درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
شنبه، 29 مهر 1396 - 07:49   

قدیمی‌ترین عکس موجود از انسان در کجا گرفته شد؟

  قدیمی‌ترین عکس موجود از انسان در کجا گرفته شد؟


ادامه ادامه مطلب یک

انتصاب رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی

  انتصاب رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی


ادامه ادامه مطلب دو

فعال شدن واحد امور بین الملل در روابط عمومی شهرداری ساری

  فعال شدن واحد امور بین الملل در روابط عمومی شهرداری ساری


ادامه ادامه مطلب سه

رییس روابط عمومی بانک مسکن معرفی شد

  رییس روابط عمومی بانک مسکن معرفی شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  سوژه گزارش با ماشین وارد تحریریه شد
  ریشه بحران بولیوی - در جریان بحران ک روزنامه نگار رئیس جمهوری بولیوی شد
  جامعه مجازی روابط عمومی برگزیده جشنواره ملی فضای مجازی و رسانه
  تقویم روز فناوری/ مورخی که واژه تکنولوژی از اوست
  رییس روابط عمومی بانک مسکن معرفی شد
  معرفی روابط عمومی بانک مسکن
  انتصاب مسول روابط عمومی معاونت صنایع‌ دستی سازمان میراث فرهنگی
  دانش ارتباطات یا علم پروپاگاندا!
  فعال شدن واحد امور بین الملل در روابط عمومی شهرداری ساری
  برنامه حفاظتی گوگل برای کاربرانی که بیشتر در معرض حملات سایبری هستند
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  جهان روابط عمومی  

قدیمی‌ترین عکس موجود از انسان در کجا گرفته شد؟ قدیمی‌ترین عکس موجود از انسان در کجا گرفته شد؟
اگر چه ترسیم چهره و یا بدن انسان به صورت نقاشی یا سنگ‌نگاره به هزاران سال قبل بر می‌گردد ولی قدیمی‌ترین تصویری که با استفاده از تکنیک‌های عکاسی از انسان گرفته شده به سال 1838 تعلق دارد که در بولوار دو تمپل پاریس گرفته شد.
سه شنبه، 25 مهر 1396 - 23:13

 مینا نظری، جایزه طلایی ایپرا 2017 بلغارستان را به خود اختصاص داد مینا نظری، جایزه طلایی ایپرا 2017 بلغارستان را به خود اختصاص داد
مینا نظری، جایزه طلایی ایپرا 2017 بلغارستان را در رقابت با 50 فینالیست به خود اختصاص داد. موسسه کارگزار روابط دریافت این جایزه ارزشمند را به خانم مینا نطری تبریک می گوید. این نخستین بار است که یک ایرانی این جایزه را دریافت می کند.
سه شنبه، 25 مهر 1396 - 21:39

ارتباطات مُجاز در سرزمین حجاز ارتباطات مُجاز در سرزمین حجاز
محدودیت ها و موارد دیگری نظیر ورود زنان به استادیوم ها، چند صباحی که با روی کار آمدن سلطنت سلطان سلمان -پادشاه جدید عربستان-، به شکلی کاملا غیر منتظرانه منتفی و زنان عربستانی، در حال تجربه ی جدیدی از آزادی های اجتماعی، مدنی و ارتباطی در کشور خود هستند و رفته رفته می رود که تمدن امروزی بر سنت قدیمی غلبه کند و جهان شاهد نوعی ارتباط جدید و امروزی از جنسیت زن در کشور پادشاهی عربستان باشد.
جمعه، 14 مهر 1396 - 12:02

 آیا متخصصان روابط عمومی، منابع قابل اطمینان محتوا هستند؟ آیا متخصصان روابط عمومی، منابع قابل اطمینان محتوا هستند؟
آیا متخصصان روابط عمومی، منابع قابل اطمینان محتوا هستند، اکثر پاسخ دهندگان در این نظرسنجی نه موافق نه مخالف را انتخاب کردند و گروه های بزرگ گفتند که نمی توان همیشه به متخصصان روابط عمومی اعتماد کرد.
جمعه، 14 مهر 1396 - 11:51

