درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 6 اسفند 1395 - 01:22   

روزنامه نگار امریکایی اعلام کرد اسناد بدنام کننده سی ان ان را در اختیار دارد

  روزنامه نگار امریکایی اعلام کرد اسناد بدنام کننده سی ان ان را در اختیار دارد


ادامه ادامه مطلب یک

سهم دانشجویان و اساتید در گسترش فعالیت ویکی‌پدیا در شانزدهمین سال تولدش

  سهم دانشجویان و اساتید در گسترش فعالیت ویکی‌پدیا در شانزدهمین سال تولدش


ادامه ادامه مطلب دو

روابط عمومی ناکارآمد ضعف غیر قابل انکار ادارات

  روابط عمومی ناکارآمد ضعف غیر قابل انکار ادارات


ادامه ادامه مطلب سه

تقدیر معاون اول رئیس جمهور از عملکرد شورای هماهنگی بانکهای دولتی

  تقدیر معاون اول رئیس جمهور از عملکرد شورای هماهنگی بانکهای دولتی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  پیش‌بینی‌های شوکه کننده درباره 10 اقتصاد برتر جهان در سال 2050
  سلفی «سه بعدی» در آیفون‌ ۸
  انتشار کتاب، انتشار پول
  سهم دانشجویان و اساتید در گسترش فعالیت ویکی‌پدیا در شانزدهمین سال تولدش
  تقدیر معاون اول رئیس جمهور از عملکرد شورای هماهنگی بانکهای دولتی
  روزنامه نگار امریکایی اعلام کرد اسناد بدنام کننده سی ان ان را در اختیار دارد
  فرماندار شمیرانات: حوزه اطلاع‌رسانی عملکرد شهرستان باید تقویت شود
  سرپرست فرمانداری قدس: اطلاع‌رسانی درست روابط‌عمومی‌ها حضور حداکثری مردم در انتخابات را رقم می‌زند
  معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تبریز تاکید کرد: جایگاه ویژه روابط عمومی ها در انعکاس خدمات دستگاه های اجرایی
  30 نکته در باب دریافت پوشش از رسانه ها
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  جهان روابط عمومی  

گزارش/ پرداخت عربستان سعودی به یک موسسه روابط عمومی برای جلب نظر کهنه سربازان به منظور مخالفت با قانون 9/11 گزارش/ پرداخت عربستان سعودی به یک موسسه روابط عمومی برای جلب نظر کهنه سربازان به منظور مخالفت با قانون 9/11
بر اساس گزارشات The Daily Caller، عربستان سعودی به یک موسسه روابط عمومی به منظور متقاعد کردن کهنه سربازان آمریکایی برای رفتن به واشنگتن دی سی و بیان این مسئله به اعضای کنگره که آن ها مخالف قانون جدید فدرال هستند که به شهروندان اجازه می دهد تا بر علیه دولت های حامی تروریسم اقامه دعاوی مدنی کنند، در حال پرداخت پول می باشد.
شنبه، 23 بهمن 1395 - 09:07

فورتون 500 و بهترین تکنیک های روابط عمومی فورتون 500 و بهترین تکنیک های روابط عمومی
بدون یک روابط عمومی خوب، موفقیتی وجود ندارد و شرکت های لیست Fortune 500، موفقیت بسیار کمتری خواهند داشت. اگر چه در اینجا تنها به 5 شرکت از این لیست اشاره کردیم. اطمینان دارم که سایر شرکت ها نیز کمپین های مشابهی را اجرا کرده و به همان اندازه کار سخت برای اجرای آن صورت گرفته است.
دوشنبه، 18 بهمن 1395 - 08:06

انتشار نتایج فشارسنج اعتماد بزرگترین موسسه روابط عمومی در سال 2017 انتشار نتایج فشارسنج اعتماد بزرگترین موسسه روابط عمومی در سال 2017
اکنون در سال 2017 است و سطح اعتماد در پائین ترین حد خود در تمام زمان هاست. فشارسنج اعتماد ادلمن در سال 2017 نشان داد که اعتماد در حالت بحرانی است. اعتماد عمومی جامعه در چهار نهاد کلیدی تجارت، دولت، سازمان های غیردولتی و رسانه ها به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا کرده است.
دوشنبه، 11 بهمن 1395 - 01:49

