از جلسه پوتین- ترامپ نداشته باشید یادداشت/ انتظار زیادی از جلسه پوتین- ترامپ نداشته باشید
ترامپ و پوتین باید بحث کنند: اختلاف نظر در مورد اوکراین، سوریه، سلاح های هسته ای و ادعاهای مداخله مسکو در انتخابات سال 2016 ایالات متحده، کشیدن کشورهایشان به آستانه درگیری است.
جمعه، 9 تیر 1396 - 18:49

روسیه چگونه از شرکت‌های روابط عمومی غربی برای تقویت تصویر خود بهره می‌برد؟ روسیه چگونه از شرکت‌های روابط عمومی غربی برای تقویت تصویر خود بهره می‌برد؟
وزیر ارتباطات روسیه در اواخر سال گذشته اعلام کرد کرملین در تابستان سال جاری می خواهد قراردادهای جدیدی با شرکت های روابط عمومی برای بهبود تصویر جهانی خود با اختصاص بین 30 تا 50 میلیون دلار در سال - منعقد کند.
جمعه، 9 تیر 1396 - 16:00

رهبران روابط عمومی بسیار متوسط هستند رهبران روابط عمومی بسیار متوسط هستند
هدف این گزارش دوسالانه، ارزیابی رهبری در روابط عمومی، شناسایی فرصت های غنی سازی و سپس اقدام به تقویت رهبری حرفه ما - یک دارایی استراتژیک مهم است. کارت گزارش 2017 شکاف های مداوم را برجسته می کند. در حالیکه تنش های اجتماعی در دنیای امروز به احتمال زیاد این مسائل را تشدید می کنند، ما باید رهبران بزرگتری باشیم و شکاف ها را کنار بگذاریم.
پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 03:10

دو فیلم برگزیده متخصصان روابط عمومی معرفی شد دو فیلم برگزیده متخصصان روابط عمومی معرفی شد
تشکر از شما برای مصرف سیگار و سگ را بجنبان، دو فیلمی هستند که به عنوان آینه ای برای صنعت روابط عمومی در بهترین و بدترین حالت آن، مورد علاقه در میان متخصصین ارتباطات می باشند.
دوشنبه، 29 خرداد 1396 - 02:32

ترامپ تاثیر گذار ترین فرد روابط عمومی در جهان ترامپ تاثیر گذار ترین فرد روابط عمومی در جهان
بر اساس نتایج یک نظرسنجی، سران جهانی ارتباطات باور دارند دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا تاثیر گذار ترین فرد روابط عمومی در جهان است.
شنبه، 27 خرداد 1396 - 15:07

طرح علمی مینا نظری با عنوان EQ کارگزاران روابط عمومی ایران برای کسب جایزه طلایی ایپرا به مرحله فینال راه یافت طرح علمی مینا نظری با عنوان EQ کارگزاران روابط عمومی ایران برای کسب جایزه طلایی ایپرا به مرحله فینال راه یافت
طرح علمی مینا نظری با عنوان EQ کارگزاران روابط عمومی ایران برای کسب جایزه طلایی ایپرا به مرحله فینال راه یافت. به گزارش شارا، انجمن بین المللی روابط عمومی (ایپرا) در لندن هر سال طی رویدادى جهانی به معرفی بهترین روابط عمومی ها و متخصصین این حوزه از سراسر جهان می پردازد.
جمعه، 19 خرداد 1396 - 21:48

اولین کنفرانس روابط عمومی آسه آن برگزار می شود اولین کنفرانس روابط عمومی آسه آن برگزار می شود
شبکه روابط عمومی آسه آن و اتحادیه جهانی روابط عمومی و مدیریت ارتباطات مفتخر به میزبانی اولین کنفرانس منطقه ای روابط عمومی در بالی در تاریخ 20-23 سپتامبر 2017 می باشند.
شنبه، 13 خرداد 1396 - 10:48

اولین ایندکس روابط عمومی در امارات متحده عربی راه اندازی شد اولین ایندکس روابط عمومی در امارات متحده عربی راه اندازی شد
Content Plus با راه اندازی این ایندکس، قصد تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف صنعت روابط عمومی امارات متحده عربی و اشاره دقیق به راه های عملی برای بهبود سطح آن ها در همکاری با رسانه های مختلف دارد.
چهارشنبه، 10 خرداد 1396 - 10:23

اختصاصی/ مهمانی های افطار نباید تبدیل به مهمانی های روابط عمومی شوند اختصاصی/ مهمانی های افطار نباید تبدیل به مهمانی های روابط عمومی شوند
ماه رمضان که ماه صبر و تحمل است به ما خوردن را می آموزد و اینکه چگونه تعادل را رعایت کنیم. اسلام همچنین به ما می آموزد که چگونه در زندگی روزانه مان متعادل باشیم اما این روزها مردم این احکام را فراموش کرده اند. مردم مراسم و مهمانی های افطار را از یک وظیفه دینی تبدیل به مهمانی های روابط عمومی کرده اند.
شنبه، 7 مرداد 1391 - 07:22

برنامه روابط‌عمومی برای ماه مبارک رمضان برای مراکز اسلامی و مساجد برنامه روابط‌عمومی برای ماه مبارک رمضان برای مراکز اسلامی و مساجد
روابط‌عمومی به معنای مدیریت مثبت روابط است. پس از مطالعه این متن، لطفا خود را به جای یک غیرمسلمان که هیچگاه در اجتماع شما نبوده است بگذارید.
یکشنبه، 23 تیر 1392 - 08:05

