درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
یکشنبه، 4 اسفند 1398 - 23:35   

رسانه‌های اجتماعی در بروز مشکلات روانی نوجوانان به ویژه دختران تاثیر زیادی دارند

  رسانه‌های اجتماعی در بروز مشکلات روانی نوجوانان به ویژه دختران تاثیر زیادی دارند


ادامه ادامه مطلب یک

تهران میزبان نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی

  تهران میزبان نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

هشدار خبرنگاران آلمانی در مورد استرداد آسانژ به آمریکا

  هشدار خبرنگاران آلمانی در مورد استرداد آسانژ به آمریکا


ادامه ادامه مطلب سه

عکس هفته/ موبایل ویروس جهانی

  عکس هفته/ موبایل ویروس جهانی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  پنج راه برای یک مأموریت بهتر مسئولیت اجتماعی
  رسانه‌های اجتماعی در بروز مشکلات روانی نوجوانان به ویژه دختران تاثیر زیادی دارند
  عکس هفته/ موبایل ویروس جهانی
  عکس هفته/ یک چیدمان هنری نور و صدا در کلیسای جامع سالسبری
  تهران میزبان نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی
  4 توصیه برای ایجاد برداشت اول خوب با روابط عمومی مناسب
  تفاوت بین یک مطالعه موردی با یک توصیف چیست؟
  تحوّل ژورنالیسم ایران
  علیه هوش
  سالنامه تخصصی روابط عمومی 1399 بزودی منتشر می شود
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

پنج راه برای یک مأموریت بهتر مسئولیت اجتماعی پنج راه برای یک مأموریت بهتر مسئولیت اجتماعی
فرهنگ لغت تجاری، مسئولیت اجتماعی (CSR) را به عنوان احساس مسئولیت یک شرکت نسبت به جامعه و محیطی (محیط زیست و اجتماعی) که در آن فعالیت می کند تعریف می کند.
یکشنبه، 4 اسفند 1398 - 22:43

3 روش تجزیه و تحلیل داده ها می تواند کمپین های روابط عمومی شما را هدایت کند 3 روش تجزیه و تحلیل داده ها می تواند کمپین های روابط عمومی شما را هدایت کند
فناوری راه های بسیاری را برای دسترسی به عموم با روابط‌عمومی خلاقانه و نوآورانه باز کرده است و نکته مهم این است که شما تمام داده های لازم را برای ردیابی موفقیت آنها در اختیار دارید. کلید بهبود کمپین های روابط عمومی در تمام داده هایی که به صورت روزانه جمع می کنید پنهان است. فقط باید بتوانید آنها را بیابید و به اهداف عملی تبدیل کنید.
شنبه، 3 اسفند 1398 - 11:19

 4 نکته تاکتیکی برای بهبود عملکرد تیم روابط عمومی 4 نکته تاکتیکی برای بهبود عملکرد تیم روابط عمومی
عناوین شغلی زیادی در روابط‌عمومی وجود دارد که تفسیر همه آن ها برای اکثر مردم گیج کننده است. برخی از مشاغل بسیار شبیه به دیگران است. در حالت ایده آل، به جای استخدام ده ها نفر از متخصصانی که از وظیفه آنها اطلاع ندارید و یا بسیار نزدیک به هم هستند، فقط چند حرفه ای روابط عمومی را استخدام کنید.
چهارشنبه، 30 بهمن 1398 - 13:12

غلبه بر کمبود رهبران زن در روابط عمومی در سال 2020 غلبه بر کمبود رهبران زن در روابط عمومی در سال 2020
دو سوم از متخصصان روابط‌عمومی در کره زمین زنان هستند. با این حال، همکاران مرد آنها کسانی هستند که در صندلی های راحت نشسته اند و در پشت درهای بسته در مورد امور شرکت ها تصمیم می گیرند.
شنبه، 26 بهمن 1398 - 08:15

