شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : ديدار مديركل روابط عمومي واطلاع‌رساني وزارت ورزش و جوانان و رئيس فدراسيون تنيس
سه شنبه، 14 مرداد 1399 - 09:56 کد خبر:44035
مديركل روابط‌عمومي و اطلاع‌رساني وزارت ورزش و جوانان با داود عزيزي رئيس فدراسيون تنيس ديدار كرد.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| مديركل روابط‌عمومي و اطلاع‌رساني وزارت ورزش و جوانان با داود عزيزي رئيس فدراسيون تنيس ديدار كرد.

به گزارش شارا به نقل از پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومي فدراسيون تنيس ؛بعد از ظهردوشنبه كاوه احمدي، مديركل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان با حضور در فدراسيون تنيس با داود عزيزي رئيس و فرزين ضيا آذري دبير اين فدراسيون ديدار و گفت‎وگو كرد.


مديركل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان در اين ديدار از «داود عزيزي» رييس فدراسيون تنيس به عنوان مديري توانمند در پست هاي مختلف از جمله مديركل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان نام برد و اظهار داشت : يكي از شاخصه هاي مديريتي رييس جديد فدراسيون تنيس توجه به برنامه ريزي و انظباط اداري و كاري است كه با تكيه بر همين ويژگيهاي مثبت مي توان نسبت به آينده اين رشته مهيج اميدوار بود .


«كاوه احمدي» تيم كاري در فدراسيون تنيس را نيز توانمند ارزيابي كرد و توضيح داد : رشته تنيس از جمله ورزش هاي جذاب در دنيا محسوب مي شود كه در ايران نيز جامعه مخاطب خاص خود را دارد و دوره هاي متفاوتي را در عرصه قهرماني پشت سرگذاشته است و اكنون تجربه مديريتي رييس جديد فدراسيون و همكارانش مي تواند زمينه توسعه ، پيشرفت و ترويج اين رشته را فراهم كند و با برنامه هاي خوبي كه آغاز شده است ،اميدواريم بعد از سپري شدن دوران كرونا ، نتيجه برنامه ريزي ها را در توسعه همگاني و گسترش قهرماني تنيس مشاهده كنيم .


مديركل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان ، شفافيت در عملكرد فدراسيون هاي ورزشي را بدليل گستردگي جامعه مخاطب ورزش ايران مهم بر شمرد و توضيح داد : دانستن از شرايط هر ورزش حق مردم است و فدراسيون ها موظفند آخرين اخبار و اطلاعات رشته متبوع خود را در راستاي شفافيت منعكس كنند .


«كاوه احمدي» اطلاع رساني رويدادهاي مختلف فدراسيون تنيس در رسانه ملي و رسانه هاي نوشتاري ، خبرگزاري و فضاي مجازي را مثبت ارزيابي كرد و اظهار داشت : آنچه مسلم است فدراسيون تنيس با توجه به آغاز حركت هدفمند ، همچنان بايد در نزد افكار عمومي ، با اطلاع رساني مستمر از رويدادهاي اين رشته ورزشي به تحقق اهداف آن كمك كند .


داود عزيزي رييس فدراسيون تنيس در اين ديدار توجه ويژه اداره كل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان را به روابط عمومي هاي مجموعه ورزش كشور ستايش كرد و با اشاره به درايت «كاوه احمدي» ابراز اميدواري كرد كه برنامه ريزي هاي اين اداره كل در زمينه رشد و پيشرفت اطلاع رساني ورزش كشور در نهايت منجر به علاقمندي بيشتر مردم براي رو آوردن به ورزش در راستاي ارتقا سطح سلامت جامعه شود .


در اين ديدار ؛ محمد كفاش يعقوبي كارشناس روابط عمومي فدراسيون ها و اكرم شعباني سردبير پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان حضور داشتند .