درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    پایگاه امکانات  
پنجشنبه، 3 مهر 1399 - 13:46   

وبینار آموزشی تکنیک‌های نوین روابط عمومی برگزار شد

  وبینار آموزشی تکنیک‌های نوین روابط عمومی برگزار شد


ادامه ادامه مطلب یک

فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی

  فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی


ادامه ادامه مطلب دو

افزایش سودآوری و کیفیت خدمات و محصولات هر سازمان، از وظایف روابط عمومی های دانش محور است

  افزایش سودآوری و کیفیت خدمات و محصولات هر سازمان، از وظایف روابط عمومی های دانش محور است


ادامه ادامه مطلب سه

وبینارهای آموزشی روابط عمومی

  وبینارهای آموزشی روابط عمومی


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  فصلنامه «مطالعات فرهنگ-ارتباطات» موفق به دریافت رتبه الف شد
  جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل برگزار شد
  آن نغمه که مردم می‌سپارند به یاد
  فیس بوک خود را برای هرج و مرج های بعد از انتخابات 2020 آماده می کند
  ۱۰ ترفند طلایی برای رشد کسب و کار
  با کمک هوش مصنوعی/ فضای یوتیوب برای کودکان امن تر می شود
  چارچوبی برای مدیریت بازاریابی پایدار
  پیش به سوی بازاریابی پایداری
  پلیس ترکیه در مورد مرگ مشکوک خبرنگار روسی-آمریکایی تحقیق می‌کند
  فروش سهام عدالت تا سقف 60 درصد در بانک رفاه کارگران امکان پذیر است
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ هپی لند معرفی شد مدیر روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ هپی لند معرفی شد
با حکم احمد طاهری ؛ مدیرعامل هولدینگ هپی لند ، علیرضا بابایی به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این مجموعه صنعتی ، فرهنگی و گردشگری انتخاب و در حضور مدیران ارشد کارخانجات هپی لند معرفی شد.
یکشنبه، 30 شهریور 1399 - 13:01

افزوده شدن امکانات جدید آموزش آنلاین به مایکروسافت تیمز افزوده شدن امکانات جدید آموزش آنلاین به مایکروسافت تیمز
یکی از این ابزار جدید نشان های تحسین نام دارد و به معلمان امکان می دهد تا در صورت رشد مهارت های دانش آموزان، پیشرفت شرایط عاطفی و احساسی آنها و موفقیت های تحصیلی و آموزشی از ابزار مذکور برای تحسین دانش آموزان و امتیاز دهی به آنها استفاده کنند.
یکشنبه، 30 شهریور 1399 - 12:29

ضرورت تولید محتوای دیجیتال در ایران ضرورت تولید محتوای دیجیتال در ایران
از آنجا که نحوه نگارش محتوا برای مخاطبان هر رسانه دیجیتال، اقتضائات خاص خود را دارد، برای تولید چنین محتواهایی نیاز به به‌کارگیری کارشناسان و متخصصان تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی است.
شنبه، 29 شهریور 1399 - 04:22

با ثبت رکوردهای جدید در ناحیۀ نورد سرد فولاد مبارکه صورت گرفت؛ افزایش 250 درصدی تولید محصولات ویژه در واحد باکس آنیلینگ شمارۀ 2 با ثبت رکوردهای جدید در ناحیۀ نورد سرد فولاد مبارکه صورت گرفت؛ افزایش 250 درصدی تولید محصولات ویژه در واحد باکس آنیلینگ شمارۀ 2
کارکنان بلندهمت و توانمند ناحیۀ نورد سرد فولاد مبارکه علی‌رغم مشکلات و محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و تحریم‌ها، در سال جهش تولید با ثبت رکوردهای جدید ماهانه و روزانه حماسه آفریدند.
یکشنبه، 23 شهریور 1399 - 23:55

