درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
چهارشنبه، 6 بهمن 1395 - 05:51   

بانک ملی ایران در صدر ۵۰۰ شرکت برتر ایران قرار گرفت

  بانک ملی ایران در صدر ۵۰۰ شرکت برتر ایران قرار گرفت


ادامه ادامه مطلب یک

«برترین» گوشی‌های سال ۲۰۱۶

  «برترین» گوشی‌های سال ۲۰۱۶


ادامه ادامه مطلب دو

واکسن اخبار دروغ

  واکسن اخبار دروغ


ادامه ادامه مطلب سه

ادوارد اسنودن: حقیقت آشکار خواهد شد!

  ادوارد اسنودن: حقیقت آشکار خواهد شد!


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  مراسم تودیع و معارفه رئیس روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد
  حمله سایبری به وزارت کار عربستان
  «برترین» گوشی‌های سال ۲۰۱۶
  نشست مشترک روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شاهرود
  برگزاری شورای روابط عمومی های صنعت آب و برق مازندران
  افت سطح اعتماد به مدیران ارشد اجرائی به پایین ترین میزان خود در تمام ادوار
  چگونه فیس بوک نیاز به پرداخت به روابط عمومی را کاهش داده است
  ژورنالیسم تلویزیونی
  واکسن اخبار دروغ
  دیدگاهی درباره واکنش‌ها به رفتار مردم در حادثه پلاسکو
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

کارکرد روابط عمومی جشنواره فیلم فجر چیست؟ کارکرد روابط عمومی جشنواره فیلم فجر چیست؟
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «حاشیه» از جمله آفت های هر رویدادی چه کوچک و چه بزرگ و بویژه جشنواره های فرهنگی وهنری است، و جشنواره فیلم فجر هم هیچگاه از این بلا مصون نبوده است.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 13:53

رادیوشارا/ راز مدیریت ذینفعان در روابط عمومی رادیوشارا/ راز مدیریت ذینفعان در روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- یکی از چالش های بسیار مهمی که روابط عمومی ها با آن درگیرند، مدیریت ذینفعان است. در همین زمینه مهدی باقریان در یک فایل صوتی به بررسی اهمیت مدیریت ذینفعان در روابط عمومی و نقش روابط عمومی ها در آن پرداخته است.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 08:03

رادیو شارا/ رازهای مدیریت محتوا در روابط عمومی رادیو شارا/ رازهای مدیریت محتوا در روابط عمومی
سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با موضوع "روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا"، با حمایت انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی، انجمن بین المللی روابط عمومی، انجمن متخصصان روابط عمومی و برخی دانشگاه های خارجی و داخلی و با شرکت استادان، مدیران و کارشناسان صاحب نام، 19 دی ماه 1395در مرکز همایش های بین المللی المپیک برگزار خواهد شد.
پنجشنبه، 16 دی 1395 - 00:49

رادیو شارا/ جزییات برنامه های سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران اعلام شد رادیو شارا/ جزییات برنامه های سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران اعلام شد
مهدی باقریان، دبیرکل سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران،‌ جزییات برنامه های این کنفرانس را اعلام کرده است. رادیو شارا با دبیرکل در مورد این کنفرانس به گفتگو نشسته است.
شنبه، 4 دی 1395 - 14:18

استانداردسازی اجرای سئو پی آر استانداردسازی اجرای سئو پی آر
سئو پی آرفرآیندی است متشکل از اقدامات فنی و محتوایی که در نهایت به افزایش بازدید سایت توسط بازدیدکنندگان با کیفیت (کسانی که می توانید خدمات و کالای خود را به آنها ارائه دهید.) می انجامد. بخشی از فعالیت های سئو پی آر به قلمرو تکنولوژی تعلق دارد و بخشی از آن به قلمرو روابط عمومی.
دوشنبه، 19 مهر 1395 - 08:36

نیم قرن گذشت و روابط عمومی همچنان اندر خم یک کوچه نیم قرن گذشت و روابط عمومی همچنان اندر خم یک کوچه
چشم امید این نهاد به معدود مدیران و کارشناسانی است که همچنان می کوشند ضمن بودن، روند تغییرات رو به بهبود را حادث شوند و با هم افزایی داشته ها و با کمک موسسات تخصصی و حرفه ای به همگان ثابت کنند که روابط عمومی را فراتر و متعالی تر از ایفای نقش سفره داران شاهان قاجار بنگرند.
یکشنبه، 14 شهریور 1395 - 15:25

