درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
شنبه، 4 بهمن 1399 - 04:52   

برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد

  برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد


ادامه ادامه مطلب یک

فهرست سخنرانان هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران اعلام شد

  فهرست سخنرانان هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران اعلام شد


ادامه ادامه مطلب دو

انتشار پوستر سخنرانان هفدهمین‌ کنفرانس‌ بین‌المللی‌ روابط‌عمومی‌ ایران

  انتشار پوستر سخنرانان هفدهمین‌ کنفرانس‌ بین‌المللی‌ روابط‌عمومی‌ ایران


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان آثار نخستین جشنواره ملی روابط‌عمومی و کرونا

  فراخوان آثار نخستین جشنواره ملی روابط‌عمومی و کرونا


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  5 روش برای غلبه بر متداول‌ترین موانع داخلی سازمان
  تولید محتوا در فضای مجازی را باید به بخش خصوصی سپرد
  تهدید گوگل به توقف فعالیت موتور جستجوی خود در استرالیا
  فرماندار شهرستان لنجان: حرکت فولاد مبارکه در جهت مثبت باعث بوجود آمدن بدخواهان داخلی و خارجی است
  اصول نگارش آگهی اثربخش چاپی
  با دیدگاه جهانی نام‌گذاری کنید
  معاون استاندار البرز: ارتباطات یکی از مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی است
  فولاد مبارکه بزرگترین تولیدکننده آهن اسفنجی در جهان
  عزم پولادین «فولاد مبارکه» در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی
  مدیر رسانه‌های جهانی آمریکا به درخواست بایدن برکنار شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

آینده تبلیغات و برندسازی آینده تبلیغات و برندسازی
تمام بحران‌ها، فرصت‌هایی در خود دارند و این یکی نیز از این قاعده مستثنا نیست. همه‌گیری کرونا، شرکت‌ها را ترغیب کرده است تا در روابط خود با مشتریان بازنگری کرده و به‌جای تمرکز صرف بر سودآوری، به افزایش وفاداری مشتریان و ارزش‌آفرینی برای ذی‌نفعان هم بیندیشند. در هر صورت، بدون مشتریان کسب‌وکاری نخواهید داشت و فقط یک سرگرمی برایتان باقی می‌ماند.
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 - 00:55

سهل‌انگاری روابط عمومی‌ها تهدیدی برای حذف منابع سهل‌انگاری روابط عمومی‌ها تهدیدی برای حذف منابع
منابع دیداری و شنیداری آنالوگ و دیجیتال قابل توجهی نیز شامل عکس، فیلم، صوت در بایگانی راکد و جاری روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان نگهداری می‌شود که هر کدام دارای ارزش تاریخی و راوی اتفاقات گوناگون استان هستند و قطعا باید در آرشیو ملی ایران ثبت و نگهداری شوند.
جمعه، 26 دی 1399 - 12:49

نقش روابط عمومی و تکنیک‌های ارتباطی در مدیریت شهری نقش روابط عمومی و تکنیک‌های ارتباطی در مدیریت شهری
روابط عمومی در شهرداری ها، بایستی به عنوان وکیل مدافع از یک سو، سعی در اطلاع رسانی و تبلیغ عملکرد مدیران و کارکنان مجموعه نموده و از سویی دیگر، به عنوان مدعی العموم در مجموعه شهرداری، نیازها و نظرات و پیشنهادات شهروندان را به مدیران انتقال و پیگیر خواسته های آنان باشند.
پنجشنبه، 25 دی 1399 - 16:59

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه: از دغدغه و توجه قوه قانون‌گذاری کشور به صنعت فولاد استقبال می‌کنیم مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه: از دغدغه و توجه قوه قانون‌گذاری کشور به صنعت فولاد استقبال می‌کنیم
مدیرعامل فولاد مبارکه در واکنش به این مصوبه مجلس شورای اسلامی گفت: این‌که موضوع صنعت فولاد تا این حد مورد توجه نمایندگان محترم مجلس قرار گرفته مایه خوشحالی بوده و حتما از آن استقبال می‌کنیم.
پنجشنبه، 25 دی 1399 - 16:57

