درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 23:33   

آخرین مهلت ارسال آثار به پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  آخرین مهلت ارسال آثار به پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب یک

انتصاب مدیر کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی

  انتصاب مدیر کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی


ادامه ادامه مطلب دو

انتصاب مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری البرز

  انتصاب مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری البرز


ادامه ادامه مطلب سه

انتصاب مدیرکل روابط عمومی جامعه الزهرا

  انتصاب مدیرکل روابط عمومی جامعه الزهرا


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  انتصاب مدیر کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
  چگونه دموکراسی را از فناوری نجات دهیم
  تقدیر معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود از مسئول روابط عمومی و تشریفات فرمانداری
  استوری لینکدین؛ یک فرصت برای روابط عمومی‌ها
  انتصاب مدیرکل روابط عمومی جامعه الزهرا
  نتایج یک نظرسنجی جدید: داستان‌سرایی برند روز به روز بیشتر می‌شود
  کتاب "روابط‌عمومی در عصر کرونا" منتشر شد
  هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران برگزار می‌شود
  تقدیر وزارت جهاد کشاورزی از مدیر روابط عمومی دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد
  محبوبیت پلی استیشن ۵، فروش فوق‌العاده
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

کرونا و شرکت‌های مسئولیت‌پذیر کرونا و شرکت‌های مسئولیت‌پذیر
شرکت‎‌های مسئولیت‌پذیر می‌توانند با استراتژی‏‎‌ها و طرح‌های جامعه‌‎پسند و حمایت از کارکنان، مخاطبان، مشتریان و کل اجزای اقتصاد، این شرایط را تغییر دهند و موفقیت بلندمدت خود را تضمین نمایند.
دوشنبه، 4 اسفند 1399 - 09:15

اتحاد غول‌های تکنولوژی و دولت‌ها علیه اطلاعات نادرست اتحاد غول‌های تکنولوژی و دولت‌ها علیه اطلاعات نادرست
همه‌گیری ویروس کرونا در جهان و موج ادعاها و اطلاعات نادرستی که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به سرعت در حال انتشار است، نشان از ترس و نگرانی شدید مردم درباره بیماری کووید-۱۹ دارد و همین موضوع نیاز به جمع‌آوری داده‌های درست را بیشتر و بیشتر می‌کند.
دوشنبه، 3 آذر 1399 - 11:20

ردپاهای دیجیتال و فروتنی فکری/ چرا در توییتر بحث سقراطی ناممکن است؟ ردپاهای دیجیتال و فروتنی فکری/ چرا در توییتر بحث سقراطی ناممکن است؟
اگر هر کاربر رسانه‌های اجتماعی از موضع فروتنی فکری واقعی وارد گفت‌وگوهای آنلاین شود و درک کند که هریک از دیگر کاربران می‌توانند فرصتی برای جبران نادانسته‌ها و رشد او باشند، شبکه‌های اجتماعی‌ به نیروی پیش‌رانِ بی‌سابقه‌ای برای ترقی انسانی تبدیل می‌شدند، نه مثل حالا، که ظاهراً در قبیله‌گرایی سقوط کرده‌اند.
چهارشنبه، 28 آبان 1399 - 20:15

روابط عمومی قائم به علوم اجتماعی است روابط عمومی قائم به علوم اجتماعی است
مسئولان روابط عمومی با آگاهی از کشفیات علوم اجتماعی می توانند بر حسن تاثیر برنامه‌های روابط عمومی بیفزایند و در کار خود به عنوان کارشناسان ارتباط با مردم و متخصص تجزیه و تحلیل افکارعمومی و مشاوران مدیر مدیران توفیق شایانی بدست آورند.
دوشنبه، 26 آبان 1399 - 00:03

ترویج روح و اصول روابط عمومی در داخل سازمان ترویج روح و اصول روابط عمومی در داخل سازمان
موضوع هدایت و قبولاندن اصول روابط عمومی نباید محدود به مدیران درجه یک باشد بلکه مامور روابط عمومی باید سعی کند که مدیران دیگر و رؤسای ادارات و دوایر و حتی کارکنان مؤسسه را هم با اصول روابط عمومی آشنا و علاقه مند سازد.
یکشنبه، 25 آبان 1399 - 08:00

