درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
یکشنبه، 22 فروردین 1400 - 22:25   

نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400 با موضوع: ابر نیروی روابط‌عمومی

  نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400 با موضوع: ابر نیروی روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

انتصاب مدیر کل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست

  انتصاب مدیر کل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست


ادامه ادامه مطلب دو

۱۱ آوریل ـ فن سخنرانی عمومی

  ۱۱ آوریل ـ فن سخنرانی عمومی


ادامه ادامه مطلب سه

مدیر روابط عمومی «تهران رسانه» منصوب شد

  مدیر روابط عمومی «تهران رسانه» منصوب شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مسئول روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل: یکی از راه‌های پیشرفت روابط‌عمومی‌ها، برگزاری دوره‌های آموزشی است
  وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی: روابط‌عمومی خلاق جایگاه یک دستگاه را ارتقا می‌دهد
  انتصاب مدیر کل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست
  اهمیت اخبار به راست و دروغ بودنش ربطی ندارد
  ۱۱ آوریل ـ فن سخنرانی عمومی
  نقش مهم عکس «سلفی» در برندینگ
  5 مانع برقراری ارتباط موثر رهبران با کارگزاران روابط عمومی
  رتبه برتر روابط عمومی میراث فرهنگی گلستان در کشور
  مدیر روابط عمومی «تهران رسانه» منصوب شد
  اصول وآداب تشریفات گامی نوین در روابط عمومی سازمان ها
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

چرا سخنرانی کرونایی مرکل بهترین سخنرانی سال شد؟ چرا سخنرانی کرونایی مرکل بهترین سخنرانی سال شد؟
مرکل در سخنرانی خود زبانی مبتنی بر اطلاع‌رسانی موضوعی و استدلال‌هایی ساده و در عین حال علمی به کار گرفت. به این ترتیب او موفق شد چنان پلی از رابطه میان خرد و احساس مخاطب ایجاد کند که در سطح بین‌المللی هم تحسین برانگیخت.
سه شنبه، 2 دی 1399 - 10:29

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: با مدیریت افکار عمومی، روحیه امید را در جامعه تزریق کنیم مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: با مدیریت افکار عمومی، روحیه امید را در جامعه تزریق کنیم
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان مدیریت افکار عمومی را از وظایف روابط‌عمومیها دانست و گفت: با انتخاب تیتر و ارایه گزاش صحیح و صادقانه از عملکرد دستگاه های خود می توانیم روحیه امید را در جامعه تزریق کنیم.
دوشنبه، 1 دی 1399 - 13:48

یلدا مبارک یلدا مبارک
شب یَلدا یا شب چلّه یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است. در این جشن، طی شدن بلندترین شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها در نیم‌کرهٔ شمالی، که مصادف با انقلاب زمستانی است، گرامی داشته می‌شود.
سه شنبه، 27 آذر 1397 - 14:36

راهکارهای من در سال 2020 راهکارهای من در سال 2020
لذت کلید موفقیت است. یکی از مشهورترین رموز موفقیت هر فرد موفق این است که او به کاری که می کند عشق می ورزد و از هر لحظه آن لذت می برد. حتی اگر شرکت یا سازمان محل کار خود، رئیس تان و یا همکارانتان را دوست نداشته باشید، ولی کارتان را دوست داشته باشید زندگی برایتان ساده تر و روان تر خواهد بود.
سه شنبه، 25 آذر 1399 - 08:09

تئوری استالاگمیت در مورد روابط‌عمومی تئوری استالاگمیت در مورد روابط‌عمومی
شما همواره رسانه ها را به سوی مشتریان خود و اخبار و پیام هایی که می خواهید منتشر سازید سوق می دهید و آنها را به نوشتن در مورد مشتریانتان متقاعد می کنید. همانطور که چکیدن تدریجی قطرات آب آهکی روی زمین غار باعث تشکیل تدریجی اشکال روی زمین می شود، خوراندن تدریجی پیام منجر به تشکیل آهسته ولی محکم عقاید و برداشت ها راجع به مشتری می گردد.
دوشنبه، 24 آذر 1399 - 08:07

