درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
یکشنبه، 26 آذر 1396 - 12:32   

بانک آینده موفق به دریافت گواهینامه استاندارد رسیدگی به شکایات مشتریان گردید

  بانک آینده موفق به دریافت گواهینامه استاندارد رسیدگی به شکایات مشتریان گردید


ادامه ادامه مطلب یک

عملیات جاسوس‌های چین در شبکه‌های اجتماعی

  عملیات جاسوس‌های چین در شبکه‌های اجتماعی


ادامه ادامه مطلب دو

واتس‌اپ؛ هشداردهنده افسردگی در نوجوانان

  واتس‌اپ؛ هشداردهنده افسردگی در نوجوانان


ادامه ادامه مطلب سه

روابط عمومی مجتمع جهان فولاد سیرجان، روابط عمومی برتر شد

  روابط عمومی مجتمع جهان فولاد سیرجان، روابط عمومی برتر شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  نقش روابط عمومی و تبلیغات
  آدم های سمی، روابط سمی
  آشنایی با راهنمای ارتباطی روابط عمومی های کشور
  نظر جالب این روزنامه نگار اینوستیگیتیو درباره فقر و فقیر
  ت‌فلیکس
  تجهیز کلیه ایستگاه های متروی <تی تی سی> به سیستم شبکه سلولار
  مدیر روابط عمومی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم منصوب شد
  رونمایی از کتاب «نظریه پردازی درباره ارتباطات میان فرهنگی»
  بررسی نقش روابط عمومی در بیمارستان ها
  معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: ضرورت ایجاد اتاق فکر رسانه در حوزه مهارت آموزی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  جهان روابط عمومی  

مقایسه یک نگاه و دو عملکرد؛ نان تفکرش مقایسه یک نگاه و دو عملکرد؛ نان تفکرش
چشم انداز سال 2020 مالزی می گوید که این کشور در این بازه زمانی به یک کشور کاملاً توسعه یافته تبدیل خواهد شد و به همین دلیل چند سالی است که چیزی حدود 40 درصد از بودجه عمومی سالیانه این کشور صرف آموزش و پرورش و تربیت نیروی متخصص می شود تا این هدف محقق گردد.
یکشنبه، 28 آبان 1396 - 18:24

مردمداری در عمل/ عذرخواهی برای ۲۰ ثانیه اشتباه در حرکت یک قطار در ژاپن مردمداری در عمل/ عذرخواهی برای ۲۰ ثانیه اشتباه در حرکت یک قطار در ژاپن
مدیران مسیر توکیو به شهر "تسوکوبا" شرکت "تسوکوبا اکسپرس" می‌گویند آنها "از صمیم قلب بابت مشکلاتی که برای مسافران پیش آمده" عذرخواهی می‌کنند. در بیانیه این شرکت که در وبسایت آن منتشر شده، آمده که قطاری که قرار بوده ساعت ۹ و ۴۴ دقیقه و ۴۰ ثانیه صبح به وقت محلی حرکت کند، ساعت ۹ و ۴۴ دقیقه و ۲۰ ثانیه صبح به راه افتاده است.
جمعه، 26 آبان 1396 - 13:03

کودتای «روابط عمومی»های یک اقتدارگرا با چاشنی سرکوب کودتای «روابط عمومی»های یک اقتدارگرا با چاشنی سرکوب
در حالی‌که گاهی اوقات این کارها باعث می‌شود تا شاهزاده جوان در انظار عمومی به افراطیونی چون العریفی لبخند بزند و یا با مؤسس فیس‌بوک، مارک زاکربرگ دیدار کند؛ تلاش‌های روابط عمومی تنها پوشش اندکی بر تمایلات اقتدارگرایانه شاهزاده جوان قرار می‌دهد.
یکشنبه، 21 آبان 1396 - 12:07

