درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
جمعه، 28 مهر 1396 - 13:30   

قدیمی‌ترین عکس موجود از انسان در کجا گرفته شد؟

  قدیمی‌ترین عکس موجود از انسان در کجا گرفته شد؟


ادامه ادامه مطلب یک

انتصاب رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی

  انتصاب رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی


ادامه ادامه مطلب دو

فعال شدن واحد امور بین الملل در روابط عمومی شهرداری ساری

  فعال شدن واحد امور بین الملل در روابط عمومی شهرداری ساری


ادامه ادامه مطلب سه

رییس روابط عمومی بانک مسکن معرفی شد

  رییس روابط عمومی بانک مسکن معرفی شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  سوژه گزارش با ماشین وارد تحریریه شد
  ریشه بحران بولیوی - در جریان بحران ک روزنامه نگار رئیس جمهوری بولیوی شد
  جامعه مجازی روابط عمومی برگزیده جشنواره ملی فضای مجازی و رسانه
  تقویم روز فناوری/ مورخی که واژه تکنولوژی از اوست
  رییس روابط عمومی بانک مسکن معرفی شد
  معرفی روابط عمومی بانک مسکن
  انتصاب مسول روابط عمومی معاونت صنایع‌ دستی سازمان میراث فرهنگی
  دانش ارتباطات یا علم پروپاگاندا!
  فعال شدن واحد امور بین الملل در روابط عمومی شهرداری ساری
  برنامه حفاظتی گوگل برای کاربرانی که بیشتر در معرض حملات سایبری هستند
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

هشتادونهمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شد هشتادونهمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شد
هشتاد و نهمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات با پرونده‌هایی در زمینه رفتار فردی در شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی و رسانه منتشر شد.
چهارشنبه، 26 مهر 1396 - 20:54

همایش روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود همایش روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود
همایش روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با موضوع: روابط عمومی، رسانه های نوین و تدبیر نوین 23 مهرماه در سالن شهید قندی برگزار می شود.
شنبه، 22 مهر 1396 - 15:13

مسابقه کتاب خوانی «پیام های عاشورا» با استفاده از کتاب حضرت زینب کبری(س) سردبیر رسانه عاشورا مسابقه کتاب خوانی «پیام های عاشورا» با استفاده از کتاب حضرت زینب کبری(س) سردبیر رسانه عاشورا
اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهارستان به منظور فرهنگ سازی، ترویج پیام و اهداف قیام حضرت سید الشهداء اباعبدالله الحسین(ع)، مسابقه کتابخوانی پیام های عاشورا را برای هیئات مذهبی برگزار می کند.
سه شنبه، 18 مهر 1396 - 23:28

 رسانه، تشکل و روابط عمومی رسانه، تشکل و روابط عمومی
فعالان رسانه‌ای حوزه آموزش پرورش از خبرنگاران این حوزه گرفته تا نویسندگان و تحلیلگران و کارشناسان که در روزنامه‌ها و هفته نامه‌ها و ماهنامه‌ها و خبرگزاری‌ها و سایت‌ها فعال هستند باید به دو ضلع دیگر یعنی کنشگران تشکل‌ها و مدیران و مسوولان روابط عمومی‌ها نگاه خود را تغییر دهند و خواستار یک تعامل سازنده شوند به عبارتی دست آشتی به سوی آنها دراز و اعلام کنند که خواستار دست‌گیری متقابل هستند نه مچ‌گیری.
چهارشنبه، 15 شهریور 1396 - 09:44

یک اتاق خبر مدرن برای ارتباط با ذی‌نفعان یک اتاق خبر مدرن برای ارتباط با ذی‌نفعان
فرودگاه Amsterdam Schiphol Airport یکی از فرودگاه های اصلی اروپا است. Schiphol با بیش از 63 میلیون مسافر در سال و 1.7 میلیون تن بار، سومین فرودگاه ارزان در اروپا محسوب می شود. با توجه به تنوع ذی‌نفعانی که باید در مورد موضوعات مختلف مطلع شوند، اتاق خبر مدرن ضروری است.
شنبه، 11 شهریور 1396 - 10:15

 رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش منصوب شد رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش منصوب شد
وزیر آموزش وپرورش طی حکمی « مرتضی نظری» را به سمت «رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی» وزارت آموزش وپرورش منصوب کرد.
پنجشنبه، 2 شهریور 1396 - 13:39

