درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
یکشنبه، 4 تیر 1396 - 13:10   

پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر

  پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر


ادامه ادامه مطلب یک

مرکز روابط عمومی USC Annenberg

  مرکز روابط عمومی USC Annenberg


ادامه ادامه مطلب دو

دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg

  دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg


ادامه ادامه مطلب سه

تهدید به مسدود کردن تلگرام در روسیه

  تهدید به مسدود کردن تلگرام در روسیه


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  انتشار کتاب "مقررات روابط عمومی" بزودی
  پرسش و پاسخ درباره اطلاع رسانی در زمان بحران
  برنامه خاص فیس‌بوک برای مقابله با تبلیغات تروریستی
  چطور تصاویر اینستاگرام خود را آرشیو کنیم؟
  روس ها رسانه های آمریکایی را کنترل می کنند
  آمریکا در پی رشوه به تلگرام
  چهار اصل ساده برای مقابله با متوسط‌گرایی ناشی از مدیریت ناکارﺁمد
  چگونه بین کارکنان اعتماد به نفس ایجاد کنید
  جنگ سایبری بین هکرهای یونانی و ترکیه
  بُعد تاریک رفتار شهروند سازمانی
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

انتصاب هادی کمرئی به‌عنوان مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک توسعه تعاون انتصاب هادی کمرئی به‌عنوان مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک توسعه تعاون
طی حکمی از سوی مهدیان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بانک توسعه تعاون هادی کمرئی به سمت سرپرست امور روابط عمومی و حوزه مدیریت منصوب شد
شنبه، 27 خرداد 1396 - 13:02

روابط عمومی های عرصه اقتصادی و مسئولیت خطیر آگاهی دهی به مخاطبان روابط عمومی های عرصه اقتصادی و مسئولیت خطیر آگاهی دهی به مخاطبان
خوشبختانه در حال حاضر و در سال های اخیر، تلاش شده است تعامل و انسجام مناسبی بین روابط عمومی های شبکه بانکی ایجاد شود و می توان با این همگرایی، قدم در مسیر جدیدی گذاشت و تعامل سازنده با مخاطبان داشت.
شنبه، 13 خرداد 1396 - 08:33

بازدید ترامپ از عربستان سعودی، یک تمرین روابط عمومی بازدید ترامپ از عربستان سعودی، یک تمرین روابط عمومی
یکی از نتایج این مسئله برای او، یک تمرین روابط عمومی بدون هزینه، و تمرین حسن نیت با بیش از 40 کشور اسلامی از آسیا و آفریقا، و به خصوص شورای همکاری خلیج فارس بود، که همه این ها را از پادشاهی عربستان دارد.
سه شنبه، 2 خرداد 1396 - 11:46

آیا ترامپ گفتگوهایش را در کاخ سفید ضبط می‌کند؟ آیا ترامپ گفتگوهایش را در کاخ سفید ضبط می‌کند؟
سخنگوی کاخ سفید روز جمعه 12 مه حاضر نشد در این باره که دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا آیا گفتگوهای خود در کاخ سفید را ضبط می‌کند توضیحی به خبرنگاران بدهد. این موضوع بعد از آن مطرح شد که ترامپ در توئیتی جیمز کومی، رییس پیشین FBI را مستقیما تهدید کرد.
شنبه، 23 اردیبهشت 1396 - 22:37

تقویم روز ارتباطات/ روز رادیو تقویم روز ارتباطات/ روز رادیو
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روس ها بیش از یک قرن است که هفتم ماه می هر سال را به نام «روز رادیو» برگزار می کنند زیرا نخستین گیرنده رادیو در جهان در این روز در سال 1895 توسط «الکساندر پوپوفAlexander S. Popov» روس در شهر سن پترزبورگ به معرض تماشا گذارده شد.
جمعه، 17 اردیبهشت 1395 - 10:57

مطالعه: نسل هزاره (وای) آمادگی خدمت به عنوان "وجدان اخلاقی" در روابط عمومی را ندارند مطالعه: نسل هزاره (وای) آمادگی خدمت به عنوان "وجدان اخلاقی" در روابط عمومی را ندارند
کم تر از 41 درصد از پاسخ دهندگان نسل هزاره با نظام نامه اخلاقی انجمن روابط عمومی آمریکا آشنا و یا کاملا آشنا بودند، و تنها 47 درصد از آن ها گفتند که احتمالا یا به احتمال بسیار زیاد از آن در کار خود مشورت می گیرند.
یکشنبه، 10 اردیبهشت 1396 - 08:19

