درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 1 آبان 1399 - 07:20   

کیفرخواست بزرگ دولت آمریکا علیه گوگل

  کیفرخواست بزرگ دولت آمریکا علیه گوگل


ادامه ادامه مطلب یک

پارلمان اروپا خواستار وضع مقررات دقیق و سختگیرانه برای غول‌های اینترنتی شد

  پارلمان اروپا خواستار وضع مقررات دقیق و سختگیرانه برای غول‌های اینترنتی شد


ادامه ادامه مطلب دو

نمایشگاه «آینده» دبی نماد آینده جهانی

  نمایشگاه «آینده» دبی نماد آینده جهانی


ادامه ادامه مطلب سه

فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  نوآوری بانک رفاه کارگران در ثبت تجربه و تعامل با مشتریان
  توصیه‎‌های مدیرعامل بانک کشاورزی برای بهبود عملکرد روابط عمومی
  برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی ویژه مدیران روابط عمومی نواحی و رده های سپاه امام سجاد (ع)
  اهمیت و جایگاه روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی فدراسیون‌ها بررسی شد
  انتصاب سرپرست روابط عمومی اداره کل راهداری کهگیلویه و بویراحمد
  نسخه‌‌ای برای دوام و مقاومت بیشتر شرکت‌ها
  پارلمان اروپا خواستار وضع مقررات دقیق و سختگیرانه برای غول‌های اینترنتی شد
  وزیر اقتصاد در جمع خبرنگاران در پایان نود و نهمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی
  فولاد مبارکه 3 بار از سوی آمریکا مورد تحریم قرار گرفته است/ آب به آسیاب دشمن نریزیم
  شتاب بیشتر روند فعالیت شرکت امید
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

 آدم‌های فرادیوانه را ببینیم آدم‌های فرادیوانه را ببینیم
آدم های فرادیوانه، معمولا دیده نمی شوند و حتی کشف هم نمی شوند و ترجیح می دهند خود را وقف یک کار مثبت کنند. صبور و آرام و بدون هیچ درخواست و توقعی، کارشان را می کنند و از اینکه مورد توجه قرار نگرفتند ناراحت نیستند.
شنبه، 26 مهر 1399 - 18:53

ممنوعیت چاپ آگهی ترحیم در کرمانشاه با توجه به ازدیاد مبتلایان به کرونا و افزایش آمار فوتی‌ها ممنوعیت چاپ آگهی ترحیم در کرمانشاه با توجه به ازدیاد مبتلایان به کرونا و افزایش آمار فوتی‌ها
به آگاهی مدیران مراکز چاپی و انتشاراتی، کانون‌های آگهی و تبلیغاتی، مؤسسات کامپیوتری، رسانه‌های مکتوب و الکترونیکی و پیام‌رسان‌های فضای مجازی در استان کرمانشاه می‌رساند: با توجه به ازدیاد مبتلایان به کرونا و افزایش آمار فوتی‌ها، بنا به تاکید ستاد استانی مدیریت مبارزه با کرونا، درج هر گونه آگهی تدفین، تشییع، ترحیم و مراسم هفتم، چهلم و سالگرد با اعلام زمان و مکان مشخص برای تجمع در مساجد، منازل و آرامستان‌ها ممنوع است.
شنبه، 26 مهر 1399 - 15:23

فریاد دادخواهی و غزل سیاسی فریاد دادخواهی و غزل سیاسی
۳۲ ساله بود که روزنامه "طوفان" را گشود و در کنار سروده‌های انقلابی مطالب تندی علیه خودکامگی و سرسپردگی دولت‌های وقت نوشت: "خوب و بد را صفحه "طوفان" نماید منعکس زآنکه این لوح درخشان کمتر از آیینه نیست".
جمعه، 25 مهر 1399 - 12:07

آنچه متخصصان روابط عمومی باید در رابطه با امنیت سایبری بدانند آنچه متخصصان روابط عمومی باید در رابطه با امنیت سایبری بدانند
برای متخصصان حوزه ارتباطات، معمول ترین روشی که ممکن است آنها را مورد هدف قرار دهد، فیشینگ است. فیشینگ زمانی اتفاق می افتد که یک مجرم اینترنتی یک ایمیل به ظاهر قانونی برای شما ارسال می کند و شما را فریب می دهد تا روی یک لینک کلیک کنید، فایل پیوست را بارگیری کنید یا از شما بخواهد پول، اطلاعات کارت اعتباری، شماره حساب بانکی و حتی گاهی کارت های هدیه ارسال کنید.
دوشنبه، 21 مهر 1399 - 23:55

