درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
پنجشنبه، 7 اردیبهشت 1396 - 15:33   

گزارشگری علمی و بی طرفانه

  گزارشگری علمی و بی طرفانه


ادامه ادامه مطلب یک

موسس ویکی‌پدیا ویکی‌تریبون را راه‌اندازی می کند

  موسس ویکی‌پدیا ویکی‌تریبون را راه‌اندازی می کند


ادامه ادامه مطلب دو

پرچمدار جدید سامسونگ چگونه است؟

  پرچمدار جدید سامسونگ چگونه است؟


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان مقاله چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران

  فراخوان مقاله چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  پرچمدار جدید سامسونگ چگونه است؟
  یونایتد ایرلاینز ۱۰ هزار دلار به مسافران برای واگذاری صندلی می‌دهد
  سامسونگ
  آشنایی با روابط عمومی
  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات
  سرنوشت VOLKISCHER BEOBACHTER ، روزنامه حزب ناسیونال سوسیالست آلمان
  گزارشگری علمی و بی طرفانه
  شش راهکار برای تربیت نیروی انسانی کارآمد
  تعداد کارکنان شرکت آمازون به نیم میلیون می‌رسد؛ کارآفرین یا قاتل کار؟
  مدیر روابط‌عمومی بانک صادرات ایران منصوب شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  گردهمایی های روابط عمومی  

فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
در پی برگزاری یازده دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در سال‌های 95-81، انجمن متخصصان روابط عمومی با همکاری دست‌اندرکاران روابط عمومی سازمان‌ها، موسسات دولتی و غیردولتی، استادان، کارشناسان و دانشجویان این رشته، در نظر دارد دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را در دو سطح ملی و استانی برگزار نماید.
شنبه، 26 فروردین 1396 - 14:36

برگزاری سه رویداد جهانی بزرگ در عرصه بازاریابی برگزاری سه رویداد جهانی بزرگ در عرصه بازاریابی
حضور در رویداد جهانی می‌تواند فرصت‌های شغلی و سرمایه‌گذاری مختلفی را برای کارآفرینان ایجاد کند. ملاقات با افراد مختلف و استفاده از تجربه‌ی سخنران‌ها نیز می‌تواند دانش جدیدی را در اختیار افراد حاضر در کنفرانس یا رویداد جهانی قرار دهد. در این گزارش به معرفی ۳ رویداد جهانی که در هفته گذشته با محوریت بازاریابی برگزار شدند می‌پردازیم.
شنبه، 19 فروردین 1396 - 15:02

فراخوان دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی فراخوان دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
در پی برگزاری یازده دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در سال‌های 95-81، انجمن متخصصان روابط عمومی با همکاری دست‌اندرکاران روابط عمومی سازمان‌ها، موسسات دولتی و غیردولتی، استادان، کارشناسان و دانشجویان این رشته، در نظر دارد دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را در دو سطح ملی و استانی برگزار نماید.
دوشنبه، 16 اسفند 1395 - 17:29

فراخوان مقاله دومین همایش ملی زن و روابط‌عمومی فراخوان مقاله دومین همایش ملی زن و روابط‌عمومی
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی روابط‌عمومی ایران در نظر دارد با همکاری و مشارکت سازمان‌ها و انجمن‌های علمی و تخصصی، دومین همایش ملی زن و روابط‌عمومی را در بهار 1396 برگزار نماید.
شنبه، 9 بهمن 1395 - 15:00

کنفرانس بین المللی مدیریت بازاریابی، اقتصاد و تجارت برگزار می شود کنفرانس بین المللی مدیریت بازاریابی، اقتصاد و تجارت برگزار می شود
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کنفرانس بین المللی مدیریت بازاریابی، اقتصاد و تجارت (ICMEBM 2017) در تاریخ 27 تا 28 آوریل 2017 در تونس برگزار می شود.
سه شنبه، 15 فروردین 1396 - 08:26

  فراخوان پیشنهاد سخنران دومین همایش ملی زن و روابط عمومی فراخوان پیشنهاد سخنران دومین همایش ملی زن و روابط عمومی
برای اثربخشی بیشتر دستاوردهای علمی و حرفه ای دومین همایش ملی زن و روابط عمومی، دعوت از سخنرانانی که دارای مهارت سخنرانی و دانش عمیق در خصوص موضوعات همایش باشند از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
شنبه، 7 اسفند 1395 - 20:33