گرامیداشت روز روابط عمومی در دیگر کشورها گرامیداشت روز روابط عمومی در دیگر کشورها
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روز روابط عمومی بر جامعه روابط عمومی کشور گرامی باد
جمعه، 26 اردیبهشت 1393 - 13:14

75 درصد از بازاریابان قصد افزایش هزینه‌کرد در روابط عمومی را در طول پنج سال آینده دارند 75 درصد از بازاریابان قصد افزایش هزینه‌کرد در روابط عمومی را در طول پنج سال آینده دارند
بر اساس بررسی اخیر آننبرگ، بازاریابان، قصد افزایش نیروی انسانی داخلی و هزینه های کلی در حوزه روابط عمومی در طول پنج سال آینده دارند.
شنبه، 23 اردیبهشت 1396 - 08:15

غارت سیاست و روابط عمومی غارت سیاست و روابط عمومی
هرشخص دیوانه، مرموز، غیرعادی و معتاد می تواند خودش را شاغل در روابط عمومی معرفی کند. در واقع، اعتبار نامه ها در روابط عمومی ها، فاقد اعتبار و پروانه هستند.
شنبه، 16 اردیبهشت 1396 - 09:52

قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی قرارداد تبلیغاتی عربستان برای توجیه تجاوز به یمن با بزرگترین شرکت روابط عمومی
عربستان سعودی به منظور بهبود چهره ائتلاف خود، قراردادی را با یک شرکت بزرگ تبلیغاتی بین المللی امضا کرده است.
شنبه، 9 اردیبهشت 1396 - 12:06

فراخوان جایزه طلایی انجمن بین المللی روابط عمومی 2017 فراخوان جایزه طلایی انجمن بین المللی روابط عمومی 2017
جایزه طلایی روابط عمومی برای شناخت برترین های این صنعت است که همه ساله توسط انجمن بین المللی روابط عمومی برگزار می شود. این جایزه فرصتی برای برجسته کردن استعداد و توانمندی کارگزاران روابط عمومی ایجاد می کند.
سه شنبه، 5 اردیبهشت 1396 - 16:02

روز ملی روابط عمومی در هند برگزار شد روز ملی روابط عمومی در هند برگزار شد
روز ملی روابط عمومی در هند از سال 1986 در گوشه و کنار این کشور گرامی داشته شده است. آنها با نامگذاری این روز خواسته اند توجه دست اندرکاران، مدیران و مخاطبان را به اهمیت و جایگاه روابط عمومی معطوف کنند.
شنبه، 2 اردیبهشت 1396 - 19:26

تحلیل/ نقش مهارت ها و ابزارهای روابط عمومی در انتخابات آمریکا تحلیل/ نقش مهارت ها و ابزارهای روابط عمومی در انتخابات آمریکا
یکشنبه شب استیو کرافت گزارشگر اینوستیگیتیو شبکه تلویزیونی «سی بی اس» آمریکا، در برنامه مصور خود گوشه ای از راز انتخاب شگفت انگیز «باراک اوباما» را ضمن مصاحبه با چهارتن از اعضای تیم روابط عمومی و مشاوره او عیان ساخت.
یکشنبه، 12 خرداد 1392 - 09:59

نکته مهم بحث: چگونگی مدیریت نکردن یک فاجعه روابط عمومی نکته مهم بحث: چگونگی مدیریت نکردن یک فاجعه روابط عمومی
منشور مشتریان خطوط هوایی ایالات متحده می گوید: "هدف ما این است که هر پرواز را به یک تجربه مثبت برای مشتریان تبدیل نمائیم."
سه شنبه، 29 فروردین 1396 - 07:25

تلفن‌ها و رسانه های اجتماعی قدرت را به مشتری‌ داده‌اند تلفن‌ها و رسانه های اجتماعی قدرت را به مشتری‌ داده‌اند
با آنچه به تازگی درباره برخورد کارکنان شرکت هواپیمایی یونایتد با یک مسافر شده، دیگر تلفن های هوشمند و رسانه های اجتماعی قدرت را از شرکت ها گرفته و به مشتری‌ها داده‌اند.
دوشنبه، 28 فروردین 1396 - 13:57

شش بلای مهم روابط عمومی در تاریخ شش بلای مهم روابط عمومی در تاریخ
انتشار فیلم‌هایی از برخورد خشن ماموران امنیتی یکی از خطوط هوایی ایالات متحده واکنش شدید جهانی را در پی داشته است. این دومین بار در کمتر از یک ماه است که تصاویری از اقدامات خشن رفتار با مسافران در امریکا خشم کاربران رسانه‌های اجتماعی را برانگیخته و سبب انتقاد آنها شده است.
شنبه، 26 فروردین 1396 - 09:17

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ برنامه ای رادیویی که تاکنون نظیر آن به وجود نیامده است


  راه اندازی پویش "کالای استاندارد ایرانی میخرم" به ابتکار روابط عمومی سازمان استاندارد


  چه زمانی باید یک کمپین روابط عمومی راه اندازی کنیم؟


  کمپین روابط عمومی و یک چک‌لیست حیاتی برای فعالیت‌های آن


  ایده‌هایی جذاب برای تولید محتوای ویدیویی


  وفاداری مشتری


  ابزارها و شرایط ایجاد ارتباط و تبلیغات موثر


  حفظ و نگهداشت مشتری


  ترکیه خبرنگار ترک‌تبار آلمانی را گروگان گرفته است


  از تشکر «جهانگیری» تا تقدیرنامه «فتاح» در اخبار هفته گذشته بانک ملی ایران


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: سرفصل های کارگاه آموزشی کارگاه تحلیل گفتمان روابط عمومی اعلام شد