درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
شنبه، 2 بهمن 1395 - 06:41   

دسترسی به صفحه شبکه "آر تی" در فیس بوک به طور کامل ازسر گرفته شد

  دسترسی به صفحه شبکه "آر تی" در فیس بوک به طور کامل ازسر گرفته شد


ادامه ادامه مطلب یک

انتشار مقاله توسط ربات روزنامه نگار در چین

  انتشار مقاله توسط ربات روزنامه نگار در چین


ادامه ادامه مطلب دو

سناریوی طراحی شده سی ان ان برای جایگزینی ترامپ

  سناریوی طراحی شده سی ان ان برای جایگزینی ترامپ


ادامه ادامه مطلب سه

امتناع هنرمندان سرشناس جهان در مراسم تحلیف دانلد ترامپ

  امتناع هنرمندان سرشناس جهان در مراسم تحلیف دانلد ترامپ


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  معاون هلال احمر: سرنخی از جاماندگان در آوار ساختمان پلاسکو در دست نیست
  پلاسکو چرا فرو ریخت
  گزیده سخنرانی ترامپ
  فیسبوک بلاک کردن صفحه شبکه تلویزیونی راشا تودی را به دلایل سیاسی رد کرد
  مردى که قول کشتن ترامپ را داده بود در میامى دستگیر شد
  دلایل اصلی موفقیت ترامپ از حیث روابط عمومی
  حادثه پلاسکو؛ انتظار زنده‌ماندن کسی زیر آوار وجود ندارد
  تلاش برای رسیدن به زیرآوار ماندگان ساختمان پلاسکو ادامه دارد
  ترامپ در سخنرانی پیش از تحلیف چه گفت؟
  اگر پلاسکو روابط عمومی داشت؟!؟!
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  جهان روابط عمومی  

دلایل اصلی موفقیت ترامپ از حیث روابط عمومی دلایل اصلی موفقیت ترامپ از حیث روابط عمومی
آنچه بیشتر از همه آشکار است این است که هیچ یک از این مسائل از هم جدا نیستند. همه آنها به هم متصل بوده و به نوعی یکدیگر را تغذیه می کنند، و این تصادفی نیست. این یک استراتژی روابط عمومی خوب است، و این چیزی است که ترامپ به دقت روی آن کار کرده است، با این حال گاهی اوقات این مسئله اتفاقی به نظر می رسد.
جمعه، 1 بهمن 1395 - 18:49

گردهم‌آیی نخبگان در داووس؛ برخی نگران نزول اعتماد عمومی گردهم‌آیی نخبگان در داووس؛ برخی نگران نزول اعتماد عمومی
بنیانگذار مجمع جهانی اقتصاد در داووس می گوید زمان آن رسیده است که به "انسانی شدن" بیشتر از "رباتی شدن و جهانی شدن" توجه شود.
پنجشنبه، 30 دی 1395 - 15:35

پر استرس ترین مشاغل سال 2017: ژورنالیست ها، روابط عمومی ها و رسانه ای ها، همه در 10تای اول پر استرس ترین مشاغل سال 2017: ژورنالیست ها، روابط عمومی ها و رسانه ای ها، همه در 10تای اول
هنگامی که به مشاغل پر استرس فکر می کنیم، ذهن بسیاری از ما ناخودآگاه به سمت یک سرباز و یا دستیار لباس کانال نه می رود. با این حال، گزارشی جدید می گوید که بسیاری از ما که در رسانه مشغول به کار هستیم باید در مورد قرص فشار خون نیز فکر کنیم.
چهارشنبه، 29 دی 1395 - 10:05

10 شغل پراسترس در 2017 10 شغل پراسترس در 2017
وب سایت کار ایالات متحده با معرفی ۱۰ شغل پر استرس سال 2017 نخستین شغل پراسترس را پرسنل نظامی (ارتش) اعلام کرد و خبرنگاری را در جایگاه ششم از این نظر قرار داد.
چهارشنبه، 29 دی 1395 - 07:03

