درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
چهارشنبه، 26 دی 1397 - 05:07   

سه تفاوت بین آدم مغرور و فرد با وقار

  سه تفاوت بین آدم مغرور و فرد با وقار


ادامه ادامه مطلب یک

مدیر روابط عمومی پژوهشکده بانک مرکزی منصوب شد

  مدیر روابط عمومی پژوهشکده بانک مرکزی منصوب شد


ادامه ادامه مطلب دو

فراخوان همکاری در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1398

  فراخوان همکاری در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1398


ادامه ادامه مطلب سه

رفتاری که گوگل با لینک‌ها دارد

  رفتاری که گوگل با لینک‌ها دارد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  فراخوان همکاری در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1398
  کاهش وزن و تقویت حافظه، جزو 5 فایده چای سبز برای بدن
  آشنایی با فعالیت های دکتر حسن ربیعی
  اهدای جوایز برندگان قرعه‌کشی «چهارمین جشنواره حساب‌های قرض الحسنه پس‌انداز» بانک آینده
  کتاب سال روابط عمومی ایران منتشر می شود
  انتخابات هیات رئیسه شورای روابط عمومی های کرمانشاه برگزار شد
  «بیان واقعیت ها»، استراتژی رسانه ای وزارت صمت است
  30درصد از بودجه بیمه دانا در پاییز امسال محقق شد
  خدمات بانک پارسیان به نابینایان
  نغمه دانش آشتیانی مدیر امور روابط عمومی و اطلاع رسانی هنروتجربه شد
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

آنچه باید بدانیم! آنچه باید بدانیم!
وظیفه روابط عمومی خلق و تقویت اعتماد، درک و همدلی، خلق و حفظ ارتباطات و روابط، تاثیر کذاری بر رای مردم، درک و توافق دو جانبه، حل تعارضات و خلق اجماع است.
پنجشنبه، 20 دی 1397 - 08:49

کارگاه آموزشی عکاسی ویژه رابطین روابط عمومی در دانشگاه علوم پزشکی بابل کارگاه آموزشی عکاسی ویژه رابطین روابط عمومی در دانشگاه علوم پزشکی بابل
دومین دوره کارگاه آموزشی عکاسی کارشناسان و رابطین روابط عمومیها در روزهای دوشنبه و چهارشنبه ۳ و ۵ دی ماه در سالن شورا معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار شد.
چهارشنبه، 5 دی 1397 - 21:06

گزارش جهانی ارتباطات 2018: چالش‌ها و روندها گزارش جهانی ارتباطات 2018: چالش‌ها و روندها
این مطالعه به‌طور خاص روندهای حوزه روابط عمومی و چالش‌های گزارش‌شده در این بخش را ارائه داده است که توسط 410 کارشناس ارشد متخصص در هفت‌کشور ارزیابی شده اند.
یکشنبه، 25 آذر 1397 - 08:12

دلیلی ندارد دیگران بدانند شما چقدر سخت کار می کنید دلیلی ندارد دیگران بدانند شما چقدر سخت کار می کنید
همکاری دارم که ظاهراً همیشه در حال بازیگوشی است، شما هرگز او را نمی بینید که پشت یک میز بنشیند و جواب تلفن ها را بدهد یا کارهای دفتری را انجام دهد. او مرتبا در حال تفریح، مسافرت، قایق سواری و ورزش های دیگر است. شما همیشه او را در حال بازی می بینید. اما نکته جالب این است که کارهای اداری خود رانیز به موقع و با دقت انجام می دهد.
شنبه، 17 آذر 1397 - 08:21

چند نکته برای انتشار نشریه درون سازمانی چند نکته برای انتشار نشریه درون سازمانی
اطلاع‌ رسانی‌ در مورد عملکرد سازمان‌، معرفی‌ سازمان‌ به‌ کارکنان‌، پاسخ‌ به‌ پرسش‌ های‌ کارکنان‌ ،معرفی‌ کارکنان‌ نمونه‌ و خلاق‌ ، تقویت‌ انسجام‌ و ارتباطات‌ درون‌ سازمانی‌، ارتقای‌ آگاهی‌های‌ کارکنان‌ وحتی‌ آموزش‌ کارکنان‌، از طریق‌ نشریه‌ داخلی‌ ممکن‌ است‌. بنابراین‌، راه‌اندازی‌ نشریه‌ داخلی‌ به‌ صورت‌روزانه‌، هفتگی‌، دو هفته‌ نامه‌ یا دست‌کم‌ به‌ صورت‌ ماهنامه‌ برای‌ روابط عمومی‌، یک‌ ضرورت‌ محسوب‌می‌ شود.
سه شنبه، 13 آذر 1397 - 02:09

