درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
پنجشنبه، 7 اردیبهشت 1396 - 15:34   

گزارشگری علمی و بی طرفانه

  گزارشگری علمی و بی طرفانه


ادامه ادامه مطلب یک

موسس ویکی‌پدیا ویکی‌تریبون را راه‌اندازی می کند

  موسس ویکی‌پدیا ویکی‌تریبون را راه‌اندازی می کند


ادامه ادامه مطلب دو

پرچمدار جدید سامسونگ چگونه است؟

  پرچمدار جدید سامسونگ چگونه است؟


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان مقاله چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران

  فراخوان مقاله چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  پرچمدار جدید سامسونگ چگونه است؟
  یونایتد ایرلاینز ۱۰ هزار دلار به مسافران برای واگذاری صندلی می‌دهد
  سامسونگ
  آشنایی با روابط عمومی
  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
  سرنوشت VOLKISCHER BEOBACHTER ، روزنامه حزب ناسیونال سوسیالست آلمان
  گزارشگری علمی و بی طرفانه
  شش راهکار برای تربیت نیروی انسانی کارآمد
  تعداد کارکنان شرکت آمازون به نیم میلیون می‌رسد؛ کارآفرین یا قاتل کار؟
  مدیر روابط‌عمومی بانک صادرات ایران منصوب شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  جهان روابط عمومی  

فراخوان جایزه طلایی انجمن بین المللی روابط عمومی 2017 فراخوان جایزه طلایی انجمن بین المللی روابط عمومی 2017
جایزه طلایی روابط عمومی برای شناخت برترین های این صنعت است که همه ساله توسط انجمن بین المللی روابط عمومی برگزار می شود. این جایزه فرصتی برای برجسته کردن استعداد و توانمندی کارگزاران روابط عمومی ایجاد می کند.
سه شنبه، 5 اردیبهشت 1396 - 16:02

روز ملی روابط عمومی در هند برگزار شد روز ملی روابط عمومی در هند برگزار شد
روز ملی روابط عمومی در هند از سال 1986 در گوشه و کنار این کشور گرامی داشته شده است. آنها با نامگذاری این روز خواسته اند توجه دست اندرکاران، مدیران و مخاطبان را به اهمیت و جایگاه روابط عمومی معطوف کنند.
شنبه، 2 اردیبهشت 1396 - 19:26

تحلیل/ نقش مهارت ها و ابزارهای روابط عمومی در انتخابات آمریکا تحلیل/ نقش مهارت ها و ابزارهای روابط عمومی در انتخابات آمریکا
یکشنبه شب استیو کرافت گزارشگر اینوستیگیتیو شبکه تلویزیونی «سی بی اس» آمریکا، در برنامه مصور خود گوشه ای از راز انتخاب شگفت انگیز «باراک اوباما» را ضمن مصاحبه با چهارتن از اعضای تیم روابط عمومی و مشاوره او عیان ساخت.
یکشنبه، 12 خرداد 1392 - 09:59

نکته مهم بحث: چگونگی مدیریت نکردن یک فاجعه روابط عمومی نکته مهم بحث: چگونگی مدیریت نکردن یک فاجعه روابط عمومی
منشور مشتریان خطوط هوایی ایالات متحده می گوید: "هدف ما این است که هر پرواز را به یک تجربه مثبت برای مشتریان تبدیل نمائیم."
سه شنبه، 29 فروردین 1396 - 07:25

تلفن‌ها و رسانه های اجتماعی قدرت را به مشتری‌ داده‌اند تلفن‌ها و رسانه های اجتماعی قدرت را به مشتری‌ داده‌اند
با آنچه به تازگی درباره برخورد کارکنان شرکت هواپیمایی یونایتد با یک مسافر شده، دیگر تلفن های هوشمند و رسانه های اجتماعی قدرت را از شرکت ها گرفته و به مشتری‌ها داده‌اند.
دوشنبه، 28 فروردین 1396 - 13:57