پدر آموزش روابط عمومی درگذشت پدر آموزش روابط عمومی درگذشت
در روز سه شنبه، 7 نوامبر پروفسور "ری سیمون" (1915-2017)، استاد بخش روابط عمومی و روزنامه نگاری در سن 102 سالگی درگذشت.
شنبه، 20 آبان 1396 - 00:26

تحلیل/ نقش مهارت ها و ابزارهای روابط عمومی در انتخابات آمریکا تحلیل/ نقش مهارت ها و ابزارهای روابط عمومی در انتخابات آمریکا
یکشنبه شب استیو کرافت گزارشگر اینوستیگیتیو شبکه تلویزیونی «سی بی اس» آمریکا، در برنامه مصور خود گوشه ای از راز انتخاب شگفت انگیز «باراک اوباما» را ضمن مصاحبه با چهارتن از اعضای تیم روابط عمومی و مشاوره او عیان ساخت.
یکشنبه، 12 خرداد 1392 - 09:59

مجری برنامه های تلویزیونی در ردیف تاثیر گذارترین زنان سال به انتخاب گلمور مجری برنامه های تلویزیونی در ردیف تاثیر گذارترین زنان سال به انتخاب گلمور
سامانتا بی مجری برنامه های تلویزیونی مجری کانادایی- آمریکایی عقاید سیاسی اش را با صراحت کامل در برنامه شبانه Full frontal With Samantha Bee ابراز می کند و از این کار ابایی ندارد.
شنبه، 13 آبان 1396 - 13:20

گسترش دامنه ادعاهای سوء استفاده به روابط عمومی گسترش دامنه ادعاهای سوء استفاده به روابط عمومی
این اتفاق یک روز پس از آن که یکی از هفته نامه های Nashville اقدام به انتشار گزارشی از یک اتهام مربوط به آزار و اذیت جنسی در ارتباط با یکی از مشتریان سابق نمود، افتاد. وبستر این اتهامات را "شوکه کننده و نادرست" دانسته و آن را انکار کرد.
شنبه، 13 آبان 1396 - 09:01

نمایش فیلم اشغال ذهن آمریکایی، جنگ روابط عمومی اسرائیل در ایالات متحده نمایش فیلم اشغال ذهن آمریکایی، جنگ روابط عمومی اسرائیل در ایالات متحده
فیلم اشغال ذهن آمریکایی، بر روی آنچه که تولیدکنندگانش آن را "تلاشهای روابط عمومی طرفدار اسرائیل" می نامند، که پوشش رسانه ای آمریکایی را در بحث مناقشات اسرائیل و فلسطین به نفع اسرائیل انجام می دهد، متمرکز می باشد. این مسئله توسط Roger Waters ، که نوازنده باس در گروه معروف راک پینک فلوید (Pink Floyd) می باشد، روایت شده است.
شنبه، 13 آبان 1396 - 07:25

احکام اصول اخلاقی انجمن روابط عمومی آمریکا احکام اصول اخلاقی انجمن روابط عمومی آمریکا
این مجموعه شامل شش حکم می شود که به همراه نمونه ها تبیین شده است و پایبندی به آن برای تمام اعضای انجمن روابط عمومی آمریکا ضروری است.
شنبه، 6 آبان 1396 - 08:19

قدیمی‌ترین عکس موجود از انسان در کجا گرفته شد؟ قدیمی‌ترین عکس موجود از انسان در کجا گرفته شد؟
اگر چه ترسیم چهره و یا بدن انسان به صورت نقاشی یا سنگ‌نگاره به هزاران سال قبل بر می‌گردد ولی قدیمی‌ترین تصویری که با استفاده از تکنیک‌های عکاسی از انسان گرفته شده به سال 1838 تعلق دارد که در بولوار دو تمپل پاریس گرفته شد.
سه شنبه، 25 مهر 1396 - 23:13