از تبلیغ تا خبر از تبلیغ تا خبر
در ایران پژوهش‌های حوزه ارتباطات نشان می‌دهند که همچنان تبلیغات موثرتر از روابط‌عمومی و البته از هر دوی این‌ها مهم‌تر، تجربه سینه به سینه و فرد به فرد از برند است. در عصر اینترنت، این تجربه‌ها به UGC تبدیل شده‌اند؛ چیزی که اهالی مارکتینگ آن را به «محتوای تولید شده توسط کاربر» ترجمه می‌کنند.
یکشنبه، 23 آذر 1399 - 17:11

معرفی کتاب/ راهنمای مدیران شهرت معرفی کتاب/ راهنمای مدیران شهرت
سازمان های به اصطلاح روابط عمومی باید این فکر را که رؤساشان مجبور به پذیرش پیشنهاد یا توصیه های آنان در تمام موارد یا موارد خاص هستند را از ذهن خود دور کنند. رؤسای لجباز یا افرادی که از تصویرسازان خود پیشرفته تر هستند، معمولا، واقعا معمولا، با رؤسای خود اختلاف دارند.
شنبه، 22 آذر 1399 - 18:00

سواد سلامت و بیگانه‌هراسی سواد سلامت و بیگانه‌هراسی
بروز و جلوه‌گاه اصلی سواد رسانه‌ای را می‌توان در شکل‌های مختلفی مشاهده نمود از جمله در نحوه برخورد افراد با پزشکان و پرستاران و همچنین در زمان خواندن دستورالعمل‌های مندرج بر روی بسته دارو و مواردی از این دست. با وجود اهمیت بسیار زیاد سواد سلامتی باید دانست که سطح سواد سلامتی در بسیاری از کشورهای جهان حتی کشورهای توسعه یافته و ثروتمند پایین است.
شنبه، 15 آذر 1399 - 08:15

نامزدهای بهترین عکس 2020 نامزدهای بهترین عکس 2020
پنجاه اثر منتخب راه‌یافته به فهرست نامزدهای نهایی این رقابت توسط عکاسانی از کشورهای مختلفی همچون آرژانتین، برزیل، کانادا، فرانسه، گرجستان، آلمان، غنا، مجارستان، اندونزی، ایتالیا، ژاپن، مالزی، پاکستان، پرتغال، روسیه، کره‌جنوبی و … ثبت شده‌اند.
دوشنبه، 10 آذر 1399 - 01:14

کرونا و شرکت‌های مسئولیت‌پذیر کرونا و شرکت‌های مسئولیت‌پذیر
شرکت‎‌های مسئولیت‌پذیر می‌توانند با استراتژی‏‎‌ها و طرح‌های جامعه‌‎پسند و حمایت از کارکنان، مخاطبان، مشتریان و کل اجزای اقتصاد، این شرایط را تغییر دهند و موفقیت بلندمدت خود را تضمین نمایند.
دوشنبه، 4 اسفند 1399 - 09:15

اتحاد غول‌های تکنولوژی و دولت‌ها علیه اطلاعات نادرست اتحاد غول‌های تکنولوژی و دولت‌ها علیه اطلاعات نادرست
همه‌گیری ویروس کرونا در جهان و موج ادعاها و اطلاعات نادرستی که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به سرعت در حال انتشار است، نشان از ترس و نگرانی شدید مردم درباره بیماری کووید-۱۹ دارد و همین موضوع نیاز به جمع‌آوری داده‌های درست را بیشتر و بیشتر می‌کند.
دوشنبه، 3 آذر 1399 - 11:20

روابط عمومی قائم به علوم اجتماعی است روابط عمومی قائم به علوم اجتماعی است
مسئولان روابط عمومی با آگاهی از کشفیات علوم اجتماعی می توانند بر حسن تاثیر برنامه‌های روابط عمومی بیفزایند و در کار خود به عنوان کارشناسان ارتباط با مردم و متخصص تجزیه و تحلیل افکارعمومی و مشاوران مدیر مدیران توفیق شایانی بدست آورند.
دوشنبه، 26 آبان 1399 - 00:03

