شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : نشست رئيس مركز روابط‌عمومي و اطلاع‌رساني وزارت كار با نمايندگان رسانه‌ها
سه شنبه، 23 شهریور 1400 - 18:50 کد خبر:47715
رئيس جديد مركز روابط‌عمومي و اطلاع رساني وزارت تعاون و كار و رفاه اجتماعي از تعامل گرم، مثبت و سازنده با رسانه ها خبر داد.

شبكه اطلاع‌رساني روابط‌عمومي ايران (شارا)||اخبار| رئيس جديد مركز روابط‌عمومي و اطلاع رساني وزارت تعاون و كار و رفاه اجتماعي از تعامل گرم، مثبت و سازنده با رسانه ها خبر داد.


به گزارش شارا به نقل از بازاركار، سرپرست مركز روابط‌عمومي و اطلاع رساني وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي كه هفتم شهريور به اين سمت منصوب شد در اقدامي ارزنده و در كوتاه ترين زمان با نمايندگان رسانه ها نشست همفكري و هم انديشي برگزار كرد.


" سيد مرتضي موتورچي" در اين ديدار كه با حضور نمايندگاني از رسانه هاي مختلف از جمله بازاركار، ايسنا، ايرنا، فارس، ميزان، جام جم، همشهري، تابناك، اطلاعات، جوان و ... برگزار شد ضمن شنيدن نظرات و ديدگاه هاي حاضران بر تعامل سازنده با رسانه ها تاكيد كرد.


او با اشاره به اينكه خود را خادم رسانه ها مي داند گفت: براساس اعلام و دستور آقاي دكتر عبدالملكي، وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي، وزارتخانه مردم است و او نيز خود را خادم مردم و رسانه مي داند.


سرپرست مركز روابط‌عمومي و اطلاع رساني وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي با تصريح اينكه دكتر حجت اله عبدالملكي با شروع فعاليت خود در وزارتخانه مردم تلاش دارد حتي يك روز را هم از دست بدهد اظهار داشت: وزير تعاون و كار يك فرد تحولگرا است و عقيده دارد كه بهترين مسير براي انجام فعاليت ها تعامل خوب با رسانه ها و همراهي و همكاري با رسانه هاي مختلف است.


وي به تشكيل قرارگاه هاي مختلف از جمله قرارگاه اشتغال، رفاه و ... اشاره كرد و گفت: وزير تعاون و كار و رفاه اجتماعي و تيم ستادي همه نگاه و تلاششان براي ساماندهي امور در حوزه هاي مختلف است و تشكيل اين قرارگاه ها كه بعضا با ديدگاه هاي متفاوتي همراه است براي ساماندهي هر چه زودتر امور مربوط به مشكلات و نيازهاي مردم در زمينه هاي مختلف است.


موتورچي با تصريح اينكه وزارت تعاون و كار و رفاه اجتماعي يك وزارتخانه بي نظير است گفت: ميليون ها خانواده ايراني به انحاء مختلف مخاطب و جامعه هدف اين وزارتخانه هستند و تصميمات و برنامه هاي آن در بخش هاي مختلف اشتغال، مهارت، بيمه، فرهنگي و كارگري، بيمه و دستمزد، سهام عدالت و بازنشستگي و ... مردم را تحت تاثير قرار مي دهد بنابراين انتظار داريم در يك فضاي تعاملي همه رسانه ها تعامل سازنده اي با ما داشته باشند.


وي افزود: تلاش مي كنيم از فعاليت هاي رسانه اي به شكل جزيزه اي در بدنه و سازمان هاي تابعه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي پرهيز شود و رسانه ها تعامل منسجم تر و شفاف تري با اين مجموعه عظيم وزارت تعاون و كار داشته باشند.

در اين نشست دكتر پوريان، خانم دكتر شارقي، آقاي رحيمي و خانم آرمان از همكاران روابط‌عمومي نيز حضور داشتند.


بازاركار انتصاب " دكتر سيد مرتضي موتورچي" را به سمت مركز روابط‌عمومي و اطلاع رساني وزارت تعاون و كار و رفاه اجتماعي تبريم مي گويد و براي ايشان و تيم فعال روابط‌عمومي آرزوي توفيق دارد.