 مینا نظری، جایزه طلایی ایپرا 2017 بلغارستان را به خود اختصاص داد مینا نظری، جایزه طلایی ایپرا 2017 بلغارستان را به خود اختصاص داد
مینا نظری، جایزه طلایی ایپرا 2017 بلغارستان را در رقابت با 50 فینالیست به خود اختصاص داد. موسسه کارگزار روابط دریافت این جایزه ارزشمند را به خانم مینا نطری تبریک می گوید. این نخستین بار است که یک ایرانی این جایزه را دریافت می کند.
سه شنبه، 25 مهر 1396 - 21:39

ارتباطات مُجاز در سرزمین حجاز ارتباطات مُجاز در سرزمین حجاز
محدودیت ها و موارد دیگری نظیر ورود زنان به استادیوم ها، چند صباحی که با روی کار آمدن سلطنت سلطان سلمان -پادشاه جدید عربستان-، به شکلی کاملا غیر منتظرانه منتفی و زنان عربستانی، در حال تجربه ی جدیدی از آزادی های اجتماعی، مدنی و ارتباطی در کشور خود هستند و رفته رفته می رود که تمدن امروزی بر سنت قدیمی غلبه کند و جهان شاهد نوعی ارتباط جدید و امروزی از جنسیت زن در کشور پادشاهی عربستان باشد.
جمعه، 14 مهر 1396 - 12:02

 آیا متخصصان روابط عمومی، منابع قابل اطمینان محتوا هستند؟ آیا متخصصان روابط عمومی، منابع قابل اطمینان محتوا هستند؟
آیا متخصصان روابط عمومی، منابع قابل اطمینان محتوا هستند، اکثر پاسخ دهندگان در این نظرسنجی نه موافق نه مخالف را انتخاب کردند و گروه های بزرگ گفتند که نمی توان همیشه به متخصصان روابط عمومی اعتماد کرد.
جمعه، 14 مهر 1396 - 11:51

ترمیم چهره دروغگوی سخنگوی پیشین کاخ سفید در مراسم امی ترمیم چهره دروغگوی سخنگوی پیشین کاخ سفید در مراسم امی
آیا با شوخی می‌توان چهره مخدوش یک سیاستمدار را ترمیم کرد؟ جواب هرچه که باشد، شان اسپایسر، سخنگوی پیشین کاخ سفید، بختش را در این مسیر آزمود. او در مراسم اهدای جوایز تلویزیونی امی حاضر شد و بزرگترین نقطه ضعف کاری خود را دست انداخت.
سه شنبه، 28 شهریور 1396 - 13:19

نگاهی گذرا به روابط عمومی ژاپن نگاهی گذرا به روابط عمومی ژاپن
دولت ژاپن با یخش روابط عمومی این کشور دارای رابطه بسیار حسنه ای است و به اشکال گوناگون از آن حمایت می کند و هیچ گونه قانون محدود کننده فعالیت های روابط عمومی جز معیارهای انجمن روابط عمومی ژاپن، تاکنون از سوی قوه مقننه این کشور وضع نشده است.
شنبه، 25 شهریور 1396 - 09:32

انتصاب سومین مدیر روابط عمومی دولت ترامپ انتصاب سومین مدیر روابط عمومی دولت ترامپ
هوپ هیکس دستیار قدیمی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و مدیر موقت روابط عمومی کاخ سفید، ریاست دائم تیم رسانه ای دولت ترامپ را بر عهده گرفت.
سه شنبه، 21 شهریور 1396 - 22:11

روابط عمومی در هند یک "آش شله قلمکار" است روابط عمومی در هند یک "آش شله قلمکار" است
روابط عمومی در هند یک "آش شله قلمکار" است (یعنی جورواجور است و خوب و بد دارد)، و شامل متخصصین بسیار حرفه ای روابط عمومی است که دومی ندارند (یعنی اول هستند و بالادست ندارند) در یک طرف و تعداد زیادی غیر متخصص بدون هیچ گونه مبنایی در آموزش، تمرین و تجربه در رابطه با روابط عمومی در طرف دیگر.
دوشنبه، 20 شهریور 1396 - 07:22