شش بلای مهم روابط عمومی در تاریخ شش بلای مهم روابط عمومی در تاریخ
انتشار فیلم‌هایی از برخورد خشن ماموران امنیتی یکی از خطوط هوایی ایالات متحده واکنش شدید جهانی را در پی داشته است. این دومین بار در کمتر از یک ماه است که تصاویری از اقدامات خشن رفتار با مسافران در امریکا خشم کاربران رسانه‌های اجتماعی را برانگیخته و سبب انتقاد آنها شده است.
شنبه، 26 فروردین 1396 - 09:17

 تحلیل بک رویداد: کابوس روابط عمومی در خطوط هوایی ایالات متحده تحلیل بک رویداد: کابوس روابط عمومی در خطوط هوایی ایالات متحده
در هفته گذشته یکی از برترین شرکت های خطوط هوایی جهان در ایالات متحده در عرض چند ساعت در وسط یک طوفان روابط عمومی قرار گرفت. انتشار فیلم‌هایی از برخورد خشن ماموران امنیتی یکی از خطوط هوایی ایالات متحده واکنش شدید جهانی را در پی داشته است. این دومین بار در کمتر از یک ماه است که تصاویری از اقدامات خشن با مسافران در آمریکا خشم کاربران رسانه‌های اجتماعی را برانگیخته و سبب انتقاد آنها شده است.
شنبه، 26 فروردین 1396 - 07:31

 جنگ هرگز نباید به عنوان یک عملیات روابط عمومی در نظر گرفته شود جنگ هرگز نباید به عنوان یک عملیات روابط عمومی در نظر گرفته شود
تعداد مطبوعاتی که حملات موشکی ریاست جمهوری به یک پایگاه نظامی سوریه را مورد تحسین قرار دادند "نگران کننده" است. جنگ هرگز نباید به عنوان یک عملیات روابط عمومی در نظر گرفته شود.
چهارشنبه، 23 فروردین 1396 - 09:16

همگرایی بازاریابی و روابط عمومی در پیش بینی گزارش جهانی ارتباطات 2017 همگرایی بازاریابی و روابط عمومی در پیش بینی گزارش جهانی ارتباطات 2017
مرکز روابط عمومی آننبرگ، یافته های کلیدی دومین گزارش جهانی ارتباطات خود (GCR17)، که یک بررسی جامع از بیش از 800 مدیر روابط عمومی از سراسر جهان می باشد، را منتشر کرد. این گزارش همچنین برای اولین بار، نظرات تقریبا 700 دانشجوی ارتباطات و روابط عمومی، را همراه با مدیران بازاریابی داخلی، به صورت برجسته نشان می دهد.
شنبه، 19 فروردین 1396 - 07:26

گزارش جهانی ارتباطات گزارش جهانی ارتباطات
گزارش سالانه جهانی ارتباطات توسط مرکز روابط عمومی آننبرگ و با همکاری هولمز ریپورت، انجمن آرتور پیج، موسسه روابط عمومی آمریکا، اتحادیه جهانی روابط عمومی و مدیریت ارتباطات، سازمان بین المللی مشاوره در امور ارتباطات، انجمن بین المللی برای اندازه گیری و ارزیابی ارتباطات، شورای روابط عمومی، انجمن روابط عمومی و ارتباطات، گروه روابط عمومی ورلدکام، انجمن روابط عمومی دانشجویان آمریکا (PRSSA) و انجمن روابط عمومی آمریکا انجام شده است.
پنجشنبه، 17 فروردین 1396 - 10:20

مرکز روابط عمومی آننبرگ
مرکز روابط عمومی آننبرگ در قلب لس آنجلس و در مدرسه USC Annenberg School for Communication and Journalism واقع شده است، و حقیقتا در مرکز یکی از پویا ترین تخصص های جهان قرار دارد.
پنجشنبه، 17 فروردین 1396 - 08:21

