شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : عملكرد روابط عمومي و تلاش كاركنان فني انتقال خون هرمزگان ستودني است
چهارشنبه، 2 مهر 1399 - 18:56 کد خبر:44659
مديرعامل سازمان انتقال خون ايران با بيان اينكه انتقال خون مجموعه اي فني تخصصي و اجتماعي فرهنگي است از تلاش هاي كاركنان انتقال خون هرمزگان در راستاي تحقق اهداف سازمان تقدير كرد و گفت: تسلط نيروهاي فني و فعاليت هاي فرهنگي روابط‌عمومي كه به تكريم اهداكنندگان خون انجاميده دو نقطه قوت انتقال خون استان است.


 شبكه اطلاع رساني روابط‌عمومي ايران (شارا)-|| مديرعامل سازمان انتقال خون ايران با بيان اينكه انتقال خون مجموعه اي فني تخصصي و اجتماعي فرهنگي است از تلاش هاي كاركنان انتقال خون هرمزگان در راستاي تحقق اهداف سازمان تقدير كرد و گفت: تسلط نيروهاي فني و فعاليت هاي فرهنگي روابط‌عمومي كه به تكريم اهداكنندگان خون انجاميده دو نقطه قوت انتقال خون استان است.
 
 به گزارش شارا به نقل از روابط عمومي سازمان انتقال خون ايران؛ مديرعامل سازمان انتقال خون ايران به اتفاق معاون توسعه مديريت و منابع و جمعي از مديران كل با حضور در اداره كل انتقال خون هرمزگان پس از بررسي نتايج مميزي و ارائه گزارش توسط مديركل دفتر مديريت عملكرد و پاسخگويي به شكايات سازمان گفت: انتقال خون هرمزگان يكي از مراكز موفق سازمان در سالهاي اخير بوده است و حضور در اين استان به اتفاق جمعي از مديران به دليل عرض خدا قوت و تقدير از تلاش هاي كاركنان اين مجموعه ي پرتلاش است.
 
 دكتر پيمان عشقي در ادامه با يادآوري رشادت رزمندگان اسلام در جبهه هاي نبرد در طول هشت سال دفاع مقدس گفت: اينكه جوانان ديروز موفق به تحصيل شدند و امروز در اين اداره كل اقدامات موثري را به انجام مي رسانند در سايه رشادت هاي شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.
 
 وي تصريح كرد: ايرانيان در روزهاي دشوار سختكوش تر و منسجم تر از هر زمان ديگر عمل مي كنند و اين را در طول ايام شيوع كرونا نيز مجددا به اثبات رسانده اند.
 
 دكتر عشقي شهادت در كسوت دفاع از سلامت هموطنان را يك افتخار برشمرد و خاطرنشان ساخت: خوشحاليم كه علي رغم همه ي تلخي ها برگ زرين خدمت به همنوعانمان در دشوار ترين روزهاي تاريخ را نيز در پرونده داريم.
 
 مديرعامل سازمان انتقال خون ايران با يادآوري روزهاي خدمت خود در شهرستان هاي جنوب ايران و كرانه ي خليج فارس گفت: مردم اين خطه خونگرم و نوع دوست هستند و نسبت به گذشته و علي رغم بسياري از محدوديت ها موفق به توسعه استان خود شده اند و اين توسعه به همت مديركل و كاركناني سختكوش در انتقال خون نيز نمود يافته است.
 
 مديرعامل سازمان انتقال خون ايران از تلاش هاي مديركل و مدير روابط عمومي انتقال خون استان تقدير كرد و گفت: تلاش براي اقناع داوطلبين اهداي خون و تبديل آنان به اهداكننده مستمر خون با فرآيند هاي روابط عمومي محور انجام شده است و اكنون زمان همت براي افزايش آمار اهداي خون بار اولي ها است تا نسل اهداكنندگان خون جايگزين شوند.
 
 دكتر پيمان عشقي در ادامه افزود: سازمان انتقال خون آماده است تا كليه منابع مورد نياز را در اختيار پژوهشگران قرار دهد تا بتوانند با ارائه طرح هاي پژوهشي آمار اهداي خون را در كنار ارتقاي شاخص هاي سلامت خون افزايش دهند.
 
 وي فعاليت انتقال خون هرمزگان را در خصوص جمع آوري پلاسماي كوويد 19 نيز قابل تقدير خواند و گفت: سازمان انتقال خون موظف است پلاسماي مورد نياز مراكز درماني را تامين كند.
 
 دكتر عشقي افزود: آزمايش سنجش ميزان آنتي بادي عليه ويروس كرونا در پلاسماهاي دريافتي انجام مي شود و اين پلاسما ها ذخاير ارزشمند نظام سلامت براي مقابله با كرونا در روزهايي است كه پيش بيني مي شود سخت تر از ماه هاي گذشته باشد .
 
 وي گفت: انتقال خون در زمينه توليد و تامين پلاسماي كوويد19 وظيفه اي به مانند سازمان غذا و دارو دارد و متعهد است كه در اين زمينه كه مستقيما به نجات جان همنوعان مبتلا به كوويد19 مرتبط است نهايت تلاش خود را اعمال كند.
 
 در ادامه سرمميز تيم مميزي انتقال خون هرمزگان كه در روزهاي 29 و 30 شهريور ماه عملكرد اداره كل انتقال خون هرمزگان را در حوزه هاي فني و اداري بررسي كرده بود به ارائه گزارشي در اين خصوص و اظهار نقاط قوت و نقاط قابل بهبود منتج شده از اين مميزي پرداخت.
 
 گفتني است معاون توسعه مديريت و منابع، مديركل دفتر مديرعامل و روابط عمومي، سرپرست دفتر حقوقي، مديركل دفتر مركزي حراست، مشاور اجرايي مديرعامل و سرپرست روابط عمومي سازمان در اين سفر مديرعامل سازمان انتقال خون را همراهي مي كنند.