ویروس کرونا نشان می‌دهد که چرا کار باید دموکراتیک شود ویروس کرونا نشان می‌دهد که چرا کار باید دموکراتیک شود
بیایید دیگر خود را گول نزنیم: اکثر سرمایه‌گذاران وقتی به حالِ خود رها شوند، نه به کرامت کارکنان اهمیت خواهند داد و نه در مبارزه با فاجعه‌ی زیست‌محیطی پیشگام خواهند شد. گزینه‌ی دیگری وجود دارد. شرکت‌ها را دموکراتیک کنیم؛ کار را کالا نپنداریم؛ انسان‌ها را منبع نشماریم تا بتوانیم با هم بر حفظ حیات روی کره‌ی زمین تمرکز کنیم.
شنبه، 8 شهریور 1399 - 11:46

نحوه‎‌ی سنجش روابط‌عمومی بحران و علت لزوم آن نحوه‎‌ی سنجش روابط‌عمومی بحران و علت لزوم آن
سنجش روابط عمومی بحران می‌تواند به شما کمک کند تا نقاط قوت و ضعف برنامه‌‎ی مدیریت بحران شرکت و سازمان خود را تعیین کنید که یکی از عوامل کلیدی در کمینه‎‌سازی تاثیرات منفی بحران است. به‌منظور مدیریت تاثیرگذار، باید تفکر جامع داشته باشید و تمامی داده‌ها را بپذیرید تا پیش از تلاش برای بهبود استراتژی و تاکتیک‎‌های شرکت، میزان تاثیر یک بحران بر اعتبار آن را بسنجید.
سه شنبه، 28 مرداد 1399 - 01:47

چرا نمی‌خواهم تلفن همراه بخرم؟ چرا نمی‌خواهم تلفن همراه بخرم؟
پرهیز کردن از تلفن همراه، به من امکان برخوردار شدن از فضایی برای تفکر می‌دهد. پس امکانی است برای روشی غنی‌تر و خشنودکننده‌تر در زندگی. با وظایفی کمتر برای به جا آوردن و ترجیحاتی کمتر برای برآورده ساختن، زندگی ضرباهنگی کندتر می‌یابد، که با تعمق و قدرشناسی سازگار است.
چهارشنبه، 1 مرداد 1399 - 08:02

به مناسبت زادروزش/ درس هایی برای روابط عمومی و ارتباطات از نلسون ماندلا به مناسبت زادروزش/ درس هایی برای روابط عمومی و ارتباطات از نلسون ماندلا
نلسون ماندلا یادآور عمری تلاش خستگی ناپذیر، برای آزادی و عدالت است. به عنوان رهبر جنبش، نژادپرستی را از افریقای جنوبی بر انداخت. کلام و رفتار ماندلا برای میلیون ها نفر در دنیا الهام بخش است. در این یادداشت برخی از نقل قول های او که با مباحث روابط عمومی مرتبط است، ارائه می شود.
پنجشنبه، 21 آذر 1392 - 10:36

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت/ در شرایط کنونی وزارت اقتصاد متکفل تامین نود درصد منابع بودجه کل کشور است وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت/ در شرایط کنونی وزارت اقتصاد متکفل تامین نود درصد منابع بودجه کل کشور است
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در شرایط کنونی وزارت اقتصاد متکفل تامین نود درصد منابع بودجه کل کشور است/در چهارده سال اخیر برای اولین بار، در سال 1398 میزان تحقق مالیات از میزان مصوب عبور کرد، البته این در شرایطی است که بخش های مهمی از جمله بخش کشاورزی و دانش بنیان از مالیات معاف هستند
چهارشنبه، 25 تیر 1399 - 18:14

مایکروسافت و زوم ارائه اطلاعات کاربران به دولت هنگ‌کنگ را متوقف کردند مایکروسافت و زوم ارائه اطلاعات کاربران به دولت هنگ‌کنگ را متوقف کردند
دو شرکت فناوری زوم و مایکروسافت روز سه‌شنبه ۸ ژوئیه (۱۸ تیر) اعلام کردند در اعتراض به تصویب قانون جدید کنگره خلق چین درباره هنگ‌کنگ، اطلاعات کاربران هنگ‌کنگی را در اختیار دولت این کشور قرار نخواهند داد.
پنجشنبه، 19 تیر 1399 - 10:00