تلاش دولت مصر برای بهبود تصویر این کشور در آمریکا با کمک شرکت های روابط عمومی تلاش دولت مصر برای بهبود تصویر این کشور در آمریکا با کمک شرکت های روابط عمومی
به گزارش شارا به نقل از المانیتور، وزارت اطلاعات مصر دو شرکت روابط عمومی و تبلیغاتی در آمریکا را برای بهبود چهره این کشور استخدام کرده است. بر اساس این اسناد که در وب سایت وزارت دادگستری آمریکا منتشر شده است، مبلغ توافق شده با دو شرکت روابط عمومی اینتر پابلیک گروپ و وبر شاندویک در مجموع 1.8 میلیون دلار در سال است.
دوشنبه، 14 فروردین 1396 - 08:00

درگذشت یکی از پیشگامان روابط عمومی درگذشت یکی از پیشگامان روابط عمومی
گاف پابلیک باب گوف (Goff Public Bob Goff) یکی از پیشگامان روابط عمومی در سن 80 سالگی در مینه سوتا آمریکا درگذشت. باب گوف تا سال 1963معلم روابط عمومی بود و در سال 1966 اقدام به تاسیس یک شرکت روابط عمومی در مینه سوتا کرد. به گزارش شارا، وی در مبارزه انتخاباتی ریاست جمهوری جان اف کندی کار کرده است.
شنبه، 12 فروردین 1396 - 16:26

درگذشت اولین مدیر روابط عمومی مایکروسافت درگذشت اولین مدیر روابط عمومی مایکروسافت
پم ادستروم (Pam Edstrom) اولین مدیر روابط عمومی مایکروسافت پس از چهار ماه مبارزه با بیماری سرطان درگذشت. به گزارش گروه ترجمه شارا، پم ادستروم که یکی از پیشگامان فن آوری ارتباطات بود در سال 1946 در ایالت مینه سوتا آمریکا متولد شد و در سن 71 سالگی (2017) چشم از جهان فرو بست.
پنجشنبه، 10 فروردین 1396 - 12:50

۷ رسانه بزرگ و موفق جهانی ۷ رسانه بزرگ و موفق جهانی
می خواهیم از غول های رسانه ای جهان حرف بزنیم. از شرکت هایی که قرار بود درآمدشان در فهرست درآمدهای کشورهای جهان قرار گیرد، آنها بیش از ۱۲۰ کشور جهان پول در آورده بودند
شنبه، 28 اسفند 1395 - 00:15

جدیدترین کتاب راهنمای ارزیابی و اندازه گیری تأثیر روابط عمومی جدیدترین کتاب راهنمای ارزیابی و اندازه گیری تأثیر روابط عمومی
جدیدترین کتاب راهنمای ارزیابی، شامل سنجش و ارزیابی نرخ بازگشت سرمایه رسانه های اجتماعی، تعهد شغلی و ارائه نتایج به رهبران ارشد می باشد.
سه شنبه، 24 اسفند 1395 - 08:15

نگاهی به مهمترین رویدادهای روابط عمومی در عرصه بین المللی نگاهی به مهمترین رویدادهای روابط عمومی در عرصه بین المللی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران مهمترین رویدادهای روابط عمومی در عرصه بین الملل را تهیه کرده است و حالا برخی عناوین مهم این رویدادها را با هم مرور می کنیم:
یکشنبه، 22 اسفند 1395 - 10:15

حمله هسته ای ویکی لیکس به سیا،  بمب نوترونی روابط عمومی حمله هسته ای ویکی لیکس به سیا، بمب نوترونی روابط عمومی
اتهامات هفته اخیر ویکی لیکس با این مضمون که سازمان سیا قادر است هر نوع گوشی هوشمند، تلویزیون و اتومبیل را هک نماید، یک بمب نوترونی روابط عمومی را بر سر بزرگ ترین سازمان ها و سازندگان دستگاه های دیجیتال بر روی این سیاره، منفجر کرد.
یکشنبه، 22 اسفند 1395 - 08:09