بیان صورت نوعی ارتباط غیر کلامی است بیان صورت نوعی ارتباط غیر کلامی است
حرکت چشم، ابرو و دهان نقش مهمی در نشان دادن غم، ترس، خوشبختی، عصبانیت، سرخوردگی، عصبی بودن، هیجان، کسالت، علاقه، تعجب، فرسودگی، پرخاشگری، اعتماد به نفس و عدم اطمینان دارد.
شنبه، 26 بهمن 1398 - 07:43

حجم صدا حجم صدا
بلند صحبت کردن برای مدت طولانی مخاطبان شما را آزار می دهد. صحبت کردن بیش از حد آرام برای مدت طولانی، شنوندگان را نیز آزار می دهد، زیرا آنها برای درک سخنان شما تلاش می کنند.
پنجشنبه، 24 بهمن 1398 - 09:02

تعریف دامنه برنامه تعریف دامنه برنامه
پس از طراحی نقشه راه برنامه، مدیران برنامه می توانند شروع به تعریف دامنه برنامه کنند. مدیران برنامه برای تعیین تکلیف به تیم پروژه، باید مشخصات دقیق مربوط به هر یک از تحویل ها را تعریف کنند.
پنجشنبه، 24 بهمن 1398 - 08:59

یک نکته حیاتی برای متخصصان روابط عمومی در سال ۲۰۲۰/ گزارش پیشرفت در اولویت های استراتژیک سازمان باشد/3 یک نکته حیاتی برای متخصصان روابط عمومی در سال ۲۰۲۰/ گزارش پیشرفت در اولویت های استراتژیک سازمان باشد/3
از حوادث روزمره چرخه خبر و یا کسی که با ایدهای هوشمندانه وارد دفتر شما می شود، پریشان نشوید. مجموعه ای از معیارها یا گزارش پیشرفت ایجاد کنید که در اولویت های استراتژیک سازمان شما هستند. سپس مسیری را نشان دهید که نشان می دهد تیم شما چگونه در این اولویت ها نقش دارید.
چهارشنبه، 23 بهمن 1398 - 15:17

نئولیبرالیسم و ویروس کرونا نئولیبرالیسم و ویروس کرونا
اینک با ویروس جدیدی روبرو هستقیم که همان نقاط آسیب پذیری را به کار می‌گیرد که انسانها با گردن نهادن به برنامه نئولیبرال برخود تحمیل کرده‌اند.
سه شنبه، 22 بهمن 1398 - 14:11

یک نکته حیاتی برای متخصصان روابط عمومی در سال ۲۰۲۰/ آنچه را که نیاز دارید از رییس خود درخواست کنید تا مطمئن شوید به اهداف خود خواهید رسید/2 یک نکته حیاتی برای متخصصان روابط عمومی در سال ۲۰۲۰/ آنچه را که نیاز دارید از رییس خود درخواست کنید تا مطمئن شوید به اهداف خود خواهید رسید/2
وقتی ۳۰ ثانیه در آسانسور با رئیس خود قرار گرفتید، به او بگویید که برای رسیدن به هدف به چه چیزی نیاز دارید. از داده های اندازه گیری خود برای کشف آنچه کار نمی کند یا موفق نمی شود و سایر تلاش ها استفاده کنید.
سه شنبه، 22 بهمن 1398 - 11:13

5 نکته روابط عمومی از برنامه ارتباطات بحرانی ملکه الیزابت 5 نکته روابط عمومی از برنامه ارتباطات بحرانی ملکه الیزابت
ملکه عذرخواهی نمی کند، شما هم نباید این کار را بکنید! در به کار بردن کلمات اعتذار آمیز هنگام طرح برنامه ارتباطی بحران دقت کنید. نمی گویم هیچوقت از آن ها استفاده نکنید اما مراقب باشید که حرف زده را نمی شود پس گرفت.
دوشنبه، 21 بهمن 1398 - 08:10