فراخوان دومین نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای روابط عمومی ایران فراخوان دومین نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای روابط عمومی ایران
   از آنجایی که دعوت برنامه ریزی برای دریافت و بررسی آثار روابط عمومی ها در زمان اعلام شده از اهمیت بالایی برخوردار است لذا پیشنهاد می شود روابط عمومی ها حداکثر تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه نسبت به ارسال آثار فاخر منتخب خود اقدام نمایند.
شنبه، 12 فروردین 1396 - 21:34

رونمایی پوستر دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی رونمایی پوستر دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- انجمن متخصصان روابط عمومی، دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را در دو سطح ملی و استانی تابستان 96 برگزار می نماید.
چهارشنبه، 18 اسفند 1395 - 14:54

فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
در پی برگزاری یازده دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در سال‌های 95-81، انجمن متخصصان روابط عمومی با همکاری دست‌اندرکاران روابط عمومی سازمان‌ها، موسسات دولتی و غیردولتی، استادان، کارشناسان و دانشجویان این رشته، در نظر دارد دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را در دو سطح ملی و استانی برگزار نماید.
سه شنبه، 19 بهمن 1395 - 15:07

دیدار متخصصین روابط عمومی در نشست استانبول دیدار متخصصین روابط عمومی در نشست استانبول
چهارمین نشست جهانی روابط عمومی در استانبول در هتل Intercontinental خواهد بود، جایی که متخصصین در مورد آخرین رویکردها و چالش ها در صنعت در حال تغییر روابط عمومی امروزی گفتگو خواهند کرد.
دوشنبه، 11 بهمن 1395 - 09:13

مدیریت دانش در روابط عمومی ضرورتی اجتناب ناپذیر مدیریت دانش در روابط عمومی ضرورتی اجتناب ناپذیر
مدیریت دانش با توجه به اساس نیاز و نیز نگاه خاص آن به دانش به صورت یک علم وسیع و یک ضرورت در تمام علوم منجمله روابط عمومی درآمده است و لذا شناخت آن به عنوان روح حاکم بر اعمال سازمانی از جمله واحدهای روابط عمومی یک اصل است.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 14:45

چهره های برتر روابط عمومی در قاب «فوتون» چهره های برتر روابط عمومی در قاب «فوتون»
مجله علمی «فوتون» که هر شب در مدت زمان 15 دقیقه با پرسه در محافل علمی به بیان مهمترین و جدیدترین اخبار و تازه های علمی و فناوری می پردزاد، دیشب گزارشی از سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران را ارائه می دهد.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 03:12

دومین همایش ملی زن و روابط عمومی برگزار می شود دومین همایش ملی زن و روابط عمومی برگزار می شود
دومین همایش ملی زن و روابط عمومی، اردیبهشت ماه 1396 برگزار می شود. ارایه مقاله در جلسات عمومی و نشست های تخصصی، برگزاری کارگاه های آموزشی و توان افزایی، تقدیر از برگزیدگان کارگزاران زن روابط عمومی از اهداف برگزاری این همایش عنوان شده‌ است.
شنبه، 25 دی 1395 - 09:22

انتشار پاورپوینت سخنرانان سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران انتشار پاورپوینت سخنرانان سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- پاورپوینت سخنرانان سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران منتشر شد.
چهارشنبه، 22 دی 1395 - 09:07

گزارش برگزاری سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران گزارش برگزاری سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران
سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران با حضور جمع کثیری از مسئولان، استادان، مدیران، کارشناسان و دانشجویان روابط عمومی نوزدهم دی ماه 1395 در مرکز همایش‌های بین المللی المپیک برگزار شد.
دوشنبه، 20 دی 1395 - 02:31