 انتصاب معاون فرهنگی و مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتور انتصاب معاون فرهنگی و مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتور
با تصمیم مسئولان باشگاه تراکتور، معاون فرهنگی و مدیر روابط‌عمومی جدید این باشگاه منصوب شد.
شنبه، 19 مهر 1399 - 13:57

پیامدهای همه‌گیری کووید 19 بر مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها پیامدهای همه‌گیری کووید 19 بر مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها
سوال کلیدی و اساسی در آینده این نیست که آیا باید در زمینه مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی اجتماعی سرمایه‌گذاری کرد یا نه بلکه بحث بر سر این است که چگونه و به چه شکل می‌توان در حوزه مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی اجتماعی سرمایه‌گذاری کرد که نتایج مثبت آن هم باعث سودآوری هر چه بیشتر شرکت‌ها شود و هم به تحقق اهداف اجتماعی و فرهنگی و زیست‌محیطی مرتبط با مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی اجتماعی کمک کند.
جمعه، 18 مهر 1399 - 10:23

روزنامه‌نگار علمی پیشکسوت و از پیشگامان ترویج دانش‌ کیهان‌نوردی در ایران به خاک سپرده شد روزنامه‌نگار علمی پیشکسوت و از پیشگامان ترویج دانش‌ کیهان‌نوردی در ایران به خاک سپرده شد
)-|| پیکر زنده‌یاد سیروس برزو، روزنامه‌نگار علمی پیشکسوت و از پیشگامان ترویج دانش‌ کیهان‌نوردی در ایران با انتقال از کرمان در قطعه ٢۵۵ نام‌آوران بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.
چهارشنبه، 16 مهر 1399 - 16:07

روابط عمومی دیجیتال | آنچه می‌دانیم - آنچه نمی‌دانیم روابط عمومی دیجیتال | آنچه می‌دانیم - آنچه نمی‌دانیم
همه نهادها، سازمان‌ها و حتی برند‌های تجاری برای بهبود کیفیت خود نیازمند گروه‌های روابط عمومی متخصص هستند. اهداف روابط عمومی دیجیتال در سازمان‌ها و برند‌های تجاری گرچه تفاوت چندانی با گذشته نکرده، رویه آن کاملا دگرگون شده است.
سه شنبه، 15 مهر 1399 - 13:45

بازاریابی یعنی بی‌نیازی از فروش بازاریابی یعنی بی‌نیازی از فروش
این مقاله قصد ندارد اهمیت فروش را نفی کند، چرا که تبلیغات، توزیع و فروش رودررو همه عواملی اساسی و تعیین‌کننده در موفقیت شرکت‌ها هستند، بلکه از ما می‌خواهد تا درک کنیم بازاریابی عامل کنترل‌کننده هرتجارتی است و محوریت دارد و هدف آن غیرضروری ساختن تاکتیک‌های فروش است حتی اگر این هدف در دنیای واقعی محقق نشود.
سه شنبه، 15 مهر 1399 - 12:05

محیط کار در سال‌2021 محیط کار در سال‌2021
محیط کار در سال‌های آینده: همه اینها سوالات زیادی در ذهن ما و شما ایجاد می‌کند که محیط کار در سال ۲۰۲۱ و سال‌های پس از آن‌چه شکلی خواهد بود؟ یک فضای موثر و کارآمد، ارتباطات میان «همه» کارکنان را ارتقا می‌دهد، چه در یک اتاق جلسه مشغول تبادل ایده باشند، چه درحال گفت‌وگو در آبدارخانه و چه درحال تماس تصویری.
دوشنبه، 14 مهر 1399 - 02:06

ارتباطات؛ بدور از اصول، خارج از دستور ... ارتباطات؛ بدور از اصول، خارج از دستور ...
مکانیسم ارتباطات که رسانه در ایجاد، حرکت و به نتیجه رسیدن آن بسیار نقشی حیاتی دارد، به گونه ای در ابعاد گوناگون طراحی شده که براحتی با شناخت درست از آن می تواند در کالبد هر نوع تکنولوژی دمیده شود و آن را به تسخیر خود در آورده و ساختارش را کاربردی تر در حوزه ارتباطات نماید تا بهره مندی از آن طبق نظریه های اصولی محقق شده و نظریه پردازان این عصر نیز بتوانند با استفاده از ارگانیسم ذاتی، تئوری همزیست گرایانه ای میان آنها ایجاد نماید.
یکشنبه، 13 مهر 1399 - 23:08

