درباره شارا | تماس | جستجوی پیشرفته | پیوندها | موبایل | RSS
 خانه    تازه ها    پایگاه اخبار    پایگاه اندیشه    پایگاه کتاب    پایگاه اطلاعات    پایگاه بین الملل    پایگاه چندرسانه ای    یایگاه امکانات  
شنبه، 25 آذر 1396 - 15:32   

بانک آینده موفق به دریافت گواهینامه استاندارد رسیدگی به شکایات مشتریان گردید

  بانک آینده موفق به دریافت گواهینامه استاندارد رسیدگی به شکایات مشتریان گردید


ادامه ادامه مطلب یک

عملیات جاسوس‌های چین در شبکه‌های اجتماعی

  عملیات جاسوس‌های چین در شبکه‌های اجتماعی


ادامه ادامه مطلب دو

واتس‌اپ؛ هشداردهنده افسردگی در نوجوانان

  واتس‌اپ؛ هشداردهنده افسردگی در نوجوانان


ادامه ادامه مطلب سه

روابط عمومی مجتمع جهان فولاد سیرجان، روابط عمومی برتر شد

  روابط عمومی مجتمع جهان فولاد سیرجان، روابط عمومی برتر شد


ادامه ادامه مطلب چهار

   آخرین مطالب روابط عمومی  
  معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: ضرورت ایجاد اتاق فکر رسانه در حوزه مهارت آموزی
  بانک آینده موفق به دریافت گواهینامه استاندارد رسیدگی به شکایات مشتریان گردید
  راهنمای آداب و معاشرت در رستوران
  سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران 1397 منتشر می شود
  کنفرانس روابط عمومی در مانیتورینگ رسانه ای
  15 کشور با بیشترین تاثیر مثبت در جهان
  پوشش بی سابقه رسانه ها به مردن یک نهنگ
  تاسیس معاونت ارتباطات سایپا برای پاسخگویی شفاف
  بریتانیا هم بریتانیای قدیم
  بریتانیا
ادامه آخرین مطالب روابط عمومی
  رادیو روابط عمومی  

برترین عکس های خبری سال 2017 در مجله آتلانتیک برترین عکس های خبری سال 2017 در مجله آتلانتیک
برترین عکس های خبری سال 2017 در مجله آتلانتیک
جمعه، 24 آذر 1396 - 14:06

رئیس کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران: خلاقیت و نوآوری باید در همه فعالیت‌های روابط عمومی‌ها به کار گرفته شود رئیس کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران: خلاقیت و نوآوری باید در همه فعالیت‌های روابط عمومی‌ها به کار گرفته شود
محمد مهدی مظاهری؛ رئیس مؤسسه فرهنگی اکو و رئیس کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران، با اشاره به اینکه خداوند خلاق است و خلاقیت را دوست دارد، گفت: انسان‌ها هم می‌توانند صفت خلاقیت را دارا باشند، به‌نحوی که خلاقیت را در امور و فعالیت‌هایشان به کار گیرند.
دوشنبه، 20 آذر 1396 - 12:42

معرفی نماینده کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی در گلستان معرفی نماینده کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی در گلستان
رییس اداره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان نماینده کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی گلستان شد.
جمعه، 3 آذر 1396 - 14:06

 در ارتباط با دیگران فعال تر عمل کنیم در ارتباط با دیگران فعال تر عمل کنیم
چگونه؟ نخستین درسی که آموختم این بود، که نباید به سبب برخی تجربیات امید خود را از دست بدهم. بلکه ضرورت دارد، در ارتباط با دیگران فعال تر عمل نمایم. به عبارت دیگر به جای اینکه منتظر بمانم آنها به سراغم بیایند و به جایی دعوتم کنند، تصمیم گرفتم گام نخست را خودم بردارم.
سه شنبه، 30 آبان 1396 - 21:03

اکوسیستم نوآوری در روابط عمومی اکوسیستم نوآوری در روابط عمومی
نقش نوآوری و خلاقیت در جهان امروز بر کسی پوشیده نیست. سازمان‌های گوناگون با ارائه‌ خدمات و تولید محصولات متنوع برای انسانها ابراز موجودیت می‌کنند و در این بین انسان‌ها عرصه‌ گسترده‌ای از انتخاب‌های متفاوت را در پیش روی خود می بینند.
شنبه، 18 آذر 1396 - 14:43

اکوسیستم خلاق روابط عمومی اکوسیستم خلاق روابط عمومی
در یک "اکوسیستم خلاق روابط عمومی" همه چیز باید خلاقانه باشد؛ از ارزشهای خلاقانه و موقعیتهای خلاقانه گرفته تا روابط خلاقانه، محیط های خلاقانه، یادگیری خلاقانه، پژوهش خلاقانه، برنامه ریزی خلاقانه و آموزش خلاقانه که تعامل قانون مند بین آنها می تواند نوآوری ارزشمندی تولید کند.
شنبه، 20 آبان 1396 - 12:50