در گفتگو با اساتید و صاحبنظران روابط‌عمومی: روابط‌عمومی نظام بانکی نیازمند رویکردی تخصصی است در گفتگو با اساتید و صاحبنظران روابط‌عمومی: روابط‌عمومی نظام بانکی نیازمند رویکردی تخصصی است
چگونگی عملکرد روابط‌عمومی در نظام بانکی در حوزه‎های درون و برون‌سازمان دارای حساسیت‌ها و نکات مهمی است که شاید یکی ازمهم‌ترین شاخص‌های آن ایجاد تصویرسازی و برندینگ و از همه مهمتر اعتمادسازی نزد مخاطبان است. در همین رابطه گفتگویی را با تعدادی از مدیران و پیشکسوتان روابط‌عمومی داشتیم، آنچه درپی می آید حاصل این گفتگوهاست.
چهارشنبه، 24 دی 1399 - 15:06

نشست خبری مدیرعامل فولاد مبارکه با اصحاب رسانه نشست خبری مدیرعامل فولاد مبارکه با اصحاب رسانه
در آستانه 23 دیماه سالروز افتتاح شرکت فولاد مبارکه روز یکشنبه 21دیماه نشست خبری مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه با حضور بیش از پنجاه نفر از اصحاب رسانه برگزار شد.
سه شنبه، 23 دی 1399 - 01:22

توئیتر، فیس‌بوک و اینستاگرام حساب دونالد ترامپ را مسدود کردند توئیتر، فیس‌بوک و اینستاگرام حساب دونالد ترامپ را مسدود کردند
پس از حمله طرفداران دونالد ترامپ به صحن کاپیتول – یا محل ساختمان‌های دولت فدرال ایالات متحده آمریکا در واشنگتن دی سی، و پس از اینکه دونالد ترامپ چند پیام حمایتی برای حامیانش فرستاد، شرکت‌های توئیتر و فیس بوک حساب کاربری رئیس جمهوری آمریکا را موقتاً مسدود کردند.
پنجشنبه، 18 دی 1399 - 12:02

برنامه روابط عمومی در سال 2021 برنامه روابط عمومی در سال 2021
آیا منتظر سال 2021 هستید، مشغول برنامه‌ریزی برای برند خود هستید، هم برنامه ریزی می کنید و هم از این برنامه حمایت و محافظت می کنید؟ این دقیقا همان چیزی است که ما از هفته ها قبل در راستای ارتقای ارتباطات M&C و جذب مشتریان برای آن تلاش می کنیم.
سه شنبه، 16 دی 1399 - 08:15

 پردرآمدترین مدیران فناوری در سال 2020 پردرآمدترین مدیران فناوری در سال 2020
از ابتدای دسامبر 2020 مرکز «وال استریت» به صورت 24ساعته در هفت روز هفته بررسی‌های دقیق خود را انجام داد تا مجموع حقوق و درآمدهای یک سال گذشته هر یک از مدیران شرکت‌های بزرگ فناوری را مشخص کند که نتیجه این بررسی‌ها به قرار زیر منتشر شده است.
سه شنبه، 16 دی 1399 - 03:27

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی: دولت در روابط عمومی ضعیف است سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی: دولت در روابط عمومی ضعیف است
آنچه من ضعف دولت می‌دانم، روابط‌عمومی‌اش است. دولت نتوانست با اقشار مختلف جامعه ارتباط عمیقی برقرار کند و با چنین ارتباطی عملکردش را به مردم توضیح دهد، از موانع و محدودیت‌ها سخن بگوید و در نهایت در برابر اتهامات از خود دفاع کند.
دوشنبه، 15 دی 1399 - 03:06

فیلم/ سخنرانی کامل مهدی باقریان دبیرکل جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی فیلم/ سخنرانی کامل مهدی باقریان دبیرکل جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
مهدی باقریان دبیرکل جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی در جمع مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی‌های حاضر در مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی پیرامون موضوعاتی نظیر غلبه وجه آموزشی جشنواره، تقویت بینه علمی و حرفه‌ای روابط‌عمومی‌ها، شیوع بیماری همه‌گیر کووید-19 و تاثیرات آن بر عملکرد روابط‌عمومی‌ها و همچنین پیرامون "سایه‌روشن‌های جشنواره پانزدهم" مطالبی عنوان کردند و سپس به تشریح ملاک‌ها و شیوه‌های ارزیابی و ارایه توصیه‌هایی برای بهبود و ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت‌های انتشاراتی روابط‌عمومی‌ها پرداخت.
شنبه، 13 دی 1399 - 18:00