سه روند آموزشی برتر سه روند آموزشی برتر
زمانی که تکنولوژی به سرعت پیشرفت می‌کند، طول عمر مهارت‌های سخت کوتاه‌تر خواهد شد و ورودی‌های بیشتری اتوماتیک می‌شوند. مهارت‌های نرم، یا مهارت‌های قدرت، از جمله همکاری، ارتباط؛ تفکر انتقادی؛ و توانایی اتخاذ تصمیمات سریع از مجموعه‌ای از اطلاعات برای همه کارکنان ضروری باقی خواهد ماند و همچنین به طور فزاینده‌ای توسط مدیران استخدام مورد جستجو قرار خواهد گرفت.
یکشنبه، 13 مهر 1399 - 15:14

پاسخ‌گویی کمپین روابط‌عمومی اپل به فشارها علیه انحصارطلبی اپ استور پاسخ‌گویی کمپین روابط‌عمومی اپل به فشارها علیه انحصارطلبی اپ استور
هفته‌ی گذشته، روابط‌عمومی اپل به فشارهای مربوط به انحصارطلبی در حال افزایش علیه خود پاسخ داد. این پاسخ بازطراحی کامل صفحه‌ی اصلی اپ‌استور را شامل می‌شود. در طراحی جدید این صفحه، بخش جدیدی قرار داده شده است که مزایای استفاده از اپ‌استور برای توسعه‌دهندگان را شرح می‌دهد. همچنین، بخش ارسال پیام نونوار شده و برنامه‌ی جدیدی برای توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های استریم ویدئو تعبیه شده است.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 10:23

شهری در ژاپن که راه رفتن با تلفن را ممنوع کرد شهری در ژاپن که راه رفتن با تلفن را ممنوع کرد
این اولین بار نیست که یک کشور برای جلوگیری از صدمه دیدن مردم در خیابان‌ها تدابیری اتخاذ می‌کند. در شهر ایلسان، در کره جنوبی چراغ‌های چشمک زن و نوارهای نور لیزری در چهارراه‌ها نصب شده تا عابران پیاده را که سرشان با تلفنشان مشغول است، آگاه کند.
یکشنبه، 6 مهر 1399 - 12:02

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ هپی لند معرفی شد مدیر روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ هپی لند معرفی شد
با حکم احمد طاهری ؛ مدیرعامل هولدینگ هپی لند ، علیرضا بابایی به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این مجموعه صنعتی ، فرهنگی و گردشگری انتخاب و در حضور مدیران ارشد کارخانجات هپی لند معرفی شد.
یکشنبه، 30 شهریور 1399 - 13:01

افزوده شدن امکانات جدید آموزش آنلاین به مایکروسافت تیمز افزوده شدن امکانات جدید آموزش آنلاین به مایکروسافت تیمز
یکی از این ابزار جدید نشان های تحسین نام دارد و به معلمان امکان می دهد تا در صورت رشد مهارت های دانش آموزان، پیشرفت شرایط عاطفی و احساسی آنها و موفقیت های تحصیلی و آموزشی از ابزار مذکور برای تحسین دانش آموزان و امتیاز دهی به آنها استفاده کنند.
یکشنبه، 30 شهریور 1399 - 12:29

ضرورت تولید محتوای دیجیتال در ایران ضرورت تولید محتوای دیجیتال در ایران
از آنجا که نحوه نگارش محتوا برای مخاطبان هر رسانه دیجیتال، اقتضائات خاص خود را دارد، برای تولید چنین محتواهایی نیاز به به‌کارگیری کارشناسان و متخصصان تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی است.
شنبه، 29 شهریور 1399 - 04:22