 تنگشیر: نقش رسانه‌ها در بازار هنری را جدی نمی‌گیریم تنگشیر: نقش رسانه‌ها در بازار هنری را جدی نمی‌گیریم
قربانعلی تنگشیر، استاد ارتباطات در بیست و سومین دوره نمایشگاه مطبوعات مهمان هنرآنلاین بود.
چهارشنبه، 10 آبان 1396 - 23:27

فدراسیونی که پنج تیم ملی در جام جهانی دارد اما روابط عمومی ندارد!
فدراسیون فوتبال درحالی از حضور پنج تیمش در جام جهانی به عنوان نقطه مثبت خود یاد می کند که در ماه‌های اخیر مهمترین رکن اطلاع رسانی خود را از دست داده است!
یکشنبه، 30 مهر 1396 - 12:55

هشتادونهمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شد هشتادونهمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شد
هشتاد و نهمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات با پرونده‌هایی در زمینه رفتار فردی در شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی و رسانه منتشر شد.
چهارشنبه، 26 مهر 1396 - 20:54

همایش روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود همایش روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود
همایش روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با موضوع: روابط عمومی، رسانه های نوین و تدبیر نوین 23 مهرماه در سالن شهید قندی برگزار می شود.
شنبه، 22 مهر 1396 - 15:13

مسابقه کتاب خوانی «پیام های عاشورا» با استفاده از کتاب حضرت زینب کبری(س) سردبیر رسانه عاشورا مسابقه کتاب خوانی «پیام های عاشورا» با استفاده از کتاب حضرت زینب کبری(س) سردبیر رسانه عاشورا
اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهارستان به منظور فرهنگ سازی، ترویج پیام و اهداف قیام حضرت سید الشهداء اباعبدالله الحسین(ع)، مسابقه کتابخوانی پیام های عاشورا را برای هیئات مذهبی برگزار می کند.
سه شنبه، 18 مهر 1396 - 23:28

 رسانه، تشکل و روابط عمومی رسانه، تشکل و روابط عمومی
فعالان رسانه‌ای حوزه آموزش پرورش از خبرنگاران این حوزه گرفته تا نویسندگان و تحلیلگران و کارشناسان که در روزنامه‌ها و هفته نامه‌ها و ماهنامه‌ها و خبرگزاری‌ها و سایت‌ها فعال هستند باید به دو ضلع دیگر یعنی کنشگران تشکل‌ها و مدیران و مسوولان روابط عمومی‌ها نگاه خود را تغییر دهند و خواستار یک تعامل سازنده شوند به عبارتی دست آشتی به سوی آنها دراز و اعلام کنند که خواستار دست‌گیری متقابل هستند نه مچ‌گیری.
چهارشنبه، 15 شهریور 1396 - 09:44

یک اتاق خبر مدرن برای ارتباط با ذی‌نفعان یک اتاق خبر مدرن برای ارتباط با ذی‌نفعان
فرودگاه Amsterdam Schiphol Airport یکی از فرودگاه های اصلی اروپا است. Schiphol با بیش از 63 میلیون مسافر در سال و 1.7 میلیون تن بار، سومین فرودگاه ارزان در اروپا محسوب می شود. با توجه به تنوع ذی‌نفعانی که باید در مورد موضوعات مختلف مطلع شوند، اتاق خبر مدرن ضروری است.
شنبه، 11 شهریور 1396 - 10:15

 رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش منصوب شد رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش منصوب شد
وزیر آموزش وپرورش طی حکمی « مرتضی نظری» را به سمت «رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی» وزارت آموزش وپرورش منصوب کرد.
پنجشنبه، 2 شهریور 1396 - 13:39

 مدیرکل جدید روابط عمومی صداوسیما منصوب شد مدیرکل جدید روابط عمومی صداوسیما منصوب شد
با حکم رئیس صداوسیما، محمد حسین رنجبران به سمت مدیرکل روابط عمومی این سازمان منصوب شد.
پنجشنبه، 2 شهریور 1396 - 13:28

اپلیکیشن‌های کاربردی برای روابط عمومی اپلیکیشن‌های کاربردی برای روابط عمومی
روابط عمومی یکی از مشاغلی است که دارای وظایف چندگانه است. این وظایف گاها به قدری زیاد و متنوع هستند که مسئولان روابط عمومی از کنترل همه‌ آن‌ها به صورت یکجا عاجز می‌مانند. از همین رو، آشنایی با ابزارهایی که جهت برنامه‌ریزی و صرفه‌جویی زمان به مسئولان روابط عمومی کمک می‌کند، ضروری و مهم به نظر می‌رسد.
چهارشنبه، 4 مرداد 1396 - 14:35