بیانیه سیزدهمین کنفرانـس بین المللی روابط عمومی ایران بیانیه سیزدهمین کنفرانـس بین المللی روابط عمومی ایران
برگزاری سیزدهمین کنفرانس روابط عمومی، با تجربه های طولانی و دست آوردهای ارزشمند، که حاصل همکاری و مشارکت وسیع استادان، محققان، مدیران، کارگزاران و همه حامیان و شرکت کنندگان در این کنفرانس است، بیانگر ایمان، بصیرت، هوشیاری، استقامت و توانمندی و تعهد تک تک اعضای خانواده بزرگ روابط عمومی ها است که همچنان بر تحقق عملی اخلاق اسلامی- ایرانی، و خدمت خالصانه به مردم متعهد می باشند.
یکشنبه، 19 دی 1395 - 17:42

چکیده مقالات و سخنرانی های برگزیده سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران چکیده مقالات و سخنرانی های برگزیده سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
محتوا مهمترین بخش از توسعه اینترنت و کاربردهای آن در حوزه‏های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی می‏باشد که اگر بصورت درست تولید و مدیریت شود می‏تواند بیشترین اثر ارتباطی را با مخاطب در فضای مجازی برقرار نماید. محتوای مطالبی که بصورت گزارش، سخنرانی، اخبار، متن، تصویر، صدا، ویدیو، انیمیشن، بولتن و سایر محتواهایی که توسط روابط عمومی‏ها تولید می‏شوند باید دارای خصوصیات ویژه‏ای هم از نظر فنی و هم از نظر کیفیت باشند که با ذائقه مخاطب سازگاری داشته و بدرستی مدیریت شده باشند.
یکشنبه، 19 دی 1395 - 16:50

سطوح دانش روابط عمومی جدید و تحولات فناوری های نوین مدیریت دانش سطوح دانش روابط عمومی جدید و تحولات فناوری های نوین مدیریت دانش
صفت جدید در عنوان روابط عمومی جدید مرتبط است با پیوند روابط عمومی با فناوری های جدید یا روابط عمومی برآمده از دانش فناورانه و مهارت های جدید مرتبط با فناوری های ارتباطی همزمان است.
شنبه، 18 دی 1395 - 10:11

سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران فردا برگزار می‌شود سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران فردا برگزار می‌شود
سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران صبح فردا (یکشبنه) با سخنرانی دکتر سید ابوالحسن فیروزآبادی، ‌رئیس مرکز ملی فضای مجازی در مرکز همایش های بین المللی المپیک آغاز به کار می‌کند.
شنبه، 18 دی 1395 - 07:58

برنامه سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران اعلام شد برنامه سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران اعلام شد
برنامه سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، که با عنوان روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا، ۱۹ دی ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های بین المللی المپیک برگزار می شود، اعلام شد.
جمعه، 17 دی 1395 - 19:54

کنفرانس روابط عمومی به ایستگاه آخر نزدیک شد کنفرانس روابط عمومی به ایستگاه آخر نزدیک شد
سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران به ایستگاه آخر نزدیک می شود. ابتدا جا دارد از همه کسانی که کمک کردند که این کنفرانس بتواند در حد مطلوب برگزار بشود و همه کسانی که دغدغه روابط عمومی دارند و نتوانستند به ما کمک کنند از همه آن ها صمیمانه تشکر می کنم.
چهارشنبه، 15 دی 1395 - 17:51

هدایای ویژه گروه صنعتی دنیای اشانتیون به شرکت کنندگان سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران هدایای ویژه گروه صنعتی دنیای اشانتیون به شرکت کنندگان سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران
دبیرخانه کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران و شرکت بازرگانی دنیای اشانتیون نماینده انحصاری کمپانی تسکو و شرکت اینتنزو آلمان در نظر دارند در سیزدهیمن کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، به قید قرعه جوایز نفیسی به 30 نفر از شرکت کنندگان کنفرانس که در طرح نظرسنجی «هدایا» شرکت کنند اهداء نمایند.
دوشنبه، 13 دی 1395 - 18:59

ضرورت بهره مندی از نرم افزارهای تحت دستگاه های هوشمند در راستای مدیریت محتوا در حوزه روابط عمومی ضرورت بهره مندی از نرم افزارهای تحت دستگاه های هوشمند در راستای مدیریت محتوا در حوزه روابط عمومی
سازمان ها برای آنکه بتوانند در ذهن افراد حضور مستمر داشته باشند بایستی راه های نوین را امتحان کنند. یکی از بهترین روش های نزدیکی با مخاطب نرم افزارهای کاربردی تحت دستگاه‌های هوشمند هستند که علاوه بر امکان مدیریت محتوا، به عنوان یک راه ارتباطی موثر نیز مطرح است.
یکشنبه، 12 دی 1395 - 08:32