اعتراض روزنامه‌نگاران به ضرب و شتم همکارشان توسط نماینده مجلس اعتراض روزنامه‌نگاران به ضرب و شتم همکارشان توسط نماینده مجلس
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روز یک‌شنبه ۷ شهریور (۲۸ اوت) در راهروی مجلس شورای اسلامی یک خبرنگار از سوی یک نماینده مجلس مورد ضرب وشتم قرار گرفت.
سه شنبه، 9 شهریور 1395 - 13:30

پشنهاد 267 هزار دلاری برای گوشی همراهی که کودتای ترکیه را درنوردید پشنهاد 267 هزار دلاری برای گوشی همراهی که کودتای ترکیه را درنوردید
یکی از شهروندان عربستان سعودی اعلام کرد که حاضر است گوشی تلفن همراهی که از طریق آن، رجب طیب اردوغان از مردم کشورش خواست به خیابان ها ریخته و در مقابل کودتا چیان بایستند را به مبلغ 1 میلیون ریال سعودی (نزدیک به 267 هزار دلار آمریکا)، خریداری نماید.
دوشنبه، 28 تیر 1395 - 22:52

انتشار پست ‏های اینستاگرام با زمان‌بندی
Buffer سرویس ویژه ‏ای است که از شبکه‏ های اجتماعی مانند فیس ‏بوک، توییتر، لینکدین، گوگل پلاس و پینترست پشتیبانی می‏ ند تا پیش‏ نویس پست ‏های خود را پیش از انتشار، آماده و زمان‏ بندی کنند.
شنبه، 26 تیر 1395 - 10:49

انجمن متخصصان روابط عمومی عضو حقوقی می پذیرد انجمن متخصصان روابط عمومی عضو حقوقی می پذیرد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- انجمن متخصصان روابط عمومی در دوره جدید فعالیت خود، عضو حقوقی می پذیرد.
پنجشنبه، 24 تیر 1395 - 23:00

دنیای اپلیکیشن ها؛ آینده روابط عمومی اینترنتی دنیای اپلیکیشن ها؛ آینده روابط عمومی اینترنتی
جهان با اندروید وارد عصر اپلیکیشن ها یا نرم افزارهای کاربردی شد. اپلیکیشن ها با چند پدیده دیگر همراه شدند که یکی موبایل و دیگری اینترنت پر سرعت بود. در واقع این دو پدیده به همراه اندروید می توانستند از تلفن همراه ابزاری ارتباطی بسازند که روابط عمومی به صورت عینی در آن تجلی کند.
سه شنبه، 22 تیر 1395 - 13:19

بلوک های ساختمانی یک برنامه روابط عمومی بلوک های ساختمانی یک برنامه روابط عمومی
انتشارات به ویژه خبرنامه ها، بلوک های ساختمانی هر برنامه روابط عمومی می باشند. این موضوع امروز با کمی پیشرفت به «انتشارات» و «خبرنامه های» اینترنتی و آنلاین تبدیل شده اند.
شنبه، 12 تیر 1395 - 07:49

اهمیت و چیستی سواد رسانه ای با الهام از مدل لاسول اهمیت و چیستی سواد رسانه ای با الهام از مدل لاسول
سواد رسانه ای یعنی آموزش مهارت‌های لازم برای برقراری ارتباطی متفکرانه و آگاهانه با رسانه‌ها و در عین حال به وجود آوردن نگاهی دقیق، نقاد و تحلیلی به پیام‌های رسانه‌ای
دوشنبه، 10 خرداد 1395 - 15:18

مثلث توسعه روابط عمومی مثلث توسعه روابط عمومی
سه مقوله متفاوت که منجر به ارتقای مهارتها و توسعه کیفی در فعالیت‌های روابط عمومی می‌شود عبارتند از: آموزش، پژوهش و مشاوره. هر سه مقوله از هم متفاوت است و هیچکدام نمی‌تواند جای یکدیگر را بگیرد.
جمعه، 31 اردیبهشت 1395 - 14:46

تقویم روز ارتباطات/ روز رادیو تقویم روز ارتباطات/ روز رادیو
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روس ها بیش از یک قرن است که هفتم ماه می هر سال را به نام «روز رادیو» برگزار می کنند زیرا نخستین گیرنده رادیو در جهان در این روز در سال 1895 توسط «الکساندر پوپوفAlexander S. Popov» روس در شهر سن پترزبورگ به معرض تماشا گذارده شد.
جمعه، 17 اردیبهشت 1395 - 10:57

