شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : مديركل منابع طبيعي و ابخيزداري هرمزگان: روابط عمومي شاكله هر دستگاه اجرايي است
سه شنبه، 14 آبان 1398 - 19:28 کد خبر:40713
مديركل منابع طبيعي و ابخيزداري هرمزگان در ديدار با هيات رييسه شوراي هماهنگي روابط عموميهاي هرمزگان گفت: روابط عمومي در هر دستگاه اجرايي شاكله اصلي و تاثيرگذار است.


 شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| مديركل منابع طبيعي و ابخيزداري هرمزگان در ديدار با هيات رييسه شوراي هماهنگي روابط عموميهاي هرمزگان گفت: روابط عمومي در هر دستگاه اجرايي شاكله اصلي و تاثيرگذار است.
 
 به گزارش شارا به نقل از خبرگزاري برنا؛ اميد ذاكري صبح امروز در ديدار با هيات رييسه شوراي هماهنگي روابط عمومي ها به مناسبت روز فرهنگ عمومي با اشاره به اهميت و جايگاه روابط عمومي اظهارداشت: روابط عمومي زبان پاسخ‌گوي سازمان بوده كه در مواقع لزوم با هماهنگي مديران مجموعه به شبهات و سئوالات افكار عمومي پاسخ منطقي خواهد داد.
 
 وي افزود: روابط عمومى دانشى است كه به وسيله آن سازمان ها آگاهانه مى كوشند، بر مسئوليت اجتماعى خويش عمل كنند تا بتوانند، تفاهم و پشتيبانى كسانى را كه براى توسعه اهميت دارد، به دست آورند بنابراين بايد گفت: روابط عمومى بخشى از وظايف مديريت سازمان است و عملى مداوم و برنامه ريزى شده است كه از طريق آن افراد و سازمان ها مى كوشند تا تفاهم و پشتيبانى كسانى را كه با آنها سرو كار دارند، به دست آورند.
 
 درادامه خانم فاطمه ركن الديني مديركل روابط عمومي استانداري هرمزگان با اشاره به جايگاه روابط عمومي افزود: روابط عمومي ها در بعضي از دستگاه ها از جايگاه خوبي برخوردار نبوده و اميداست كه مديران دستگاه ها نگاه خودرا به جايگاه روابط عمومي تغيير داده و در جهت ارتقا اين جايگاه در راستاي آگاهي بخشي و اطلاع رساني به موقع و دقيق از عملكرد دستگاه متبوع بكوشند.
 
 وي ادامه داد: شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان هرمزگان در تلاش جهت ارتقا سطح دانش نوين مديران روابط عمومي و اهتمام بخشي به روشنگري درون سازماني و برون سازماني است و با برگزاري دوره هاي آموزشي تخصصي و عمومي سعي داريم مديران روابط عمومي ها را در جريان تازه ترين تحولات حوزه تخصصي روابط عمومي قراردهيم. درادامه فروغ مسلم زاده مديرروابط عمومي منابع طبيعي و ابخيزدار ي هرمزگان با اشاره به مشكلات خاص روابط عمومي ها بيان داشت: كمبود نيروي متخصص و تحصيلكرده در مجموعه روابط عمومي ها يكي از آفت هايي است كه اين روزها دامن بعضي از دستگاه ها را گرفته و اميدواريم مديران با استفاده از مديران با تجربه و موفق در روابط عمومي بتوانند تحولات چشمگيري در دستگاه متبوع خود ايجاد نمايند.
 
 همچنين خليلي مديرروابط عمومي سازمان جهادكشاورزي هرمزگان نيز درادامه تصريح كرد: هيات رييسه شوراي روابط عمومي هاي استان با برگزاري دوره هاي علمي و تخصصي در طي سال و اردوهاي فرهنگي و علمي در راستاي ارتقا دانش و آگاهي مديران روابط عمومي هاي استان تلاش مي كند كه اميدواريم با همراهي تمامي دستگاه ها بتوانيم خدمات بسيار ارزنده اي به دستگاه ها ارائه دهيم.