 مدیرکل جدید روابط عمومی صداوسیما منصوب شد مدیرکل جدید روابط عمومی صداوسیما منصوب شد
با حکم رئیس صداوسیما، محمد حسین رنجبران به سمت مدیرکل روابط عمومی این سازمان منصوب شد.
پنجشنبه، 2 شهریور 1396 - 13:28

اپلیکیشن‌های کاربردی برای روابط عمومی اپلیکیشن‌های کاربردی برای روابط عمومی
روابط عمومی یکی از مشاغلی است که دارای وظایف چندگانه است. این وظایف گاها به قدری زیاد و متنوع هستند که مسئولان روابط عمومی از کنترل همه‌ آن‌ها به صورت یکجا عاجز می‌مانند. از همین رو، آشنایی با ابزارهایی که جهت برنامه‌ریزی و صرفه‌جویی زمان به مسئولان روابط عمومی کمک می‌کند، ضروری و مهم به نظر می‌رسد.
چهارشنبه، 4 مرداد 1396 - 14:35

هوشمندترین شرکت‌های جهان هوشمندترین شرکت‌های جهان
براساس گزارش فوربس، شرکت «ان‌ویدیا» که در جهان بیشتر به ساخت پردازنده‌های گرافیکی شناخته می‌شود هوشمندترین شرکت جهان معرفی شد. دلیل این انتخاب به فناوری‌های پیش‌رو این شرکت و مدل‌های کسب کار پیچیده و چندلایه این شرکت باز می‌گردد.
پنجشنبه، 29 تیر 1396 - 18:45

دکتر دارابی: حمایت از تولید ملی و اطلاع‌رسانی شفاف اقتصادی مهمترین رسالت روابط عمومی‌هاست دکتر دارابی: حمایت از تولید ملی و اطلاع‌رسانی شفاف اقتصادی مهمترین رسالت روابط عمومی‌هاست
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- معاون امور استان‌های صدا و سیما گفت: در بیان نقش روابط عمومی‌ها در تحقق اقتصاد مقاومتی باید گفت حمایت از تولید ملی و اطلاع‌رسانی شفاف اقتصادی، مهمترین رسالت روابط عمومی‌هاست.
پنجشنبه، 15 تیر 1396 - 01:49

رئیس دانشکده ارتباطات علامه:اعتراض دانشجویان منطقی نیست رئیس دانشکده ارتباطات علامه:اعتراض دانشجویان منطقی نیست
در پی اعتراض دانشجویان دانشکده ارتباطات علامه در خصوص برخی موارد آموزشی، رئیس این دانشکده با اشاره به موارد اعتراضی دانشجویان گفت: هیچ‌کدام از ادعاهای این دانشجویان مستند و منطقی نیست و اگر هر دانشجویی درخصوص ادعای خود مدرکی دارد آن را به دانشگاه ارائه دهد.
دوشنبه، 5 تیر 1396 - 16:22

انتصاب هادی کمرئی به‌عنوان مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک توسعه تعاون انتصاب هادی کمرئی به‌عنوان مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک توسعه تعاون
طی حکمی از سوی مهدیان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بانک توسعه تعاون هادی کمرئی به سمت سرپرست امور روابط عمومی و حوزه مدیریت منصوب شد
شنبه، 27 خرداد 1396 - 13:02

روابط عمومی های عرصه اقتصادی و مسئولیت خطیر آگاهی دهی به مخاطبان روابط عمومی های عرصه اقتصادی و مسئولیت خطیر آگاهی دهی به مخاطبان
خوشبختانه در حال حاضر و در سال های اخیر، تلاش شده است تعامل و انسجام مناسبی بین روابط عمومی های شبکه بانکی ایجاد شود و می توان با این همگرایی، قدم در مسیر جدیدی گذاشت و تعامل سازنده با مخاطبان داشت.
شنبه، 13 خرداد 1396 - 08:33

بازدید ترامپ از عربستان سعودی، یک تمرین روابط عمومی بازدید ترامپ از عربستان سعودی، یک تمرین روابط عمومی
یکی از نتایج این مسئله برای او، یک تمرین روابط عمومی بدون هزینه، و تمرین حسن نیت با بیش از 40 کشور اسلامی از آسیا و آفریقا، و به خصوص شورای همکاری خلیج فارس بود، که همه این ها را از پادشاهی عربستان دارد.
سه شنبه، 2 خرداد 1396 - 11:46

