شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : چگونه پيام‌هاي حذف شده واتس اپ را بخوانيم؟
شنبه، 5 مهر 1399 - 08:02 کد خبر:44673
اين اپليكيشن به صورت رايگان در پلي استور گوگل براي دانلود قرار گرفته و دارندگان گوشي هاي هوشمند اندرويد مي‌توانند آن را روي دستگاه خود نصب كرده و به اين ترتيب، پيام هاي حذف شده واتس‌اپ را بخوانند.
 شبكه اطلاع رساني روابط‌عمومي ايران (شارا)-|| آيا تا به حال براي شما پيش آمده است كه يكي از مخاطبين پيامي را براي شما فرستاده و سپس از آن پشيمان شده و آن را حذف كند؟
 
 به اين ترتيب هزاران هزار سوال در ذهن شما پديد مي آيد كه پيام هاي حذف شده چه بوده و چرا طرف مقابل آن ها را حذف كرده و اجازه خواندن آن ها را به شما نداده است؟
 
 «نوتي سيو»، گزينه اي است كه در اين راه به ما كمك خواهد كرد.
 
 اين اپليكيشن به صورت رايگان در پلي استور گوگل براي دانلود قرار گرفته و دارندگان گوشي هاي هوشمند اندرويد مي‌توانند آن را روي دستگاه خود نصب كرده و به اين ترتيب، پيام هاي حذف شده
واتساپ را بخوانند.
 
 ساز و كار اين اپليكيشن به اين صورت است كه كليه پيام هاي دريافتي كه در نوتيفيكيشن سنتر شما به نمايش در مي آيند را در خود ذخيره كرده و به اين ترتيب، پنجره نوتيفيكيشن سنتر شما همواره پاكيزه و تميز خواهد ماند. شما قادر خواهيد بود تا با مراجعه به اين اپليكيشن، كليه نوتيفيكيشن هاي دريافتي را در يك محل مشاهده كرده و همچنين ميان آن ها به جستجو بپردازيد.