چرا روابط عمومی یکی از پر استرس ترین مشاغل ایالات متحده امریکاست؟ چرا روابط عمومی یکی از پر استرس ترین مشاغل ایالات متحده امریکاست؟
متخصصان روابط عمومی مسئول تولید و حفظ یک تصویر مثبت در میان عموم مردم برای شرکت ها، نهادهای غیر دولتی و آژانس های دولتی هستند. آنها عموما مسئول ارائه سخنرانی ها و آماده سازی آنها هستند، اغلب در روبروی توده های مخاطبان خود قرار دارند. این حوزه بسیار رقابتی است، که اغلب شامل مسائلی کاملا قابل مشاهده، فرصت های محدود، استرس های طولانی در درجه بالا برای متخصصان این حرفه می شود.
جمعه، 10 بهمن 1393 - 23:43

روابط عمومی هشتمین شغل پر استرس در آمریکا روابط عمومی هشتمین شغل پر استرس در آمریکا
وب سایت کار ایالات متحده در فهرست مشاعل پراسترس خود در سال 2017، شغل روابط عمومی را به عنوان هشتمین شغل پراسترس در آمریکا معرفی کرد.
سه شنبه، 28 دی 1395 - 15:37

بزرگترین درس روابط عمومی از دو رویداد بزرگ در سال 2016 بزرگترین درس روابط عمومی از دو رویداد بزرگ در سال 2016
ترامپ از برند خودش استفاده کرد چون برند دیگری نداشت. یعنی ارتباطات سنتی و تبلیغات در رسانه‌های سنتی برای افرادی جواب می‌دهد که دارای برند باشد به همین دلیل بود که تیم روابط عمومی ترامپ به اصول و معادلات ثابت روی خوش نشان نداد.
سه شنبه، 28 دی 1395 - 13:42

سه اشتباه روابط عمومی در سال 2016 سه اشتباه روابط عمومی در سال 2016
اشتباهات روابط عمومی بطور روزانه اتفاق می افتد. چشم انداز رسانه ای دیجیتال که با سرعت در حال تغییر است، باعث می شود که این اشتباهات به راحتی تبدیل به یک ویروس شوند.
شنبه، 25 دی 1395 - 08:16

پیام رییس انجمن بین المللی روابط عمومی به سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران پیام رییس انجمن بین المللی روابط عمومی به سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
به عنوان رییس انجمن بین المللی روابط عمومی، تبریکاتم را برای برگزاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی با موضوع جالب روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا تقدیم می نمایم.
یکشنبه، 19 دی 1395 - 09:57

روابط عمومی، تأثیرگذار بر ارتباطات روابط عمومی، تأثیرگذار بر ارتباطات
هرگز زمانی هیجان انگیزتر برای حرفه ای بودن در ارتباطات وجود نداشته است. ابزار بیشتر و تکنولوژی های بیشتری در دسترس هستند تا به ما در مشاغل مان، راه های جدید برای تخمین آنچه انجام می دهیم و تکامل مستمر در مدل های تجارت و انتظارات از مشتری ها و سازمان ها، کمک می کنند.
سه شنبه، 7 دی 1395 - 14:04

مصطفی حسین: پیکربندی روابط عمومی حرفه ای تغییر کرده است مصطفی حسین: پیکربندی روابط عمومی حرفه ای تغییر کرده است
پیکربندی روابط عمومی حرفه ای نیز به شکل قابل توجهی تغییر کرده است، چرا که همراه با رسانه های سنتی، رسانه های اجتماعی نیز به عنوان بستری برای آنها، تغییر کرده اند.
دوشنبه، 6 دی 1395 - 08:45