ICON و IPRA تفاهم نامه همکاری امضا کردند ICON و IPRA تفاهم نامه همکاری امضا کردند
سازمان بین المللی مشاوره ارتباطات (ICCO) و انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA) تفاهم نامه همکاری متقابل امضا کرده اند. به گزارش گروه ترجمه شارا، این توافقنامه توسط فیلیپ شپرد، دبیر کل IPRA و فرانسیس INGHAM، مدیر اجرایی ICCO، با هدف افزایش ارتباطات و تبادل منظم اطلاعات امضا شد.
چهارشنبه، 18 اسفند 1395 - 11:57

روابط عمومی دومین شغل خلاق سال 2017 معرفی شد روابط عمومی دومین شغل خلاق سال 2017 معرفی شد
تحقیقی از سوی CareerBuilder و Emsi نشان داد که تعداد زیادی از گزینه های شغلی با درآمدهای بالا برای شاغلین در حوزه های خلاقانه وجود دارد. طراحان گرافیک، کارگردانان هنری و متخصصین حوزۀ روابط عمومی در بین مشاغل خلاقانه بیشترین درخواست در سال جاری هستند.
شنبه، 7 اسفند 1395 - 11:00

گزارش/ پرداخت عربستان سعودی به یک موسسه روابط عمومی برای جلب نظر کهنه سربازان به منظور مخالفت با قانون 9/11 گزارش/ پرداخت عربستان سعودی به یک موسسه روابط عمومی برای جلب نظر کهنه سربازان به منظور مخالفت با قانون 9/11
بر اساس گزارشات The Daily Caller، عربستان سعودی به یک موسسه روابط عمومی به منظور متقاعد کردن کهنه سربازان آمریکایی برای رفتن به واشنگتن دی سی و بیان این مسئله به اعضای کنگره که آن ها مخالف قانون جدید فدرال هستند که به شهروندان اجازه می دهد تا بر علیه دولت های حامی تروریسم اقامه دعاوی مدنی کنند، در حال پرداخت پول می باشد.
شنبه، 23 بهمن 1395 - 09:07

فورتون 500 و بهترین تکنیک های روابط عمومی فورتون 500 و بهترین تکنیک های روابط عمومی
بدون یک روابط عمومی خوب، موفقیتی وجود ندارد و شرکت های لیست Fortune 500، موفقیت بسیار کمتری خواهند داشت. اگر چه در اینجا تنها به 5 شرکت از این لیست اشاره کردیم. اطمینان دارم که سایر شرکت ها نیز کمپین های مشابهی را اجرا کرده و به همان اندازه کار سخت برای اجرای آن صورت گرفته است.
دوشنبه، 18 بهمن 1395 - 08:06

انتشار نتایج فشارسنج اعتماد بزرگترین موسسه روابط عمومی در سال 2017 انتشار نتایج فشارسنج اعتماد بزرگترین موسسه روابط عمومی در سال 2017
اکنون در سال 2017 است و سطح اعتماد در پائین ترین حد خود در تمام زمان هاست. فشارسنج اعتماد ادلمن در سال 2017 نشان داد که اعتماد در حالت بحرانی است. اعتماد عمومی جامعه در چهار نهاد کلیدی تجارت، دولت، سازمان های غیردولتی و رسانه ها به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا کرده است.
دوشنبه، 11 بهمن 1395 - 01:49

قانون نانوشته رسانه ای، بهترین روش مقابله با ترامپ قانون نانوشته رسانه ای، بهترین روش مقابله با ترامپ
بر اساس یک قانون نا نوشته رسانه ای برای اینکه تصویر شما روی جلد مجلات معروف بین المللی مانند تایمز و نیوزویک و... چاپ شود یا باید بسیار محبوب باشید یا بسیار منفور. ترامپ هم خود یک فرد خبره رسانه ای است و می داند که نمی تواند نقش آن شخصیت محبوب را بازی کند به این دلیل برای کسب شهرت باید نقش دوم را بازی کند.
دوشنبه، 11 بهمن 1395 - 15:27