فاکتورهای تأثیر مثبت بر اعتبار و خوشنامی فاکتورهای تأثیر مثبت بر اعتبار و خوشنامی
محققان دریافتند که ویژگی‌هایی چون صداقت، سختکوشی، مهربان بودن، باهوش بودن و داشتن طیف وسیعی از دانش، فداکاری و شوخ طبعی ارزش اجتماعی و جایگاه اجتماعی فرد را ارتقاء می‌دهد.
چهارشنبه، 18 تیر 1399 - 23:50

 کرونا؛ رئیستان تا چه اندازه باید درباره شما اطلاعات داشته باشد؟ کرونا؛ رئیستان تا چه اندازه باید درباره شما اطلاعات داشته باشد؟
همزمان با بازگشایی مجدد مشاغل، خیلی از کارفرماها برای بررسی وضع سلامتی کارمندانشان به شیوه‌های جدیدی روی آورده‌اند، از دماسنج‌های تصویری گرفته تا مچ‌بند.
پنجشنبه، 12 تیر 1399 - 23:20

 روزی برای شبکه های اجتماعی روزی برای شبکه های اجتماعی
هدف کلی هر شبکه اجتماعی، ایجاد سرمایه اجتماعی و تسهیل ارتباط بین متخصصان، هنرمندان و صاحبان حرفه های متعدد است. تبدیل سرمایه فردی به سرمایه اجتماعی، از مسائل مهم و مورد توجه تمامی حوزه‌های علمی است. از این طریق، دانش فردی به دانش جمعی تبدیل و در واقع از دانایی جمعی برای حل مسائل و مشکلات دنیای علم بهره‌برداری می‌شود.
سه شنبه، 10 تیر 1399 - 14:09

کسب رتبه برتر توسط روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات کسب رتبه برتر توسط روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات
اداره شمیرانات رتبه برتر روابط‌عمومیهای ادارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران را کسب کرد.
دوشنبه، 9 تیر 1399 - 21:52

چهارمین انقلاب صنعتی در دنیا چهارمین انقلاب صنعتی در دنیا
کلاوس شواب، بنیان‌گذار و مدیر «مجمع جهانی اقتصاد»، در کتاب خود دیدگاه خوش‌بینانه‌ای نسبت به آینده‌ی انسان در دنیای فناوری‌های پیشرفته دارد. اما به گفته‌ی برخی از منتقدان، خوش‌بینی او به بهبود زندگی ما بر اثر «انقلاب صنعتی چهارم» چندان واقع‌بینانه نیست.
دوشنبه، 9 تیر 1399 - 08:16

نتایج یک تحقیق/ افول بلند‌مدت ملاقات‌های حضوری با سیاست‌گذاران و مدیران امور دولتی نتایج یک تحقیق/ افول بلند‌مدت ملاقات‌های حضوری با سیاست‌گذاران و مدیران امور دولتی
فاصله‌گیری اجتماعی و خودقرنطینگی، تنها خانواده‌ها را از هم جدا نساخته است بلکه سیاست‌مداران را نیز از رأی‌دهندگان و دیگرانی که می‌کوشند سیاست عمومی را شکل دهند، دور کرده است.
شنبه، 7 تیر 1399 - 10:04

 راهبرد روابط عمومی در ارتباطات راهبرد روابط عمومی در ارتباطات
انتظار می رود مرکز ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری تهران بتواند نقش مدیریت روابط انسانی و اطلاع رسانی در چنین گستره وسیعی با خیل بسیار متنوع ذی نفعان را ایفا کند و همزمان مناسبات خارجی و بین المللی شهرداری را نیز سامان بخشد. به نظر می رسد باتوجه به اهمیت خاصی که مدیریت اطلاعات و ارتباطات سازمان گسترده شهرداری و در کنار آن شورای شهر دارد لازم است تعریف دوباره و روزآمدتری از تقسیم کار و وظایف و سازمان روابط عمومی و بین الملل حوزه مدیریت شهری به عمل آید
جمعه، 30 خرداد 1399 - 13:07

"فضای سوم" در روابط عمومی "فضای سوم" در روابط عمومی
فعالیت در فضای سوم، اقتضائاتی دارد از جمله ایجاد فضای چهره به چهره، فعالیت در فضای واقعی و مجازی و تولید اطلاعات همزمان و تلاش برای افزایش قدرت ارتباطات چند سویه سازمان با جامعه و ضرورت پاسخگویی سازمان بدون فوت وقت و ضرورت تنوع تولیدات کمی و کیفی در فضای واقعی و مجازی.
دوشنبه، 26 خرداد 1399 - 11:17