جالب‌ترین ناکامی‌های دهگانۀ روابط عمومی در سال 2016 جالب‌ترین ناکامی‌های دهگانۀ روابط عمومی در سال 2016
2016 سالی مملو از سختی‌ها در سراسر جهان بود، امّا برای برخی از مشاغل، دردسر و سختی بسیار در پیشرفت به سوی اهداف به همراه داشت. شرکت‌های فناوری در درّۀ سیلیکون در ملأ عام مرتکب لغزش‌هایی شدند و اشتباهاتی سهوی انجام دادند که نتایجی سهمگین به همراه داشت. آنها در زمرۀ شرکت‌هایی بودند که فهرست ده اشتباه فاحش عمدۀ سال 2016 در زمینۀ روابط عمومی را پدید آوردند.
دوشنبه، 29 آذر 1395 - 06:47

2017 چه سالی برای روابط عمومی ها خواهد بود؟ 2017 چه سالی برای روابط عمومی ها خواهد بود؟
2017 سالی خواهد بود که شرکت‌ها و سازمان ها نسبت به رویکرد خود در حوزه رسانه اجتماعی تجدید نظر می‌کنند،‌ در پیام‌های خود به روشنی مردم را فرامی‌خوانند و به عنوان سنجشی برای میزان موفقیت دست می‌یابند.
شنبه، 20 آذر 1395 - 08:00

ابعاد بین المللی روابط عمومی در آسیا ابعاد بین المللی روابط عمومی در آسیا
روابط عمومی موثر در آسیا همانند جاهای دیگر به معنای ارتباطات کلیشه ای و یا تجارت ارتباطات نیست. این به معنای خلق و رهبری کردن ارتباطات میان سازمان و فرد است.
دوشنبه، 8 آذر 1395 - 07:38

 ادامه موضوع چرایی پیروزی ترامپ در رسانه های غربی ادامه موضوع چرایی پیروزی ترامپ در رسانه های غربی
رسانه های لیبرال با تزریق هیستری، و انتشار خبرهای پوچ تر، در نظر دارند تا ترامپی که هنوز هیچ چیز کاری در سمت ریاست جمهوری انجام نداده، به این سو سوق دهند که او کشور را به فاجعه کشانده، و می تواند دلیل آغاز جنگ جهانی سوم شود.
جمعه، 5 آذر 1395 - 13:36

دستگاه روابط عمومی نازی‌ها دستگاه روابط عمومی نازی‌ها
رژیم نازی را باید به عنوان جامع‌ترین عملیات روابط عمومی در تاریخ مشاهده و درک کرد. اوائل دهۀ 1920 هیتلر رهبری تبلیغات حزبی کوچک را به عهده گرفت و این نکته به وضوح حائز اهمّیت است که او کار خود را نه به عنوان رهبر بلکه به عنوان مسئول روابط عمومی شروع کرد.
سه شنبه، 11 آبان 1395 - 07:42

الگوهای ماندگار: بازخوانی یک تجربه روابط عمومی الگوهای ماندگار: بازخوانی یک تجربه روابط عمومی
هزاران سال طول کشید تا دریانوردان، قاره‌های بزرگ جدید را کشف کنند. اما برای گذشتن از دریای سرکش دولت چین و سیر در دنیای اقتصادی، تجاری، اجتماعی و فرهنگی آن، فعالیت دریانوردان مجرب و از آن جمله متخصصین روابط عمومی، در عین سودآوری، جانفرسا و هیجان‌انگیز است.
شنبه، 24 مهر 1395 - 08:29

غوغای شرکت های تبلیغاتی غربی در عراق غوغای شرکت های تبلیغاتی غربی در عراق
طبق گزارشات این خبرگزاری بریتانیایی، عراق به منبعی برای خبر تبدیل شده بود. در سال های 2006 تا 2008 نزدیک به 40 شرکت تولید کننده فیلم و خبر، بیلبورد، تبلیغات و نظرسنجی افکار عمومی در این کشور فعالیت داشتند.
یکشنبه، 11 مهر 1395 - 13:44