ترمیم چهره دروغگوی سخنگوی پیشین کاخ سفید در مراسم امی ترمیم چهره دروغگوی سخنگوی پیشین کاخ سفید در مراسم امی
آیا با شوخی می‌توان چهره مخدوش یک سیاستمدار را ترمیم کرد؟ جواب هرچه که باشد، شان اسپایسر، سخنگوی پیشین کاخ سفید، بختش را در این مسیر آزمود. او در مراسم اهدای جوایز تلویزیونی امی حاضر شد و بزرگترین نقطه ضعف کاری خود را دست انداخت.
سه شنبه، 28 شهریور 1396 - 13:19

نگاهی گذرا به روابط عمومی ژاپن نگاهی گذرا به روابط عمومی ژاپن
دولت ژاپن با یخش روابط عمومی این کشور دارای رابطه بسیار حسنه ای است و به اشکال گوناگون از آن حمایت می کند و هیچ گونه قانون محدود کننده فعالیت های روابط عمومی جز معیارهای انجمن روابط عمومی ژاپن، تاکنون از سوی قوه مقننه این کشور وضع نشده است.
شنبه، 25 شهریور 1396 - 09:32

انتصاب سومین مدیر روابط عمومی دولت ترامپ انتصاب سومین مدیر روابط عمومی دولت ترامپ
هوپ هیکس دستیار قدیمی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و مدیر موقت روابط عمومی کاخ سفید، ریاست دائم تیم رسانه ای دولت ترامپ را بر عهده گرفت.
سه شنبه، 21 شهریور 1396 - 22:11

روابط عمومی در هند یک "آش شله قلمکار" است روابط عمومی در هند یک "آش شله قلمکار" است
روابط عمومی در هند یک "آش شله قلمکار" است (یعنی جورواجور است و خوب و بد دارد)، و شامل متخصصین بسیار حرفه ای روابط عمومی است که دومی ندارند (یعنی اول هستند و بالادست ندارند) در یک طرف و تعداد زیادی غیر متخصص بدون هیچ گونه مبنایی در آموزش، تمرین و تجربه در رابطه با روابط عمومی در طرف دیگر.
دوشنبه، 20 شهریور 1396 - 07:22

ملاقات نخست وزیر مالزی با ترامپ یک حرکت بزرگ روابط عمومی است ملاقات نخست وزیر مالزی با ترامپ یک حرکت بزرگ روابط عمومی است
این یک حرکت بزرگ روابط عمومی خواهد بود، زیرا او در حال حاضر در داخل کشور تحت فشار است. مخالفان گفته اند که چندین سال است که آمریکا تمایلی برای ملاقات با وی ندارد ... بنابراین ملاقات با ترامپ یک حرکت بزرگ روابط عمومی می باشد.
شنبه، 4 شهریور 1396 - 14:26

آسوشیتد پرس: از اصطلاح "Alt-Right" به عنوان یک "ابزار روابط عمومی" استفاده نکنید آسوشیتد پرس: از اصطلاح "Alt-Right" به عنوان یک "ابزار روابط عمومی" استفاده نکنید
دنیزوسکی، استفاده از عبارات "antifa" یا "ضد فاشیست" را توصیه نمی کند، و باید به آن ها به عنوان "حسن تعبیری" برای "کمتر کردن شفافیت اعتقادات واقعی خود و قابل قبول تر کردن آن برای طیف وسیع تر مخاطبان"، مشکوک شد.
شنبه، 28 مرداد 1396 - 08:42