قانون نانوشته رسانه ای، بهترین روش مقابله با ترامپ قانون نانوشته رسانه ای، بهترین روش مقابله با ترامپ
بر اساس یک قانون نا نوشته رسانه ای برای اینکه تصویر شما روی جلد مجلات معروف بین المللی مانند تایمز و نیوزویک و... چاپ شود یا باید بسیار محبوب باشید یا بسیار منفور. ترامپ هم خود یک فرد خبره رسانه ای است و می داند که نمی تواند نقش آن شخصیت محبوب را بازی کند به این دلیل برای کسب شهرت باید نقش دوم را بازی کند.
دوشنبه، 11 بهمن 1395 - 15:27

معرفی بانوان برتر در حوزه روابط عمومی معرفی بانوان برتر در حوزه روابط عمومی
پی آر نیوز، بانوان برتر در حوزۀ روابط عمومی را مورد تقدیر قرار داد. این بانوان طی سال گذشته پیشرفت های زیادی در حوزه های مختلف روابط عمومی منجمله مدیریت بحران کسب کردند.
یکشنبه، 10 بهمن 1395 - 10:06

پژوهش: چرا نسل هزاره باید به طور جدی در نیروی کار روابط عمومی بکار گرفته شوند پژوهش: چرا نسل هزاره باید به طور جدی در نیروی کار روابط عمومی بکار گرفته شوند
نسل وای ممکن است با گروه های سنی قدیمی تر برخورد داشته باشد، اما نقطه نظر آنان می تواند برای صنعت روابط عمومی ضروری باشد. این موضوع را بررسی انجام گرفته توسط مرکز پلانک می گوید.
شنبه، 9 بهمن 1395 - 13:58

انجمن روابط عمومی آمریکا، کاخ سفیدِ را مورد سرزنش قرار داد انجمن روابط عمومی آمریکا، کاخ سفیدِ را مورد سرزنش قرار داد
انجمن روابط عمومی آمریکا، کاخ سفیدِ را بخاطر اظهارات بوضوح غلط در مورد تعداد جمعیت حاضر در مراسم تحلیف ریاست جمهوری دونالد ترامپ و نامیدن آن با برچسب "حقایق جایگزین" مورد سرزنش قرار داد.
شنبه، 9 بهمن 1395 - 08:08

رکس تیلرسون، اکسون و روابط عمومی رکس تیلرسون، اکسون و روابط عمومی
پس از آن حادثه، اکسون به کندی و اندک پاسخ داد، و سعی در حفظ چهره عمومی خود نمود. اما پاسخ با مکث و ناکامل اکسون به این بحران به شدت در مطبوعات محکوم و مورد نقد قرار گرفت، و حتی کار به جایی رسید که Rawl به شکل عمومی از این واقعه به عنوان "فاجعه روابط عمومی" نام برد.
چهارشنبه، 6 بهمن 1395 - 08:00

افت سطح اعتماد به مدیران ارشد اجرائی به پایین ترین میزان خود در تمام ادوار افت سطح اعتماد به مدیران ارشد اجرائی به پایین ترین میزان خود در تمام ادوار
گزارش جهانی توسط آژانس روابط عمومی ادلمن نشان دهنده بروز بحران اعتماد عمومی در چهار بخش عمده می باشد: تجارت، رسانه ها، دولت و سازمان های غیر دولتی (NGO ها.
سه شنبه، 5 بهمن 1395 - 09:55

چگونه فیس بوک نیاز به پرداخت به روابط عمومی را کاهش داده است چگونه فیس بوک نیاز به پرداخت به روابط عمومی را کاهش داده است
متخصصان روابط عمومی هنوز هم می توانند زنده بمانند و رشد نمایند، به شرط آن که چیزی بیشتر از خدمات جایگذاری به مشتریان خود ارائه نمایند. با توجه به این که بسیاری از آن ها بازاریابان خلاق و باهوشی نیز هستند.
سه شنبه، 5 بهمن 1395 - 08:03