پنج موضوع داغ روابط عمومی آنلاین برای افزایش کسب و کار شما پنج موضوع داغ روابط عمومی آنلاین برای افزایش کسب و کار شما
شما می توانید رسانه ها و تاثیرگذاران را با استفاده از رسانه های اجتماعی هدف قرار دهید. از مخاطبان سفارشی و مخاطبان مشابه، برای ارسال پیام های شدیدا نیازمند توجه به رسانه ها و تاثیرگذارانی که می خواهید تحت تاثیر قرار دهید، استفاده نمائید.
چهارشنبه، 27 بهمن 1395 - 08:37

47 شغل در دسترس ارتباطات و روابط عمومی 47 شغل در دسترس ارتباطات و روابط عمومی
47 شغل در دسترس ارتباطات و روابط عمومی
دوشنبه، 25 بهمن 1395 - 10:53

انجمن روابط عمومی کانادا خواستار تمرکز مجدد بر روابط عمومی اخلاقی شد انجمن روابط عمومی کانادا خواستار تمرکز مجدد بر روابط عمومی اخلاقی شد
به گزارش گروه ترجمه شارا، انجمن روابط عمومی کانادا خواستار "تمرکز مجدد بر روابط عمومی اخلاقی"، در پرتو اظهارات سیاسی اخیر در ایالات متحده شد.
یکشنبه، 24 بهمن 1395 - 09:16

روابط عمومی چیست؟ روابط عمومی چیست؟
روابط عمومی تبدیل به یک نیاز حیاتی شده است. برقراری ارتباط مناسب با عموم/مخاطب هدف، جزئی از ضروریات سازمانها شده است.
پنجشنبه، 21 بهمن 1395 - 14:03

وبسایت ژورنالیستی وبسایت ژورنالیستی
در پایان ژانویه 2005 روشن شد که وبلاگ ها که محذورات و محدودیت های نشریات چاپی را ندارند بزرگترین منبع عکس، خبر و نظر از دست اول برای نشریات و رادیو تلویزیون ها شده اند زیرا که کار بیشتر آنها اختصاصی بوده است.
سه شنبه، 12 بهمن 1395 - 09:39

مدیر سابق روابط عمومی شهرداری رشت، مدیرعامل سازمان فرهنگی شد مدیر سابق روابط عمومی شهرداری رشت، مدیرعامل سازمان فرهنگی شد
جلسه دوم فوق العاده شورای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت با دستورکار تغییر مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت صبح امروز پنجشنبه برگزار و در نهایت علیرضا حسنی سخنگوی شهرداری رشت به عنوان مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت منصوب شد.
شنبه، 9 بهمن 1395 - 00:21

کارکرد روابط عمومی جشنواره فیلم فجر چیست؟ کارکرد روابط عمومی جشنواره فیلم فجر چیست؟
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- «حاشیه» از جمله آفت های هر رویدادی چه کوچک و چه بزرگ و بویژه جشنواره های فرهنگی وهنری است، و جشنواره فیلم فجر هم هیچگاه از این بلا مصون نبوده است.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 13:53

رادیوشارا/ راز مدیریت ذینفعان در روابط عمومی رادیوشارا/ راز مدیریت ذینفعان در روابط عمومی
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- یکی از چالش های بسیار مهمی که روابط عمومی ها با آن درگیرند، مدیریت ذینفعان است. در همین زمینه مهدی باقریان در یک فایل صوتی به بررسی اهمیت مدیریت ذینفعان در روابط عمومی و نقش روابط عمومی ها در آن پرداخته است.
یکشنبه، 26 دی 1395 - 08:03

رادیو شارا/ رازهای مدیریت محتوا در روابط عمومی رادیو شارا/ رازهای مدیریت محتوا در روابط عمومی
سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با موضوع "روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا"، با حمایت انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی، انجمن بین المللی روابط عمومی، انجمن متخصصان روابط عمومی و برخی دانشگاه های خارجی و داخلی و با شرکت استادان، مدیران و کارشناسان صاحب نام، 19 دی ماه 1395در مرکز همایش های بین المللی المپیک برگزار خواهد شد.
پنجشنبه، 16 دی 1395 - 00:49