نحوه ارزیابی پروژه ها نحوه ارزیابی پروژه ها
اگر متوجه شدید که برخی پروژه ها عملکرد خوبی ندارند، می توانید آنها را به طور عمیق بررسی کنید تا تصمیم بگیرید که در آینده چه کار کنید. علاوه بر این، برای ارزیابی پروژه های موجود می توانید معیارهای مورد استفاده در ابتدای هر پروژه را نیز در نظر بگیرید.
جمعه، 18 بهمن 1398 - 07:13

تاثیر جهانی شدن بر روابط عمومی تاثیر جهانی شدن بر روابط عمومی
کارآموزان روابط عمومی باید برای اجرای روابط عمومی ای که از لحاظ فرهنگی و محلی قابل قبول باشد بر موانع زبانی و تفاوت های اجتماعی غلبه کنند. تفاوت در نحوه زندگی، رسوم، ارزش ها و فرهنگ ها تنها چالش نیست. جنبه های منحصر به فرد محلی، سیاسی، اقتصادی و ساختا های صنعتی نیز مهم اند.
یکشنبه، 13 بهمن 1398 - 07:52

افسانه روابط عمومی هارولد بورسون افسانه روابط عمومی هارولد بورسون
انجمن روابط عمومی آمریکا در بیانیه ای، از بورسون به عنوان یک الگوی ارزشمند، سخاوتمندانه و مربی نام برد که به شکل گیری نسل های بی شماری از دانشجویان و متخصصان ارتباطات کمک می کرد.
جمعه، 27 دی 1398 - 12:48

انتصاب مدیر روابط عمومی بانک آینده انتصاب مدیر روابط عمومی بانک آینده
علی درستکار فعالیت در بخش‌های مختلف پژوهشی دانشگاه امام صادق (ع)، فعالیت در حوزه برنامه‌سازی و اجرای برنامه‌های صدا و سیما و فعالیت‌های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی و رسانه‌ای را در تجربیات خود دارد.
پنجشنبه، 26 دی 1398 - 08:44

برنامه ها پیچیده تر از پروژه ها هستند برنامه ها پیچیده تر از پروژه ها هستند
برنامه گروهی از پروژه های مرتبط است که از مزایای یکسان و اهداف استراتژیک برخوردارند. به همین دلیل، برخی سازمان ها این پروژه ها را به صورت هماهنگ مدیریت می کنند تا احتمال به دست آوردن مزایای مورد انتظار را افزایش دهند.
شنبه، 14 دی 1398 - 08:00

رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران تاکید کرد؛ حرکت روابط عمومی‌های شرکت ملی گاز در جهت خدمت رسانی به مردم رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران تاکید کرد؛ حرکت روابط عمومی‌های شرکت ملی گاز در جهت خدمت رسانی به مردم
رئیس روابط‌عمومی شرکت ملی گاز ایران گفت: از روابط عمومی‌های صنعت انتظار میرود با تلفیق دانش و مهارت در جهت تعالی سازمانی شرکت ملی گاز و خدمت رسانی به مردم گام بردارند.
چهارشنبه، 11 دی 1398 - 19:18

مدیریت راهبردی و برنامه ریزی جامع روابط عمومی ها بدون بهره برداری از ایده های نو و تجربیات به دست آمده امکان پذیر نیست مدیریت راهبردی و برنامه ریزی جامع روابط عمومی ها بدون بهره برداری از ایده های نو و تجربیات به دست آمده امکان پذیر نیست
ایجاد رشد و تحول در هر زمینه علمی و اجرایی نیازمند نوعی از "تعامل"، "تبادل" و "تداوم" اطلاعات علمی و تجربی است. بدون این سه عامل اساسی نمی توان به یک سطح قابل قبولی از رشد و تحول علمی و اجرائی رسید.
یکشنبه، 1 دی 1398 - 08:01