ترویج روح و اصول روابط عمومی در داخل سازمان ترویج روح و اصول روابط عمومی در داخل سازمان
موضوع هدایت و قبولاندن اصول روابط عمومی نباید محدود به مدیران درجه یک باشد بلکه مامور روابط عمومی باید سعی کند که مدیران دیگر و رؤسای ادارات و دوایر و حتی کارکنان مؤسسه را هم با اصول روابط عمومی آشنا و علاقه مند سازد.
یکشنبه، 25 آبان 1399 - 08:00

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: استراتژی‌های ارتباطی خودمان را بازبینی کنیم مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: استراتژی‌های ارتباطی خودمان را بازبینی کنیم
مدیر روابط عمومی دانشگاه با بیان اینکه ما باید به‌طور مرتب استراتژی‌های ارتباطی خودمان را بازبینی کنیم افزود: برای اینکه این بازبینی درست باشد در دو جهت باید عمل کنیم اول به سمت مخاطب حرکت کنیم یعنی مخاطب شناسی ما باید فوق‌العاده فعال باشد.
چهارشنبه، 21 آبان 1399 - 11:30

درس عبرتی که باید از برخورد رسانه‌ها با ترامپ گرفت درس عبرتی که باید از برخورد رسانه‌ها با ترامپ گرفت
یک کارشناس رسانه چهار سال ریاست جمهوری ترامپ را به رینگی برای نبرد با حریفان مختلف تشبیه کرد که یکی از این نبردهای تن به تن، در جدال با رسانه‌ها اتفاق افتاد.
سه شنبه، 20 آبان 1399 - 11:57

روابط عمومی ناکارآمد ترامپ او را بازنده کرد... روابط عمومی ناکارآمد ترامپ او را بازنده کرد...
اگر اخبار کاخ سفید و جابجایی پی در پی مدیران روابط عمومی و ارتباطات دفتر ریاست جمهوری آمریکا را در چهار سال گذشته پیگیری و رصد کرده باشید به راحتی می‌توانید دریابید که کاخ سفید به شدت از ناکارآمدی و یا عدم استفاده درست از جایگاه روابط‌عمومی و ارتباطات رنج برده است. یک عامل مهم در این زمینه روحیه فردگرایی و غرور کاذبی بوده که اصالتا در شخصیت پیدا و نهان دونالد ترامپ قابل واکاوی و بررسی است.
یکشنبه، 18 آبان 1399 - 19:05

اطلاع‌رسانی در بحران کرونا و چند نکته اطلاع‌رسانی در بحران کرونا و چند نکته
متاسفانه تاکنون اقدامات حوزه ارتباطات و اطلاع‌رسانی متولیان درگیر در بحث کرونای کشور بجای اثربخشی مثبت، بیشتر بازخوردی معکوس و منفی در جامعه داشته است. برای سیاست‌گذاری رسانه‌ای اصولی در این حوزه لازم است موارد زیر مورد توجه قرار گیرد:
چهارشنبه، 7 آبان 1399 - 00:57

 آدم‌های فرادیوانه را ببینیم آدم‌های فرادیوانه را ببینیم
آدم های فرادیوانه، معمولا دیده نمی شوند و حتی کشف هم نمی شوند و ترجیح می دهند خود را وقف یک کار مثبت کنند. صبور و آرام و بدون هیچ درخواست و توقعی، کارشان را می کنند و از اینکه مورد توجه قرار نگرفتند ناراحت نیستند.
شنبه، 26 مهر 1399 - 18:53

آنچه متخصصان روابط عمومی باید در رابطه با امنیت سایبری بدانند آنچه متخصصان روابط عمومی باید در رابطه با امنیت سایبری بدانند
برای متخصصان حوزه ارتباطات، معمول ترین روشی که ممکن است آنها را مورد هدف قرار دهد، فیشینگ است. فیشینگ زمانی اتفاق می افتد که یک مجرم اینترنتی یک ایمیل به ظاهر قانونی برای شما ارسال می کند و شما را فریب می دهد تا روی یک لینک کلیک کنید، فایل پیوست را بارگیری کنید یا از شما بخواهد پول، اطلاعات کارت اعتباری، شماره حساب بانکی و حتی گاهی کارت های هدیه ارسال کنید.
دوشنبه، 21 مهر 1399 - 23:55