ادعای یک رسانه در مورد شکست دوحه در جنگ جلب افکار عمومی ایالات متحده ادعای یک رسانه در مورد شکست دوحه در جنگ جلب افکار عمومی ایالات متحده
یک نظرسنجی نشان می دهد قطر در حال شکست خوردن در جنگ خود برای کسب افکار عمومی مطلوب در ایالات متحده است چرا که بیشتر از یک سوم آمریکایی ها دوحه را مرتبط با اتهامات تامین مالی ترور می دانند.
یکشنبه، 15 مرداد 1396 - 23:12

 صنعت روابط‌عمومی خود،‌ جایزه را به یک محصول انبوه تبدیل کرده است صنعت روابط‌عمومی خود،‌ جایزه را به یک محصول انبوه تبدیل کرده است
سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری اروپا و ایالات متحده سالانه بیش از 2100 جایزه برای کارزارهای روابط‌عمومی اهدا می کنند. درآمد تخمین‌زده شده از شهریه ورودی تنها 6/1 میلیون دلار است.
شنبه، 7 مرداد 1396 - 09:31

گزارش 5WPR حاکی از افزایش دو رقمی درآمد در نیمه اول سال 2017 دارد گزارش 5WPR حاکی از افزایش دو رقمی درآمد در نیمه اول سال 2017 دارد
5WPR یکی از پانزده آژانس بزرگ مستقل روابط عمومی در ایالات متحده، امروز افزایش دو رقمی درآمد در نیمه اول سال 2017 را با افزایش درآمد حاصل تا 11.1 درصد در سال اعلام کرد.
یکشنبه، 29 مرداد 1396 - 19:26

چگونه کارشکنی ها و بهانه ها می تواند سبب از دست رفتن قدرت کاخ سفید شود چگونه کارشکنی ها و بهانه ها می تواند سبب از دست رفتن قدرت کاخ سفید شود
نیکسون به شدت بر سر اشتباه نخستین مهلک خود باقی ماند – که واترگیت "فقط یک مشکل روابط عمومی بود که تنها به یک راه حل روابط عمومی نیاز داشت.
چهارشنبه، 4 مرداد 1396 - 08:26

ایجاد و توسعه روابط عمومی یکپارچه با هدف حفظ اعتماد عمومی ایجاد و توسعه روابط عمومی یکپارچه با هدف حفظ اعتماد عمومی
اولین اقدام ویژه ای که سازمان ها دستور به انجام آن داشتند، "ایجاد و توسعه روابط عمومی یکپارچه با هدف حفظ اعتماد عمومی به سیستم انتخاباتی" بود- وظیفه ای که بر دوش اداره روابط عمومی سازمان امنیت ملی (DHS) قرار داده شد.
سه شنبه، 3 مرداد 1396 - 08:04

سارا هاکبی سخنگوی جدید کاخ سفید شد سارا هاکبی سخنگوی جدید کاخ سفید شد
به دنبال استعفای شان اسپایسر، نخستین سخنگوی کاخ سفید در دولت پرزیدنت ترامپ، کاخ سفید سارا هاکبی سندرز را به عنوان سخنگوی جدید کاخ سفید معرفی کرد.
شنبه، 31 تیر 1396 - 23:12

رئیس سابق روابط عمومی اوبر به فیس بوک پیوست رئیس سابق روابط عمومی اوبر به فیس بوک پیوست
راشل ویتسون، سرپرستی ارتباطات و تیم سیاست های عمومی اوبر را بر عهده داشت تا اینکه در ماه آوریل در خلال تغییرات عمده استعفا داد که این باعث تسریع در استعفای مدیر عامل تراویس کالانیک شد.
شنبه، 31 تیر 1396 - 09:16

شرکت روابط عمومی وبر شاندویک از همکاری با مصر منصرف شد شرکت روابط عمومی وبر شاندویک از همکاری با مصر منصرف شد
شرکت روابط عمومی وبر شاندویک یکی از شرکت‌های جهانی پیشرو در روابط عمومی است که دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک قرار دارد. این شرکت در سال 2001 تاسیس شده و دارای 300 کارمند است و علاوه بر آمریکا، در اروپا و آسیا نیز فعالیت می کند.
پنجشنبه، 22 تیر 1396 - 23:48