هوشمندترین شرکت‌های جهان هوشمندترین شرکت‌های جهان
براساس گزارش فوربس، شرکت «ان‌ویدیا» که در جهان بیشتر به ساخت پردازنده‌های گرافیکی شناخته می‌شود هوشمندترین شرکت جهان معرفی شد. دلیل این انتخاب به فناوری‌های پیش‌رو این شرکت و مدل‌های کسب کار پیچیده و چندلایه این شرکت باز می‌گردد.
پنجشنبه، 29 تیر 1396 - 18:45

دکتر دارابی: حمایت از تولید ملی و اطلاع‌رسانی شفاف اقتصادی مهمترین رسالت روابط عمومی‌هاست دکتر دارابی: حمایت از تولید ملی و اطلاع‌رسانی شفاف اقتصادی مهمترین رسالت روابط عمومی‌هاست
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- معاون امور استان‌های صدا و سیما گفت: در بیان نقش روابط عمومی‌ها در تحقق اقتصاد مقاومتی باید گفت حمایت از تولید ملی و اطلاع‌رسانی شفاف اقتصادی، مهمترین رسالت روابط عمومی‌هاست.
پنجشنبه، 15 تیر 1396 - 01:49

رئیس دانشکده ارتباطات علامه:اعتراض دانشجویان منطقی نیست رئیس دانشکده ارتباطات علامه:اعتراض دانشجویان منطقی نیست
در پی اعتراض دانشجویان دانشکده ارتباطات علامه در خصوص برخی موارد آموزشی، رئیس این دانشکده با اشاره به موارد اعتراضی دانشجویان گفت: هیچ‌کدام از ادعاهای این دانشجویان مستند و منطقی نیست و اگر هر دانشجویی درخصوص ادعای خود مدرکی دارد آن را به دانشگاه ارائه دهد.
دوشنبه، 5 تیر 1396 - 16:22

انتصاب هادی کمرئی به‌عنوان مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک توسعه تعاون انتصاب هادی کمرئی به‌عنوان مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک توسعه تعاون
طی حکمی از سوی مهدیان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بانک توسعه تعاون هادی کمرئی به سمت سرپرست امور روابط عمومی و حوزه مدیریت منصوب شد
شنبه، 27 خرداد 1396 - 13:02

روابط عمومی های عرصه اقتصادی و مسئولیت خطیر آگاهی دهی به مخاطبان روابط عمومی های عرصه اقتصادی و مسئولیت خطیر آگاهی دهی به مخاطبان
خوشبختانه در حال حاضر و در سال های اخیر، تلاش شده است تعامل و انسجام مناسبی بین روابط عمومی های شبکه بانکی ایجاد شود و می توان با این همگرایی، قدم در مسیر جدیدی گذاشت و تعامل سازنده با مخاطبان داشت.
شنبه، 13 خرداد 1396 - 08:33

بازدید ترامپ از عربستان سعودی، یک تمرین روابط عمومی بازدید ترامپ از عربستان سعودی، یک تمرین روابط عمومی
یکی از نتایج این مسئله برای او، یک تمرین روابط عمومی بدون هزینه، و تمرین حسن نیت با بیش از 40 کشور اسلامی از آسیا و آفریقا، و به خصوص شورای همکاری خلیج فارس بود، که همه این ها را از پادشاهی عربستان دارد.
سه شنبه، 2 خرداد 1396 - 11:46

آیا ترامپ گفتگوهایش را در کاخ سفید ضبط می‌کند؟ آیا ترامپ گفتگوهایش را در کاخ سفید ضبط می‌کند؟
سخنگوی کاخ سفید روز جمعه 12 مه حاضر نشد در این باره که دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا آیا گفتگوهای خود در کاخ سفید را ضبط می‌کند توضیحی به خبرنگاران بدهد. این موضوع بعد از آن مطرح شد که ترامپ در توئیتی جیمز کومی، رییس پیشین FBI را مستقیما تهدید کرد.
شنبه، 23 اردیبهشت 1396 - 22:37

تقویم روز ارتباطات/ روز رادیو تقویم روز ارتباطات/ روز رادیو
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- روس ها بیش از یک قرن است که هفتم ماه می هر سال را به نام «روز رادیو» برگزار می کنند زیرا نخستین گیرنده رادیو در جهان در این روز در سال 1895 توسط «الکساندر پوپوفAlexander S. Popov» روس در شهر سن پترزبورگ به معرض تماشا گذارده شد.
جمعه، 17 اردیبهشت 1395 - 10:57