آنچه باید بدانیم؟ آنچه باید بدانیم؟
آنهایی که به دنبال شغلی پر تنش و متنوع اند، اغلب پا به حوزه روابط عمومی می گذارند.
جمعه، 2 آذر 1397 - 09:42

عکاسی از بازی‌های ویدئویی عکاسی از بازی‌های ویدئویی
طی چند سال اخیر، تهیه عکس از مراحل مختلف و صحنه‌های کلیدی بازی‌های ویدئویی، به یکی از سرگرمی‌های اصلی گیم‌بازان تبدیل شده است.
پنجشنبه، 1 آذر 1397 - 14:50

کمیته ارائه پیشنهاد استاندارهای اعطای مجوز متخصصان روابط عمومی تشکیل شد کمیته ارائه پیشنهاد استاندارهای اعطای مجوز متخصصان روابط عمومی تشکیل شد
انجمن متخصصان روابط عمومی اقدام به تشکیل کمیته ارائه پیشنهاد استاندارهای اعطای مجوز و اعتبارنامه متخصصان به شاغلان روابط عمومی کرد.
یکشنبه، 20 آبان 1397 - 22:34

 12 نکته کلیدی از کنفرانس جهانی روابط عمومی 12 نکته کلیدی از کنفرانس جهانی روابط عمومی
اتحاد جهانی برای روابط عمومی و مدیریت ارتباطات(GA) از 22 تا 24 آوریل در اسلو، پایتخت نروژ، میزبان کنفرانس جهانی روابط عمومی 2018 بود. این جلسه بیش از 40 سخنران و مشارکت نمایندگانی از 44 کشور را دربر داشت.
شنبه، 21 اردیبهشت 1398 - 15:17

آموزش‌ مهارت‌های‌ ارتباطات‌ پایه‌: ارتباطات داخلی آموزش‌ مهارت‌های‌ ارتباطات‌ پایه‌: ارتباطات داخلی
ارتباطات‌ داخلی‌ که‌ گاهی‌ اوقات‌ با عنوان‌ روابط‌ داخلی‌(Internal Relations) یا روابط‌ کارکنان‌ (Employee Relations) از آن‌ نام‌ می‌برند در سال‌های‌ اخیر به‌ صورت‌ یک‌ تخصص‌ رسمی‌ روابط‌ عمومی‌ درآمده‌ است‌.
چهارشنبه، 9 آبان 1397 - 08:04

تولید کاغذهای امنیتی هوشمند در شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران تولید کاغذهای امنیتی هوشمند در شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران
مدیرعامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران اعلام کرد: امکان تولید مطبوعات امنیتی و بهادار با استفاده از نسل جدید کاغذهای امنیتی هوشمند در این چاپخانه فراهم شده است.
یکشنبه، 6 آبان 1397 - 23:53

 آنچه از شما به یادها می ماند رفتار محبت آمیز شما با همکارانتان است  آنچه از شما به یادها می ماند رفتار محبت آمیز شما با همکارانتان است
شما با رفتارتان حامی و پشت و پناه آنها خواهید بود به طوری که احساس خاصی نسبت به شما پیدا کنند یعنی زندگی بدون شما برایشان کسل کننده و ملامت بار خواهد بود. در واقع شما روح زندگی آنها می شوید و مانند بزرگ خانواده که با حضورش اعضای خانواده را گرد هم می آورد، شما نیز با بزرگواری آنها را در کنار هم نگه می دارید و مشکلاتشان را با سعه صدر حل می کنید.
چهارشنبه، 2 آبان 1397 - 11:49

دبیرکل کنفرانس روابط عمومی: روابط عمومی ها نیازمند راه حل های مدرن اند دبیرکل کنفرانس روابط عمومی: روابط عمومی ها نیازمند راه حل های مدرن اند
سناریوها، احتمال دستیابی به موفقیت تا سال 2020 را از طریق بررسی محتمل ترین تحولات (محتمل ترین سناریوها) مورد بررسی قرار دادند و بهترین و بدترین سناریوها نیز توسط هر گروه تدوین و ارایه شد.
دوشنبه، 30 مهر 1397 - 09:23

تاکید عضو هیات مدیره بانک ملّی ایران بر اهمیت بهداشت اعتباری در نظام بانکی تاکید عضو هیات مدیره بانک ملّی ایران بر اهمیت بهداشت اعتباری در نظام بانکی
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر لزوم رعایت بهداشت اعتباری و انضباط مالی در بانک گفت: اغلب تسهیلاتی که در بازپرداخت با مشکل مواجه هستند، در جای درست صرف نشده اند که ادارات ارزیابی و نظارت بر مصارف می توانند در این بخش بسیار راهگشا باشند.
دوشنبه، 23 مهر 1397 - 23:38