شعار ITU به مناسبت روز جهانی ارتباطات شعار ITU به مناسبت روز جهانی ارتباطات
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شعار امسال ITU در روز جهانی ارتباطات ‌17 می 2016، روز جهانی جامعه اطلاعاتی و مخابرات (WTISD 2016)" کارآفرینی ICT به منظور تأثیر اجتماعی " مطرح شده است.
شنبه، 28 فروردین 1395 - 17:28

مقایسه مطبوعات و رادیو و تلویزیون مقایسه مطبوعات و رادیو و تلویزیون
برای انجام کلیه فعالیت‌های روابط عمومی می‌توان روی کلیه رسانه‌های نوشتاری حساب کرد. چرا که سردبیران مطبوعات برخلاف سردبیران ایستگاه‌های رادیو و تلویزیونی در مورد موضوعات کم اهمیت‌تر مانند اخبار مربوط به انتصاب‌ها یا ترفیع کارمندان، پاداش‌ها یا مکان شعبات جدید فروشگاه‌تان، با محدودیت بسیار کمتری مواجه‌اند.
سه شنبه، 18 اسفند 1394 - 10:55

مرکز نوآروی استعدادها مرکز نوآروی استعدادها
مهم‌ترین طرح سی‌تی‌آی نیروی ضربت برای نوآوری استعدادها است – نیروی ضربت بخش خصوصی که بر کمک به سازمان‌ها جهت بهره‌برداری از استعدادها در سراسر مرزهای جنسیتی، نسلی، جغرافیایی و فرهنگی متمرکز است.
چهارشنبه، 5 اسفند 1394 - 14:07

روابط عمومی‌ها و سهم ناچیزی از اعتبارات سازمانی روابط عمومی‌ها و سهم ناچیزی از اعتبارات سازمانی
لازم است تلاش مضاعفی نیز برای اختصاص سهم واقعی اعتبارات در اطلاع رسانی و اطلاع یابی برای واحدهای روابط عمومی ها بویژه در قانون برنامه ششم توسعه و در آستانه سال جدید دیده شود که در آینده نزدیک شاهد تحولی در حوزه نظام اطلاع رسانی دولت و ارتباط و تعامل موثری بین دستگاه های اجرایی با مردم از این رهگذر نیز باشیم.
یکشنبه، 2 اسفند 1394 - 12:20

دست‌اندازی به جایگاه و استقلال روابط‌عمومی‌ها دست‌اندازی به جایگاه و استقلال روابط‌عمومی‌ها
هر از گاهی شاهد تلاش‌ برای از بین بردن استقلال روابط‌عمومی‌ها در ساختار سازمانی برخی از دستگاه‌های دولتی هستیم. این تلاش‌ها که بدون توجه به اسناد و مصوبات قانونی درباره نقش و جایگاه روابط‌عمومی‌ها در ساختار تشکیلات سازمانی اعمال می‌شود، نگرانی‌هایی را متوجه بدنه مدیریتی و کارشناسی این حوزه کرده و به‌طور طبیعی، نتایج منفی‌ و خسارت‌باری را در شکل‌دهی، حفظ و ارتقای سطح ارتباطات و تعامل سازمان‌ها با ذی‌نفعانشان در پی خواهد داشت.
جمعه، 18 دی 1394 - 15:56

کارگاه های آموزشی انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار می شود کارگاه های آموزشی انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار می شود
انجمن متخصصان روابط عمومی دو کارگاه آموزشی با عناوین"شیوه های ساخت و تولید فیلم و تیزرهای تلویزیونی و تبلیغاتی در روابط عمومی" و "شیوه ها و روش های تحلیل محتوا در روابط عمومی" برگزار می نماید.
سه شنبه، 15 دی 1394 - 11:57

 اپلیکیشن‌های ارتباطی مدل جدید تجارت ایرانی اپلیکیشن‌های ارتباطی مدل جدید تجارت ایرانی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- تبلیغات جزء جدایی‌ناپذیر تجارت به شمار می‌آید. شیوه‌ای که از گذشته‌های بسیار دور به شکل‌های متفاوت در جوامع بشری متداول بوده و با استفاده از آن می‌توان حتی بنجل‌ترین کالاها را هم به فروش رساند.
سه شنبه، 1 دی 1394 - 23:13

پول زیادی توسط کشورهای عربی در راه ترویج گردشگری و لابی خرج می شود پول زیادی توسط کشورهای عربی در راه ترویج گردشگری و لابی خرج می شود
وزارت گردشگری مصر یک قرارداد سه ساله با شرکت روابط عمومی مستقر در نیویورک، به مبلغ 68 میلیون دلار منعقد کرد – این مبلغ با توجه به اینکه مصر امیدوار است در حدود 9 میلیارد دلار درآمد حاصل از گردشگری، در این سال کسب کند، سرمایه قابل توجهی است.
یکشنبه، 29 آذر 1394 - 10:58