با ثبت رکوردهای جدید در ناحیۀ نورد سرد فولاد مبارکه صورت گرفت؛ افزایش 250 درصدی تولید محصولات ویژه در واحد باکس آنیلینگ شمارۀ 2 با ثبت رکوردهای جدید در ناحیۀ نورد سرد فولاد مبارکه صورت گرفت؛ افزایش 250 درصدی تولید محصولات ویژه در واحد باکس آنیلینگ شمارۀ 2
کارکنان بلندهمت و توانمند ناحیۀ نورد سرد فولاد مبارکه علی‌رغم مشکلات و محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و تحریم‌ها، در سال جهش تولید با ثبت رکوردهای جدید ماهانه و روزانه حماسه آفریدند.
یکشنبه، 23 شهریور 1399 - 23:55

ویروس کرونا نشان می‌دهد که چرا کار باید دموکراتیک شود ویروس کرونا نشان می‌دهد که چرا کار باید دموکراتیک شود
بیایید دیگر خود را گول نزنیم: اکثر سرمایه‌گذاران وقتی به حالِ خود رها شوند، نه به کرامت کارکنان اهمیت خواهند داد و نه در مبارزه با فاجعه‌ی زیست‌محیطی پیشگام خواهند شد. گزینه‌ی دیگری وجود دارد. شرکت‌ها را دموکراتیک کنیم؛ کار را کالا نپنداریم؛ انسان‌ها را منبع نشماریم تا بتوانیم با هم بر حفظ حیات روی کره‌ی زمین تمرکز کنیم.
شنبه، 8 شهریور 1399 - 11:46

نحوه‎‌ی سنجش روابط‌عمومی بحران و علت لزوم آن نحوه‎‌ی سنجش روابط‌عمومی بحران و علت لزوم آن
سنجش روابط عمومی بحران می‌تواند به شما کمک کند تا نقاط قوت و ضعف برنامه‌‎ی مدیریت بحران شرکت و سازمان خود را تعیین کنید که یکی از عوامل کلیدی در کمینه‎‌سازی تاثیرات منفی بحران است. به‌منظور مدیریت تاثیرگذار، باید تفکر جامع داشته باشید و تمامی داده‌ها را بپذیرید تا پیش از تلاش برای بهبود استراتژی و تاکتیک‎‌های شرکت، میزان تاثیر یک بحران بر اعتبار آن را بسنجید.
سه شنبه، 28 مرداد 1399 - 01:47

چرا نمی‌خواهم تلفن همراه بخرم؟ چرا نمی‌خواهم تلفن همراه بخرم؟
پرهیز کردن از تلفن همراه، به من امکان برخوردار شدن از فضایی برای تفکر می‌دهد. پس امکانی است برای روشی غنی‌تر و خشنودکننده‌تر در زندگی. با وظایفی کمتر برای به جا آوردن و ترجیحاتی کمتر برای برآورده ساختن، زندگی ضرباهنگی کندتر می‌یابد، که با تعمق و قدرشناسی سازگار است.
چهارشنبه، 1 مرداد 1399 - 08:02

به مناسبت زادروزش/ درس هایی برای روابط عمومی و ارتباطات از نلسون ماندلا به مناسبت زادروزش/ درس هایی برای روابط عمومی و ارتباطات از نلسون ماندلا
نلسون ماندلا یادآور عمری تلاش خستگی ناپذیر، برای آزادی و عدالت است. به عنوان رهبر جنبش، نژادپرستی را از افریقای جنوبی بر انداخت. کلام و رفتار ماندلا برای میلیون ها نفر در دنیا الهام بخش است. در این یادداشت برخی از نقل قول های او که با مباحث روابط عمومی مرتبط است، ارائه می شود.
پنجشنبه، 21 آذر 1392 - 10:36

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت/ در شرایط کنونی وزارت اقتصاد متکفل تامین نود درصد منابع بودجه کل کشور است وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت/ در شرایط کنونی وزارت اقتصاد متکفل تامین نود درصد منابع بودجه کل کشور است
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در شرایط کنونی وزارت اقتصاد متکفل تامین نود درصد منابع بودجه کل کشور است/در چهارده سال اخیر برای اولین بار، در سال 1398 میزان تحقق مالیات از میزان مصوب عبور کرد، البته این در شرایطی است که بخش های مهمی از جمله بخش کشاورزی و دانش بنیان از مالیات معاف هستند
چهارشنبه، 25 تیر 1399 - 18:14

