شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : وبينار تخصصي نظرسنجي و روابط عمومي برتر
سه شنبه، 22 مهر 1399 - 18:50 کد خبر:44934
نشست تخصصي نوانگار با موضوع "نظرسنجي و روابط‌عمومي برتر " روز سه شنبه 29مهرماه سال‌جاري ساعت 10 تا 12 به صورت وبينار برگزار خواهد شد.


 شبكه اطلاع رساني روابط‌عمومي ايران (شارا)-|| معاون فرهنگي سازمان جهاد دانشگاهي آذربايجان شرقي گفت: نشست تخصصي نوانگار با موضوع "نظرسنجي و روابط‌عمومي برتر " روز سه شنبه 29مهرماه سال‌جاري ساعت 10 تا 12 به صورت وبينار برگزار خواهد شد.
 
 به گزارش شارا، احد حاجي‌بلند در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: اين وبينار به همت مركز افكار سنجي دانشجويان ايران (ايسپا ) و سازمان جهاددانشگاهي استان و با همكاري اداره كل روابط عمومي استانداري آذربايجان شرقي با هدف ارتقاء دانش تخصصي مديران و كارشناسان حوزه روابط عمومي دستگاه ها و نهادهاي استان آذربايجان شرقي و آشنايي هر چه بيشتر آنان با صنعت افكارسنجي و ارتباط آن با روابط عمومي مدرن برگزار مي‌شود.
 
 وي يادآور شد: اين وبينار با حضور و سخنراني دكتر مهدي رفيعي بهابادي، سرپرست مركز افكارسنجي دانشجويان ايران(ايسپا) و دكتر مهدي منتظر قائم، عضو هيئت علمي دانشگاه تهران برگزار مي‌شود.
 
 بر اساس اين گزارش؛ مركز افكارسنجي دانشجويان ايران (ايسپا) با داشتن 31 شعبه فعال در 31 استان كشور كه ذيل معاونت فرهنگي جهاددانشگاهي استان ها تعريف مي شوند، از سال 1380 به منظور ترويج گفتمان نظرسنجي در جامعه و نيز توسعه تحقيقات افكار عمومي و طرح هاي نظرسنجي تشكيل شده است و تلاش مي كند ضمن اجراي طرح هاي نظرسنجي و تحقيقات افكار عمومي در سطوح مختلف، ملي، منطقه اي و محلي، مسئولان و سياست مداران، دانشگاهيان و نخبگان را نسبت به افكار عمومي و تحولات جامعه حساس نمايد. به بيان ديگر ارائه تصوير درست و واقعي از متن جامعه و شنيده شدن صداي شهروندان از طريق توليد و انتشار داده‌هاي واقعي با رعايت اصل امانتداري و بي‌طرفي و پل زدن بين جامعه و بدنه دانشگاهي و علمي كشور از رسالت هاي ايسپا محسوب مي شود.