روابط عمومی، اخلاق حرفه ای و مسولیت اجتماعی روابط عمومی، اخلاق حرفه ای و مسولیت اجتماعی
در هر سازمانی برای پویایی و بقای خود نیازمند تدوین و به کارگیری استانداردهای اخلاق حرفه ای است که بر اساس آن مدیران، کارکنان و سایر عوامل انسانی با پایبندی بدان، ارزش های مشترک حرفه ای را پدید می آورند تا ذینفعان سازمان از آن بهره مند شوند.
چهارشنبه، 25 آذر 1394 - 10:39

بازخوانی دلایل عدم پاگرفتن فرهنگ روابط عمومی درایران بازخوانی دلایل عدم پاگرفتن فرهنگ روابط عمومی درایران
متاسفانه ما در حال حاضر در مدیریت خود چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی فرد گرا شده ایم ویکی از مشکلات روابط عمومی های ما هم همین است که فرد گرا شده اند.
یکشنبه، 8 آذر 1394 - 09:34

10 کتاب برتر در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو گر 10 کتاب برتر در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو گر
این لیست بسیار طولانی است ولی در این جا به 10 مورد از بهترین های موتورهای جستجو گر اشاره خواهد شد (طبقه بندی آن ها بر اساس اولین حرف از نام خانوادگی نویسنده کتاب صورت گرفته است):
چهارشنبه، 29 مهر 1394 - 11:05

مدیر کل روابط عمومی بر اطلاع رسانی دقیق و شفاف امور انتخابات تاکید کرد
مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری و مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان در اولین جلسه این کمیته که در محل دفتر وی برگزار شد، بر اطلاع رسانی دقیق و شفاف امور انتخابات تاکید کرد.
دوشنبه، 27 مهر 1394 - 15:34

72 درصد از نیرو کار روابط عمومی زنان هستند 72 درصد از نیرو کار روابط عمومی زنان هستند
گزارش هولمز، به بررسی 250 موسسه روابط عمومی پرداخته است است، 250 موسسه‌‌ای که در 75 مورد از آنها حداقل یک زن در یکی از پست‌های کلیدی‌ و ارشد مشغول به کار بوده است.
سه شنبه، 10 شهریور 1394 - 16:43

آیا حامیان روابط عمومی متقلبینی موفق هستند؟ آیا حامیان روابط عمومی متقلبینی موفق هستند؟
مطابق گفته یکی از مدیران، «سخت به این نظریه باور دارم که ماه برای همیشه پشت ابر نمی‌ماند». شاید یک هفته، شاید شش ماه، شاید پنج سال، اما بالاخره اگر حقیقت را نگویید، دیر یا زود خواهید دید که حقیقت را دیگران خواهند فهمید».
یکشنبه، 8 شهریور 1394 - 10:16

مدیریت انتظارات در دوران پساتحریم؛ ماموریت اصلی روابط عمومی های شبکه بانکی مدیریت انتظارات در دوران پساتحریم؛ ماموریت اصلی روابط عمومی های شبکه بانکی
آخرین نکته ای که می خواهم به آن اشاره کنم این است که مدیریت انتظارات و عقلانی کردن خواسته های جامعه در دوران پساتحریم از جمله ماموریت های اصلی روابط عمومی های شبکه بانکی کشور در شرایط فعلی محسوب می شود.
چهارشنبه، 14 مرداد 1394 - 09:48

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  «برترین» گوشی‌های سال ۲۰۱۶


  فرانسه غیر قابل اطمینان ترین کشور در جهان است: نظرسنجی بزرگ ترین موسسه روابط عمومی در جهان


  کمالوند: علیفر مدیر روابط عمومی پرسپولیس است


  افت سطح اعتماد به مدیران ارشد اجرائی به پایین ترین میزان خود در تمام ادوار


  یش‌بینی کارشناسان بازاریابی از تحولات شبکه‌های اجتماعی در سال جدید


  ژورنالیسم تلویزیونی


  کتک کاری خبرنگاران عربی در آستانه


  شرکت سامسونگ می‌گوید مشکل گوشی‌های «نوت ۷» از باتری آن است


  ادوارد اسنودن: حقیقت آشکار خواهد شد!


  ابتکار «متیو بریدی» پدر فتوژورنالیسم؛ انعکاس فاجعه با انتشار عکس


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: روابط عمومی هشتمین شغل پر استرس در آمریکا