بررسی "مدیریت یکپارچه روابط عمومی جدید و همه جانبه نگری" در کنفرانس روابط عمومی بررسی "مدیریت یکپارچه روابط عمومی جدید و همه جانبه نگری" در کنفرانس روابط عمومی
مدیریت یکپارچه روابط عمومی در معنای پارادایمی خود ناظر بر الگوواره دو فضایی است که ریشه در 1) روابط عمومی چهره به چهره و فیزیکی و 2) روابط عمومی هوشمند، مجازی و رقومی دارد که یک نوع عملکرد فرامحلی، جهانی و ادامه دار و در عین حال منعطف برای متمایل به بی نهایت تغییر را ظرفیت سازی می کند.
شنبه، 30 آذر 1398 - 08:08

ده شخصیت برتر تاثیرگذار جهان از دریچه نگاه لینکدین در سال ۲۰۱۹ ده شخصیت برتر تاثیرگذار جهان از دریچه نگاه لینکدین در سال ۲۰۱۹
این افراد تاثیرگذار شامل اجتماعی جهانی متشکل از رهبران، متفکران و مبتکرانی هستند که ارتباطات تجاری را پیش می رانند. در انتخاب این افراد الهام‌ بخش، لینکدین از الگوریتم خاصی استفاده کرده است که براساس پایگاه داده‌های علمی خود طراحی کرده است.
جمعه، 29 آذر 1398 - 10:56

تشکیلات بازرگانی مؤثر و سودمند انجمن روتاری
اعضای انجمن روتاری بر روی آن دسته از مشکلات اجتماعی شروع به کار کرده اند که شامل، بحرانی ترین رویدادهای امروز مانند خشونت و پرخاشگری، بیماری هایی مانند ایدز، گرسنگی و نگرانی هایی در مورد مراقبت های ویژه از سلامت و محیط زیست می باشند.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 12:48

روابط عمومی در اندیشه های ساروخانی روابط عمومی در اندیشه های ساروخانی
این یادداشت به مناسبت اهدای هشتمین جایزه بین‌المللی روابط عمومی ایران به پروفسور باقر ساروخانی تهیه و بازنشر می‌شود. پروفسور ساروخانی در دو دهه اخیر در حوزه ارتباطات و روابط عمومی با ارایه سخنرانی و تالیف کتاب، از خود آثار و تاثیرات بسیار گرانبهایی برجا گذاشته و به همین سبب دوستدارانش ایشان را "پدر جامعه شناسی علم ارتباطات" لقب داده اند.
یکشنبه، 15 دی 1398 - 10:15

 صدها شغل در بانک مونترال از بین می‌رود صدها شغل در بانک مونترال از بین می‌رود
سود سه ماهه اخیر بانک مونترال”BMO” به ۱.۱۹ میلیارد دلار کاهش پیدا کرده‌ است ولی با اجرای اصلاحات صدها شغل در بانک مونترال از بین می‌رود.
جمعه، 15 آذر 1398 - 12:10

تبدیل مشتری به طرفدار تبدیل مشتری به طرفدار
طرفداران دوست دارند اشتیاق خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. آنها به مهمترین وکیل مدافع نام تجاری تبدیل می شوند، زیرا آنها نمی توانند تعطیل شوند. دیوید مهرمن اسکات، نویسنده فنون دموکراتیک، با تأکید بر "انسان" می گوید: "مردم برای برقراری ارتباط واقعی، گرسنه هستند."
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 13:56

۴ اولویت جدید روابط عمومی برای سال ۲۰۲۰ ۴ اولویت جدید روابط عمومی برای سال ۲۰۲۰
با نزدیک شدن به سال۲۰۲۰، صاحبنظران روابط عمومی اندیشیده اند که چگونه روابط عمومی در سال آینده تغییر خواهد کرد. کسانی که در روابط عمومی از فناوری های نوظهور و انتظارات و درک در حال تغییر مصرف کننده استفاده می کنند، شانس زنده ماندن و پیشرفت خود را در سال ۲۰۲۰ افزایش می دهند.
چهارشنبه، 13 آذر 1398 - 08:01