رادیو شارا/ جزییات برنامه های سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران اعلام شد رادیو شارا/ جزییات برنامه های سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران اعلام شد
مهدی باقریان، دبیرکل سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران،‌ جزییات برنامه های این کنفرانس را اعلام کرده است. رادیو شارا با دبیرکل در مورد این کنفرانس به گفتگو نشسته است.
شنبه، 4 دی 1395 - 14:18

استانداردسازی اجرای سئو پی آر استانداردسازی اجرای سئو پی آر
سئو پی آرفرآیندی است متشکل از اقدامات فنی و محتوایی که در نهایت به افزایش بازدید سایت توسط بازدیدکنندگان با کیفیت (کسانی که می توانید خدمات و کالای خود را به آنها ارائه دهید.) می انجامد. بخشی از فعالیت های سئو پی آر به قلمرو تکنولوژی تعلق دارد و بخشی از آن به قلمرو روابط عمومی.
دوشنبه، 19 مهر 1395 - 08:36

نیم قرن گذشت و روابط عمومی همچنان اندر خم یک کوچه نیم قرن گذشت و روابط عمومی همچنان اندر خم یک کوچه
چشم امید این نهاد به معدود مدیران و کارشناسانی است که همچنان می کوشند ضمن بودن، روند تغییرات رو به بهبود را حادث شوند و با هم افزایی داشته ها و با کمک موسسات تخصصی و حرفه ای به همگان ثابت کنند که روابط عمومی را فراتر و متعالی تر از ایفای نقش سفره داران شاهان قاجار بنگرند.
یکشنبه، 14 شهریور 1395 - 15:25

اعتراض روزنامه‌نگاران به ضرب و شتم همکارشان توسط نماینده مجلس اعتراض روزنامه‌نگاران به ضرب و شتم همکارشان توسط نماینده مجلس
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روز یک‌شنبه ۷ شهریور (۲۸ اوت) در راهروی مجلس شورای اسلامی یک خبرنگار از سوی یک نماینده مجلس مورد ضرب وشتم قرار گرفت.
سه شنبه، 9 شهریور 1395 - 13:30

پشنهاد 267 هزار دلاری برای گوشی همراهی که کودتای ترکیه را درنوردید پشنهاد 267 هزار دلاری برای گوشی همراهی که کودتای ترکیه را درنوردید
یکی از شهروندان عربستان سعودی اعلام کرد که حاضر است گوشی تلفن همراهی که از طریق آن، رجب طیب اردوغان از مردم کشورش خواست به خیابان ها ریخته و در مقابل کودتا چیان بایستند را به مبلغ 1 میلیون ریال سعودی (نزدیک به 267 هزار دلار آمریکا)، خریداری نماید.
دوشنبه، 28 تیر 1395 - 22:52

انتشار پست ‏های اینستاگرام با زمان‌بندی
Buffer سرویس ویژه ‏ای است که از شبکه‏ های اجتماعی مانند فیس ‏بوک، توییتر، لینکدین، گوگل پلاس و پینترست پشتیبانی می‏ ند تا پیش‏ نویس پست ‏های خود را پیش از انتشار، آماده و زمان‏ بندی کنند.
شنبه، 26 تیر 1395 - 10:49

انجمن متخصصان روابط عمومی عضو حقوقی می پذیرد انجمن متخصصان روابط عمومی عضو حقوقی می پذیرد
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- انجمن متخصصان روابط عمومی در دوره جدید فعالیت خود، عضو حقوقی می پذیرد.
پنجشنبه، 24 تیر 1395 - 23:00

دنیای اپلیکیشن ها؛ آینده روابط عمومی اینترنتی دنیای اپلیکیشن ها؛ آینده روابط عمومی اینترنتی
جهان با اندروید وارد عصر اپلیکیشن ها یا نرم افزارهای کاربردی شد. اپلیکیشن ها با چند پدیده دیگر همراه شدند که یکی موبایل و دیگری اینترنت پر سرعت بود. در واقع این دو پدیده به همراه اندروید می توانستند از تلفن همراه ابزاری ارتباطی بسازند که روابط عمومی به صورت عینی در آن تجلی کند.
سه شنبه، 22 تیر 1395 - 13:19