ارائه آخرین یافته های روابط عمومی دانش محور در سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ارائه آخرین یافته های روابط عمومی دانش محور در سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی
سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران روز 19 دیماه جاری با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی و رسانه ای کشور، پیشکسوتان، اساتید دانشگاه علوم ارتباطات و روابط عمومی، کارشناسان، دست اندرکاران روابط عمومی، مدیران مسئول برخی رسانه ها در مرکز همایش های بین المللی المپیک تهران برگزار خواهد شد.
شنبه، 11 دی 1395 - 08:32

حمایت دبیرخانه سیزدهمین کنفرانس روابط عمومی از گروه ها و کانال های تخصصی روابط عمومی و ارتباطات حمایت دبیرخانه سیزدهمین کنفرانس روابط عمومی از گروه ها و کانال های تخصصی روابط عمومی و ارتباطات
مدیران گروه ها و کانال های تخصصی روابط عمومی و ارتباطات که حداقل سه ماه سابقه فعالیت در فضای شبکه های اجتماعی پیام رسان دارند، می توانند به طور رایگان (یک نفر) در سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران شرکت کنند.
پنجشنبه، 9 دی 1395 - 01:53

اعطاء گواهی مهارت ملی به شرکت‌کنندگان سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران اعطاء گواهی مهارت ملی به شرکت‌کنندگان سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- به همه شرکت‌کنندگان سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران، گواهی‌مهارت ملی اعطاء می‌شود.
چهارشنبه، 8 دی 1395 - 23:57

جایگاه فناوری در مدیریت محتوای روابط عمومی ‏های دانش محور جایگاه فناوری در مدیریت محتوای روابط عمومی ‏های دانش محور
محتوا مهمترین بخش از توسعه اینترنت و کاربردهای آن در حوزه ‏های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی می ‏باشد که اگر بصورت درست تولید و مدیریت شود می ‏تواند بیشترین اثر ارتباطی را با مخاطب در فضای مجازی برقرار نماید.
چهارشنبه، 8 دی 1395 - 14:07

سخنرانان سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران معرفی شدند سخنرانان سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران معرفی شدند
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- اسامی سخنرانان سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران اعلام شد. سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران (ICPR1395) با محوریت «روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا»، 19 دیماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی المپیک برگزار می‌شود.
یکشنبه، 5 دی 1395 - 11:46

 سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران برگزار می‌شود سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران برگزار می‌شود
سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، با عنوان روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا، ۱۹ دی ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های بین المللی المپیک برگزار می شود.
چهارشنبه، 1 دی 1395 - 16:28

 فرید قاسمی: کارگزاران روابط عمومی باید به اهمیت تولید محتوا اعتقاد داشته باشند فرید قاسمی: کارگزاران روابط عمومی باید به اهمیت تولید محتوا اعتقاد داشته باشند
در حوزه روابط عمومی نباید افرادی به کار گرفته شوند که از سر رفع تکلیف یک سری فعالیت‌ها را انجام دهند بلکه باید از کسانی استفاده کرد که به اهمیت تولید محتوا اعتقاد داشته باشند.
یکشنبه، 28 آذر 1395 - 08:29

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  آشنایی با روابط عمومی


  آشنایی با روابط عمومی و تبلیغات


  فراخوان جایزه طلایی انجمن بین المللی روابط عمومی 2017


  10 رویکرد شغلی نوظهور در حوزه روابط عمومی


  شش راهکار برای تربیت نیروی انسانی کارآمد


  تعداد کارکنان شرکت آمازون به نیم میلیون می‌رسد؛ کارآفرین یا قاتل کار؟


  گزارشگری علمی و بی طرفانه


  مشتریان را تکان دهید


  سیری آخرین پیغام‏ های واتس ‏اپ را برای کاربر می‏خواند


  چالش جدید منابع انسانی: خدمات به کل خانواده


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: ویژه‌نامه "مثبت اندیشی در روابط عمومی" منتشر می شود