پنج مرحله‌ برای عبور از مرحله رهبری سازمانی خوب به رهبری سازمانی فوق العاده پنج مرحله‌ برای عبور از مرحله رهبری سازمانی خوب به رهبری سازمانی فوق العاده
از دیدگاه جیمز کالینز – محقق برجسته حوزه پایداری و رشد شرکت‌ها- رهبران سازمانی می‌توانند پنج مرحله را تجربه کنند؛ در هر مرحله رهبر سازمانی به جز خصوصیت بارز آن مرحله، خصوصیات مرحله قبلی را نیز داراست.
چهارشنبه، 10 دی 1399 - 12:00

فیلم/سخنرانی کامل معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی فیلم/سخنرانی کامل معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی
محمد خدادی معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و رشاد اسلامی نیز در جمع مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی حاضر در مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی که سوم دی ماه 1399در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد با بیان اینکه روابط‌عمومی‌ها در دوران بحران دانش و مهارت، نقش اساسی در تولید محتوا دارند گفت: روابط‌عمومی‌ها، نمایندگان افکارعمومی و همکار رسانه‌ها هستند و نباید شبکه‌های پیام‌رسان اجتماعی را رقیب خود قلمداد کنند.
سه شنبه، 9 دی 1399 - 22:14

 هوش مصنوعی 150 میلیارد دلار برای کشور درآمد دارد هوش مصنوعی 150 میلیارد دلار برای کشور درآمد دارد
با آمدن نسل پنجم ارتباطی (5G) و راه‌اندازی پایلوت‌های آن در کشور، یکی از موضوعاتی که بارها به آن تأکید شده، هوش مصنوعی و هوشمندسازی است؛ اتفاقی که تحقق آن اقتصاد کشور را متحول کرده و حداقل 150 میلیارد دلار درآمدزایی برای کشور دربردارد. با «مهدی محمدی» دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمند‌سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره هوش مصنوعی و اقدام‌هایی که این ستاد انجام داده است گفت‌و‌گویی کرده‌ایم که می‌خوانید.
دوشنبه، 8 دی 1399 - 02:39

چرا سخنرانی کرونایی مرکل بهترین سخنرانی سال شد؟ چرا سخنرانی کرونایی مرکل بهترین سخنرانی سال شد؟
مرکل در سخنرانی خود زبانی مبتنی بر اطلاع‌رسانی موضوعی و استدلال‌هایی ساده و در عین حال علمی به کار گرفت. به این ترتیب او موفق شد چنان پلی از رابطه میان خرد و احساس مخاطب ایجاد کند که در سطح بین‌المللی هم تحسین برانگیخت.
سه شنبه، 2 دی 1399 - 10:29

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: با مدیریت افکار عمومی، روحیه امید را در جامعه تزریق کنیم مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: با مدیریت افکار عمومی، روحیه امید را در جامعه تزریق کنیم
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان مدیریت افکار عمومی را از وظایف روابط‌عمومیها دانست و گفت: با انتخاب تیتر و ارایه گزاش صحیح و صادقانه از عملکرد دستگاه های خود می توانیم روحیه امید را در جامعه تزریق کنیم.
دوشنبه، 1 دی 1399 - 13:48

یلدا مبارک یلدا مبارک
شب یَلدا یا شب چلّه یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است. در این جشن، طی شدن بلندترین شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها در نیم‌کرهٔ شمالی، که مصادف با انقلاب زمستانی است، گرامی داشته می‌شود.
سه شنبه، 27 آذر 1397 - 14:36

چهار مرز مهارتی مورد انتظار بازار کار چهار مرز مهارتی مورد انتظار بازار کار
دو عامل جهانی شدن و تکنولوژی به اقتصاد کشورها اجازه می‌دهد پیچیدگی‌های بیشتری به فضای کار و جایگاه افراد شاغل اضافه و آنها را راجع به این زمینه مشتاق‌تر کند. به‌خاطر همین درحال‌حاضر شرکت‌ها به‌دنبال افرادی می‌گردند که علاوه بر مهارت‌های تخصصی، مهارت کاربردی گسترده، تخصص‌های صنعتی و دانش‌بازار جغرافیایی خاص را داشته باشند. براساس تحقیقاتی که دانشکده اقتصاد دانشگاه آکسفورد انجام داده در ۱۰ سال آینده چهار مرز مهارتی در حد بیشتر انتظارات از سوی بازار کار پیش‌بینی می‌شود.
چهارشنبه، 26 آذر 1399 - 14:43