بلوک های ساختمانی یک برنامه روابط عمومی بلوک های ساختمانی یک برنامه روابط عمومی
انتشارات به ویژه خبرنامه ها، بلوک های ساختمانی هر برنامه روابط عمومی می باشند. این موضوع امروز با کمی پیشرفت به «انتشارات» و «خبرنامه های» اینترنتی و آنلاین تبدیل شده اند.
شنبه، 12 تیر 1395 - 07:49

اهمیت و چیستی سواد رسانه ای با الهام از مدل لاسول اهمیت و چیستی سواد رسانه ای با الهام از مدل لاسول
سواد رسانه ای یعنی آموزش مهارت‌های لازم برای برقراری ارتباطی متفکرانه و آگاهانه با رسانه‌ها و در عین حال به وجود آوردن نگاهی دقیق، نقاد و تحلیلی به پیام‌های رسانه‌ای
دوشنبه، 10 خرداد 1395 - 15:18

مثلث توسعه روابط عمومی مثلث توسعه روابط عمومی
سه مقوله متفاوت که منجر به ارتقای مهارتها و توسعه کیفی در فعالیت‌های روابط عمومی می‌شود عبارتند از: آموزش، پژوهش و مشاوره. هر سه مقوله از هم متفاوت است و هیچکدام نمی‌تواند جای یکدیگر را بگیرد.
جمعه، 31 اردیبهشت 1395 - 14:46

شعار ITU به مناسبت روز جهانی ارتباطات شعار ITU به مناسبت روز جهانی ارتباطات
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- شعار امسال ITU در روز جهانی ارتباطات ‌17 می 2016، روز جهانی جامعه اطلاعاتی و مخابرات (WTISD 2016)" کارآفرینی ICT به منظور تأثیر اجتماعی " مطرح شده است.
شنبه، 28 فروردین 1395 - 17:28

مقایسه مطبوعات و رادیو و تلویزیون مقایسه مطبوعات و رادیو و تلویزیون
برای انجام کلیه فعالیت‌های روابط عمومی می‌توان روی کلیه رسانه‌های نوشتاری حساب کرد. چرا که سردبیران مطبوعات برخلاف سردبیران ایستگاه‌های رادیو و تلویزیونی در مورد موضوعات کم اهمیت‌تر مانند اخبار مربوط به انتصاب‌ها یا ترفیع کارمندان، پاداش‌ها یا مکان شعبات جدید فروشگاه‌تان، با محدودیت بسیار کمتری مواجه‌اند.
سه شنبه، 18 اسفند 1394 - 10:55

مرکز نوآروی استعدادها مرکز نوآروی استعدادها
مهم‌ترین طرح سی‌تی‌آی نیروی ضربت برای نوآوری استعدادها است – نیروی ضربت بخش خصوصی که بر کمک به سازمان‌ها جهت بهره‌برداری از استعدادها در سراسر مرزهای جنسیتی، نسلی، جغرافیایی و فرهنگی متمرکز است.
چهارشنبه، 5 اسفند 1394 - 14:07

روابط عمومی‌ها و سهم ناچیزی از اعتبارات سازمانی روابط عمومی‌ها و سهم ناچیزی از اعتبارات سازمانی
لازم است تلاش مضاعفی نیز برای اختصاص سهم واقعی اعتبارات در اطلاع رسانی و اطلاع یابی برای واحدهای روابط عمومی ها بویژه در قانون برنامه ششم توسعه و در آستانه سال جدید دیده شود که در آینده نزدیک شاهد تحولی در حوزه نظام اطلاع رسانی دولت و ارتباط و تعامل موثری بین دستگاه های اجرایی با مردم از این رهگذر نیز باشیم.
یکشنبه، 2 اسفند 1394 - 12:20

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  پیامک های ویژه تبریک عید سعید فطر


  عید آمد و عید آمد وان بخت سعید آمد


  قتل دست اندرکاران نشریات در باغ شاه


  وقتی کسی می‌گوید، "روابط‏ عمومی"، اوّلین مطلبى که به ذهن شما می‌رسد چیست؟


  نگاهی به نقش روابط عمومی‌ها در توسعه ملی


  آگاهان اجتماعی افغانستان: اینجا فیس‌بوک است نه میدان جنگ


  واکنش شبکه "الجزیره" به درخواست کشورهای عربی


  شماره جدید ماهنامه مدیریت رسانه منتشر شد


  چالش های روابط عمومی و ضرورت تغییر دیدگاه مدیران


  راه‌اندازی اینترنت 5G پرسرعت تا سال 2019


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: دومین فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی