شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : آغاز ثبت نام جشنواره عكس «نماي ملي» بانك ملي ايران
شنبه، 2 شهریور 1398 - 12:09 کد خبر:39951
ثبت نام جشنواره عكس «نماي ملي» بانك ملي ايران از امروز دوم شهريورماه در دو بخش معماري و مستند اجتماعي آغاز شد.


 شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| ثبت نام جشنواره عكس «نماي ملي» بانك ملي ايران از امروز دوم شهريورماه در دو بخش معماري و مستند اجتماعي آغاز شد.
 
 
به گزارش شارا به نقل از روابط عمومي بانك ملي ايران، اين جشنواره به پاس نود و يكمين سال تاسيس بانك ملي ايران برگزار مي شود و هر شركت كننده تا 20 مهرماه مهلت دارد تا حداكثر پنج عكس را در هر بخش براي شركت در جشنواره بارگذاري كند.
 
 جشنواره عكس نماي ملي در بخش معماري با موضوعات ابنيه تاريخي و قديمي، طراحي و خطوط معماري بناها، تزئينات معماري ، نماي بدنه شعب و هويت بصري ساختمان هاي بانك ملي ايران و در بخش مستند اجتماعي با موضوعات بازار، كسب و كار و مراودات پولي و بانكي به شيوه هاي سنتي ، الكترونيك و ديجيتال برگزار مي‌شود.
 
 در اين جشنواره به نفرات اول در هر بخش، تنديس طلايي جشنواره به همراه لوح زرين و 30 ميليون ريال جايزه نقدي، به نفرات دوم لوح زرين به همراه 20 ميليون ريال جايزه نقدي و به نفرات سوم لوح زرين به همراه 10 ميليون ريال جايزه نقدي اهدا خواهد شد.
 
 در هر بخش، دو عكس شايسته تقدير شناخته مي شوند كه به هركدام لوح تقدير به همراه پنج ميليون ريال جايزه نقدي تعلق مي گيرد.
 
 همچنين پس از جلسه داوري، نمايشگاهي از آثار برگزيده در موزه بانك ملي ايران برگزار مي شود.
 
 لازم به ذكر است، ثبت نام براي شركت در اين جشنواره تنها از طريق سايت بانك ملي ايران به نشاني www.bmi.ir و مراجعه به منوي جشنواره ها امكان پذير است.
 
 زمان دقيق افتتاح نمايشگاه و آيين اختتاميه متعاقبا اطلاع رساني خواهد شد.
 
 اطلاعات تكميلي درخصوص اين جشنواره علاوه بر سايت بانك ملي ايران در صفحه اينستاگرام جشنواره به آدرس namayemelli @و كانال جشنواره در بله به نشاني https://ble.im/Namayemelli قابل دسترسي مي باشد.
 
 تلفن هاي دبيرخانه جشنواره 60993727-021 و 60992378-021
 پست الكترونيكي دبيرخانه prs@bmi.ir