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: استراتژی‌های ارتباطی خودمان را بازبینی کنیم مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: استراتژی‌های ارتباطی خودمان را بازبینی کنیم
مدیر روابط عمومی دانشگاه با بیان اینکه ما باید به‌طور مرتب استراتژی‌های ارتباطی خودمان را بازبینی کنیم افزود: برای اینکه این بازبینی درست باشد در دو جهت باید عمل کنیم اول به سمت مخاطب حرکت کنیم یعنی مخاطب شناسی ما باید فوق‌العاده فعال باشد.
چهارشنبه، 21 آبان 1399 - 11:30

درس عبرتی که باید از برخورد رسانه‌ها با ترامپ گرفت درس عبرتی که باید از برخورد رسانه‌ها با ترامپ گرفت
یک کارشناس رسانه چهار سال ریاست جمهوری ترامپ را به رینگی برای نبرد با حریفان مختلف تشبیه کرد که یکی از این نبردهای تن به تن، در جدال با رسانه‌ها اتفاق افتاد.
سه شنبه، 20 آبان 1399 - 11:57

روابط عمومی ناکارآمد ترامپ او را بازنده کرد... روابط عمومی ناکارآمد ترامپ او را بازنده کرد...
اگر اخبار کاخ سفید و جابجایی پی در پی مدیران روابط عمومی و ارتباطات دفتر ریاست جمهوری آمریکا را در چهار سال گذشته پیگیری و رصد کرده باشید به راحتی می‌توانید دریابید که کاخ سفید به شدت از ناکارآمدی و یا عدم استفاده درست از جایگاه روابط‌عمومی و ارتباطات رنج برده است. یک عامل مهم در این زمینه روحیه فردگرایی و غرور کاذبی بوده که اصالتا در شخصیت پیدا و نهان دونالد ترامپ قابل واکاوی و بررسی است.
یکشنبه، 18 آبان 1399 - 19:05

هنگام اخراج شدن چگونه با شرایط کنار بیاییم؟ هنگام اخراج شدن چگونه با شرایط کنار بیاییم؟
شیوع ویروس کرونا باعث شده بسیاری از افراد در سراسر جهان کار خود را از دست بدهند و خانه‌نشین شوند، اما چگونه با اخراج شدن کنار بیاییم؟
شنبه، 17 آبان 1399 - 15:02

میراث دیجیتال میراث دیجیتال
بارگذاری اولین وب‌سایت در شبکه اینترنت به «تیم برنرزلی» به عنوان پدر و مخترع اینترنت در سال 1991 نسبت داده می‌شود. بی‌شک تصور دنیای امروز بدون حضور و استفاده از فناوری‌های دنیای دیجیتال امری بعید و دور از ذهن است. مگر در شرایطی که جهان را به صورت کامل در حالت نابودی و فروپاشی در نظر بگیریم.
شنبه، 10 آبان 1399 - 00:23

اطلاع‌رسانی در بحران کرونا و چند نکته اطلاع‌رسانی در بحران کرونا و چند نکته
متاسفانه تاکنون اقدامات حوزه ارتباطات و اطلاع‌رسانی متولیان درگیر در بحث کرونای کشور بجای اثربخشی مثبت، بیشتر بازخوردی معکوس و منفی در جامعه داشته است. برای سیاست‌گذاری رسانه‌ای اصولی در این حوزه لازم است موارد زیر مورد توجه قرار گیرد:
چهارشنبه، 7 آبان 1399 - 00:57

معرفی کتاب:/ بدون فیلتر؛ روایت دست‌اول از موفقیت اینستاگرام معرفی کتاب:/ بدون فیلتر؛ روایت دست‌اول از موفقیت اینستاگرام
سارا فرایر، گزارشگر شبکه بلومبرگ در حوزه فناوری، کتاب «بدون فیلتر» را بر اساس صدها ساعت مصاحبه با بنیان‌گذاران، مهندسان و کارمندان اینستاگرام و فیس‌بوک نوشته است و روایت جذاب و سرگرم کننده‌ای از این که چطور اینستاگرام به این مرحله از موفقیت و نفوذ رسید، به دست می‌دهد.
سه شنبه، 6 آبان 1399 - 07:54