چرا صنعت روابط عمومی، در حوزه تنوّع و شمول اینقدر عقب مانده است؟ چرا صنعت روابط عمومی، در حوزه تنوّع و شمول اینقدر عقب مانده است؟
چرا صنعت روابط عمومی، در حالی که باید با تنوّع و شمول باشد اینقدر عقب مانده است؟ دکتر نیلانجانا باردان، مدرّس روابط عمومی و عضو هیأت مدیرۀ مرکز پلانک، دست به بررسی و نظرخواهی زدند که آینۀ تمام نمای گرایش‌های تنوّع و شمول در سراسر دو دهۀ 1990 و 2000 است.
پنجشنبه، 11 شهریور 1395 - 08:24

روابط عمومی بین‌المللی روابط عمومی بین‌المللی
با ادامه رشد روابط عمومی بین‌المللی، باید به شایستگی‌های لازم برای این زمینه توجه کرد. این شایستگی‌ها شامل دانش، مهارت‌ها و توانایی‌های مورد نیاز برای عملکرد موفق در این زمینه است.
یکشنبه، 7 شهریور 1395 - 09:39

مدیران کازار و کمپین تبلیغاتی و رسانه ای دونالد ترامپ چه کسانی هستند؟ مدیران کازار و کمپین تبلیغاتی و رسانه ای دونالد ترامپ چه کسانی هستند؟
سه ماه بیشتر به انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا نمانده و دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه همچنان مشغول جابه‌جا کردن و تغییر افراد است تا کارزار انتخاباتی‌‌اش جان بگیرد.
یکشنبه، 7 شهریور 1395 - 08:10

روابط عمومی شاخص و نافذ روابط عمومی شاخص و نافذ
حتّی در دنیای امروز، معمولاً سعی دارد بی‌طرف باشد. از طرف دیگر، شاخص‌ها لزوم یا نیازی به این ندارند. در واقع، آنها می‌توانند مطلقاً جانبداری کنند، به یک جهت متمایل شوند، و محصولات را آزادانه تبلیغ نمایند - عموماً، آنها، اگر پاداشی دریافت کنند دست به افشاگری می‌زنند...
سه شنبه، 12 مرداد 1395 - 13:08

 هشت راهنمایی برای برنامه‌ای موفّق  هشت راهنمایی برای برنامه‌ای موفّق
نلسون ماندلا از زندگی عالی و خارق‌العاده‌ای برخوردار بود. او 67 سال از عمر خود را صرف مبارزه برای حقوق انسانیت کرد. این میراث باید به نسل‌های آینده انتقال یابد و چه راهی بهتر از این که شهروندانی فعّال باشید.
یکشنبه، 10 مرداد 1395 - 10:53

مشارکت‌ها در امر آموزش: بررسی کار کمیسیون آموزش روابط عمومی مشارکت‌ها در امر آموزش: بررسی کار کمیسیون آموزش روابط عمومی
زمینۀ روابط عمومی در ده سال گذشته تحوّل و تکامل زیادی یافته، بنابراین توصیه‌های روزآمد کاملاً مورد نیاز است. مثلاً، در گزارش 2006 آمده است که تعداد دوره‌های آموزشی آنلاین برای روابط عمومی چندان زیاد نیست و دورۀ کامل آموزشی آنلاین در سطح کارشناسی وجود ندارد، امّا امروز می‌دانیم که اکثر دانشگاه‌ها دارای چندین دورۀ آنلاین روابط عمومی هستند و بسیاری رشتۀ کامل آنلاین دارند.
یکشنبه، 10 مرداد 1395 - 10:36

تقاضای 35 میلیون دلاری تونی بلر برای بهبود تصویر امارات متحده عربی تقاضای 35 میلیون دلاری تونی بلر برای بهبود تصویر امارات متحده عربی
تونی بلر، نخست وزیر سابق بریتانیا از امارات متحده عربی ،35 میلیون دلار در خواست کرده است ، تا با این پول ، شرکت مشاوره او به بهبود تصویر و توسعه و بسط نفوذ این کشور نفتی ثروتمند کمک کند.
پنجشنبه، 24 تیر 1395 - 20:14