فرانسه غیر قابل اطمینان ترین کشور در جهان است: نظرسنجی بزرگ ترین موسسه روابط عمومی در جهان فرانسه غیر قابل اطمینان ترین کشور در جهان است: نظرسنجی بزرگ ترین موسسه روابط عمومی در جهان
بر اساس یک نظرسنجی فراگیر توسط ادلمن بزرگ ترین موسسه روابط عمومی در جهان، مشخص شد که فرانسه توسط مردم خود به عنوان غیرقابل اطمینان ترین کشور مطرح است.
دوشنبه، 4 بهمن 1395 - 09:06

گزارش بازار جهانی در ارتباط با تبلیغات، روابط عمومی، و خدمات مرتبط، برای سال 2017 گزارش بازار جهانی در ارتباط با تبلیغات، روابط عمومی، و خدمات مرتبط، برای سال 2017
ایالات متحده آمریکا با سهم 20 درصدی خود از بازار سال 2016 که معادل 90 میلیارد دلار می باشد، بزرگ ترین بازار در زمینه صنعت تبلیغات، روابط عمومی و خدمات وابسته در سال 2016 بود. ژاپن در این لیست در جایگاه دوم قرار دارد، با سهمی در حدود 10 درصد از بازار و رقمی معادل 60 میلیارد دلار.
یکشنبه، 3 بهمن 1395 - 08:01

بزرگ ترین افت سطح اعتماد به دولت، تجارت، رسانه ها و تشکل های مردم نهاد؛ نظرسنجی ادلمن بزرگ ترین افت سطح اعتماد به دولت، تجارت، رسانه ها و تشکل های مردم نهاد؛ نظرسنجی ادلمن
یک بررسی جهانی توسط موسسه روابط عمومی ادلمن (2017)، نشان می دهد که اکنون "بزرگ ترین" نزول (افت) سطح اعتماد به دولت، تجارت، رسانه ها و تشکل های مردم نهاد، رخ داده است. این موسسه یافته های خود را پیش از گردآوری گزارش داووس منتشر کرد.
شنبه، 2 بهمن 1395 - 09:40

دلایل اصلی موفقیت ترامپ از حیث روابط عمومی دلایل اصلی موفقیت ترامپ از حیث روابط عمومی
آنچه بیشتر از همه آشکار است این است که هیچ یک از این مسائل از هم جدا نیستند. همه آنها به هم متصل بوده و به نوعی یکدیگر را تغذیه می کنند، و این تصادفی نیست. این یک استراتژی روابط عمومی خوب است، و این چیزی است که ترامپ به دقت روی آن کار کرده است، با این حال گاهی اوقات این مسئله اتفاقی به نظر می رسد.
جمعه، 1 بهمن 1395 - 18:49

گردهم‌آیی نخبگان در داووس؛ برخی نگران نزول اعتماد عمومی گردهم‌آیی نخبگان در داووس؛ برخی نگران نزول اعتماد عمومی
بنیانگذار مجمع جهانی اقتصاد در داووس می گوید زمان آن رسیده است که به "انسانی شدن" بیشتر از "رباتی شدن و جهانی شدن" توجه شود.
پنجشنبه، 30 دی 1395 - 15:35

پر استرس ترین مشاغل سال 2017: ژورنالیست ها، روابط عمومی ها و رسانه ای ها، همه در 10تای اول پر استرس ترین مشاغل سال 2017: ژورنالیست ها، روابط عمومی ها و رسانه ای ها، همه در 10تای اول
هنگامی که به مشاغل پر استرس فکر می کنیم، ذهن بسیاری از ما ناخودآگاه به سمت یک سرباز و یا دستیار لباس کانال نه می رود. با این حال، گزارشی جدید می گوید که بسیاری از ما که در رسانه مشغول به کار هستیم باید در مورد قرص فشار خون نیز فکر کنیم.
چهارشنبه، 29 دی 1395 - 10:05

10 شغل پراسترس در 2017 10 شغل پراسترس در 2017
وب سایت کار ایالات متحده با معرفی ۱۰ شغل پر استرس سال 2017 نخستین شغل پراسترس را پرسنل نظامی (ارتش) اعلام کرد و خبرنگاری را در جایگاه ششم از این نظر قرار داد.
چهارشنبه، 29 دی 1395 - 07:03