آیا ترامپ گفتگوهایش را در کاخ سفید ضبط می‌کند؟ آیا ترامپ گفتگوهایش را در کاخ سفید ضبط می‌کند؟
سخنگوی کاخ سفید روز جمعه 12 مه حاضر نشد در این باره که دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا آیا گفتگوهای خود در کاخ سفید را ضبط می‌کند توضیحی به خبرنگاران بدهد. این موضوع بعد از آن مطرح شد که ترامپ در توئیتی جیمز کومی، رییس پیشین FBI را مستقیما تهدید کرد.
شنبه، 23 اردیبهشت 1396 - 22:37

تقویم روز ارتباطات/ روز رادیو تقویم روز ارتباطات/ روز رادیو
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روس ها بیش از یک قرن است که هفتم ماه می هر سال را به نام «روز رادیو» برگزار می کنند زیرا نخستین گیرنده رادیو در جهان در این روز در سال 1895 توسط «الکساندر پوپوفAlexander S. Popov» روس در شهر سن پترزبورگ به معرض تماشا گذارده شد.
جمعه، 17 اردیبهشت 1395 - 10:57

مطالعه: نسل هزاره (وای) آمادگی خدمت به عنوان "وجدان اخلاقی" در روابط عمومی را ندارند مطالعه: نسل هزاره (وای) آمادگی خدمت به عنوان "وجدان اخلاقی" در روابط عمومی را ندارند
کم تر از 41 درصد از پاسخ دهندگان نسل هزاره با نظام نامه اخلاقی انجمن روابط عمومی آمریکا آشنا و یا کاملا آشنا بودند، و تنها 47 درصد از آن ها گفتند که احتمالا یا به احتمال بسیار زیاد از آن در کار خود مشورت می گیرند.
یکشنبه، 10 اردیبهشت 1396 - 08:19

پنج موضوع داغ روابط عمومی آنلاین برای افزایش کسب و کار شما پنج موضوع داغ روابط عمومی آنلاین برای افزایش کسب و کار شما
شما می توانید رسانه ها و تاثیرگذاران را با استفاده از رسانه های اجتماعی هدف قرار دهید. از مخاطبان سفارشی و مخاطبان مشابه، برای ارسال پیام های شدیدا نیازمند توجه به رسانه ها و تاثیرگذارانی که می خواهید تحت تاثیر قرار دهید، استفاده نمائید.
چهارشنبه، 27 بهمن 1395 - 08:37

47 شغل در دسترس ارتباطات و روابط عمومی 47 شغل در دسترس ارتباطات و روابط عمومی
47 شغل در دسترس ارتباطات و روابط عمومی
دوشنبه، 25 بهمن 1395 - 10:53

انجمن روابط عمومی کانادا خواستار تمرکز مجدد بر روابط عمومی اخلاقی شد انجمن روابط عمومی کانادا خواستار تمرکز مجدد بر روابط عمومی اخلاقی شد
به گزارش گروه ترجمه شارا، انجمن روابط عمومی کانادا خواستار "تمرکز مجدد بر روابط عمومی اخلاقی"، در پرتو اظهارات سیاسی اخیر در ایالات متحده شد.
یکشنبه، 24 بهمن 1395 - 09:16

روابط عمومی چیست؟ روابط عمومی چیست؟
روابط عمومی تبدیل به یک نیاز حیاتی شده است. برقراری ارتباط مناسب با عموم/مخاطب هدف، جزئی از ضروریات سازمانها شده است.
پنجشنبه، 21 بهمن 1395 - 14:03

وبسایت ژورنالیستی وبسایت ژورنالیستی
در پایان ژانویه 2005 روشن شد که وبلاگ ها که محذورات و محدودیت های نشریات چاپی را ندارند بزرگترین منبع عکس، خبر و نظر از دست اول برای نشریات و رادیو تلویزیون ها شده اند زیرا که کار بیشتر آنها اختصاصی بوده است.
سه شنبه، 12 بهمن 1395 - 09:39

مدیر سابق روابط عمومی شهرداری رشت، مدیرعامل سازمان فرهنگی شد مدیر سابق روابط عمومی شهرداری رشت، مدیرعامل سازمان فرهنگی شد
جلسه دوم فوق العاده شورای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت با دستورکار تغییر مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت صبح امروز پنجشنبه برگزار و در نهایت علیرضا حسنی سخنگوی شهرداری رشت به عنوان مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت منصوب شد.
شنبه، 9 بهمن 1395 - 00:21