ارتباط بهینه سازی موتور جستجو با استراتژی روابط عمومی ارتباط بهینه سازی موتور جستجو با استراتژی روابط عمومی
متخصصین روابط عمومی سالها روی روندهای جدید روابط عمومی کار می کردند تا راهبرد ارتباطات خود را به جلو سوق دهند. امروز ما می خواهیم روی یک روند (بهینه سازی موتور جستجو) که اغلب مورد غفلت قرار گرفته و کاملاً با روابط عمومی دیجیتال مناسب است، تمرکز کنیم.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 13:21

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد: سلامی: فعالین فرهنگی درآمد بسیار پایینی دارند مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد: سلامی: فعالین فرهنگی درآمد بسیار پایینی دارند
مدیر انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شرط شمولیت مالیاتی این است که شفافیت مالی باشد. اظهارنامه‌ها باید در موعد مقرر ارائه شود و می‌توان تبصره‌هایی را بر مبنای دریافت‌های میلیاردی هنرمندان اتخاذ کرد.
دوشنبه، 11 آذر 1398 - 15:12

از ربات نترسید: چرا ربات برای روابط عمومی خوب است از ربات نترسید: چرا ربات برای روابط عمومی خوب است
در محیطی که رسانه ها، اطلاعات و سرگرمی ها، دقیق و بسیار سفارشی شده است، قدرت و آیین یک داستان عالی می تواند ما را به صورت فردی درگیر کند و حتی ممکن است ما را به هم پیوند دهد. مواردی وجود دارد که داستان پردازی با محور روابط عمومی انجام می شود که هرگز مکانیزه یا خودکار انجام نمی شوند.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 13:32

4 عنصر و اصل اساسی روابط عمومی 4 عنصر و اصل اساسی روابط عمومی
فعالیت روابط عمومی بر این عقیده استوار شده که تنها جامعه آگاه و مطلع است که می تواند جامعه بصیر و بیدار و عاقل و خردمند باشد. یکی از این اصول اساسی این است که « مردم در اصل و ماهیت خود موجودات عقلائی هستند – خواهان حقیقت می‌باشند و به حقیقت تن در می دهند و سرانجام حقیقت را بدست می‌آورند و طبق آن عمل می‌کنند.»
جمعه، 1 فروردین 1399 - 16:11

چگونه PR می تواند به کسب و کار کوچک شما کمک کند؟ چگونه PR می تواند به کسب و کار کوچک شما کمک کند؟
یک برنامه روابط عمومی پایدار به ایجاد آگاهی کلی از محصول، خدمات یا برند شما کمک خواهد کرد و هر گونه تلاش مستقیم و بازاریابی و تبلیغات را تکمیل می کند. این دید همچنین سبب می شود که کسب و کار شما بیشتر و بیشتر از آنچه که ممکن است دیده شود.
سه شنبه، 28 آبان 1398 - 15:15

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تحوّل ژورنالیسم ایران


  سالنامه تخصصی روابط عمومی 1399 بزودی منتشر می شود


  تشکیل اتاق «اطلاع رسانی کرونا» در وزارتخانه وزارت بهداشت


  نقش جامعه ارتباطی، روابط عمومی و رسانه ها در کاهش تنش کرونا


  4 گام استراتژیک برای توسعه فعالیت های بازاریابی تأثیرگذار


  هشدار خبرنگاران آلمانی در مورد استرداد آسانژ به آمریکا


  مدیریت رسانه در روابط عمومی؛ تلفیق تکنیک و تاکتیک


  3 روش تجزیه و تحلیل داده ها می تواند کمپین های روابط عمومی شما را هدایت کند


  علیه هوش


  کنفرانس قطر؛‌ بررسی چالش‌های رسانه‌های اجتماعی برای آزادی بیان و روزنامه‌نگاران


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: فراخوان مقاله "چهارمین رخداد ملی بررسی مسائل و چالش های روابط عمومی ایران"