نتایج یک تحقیق منتشر شد: ایجاد دموکراسی برای همه: راهبردهای افزایش شنیدن و مشارکت دولت نتایج یک تحقیق منتشر شد: ایجاد دموکراسی برای همه: راهبردهای افزایش شنیدن و مشارکت دولت
با وجود سرمایه گذاری های عمده در حوزه ارتباطات عمومی، نشانه هایی وجود دارد که دموکراسی در تعدادی از کشورهای دموکراتیک غربی شکسته شده یا نادیده گرفته می شود.
شنبه، 3 تیر 1396 - 00:47

جنگ پنهانی روابط عمومی روسیه جنگ پنهانی روابط عمومی روسیه
مقامات روسی ترجیح می دهند برای مخاطبان غربی از شرکت های غربی استفاده کنند. از آنجا که ایالات متحده هر دو نیروی غالب در روابط عمومی است تعجب آور نیست که نیروهای پوتین به شرکت های آمریکایی برای خدمات روابط عمومی تبدیل می شوند.
جمعه، 9 تیر 1396 - 15:44

یادداشت/ انتظار زیادی از جلسه پوتین- ترامپ نداشته باشید یادداشت/ انتظار زیادی از جلسه پوتین- ترامپ نداشته باشید
ترامپ و پوتین باید بحث کنند: اختلاف نظر در مورد اوکراین، سوریه، سلاح های هسته ای و ادعاهای مداخله مسکو در انتخابات سال 2016 ایالات متحده، کشیدن کشورهایشان به آستانه درگیری است.
جمعه، 9 تیر 1396 - 18:49

روسیه چگونه از شرکت‌های روابط عمومی غربی برای تقویت تصویر خود بهره می‌برد؟ روسیه چگونه از شرکت‌های روابط عمومی غربی برای تقویت تصویر خود بهره می‌برد؟
وزیر ارتباطات روسیه در اواخر سال گذشته اعلام کرد کرملین در تابستان سال جاری می خواهد قراردادهای جدیدی با شرکت های روابط عمومی برای بهبود تصویر جهانی خود با اختصاص بین 30 تا 50 میلیون دلار در سال - منعقد کند.
جمعه، 9 تیر 1396 - 16:00

رهبران روابط عمومی بسیار متوسط هستند رهبران روابط عمومی بسیار متوسط هستند
هدف این گزارش دوسالانه، ارزیابی رهبری در روابط عمومی، شناسایی فرصت های غنی سازی و سپس اقدام به تقویت رهبری حرفه ما - یک دارایی استراتژیک مهم است. کارت گزارش 2017 شکاف های مداوم را برجسته می کند. در حالیکه تنش های اجتماعی در دنیای امروز به احتمال زیاد این مسائل را تشدید می کنند، ما باید رهبران بزرگتری باشیم و شکاف ها را کنار بگذاریم.
پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 03:10

دو فیلم برگزیده متخصصان روابط عمومی معرفی شد دو فیلم برگزیده متخصصان روابط عمومی معرفی شد
تشکر از شما برای مصرف سیگار و سگ را بجنبان، دو فیلمی هستند که به عنوان آینه ای برای صنعت روابط عمومی در بهترین و بدترین حالت آن، مورد علاقه در میان متخصصین ارتباطات می باشند.
دوشنبه، 29 خرداد 1396 - 02:32

ترامپ تاثیر گذار ترین فرد روابط عمومی در جهان ترامپ تاثیر گذار ترین فرد روابط عمومی در جهان
بر اساس نتایج یک نظرسنجی، سران جهانی ارتباطات باور دارند دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا تاثیر گذار ترین فرد روابط عمومی در جهان است.
شنبه، 27 خرداد 1396 - 15:07

