شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : استوديو و راديو شهر توسط روابط عمومي شهرداري قم راه‌اندازي شد
چهارشنبه، 16 مرداد 1392 - 12:04 کد خبر:4486

شارا- مديركل روابط عمومي و بين‌الملل شهرداري قم از راه‌اندازي استوديو شهر و راديو شهر در قم خبر داد و بيان داشت: اين استوديو و راديو از صدا و سيماي مركز قم پخش شده كه علاوه بر پخش نظرات مردمي، اقدامات شهرداري به اطلاع شهروندان مي‌رسد

به گزارش شارا به نقل از روابط عمومي شهرداري قم، مراسم تجليل از خبرنگاران برتر مديريت شهري با حضور شهردار قم در مجموعه سيرنگ برگزار شد.

در اين مراسم كه مسئولان استان و مديران مسئولان رسانه‌ها و سرپرستان خبرگزاري‌ها در استان قم حضور داشتند، از تلاش يك ساله رسانه‌هاي برتر قم در حوزه مديريت شهري قدرداني شد.

علي حاجي‌رضا مديركل روابط عمومي و بين‌الملل شهرداري قم در اين مراسم ضمن تبريك به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران حوزه مديريت شهري در طول سال خدمات شاياني را ارائه كرده و فرهنگ شهروندي را ترويج داده‌اند.

وي افزود: يكي از رسالت‌هاي اصلي خبرنگاران توسعه فرهنگ شهروندي است كه در اين راستا تلاش‌هاي زيادي صورت گرفته و تمام برنامه‌ريزي‌ها در اين راستا بوده است.

حاجي‌رضا از راه‌اندازي استوديو شهر و راديو شهر در قم خبر داد و بيان داشت: اين استوديو و راديو از صدا و سيماي مركز قم پخش شده كه علاوه بر پخش نظرات مردمي، اقدامات شهرداري به اطلاع شهروندان مي‌رسد.

مديركل روابط عمومي و بين‌الملل شهرداري قم تصريح كرد: يكي از موضوعات مهم براي ما اطلاع از خواسته‌هاي مردم است كه در اين زمينه خبرنگاران تلاش‌هاي بسياري را انجام مي‌دهند و بر اساس اين خواسته‌ها برنامه‌‌ريزي‌هاي شهري صورت مي‌گيرد.

وي از برگزاري جشنواره‌هايي با موضوع مديريت شهري خبر داد و گفت: دو جشنواره در اين زمينه برنامه‌ريزي شده كه نخستين جشنواره برگزار و اختتاميه آن فردا انجام خواهد شد.

مديركل روابط عمومي و بين‌الملل شهرداري قم گفت: يكي از تلاش‌هاي صورت گرفته براي اطلاع‌رساني از خدمات ارائه شده توسط شهرداري به مردم، راه‌اندازي پايگاه اطلاع‌رساني شهرنيوز و نشريه شهرنامه كريمه اهل بيت(ع) بوده است كه در اين مجموعه خبري خبرنگاران استاني فعاليت مي‌كنند.

در پايان اين مراسم با اهدا لوح تقديري از خبرنگاران برتر مديريت شهري در قم تجليل شد.