 غول تکنولوژی اروپا در مسیر تغییر غول تکنولوژی اروپا در مسیر تغییر
کوین کلین در اوج اولین موج شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید-۱۹ به جایگاه مدیرعاملی SAP رسید. این شرکت بیش از شرکت‌های تکنولوژی دیگر از شرایط ایجاد شده به‌خاطر همه‌گیری کرونا آسیب دیده بود، چون بسیاری از بزرگ‌ترین مشتریانش مانند خودروسازان و شرکت‌های فعال در حوزه انرژی در آن موقع به‌شدت تحت تاثیر این همه‌گیری دچار افت درآمدهای جاری‌شان شده بودند.
چهارشنبه، 26 آذر 1399 - 14:37

ترور ملاله؛ خبرنگاران افعانستان در سایه کشتار هدفمند ترور ملاله؛ خبرنگاران افعانستان در سایه کشتار هدفمند
ملاله میوند، مجری ۲۶ ساله صبح روز پنجشنبه (دهم دسامبر) در مقابل خانه‌اش در ولایت شرقی ننگرهار افغانستان به ضرب گلوله کشته شد. او تازه‌ترین قربانی حملات هدفمند به جان خبرنگاران و چهره‌های فعال ‌در این کشور است. حماد می‌گوید خواهرش را در یک چشم به هم زدن از دست داد.
چهارشنبه، 26 آذر 1399 - 14:12

راهکارهای من در سال 2020 راهکارهای من در سال 2020
لذت کلید موفقیت است. یکی از مشهورترین رموز موفقیت هر فرد موفق این است که او به کاری که می کند عشق می ورزد و از هر لحظه آن لذت می برد. حتی اگر شرکت یا سازمان محل کار خود، رئیس تان و یا همکارانتان را دوست نداشته باشید، ولی کارتان را دوست داشته باشید زندگی برایتان ساده تر و روان تر خواهد بود.
سه شنبه، 25 آذر 1399 - 08:09

تئوری استالاگمیت در مورد روابط‌عمومی تئوری استالاگمیت در مورد روابط‌عمومی
شما همواره رسانه ها را به سوی مشتریان خود و اخبار و پیام هایی که می خواهید منتشر سازید سوق می دهید و آنها را به نوشتن در مورد مشتریانتان متقاعد می کنید. همانطور که چکیدن تدریجی قطرات آب آهکی روی زمین غار باعث تشکیل تدریجی اشکال روی زمین می شود، خوراندن تدریجی پیام منجر به تشکیل آهسته ولی محکم عقاید و برداشت ها راجع به مشتری می گردد.
دوشنبه، 24 آذر 1399 - 08:07

سناریوی رویایی ایده کار در خانه برای بسیاری از متخصصان و کارمندان سناریوی رویایی ایده کار در خانه برای بسیاری از متخصصان و کارمندان
کار و زندگی در یک فضا به صورت روزانه می تواند منجر به خستگی و تأثیر بر انگیزه شما شود. گاهی اوقات ممکن است برنامه ریزی زمان دورکاری ضروری باشد. اگر برای رسیدگی به امور شخصی نیاز به وقت کافی دارید باید با رئیس خود صحبت کنید.
یکشنبه، 23 آذر 1399 - 19:14

از تبلیغ تا خبر از تبلیغ تا خبر
در ایران پژوهش‌های حوزه ارتباطات نشان می‌دهند که همچنان تبلیغات موثرتر از روابط‌عمومی و البته از هر دوی این‌ها مهم‌تر، تجربه سینه به سینه و فرد به فرد از برند است. در عصر اینترنت، این تجربه‌ها به UGC تبدیل شده‌اند؛ چیزی که اهالی مارکتینگ آن را به «محتوای تولید شده توسط کاربر» ترجمه می‌کنند.
یکشنبه، 23 آذر 1399 - 17:11

معرفی کتاب/ راهنمای مدیران شهرت معرفی کتاب/ راهنمای مدیران شهرت
سازمان های به اصطلاح روابط عمومی باید این فکر را که رؤساشان مجبور به پذیرش پیشنهاد یا توصیه های آنان در تمام موارد یا موارد خاص هستند را از ذهن خود دور کنند. رؤسای لجباز یا افرادی که از تصویرسازان خود پیشرفته تر هستند، معمولا، واقعا معمولا، با رؤسای خود اختلاف دارند.
شنبه، 22 آذر 1399 - 18:00

