شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : روابط عمومي‌ها را سربازان خط مقدم جبهه فرهنگي و خدمت به مردم خواند
شنبه، 12 بهمن 1392 - 09:06 کد خبر:8742
فرماندار شهرستان بندرعباس در جلسه كميته ادارات و نهادهاي ستاد دهه مبارك دهه فجر اين شهرستان گفت: روابط عمومي‌ها سربازان خط مقدم جبهه فرهنگي و خدمت به مردم هستند.

Description: C:\Users\msp\Desktop\shara025.jpg

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)، فرماندار شهرستان بندرعباس در اين جلسه بيان كرد: با توجه به اينكه هنوز واحدهاي روابط عمومي به جايگاه واقعي خود در دستگاه‌هاي اجرايي نرسيده اند، ضرورت دارد تا با اقدامات وسيع و مبتني بر اصول علمي روز زمينه اعتلاي جايگاه اين واحدها را تقويت كنيد. 

احمد مرادي ارزيابي رسانه هاي مديران را يكي از راه هاي ايجاد رقابت بين دستگاه دانست و براي تحرك بخشيدن به واحدهاي روابط عمومي خواند و تاكيد كرد: در حال حاضر ميزان توجه ها به روابط عمومي تناسبي با ظرفيت ها و عملكرد هاي آن‌ها ندارد و به طور كلي هنوز روابط عمومي ها به عنوان يكي از مظلوم ترين واحدها در ادارات به شمار مي روند.
 
وي درادامه افزود: در آستانه سي و پنجمين فجر انقلاب اسلامي هستيم و روابط عمومي ها در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران توانسته اند و در عرصه هاي مختلف به توفيقات ارزشمند و بسيار خوبي دست پيدا كند.

نماينده عالي دولت در شهرستان بندرعباس بيان كرد: با توجه به اينكه نسل جديد انقلاب با بسياري از اين موفقيت ها آشنا نيستند، لازم است اين توفقيات و دستاوردها بيش از پيش به اطلاع عموم مردم خصوصا نسل جديد برسد تا زمينه هاي اميد و نشاط اجتماعي در جامعه فراهم شود.

وي تصريح كرد: روابط عمومي بايد به بهترين نحو از ويژگي‌هاي رفتاري و گفتاري و تصويري استفاده كند، چرا كه در نهايت تجلي و بهره آن نصيب سازمان است و شخصيت او بيانگر شخصيت جامعه اوست و اطلاع رساني درست و موثر از اين خدمات را از وظايف مهم روابط عمومي ها دانست.

وي خاطر نشان كرد: دهه فجر امسال فرصت بسيار مناسبي است تا اين دستاوردها به بهترين شكل ممكن از سوي روابط عمومي ها اطلاع رساني شود.

فرماندار شهرستان بندرعباس روابط عمومي ها را سربازان خط مقدم جبهه فرهنگي و خدمت به مردم دانست و افزود: تلاش در اين جبهه فرهنگي بايد مداوم و طولاني مدت باشد تا بتوان به نتيجه مورد نظر دست يافت.

وي در پايان اين جلسه نقش روابط عمومي ها را مهم دانست و گفت: با توجه به در پيش بودن ايام الله دهه مبارك فجر و همچنين عيد نوروز بايد تمام تلاش خود را براي هر چه پررنگ تر دن برنامه ها به‌كار گيريد تا به فضل الهي در دهه فجر و ايام نوروز به بهترين وجه ممكن برنامه هاي ايام را اجرايي كرده و زمينه خدمات رساني هر چه بهتر فراهم شود.

منبع: برنا