مواجهۀ روابط عمومی اتّحادیه اروپا با بلاتکلیفی، تقویت امور عمومی و فرصتی برای دوبلین مواجهۀ روابط عمومی اتّحادیه اروپا با بلاتکلیفی، تقویت امور عمومی و فرصتی برای دوبلین
جدایی قریب‌الوقوع بریتانیا از اتّحادیه اروپا آینده‌ای نامعلوم را برای مؤسّسات روابط عمومی مستقرّ در کشورهای اتّحادیه اروپا رقم می‌زند – امّا تقویتی کوتاه‌مدّت نیز ممکن است برای متخصّصین امور عمومی، و فرصتی برای دوبلین برای میزبانی مؤسّسات غیر اروپایی باشد که طالب ورود به بازار هستند.
شنبه، 5 تیر 1395 - 07:38

آیا دونالد ترامپ روان‌شناس‌ زیرک‌تری است؟ آیا دونالد ترامپ روان‌شناس‌ زیرک‌تری است؟
روزنامه‌نگاران چپ‌گرا ادعا می‌کنند سیاست‌مدارانی مانند ترامپ که خودشیفته قلمداد می‌شوند، و ظاهرا حس برتری در آنها نفوذ کرده‌است، ممکن است حتی از حامیان فقیرشان متنفر باشند، و برای آنها چیزی جز تحقیر نداشته‌باشند.
پنجشنبه، 27 خرداد 1395 - 09:57

استراتژیِ ارتباطات عمومیِ دونالد ترامپ استراتژیِ ارتباطات عمومیِ دونالد ترامپ
نامزدی ترامپ بدون شک می‌تواند تغییردهنده شیوه‌های ارتباطات سیاسی آینده باشد و می‌تواند پیامدهای موفقیت‌آمیزی گسترده‌ای برای کسانی که آن را مطالعه می‌کنند به همراه داشته باشد.
سه شنبه، 25 خرداد 1395 - 12:51

آیا دونالد ترامپ تبدیل به فرزند خلفی برای روابط عمومی می شود؟ آیا دونالد ترامپ تبدیل به فرزند خلفی برای روابط عمومی می شود؟
به لطف هیجان این داستان فرعی جالب در پوشش انتخابات جاری، تحقیری برای چیزی که فرض می شد راهکار روابط عمومی است، یک بار دیگر در ذهن مردم شکل گرفت، و من با این نتیجه که روابط عمومی معجونی از فشارها و گول زدن های بدبینانه است، به شدت مخالفم.
شنبه، 22 خرداد 1395 - 08:01

10 رئیس جمهور برتر آمریکا دارای تخصص در روابط عمومی 10 رئیس جمهور برتر آمریکا دارای تخصص در روابط عمومی
در این یادداشت به طور مختصر، به دستاوردهای این 10 رئیس جمهور برتر که دارای روابط عمومی بوده اند می پردازیم و همچنین این که روابط عمومی ابزاری ضروری برای شایستگی و موفقیت سیاسی می باشد.
سه شنبه، 18 خرداد 1395 - 05:47

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  آشنایی با روابط عمومی


  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات


  روزنامه نگار در نقش آموزگار و پاسدار دمکراسی


  روزنامه نگاری که اعلامیه استقلال آرژانتین را نوشت


  اختراع گرامافون


  قهرمانان پلاسکو


  چگونه از هدر رفتن حجم اینترنت موبایل در شبکه‌های اجتماعی جلوگیری کنیم


  گردهم‌آیی نخبگان در داووس؛ برخی نگران نزول اعتماد عمومی


  پیام تسلیت انجمن متخصصان روابط عمومی در پی شهادت آتش نشانان


  چرا هیتلر سخنران بسیار موفقی بود؟


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: روابط عمومی هشتمین شغل پر استرس در آمریکا