 انتصاب معاون فرهنگی و مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتور انتصاب معاون فرهنگی و مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتور
با تصمیم مسئولان باشگاه تراکتور، معاون فرهنگی و مدیر روابط‌عمومی جدید این باشگاه منصوب شد.
شنبه، 19 مهر 1399 - 13:57

پیامدهای همه‌گیری کووید 19 بر مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها پیامدهای همه‌گیری کووید 19 بر مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها
سوال کلیدی و اساسی در آینده این نیست که آیا باید در زمینه مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی اجتماعی سرمایه‌گذاری کرد یا نه بلکه بحث بر سر این است که چگونه و به چه شکل می‌توان در حوزه مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی اجتماعی سرمایه‌گذاری کرد که نتایج مثبت آن هم باعث سودآوری هر چه بیشتر شرکت‌ها شود و هم به تحقق اهداف اجتماعی و فرهنگی و زیست‌محیطی مرتبط با مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی اجتماعی کمک کند.
جمعه، 18 مهر 1399 - 10:23

روزنامه‌نگار علمی پیشکسوت و از پیشگامان ترویج دانش‌ کیهان‌نوردی در ایران به خاک سپرده شد روزنامه‌نگار علمی پیشکسوت و از پیشگامان ترویج دانش‌ کیهان‌نوردی در ایران به خاک سپرده شد
)-|| پیکر زنده‌یاد سیروس برزو، روزنامه‌نگار علمی پیشکسوت و از پیشگامان ترویج دانش‌ کیهان‌نوردی در ایران با انتقال از کرمان در قطعه ٢۵۵ نام‌آوران بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.
چهارشنبه، 16 مهر 1399 - 16:07

روابط عمومی دیجیتال | آنچه می‌دانیم - آنچه نمی‌دانیم روابط عمومی دیجیتال | آنچه می‌دانیم - آنچه نمی‌دانیم
همه نهادها، سازمان‌ها و حتی برند‌های تجاری برای بهبود کیفیت خود نیازمند گروه‌های روابط عمومی متخصص هستند. اهداف روابط عمومی دیجیتال در سازمان‌ها و برند‌های تجاری گرچه تفاوت چندانی با گذشته نکرده، رویه آن کاملا دگرگون شده است.
سه شنبه، 15 مهر 1399 - 13:45

بازاریابی یعنی بی‌نیازی از فروش بازاریابی یعنی بی‌نیازی از فروش
این مقاله قصد ندارد اهمیت فروش را نفی کند، چرا که تبلیغات، توزیع و فروش رودررو همه عواملی اساسی و تعیین‌کننده در موفقیت شرکت‌ها هستند، بلکه از ما می‌خواهد تا درک کنیم بازاریابی عامل کنترل‌کننده هرتجارتی است و محوریت دارد و هدف آن غیرضروری ساختن تاکتیک‌های فروش است حتی اگر این هدف در دنیای واقعی محقق نشود.
سه شنبه، 15 مهر 1399 - 12:05

محیط کار در سال‌2021 محیط کار در سال‌2021
محیط کار در سال‌های آینده: همه اینها سوالات زیادی در ذهن ما و شما ایجاد می‌کند که محیط کار در سال ۲۰۲۱ و سال‌های پس از آن‌چه شکلی خواهد بود؟ یک فضای موثر و کارآمد، ارتباطات میان «همه» کارکنان را ارتقا می‌دهد، چه در یک اتاق جلسه مشغول تبادل ایده باشند، چه درحال گفت‌وگو در آبدارخانه و چه درحال تماس تصویری.
دوشنبه، 14 مهر 1399 - 02:06