چرا روابط عمومی یکی از پر استرس ترین مشاغل ایالات متحده امریکاست؟ چرا روابط عمومی یکی از پر استرس ترین مشاغل ایالات متحده امریکاست؟
متخصصان روابط عمومی مسئول تولید و حفظ یک تصویر مثبت در میان عموم مردم برای شرکت ها، نهادهای غیر دولتی و آژانس های دولتی هستند. آنها عموما مسئول ارائه سخنرانی ها و آماده سازی آنها هستند، اغلب در روبروی توده های مخاطبان خود قرار دارند. این حوزه بسیار رقابتی است، که اغلب شامل مسائلی کاملا قابل مشاهده، فرصت های محدود، استرس های طولانی در درجه بالا برای متخصصان این حرفه می شود.
جمعه، 10 بهمن 1393 - 23:43

روابط عمومی هشتمین شغل پر استرس در آمریکا روابط عمومی هشتمین شغل پر استرس در آمریکا
وب سایت کار ایالات متحده در فهرست مشاعل پراسترس خود در سال 2017، شغل روابط عمومی را به عنوان هشتمین شغل پراسترس در آمریکا معرفی کرد.
سه شنبه، 28 دی 1395 - 15:37

بزرگترین درس روابط عمومی از دو رویداد بزرگ در سال 2016 بزرگترین درس روابط عمومی از دو رویداد بزرگ در سال 2016
ترامپ از برند خودش استفاده کرد چون برند دیگری نداشت. یعنی ارتباطات سنتی و تبلیغات در رسانه‌های سنتی برای افرادی جواب می‌دهد که دارای برند باشد به همین دلیل بود که تیم روابط عمومی ترامپ به اصول و معادلات ثابت روی خوش نشان نداد.
سه شنبه، 28 دی 1395 - 13:42

سه اشتباه روابط عمومی در سال 2016 سه اشتباه روابط عمومی در سال 2016
اشتباهات روابط عمومی بطور روزانه اتفاق می افتد. چشم انداز رسانه ای دیجیتال که با سرعت در حال تغییر است، باعث می شود که این اشتباهات به راحتی تبدیل به یک ویروس شوند.
شنبه، 25 دی 1395 - 08:16

پیام رییس انجمن بین المللی روابط عمومی به سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران پیام رییس انجمن بین المللی روابط عمومی به سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
به عنوان رییس انجمن بین المللی روابط عمومی، تبریکاتم را برای برگزاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی با موضوع جالب روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا تقدیم می نمایم.
یکشنبه، 19 دی 1395 - 09:57

روابط عمومی، تأثیرگذار بر ارتباطات روابط عمومی، تأثیرگذار بر ارتباطات
هرگز زمانی هیجان انگیزتر برای حرفه ای بودن در ارتباطات وجود نداشته است. ابزار بیشتر و تکنولوژی های بیشتری در دسترس هستند تا به ما در مشاغل مان، راه های جدید برای تخمین آنچه انجام می دهیم و تکامل مستمر در مدل های تجارت و انتظارات از مشتری ها و سازمان ها، کمک می کنند.
سه شنبه، 7 دی 1395 - 14:04

مصطفی حسین: پیکربندی روابط عمومی حرفه ای تغییر کرده است مصطفی حسین: پیکربندی روابط عمومی حرفه ای تغییر کرده است
پیکربندی روابط عمومی حرفه ای نیز به شکل قابل توجهی تغییر کرده است، چرا که همراه با رسانه های سنتی، رسانه های اجتماعی نیز به عنوان بستری برای آنها، تغییر کرده اند.
دوشنبه، 6 دی 1395 - 08:45