مایکروسافت و زوم ارائه اطلاعات کاربران به دولت هنگ‌کنگ را متوقف کردند مایکروسافت و زوم ارائه اطلاعات کاربران به دولت هنگ‌کنگ را متوقف کردند
دو شرکت فناوری زوم و مایکروسافت روز سه‌شنبه ۸ ژوئیه (۱۸ تیر) اعلام کردند در اعتراض به تصویب قانون جدید کنگره خلق چین درباره هنگ‌کنگ، اطلاعات کاربران هنگ‌کنگی را در اختیار دولت این کشور قرار نخواهند داد.
پنجشنبه، 19 تیر 1399 - 10:00

فاکتورهای تأثیر مثبت بر اعتبار و خوشنامی فاکتورهای تأثیر مثبت بر اعتبار و خوشنامی
محققان دریافتند که ویژگی‌هایی چون صداقت، سختکوشی، مهربان بودن، باهوش بودن و داشتن طیف وسیعی از دانش، فداکاری و شوخ طبعی ارزش اجتماعی و جایگاه اجتماعی فرد را ارتقاء می‌دهد.
چهارشنبه، 18 تیر 1399 - 23:50

 کرونا؛ رئیستان تا چه اندازه باید درباره شما اطلاعات داشته باشد؟ کرونا؛ رئیستان تا چه اندازه باید درباره شما اطلاعات داشته باشد؟
همزمان با بازگشایی مجدد مشاغل، خیلی از کارفرماها برای بررسی وضع سلامتی کارمندانشان به شیوه‌های جدیدی روی آورده‌اند، از دماسنج‌های تصویری گرفته تا مچ‌بند.
پنجشنبه، 12 تیر 1399 - 23:20

 روزی برای شبکه های اجتماعی روزی برای شبکه های اجتماعی
هدف کلی هر شبکه اجتماعی، ایجاد سرمایه اجتماعی و تسهیل ارتباط بین متخصصان، هنرمندان و صاحبان حرفه های متعدد است. تبدیل سرمایه فردی به سرمایه اجتماعی، از مسائل مهم و مورد توجه تمامی حوزه‌های علمی است. از این طریق، دانش فردی به دانش جمعی تبدیل و در واقع از دانایی جمعی برای حل مسائل و مشکلات دنیای علم بهره‌برداری می‌شود.
سه شنبه، 10 تیر 1399 - 14:09

کسب رتبه برتر توسط روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات کسب رتبه برتر توسط روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات
اداره شمیرانات رتبه برتر روابط‌عمومیهای ادارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران را کسب کرد.
دوشنبه، 9 تیر 1399 - 21:52

چهارمین انقلاب صنعتی در دنیا چهارمین انقلاب صنعتی در دنیا
کلاوس شواب، بنیان‌گذار و مدیر «مجمع جهانی اقتصاد»، در کتاب خود دیدگاه خوش‌بینانه‌ای نسبت به آینده‌ی انسان در دنیای فناوری‌های پیشرفته دارد. اما به گفته‌ی برخی از منتقدان، خوش‌بینی او به بهبود زندگی ما بر اثر «انقلاب صنعتی چهارم» چندان واقع‌بینانه نیست.
دوشنبه، 9 تیر 1399 - 08:16

نتایج یک تحقیق/ افول بلند‌مدت ملاقات‌های حضوری با سیاست‌گذاران و مدیران امور دولتی نتایج یک تحقیق/ افول بلند‌مدت ملاقات‌های حضوری با سیاست‌گذاران و مدیران امور دولتی
فاصله‌گیری اجتماعی و خودقرنطینگی، تنها خانواده‌ها را از هم جدا نساخته است بلکه سیاست‌مداران را نیز از رأی‌دهندگان و دیگرانی که می‌کوشند سیاست عمومی را شکل دهند، دور کرده است.
شنبه، 7 تیر 1399 - 10:04

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  چهار قاعده برای مذاکره‌ای موفق


  مسوولیت شرکتی در مقابل جامعه


  اشتباهات در فروش


  دیوار ها مکانی برای معرفی روابط عمومی


  مدیریت به وسیله انتظارات


  کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر شد


  زمانی یک سازمان موفق خواهد بود که روابط‌عمومی پویا یی داشته باشد


  اثر ماندگار چالش‌های ۲۰۲۰ بر رهبری سازمانی


  حمله جمهوریخواهان به «توئیتر» در کارزار انتخاباتی امریکا


  روابط عمومی و فرار از واقعیت‌ها!


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: دعوت دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی برای حضور در این رویداد علمی