نحوه ایجاد یک پروژه نمونه کار متعادل نحوه ایجاد یک پروژه نمونه کار متعادل
شرکتها می توانند حداکثر مزایای پروژه را به حداقل رسانده و خطرات کلی پروژه را با متعادل کردن پرتفوی پروژه به حداقل برسانند. مدیران برای دستیابی به این اهداف مجبور هستند که نمونه کارها را تحلیل و توازن کنند.
یکشنبه، 25 خرداد 1399 - 18:09

عکس پس‌زمینه‌ای که تلفن‌های آندروید بی‌شماری را از کار انداخت عکس پس‌زمینه‌ای که تلفن‌های آندروید بی‌شماری را از کار انداخت
تصویری که یک عکاس آمریکایی به نام «گوراف آگراوال» اهل سان‌دیگو ثبت کرده به شکل عجیبی بخش زیادی از تلفن‌های همراهی که از سیستم عامل آندروید استفاده می‌کنند، را از کار انداخت.
جمعه، 23 خرداد 1399 - 00:59

 ارتباطات بر مدار تحول گرایی اجتماعی ... ارتباطات بر مدار تحول گرایی اجتماعی ...
بی شک در این برهه از زمان رسانه ها می توانند بعنوان یک ابزار فراگیر و تعیین کننده ضمن پژوهش و بررسی هایی از باب این تحول گرایی اجتماعی در حوزه ارتباطات، همچون همیشه با ورودی سازماندهی شده بر چگونگی و چرایی این تحول، نقشی تعیین کننده بر ساختار سازی آن در کشور ایفا نموده، چرا که نفوذپذیری رسانه ها بر لایه های مختلف جامعه به شیوه های گوناگون می تواند مدیریت این تحول بنیادین پنهان را در دست گیرد.
دوشنبه، 19 خرداد 1399 - 19:54

مدیران و مشاوران روابط عمومی: چه کنید اگر از رئیستان متنفرید مدیران و مشاوران روابط عمومی: چه کنید اگر از رئیستان متنفرید
بن ویلمات، سرپرست روابط‌عمومی CIPD، می‌گوید: در بیشتر موارد کارکنان بر سر بی‌عدالتی یا کار زیاد از رئیسشان شاکی می‌شوند. او می‌گوید: "بیشتر اوقات چیزهای کوچک و پیش‌پا‌‌افتاده‌ای هم چاشنی ماجرا می‌شود و همه‌چیز از هم می‌پاشد".
دوشنبه، 19 خرداد 1399 - 11:29

کسب رتبه چهارم روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در ارزیابی عملکرد 98 کسب رتبه چهارم روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در ارزیابی عملکرد 98
روابط‌عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در ارزیابی عملکرد زیرپروتالهای استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حائز رتبه چهارم گردید.
دوشنبه، 12 خرداد 1399 - 00:08

روابط‌عمومی؛ حرکت در مدار هوشمندی و سلامت روابط‌عمومی؛ حرکت در مدار هوشمندی و سلامت
روابط‌عمومی هوشمند، روابط‌عمومی‌ای است که با برنامه‌ریزی دقیق، همه‌جانبه و موشکافانه در پی اجرای وظایف متعدد خود است. روابط‌عمومی هوشمند با اجرای وظایفش، به مخاطبش احترام می‌گذارد و برای خود احترام می‌خرد. کیفیت زندگی مخاطبش را ارتقا می‌دهد و از دقایقی که برای ایفای مسئولیت حرفه‌ای خود صرف می‌کند لذت می‌برد. روابط‌عمومی هوشمند، سواد و آگاهی مخاطب خود را افزایش می‌دهد و هر لحظه در پی افزایش سواد و آگاهی خود است و بالاخره، روابط‌عمومی هوشمند مبلغ و مروج سلامت است.
شنبه، 3 خرداد 1399 - 09:31