ردیابی «قوی سیاه» ردیابی «قوی سیاه»
رویدادهای قوی سیاه، بحران‎ های غیرمنتظره یا غیرقابل پیش ‎بینی هستند که عواقب شدیدی را به دنبال دارند. شیوع کرونا و پیشروی آن به سمت غرب، نوع جدیدی از ابهامات را به وجود آورده است:
جمعه، 2 آبان 1399 - 22:44

 آدم‌های فرادیوانه را ببینیم آدم‌های فرادیوانه را ببینیم
آدم های فرادیوانه، معمولا دیده نمی شوند و حتی کشف هم نمی شوند و ترجیح می دهند خود را وقف یک کار مثبت کنند. صبور و آرام و بدون هیچ درخواست و توقعی، کارشان را می کنند و از اینکه مورد توجه قرار نگرفتند ناراحت نیستند.
شنبه، 26 مهر 1399 - 18:53

ممنوعیت چاپ آگهی ترحیم در کرمانشاه با توجه به ازدیاد مبتلایان به کرونا و افزایش آمار فوتی‌ها ممنوعیت چاپ آگهی ترحیم در کرمانشاه با توجه به ازدیاد مبتلایان به کرونا و افزایش آمار فوتی‌ها
به آگاهی مدیران مراکز چاپی و انتشاراتی، کانون‌های آگهی و تبلیغاتی، مؤسسات کامپیوتری، رسانه‌های مکتوب و الکترونیکی و پیام‌رسان‌های فضای مجازی در استان کرمانشاه می‌رساند: با توجه به ازدیاد مبتلایان به کرونا و افزایش آمار فوتی‌ها، بنا به تاکید ستاد استانی مدیریت مبارزه با کرونا، درج هر گونه آگهی تدفین، تشییع، ترحیم و مراسم هفتم، چهلم و سالگرد با اعلام زمان و مکان مشخص برای تجمع در مساجد، منازل و آرامستان‌ها ممنوع است.
شنبه، 26 مهر 1399 - 15:23

فریاد دادخواهی و غزل سیاسی فریاد دادخواهی و غزل سیاسی
۳۲ ساله بود که روزنامه "طوفان" را گشود و در کنار سروده‌های انقلابی مطالب تندی علیه خودکامگی و سرسپردگی دولت‌های وقت نوشت: "خوب و بد را صفحه "طوفان" نماید منعکس زآنکه این لوح درخشان کمتر از آیینه نیست".
جمعه، 25 مهر 1399 - 12:07

آنچه متخصصان روابط عمومی باید در رابطه با امنیت سایبری بدانند آنچه متخصصان روابط عمومی باید در رابطه با امنیت سایبری بدانند
برای متخصصان حوزه ارتباطات، معمول ترین روشی که ممکن است آنها را مورد هدف قرار دهد، فیشینگ است. فیشینگ زمانی اتفاق می افتد که یک مجرم اینترنتی یک ایمیل به ظاهر قانونی برای شما ارسال می کند و شما را فریب می دهد تا روی یک لینک کلیک کنید، فایل پیوست را بارگیری کنید یا از شما بخواهد پول، اطلاعات کارت اعتباری، شماره حساب بانکی و حتی گاهی کارت های هدیه ارسال کنید.
دوشنبه، 21 مهر 1399 - 23:55

 انتصاب معاون فرهنگی و مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتور انتصاب معاون فرهنگی و مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتور
با تصمیم مسئولان باشگاه تراکتور، معاون فرهنگی و مدیر روابط‌عمومی جدید این باشگاه منصوب شد.
شنبه، 19 مهر 1399 - 13:57