ملاقات نخست وزیر مالزی با ترامپ یک حرکت بزرگ روابط عمومی است ملاقات نخست وزیر مالزی با ترامپ یک حرکت بزرگ روابط عمومی است
این یک حرکت بزرگ روابط عمومی خواهد بود، زیرا او در حال حاضر در داخل کشور تحت فشار است. مخالفان گفته اند که چندین سال است که آمریکا تمایلی برای ملاقات با وی ندارد ... بنابراین ملاقات با ترامپ یک حرکت بزرگ روابط عمومی می باشد.
شنبه، 4 شهریور 1396 - 14:26

آسوشیتد پرس: از اصطلاح "Alt-Right" به عنوان یک "ابزار روابط عمومی" استفاده نکنید آسوشیتد پرس: از اصطلاح "Alt-Right" به عنوان یک "ابزار روابط عمومی" استفاده نکنید
دنیزوسکی، استفاده از عبارات "antifa" یا "ضد فاشیست" را توصیه نمی کند، و باید به آن ها به عنوان "حسن تعبیری" برای "کمتر کردن شفافیت اعتقادات واقعی خود و قابل قبول تر کردن آن برای طیف وسیع تر مخاطبان"، مشکوک شد.
شنبه، 28 مرداد 1396 - 08:42

ادعای یک رسانه در مورد شکست دوحه در جنگ جلب افکار عمومی ایالات متحده ادعای یک رسانه در مورد شکست دوحه در جنگ جلب افکار عمومی ایالات متحده
یک نظرسنجی نشان می دهد قطر در حال شکست خوردن در جنگ خود برای کسب افکار عمومی مطلوب در ایالات متحده است چرا که بیشتر از یک سوم آمریکایی ها دوحه را مرتبط با اتهامات تامین مالی ترور می دانند.
یکشنبه، 15 مرداد 1396 - 23:12

 صنعت روابط‌عمومی خود،‌ جایزه را به یک محصول انبوه تبدیل کرده است صنعت روابط‌عمومی خود،‌ جایزه را به یک محصول انبوه تبدیل کرده است
سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری اروپا و ایالات متحده سالانه بیش از 2100 جایزه برای کارزارهای روابط‌عمومی اهدا می کنند. درآمد تخمین‌زده شده از شهریه ورودی تنها 6/1 میلیون دلار است.
شنبه، 7 مرداد 1396 - 09:31

گزارش 5WPR حاکی از افزایش دو رقمی درآمد در نیمه اول سال 2017 دارد گزارش 5WPR حاکی از افزایش دو رقمی درآمد در نیمه اول سال 2017 دارد
5WPR یکی از پانزده آژانس بزرگ مستقل روابط عمومی در ایالات متحده، امروز افزایش دو رقمی درآمد در نیمه اول سال 2017 را با افزایش درآمد حاصل تا 11.1 درصد در سال اعلام کرد.
یکشنبه، 29 مرداد 1396 - 19:26

چگونه کارشکنی ها و بهانه ها می تواند سبب از دست رفتن قدرت کاخ سفید شود چگونه کارشکنی ها و بهانه ها می تواند سبب از دست رفتن قدرت کاخ سفید شود
نیکسون به شدت بر سر اشتباه نخستین مهلک خود باقی ماند – که واترگیت "فقط یک مشکل روابط عمومی بود که تنها به یک راه حل روابط عمومی نیاز داشت.
چهارشنبه، 4 مرداد 1396 - 08:26

ایجاد و توسعه روابط عمومی یکپارچه با هدف حفظ اعتماد عمومی ایجاد و توسعه روابط عمومی یکپارچه با هدف حفظ اعتماد عمومی
اولین اقدام ویژه ای که سازمان ها دستور به انجام آن داشتند، "ایجاد و توسعه روابط عمومی یکپارچه با هدف حفظ اعتماد عمومی به سیستم انتخاباتی" بود- وظیفه ای که بر دوش اداره روابط عمومی سازمان امنیت ملی (DHS) قرار داده شد.
سه شنبه، 3 مرداد 1396 - 08:04

