شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : خدمات تازه يوتيوب براي رقابت با تيك تاك
چهارشنبه، 26 شهریور 1399 - 01:19 کد خبر:44560
خدمات ويدئويي جديد يوتيوب براي رقابت با تيك تاك شورتس نام دارد و مشتمل بر نمايش و به اشتراك گذاري ويدئوهاي 15 ثانيه اي بر روي گوشي هاي هوشمند است.شبكه اطلاع رساني روابط‌عمومي ايران (شارا)-|| يوتيوب قصد دارد براي رقابت با تيك تاك خدمات انتشار ويدئوهاي كوتاه ارائه دهد. نسخه بتاي اين خدمات قرار است اين هفته در هند راه اندازي شود.

خدمات ويدئويي جديد يوتيوب براي رقابت با تيك تاك شورتس نام دارد و مشتمل بر نمايش و به اشتراك گذاري ويدئوهاي 15 ثانيه اي بر روي گوشي هاي هوشمند است.


كاربران مي توانند براي توليد اين ويدئوها كليپ هاي كوتاه را با هم تركيب كنند، موسيقي ضبط كنند و سرعت ويدئوها را به ميل خود تنظيم كنند. علاوه بر اين شمارش معكوس پايان نمايش ويدئوها نيز نمايش داده مي شود تا كاربران از زمان پايان ويدئوها مطلع شوند.


هنوز مشخص نيست بعد از هند خدمات يادشده در كدام يك از كشورهاي دنيا ارائه مي شود. يوتيوب اطلاع رساني در مورد اين خدمات را از صفحه وب خود آغاز كرده و ويدئوهاي خدمات شورتس را به صورت پشت سر هم نمايش مي دهد. همچنين يك آيكون براي اين ويدئوها در برنامه اندرويدي يوتيوب در نظر گرفته شده است. خدمات يادشده براي گوشي هاي آيفون نيز ارائه خواهد شد./ هموطن سلام