 نابرابری نه تنها بیماری‌های عالم‌گیر را تشدید می‌کند بلکه ممکن است عامل آنها نیز باشد نابرابری نه تنها بیماری‌های عالم‌گیر را تشدید می‌کند بلکه ممکن است عامل آنها نیز باشد
به طور قطع نمی‌توان گفت که آیا تمهیدات منع آمدوشد برای مواجهه با تهدیدی که کووید-۱۹ نسبت به زندگی انسان ایجاد کرده، موجه است یا نه اما کسانی که این تمهیدات را برقرار کردند، می‌دانستند که این کار هزینه‌های بیشتری در بر دارد. پ
جمعه، 2 خرداد 1399 - 19:03

مشاور ریاست و مدیر کل روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای: مهندس راه، راه روابط عمومی را برای همیشه هموار کرد مشاور ریاست و مدیر کل روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای: مهندس راه، راه روابط عمومی را برای همیشه هموار کرد
منصور فخاران مشاور ریاست و مدیر رروابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای ضمن تبریک فرا رسیدن27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی به تمامی فرهیختگان و فعالان در این عرصه، از یک راهبرد کاربردی و عملیاتی در حوزه روابط عمومی سازمان متبوع و قابل تسری در حوزه روابط سایر سازمانها خبر داد.
شنبه، 27 اردیبهشت 1399 - 23:37

 10 روش تاکتیکی برای ارزیابی یک اینفلوئنسر 10 روش تاکتیکی برای ارزیابی یک اینفلوئنسر
بازاریابی ارجاعی که گاهی از آن با عنوان بازاریابی دهان به دهان نیز یاد می‌شود به شکل ساده شده، همان خرید یک مشتری به خاطر نظر یا پیشنهاد دیگران است.
جمعه، 26 اردیبهشت 1399 - 00:19

 تاثیر کووید-19 بر روابط عمومی، حالا و در آینده/ برنامه ریزی سناریو تاثیر کووید-19 بر روابط عمومی، حالا و در آینده/ برنامه ریزی سناریو
نقش استراتژیک روابط‌عمومی این است که روابط وابسته به هم را در نظر بگیرد، سناریو های مختلف را کاوش کند و نتایج احتمالی را ترسیم کند. شاغلان باید برای ارزیابی شرایط با ذینفعان در شرکت هایشان کار کنند.
دوشنبه، 15 اردیبهشت 1399 - 08:13

مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی: رسانه ها و روابط عمومی دستگاه های اجرائی نقش مهمی در اقناع افکار عمومی برای مدیریت کرونا برعهده داشته اند مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی: رسانه ها و روابط عمومی دستگاه های اجرائی نقش مهمی در اقناع افکار عمومی برای مدیریت کرونا برعهده داشته اند
مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه هم افزایی بخش های مختلف اطلاع رسانی استان نقش مهمی در تبیین عملکرد دولت دارد گفت: شورای اطلاع رسانی بستر مناسبی برای هم افزایی سیاست گذاری های مدیریت افکار عمومی جهت پوشش اقدامات دولت است.
شنبه، 13 اردیبهشت 1399 - 10:59

 چطور از درون اتاق خود به دور دنیا سفر کنیم چطور از درون اتاق خود به دور دنیا سفر کنیم
اکنون صرفاً در حبس به سر نمی‌بریم؛ در عین حال از این مزیت بهره می‌بریم که می‌توانیم به اطراف و اکناف قاره‌های درونیِ ناشناخته، گاهی دلهره‌آور اما در اصل شگفت‌انگیز سفر کنیم.
جمعه، 12 اردیبهشت 1399 - 22:55

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  9 درس برتر روابط عمومی


  انتصاب مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان


  انتصاب سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات


  آقای غلامعباس افشار عزادار شد


  پایگاه داده مایکروسافت، پس از دو سال از زیر آب بیرون کشیده شد


  ورود روزنامه همشهری به بورس با فوریت!


  انتصاب سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی


  نشریات دانشگاه گیلان برتر شدند


  انتصاب سرپرست کمیته روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر


  افزایش سودآوری و کیفیت خدمات و محصولات هر سازمان، از وظایف روابط عمومی های دانش محور است


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: دعوت دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی برای حضور در این رویداد علمی