 پست، هموار کننده مسیر توسعه اقتصادی کشور پست، هموار کننده مسیر توسعه اقتصادی کشور
پست به عنوان قدیمی ترین و گسترده ترین شبکه ارتباطی کشور و عضوی از اتحادیه پستی جهانی می تواند نقش بی بدیلی در توسعه و تحرک اقتصادی و پیشرفت کشور ایفا کند.
چهارشنبه، 18 مهر 1397 - 00:01

نیم قرن ارتباط با دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی نیم قرن ارتباط با دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی
کارگروه برگزاری بزرگداشت پنجاهمین سال تأسیس دانشکده علوم ارتباطات‌اجتماعی تشکیل شد.
پنجشنبه، 5 مهر 1397 - 12:50

حمایت گروه های روابط عمومی و بازاریابی امریکا از روزنامه نگاران حمایت گروه های روابط عمومی و بازاریابی امریکا از روزنامه نگاران
انجمن روابط عمومی امریکا و نه گروه ارتباطی و گروه های بازاریابی دیگر، حمایت خود را از قدرت چهارم در آمریکا اعلام نمودند.
شنبه، 3 شهریور 1397 - 09:32

"انتصاب مدیرکل جدید روابط عمومی بانک مرکزی" در صدر اخبار پربازدید این هفته شارا "انتصاب مدیرکل جدید روابط عمومی بانک مرکزی" در صدر اخبار پربازدید این هفته شارا
"مدیرکل جدید روابط عمومی بانک مرکزی منصوب شد"، "تبلیغات سیاسی در آمریکا" و "گزارش برگزاری گردهمایی مسئولان روابط عمومی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سراسر کشور"در صدر اخبار و مطالب پربازدید این هفته شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) قرار دارد.
پنجشنبه، 25 مرداد 1397 - 13:49

روابط عمومی ها به هوش باشند روابط عمومی ها به هوش باشند
آنچه مسلم است اینکه روابط عمومی های سازمانها و ادارات، نقش مهمی در تبیین جایگاه و اهمیت موضوع توریسم و گردشگری دارند. از این رو انتظار می رود تا با یک نگاه جامع و رو به آینده، مسئله تقویت جایگاه گردشگری نیز توسط روابط عمومی ها مورد بحث و بررسی و حمایت همه جانبه قرار گیرد چرا که یکی از اقدامات استراتژیک در باب موفقیت اقتصاد مقاومتی و کاهش اتکای کشور به درآمدهای نفتی، همانا بحث رشد و توسعه صنعت گردشگری و توریسم می باشد که ارزش افزوده فراوانی را میتواند عاید کشورمان نماید.
شنبه، 20 مرداد 1397 - 11:40

آشنایی با شبکه های خبری و خبرگزاریهای مهم در آستانه روز خبرنگار آشنایی با شبکه های خبری و خبرگزاریهای مهم در آستانه روز خبرنگار
در هفدهم مرداد ماه سال 1377، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی ایران، به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید. به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی، هفدهم مرداد ماه هر سال را به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری کرد.
سه شنبه، 16 مرداد 1397 - 14:39

پیام تسلیت موسسه کارگزار روابط عمومی در پی درگذشت استاد میرزابابا مطهری نژاد پیام تسلیت موسسه کارگزار روابط عمومی در پی درگذشت استاد میرزابابا مطهری نژاد
موسسه کارگزار روابط عمومی در پیامی با تسلیت درگذشت استاد میرزابابا مطهری نژاد چهره ماندگار و پرتلاش عرصه روابط عمومی کشور، از درگاه خداوند بزرگ برای ایشان رحمت و رضوان مسئلت کرد.
شنبه، 13 مرداد 1397 - 15:02

مراسم خاکسپاری و ترحیم رئیس انجمن روابط عمومی ایران مراسم خاکسپاری و ترحیم رئیس انجمن روابط عمومی ایران
مراسم خاک سپاری استاد میرزابابا مطهری نژاد رییس انجمن روابط عمومی ایران در چهاردهم مرداد ساعت نه صبح از سالن معراج بهشت زهرای تهران انجام خواهد شد. به گزارش شارا، مراسم ختم این استاد عالی مقام در تاریخ پانزدهم مرداد ماه، ساعت چهارده تا پانزده و سی، مسجد جامع شهرک غرب واقع در میدان صنعت (میدان شهرک غرب) ابتدای بلوار فرحزادی برگزار می شود.
شنبه، 13 مرداد 1397 - 14:09