پیامدهای همه‌گیری کووید 19 بر مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها پیامدهای همه‌گیری کووید 19 بر مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها
سوال کلیدی و اساسی در آینده این نیست که آیا باید در زمینه مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی اجتماعی سرمایه‌گذاری کرد یا نه بلکه بحث بر سر این است که چگونه و به چه شکل می‌توان در حوزه مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی اجتماعی سرمایه‌گذاری کرد که نتایج مثبت آن هم باعث سودآوری هر چه بیشتر شرکت‌ها شود و هم به تحقق اهداف اجتماعی و فرهنگی و زیست‌محیطی مرتبط با مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی اجتماعی کمک کند.
جمعه، 18 مهر 1399 - 10:23

روزنامه‌نگار علمی پیشکسوت و از پیشگامان ترویج دانش‌ کیهان‌نوردی در ایران به خاک سپرده شد روزنامه‌نگار علمی پیشکسوت و از پیشگامان ترویج دانش‌ کیهان‌نوردی در ایران به خاک سپرده شد
)-|| پیکر زنده‌یاد سیروس برزو، روزنامه‌نگار علمی پیشکسوت و از پیشگامان ترویج دانش‌ کیهان‌نوردی در ایران با انتقال از کرمان در قطعه ٢۵۵ نام‌آوران بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.
چهارشنبه، 16 مهر 1399 - 16:07

روابط عمومی دیجیتال | آنچه می‌دانیم - آنچه نمی‌دانیم روابط عمومی دیجیتال | آنچه می‌دانیم - آنچه نمی‌دانیم
همه نهادها، سازمان‌ها و حتی برند‌های تجاری برای بهبود کیفیت خود نیازمند گروه‌های روابط عمومی متخصص هستند. اهداف روابط عمومی دیجیتال در سازمان‌ها و برند‌های تجاری گرچه تفاوت چندانی با گذشته نکرده، رویه آن کاملا دگرگون شده است.
سه شنبه، 15 مهر 1399 - 13:45

بازاریابی یعنی بی‌نیازی از فروش بازاریابی یعنی بی‌نیازی از فروش
این مقاله قصد ندارد اهمیت فروش را نفی کند، چرا که تبلیغات، توزیع و فروش رودررو همه عواملی اساسی و تعیین‌کننده در موفقیت شرکت‌ها هستند، بلکه از ما می‌خواهد تا درک کنیم بازاریابی عامل کنترل‌کننده هرتجارتی است و محوریت دارد و هدف آن غیرضروری ساختن تاکتیک‌های فروش است حتی اگر این هدف در دنیای واقعی محقق نشود.
سه شنبه، 15 مهر 1399 - 12:05

محیط کار در سال‌2021 محیط کار در سال‌2021
محیط کار در سال‌های آینده: همه اینها سوالات زیادی در ذهن ما و شما ایجاد می‌کند که محیط کار در سال ۲۰۲۱ و سال‌های پس از آن‌چه شکلی خواهد بود؟ یک فضای موثر و کارآمد، ارتباطات میان «همه» کارکنان را ارتقا می‌دهد، چه در یک اتاق جلسه مشغول تبادل ایده باشند، چه درحال گفت‌وگو در آبدارخانه و چه درحال تماس تصویری.
دوشنبه، 14 مهر 1399 - 02:06

ارتباطات؛ بدور از اصول، خارج از دستور ... ارتباطات؛ بدور از اصول، خارج از دستور ...
مکانیسم ارتباطات که رسانه در ایجاد، حرکت و به نتیجه رسیدن آن بسیار نقشی حیاتی دارد، به گونه ای در ابعاد گوناگون طراحی شده که براحتی با شناخت درست از آن می تواند در کالبد هر نوع تکنولوژی دمیده شود و آن را به تسخیر خود در آورده و ساختارش را کاربردی تر در حوزه ارتباطات نماید تا بهره مندی از آن طبق نظریه های اصولی محقق شده و نظریه پردازان این عصر نیز بتوانند با استفاده از ارگانیسم ذاتی، تئوری همزیست گرایانه ای میان آنها ایجاد نماید.
یکشنبه، 13 مهر 1399 - 23:08