 ۵ روش کلاسیک برای تغییر فرهنگ فعلی به فرهنگ مطلوب ۵ روش کلاسیک برای تغییر فرهنگ فعلی به فرهنگ مطلوب
راهبرد تغییر معمولا شامل اندیشیدن درمورد فرهنگ سازمانی ایده‌آل، ارزیابی فرهنگ فعلی سازمان از منظر همان مفاهیم و سپس انجام تجزیه و تحلیل شکاف (Gap Analysis) به شکل کلاسیک است. گام بعدی، که مهم‌تر هم هست، تلاش برای خلق روش‌هایی برای تغییر فرهنگ فعلی به فرهنگ مطلوب است.
پنجشنبه، 20 آذر 1399 - 16:51

مدیرکل روابط عمومی کانون: فضای مجازی ظرفیت مهمی در معرفی توانمندی‌های کانون است مدیرکل روابط عمومی کانون: فضای مجازی ظرفیت مهمی در معرفی توانمندی‌های کانون است
مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل کانون در وبینار آموزشی «تولید محتوای مجازی» که در مازندران برگزار شد، از فضای مجازی به عنوان ظرفیت مهمی در معرفی توانمندی‌های کانون به جامعه یاد کرد.
پنجشنبه، 20 آذر 1399 - 10:36

زندگی کرونایی زیر سایه رسانه زندگی کرونایی زیر سایه رسانه
اگر رسانه‌های اجتماعی ازجمله پیام‌رسان‌ها در این دوران نبودند زندگی غیرقابل‌تصور بود. بنابراین رسانه‌های اجتماعی تنها برای زندگی روزمره و امور شخصی نیستند بلکه نقش و تأثیر بسزایی در تسهیل ارتباطات زندگی تجاری و کسب‌وکارها دارند.» چه شد که رسانه‌های اجتماعی بخش جدایی‌ناپذیر زندگی ما شدند؟
دوشنبه، 17 آذر 1399 - 01:52

سواد سلامت و بیگانه‌هراسی سواد سلامت و بیگانه‌هراسی
بروز و جلوه‌گاه اصلی سواد رسانه‌ای را می‌توان در شکل‌های مختلفی مشاهده نمود از جمله در نحوه برخورد افراد با پزشکان و پرستاران و همچنین در زمان خواندن دستورالعمل‌های مندرج بر روی بسته دارو و مواردی از این دست. با وجود اهمیت بسیار زیاد سواد سلامتی باید دانست که سطح سواد سلامتی در بسیاری از کشورهای جهان حتی کشورهای توسعه یافته و ثروتمند پایین است.
شنبه، 15 آذر 1399 - 08:15

نامزدهای بهترین عکس 2020 نامزدهای بهترین عکس 2020
پنجاه اثر منتخب راه‌یافته به فهرست نامزدهای نهایی این رقابت توسط عکاسانی از کشورهای مختلفی همچون آرژانتین، برزیل، کانادا، فرانسه، گرجستان، آلمان، غنا، مجارستان، اندونزی، ایتالیا، ژاپن، مالزی، پاکستان، پرتغال، روسیه، کره‌جنوبی و … ثبت شده‌اند.
دوشنبه، 10 آذر 1399 - 01:14

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  مدیر رسانه‌های جهانی آمریکا به درخواست بایدن برکنار شد


  مهمترین ویژگی‌های عکس خوب


  با دیدگاه جهانی نام‌گذاری کنید


  اصول نگارش آگهی اثربخش چاپی


  روابط عمومی بهزیستی ایلام رتبه سوم ارزیابی دستگاه های اجرایی در مهرماه را کسب کرد


  معاون استاندار البرز: ارتباطات یکی از مهمترین عوامل پیشرفت انسان امروزی است


  امنیت روانی در محیط کار؛ چیستی و چرایی


  استفاده از شیوه‌های نوین برای جذب مخاطب وزارت ورزش


  تولید محتوا در فضای مجازی را باید به بخش خصوصی سپرد


  5 روش برای غلبه بر متداول‌ترین موانع داخلی سازمان


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: برنامه جایزه صنعت روابط‌عمومی ایران اعلام شد