سارا هاکبی سخنگوی جدید کاخ سفید شد سارا هاکبی سخنگوی جدید کاخ سفید شد
به دنبال استعفای شان اسپایسر، نخستین سخنگوی کاخ سفید در دولت پرزیدنت ترامپ، کاخ سفید سارا هاکبی سندرز را به عنوان سخنگوی جدید کاخ سفید معرفی کرد.
شنبه، 31 تیر 1396 - 23:12

رئیس سابق روابط عمومی اوبر به فیس بوک پیوست رئیس سابق روابط عمومی اوبر به فیس بوک پیوست
راشل ویتسون، سرپرستی ارتباطات و تیم سیاست های عمومی اوبر را بر عهده داشت تا اینکه در ماه آوریل در خلال تغییرات عمده استعفا داد که این باعث تسریع در استعفای مدیر عامل تراویس کالانیک شد.
شنبه، 31 تیر 1396 - 09:16

شرکت روابط عمومی وبر شاندویک از همکاری با مصر منصرف شد شرکت روابط عمومی وبر شاندویک از همکاری با مصر منصرف شد
شرکت روابط عمومی وبر شاندویک یکی از شرکت‌های جهانی پیشرو در روابط عمومی است که دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک قرار دارد. این شرکت در سال 2001 تاسیس شده و دارای 300 کارمند است و علاوه بر آمریکا، در اروپا و آسیا نیز فعالیت می کند.
پنجشنبه، 22 تیر 1396 - 23:48

نتایج یک تحقیق منتشر شد: ایجاد دموکراسی برای همه: راهبردهای افزایش شنیدن و مشارکت دولت نتایج یک تحقیق منتشر شد: ایجاد دموکراسی برای همه: راهبردهای افزایش شنیدن و مشارکت دولت
با وجود سرمایه گذاری های عمده در حوزه ارتباطات عمومی، نشانه هایی وجود دارد که دموکراسی در تعدادی از کشورهای دموکراتیک غربی شکسته شده یا نادیده گرفته می شود.
شنبه، 3 تیر 1396 - 00:47

جنگ پنهانی روابط عمومی روسیه جنگ پنهانی روابط عمومی روسیه
مقامات روسی ترجیح می دهند برای مخاطبان غربی از شرکت های غربی استفاده کنند. از آنجا که ایالات متحده هر دو نیروی غالب در روابط عمومی است تعجب آور نیست که نیروهای پوتین به شرکت های آمریکایی برای خدمات روابط عمومی تبدیل می شوند.
جمعه، 9 تیر 1396 - 15:44

یادداشت/ انتظار زیادی از جلسه پوتین- ترامپ نداشته باشید یادداشت/ انتظار زیادی از جلسه پوتین- ترامپ نداشته باشید
ترامپ و پوتین باید بحث کنند: اختلاف نظر در مورد اوکراین، سوریه، سلاح های هسته ای و ادعاهای مداخله مسکو در انتخابات سال 2016 ایالات متحده، کشیدن کشورهایشان به آستانه درگیری است.
جمعه، 9 تیر 1396 - 18:49

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  پوشش بی سابقه رسانه ها به مردن یک نهنگ


  سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران 1397 منتشر می شود


  برترین عکس های خبری سال 2017 در مجله آتلانتیک


  راهنمای آداب و معاشرت در رستوران


  نظر جالب این روزنامه نگار اینوستیگیتیو درباره فقر و فقیر


  کنفرانس روابط عمومی در مانیتورینگ رسانه ای


  معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: ضرورت ایجاد اتاق فکر رسانه در حوزه مهارت آموزی


  بررسی نقش روابط عمومی در بیمارستان ها


  رونمایی از کتاب «نظریه پردازی درباره ارتباطات میان فرهنگی»


  تاسیس معاونت ارتباطات سایپا برای پاسخگویی شفاف


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: جلد سوم کتاب استانداردهای روابط عمومی منتشر شد