طرح علمی مینا نظری با عنوان EQ کارگزاران روابط عمومی ایران برای کسب جایزه طلایی ایپرا به مرحله فینال راه یافت طرح علمی مینا نظری با عنوان EQ کارگزاران روابط عمومی ایران برای کسب جایزه طلایی ایپرا به مرحله فینال راه یافت
طرح علمی مینا نظری با عنوان EQ کارگزاران روابط عمومی ایران برای کسب جایزه طلایی ایپرا به مرحله فینال راه یافت. به گزارش شارا، انجمن بین المللی روابط عمومی (ایپرا) در لندن هر سال طی رویدادى جهانی به معرفی بهترین روابط عمومی ها و متخصصین این حوزه از سراسر جهان می پردازد.
جمعه، 19 خرداد 1396 - 21:48

اولین کنفرانس روابط عمومی آسه آن برگزار می شود اولین کنفرانس روابط عمومی آسه آن برگزار می شود
شبکه روابط عمومی آسه آن و اتحادیه جهانی روابط عمومی و مدیریت ارتباطات مفتخر به میزبانی اولین کنفرانس منطقه ای روابط عمومی در بالی در تاریخ 20-23 سپتامبر 2017 می باشند.
شنبه، 13 خرداد 1396 - 10:48

اولین ایندکس روابط عمومی در امارات متحده عربی راه اندازی شد اولین ایندکس روابط عمومی در امارات متحده عربی راه اندازی شد
Content Plus با راه اندازی این ایندکس، قصد تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف صنعت روابط عمومی امارات متحده عربی و اشاره دقیق به راه های عملی برای بهبود سطح آن ها در همکاری با رسانه های مختلف دارد.
چهارشنبه، 10 خرداد 1396 - 10:23

اختصاصی/ مهمانی های افطار نباید تبدیل به مهمانی های روابط عمومی شوند اختصاصی/ مهمانی های افطار نباید تبدیل به مهمانی های روابط عمومی شوند
ماه رمضان که ماه صبر و تحمل است به ما خوردن را می آموزد و اینکه چگونه تعادل را رعایت کنیم. اسلام همچنین به ما می آموزد که چگونه در زندگی روزانه مان متعادل باشیم اما این روزها مردم این احکام را فراموش کرده اند. مردم مراسم و مهمانی های افطار را از یک وظیفه دینی تبدیل به مهمانی های روابط عمومی کرده اند.
شنبه، 7 مرداد 1391 - 07:22

برنامه روابط‌عمومی برای ماه مبارک رمضان برای مراکز اسلامی و مساجد برنامه روابط‌عمومی برای ماه مبارک رمضان برای مراکز اسلامی و مساجد
روابط‌عمومی به معنای مدیریت مثبت روابط است. پس از مطالعه این متن، لطفا خود را به جای یک غیرمسلمان که هیچگاه در اجتماع شما نبوده است بگذارید.
یکشنبه، 23 تیر 1392 - 08:05

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز فناوری/ مورخی که واژه تکنولوژی از اوست


  ریشه بحران بولیوی - در جریان بحران ک روزنامه نگار رئیس جمهوری بولیوی شد


  رییس روابط عمومی بانک مسکن معرفی شد


  معرفی روابط عمومی بانک مسکن


  جامعه مجازی روابط عمومی برگزیده جشنواره ملی فضای مجازی و رسانه


  دانش ارتباطات یا علم پروپاگاندا!


  فعال شدن واحد امور بین الملل در روابط عمومی شهرداری ساری


  انتصاب مسول روابط عمومی معاونت صنایع‌ دستی سازمان میراث فرهنگی


  سوژه گزارش با ماشین وارد تحریریه شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: سرفصل های کارگاه آموزشی "چگونگی توسعه خلاقیت های کارآمد در روابط عمومی" اعلام شد