معرفی بانوان برتر در حوزه روابط عمومی معرفی بانوان برتر در حوزه روابط عمومی
پی آر نیوز، بانوان برتر در حوزۀ روابط عمومی را مورد تقدیر قرار داد. این بانوان طی سال گذشته پیشرفت های زیادی در حوزه های مختلف روابط عمومی منجمله مدیریت بحران کسب کردند.
یکشنبه، 10 بهمن 1395 - 10:06

پژوهش: چرا نسل هزاره باید به طور جدی در نیروی کار روابط عمومی بکار گرفته شوند پژوهش: چرا نسل هزاره باید به طور جدی در نیروی کار روابط عمومی بکار گرفته شوند
نسل وای ممکن است با گروه های سنی قدیمی تر برخورد داشته باشد، اما نقطه نظر آنان می تواند برای صنعت روابط عمومی ضروری باشد. این موضوع را بررسی انجام گرفته توسط مرکز پلانک می گوید.
شنبه، 9 بهمن 1395 - 13:58

انجمن روابط عمومی آمریکا، کاخ سفیدِ را مورد سرزنش قرار داد انجمن روابط عمومی آمریکا، کاخ سفیدِ را مورد سرزنش قرار داد
انجمن روابط عمومی آمریکا، کاخ سفیدِ را بخاطر اظهارات بوضوح غلط در مورد تعداد جمعیت حاضر در مراسم تحلیف ریاست جمهوری دونالد ترامپ و نامیدن آن با برچسب "حقایق جایگزین" مورد سرزنش قرار داد.
شنبه، 9 بهمن 1395 - 08:08

رکس تیلرسون، اکسون و روابط عمومی رکس تیلرسون، اکسون و روابط عمومی
پس از آن حادثه، اکسون به کندی و اندک پاسخ داد، و سعی در حفظ چهره عمومی خود نمود. اما پاسخ با مکث و ناکامل اکسون به این بحران به شدت در مطبوعات محکوم و مورد نقد قرار گرفت، و حتی کار به جایی رسید که Rawl به شکل عمومی از این واقعه به عنوان "فاجعه روابط عمومی" نام برد.
چهارشنبه، 6 بهمن 1395 - 08:00

افت سطح اعتماد به مدیران ارشد اجرائی به پایین ترین میزان خود در تمام ادوار افت سطح اعتماد به مدیران ارشد اجرائی به پایین ترین میزان خود در تمام ادوار
گزارش جهانی توسط آژانس روابط عمومی ادلمن نشان دهنده بروز بحران اعتماد عمومی در چهار بخش عمده می باشد: تجارت، رسانه ها، دولت و سازمان های غیر دولتی (NGO ها.
سه شنبه، 5 بهمن 1395 - 09:55

چگونه فیس بوک نیاز به پرداخت به روابط عمومی را کاهش داده است چگونه فیس بوک نیاز به پرداخت به روابط عمومی را کاهش داده است
متخصصان روابط عمومی هنوز هم می توانند زنده بمانند و رشد نمایند، به شرط آن که چیزی بیشتر از خدمات جایگذاری به مشتریان خود ارائه نمایند. با توجه به این که بسیاری از آن ها بازاریابان خلاق و باهوشی نیز هستند.
سه شنبه، 5 بهمن 1395 - 08:03

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  آشنایی با روابط عمومی


  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات


  فراخوان جایزه طلایی انجمن بین المللی روابط عمومی 2017


  10 رویکرد شغلی نوظهور در حوزه روابط عمومی


  شش راهکار برای تربیت نیروی انسانی کارآمد


  تعداد کارکنان شرکت آمازون به نیم میلیون می‌رسد؛ کارآفرین یا قاتل کار؟


  گزارشگری علمی و بی طرفانه


  مشتریان را تکان دهید


  سیری آخرین پیغام‏ های واتس ‏اپ را برای کاربر می‏خواند


  چالش جدید منابع انسانی: خدمات به کل خانواده


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: ویژه‌نامه "مثبت اندیشی در روابط عمومی" منتشر می شود