جالب‌ترین ناکامی‌های دهگانۀ روابط عمومی در سال 2016 جالب‌ترین ناکامی‌های دهگانۀ روابط عمومی در سال 2016
2016 سالی مملو از سختی‌ها در سراسر جهان بود، امّا برای برخی از مشاغل، دردسر و سختی بسیار در پیشرفت به سوی اهداف به همراه داشت. شرکت‌های فناوری در درّۀ سیلیکون در ملأ عام مرتکب لغزش‌هایی شدند و اشتباهاتی سهوی انجام دادند که نتایجی سهمگین به همراه داشت. آنها در زمرۀ شرکت‌هایی بودند که فهرست ده اشتباه فاحش عمدۀ سال 2016 در زمینۀ روابط عمومی را پدید آوردند.
دوشنبه، 29 آذر 1395 - 06:47

2017 چه سالی برای روابط عمومی ها خواهد بود؟ 2017 چه سالی برای روابط عمومی ها خواهد بود؟
2017 سالی خواهد بود که شرکت‌ها و سازمان ها نسبت به رویکرد خود در حوزه رسانه اجتماعی تجدید نظر می‌کنند،‌ در پیام‌های خود به روشنی مردم را فرامی‌خوانند و به عنوان سنجشی برای میزان موفقیت دست می‌یابند.
شنبه، 20 آذر 1395 - 08:00

ابعاد بین المللی روابط عمومی در آسیا ابعاد بین المللی روابط عمومی در آسیا
روابط عمومی موثر در آسیا همانند جاهای دیگر به معنای ارتباطات کلیشه ای و یا تجارت ارتباطات نیست. این به معنای خلق و رهبری کردن ارتباطات میان سازمان و فرد است.
دوشنبه، 8 آذر 1395 - 07:38

 ادامه موضوع چرایی پیروزی ترامپ در رسانه های غربی ادامه موضوع چرایی پیروزی ترامپ در رسانه های غربی
رسانه های لیبرال با تزریق هیستری، و انتشار خبرهای پوچ تر، در نظر دارند تا ترامپی که هنوز هیچ چیز کاری در سمت ریاست جمهوری انجام نداده، به این سو سوق دهند که او کشور را به فاجعه کشانده، و می تواند دلیل آغاز جنگ جهانی سوم شود.
جمعه، 5 آذر 1395 - 13:36

دستگاه روابط عمومی نازی‌ها دستگاه روابط عمومی نازی‌ها
رژیم نازی را باید به عنوان جامع‌ترین عملیات روابط عمومی در تاریخ مشاهده و درک کرد. اوائل دهۀ 1920 هیتلر رهبری تبلیغات حزبی کوچک را به عهده گرفت و این نکته به وضوح حائز اهمّیت است که او کار خود را نه به عنوان رهبر بلکه به عنوان مسئول روابط عمومی شروع کرد.
سه شنبه، 11 آبان 1395 - 07:42

الگوهای ماندگار: بازخوانی یک تجربه روابط عمومی الگوهای ماندگار: بازخوانی یک تجربه روابط عمومی
هزاران سال طول کشید تا دریانوردان، قاره‌های بزرگ جدید را کشف کنند. اما برای گذشتن از دریای سرکش دولت چین و سیر در دنیای اقتصادی، تجاری، اجتماعی و فرهنگی آن، فعالیت دریانوردان مجرب و از آن جمله متخصصین روابط عمومی، در عین سودآوری، جانفرسا و هیجان‌انگیز است.
شنبه، 24 مهر 1395 - 08:29

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تحوّل ژورنالیسم ایران


  مشکلات و موانع موجود در روابط عمومی ها


  گزارش برگزاری سمینار ملی روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور


  30 نکته در باب دریافت پوشش از رسانه ها


  گزارش ویژه مجله Popular Mechanics/ ظهور ابر روباتها


  روابط عمومی ها در ارتقاء و اعتباردستگاه هانقش اساسی دارند


  معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تبریز تاکید کرد: جایگاه ویژه روابط عمومی ها در انعکاس خدمات دستگاه های اجرایی


  کریم عبدالجبار به جمع ستون نویسان هالیوود ریپورتر پیوست


  عفو بین‌الملل: جهان در سال ۲۰۱۶ تیره‌تر و ناامن‌تر شد


  نشست مشترک مسئولین روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان گلستان و بسیج حقوقدانان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله دومین همایش ملی زن و روابط‌عمومی