کارکرد روابط عمومی جشنواره فیلم فجر چیست؟ کارکرد روابط عمومی جشنواره فیلم فجر چیست؟
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «حاشیه» از جمله آفت های هر رویدادی چه کوچک و چه بزرگ و بویژه جشنواره های فرهنگی وهنری است، و جشنواره فیلم فجر هم هیچگاه از این بلا مصون نبوده است.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 13:53

رادیوشارا/ راز مدیریت ذینفعان در روابط عمومی رادیوشارا/ راز مدیریت ذینفعان در روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- یکی از چالش های بسیار مهمی که روابط عمومی ها با آن درگیرند، مدیریت ذینفعان است. در همین زمینه مهدی باقریان در یک فایل صوتی به بررسی اهمیت مدیریت ذینفعان در روابط عمومی و نقش روابط عمومی ها در آن پرداخته است.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 08:03

رادیو شارا/ رازهای مدیریت محتوا در روابط عمومی رادیو شارا/ رازهای مدیریت محتوا در روابط عمومی
سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با موضوع "روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا"، با حمایت انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی، انجمن بین المللی روابط عمومی، انجمن متخصصان روابط عمومی و برخی دانشگاه های خارجی و داخلی و با شرکت استادان، مدیران و کارشناسان صاحب نام، 19 دی ماه 1395در مرکز همایش های بین المللی المپیک برگزار خواهد شد.
پنجشنبه، 16 دی 1395 - 00:49

رادیو شارا/ جزییات برنامه های سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران اعلام شد رادیو شارا/ جزییات برنامه های سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران اعلام شد
مهدی باقریان، دبیرکل سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران،‌ جزییات برنامه های این کنفرانس را اعلام کرده است. رادیو شارا با دبیرکل در مورد این کنفرانس به گفتگو نشسته است.
شنبه، 4 دی 1395 - 14:18

استانداردسازی اجرای سئو پی آر استانداردسازی اجرای سئو پی آر
سئو پی آرفرآیندی است متشکل از اقدامات فنی و محتوایی که در نهایت به افزایش بازدید سایت توسط بازدیدکنندگان با کیفیت (کسانی که می توانید خدمات و کالای خود را به آنها ارائه دهید.) می انجامد. بخشی از فعالیت های سئو پی آر به قلمرو تکنولوژی تعلق دارد و بخشی از آن به قلمرو روابط عمومی.
دوشنبه، 19 مهر 1395 - 08:36

نیم قرن گذشت و روابط عمومی همچنان اندر خم یک کوچه نیم قرن گذشت و روابط عمومی همچنان اندر خم یک کوچه
چشم امید این نهاد به معدود مدیران و کارشناسانی است که همچنان می کوشند ضمن بودن، روند تغییرات رو به بهبود را حادث شوند و با هم افزایی داشته ها و با کمک موسسات تخصصی و حرفه ای به همگان ثابت کنند که روابط عمومی را فراتر و متعالی تر از ایفای نقش سفره داران شاهان قاجار بنگرند.
یکشنبه، 14 شهریور 1395 - 15:25

اعتراض روزنامه‌نگاران به ضرب و شتم همکارشان توسط نماینده مجلس اعتراض روزنامه‌نگاران به ضرب و شتم همکارشان توسط نماینده مجلس
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روز یک‌شنبه ۷ شهریور (۲۸ اوت) در راهروی مجلس شورای اسلامی یک خبرنگار از سوی یک نماینده مجلس مورد ضرب وشتم قرار گرفت.
سه شنبه، 9 شهریور 1395 - 13:30

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  تقویم روز فناوری/ مورخی که واژه تکنولوژی از اوست


  ریشه بحران بولیوی - در جریان بحران ک روزنامه نگار رئیس جمهوری بولیوی شد


  برنامه حفاظتی گوگل برای کاربرانی که بیشتر در معرض حملات سایبری هستند


  حمله ارتش اسرائیل به برنامه سازان تلویزیونی نزدیک به حماس


  میلیاردر قطری به اتهام پرداخت رشوه برای دریافت حق پخش تلویزیونی جام‌جهانی به دادگاه می‌رود


  روابط عمومی شهرداریهای مناطق رشت بودجه فرهنگی ندارند


  حسن نژاد، مدیر برتر روابط عمومی‌های صنعت آب و فاضلاب کشور شد


  رییس روابط عمومی بانک مسکن معرفی شد


  معرفی روابط عمومی بانک مسکن


  فعال شدن واحد امور بین الملل در روابط عمومی شهرداری ساری


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: سرفصل های کارگاه آموزشی "چگونگی توسعه خلاقیت های کارآمد در روابط عمومی" اعلام شد