مطالعه: نسل هزاره (وای) آمادگی خدمت به عنوان "وجدان اخلاقی" در روابط عمومی را ندارند مطالعه: نسل هزاره (وای) آمادگی خدمت به عنوان "وجدان اخلاقی" در روابط عمومی را ندارند
کم تر از 41 درصد از پاسخ دهندگان نسل هزاره با نظام نامه اخلاقی انجمن روابط عمومی آمریکا آشنا و یا کاملا آشنا بودند، و تنها 47 درصد از آن ها گفتند که احتمالا یا به احتمال بسیار زیاد از آن در کار خود مشورت می گیرند.
یکشنبه، 10 اردیبهشت 1396 - 08:19

پنج موضوع داغ روابط عمومی آنلاین برای افزایش کسب و کار شما پنج موضوع داغ روابط عمومی آنلاین برای افزایش کسب و کار شما
شما می توانید رسانه ها و تاثیرگذاران را با استفاده از رسانه های اجتماعی هدف قرار دهید. از مخاطبان سفارشی و مخاطبان مشابه، برای ارسال پیام های شدیدا نیازمند توجه به رسانه ها و تاثیرگذارانی که می خواهید تحت تاثیر قرار دهید، استفاده نمائید.
چهارشنبه، 27 بهمن 1395 - 08:37

47 شغل در دسترس ارتباطات و روابط عمومی 47 شغل در دسترس ارتباطات و روابط عمومی
47 شغل در دسترس ارتباطات و روابط عمومی
دوشنبه، 25 بهمن 1395 - 10:53

انجمن روابط عمومی کانادا خواستار تمرکز مجدد بر روابط عمومی اخلاقی شد انجمن روابط عمومی کانادا خواستار تمرکز مجدد بر روابط عمومی اخلاقی شد
به گزارش گروه ترجمه شارا، انجمن روابط عمومی کانادا خواستار "تمرکز مجدد بر روابط عمومی اخلاقی"، در پرتو اظهارات سیاسی اخیر در ایالات متحده شد.
یکشنبه، 24 بهمن 1395 - 09:16

روابط عمومی چیست؟ روابط عمومی چیست؟
روابط عمومی تبدیل به یک نیاز حیاتی شده است. برقراری ارتباط مناسب با عموم/مخاطب هدف، جزئی از ضروریات سازمانها شده است.
پنجشنبه، 21 بهمن 1395 - 14:03

وبسایت ژورنالیستی وبسایت ژورنالیستی
در پایان ژانویه 2005 روشن شد که وبلاگ ها که محذورات و محدودیت های نشریات چاپی را ندارند بزرگترین منبع عکس، خبر و نظر از دست اول برای نشریات و رادیو تلویزیون ها شده اند زیرا که کار بیشتر آنها اختصاصی بوده است.
سه شنبه، 12 بهمن 1395 - 09:39

صفحه بعد
   پربیننده ترین مطالب روابط عمومی  

  پوشش بی سابقه رسانه ها به مردن یک نهنگ


  سالنامه تخصصی روابط عمومی ایران 1397 منتشر می شود


  برترین عکس های خبری سال 2017 در مجله آتلانتیک


  مدیر جدید روابط عمومی اتاق بازگانی لرستان معرفی شد


  راهنمای آداب و معاشرت در رستوران


  کنفرانس روابط عمومی در مانیتورینگ رسانه ای


  روابط عمومی مجتمع جهان فولاد سیرجان، روابط عمومی برتر شد


  تاسیس معاونت ارتباطات سایپا برای پاسخگویی شفاف


  معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: ضرورت ایجاد اتاق فکر رسانه در حوزه مهارت آموزی


  قانون جدید برای برخورد با افراد تلفن به دست


 
 
 
مقالات
گفتگو
گزارش
آموزش
جهان روابط عمومی
مدیریت
رویدادها
روابط عمومی ایران
کتابخانه
تازه های شبکه
آخرین رویدادها
فن آوری های نو
تبلیغات و بازاریابی
ایده های برتر
بادپخش صوتی
گزارش تصویری
پیشنهادهای کاربران
اخبار بانک و بیمه
نیازمندی ها
خدمات
خبرنگار افتخاری
بخش اعضا
دانلود کتاب
پیوندها
جستجوی پیشرفته
موبایل
آر اس اس
بخشنامه ها
پیشکسوتان
لوح های سپاس
پیام های تسلیت
مناسبت ها
جملات حکیمانه
پایان نامه ها
درباره شارا
تماس با ما
Shara English
Public Relation
Social Media
Marketing
Events
Mobile
Content
Iran Pr
About Us - Contact US - Search
استفاده از مطالب این سایت با درج منبع مجاز است
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شارا است
info@shara.ir
  خبر فوری: جلد سوم کتاب استانداردهای روابط عمومی منتشر شد