سه روند آموزشی برتر سه روند آموزشی برتر
زمانی که تکنولوژی به سرعت پیشرفت می‌کند، طول عمر مهارت‌های سخت کوتاه‌تر خواهد شد و ورودی‌های بیشتری اتوماتیک می‌شوند. مهارت‌های نرم، یا مهارت‌های قدرت، از جمله همکاری، ارتباط؛ تفکر انتقادی؛ و توانایی اتخاذ تصمیمات سریع از مجموعه‌ای از اطلاعات برای همه کارکنان ضروری باقی خواهد ماند و همچنین به طور فزاینده‌ای توسط مدیران استخدام مورد جستجو قرار خواهد گرفت.
یکشنبه، 13 مهر 1399 - 15:14

پاسخ‌گویی کمپین روابط‌عمومی اپل به فشارها علیه انحصارطلبی اپ استور پاسخ‌گویی کمپین روابط‌عمومی اپل به فشارها علیه انحصارطلبی اپ استور
هفته‌ی گذشته، روابط‌عمومی اپل به فشارهای مربوط به انحصارطلبی در حال افزایش علیه خود پاسخ داد. این پاسخ بازطراحی کامل صفحه‌ی اصلی اپ‌استور را شامل می‌شود. در طراحی جدید این صفحه، بخش جدیدی قرار داده شده است که مزایای استفاده از اپ‌استور برای توسعه‌دهندگان را شرح می‌دهد. همچنین، بخش ارسال پیام نونوار شده و برنامه‌ی جدیدی برای توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های استریم ویدئو تعبیه شده است.
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 10:23

شهری در ژاپن که راه رفتن با تلفن را ممنوع کرد شهری در ژاپن که راه رفتن با تلفن را ممنوع کرد
این اولین بار نیست که یک کشور برای جلوگیری از صدمه دیدن مردم در خیابان‌ها تدابیری اتخاذ می‌کند. در شهر ایلسان، در کره جنوبی چراغ‌های چشمک زن و نوارهای نور لیزری در چهارراه‌ها نصب شده تا عابران پیاده را که سرشان با تلفنشان مشغول است، آگاه کند.
یکشنبه، 6 مهر 1399 - 12:02

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ هپی لند معرفی شد مدیر روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ هپی لند معرفی شد
با حکم احمد طاهری ؛ مدیرعامل هولدینگ هپی لند ، علیرضا بابایی به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این مجموعه صنعتی ، فرهنگی و گردشگری انتخاب و در حضور مدیران ارشد کارخانجات هپی لند معرفی شد.
یکشنبه، 30 شهریور 1399 - 13:01

افزوده شدن امکانات جدید آموزش آنلاین به مایکروسافت تیمز افزوده شدن امکانات جدید آموزش آنلاین به مایکروسافت تیمز
یکی از این ابزار جدید نشان های تحسین نام دارد و به معلمان امکان می دهد تا در صورت رشد مهارت های دانش آموزان، پیشرفت شرایط عاطفی و احساسی آنها و موفقیت های تحصیلی و آموزشی از ابزار مذکور برای تحسین دانش آموزان و امتیاز دهی به آنها استفاده کنند.
یکشنبه، 30 شهریور 1399 - 12:29

ضرورت تولید محتوای دیجیتال در ایران ضرورت تولید محتوای دیجیتال در ایران
از آنجا که نحوه نگارش محتوا برای مخاطبان هر رسانه دیجیتال، اقتضائات خاص خود را دارد، برای تولید چنین محتواهایی نیاز به به‌کارگیری کارشناسان و متخصصان تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی است.
شنبه، 29 شهریور 1399 - 04:22

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  دمکراسی فارابی


  سرنوشت نخستین روزنامه ای که در آمریکا انتشار یافت


  سه نکته که متخصصان روابط عمومی باید در مورد تجزیه و تحلیل احساسات بدانند


  هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران برگزار می‌شود


  نتایج یک نظرسنجی جدید: داستان‌سرایی برند روز به روز بیشتر می‌شود


  کرونا و شرکت‌های مسئولیت‌پذیر


  استوری لینکدین؛ یک فرصت برای روابط عمومی‌ها


  کتاب "روابط‌عمومی در عصر کرونا" منتشر شد


  ۳۲ میلیون کاربر بازی‌های دیجیتال ‌در ایران


  محبوبیت پلی استیشن ۵، فروش فوق‌العاده


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران برگزار می‌شود