 بانکها جهت برنامه ریزی برای بهره وری فراخوان بدهند بانکها جهت برنامه ریزی برای بهره وری فراخوان بدهند
یقینا بانکها علاقه شدیدی دارند که تقویت اقتصاد را شاهد باشند. درست همانطور که ما در خلال بحرانهای مالی جهانی متوجّه شدیم که بانکهای سالم مطمئن برای اقتصادی قوی لازم هستند و نیز متوجّه شدند که وجود یک اقتصاد قوی برای موفّقیّت خودشان بسیار ضروری است.
دوشنبه، 8 مرداد 1397 - 14:23

آیا فناوری جدید اطلاعات محتوای محلی را تقویت می‌کند؟ آیا فناوری جدید اطلاعات محتوای محلی را تقویت می‌کند؟
هر کس بر این باور است که پخش منطقه‌ای باعث ایجاد محتوای محلی می‌شود. اما حداقل برای همین دسته از بینندگان هم تماشای خبر تلویزیونی محلی که در شهرهای مختلف یک کشور پخش می‌شود ناامیدکننده است.
یکشنبه، 7 مرداد 1397 - 08:49

سخنرانی آسانسوری سخنرانی آسانسوری
سخنرانی آَسانسوری شیوه ای خوب و مناسب برای معرفی خودتان است، حتی زمانی که قصد آنچنان جدی برای اقناع یک مشتری جهت فروش به وی را نداشته باشید، مثلا در رویدادهایی با هدف شبکه سازی یا مقاصد مرتبط دیگر.
شنبه، 30 تیر 1397 - 11:10

امکان پرداخت عوارض خروج از کشور حجاج سرزمین وحی در اپلیکیشن «بله» امکان پرداخت عوارض خروج از کشور حجاج سرزمین وحی در اپلیکیشن «بله»
همزمان با آغاز اعزام کاروان های ایرانی به سرزمین وحی، حجاج بیت الله الحرام می توانند بدون مراجعه به شعب بانک ملی ایران و از طریق اپلیکیشن «بله» عوارض خروج از کشور خود را به سهولت بپردازند.
چهارشنبه، 27 تیر 1397 - 11:27

چگونه کد کیو آر تولید کنیم؟ چگونه کد کیو آر تولید کنیم؟
برای تهیه کد های کیو آر ابزارهای بسیار متنوعی وجود دارد که بهترین ها طبیعتا امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند و با تعداد گوشی های موبایل بیشتری سازگاری لازم را دارند.
پنجشنبه، 21 تیر 1397 - 21:31

متمایز ساختن محصول شما متمایز ساختن محصول شما
یک کالا عبارت است از یک محصول یا خدمت که توسط چند منبع مختلف بدون هیچ گونه تفاوتی در کیفیت آن به فروش گذاشته می شود. به عنوان مثال، طلا یک کالاست و اینکه در کجا و چه زمانی و توسط چه شرکتی استخراج شود، تغییری در کیفیت و ارزش آن ایجاد نمی شود.
جمعه، 15 تیر 1397 - 20:03

خط مشی بازاریابی روابط عمومی بازی‌ها خط مشی بازاریابی روابط عمومی بازی‌ها
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کنفرانس گونر لات از کشورِ آلمان در رابطه با خط مشی بازاریابی روابط عمومی بازی‌ها برگزار شد.
جمعه، 15 تیر 1397 - 13:13

محتوا یعنی اینکه روابط عمومی حرفی برای گفتن داشته باشد! محتوا یعنی اینکه روابط عمومی حرفی برای گفتن داشته باشد!
اولین شرط برای برقرای ارتباط با دیگران این است که حرفی برای گفتن داشته باشیم و محتوا همان حرفی است که بعضی از روابط عمومی ها آن را به درستی تولید می کنند و از طریق آن نسبت به برقراری رابطه با مخاطب اقدام می کنند.
یکشنبه، 3 تیر 1397 - 07:39

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  زادروز «اندی رونی» مفسر تلویزیونی معاصر که 91 سال و چند ماه عمر کرد و 69 سال ژورنالیست بود


  فراخوان همکاری در انتشار سالنامه تخصصی روابط عمومی 1398


  روابط عمومی باید دارای ارزش خبری باشد


  روزنامه‌نگاری «آلترناتیو»


  سرپرست روابط عمومی استانداری تهران در همایش روابط عمومی و پایداری ملی: شفاف سازی از سوی روابط عمومی ها می تواند به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک کند


  آنچه باید بدانیم!/ تحقیق‌، اساس‌ یک‌ برنامه‌ روابط‌عمومی‌ است‌


  آنچه باید بدانیم!/ قدرت‌ مشاوره‌ مدیریت‌


  پلیس سودان حداقل ۱۸ خبرنگار را بازداشت کرد.


  انتصاب سرپرست روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل


  کارگاه آموزشی خبر و رسانه در زاهدان برگزار شد


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: پنج ویژگی یک متخصص روابط عمومی ممتاز