شارا - شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران : مديركل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان: مدير روابط عمومي بايد مشاور امين در كنار مديران كل استان ها باشد
پنجشنبه، 24 مرداد 1398 - 21:36 کد خبر:39845
مديركل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان گفت: مديران روابط عمومي بايد با توانمندي در توليد محتوا به پاسخگويي و شفاف سازي بپردازند.

شبكه اطلاع رساني روابط عمومي ايران (شارا)-|| مديركل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان گفت: مديران روابط عمومي بايد با توانمندي در توليد محتوا به پاسخگويي و شفاف سازي بپردازند.

به گزارش شارا به نقل از خبرگزاري برنا، مازيار ناظمي مديركل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان در ديدار مديران كل ورزش و جوانان استان ها با وزير ورزش اظهار داشت: مدير روابط عمومي در استان ها بايد مشاور امين در كنار مديركل باشند و با توانمندي در توليد محتوا به پاسخگويي و شفاف سازي بپردازند و در زمينه ارتباط با جامعه مخاطب موفق عمل كنند.


وي در ادامه افزود: روابط عمومي هاي ورزش در رويدادهاي مختلف توانسته اند با ارائه بازخورد مناسب، عملكرد شگفت آوري را در زمينه اطلاع رساني داشته باشند.


ناظمي گفت: از روابط عمومي استان ها انتظار ميرود با انگيزه و با جديت در زمينه اطلاع رساني و آگاهي دادن به جامعه مخاطب رويدادهاي مختلف در حوزه ورزش و جوانان را به بهترين شكل ممكن با رويكرد اميد و نشاط منعكس كنند.