ارتباطات؛ بدور از اصول، خارج از دستور ... ارتباطات؛ بدور از اصول، خارج از دستور ...
مکانیسم ارتباطات که رسانه در ایجاد، حرکت و به نتیجه رسیدن آن بسیار نقشی حیاتی دارد، به گونه ای در ابعاد گوناگون طراحی شده که براحتی با شناخت درست از آن می تواند در کالبد هر نوع تکنولوژی دمیده شود و آن را به تسخیر خود در آورده و ساختارش را کاربردی تر در حوزه ارتباطات نماید تا بهره مندی از آن طبق نظریه های اصولی محقق شده و نظریه پردازان این عصر نیز بتوانند با استفاده از ارگانیسم ذاتی، تئوری همزیست گرایانه ای میان آنها ایجاد نماید.
یکشنبه، 13 مهر 1399 - 23:08

سه روند آموزشی برتر سه روند آموزشی برتر
زمانی که تکنولوژی به سرعت پیشرفت می‌کند، طول عمر مهارت‌های سخت کوتاه‌تر خواهد شد و ورودی‌های بیشتری اتوماتیک می‌شوند. مهارت‌های نرم، یا مهارت‌های قدرت، از جمله همکاری، ارتباط؛ تفکر انتقادی؛ و توانایی اتخاذ تصمیمات سریع از مجموعه‌ای از اطلاعات برای همه کارکنان ضروری باقی خواهد ماند و همچنین به طور فزاینده‌ای توسط مدیران استخدام مورد جستجو قرار خواهد گرفت.
یکشنبه، 13 مهر 1399 - 15:14

پاسخ‌گویی کمپین روابط‌عمومی اپل به فشارها علیه انحصارطلبی اپ استور پاسخ‌گویی کمپین روابط‌عمومی اپل به فشارها علیه انحصارطلبی اپ استور
هفته‌ی گذشته، روابط‌عمومی اپل به فشارهای مربوط به انحصارطلبی در حال افزایش علیه خود پاسخ داد. این پاسخ بازطراحی کامل صفحه‌ی اصلی اپ‌استور را شامل می‌شود. در طراحی جدید این صفحه، بخش جدیدی قرار داده شده است که مزایای استفاده از اپ‌استور برای توسعه‌دهندگان را شرح می‌دهد. همچنین، بخش ارسال پیام نونوار شده و برنامه‌ی جدیدی برای توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های استریم ویدئو تعبیه شده است.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 10:23

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ هپی لند معرفی شد مدیر روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ هپی لند معرفی شد
با حکم احمد طاهری ؛ مدیرعامل هولدینگ هپی لند ، علیرضا بابایی به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این مجموعه صنعتی ، فرهنگی و گردشگری انتخاب و در حضور مدیران ارشد کارخانجات هپی لند معرفی شد.
یکشنبه، 30 شهریور 1399 - 13:01

ضرورت تولید محتوای دیجیتال در ایران ضرورت تولید محتوای دیجیتال در ایران
از آنجا که نحوه نگارش محتوا برای مخاطبان هر رسانه دیجیتال، اقتضائات خاص خود را دارد، برای تولید چنین محتواهایی نیاز به به‌کارگیری کارشناسان و متخصصان تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی است.
شنبه، 29 شهریور 1399 - 04:22

صفحه قبل - صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز ارتباطات/ زادروز مصطفی قریب روزنامه نگار معاصر ایران ـ روش کار قریب در خبرنویسی


  ۱۱ آوریل ـ فن سخنرانی عمومی


  هنر شنیدن دیگران


  5 مانع برقراری ارتباط موثر رهبران با کارگزاران روابط عمومی


  روابط عمومی شرکت‌های وابسته به فولاد مبارکه باید در سیاست‌های اطلاع‌رسانی با این شرکت هماهنگ باشند


  رشد تبلیغات آنلاین در دوران کرونا


  رسانه و روابط عمومی در مناطق آزاد یعنی آینه های روبرو


  درباره تخریب دوباره صنعت لبنیات / ۱۰درس‌ ارتباطاتی یک ویدئو


  نقش مهم عکس «سلفی» در برندینگ


  عزای ملی چیست؟


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: نخستین همایش روابط‌عمومی در سال 1400 با موضوع: ابر نیروی روابط‌عمومی